Hráč Kabát Josef

Kabát Josef

User Pic
Jméno: Kabát Josef
Oddíl: Sokol Brandýs nad Labem
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1781
Elo mezinárodní: 1781
ID: 1961
FIDE ID: 320986
Rok narození: 1954
Třída rozhodčího: 3
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 Sokol Brandýs nad Labem A 1773 1800 Melichar Ladislav Sokol Mladá Boleslav C 0 0 1
2018/2019 10 Sokol Brandýs nad Labem A 1787 1800 Zoufalý Jiří Šachklub města Dobrovice D 1498 1582 1
2018/2019 8 Sokol Brandýs nad Labem A 1786 1800 Hejda Antonín JOLY Lysá nad Labem G 1944 1980 ½
2018/2019 7 Sokol Brandýs nad Labem A 1786 1800 Kopecký Jiří TJ Kralupy nad Vltavou B 1880 1890 0
2018/2019 6 Sokol Brandýs nad Labem A 1795 1800 Malík Zdeněk Sokol Bakov nad Jizerou C 1391 1568 1
2018/2019 5 Sokol Brandýs nad Labem A 1795 1800 Čtrnáct Jiří Šachklub města Dobrovice C 1829 1846 ½
2018/2019 4 Sokol Brandýs nad Labem A 1791 1837 Sovány Attila Cayman Pharma Neratovice E 1779 1850 1
2018/2019 3 Sokol Brandýs nad Labem A 1796 1837 Jeřábek Jindřich ŠK Kabo Benátky A 1958 1921 0
2018/2019 1 Sokol Brandýs nad Labem A 1834 1837 Jordanov Mihail TJ Auto Škoda Mladá Boleslav B ½
2018/2019 11 TJ Neratovice D 1787 1800 Bouda Karel SK DDM Slaný-ŠK Velvary 1710 1761 1
2018/2019 10 TJ Neratovice D 1787 1800 Nemastil Lubomír Sokol Hostivice A 1622 1622 0
2018/2019 9 TJ Neratovice D 1786 1800 Střelba Ivo TJ AERO Odolena Voda A 1812 1839 ½
2018/2019 7 TJ Neratovice D 1795 1800 Jilka Miloslav ŠK Rakovník A 1434 1594 ½
2018/2019 6 TJ Neratovice D 1795 1800 Zítko Martin ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1743 1730 ½
2018/2019 5 TJ Neratovice D 1791 1837 Steiner Juraj JAWA Brodce A 1921 1923 ½
2018/2019 3 TJ Neratovice D 1796 1837 Třešňák Lukáš ŠK Zdice A 1801 1829 0
2018/2019 2 TJ Neratovice D 1796 1837 Štván Marek Caissa Roztoky A 1609 1543 1
2018/2019 1 TJ Neratovice D 1834 1837 Urban Tomáš Český Lev Kolešovice B 1779 1805 1
2018/2019 11 Kbel.šach. reprezentace A 1781 1781 Němeček Pavel ŠK DP Praha E - VŠFS 1824 1847 1
2018/2019 9 Kbel.šach. reprezentace A 1781 1781 Černý Richard Sokol Praha Vršovice D 1758 1814 ½
2018/2019 8 Kbel.šach. reprezentace A 1781 1781 Weiss Adam ŠK Sokol Vyšehrad G 0 1842 0
2018/2019 7 Kbel.šach. reprezentace A 1781 1781 Špaček Michal GROP - D 1962 1985 ½
2018/2019 6 Kbel.šach. reprezentace A 1781 1781 Plesnivý Martin SK OAZA Praha D 1665 1717 0
2018/2019 5 Kbel.šach. reprezentace A 1781 1781 Dočekalová Alexandra Unichess Ž 1896 1893 0
2018/2019 4 Kbel.šach. reprezentace A 1781 1781 Táborská Veronika ŠK Viktoria Žižkov C 1995 1950 ½
2018/2019 3 Kbel.šach. reprezentace A 1781 1781 Uličný Daniel TJ Bohemians Praha F 1726 1725 0
2018/2019 2 Kbel.šach. reprezentace A 1781 1781 Tocháček Michal ŠK DP Praha C - VŠFS 1967 1983 0
2018/2019 1 Kbel.šach. reprezentace A 1781 1781 Tvrdý Jindřich TJ Pankrác F 1876 1879 ½
2017/2018 10 Kbel.šach. reprezentace B 1781 1781 Kočí Martin SK Lokomotiva Radlice B 1828 1744 0
2017/2018 8 Kbel.šach. reprezentace B 1781 1781 Ťoupal Josef ŠO Praga Praha B 1766 1797 1
2017/2018 6 Kbel.šach. reprezentace B 1781 1781 Novotný Josef ŠK Sokol Vyšehrad G 1879 1884 ½
2017/2018 5 Kbel.šach. reprezentace B 1781 1781 Fiala Jan Sokol Praha Vršovice E 1724 1748 ½
2017/2018 4 Kbel.šach. reprezentace B 1781 1781 Postupa Pavel GROP D 2186 2185 0
2017/2018 3 Kbel.šach. reprezentace B 1781 1781 Školoud Barnabáš ŠK Praha - Smíchov C 1876 1819 1
2017/2018 2 Kbel.šach. reprezentace B 1781 1781 Frouz Petr ŠK Loko Praha C 1846 1895 0
2017/2018 1 Kbel.šach. reprezentace B 1781 1781 Kotrba Tomáš ŠK Viktoria Žižkov C 2009 2003 ½
2017/2018 9 Sokol Brandýs nad Labem A 1847 1882 Černý Jaroslav ŠK Karbo Benátky A 0 1701 0
2017/2018 8 Sokol Brandýs nad Labem A 1861 1882 Suchý František Šachklub města Dobrovice C 1764 1759 ½
2017/2018 7 Sokol Brandýs nad Labem A 1861 1882 Veselý Jiří Cayman Pharma Neratovice F 1816 1872 ½
2017/2018 6 Sokol Brandýs nad Labem A 1861 1882 Novák Ivan Sokol Mladá Boleslav C 1811 1809 1
2017/2018 5 Sokol Brandýs nad Labem A 1861 1882 Popelka Pavel TJ Kralupy nad Vltavou B 1916 1875 ½
2017/2018 4 Sokol Brandýs nad Labem A 1847 1882 Havlík Lumír Sokol Bakov nad Jizerou C 0 1550 1
2017/2018 2 Sokol Brandýs nad Labem A 1847 1882 Řezáč Jindřich TJ Auto Škoda Mladá Boleslav B 1808 1769 0
2017/2018 1 Sokol Brandýs nad Labem A 1840 1868 Smolík Aleš TJ Kralupy nad Vltavou C 1570 1555 1
2017/2018 10 Cayman Pharma Neratovice D 1847 1882 Eliáš Jakub TJ AŠ Mladá Boleslav A 1731 1726 0
2017/2018 9 Cayman Pharma Neratovice D 1861 1882 Rubeš Zdeněk TJ Bohemia Poděbrady A 1835 1818 ½
2017/2018 8 Cayman Pharma Neratovice D 1861 1882 Šedivý Ondřej ŠK Český Brod A 1734 1808 0
2017/2018 4 Cayman Pharma Neratovice D 1847 1882 Kořínek Oldřich ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1596 1585 1
2017/2018 3 Cayman Pharma Neratovice D 1847 1882 Vaníček Lukáš Sokol Bakov n.Jiz. B 1916 1878 1
2017/2018 1 Cayman Pharma Neratovice D 1840 1868 Šoltys Roman Šachklub města Dobrovice B 1643 1619 1
2015/2016 10 Kbelská šachová reprezentace B 1866 1837 Jarrah Kamal ŠK Mlejn A 2065 2048 ½
2015/2016 9 Kbelská šachová reprezentace B 1866 1837 Malá Anna Sokol Praha-Kobylisy E 1886 1922 ½
2015/2016 8 Kbelská šachová reprezentace B 1866 1837 Havrdová Lenka TJ Bohemians Praha E 1908 1935 ½
2015/2016 7 Kbelská šachová reprezentace B 1866 1837 Pivoňka Michael ŠK Smíchov C 1692 1746 1
2015/2016 6 Kbelská šachová reprezentace B 1866 1837 Šafář Miroslav Sokol Praha Vršovice E 1738 1
2015/2016 5 Kbelská šachová reprezentace B 1866 1837 Čermák Luděk GROP D 1992 1931 0
2015/2016 4 Kbelská šachová reprezentace B 1866 1837 Felcman Jiří TJ Praga Praha B 1876 1886 0
2015/2016 3 Kbelská šachová reprezentace B 1866 1837 Nepustil František TJ Pankrác F 1847 1
2015/2016 2 Kbelská šachová reprezentace B 1866 1837 Hadrava Jaroslav Unichess F 1987 1974 0
2015/2016 11 Sokol Brandýs n. L. A 1866 1837 Švehla Václav Sokol Mladá Boleslav C 1710 1
2015/2016 10 Sokol Brandýs n. L. A 1866 1837 Kliment Jiří Cayman Pharma Neratovice E 1577 1
2015/2016 9 Sokol Brandýs n. L. A 1866 1837 Kučera Vladimír Cayman Pharma Neratovice D 1938 1938 ½
2015/2016 6 Sokol Brandýs n. L. A 1866 1837 Břečka František TJ Sokol na Mělníce B 1907 1908 1
2015/2016 5 Sokol Brandýs n. L. A 1866 1837 Chytrý Petr Karbo Benátky A 1885 ½
2015/2016 4 Sokol Brandýs n. L. A 1866 1837 Lavrinčík Pavel ŠK Kralupy B 1827 1847 ½
2015/2016 3 Sokol Brandýs n. L. A 1866 1837 Kopecký Petr Spartak Čelákovice B 1909 1913 1
2015/2016 2 Sokol Brandýs n. L. A 1866 1837 Komprda Pavel TJ AERO Odolena Voda A 2072 2055 1
2015/2016 1 Sokol Brandýs n. L. A 1866 1837 Mejzr Jan ŠK města Dobrovice C 1827 1818 1
2015/2016 11 Kbelská šachová reprezentace 1866 1837 Němec Milan ŠK Loko Praha B 1971 1969 ½
2015/2016 8 Kbelská šachová reprezentace 1866 1837 Horák Karel ŠK Sokol Vyšehrad F 2103 2112 0
2015/2016 5 Kbelská šachová reprezentace 1866 1837 Marek Jaromír TJ Bohemians Praha D 1855 1925 ½
2014/2015 10 Kbelská šachová reprezentace B 1866 1862 Brejcha Blahomír Sokol Kobylisy F 1604 1
2014/2015 9 Kbelská šachová reprezentace B 1866 1862 Novák Vratislav DDM Praha 6 C 1618 ½
2014/2015 8 Kbelská šachová reprezentace B 1866 1862 Bára Josef ŠK PORG A 1287 1
2014/2015 6 Kbelská šachová reprezentace B 1866 1862 Šípek Robert SK Loko Praha D 1439 1
2014/2015 1 Kbelská šachová reprezentace B 1866 1862 Plicka Petr Holdia DP Praha D 1811 1825 0
2014/2015 11 TJ Sokol Brandýs nad Labem  B 1866 1862 Karafiát Václav Šachklub města Dobrovice F 1581 1561 1
2014/2015 10 TJ Sokol Brandýs nad Labem  B 1866 1862 Válek Petr ŠK Spartak Čelákovice B 1468 1468 1
2014/2015 9 TJ Sokol Brandýs nad Labem  B 1866 1862 TJ Sokol na Mělníce C 1
2014/2015 8 TJ Sokol Brandýs nad Labem  B 1866 1862 Verner Jan Tj Neratovice F 1755 ½
2014/2015 7 TJ Sokol Brandýs nad Labem  B 1866 1862 Šoltys Roman Šachklub města Dobrovice E 1703 1678 ½
2014/2015 5 TJ Sokol Brandýs nad Labem  B 1866 1862 Suchý František Šachklub města Dobrovice D 1803 1767 ½
2014/2015 4 TJ Sokol Brandýs nad Labem  B 1866 1862 Štěrba Antonín TJ Auto Škoda Mladá Boleslav C 1661 ½
2014/2015 3 TJ Sokol Brandýs nad Labem  B 1866 1862 Chytrý Petr Karbo Benátky „B“ 1914 ½
2014/2015 1 TJ Sokol Brandýs nad Labem  B 1866 1862 Blažek Jiří Sokol Bakov nad Jizerou C 1737 ½
2014/2015 10 TJ Sokol Brandýs n. L. A 1866 1862 Tvrdík Jan Cayman Pharma D 1832 ½
2014/2015 9 TJ Sokol Brandýs n. L. A 1866 1862 Klein Milan ŠK Sokol Ml. Boleslav C 1897 1895 ½
2014/2015 7 TJ Sokol Brandýs n. L. A 1866 1862 Rigo Imrich Sokol Bakov n. J. B 2004 2015 1
2014/2015 6 TJ Sokol Brandýs n. L. A 1866 1862 Kříž Pavel TJ Sokol na Mělníce B 2012 1920 ½
2014/2015 5 TJ Sokol Brandýs n. L. A 1866 1862 Doležal Karel TJ Sokol Pečky A 2014 2023 0
2014/2015 3 TJ Sokol Brandýs n. L. A 1866 1862 Lažánek Jan Joly Lysá n. L. F 1973 1930 0
2014/2015 2 TJ Sokol Brandýs n. L. A 1866 1862 Chytrý Petr Karbo Benátky n. J. A 1914 1
2014/2015 1 TJ Sokol Brandýs n. L. A 1866 1862 Strouha Jiří DDM Sokol Nymburk C 1762 0
2013/2014 9 Kbelská šachová reprezentace 1899 1842 Papírník Milan TJ Praga Praha F 1716 ½
2013/2014 7 Kbelská šachová reprezentace 1899 1842 Kříž Jiří ŠK PORG G 1647 1
2013/2014 6 Kbelská šachová reprezentace 1899 1842 Novotný David Sokol Praha-Kobylisy E 1666 1707 1
2013/2014 2 Kbelská šachová reprezentace 1899 1842 Polnar Josef ŠK Mlejn B 1731 1
2013/2014 11 TJ Sokol Brandýs nad Labem A 1899 1842 Valtera Jiří TJ Kralupy nad Vltavou B 1959 1885 ½
2013/2014 10 TJ Sokol Brandýs nad Labem A 1899 1842 Sedlatý Martin ŠK Spartak Čelákovice A 1821 1
2013/2014 9 TJ Sokol Brandýs nad Labem A 1899 1842 Nývlt Miloslav TcJ Sokol na Mělníce B 1797 1804 ½
2013/2014 8 TJ Sokol Brandýs nad Labem A 1899 1842 Tyban Vladislav ŠK Liběhrad Libčice nad Vltavou B 1728 1669 1
2013/2014 7 TJ Sokol Brandýs nad Labem A 1899 1842 Kretschmer Jaroslav Caissa Úholičky C 1757 1
2013/2014 6 TJ Sokol Brandýs nad Labem A 1899 1842 Seiner František TJ Kralupy nad Vltavou C 1745 1627 ½
2013/2014 5 TJ Sokol Brandýs nad Labem A 1899 1842 Pšenička Oldřich TJ AERO Odolena Voda A 1908 1930 ½
2013/2014 3 TJ Sokol Brandýs nad Labem A 1899 1842 Veselý Jiří Cayman Pharma D 1729 0
2013/2014 2 TJ Sokol Brandýs nad Labem A 1899 1842 Novotný Roman Šachklub KARBO Benátky nad Jizerou A 2030 2046 ½
2013/2014 1 TJ Sokol Brandýs nad Labem A 1899 1842 Valtr Tomáš ŠK JOLY Lysá nad Labem F 1989 1972 ½
2013/2014 11 Cayman Pharma C 1899 1842 Macek Kamil Sokol Kolín B 1934 1926 ½
2013/2014 9 Cayman Pharma C 1899 1842 Řebíček Miroslav Sokol Sendražice A 1794 1822 ½
2013/2014 7 Cayman Pharma C 1899 1842 Masák Radim Šachklub města Dobrovice B 1981 1970 0
2013/2014 6 Cayman Pharma C 1899 1842 Vávra Miloš Sokol Struhařov A 1824 1
2013/2014 5 Cayman Pharma C 1899 1842 Smolka Josef ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1822 1842 0
2013/2014 4 Cayman Pharma C 1899 1842 Buriánek Tomáš Sokol Mladá Boleslav B 1954 1951 0
2013/2014 3 Cayman Pharma C 1899 1842 Řezáč Jindřich TJ AŠ Mladá Boleslav A 1887 1850 ½
2013/2014 1 Cayman Pharma C 1899 1842 Rubeš Zdeněk Sokol Pečky A 1839 1821 1
2012/2013 10 TJ Sokol Brandýs nad Labem B 1899 1847 Framberk Jan Caissa Úholičky D 1971 1993 ½
2012/2013 9 TJ Sokol Brandýs nad Labem B 1899 1847 Veselý Jiří Cayman Pharma Neratovice D 1697 ½
2012/2013 8 TJ Sokol Brandýs nad Labem B 1899 1847 Valtera Jiří ŠK Kralupy nad Vltavou D 1959 1912 0
2012/2013 7 TJ Sokol Brandýs nad Labem B 1899 1847 Buk Václav Sokol Buštěhrad E 1814 ½
2012/2013 6 TJ Sokol Brandýs nad Labem B 1899 1847 Střelba Ivo TJ AERO Odolená Voda B 1817 1815 ½
2012/2013 5 TJ Sokol Brandýs nad Labem B 1899 1847 Framberk Jan Caissa Úholičky D 1971 1993 ½
2012/2013 4 TJ Sokol Brandýs nad Labem B 1899 1847 Veselý Jiří Cayman Pharma Neratovice D 1697 1
2012/2013 2 TJ Sokol Brandýs nad Labem B 1899 1847 Buk Václav Sokol Buštěhrad E 1814 ½
2012/2013 1 TJ Sokol Brandýs nad Labem B 1899 1847 Střelba Ivo TJ AERO Odolená Voda B 1817 1815 ½
2012/2013 11 TJ Sokol Brandýs n. L. A 1899 1847 Křížek Jaroslav Sokol Buštěhrad C 1639 1
2012/2013 10 TJ Sokol Brandýs n. L. A 1899 1847 Valtera Jiří ŠK Kralupy B 1959 1912 1
2012/2013 9 TJ Sokol Brandýs n. L. A 1899 1847 Kasal Kamil ŠK Spartak Čelákovice A 1961 1919 ½
2012/2013 8 TJ Sokol Brandýs n. L. A 1899 1847 Černoušková Alena Caissa Úholičky C 1608 1688 0
2012/2013 7 TJ Sokol Brandýs n. L. A 1899 1847 Zámorský Ladislav TcJ Sokol na Mělníce B 1765 1767 1
2012/2013 6 TJ Sokol Brandýs n. L. A 1899 1847 Klein Eduard ŠO TP NOVA Kladno A 1749 ½
2012/2013 5 TJ Sokol Brandýs n. L. A 1899 1847 Benda Martin ŠK Kralupy C 1805 1
2012/2013 4 TJ Sokol Brandýs n. L. A 1899 1847 Červenka Antonín TJ Slovan Velvary A 1741 1
2012/2013 3 TJ Sokol Brandýs n. L. A 1899 1847 Sladká Hana ŠK Zlonice A 1676 0
2012/2013 1 TJ Sokol Brandýs n. L. A 1899 1847 Vrána Karel TJ Neratovice C 1655 0
2011/2012 11 TJ Sokol Brandýs nad Labem B 1899 1871 Pokorný Ludvík TJ Sokol na Mělníce C 1704 1
2011/2012 10 TJ Sokol Brandýs nad Labem B 1899 1871 Paldus Jan Sokol Bakov nad Jizerou C 1540 1
2011/2012 9 TJ Sokol Brandýs nad Labem B 1899 1871 Zörklerová Eliška TJ Auto Škoda Mladá Boleslav C 1574 1
2011/2012 8 TJ Sokol Brandýs nad Labem B 1899 1871 Hanzlík Jiří Šachklub města Dobrovice E 1643 1585 1
2011/2012 6 TJ Sokol Brandýs nad Labem B 1899 1871 Chytrý Petr Šachklub KARBO Benátky nad Jizerou B 1807 ½
2011/2012 5 TJ Sokol Brandýs nad Labem B 1899 1871 Seiner František ŠK Kralupy nad Vltavou D 1705 1762 1
2011/2012 4 TJ Sokol Brandýs nad Labem B 1899 1871 Lánský Petr ŠK Kralupy nad Vltavou C 1817 1758 0
2011/2012 3 TJ Sokol Brandýs nad Labem B 1899 1871 Jech Miloš Šachklub města Dobrovice D 1584 1
2011/2012 2 TJ Sokol Brandýs nad Labem B 1899 1871 Veselý Jiří TJ Neratovice D 1658 ½
2011/2012 1 TJ Sokol Brandýs nad Labem B 1899 1871 Klain Václav Sokol Mladá Boleslav C 1991 1927 0
2011/2012 11 Sokol Brandýs n/L A 1899 1871 Všetečka Jiří Sokol Nymburk B 1759 0
2011/2012 10 Sokol Brandýs n/L A 1899 1871 Sedlatý Martin Spartak Čelákovice A 1778 ½
2011/2012 9 Sokol Brandýs n/L A 1899 1871 Břečka František Sokol na Mělníce B 1908 1923 0
2011/2012 8 Sokol Brandýs n/L A 1899 1871 Valtr Tomáš ŠK JOLY Lysá n/L. E 2027 1979 1
2011/2012 7 Sokol Brandýs n/L A 1899 1871 Štegl Petr Sokol Pečky B 1758 1787 1
2011/2012 6 Sokol Brandýs n/L A 1899 1871 Blažek Jiří Sokol Bakov n/Jiz. B 1763 ½
2011/2012 5 Sokol Brandýs n/L A 1899 1871 Nekvinda Aleš Karbo Benátky n/Jiz. A 1722 1
2011/2012 4 Sokol Brandýs n/L A 1899 1871 Tocháček Michal Liběhrad Libčice n/Vlt. A 2040 2022 0
2011/2012 3 Sokol Brandýs n/L A 1899 1871 Řezáč Jindřich AŠ Mladá Boleslav B 1835 1829 0
2011/2012 1 Sokol Brandýs n/L A 1899 1871 Kučera Vladimír TJ Neratovice C 1998 2007 0
2010/2011 9 TJ Sokol Brandýs n/Lab. B 1859 Podešva Jiří TJ Sokol na Mělníce C 1593 1
2010/2011 8 TJ Sokol Brandýs n/Lab. B 1859 Hanzlík Jiří ŠK města Dobrovice F 1629 1
2010/2011 7 TJ Sokol Brandýs n/Lab. B 1859 Grüner Robert Joly Lysá n/Labem F 1621 1
2010/2011 6 TJ Sokol Brandýs n/Lab. B 1859 Sedlatý Martin ŠK Spartak Čelakovice A 1802 ½
2010/2011 5 TJ Sokol Brandýs n/Lab. B 1859 Chytrý Petr ŠK Karbo Benátky n/Jiz. B 1787 0
2010/2011 3 TJ Sokol Brandýs n/Lab. B 1859 Partl Miloslav TJ Sokol Tišice A 1812 1
2010/2011 2 TJ Sokol Brandýs n/Lab. B 1859 Suchý František ŠK města Dobrovice E 1751 ½
2010/2011 1 TJ Sokol Brandýs n/Lab. B 1859 Malík Zdeněk Sokol Bakov n/Jiz C 1610 1
2010/2011 11 TJ Sokol Brandýs nad Labem 1859 Šáfr Jan Sokol Buštěhrad 1751 0
2010/2011 10 TJ Sokol Brandýs nad Labem 1859 Smirskyj Oleg ŠO TP NOVA Kladno 1737 ½
2010/2011 9 TJ Sokol Brandýs nad Labem 1859 Pokorný Tomáš ŠK Rakovník B 1587 1
2010/2011 8 TJ Sokol Brandýs nad Labem 1859 Nývlt Miloslav TJ Sokol na Mělníce B 1784 1
2010/2011 7 TJ Sokol Brandýs nad Labem 1859 Habada Jindřich ŠK Merkur Kladno 1892 0
2010/2011 6 TJ Sokol Brandýs nad Labem 1859 Vítek Jan SK DDM Slaný 1795 1
2010/2011 5 TJ Sokol Brandýs nad Labem 1859 Abraham Karel ŠK Kladno C 1789 1
2010/2011 4 TJ Sokol Brandýs nad Labem 1859 Nejedlý Jiří TJ Neratovice C 1805 1
2010/2011 3 TJ Sokol Brandýs nad Labem 1859 Hofner František Slovan Velvary 1853 ½
2009/2010 6 TJ Sokol Brandýs n/L. B 1811 Hrubčík Martin TJ Spartak Čelakovice A 1584 1
2009/2010 11 TJ Sokol Brandýs n/L. A 1811 Musil Martin ŠK Joly Lysá n/L. E 2046 0
2009/2010 10 TJ Sokol Brandýs n/L. A 1811 Eisner Oldřich TJ Sokol Pečky B 1863 1
2009/2010 9 TJ Sokol Brandýs n/L. A 1811 Zima Tomáš TJ Sokol Nymburk B 1788 0
2009/2010 8 TJ Sokol Brandýs n/L. A 1811 Hanibal Kamil ŠK města Dobrovice A 1950 0
2009/2010 7 TJ Sokol Brandýs n/L. A 1811 Hanzlík Jiří ŠK města Dobrovice C 1514 1
2009/2010 6 TJ Sokol Brandýs n/L. A 1811 Chmelík Ladislav ŠK města Dobrovice B 1752 1
2009/2010 5 TJ Sokol Brandýs n/L. A 1811 Jeřábek Jindřich ŠK Karbo Benátky n/Jiz. A 2010 ½
2009/2010 4 TJ Sokol Brandýs n/L. A 1811 Maláč Petr ŠK Sokol Ml. Boleslav C 2061 0
2009/2010 3 TJ Sokol Brandýs n/L. A 1811 Šmejkal Josef TJ Autoškoda Mladá Boleslav B 1874 0
2009/2010 2 TJ Sokol Brandýs n/L. A 1811 Valenta Zdeněk ŠK Joly Lysá n/L. F 1968 ½
2009/2010 1 TJ Sokol Brandýs n/L. A 1811 Blažek Jiří Sokol Bakov n/Jiz B 1794 1
2008/2009 11 TJ Sokol Brandýs n/L. A 1762 Valtr Tomáš ŠK JOLY Lysá n/L. D 1927 1
2008/2009 10 TJ Sokol Brandýs n/L. A 1762 Netuka Jiří ŠK JOLY Lysá n/L. E 1645 1
2008/2009 9 TJ Sokol Brandýs n/L. A 1762 Nedoma Marek Auto Škoda Ml.Boleslav B 1699 ½
2008/2009 8 TJ Sokol Brandýs n/L. A 1762 Rakouš Pavel ŠK města Dobrovice A 1913 1
2008/2009 7 TJ Sokol Brandýs n/L. A 1762 Chytrý Petr ŠK Karbo Benátky n/Jiz. A 1814 1
2008/2009 6 TJ Sokol Brandýs n/L. A 1762 Michalčák Lubomír TJ Sokol Pečky B 2043 0
2008/2009 5 TJ Sokol Brandýs n/L. A 1762 Vrána Karel TJ Neratovice B 1688 1
2008/2009 4 TJ Sokol Brandýs n/L. A 1762 Paldus Jan Sokol Bakov n/J B 1512 0
2008/2009 3 TJ Sokol Brandýs n/L. A 1762 Chmelík Ladislav ŠK města Dobrovice B 1646 1
2008/2009 2 TJ Sokol Brandýs n/L. A 1762 Levinský Ladislav TJ Sokol Nymburk B 1656 1
2008/2009 1 TJ Sokol Brandýs n/L. A 1762 Mühl Josef Sokol Mladá Boleslav C 1751 1
2008/2009 6 TJ Sokol Brandýs n/L. B 1762 Vrána Karel TJ Neratovice C 1688 1
2007/2008 10 Sokol Brandýs n/L A 1813 Kán Vojtěch AŠ Mladá Boleslav B 1724 0
2007/2008 9 Sokol Brandýs n/L A 1813 Urban Ľuboš Sokol Bakov n/Jiz. B 1773 ½
2007/2008 8 Sokol Brandýs n/L A 1813 Klain Václav ŠK Sokol Mladá Boleslav C 1956 0
2007/2008 7 Sokol Brandýs n/L A 1813 Tesař Patrik TJ Sokol Nymburk B 1392 0
2007/2008 6 Sokol Brandýs n/L A 1813 Hrubčík Martin ŠK Spartak Čelákovice A 1504 1
2007/2008 5 Sokol Brandýs n/L A 1813 Mrva Lubomír AŠ Mladá Boleslav C 1491 1
2007/2008 4 Sokol Brandýs n/L A 1813 Černý Jaroslav ŠK Karbo Benátky n/Jiz. A 1758 1
2007/2008 3 Sokol Brandýs n/L A 1813 Fiala Jan TJ Sokol Český Brod B 1670 1
2007/2008 2 Sokol Brandýs n/L A 1813 Kolesov Valerij Pavlovic ŠK města Dobrovice A 1818 ½
2007/2008 1 Sokol Brandýs n/L A 1813 Šilhánek Jindřich ŠK Kostelec n/ČL B 1755 1
2007/2008 9 Sokol Brandýs n/L. B 1813 Klobušiak Miroslav ŠK města Dobrovic E 1589 1
2007/2008 8 Sokol Brandýs n/L. B 1813 Švejdar Pavel Sokol Bakov n/J C 1518 1
2007/2008 7 Sokol Brandýs n/L. B 1813 Břečka František Sokol na Mělníce B 1952 0
2007/2008 4 Sokol Brandýs n/L. B 1813 Suchý František ŠK města Dobrovic C 1759 ½
2007/2008 2 Sokol Brandýs n/L. B 1813 Verner Jan Neratovice C 1665 0
2006/2007 11 Sokol Brandýs nL A 1813 Vagenknecht Josef Sokol Pečky A 1773 ½
2006/2007 10 Sokol Brandýs nL A 1813 Sobotka Jiří Sokol Nymburk B 1926 1
2006/2007 9 Sokol Brandýs nL A 1813 Čtrnáct Jiří ŠK měs.Dobrovice A 1770 0
2006/2007 8 Sokol Brandýs nL A 1813 Diviš Jaroslav Autoškoda Ml.Bol.B 1875 1
2006/2007 7 Sokol Brandýs nL A 1813 Nedoma Marek Autoškoda Ml.Bol.C 1396 1
2006/2007 6 Sokol Brandýs nL A 1813 Staněk František Sokol Tišice B 1745 ½
2006/2007 5 Sokol Brandýs nL A 1813 Linhart Ondřej Čelakovice A 1539 0
2006/2007 4 Sokol Brandýs nL A 1813 Jirounek Miroslav SE Mladá BoleslavC 1665 0
2006/2007 3 Sokol Brandýs nL A 1813 Brych Petr Sokol Bakov B 0
2006/2007 2 Sokol Brandýs nL A 1813 Švondr Michal Joly Lysá D 1879 0
2006/2007 1 Sokol Brandýs nL A 1813 Černý Jaroslav ŠK Karbo Benátky A 1790 0
2006/2007 8 TJ Sokol Mělník A 1813 Kopecký Jiří ŠK Kralupy nad Vltavou A 1996 ½
2006/2007 7 TJ Sokol Mělník A 1813 Mišičko Ján ŠK Kladno "A" 2074 0
2006/2007 2 TJ Sokol Mělník A 1813 Stolz Lubor TJ Spartak Žebrák A 1934 0
2005/2006 11 Brandýs n/Labem 1853 Parpel Petr Sokol Tišice 1798 ½
2005/2006 10 Brandýs n/Labem 1853 Sedlák Luděk Caissa Úholičky B 1953 0
2005/2006 9 Brandýs n/Labem 1853 Pšenička Oldřich Aero Odolena Voda 1877 0
2005/2006 8 Brandýs n/Labem 1853 Červinka Pavel DIAREA Neratovice 1821 1
2005/2006 7 Brandýs n/Labem 1853 Bulva Stanislav Kralupy n/Vlt B 1915 ½
2005/2006 6 Brandýs n/Labem 1853 Kittler Jiří Kralupy n/Vlt C 1734 0
2005/2006 5 Brandýs n/Labem 1853 Schuster Jan DDM Mělník 1550 1
2005/2006 4 Brandýs n/Labem 1853 Tyban Vladislav Libčice n/Vltavou 1661 ½
2005/2006 3 Brandýs n/Labem 1853 Hrdlička Jan Slovan Velvary 1
2005/2006 2 Brandýs n/Labem 1853 Sedlatý Martin Spartak Čelákovice 1763 0
2005/2006 1 Brandýs n/Labem 1853 Hybner Martin Bakov n/Jizerou B 1873 0
2005/2006 11 TJ Sokol Mělník A 1853 Soukal Roman Alva Pb Příbram B 1884 0
2005/2006 10 TJ Sokol Mělník A 1853 Mintěl Milan Caissa Úholičky A 1974 1
2005/2006 8 TJ Sokol Mělník A 1853 Bulva Stanislav ŠK Kralupy n.Vlt.A 1915 ½
2005/2006 6 TJ Sokol Mělník A 1853 Hochman Jan ŠK Kladno B 1713 1
2005/2006 3 TJ Sokol Mělník A 1853 Netušil Jaroslav NeratoviceVyvolení 2046 ½
2005/2006 2 TJ Sokol Mělník A 1853 Čermák Michal ŠK Joly Lysá n.L.B 2013 0
2004/2005 11 Sokol Brandýs A 1851 Štěpánek Michal Autoškoda Ml.Bol.B 1665 1
2004/2005 10 Sokol Brandýs A 1851 Chytrý Petr ŠK Karbo Benátky A 1812 ½
2004/2005 9 Sokol Brandýs A 1851 Střelba Ivo AERO Odolená VodaA 1829 ½
2004/2005 8 Sokol Brandýs A 1851 Bárta Martin Čelakovice A 1358 1
2004/2005 7 Sokol Brandýs A 1851 Seibt Josef ŠK měs.Dobrovice A 1626 1
2004/2005 6 Sokol Brandýs A 1851 Kučera Vladimír Sokol Tišice A 1870 1
2004/2005 5 Sokol Brandýs A 1851 Klain Václav Sokol Emerge MB C 1920 0
2004/2005 4 Sokol Brandýs A 1851 Garšic Petr Sokol Bakov B 1823 1
2004/2005 3 Sokol Brandýs A 1851 Charous Zdeněk Sokol Pečky C 1655 1
2004/2005 2 Sokol Brandýs A 1851 Mazánek David Joly Lysá C 1854 ½
2004/2005 1 Sokol Brandýs A 1851 Redek Daniel ŠK měs.Dobrovice B 1414 0
2004/2005 11 TJ Sokol Mělník A 1851 Postupa Pavel Joly Lysá n.L. B 2128 0
2004/2005 9 TJ Sokol Mělník A 1851 Crha Pavel S.Emerge Ml.Bol. B 2175 0
2004/2005 7 TJ Sokol Mělník A 1851 Pechoč Bohumil Alva Pb Příbram B 2006 ½
2004/2005 6 TJ Sokol Mělník A 1851 Hůrka Jiří ŠK Rakovník B 1818 1
2004/2005 4 TJ Sokol Mělník A 1851 Rujder Tibor TJ Loko Beroun A 1963 ½
2004/2005 3 TJ Sokol Mělník A 1851 Maršálek Luboš E.E.Kralupy n.V. A 1969 0
2004/2005 1 TJ Sokol Mělník A 1851 Jeníček Jiří ŠK Kladno B 2033 0
2003/2004 11 Sokol Brandýs A 1874 Hanzlík Jiří ŠK měs.Dobrovice B 1427 1
2003/2004 10 Sokol Brandýs A 1874 Pilinský Michal Sokol Tišice A 1790 ½
2003/2004 9 Sokol Brandýs A 1874 Vajčner Jiří Joly Lysá C 1895 ½
2003/2004 8 Sokol Brandýs A 1874 Klein Milan Sokol Emerge MB C 1935 ½
2003/2004 7 Sokol Brandýs A 1874 Doležal Karel Bohemia PoděbradyA 1968 0
2003/2004 6 Sokol Brandýs A 1874 Lochman Václav ŠK měs.Dobrovice A 1694 0
2003/2004 5 Sokol Brandýs A 1874 Píša Ivo Sokol Pečky B 1780 0
2003/2004 4 Sokol Brandýs A 1874 Hampl Jiří Autoškoda Ml.Bol.B 1720 1
2003/2004 3 Sokol Brandýs A 1874 Chytrý Petr ŠK Karbo Benátky A 1875 1
2003/2004 2 Sokol Brandýs A 1874 Houška Bohumil Sokol Nymburk B 1859 ½
2003/2004 1 Sokol Brandýs A 1874 Hybner Martin Sokol Bakov B 1861 1
2003/2004 9 Sokol Brandýs B 1874 Seiner František Easy E.Kralupy E 1734 0
2003/2004 8 Sokol Brandýs B 1874 Vrána Karel Sokol Tišice B 1671 1
2003/2004 7 Sokol Brandýs B 1874 Šavrda Jan Easy E.Kralupy D 1596 1
2003/2004 5 Sokol Brandýs B 1874 Čermák Jan ŠK Mělník 1885 C 1742 1
2003/2004 2 Sokol Brandýs B 1874 Šavrda Jan Easy E.Kralupy D 1596 0