Hráč Šíma Patrik

Šíma Patrik

User Pic
Jméno: Šíma Patrik
Oddíl: Šachový klub Ostrava-Jih
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1795
Elo mezinárodní: 1751
ID: 16288
FIDE ID: 23715499
Rok narození: 1978
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 5 ŠK Ostrava - Jih D 1751 1795 Mladějovský Miroslav Slovan Ostrava B 0 1672 1
2018/2019 2 ŠK Ostrava - Jih D 1774 1795 Janků Viktor Dynamo DP Ostrava B 1380 1533 1
2018/2019 5 TJ Ludgeřovice 1751 1795 Josefus Marek SK Kravaře 1896 1872 ½
2018/2019 3 TJ Ludgeřovice 1774 1795 Prokůpek Miroslav TJ Lokomotiva Krnov 1847 1823 0
2018/2019 2 TJ Ludgeřovice 1774 1795 Šnyta Zdeněk ŠKTP Hrabyně 2044 2023 0
2018/2019 1 TJ Ludgeřovice 1769 1795 Martinek Pavel ŠK Orel Opava B 1855 1886 ½
2018/2019 3 Šachový klub Ostrava Jih B 1774 1795 Šafařík Roman TJ Sokol Vítkovice 1753 1784 0
2018/2019 2 Šachový klub Ostrava Jih B 1769 1795 Dobeš Luděk ŠK Slavoj Poruba F 1996 2002 ½
2018/2019 1 Šachový klub Ostrava Jih B 1769 1795 Kozelský Marek ŠK Šenov C 1972 1968 0
2017/2018 3 Mariánské Hory C 1691 1757 Beneš Jaroslav Slovan Ostrava B 1499 1578 ½
2017/2018 2 Mariánské Hory C 1665 1757 Lišťák Břetislav Šachový spolek Polanka 0 1713 1
2017/2018 1 Mariánské Hory C 1665 1757 Maceček Pavel Dynamo DP Ostrava B 0 1818 ½
2017/2018 6 Mariánské Hory C 1657 1757 Pětroš Vojtěch ŠK Slavoj Poruba F 0 0 1
2017/2018 2 Mariánské Hory C 1691 1757 Lišťák Břetislav Šachový spolek Polanka 0 1713 1
2017/2018 1 Mariánské Hory C 1603 1747 Miklosz Michael TJ Ostrava E 1436 1475 0
2017/2018 10 Mariánské Hory B 1657 1757 Halámka Pavel Slovan Ostrava A 0 1758 ½
2017/2018 9 Mariánské Hory B 1657 1757 Cyroň Karel ŠK Hošťálkovice 1800 1798 0
2017/2018 7 Mariánské Hory B 1657 1757 Cyroň Karel ŠK Hošťálkovice 1800 1798 ½
2017/2018 6 Mariánské Hory B 1657 1757 Šafařík Roman TJ Sokol Vítkovice 1737 1767 ½
2017/2018 2 Mariánské Hory B 1603 1747 Pšenička Pavel ŠK HTJ Odra Ostrava 2031 2065 0
2017/2018 11 TJ Ludgeřovice 1684 1757 Prokůpek Miroslav TJ Lokomotiva Krnov 1835 1840 ½
2017/2018 10 TJ Ludgeřovice 1691 1757 Vícha Marek ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1966 1992 0
2017/2018 9 TJ Ludgeřovice 1665 1757 Gemsa Matouš ŠK TJ Dolní Benešov C 1716 1760 ½
2017/2018 8 TJ Ludgeřovice 1665 1757 Badačová Irena ŠKTP Hrabyně 1728 1736 1
2017/2018 7 TJ Ludgeřovice 1657 1757 Staněk Antonín ŠK Orel Opava A 1798 1799 ½
2017/2018 6 TJ Ludgeřovice 1657 1757 Pavlásek Lukáš SK Jiskra Rýmařov 0 1237 1
2017/2018 5 TJ Ludgeřovice 1691 1757 Hromada Jan Slezan Opava C 1835 1987 ½
2017/2018 3 TJ Ludgeřovice 1691 1757 Trojek Miroslav TJ Velká Polom 1770 1736 1
2017/2018 2 TJ Ludgeřovice 1691 1757 Petřik Alfred SK Kravaře 1711 1690 ½
2017/2018 1 TJ Ludgeřovice 1603 1747 Pardy Jiří ŠK Orel Opava B 1779 1780 ½
2007/2008 6 ŠK Svinov "B" 1789 Mačejovský Igor TJ VOKD Poruba "B" 2015 0
2007/2008 10 ŠK Svinov "D" 1789 Němec Jaroslav Šenov-muži 1542 0
2004/2005 7 ŠK Svinov A" 1815 Linart Ludvík TJ Mariánské Hory 1728 ½
2004/2005 6 ŠK Svinov A" 1815 Raiman Tom VOKD Poruba 1
2004/2005 5 ŠK Svinov A" 1815 Radvanský Matěj ŠK Šenov B"- jun ½
2004/2005 4 ŠK Svinov A" 1815 Szabó Pavel Slovan Ostrava C" 1707 ½
2004/2005 3 ŠK Svinov A" 1815 Sklenář Josef ŠK Svinov B" 1656 0
2004/2005 2 ŠK Svinov A" 1815 Šamu Pavel NH Ostrava 1993 0
2004/2005 11 ŠK Svinov B" 1815 Mutina Antonín VOKD Poruba D" 1952 0
2004/2005 7 ŠK Svinov B" 1815 Vasiliadis Grigorios NH Ostrava D" 1985 0
2004/2005 6 ŠK Svinov B" 1815 Sanitrák Jan Sokol Vítkovice 1759 ½
2004/2005 5 ŠK Svinov B" 1815 Martínek Antonín HTJ Odra Ostrava A 1616 1
2004/2005 3 ŠK Svinov B" 1815 Ševčák Vladislav ŠK Šenov C" 1820 0
2004/2005 2 ŠK Svinov B" 1815 Halámka Pavel NH Ostrava E" 1803 1
2003/2004 7 ŠK Svinov A" 1845 Kopta Jiří Slávia Orlová B" 1838 ½
2003/2004 11 ŠK Svinov 1845 Bembenek Osvald ŠK Šenov 1800 0
2003/2004 10 ŠK Svinov 1845 Tokarský Radovan VOKD Poruba 1896 1
2003/2004 9 ŠK Svinov 1845 Bachořík Otto H FUCHS Ostrava 2196 ½
2003/2004 8 ŠK Svinov 1845 Blecharz Pavel NH Ostrava 1798 0
2003/2004 7 ŠK Svinov 1845 Šindler Michal VOKD Poruba 2006 0
2003/2004 5 ŠK Svinov 1845 Vrobel Jaromír TJ Fulnek 1793 ½
2003/2004 4 ŠK Svinov 1845 Albertovič Lukáš Slavoj Poruba 1992 0
2003/2004 3 ŠK Svinov 1845 Vasiliadis Grigorios NH Ostrava 1795 ½
2003/2004 1 ŠK Svinov 1845 Drlík Jaroslav Kopřivnice 1732 1