Hráč Stoklasa Jiří

Stoklasa Jiří

User Pic
Jméno: Stoklasa Jiří
Oddíl: Slavoj Český Těšín
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1905
Elo mezinárodní: 0
ID: 2782
FIDE ID: 325929
Rok narození: 1955
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 4 Slavoj Český Těšín "B" 0 1905 Kwasek Andrzej TJ Vendryně 1836 1813 ½
2019/2020 2 Slavoj Český Těšín "B" 0 1905 Pekárek Aleš SK Slavia Orlová "D" 1918 1803 1
2019/2020 1 Slavoj Český Těšín "B" 0 1905 Siwek Antonín TJ Slovan Havířov "B" 1881 1874 0
2018/2019 9 Slavoj Český Těšín "B" 0 1922 Ovesný Radim TJ Slovan Havířov "B" 1970 1996 0
2018/2019 8 Slavoj Český Těšín "B" 0 1922 Barteček Ladislav Rychvaldský spolek šachový 1945 "C" 1706 1733 0
2018/2019 7 Slavoj Český Těšín "B" 0 1922 Broda Michal ŠK Karviná "C" 1795 1783 1
2018/2019 6 Slavoj Český Těšín "B" 0 1922 Pilch David SK Slavia Orlová "F" 1719 1692 ½
2018/2019 5 Slavoj Český Těšín "B" 0 1922 Nezval Jiří TJ Slovan Havířov "C" 1310 1409 1
2018/2019 4 Slavoj Český Těšín "B" 0 1922 Martinák Tomáš TJ Sokol Těrlicko 0 1829 1
2018/2019 3 Slavoj Český Těšín "B" 0 1922 Chmiel Jan Sokol Chotěbuz 1701 1698 1
2018/2019 2 Slavoj Český Těšín "B" 0 1922 Bystroň Vladislav Baník Havířov "D" 1537 1550 1
2018/2019 1 Slavoj Český Těšín "B" 0 1922 Šebesta Jan SK Slavia Orlová "E" 1777 1838 0
2017/2018 9 Slavoj Český Těšín "B" 0 1921 Folwarczný Jiří ŠK Karviná "C" 1761 1801 ½
2017/2018 7 Slavoj Český Těšín "B" 0 1921 Kijonka Ondřej SK Slavia Orlová "F" 1487 1444 ½
2017/2018 6 Slavoj Český Těšín "B" 0 1921 Melzer Petr TJ Slovan Havířov "C" 1671 1681 1
2017/2018 5 Slavoj Český Těšín "B" 0 1921 Lamacz Pavel TJ Sokol Těrlicko 1519 1704 1
2017/2018 4 Slavoj Český Těšín "B" 0 1921 Bystroň Vladislav Baník Havířov "D" 1537 1561 1
2017/2018 3 Slavoj Český Těšín "B" 0 1921 Chmiel Jan TJ Sokol Chotěbuz 1691 1693 1
2017/2018 2 Slavoj Český Těšín "B" 0 1921 Šebesta Jan SK Slavia Orlová "E" 1632 1598 ½
2017/2018 1 Slavoj Český Těšín "B" 0 1921 Semančík David Rychvaldský spolek šachový 1945 "C" 1794 1833 1
2016/2017 9 Slavoj Český Těšín "B" 1920 Babušek Miroslav ŠK Karviná "C" 1922 1
2016/2017 7 Slavoj Český Těšín "B" 1920 Targosz Jiří SK Slavia Orlová "F" 1327 1
2016/2017 6 Slavoj Český Těšín "B" 1920 Hradil Jiří Rychvaldský spolek šachový 1945 "C" 1000 1
2016/2017 5 Slavoj Český Těšín "B" 1920 Polák Radim Rychvaldský spolek šachový 1945 "B" 1881 1909 0
2016/2017 4 Slavoj Český Těšín "B" 1920 Wardas Pavel TJ Sokol Chotěbuz 1727 1
2016/2017 3 Slavoj Český Těšín "B" 1920 Lamacz Pavel TJ Sokol Těrlicko 1519 1733 0
2016/2017 1 Slavoj Český Těšín "B" 1920 Vaněk Tomáš SK Slavia Orlová "G" 1244 1244 1
2015/2016 9 Slavoj Cesky Tesin "B" 1920 Hanák Tomáš OS Rychvald "C" 1725 1771 1
2015/2016 7 Slavoj Cesky Tesin "B" 1920 Lamacz Pavel Sokol Terlicko 1519 1733 1
2015/2016 6 Slavoj Cesky Tesin "B" 1920 Rydzewski Pawel SK Slavia Orlova "E" 1976 1250 0
2015/2016 5 Slavoj Cesky Tesin "B" 1920 Štefanec Josef Inter Petrovice "B" 1596 1
2015/2016 4 Slavoj Cesky Tesin "B" 1920 Kwasek Andrzej Sokol Chotebuz 1882 1874 ½
2015/2016 2 Slavoj Cesky Tesin "B" 1920 Šrámek Tomáš SK Slavia Orlova "F" 1955 1963 ½
2015/2016 1 Slavoj Cesky Tesin "B" 1920 Lang Miloš SK Karvina "C" 1854 1920 1
2014/2015 7 Slavoj Český Těšín 1934 Vinklárek Vlastimil TJ Nový Jičín "A" 1794 1800 ½
2014/2015 6 Slavoj Český Těšín 1934 Jureček Daniel Orel Opava "A" 1754 1812 0
2013/2014 9 Slavoj Český Těšín 1933 Egert Vlastimil TJ Baník Havířov "C" 1768 1830 ½
2013/2014 8 Slavoj Český Těšín 1933 Pawlowski Roman Inter Petrovice "A" 1751 1810 1
2012/2013 11 Slavoj Český Těšín 1937 Broskevič Lumír TJ Slovan Havířov "B" 1777 1724 1
2012/2013 10 Slavoj Český Těšín 1937 Hudziec Bronislav TJ Vendryně 1769 1
2012/2013 7 Slavoj Český Těšín 1937 Dušek Libor TJ Baník Havířov "C" 1879 ½
2012/2013 5 Slavoj Český Těšín 1937 Koval Karel BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1549 1
2012/2013 4 Slavoj Český Těšín 1937 Pawlowski Roman Inter Petrovice "A" 1753 1765 0
2012/2013 2 Slavoj Český Těšín 1937 Szmek Milan TJ Viktorie Bohumín "A" 1871 1848 ½
2011/2012 9 Slavoj Český Těšín 1915 Wodecki Aleksander SK Slavia Orlová "E" 1649 1
2011/2012 8 Slavoj Český Těšín 1915 Krajčovič Filip ŠK Karviná "C" 1715 1796 1
2011/2012 7 Slavoj Český Těšín 1915 Nekvapil Jaroslav TJ Slovan Havířov "D" 1761 ½
2011/2012 6 Slavoj Český Těšín 1915 Bogacz Hynek OS Rychvald "B" 1677 1
2011/2012 5 Slavoj Český Těšín 1915 Kaplita Ladislav Inter Petrovice "B" 1542 1
2011/2012 4 Slavoj Český Těšín 1915 Moravčík Ladislav TJ Baník Havířov "D" 1617 1
2011/2012 3 Slavoj Český Těšín 1915 Koběrský Patrik TJ Slovan Havířov "C" 1814 1
2011/2012 2 Slavoj Český Těšín 1915 Szmek Milan TJ Viktorie Bohumín "B" 1884 1875 1
2010/2011 6 Slavoj Český Těšín 1904 Valenčíková Sandra TJ Slovan Havířov "D" 1250 1
2010/2011 5 Slavoj Český Těšín 1904 Štamposký Libor Jäkl Karviná "C" 1899 1
2010/2011 4 Slavoj Český Těšín 1904 Hanák Tomáš OS Rychvald "B" 1429 1
2010/2011 3 Slavoj Český Těšín 1904 Gruszka Aleš SK Slavia Orlová "E" 1379 1
2009/2010 8 Slavoj Český Těšín 1902 Nekvapil Jaroslav Slavia Havířov B 1767 ½
2009/2010 7 Slavoj Český Těšín 1902 Mrázek Roman Jakl Karviná C 1853 1
2009/2010 5 Slavoj Český Těšín 1902 Tchuř Pavel Viktorie Bohumín 1990 ½
2009/2010 3 Slavoj Český Těšín 1902 Hričko Martin Slovan Havířov B 1986 0
2009/2010 2 Slavoj Český Těšín 1902 Poncza Bronislav Sokol Chotěbuz 1861 1
2009/2010 1 Slavoj Český Těšín 1902 Pavlíček Tomáš Slovan Havířov C 1699 ½
2008/2009 6 Slavoj Český Těšín 1938 Lamacz Pavel Sokol Těrlicko 1774 0
2008/2009 5 Slavoj Český Těšín 1931 Slívová Veronika Slovan Havířov B 1753 0
2008/2009 3 Slavoj Český Těšín 1931 Luczyk Petr Slavia Orlová D 1708 ½
2008/2009 1 Slavoj Český Těšín 1931 Chmiel Jan Sokol Chotěbuz 1751 ½
2007/2008 8 Slavoj Český Těšín Szumilo Štefan Slovan Havířov B ½
2007/2008 4 Slavoj Český Těšín Papuga Zdeněk Sokol Těrlicko ½
2007/2008 1 Slavoj Český Těšín Červenka Roman Slovan Havířov A ½
2006/2007 4 Slavoj Český Těšín 1946 Canibal Jaromír Jakl Karviná C 1877 0
2006/2007 3 Slavoj Český Těšín 1946 Matusiak Marcin Slavia Orlová D 1923 0
2006/2007 2 Slavoj Český Těšín 1946 Papuga Miroslav Sokol Těrlicko 1747 1
2006/2007 1 Slavoj Český Těšín 1946 Volný Ivo Slavia Havířov B 1845 1
2005/2006 10 Slavoj Český Těšín 1981 Bonczek Vlastimil ŠK Inter Petrovice B 1800 1
2005/2006 9 Slavoj Český Těšín 1981 Hudák Imrich Slavia Havířov B 1845 0
2005/2006 8 Slavoj Český Těšín 1986 Hečko Miloslav Baník Havířov D 1741 1
2005/2006 6 Slavoj Český Těšín 1981 Martínek Václav OS Rychvald B 1851 0
2005/2006 5 Slavoj Český Těšín 1981 Firla Stanislav SK Stonava B 1985 1
2005/2006 4 Slavoj Český Těšín 1981 Papuga Zdeněk Sokol Těrlicko 1678 1
2005/2006 3 Slavoj Český Těšín 1981 Turoň Andrzej Sokol Chotěbuz 1928 1
2005/2006 2 Slavoj Český Těšín 1981 Šíma Aleš Viktoria Bohumín B 1840 1
2005/2006 1 Slavoj Český Těšín 1981 Minařík Lubomír Jakl Karviná C 1787 ½
2004/2005 11 Slavoj Český Těšín 1986 Glemba Lukáš Baník Havířov E 1595 1
2004/2005 8 Slavoj Český Těšín 1986 Zajíc Jaroslav OS Rychvald C 1879 ½
2004/2005 6 Slavoj Český Těšín 1986 Kopta Jiří Slavia Orlová D 1872 ½
2004/2005 5 Slavoj Český Těšín 1986 Mareš Petr Baník Havířov D 1813 1
2004/2005 4 Slavoj Český Těšín 1986 Filip Hubert Jakl Karviná C 1852 1
2004/2005 3 Slavoj Český Těšín 1986 Budnik Mieczyslaw Sokol Chotěbuz 1913 1
2004/2005 2 Slavoj Český Těšín 1986 Plchut Jan SK Stonava B 1907 ½
2004/2005 1 Slavoj Český Těšín 1986 Škuta Rostislav Slavie Havířov B 1799 1
2003/2004 11 Slavoj Český Těšín 1997 Barabasz Gustav Sokol Těrlicko 1805 1
2003/2004 10 Slavoj Český Těšín 1997 Crha Břetislav OS Rychvald B 1842 0
2003/2004 9 Slavoj Český Těšín 1997 Chlevišťan Jakub OS Rychvald A 2038 1
2003/2004 8 Slavoj Český Těšín 1997 Kloza Jaroslav Jakl Karviná D 1820 0
2003/2004 7 Slavoj Český Těšín 1997 Koždoň Petr Viktorie Bohumín B 2007 0
2003/2004 6 Slavoj Český Těšín 1997 Hečko Miloslav Baník Havířov E 1741 1
2003/2004 5 Slavoj Český Těšín 1997 Bednarz Valdemar SK Stonava B 2057 ½
2003/2004 4 Slavoj Český Těšín 1997 Hromek Ondřej Slavia Havířov B 1751 ½
2003/2004 3 Slavoj Český Těšín 1997 Svoboda Břetislav Jakl Karviná C 1879 ½
2003/2004 2 Slavoj Český Těšín 1997 Slovák Michal Baník Havířov D 1879 1
2003/2004 1 Slavoj Český Těšín Wowerka Pavel Sokol Chotěbuz 1