Hráč Havlík Vlastimil

Havlík Vlastimil

User Pic
Jméno: Havlík Vlastimil
Oddíl: Rychvaldský spolek šachový 1945
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1733
Elo mezinárodní: 1669
ID: 8130
FIDE ID: 358622
Rok narození: 1948
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 2 Rychvaldský spolek šachový 1945 "B" 1669 1733 Warmuž Jiří Viktorie Bohumín 1674 1695 1
2019/2020 1 Rychvaldský spolek šachový 1945 "C" 1669 1733 Chmiel František Sokol Chotěbuz 0 1936 ½
2018/2019 11 Rychvaldský spolek šachový 1945 "A" 1674 1758 Broda Michal ŠK Karviná 1795 1783 0
2018/2019 10 Rychvaldský spolek šachový 1945 "A" 1674 1758 Radko Jan BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1754 1784 ½
2018/2019 9 Rychvaldský spolek šachový 1945 "A" 1685 1758 Soural Jiří TJ Sokol Dobrá "B" 1634 1641 0
2018/2019 7 Rychvaldský spolek šachový 1945 "A" 1697 1758 Šíma Aleš Viktorie Bohumín 1863 1874 0
2018/2019 6 Rychvaldský spolek šachový 1945 "A" 1697 1758 Maroszczyk Wieslaw TJ Vendryně 1823 1845 0
2018/2019 5 Rychvaldský spolek šachový 1945 "A" 1695 1766 Pilch Jan Baník Havířov "C" 1711 1769 1
2018/2019 4 Rychvaldský spolek šachový 1945 "A" 1695 1766 Novák Bohdan Sokol Brušperk "A" 1769 1777 0
2018/2019 3 Rychvaldský spolek šachový 1945 "A" 1702 1766 Čubok Zdeněk TJ Mosty u Jablunkova 1771 1765 ½
2018/2019 2 Rychvaldský spolek šachový 1945 "A" 1702 1766 Šebesta Jan SK Slavia Orlová "D" 1731 1838 0
2018/2019 1 Rychvaldský spolek šachový 1945 "A" 1701 1766 Brzezny Petr Rychvaldský spolek šachový 1945 "B" 1738 1831 ½
2018/2019 9 Rychvaldský spolek šachový 1945 "C" 1674 1758 Konečný Herbert TJ Sokol Těrlicko 0 1650 1
2018/2019 6 Rychvaldský spolek šachový 1945 "C" 1697 1758 Broda Michal ŠK Karviná "C" 1795 1783 0
2018/2019 3 Rychvaldský spolek šachový 1945 "C" 1702 1766 Pekárek Aleš SK Slavia Orlová "E" 1828 1785 ½
2018/2019 2 Rychvaldský spolek šachový 1945 "C" 1702 1766 Němec Jaroslav TJ Slovan Havířov "C" 0 1445 1
2017/2018 5 Rychvaldský spolek šachový 1945 "C" 1697 1754 Wardas Pavel TJ Sokol Chotěbuz 0 1700 0
2017/2018 4 Rychvaldský spolek šachový 1945 "C" 1686 1754 Kubošová Jana SK Slavia Orlová "E" 1845 1830 0
2017/2018 11 Rychvaldský spolek šachový 1945 A 1701 1754 Šebesta Petr SK Slavia Orlová D 1710 1749 ½
2017/2018 10 Rychvaldský spolek šachový 1945 A 1686 1754 Polák Radim Viktorie Bohumín 1873 1890 1
2017/2018 9 Rychvaldský spolek šachový 1945 A 1692 1754 Heczko Rostislav TJ Vendryně 1849 1887 0
2017/2018 7 Rychvaldský spolek šachový 1945 A 1697 1754 Blecha Josef Sokol Brušperk A 1894 1886 0
2017/2018 5 Rychvaldský spolek šachový 1945 A 1686 1754 Krajčovič Filip ŠK Karviná B 1596 1599 1
2017/2018 4 Rychvaldský spolek šachový 1945 A 1686 1754 Dušek Libor Baník Havířov C 1833 1859 1
2017/2018 3 Rychvaldský spolek šachový 1945 A 1686 1754 Balys Stanislav Inter Petrovice 1652 1658 1
2017/2018 2 Rychvaldský spolek šachový 1945 A 1686 1754 Červenka Roman TJ Slovan Havířov B 1735 1748 0
2017/2018 1 Rychvaldský spolek šachový 1945 A 1668 1739 Brzezny Petr Rychvaldský spolek šachový 1945 B 1772 1832 ½
2016/2017 7 Rychvaldský spolek šachový 1945 "C" 1728 1775 Wanot Aleš SK Slavia Orlová "E" 1915 1887 ½
2016/2017 6 Rychvaldský spolek šachový 1945 "C" 1728 1775 Novotný Radim Slavoj Český Těšín "B" 1882 ½
2016/2017 5 Rychvaldský spolek šachový 1945 "C" 1728 1775 Tyburec Zdeněk ŠK Karviná "C" 1626 1637 1
2016/2017 4 Rychvaldský spolek šachový 1945 "C" 1728 1775 Nekvapil Jaroslav TJ Slovan Havířov "C" 1593 1655 1
2016/2017 3 Rychvaldský spolek šachový 1945 "C" 1728 1775 Šrámek Tomáš SK Slavia Orlová "F" 1955 1963 ½
2015/2016 9 OS Rychvald "B" 1728 1775 Papuga Zdeněk Sokol Terlicko 1672 1
2015/2016 7 OS Rychvald "B" 1728 1775 Demková Ester SK Slavia Orlova "E" 1254 1273 1
2015/2016 6 OS Rychvald "B" 1728 1775 Stoklas Roman Inter Petrovice "B" 1619 1
2015/2016 5 OS Rychvald "B" 1728 1775 Chmiel Jan Sokol Chotebuz 1650 1702 1
2015/2016 4 OS Rychvald "B" 1728 1775 Gil Karel TJ Banik Havirov "C" 1844 1846 0
2015/2016 3 OS Rychvald "B" 1728 1775 Crlík Filip SK Slavia Orlova "F" 1201 1
2015/2016 2 OS Rychvald "B" 1728 1775 Tyburec Zdeněk SK Karvina "C" 1626 1637 1
2015/2016 1 OS Rychvald "B" 1728 1775 Brzezny Petr OS Rychvald "C" 1801 1813 ½
2015/2016 11 Rychvaldský šachový oddíl "A" 1728 1775 Šrámek Vojtěch SK Slavia Orlová "D" 1848 1895 0
2015/2016 5 Rychvaldský šachový oddíl "A" 1728 1775 Kotas Jan TJ Vendryně 1884 1881 0
2015/2016 2 Rychvaldský šachový oddíl "A" 1728 1775 Gajdušek Josef Inter Petrovice "A" 2012 1980 0
2015/2016 1 Rychvaldský šachový oddíl "A" 1728 1775 Neumann Filip TJ Viktorie Bohumín "B" 1772 1683 0
2015/2016 8 OS Rychvald D 1728 1775 Novák Jiří SK Slavia Orlová G 1947 1993 0
2015/2016 6 OS Rychvald D 1728 1775 Melzer Patrik Baník Havířov D 2089 2092 0
2015/2016 3 OS Rychvald D 1728 1775 Novák Jiří SK Slavia Orlová G 1947 1993 0
2014/2015 9 OS Rychvald "B" 1774 1807 Bednarz Valdemar SK Slávia Orlová "F" 1927 1922 0
2014/2015 8 OS Rychvald "B" 1774 1807 Knopp René Sokol Chotěbuz 1884 1898 ½
2014/2015 7 OS Rychvald "B" 1774 1807 Hečko Miloslav TJ Baník Havířov "D" 1416 1553 1
2014/2015 6 OS Rychvald "B" 1774 1807 Valenčík Jozef TJ Slovan Havířov "C" 1979 2006 0
2014/2015 5 OS Rychvald "B" 1774 1807 Walowy Bohumír ŠK Karviná "C" 2123 2081 0
2014/2015 4 OS Rychvald "B" 1774 1807 Šrámek Tomáš SK Slávia Orlová "E" 1967 1998 0
2014/2015 3 OS Rychvald "B" 1774 1807 Polák Radim TJ Viktorie Bohumín "B" 1871 1887 0
2014/2015 11 OS Rychvald "A" 1774 1807 Walica Roman SK Slavia Orlová "D" 1868 1902 0
2014/2015 9 OS Rychvald "A" 1774 1807 Bok Zdeněk Sokol Brušperk 1528 1571 1
2014/2015 8 OS Rychvald "A" 1774 1807 Drbůl Pavel Baník Havířov "C" 1933 1926 ½
2014/2015 6 OS Rychvald "A" 1774 1807 Krejčok Tobiáš BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1602 1594 1
2014/2015 5 OS Rychvald "A" 1774 1807 Wertheim Adolf TJ Slovan Havířov "B" 1750 1
2014/2015 4 OS Rychvald "A" 1774 1807 Schoupal Edvard TŽ Třinec "C" 1948 1873 ½
2014/2015 2 OS Rychvald "A" 1774 1807 Gajdušek Josef Inter Petrovice "A" 1946 1956 0
2013/2014 9 OS Rychvald "B" 1767 1804 Firla Stanislav Inter Petrovice "B" 2026 2029 0
2013/2014 8 OS Rychvald "B" 1767 1804 Ovesný Radim TJ Slovan Havírov "B" 2008 2023 0
2013/2014 6 OS Rychvald "B" 1767 1804 Szumilo Štefan TJ Slovan Havírov "C" 1787 1
2013/2014 5 OS Rychvald "B" 1767 1804 Barabasz Gustav Sokol Terlicko 1831 1825 1
2013/2014 3 OS Rychvald "B" 1767 1804 Zimniok Lubomír ŠK Karviná "C" 2153 2124 0
2013/2014 2 OS Rychvald "B" 1767 1804 Chmiel Jan Sokol Chotebuz 1747 0
2013/2014 10 OS Rychvald "A" 1767 1804 Zimniok Zdeněk ŠK Karviná "B" 1947 1894 ½
2013/2014 9 OS Rychvald "A" 1767 1804 Baran Rostislav BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1948 ½
2013/2014 8 OS Rychvald "A" 1767 1804 Mičulka Ivo BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1250 ½
2013/2014 6 OS Rychvald "A" 1767 1804 Stařičný Bronislav Inter Petrovice "A" 1812 1784 ½
2013/2014 4 OS Rychvald "A" 1767 1804 Sikorová Alena TŽ Třinec "C" 1884 ½
2013/2014 3 OS Rychvald "A" 1767 1804 Kwasek Andrzej TJ Vendryně 1811 1873 ½
2013/2014 1 OS Rychvald "A" 1767 1804 Polák Radim TJ Viktorie Bohumín "A" 1871 1874 ½
2012/2013 9 OS Rychvald "B" 1799 1830 Wanot Aleš SK Slavia Orlová "E" 1907 1890 0
2012/2013 8 OS Rychvald "B" 1799 1830 Oczko Zdeněk TJ Baník Havířov "D" 1754 ½
2012/2013 3 OS Rychvald "B" 1799 1830 Barabasz Gustav Sokol Těrlicko 1831 1816 0
2012/2013 1 OS Rychvald "B" 1799 1830 Chmiel František Sokol Chotěbuz 1941 ½
2012/2013 10 OS Rychvald "A" 1799 1830 Kaňáková Natálie BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1654 1770 0
2012/2013 9 OS Rychvald "A" 1799 1830 Güttler Evžen TJ Viktorie Bohumín "A" 1918 1970 0
2012/2013 8 OS Rychvald "A" 1799 1830 Sedláček Jiří BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1821 0
2012/2013 7 OS Rychvald "A" 1799 1830 Červenka Roman TJ Slovan Havířov "B" 1831 1877 1
2012/2013 6 OS Rychvald "A" 1799 1830 Kotas Jan TJ Vendryně 1926 1905 ½
2012/2013 5 OS Rychvald "A" 1799 1830 Blecha Josef TJ Sokol Fryčovice 1905 1894 1
2012/2013 4 OS Rychvald "A" 1799 1830 Lanzendörfer Zdeněk ŠK Karviná "B" 1615 1
2012/2013 2 OS Rychvald "A" 1799 1830 Nowak Radek SK Stonava 1836 ½
2012/2013 1 OS Rychvald "A" 1799 1830 Mach Milan Slavoj Český Těšín 2025 ½
2011/2012 11 OS Rychvald "A" 1811 1856 Pavlíček Tomáš TJ Slovan Havířov "B 1630 1754 0
2011/2012 8 OS Rychvald "A" 1811 1856 Milat Patrik BŠŠ Frýdek-Místek "C 1836 1918 0
2011/2012 7 OS Rychvald "A" 1811 1856 Martinec Tomáš TJ Baník Havířov "C" 1806 ½
2011/2012 2 OS Rychvald "A" 1811 1856 Pawlowski Roman Inter Petrovice "A" 1792 1792 1
2011/2012 1 OS Rychvald "A" 1811 1856 Šrámek Tomáš TJ Viktorie Bohumín "A" 1948 0
2011/2012 9 OS Rychvald "B" 1811 1856 Beran Petr TJ Slovan Havířov "C" 2086 2073 0
2011/2012 8 OS Rychvald "B" 1811 1856 Polák Radim TJ Viktorie Bohumín "B" 1958 1876 ½
2011/2012 7 OS Rychvald "B" 1811 1856 Folwarczny Marek SK Slavia Orlová "D" 1669 1879 1
2011/2012 6 OS Rychvald "B" 1811 1856 Stonawski Igor Slavoj Český Těšín 2062 2042 0
2011/2012 5 OS Rychvald "B" 1811 1856 Zimniok Zdeněk ŠK Karviná "C" 1982 1882 ½
2011/2012 4 OS Rychvald "B" 1811 1856 Pavlíček Tomáš TJ Slovan Havířov "D" 1630 1754 ½
2011/2012 3 OS Rychvald "B" 1811 1856 Kostka Vít SK Slavia Orlová "E" 1718 1863 0
2011/2012 2 OS Rychvald "B" 1811 1856 Stařičný Bronislav Inter Petrovice "B" 1873 1769 ½
2011/2012 1 OS Rychvald "B" 1811 1856 Hudák Imrich TJ Baník Havířov "D" 1796 1853 ½
2010/2011 9 OS Rychvald "B" 1834 Novák Jiří TJ Baník Havířov "C" 1905 ½
2010/2011 6 OS Rychvald "B" 1834 Szumilo Štefan TJ Slovan Havířov "C" 1733 0
2010/2011 5 OS Rychvald "B" 1834 Poncza Bronislav TJ Sokol Chotěbuz 1822 ½
2010/2011 4 OS Rychvald "B" 1834 Malyrz Ladislav Slavoj Český Těšín 2078 0
2010/2011 3 OS Rychvald "B" 1834 Chroboček Ladislav TJ Viktorie Bohumín "B" 1750 1
2010/2011 2 OS Rychvald "B" 1834 Krupanský Jaromír TJ Slovan Havířov "D" 1706 1
2010/2011 1 OS Rychvald "B" 1834 Kloza Jaroslav Jäkl Karviná "C" 1853 1
2010/2011 10 OS Rychvald "A" 1834 Sikorová Alena TŽ Třinec "E" 1919 ½
2010/2011 8 OS Rychvald "A" 1834 Pazdziora Tadeusz SK Stonava 1000 0
2010/2011 7 OS Rychvald "A" 1834 Szumilo Štefan TJ Slovan Havířov "B" 1733 ½
2010/2011 5 OS Rychvald "A" 1834 Čubok Milan TJ Sokol Fryčovice 1946 ½
2010/2011 4 OS Rychvald "A" 1834 Tchuř Pavel TJ Viktorie Bohumín "A" 2003 ½
2010/2011 3 OS Rychvald "A" 1834 Samiec Pavel ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova 1949 0
2010/2011 2 OS Rychvald "A" 1834 Matějka František SK Slavia Orlová "C" 1872 1
2009/2010 11 OS Rychvald 1874 Gajdušek Josef Inter Petrovice 1912 ½
2009/2010 10 OS Rychvald 1874 Kostka Vít Slavia Orlová D 1573 0
2009/2010 8 OS Rychvald 1874 Knopp René SK Stonava 1851 0
2009/2010 5 OS Rychvald 1874 Prokop Tomáš Sokol Fryčovice 1787 0
2009/2010 4 OS Rychvald 1874 Slavia Orlová C 1
2009/2010 3 OS Rychvald 1874 Babušek Miroslav Jäkl Karviná B 1972 ½
2009/2010 1 OS Rychvald 1874 Novák Jiří Baník Havířov B 1917 0
2009/2010 9 OS Rychvald B 1874 Luczyk Petr Slavia Orlová E 1892 0
2009/2010 6 OS Rychvald B 1874 Kurek Tomáš Slavoj Český Těšín 1837 1
2009/2010 5 OS Rychvald B 1874 Dušek Libor Baník Havířov C 1858 1
2009/2010 3 OS Rychvald B 1874 Mrázek Roman Jakl Karviná C 1853 1
2009/2010 2 OS Rychvald B 1874 Melzer Patrik Slovan Havířov C 1816 0
2009/2010 1 OS Rychvald B 1874 Vícha Petr Viktorie Bohumín 2073 0
2008/2009 11 OS Rychvald 1868 Volný Patrik TŽ Třinec E 1728 0
2008/2009 10 OS Rychvald 1868 Kukuczka Milan TJ Vendryně 2038 ½
2008/2009 9 OS Rychvald 1868 Plchut Jan ŠK Inter Petrovice 1873 1
2008/2009 7 OS Rychvald 1868 Bok Tomáš Sokol Dobrá B 1762 1
2008/2009 6 OS Rychvald 1868 Šíma Aleš Viktoria Bohumín 1788 ½
2008/2009 5 OS Rychvald 1868 Kubeczka Aleš Slavia Havířov 1965 0
2008/2009 4 OS Rychvald 1868 Nowak Radek SK Stonava 1818 ½
2008/2009 3 OS Rychvald 1868 Strzadala Alfréd Slovan Havířov 1928 0
2008/2009 2 OS Rychvald 1868 Bdžoch Vojtěch Slavia Orlová C 1359 1
2008/2009 1 OS Rychvald 1868 Novák Jiří Baník Havířov B 1921 0
2008/2009 6 OS Rychvald B 1859 Mrázek Lumír Slavia Orlová D 1923 0
2008/2009 5 OS Rychvald B 1868 Koběrský Patrik Slovan Havířov C 1805 ½
2008/2009 4 OS Rychvald B 1868 Polák Radim Viktorie Bohumín B 1904 ½
2008/2009 3 OS Rychvald B 1868 Barabasz Gustav Sokol Těrlicko 1788 1
2008/2009 2 OS Rychvald B 1868 Slívová Veronika Slovan Havířov B 1753 1
2008/2009 1 OS Rychvald B 1868 Novák Jiří Baník Havířov C 1921 1
2007/2008 11 OS Rychvald 1859 Kniezková Jitka Baník Havířov C 1719 ½
2007/2008 10 OS Rychvald 1859 Srba Antonín Slavia Orlová C 1710 ½
2007/2008 9 OS Rychvald 1859 Kukuczka Milan TJ Vendryně 2044 ½
2007/2008 8 OS Rychvald 1859 Tvrdý Petr Sokol Dobrá B 1810 1
2007/2008 7 OS Rychvald 1859 Bajger Jindřich Viktarie Bohumín 1832 ½
2007/2008 6 OS Rychvald 1859 Kotouček Jiří Slavia Havířov 1812 ½
2007/2008 5 OS Rychvald 1859 Maňásek Jaromír TŽ Třinec D 1997 ½
2007/2008 4 OS Rychvald 1859 Szotek Josef Jäkl Karviná B 1967 0
2007/2008 2 OS Rychvald 1859 Červenka Roman Baník Havířov B 1850 1
2007/2008 1 OS Rychvald 1859 Krampol Vladimír SK Stonava B 1825 1
2007/2008 9 0S Rychvald B Olešňan Ervín Jakl Karviná C ½
2007/2008 8 0S Rychvald B Konečný Herbert Sokol Těrlicko ½
2007/2008 4 0S Rychvald B Warmuž Jiří Viktorie Bohumín B 1
2007/2008 3 0S Rychvald B Slívová Veronika Slovan Havířov B 1
2007/2008 2 0S Rychvald B Srba Antonín Slavia Orlová D 1
2006/2007 11 OS Rychvald "A" 1882 Bukový Josef Baník Havířov "C" 1787 1
2006/2007 10 OS Rychvald "A" 1882 Novák Jiří SK Slavia Orlová "C" 2035 0
2006/2007 8 OS Rychvald "A" 1882 Drastich Tomáš Slavia Havířov "A" 1933 0
2006/2007 7 OS Rychvald "A" 1882 Knopp René ŠK Stonava "B" 1839 0
2006/2007 4 OS Rychvald "A" 1882 Maňásek Jaromír TŽ Třinec "D" 2008 0
2006/2007 1 OS Rychvald "A" 1882 Kotas Jan TJ Vendryně 2022 0
2005/2006 11 OS Rychvald A 1853 Drbůl Pavel Baník Havířov C 1879 ½
2005/2006 10 OS Rychvald A 1853 Szymon Jakub SK Slavia Orlová D 1
2005/2006 9 OS Rychvald A 1853 Kubeczka Aleš Slavia Havířov A 1946 0
2005/2006 8 OS Rychvald A 1853 Pavlica Jiří TJ Sokol Skalice 1835 1
2005/2006 7 OS Rychvald A 1853 Šincl Josef TŽ Třinec D 1946 1
2005/2006 6 OS Rychvald A 1853 Blecha Josef TJ Sokol Fryčovice 1977 ½
2005/2006 5 OS Rychvald A 1853 Červenka Roman SK Slavia Orlová C 1904 1
2005/2006 4 OS Rychvald A 1853 Šrámek Tomáš TJ Viktorie Bohumín 1910 1
2005/2006 3 OS Rychvald A 1853 Plchut Jan ŠK Inter Petrovice A 1907 1
2005/2006 2 OS Rychvald A 1853 Tvrdý Petr TJ Sokol Dobrá B 1829 0
2005/2006 1 OS Rychvald A 1853 Kotas Jan TJ Vendryně 2037 0
2004/2005 11 OS Rychvald C 1852 Maček Petr Slavia Orlová D 1489 1
2004/2005 10 OS Rychvald C 1852 Hečko Miloslav Baník Havířov D 1741 1
2004/2005 9 OS Rychvald C 1852 Svoboda Břetislav Jakl Karviná C 1857 1
2004/2005 8 OS Rychvald C 1852 Bartulec Zbyhněv Slavoj Český Těšín 2045 0
2004/2005 7 OS Rychvald C 1852 Firla Stanislav SK Stonava B 2004 0
2004/2005 6 OS Rychvald C 1852 Hudák Imrich Slavie Havířov B 1856 1
2004/2005 5 OS Rychvald C 1852 Strzadala Alfréd Baník Havířov E 1914 ½
2004/2005 4 OS Rychvald C 1852 Minařík Lubomír Jakl Karviná D 1767 0
2004/2005 3 OS Rychvald C 1852 Güttler Evžen Vikt.Bohumín B 1941 ½
2004/2005 2 OS Rychvald C 1852 Budnik Mieczyslaw Sokol Chotěbuz 1913 ½
2004/2005 11 Rychvald A 1875 Macíček Jan Frýdek-Místek D 1679 0
2004/2005 9 Rychvald A 1875 Maroszczyk Marek Třinec E ½
2004/2005 6 Rychvald A 1875 Kopta Jiří Slavia Orlová C 1838 ½
2004/2005 4 Rychvald A 1852 Samiec Pavel Třinec D 1477 ½
2004/2005 3 Rychvald A 1852 Prašivka Jan Fryčovice 1728 1
2003/2004 11 OS Rychvald A 1875 Szmek Milan Viktorie Bohumín B 1677 0
2003/2004 10 OS Rychvald A 1875 Bugla Miroslav Jakl Karviná D 1776 1
2003/2004 9 OS Rychvald A 1875 Hulva Pavel Slavoj Český Těšín 1666 1
2003/2004 8 OS Rychvald A 1875 Bystroň Vladislav Baník Havířov E 1643 0
2003/2004 7 OS Rychvald A 1875 Nowak Radek SK Stonava B 1832 0
2003/2004 6 OS Rychvald A 1875 Langner Ladislav Slavia Havířov B 1743 1
2003/2004 5 OS Rychvald A 1875 Filip Hubert Jakl Karviná C 1874 0
2003/2004 4 OS Rychvald A 1875 Kupský Adam Baník Havířov D ½
2003/2004 3 OS Rychvald A 1875 Wardas Pavel Sokol Chotěbuz 1763 ½
2003/2004 2 OS Rychvald A 1875 Lamacz Pavel Sokol Těrlicko 1740 1
2003/2004 1 OS Rychvald A Chlevišťan Jaromír OS Rychvald B 1