Hráč Šíma Patrik

Šíma Patrik

User Pic
Jméno: Šíma Patrik
Oddíl: Šachový klub Ostrava-Jih
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1783
Elo mezinárodní: 1769
ID: 16288
FIDE ID: 23715499
Rok narození: 1978
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 3 Č Mariánské Hory C 1691 1757 Beneš Jaroslav Slovan Ostrava B 1499 1578 ½
2017/2018 2 B Mariánské Hory C 1665 1757 Lišťák Břetislav Šachový spolek Polanka 0 1713 1
2017/2018 1 B Mariánské Hory C 1665 1757 Maceček Pavel Dynamo DP Ostrava B 0 1818 ½
2017/2018 6 Č Mariánské Hory C 1657 1757 Pětroš Vojtěch ŠK Slavoj Poruba F 0 0 1
2017/2018 2 Č Mariánské Hory C 1691 1757 Lišťák Břetislav Šachový spolek Polanka 0 1713 1
2017/2018 1 Č Mariánské Hory C 1603 1747 Miklosz Michael TJ Ostrava E 1436 1475 0
2017/2018 10 B Mariánské Hory B 1657 1757 Halámka Pavel Slovan Ostrava A 0 1758 ½
2017/2018 9 Č Mariánské Hory B 1657 1757 Cyroň Karel ŠK Hošťálkovice 1800 1798 0
2017/2018 7 Č Mariánské Hory B 1657 1757 Cyroň Karel ŠK Hošťálkovice 1800 1798 ½
2017/2018 6 B Mariánské Hory B 1657 1757 Šafařík Roman TJ Sokol Vítkovice 1737 1767 ½
2017/2018 2 Č Mariánské Hory B 1603 1747 Pšenička Pavel ŠK HTJ Odra Ostrava 2031 2065 0
2017/2018 11 B TJ Ludgeřovice 1684 1757 Prokůpek Miroslav TJ Lokomotiva Krnov 1835 1840 ½
2017/2018 10 Č TJ Ludgeřovice 1691 1757 Vícha Marek ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1966 1992 0
2017/2018 9 B TJ Ludgeřovice 1665 1757 Gemsa Matouš ŠK TJ Dolní Benešov C 1716 1760 ½
2017/2018 8 Č TJ Ludgeřovice 1665 1757 Badačová Irena ŠKTP Hrabyně 1728 1736 1
2017/2018 7 B TJ Ludgeřovice 1657 1757 Staněk Antonín ŠK Orel Opava A 1798 1799 ½
2017/2018 6 Č TJ Ludgeřovice 1657 1757 Pavlásek Lukáš SK Jiskra Rýmařov 0 1237 1
2017/2018 5 B TJ Ludgeřovice 1691 1757 Hromada Jan Slezan Opava C 1835 1987 ½
2017/2018 3 Č TJ Ludgeřovice 1691 1757 Trojek Miroslav TJ Velká Polom 1770 1736 1
2017/2018 2 B TJ Ludgeřovice 1691 1757 Petřik Alfred SK Kravaře 1711 1690 ½
2017/2018 1 Č TJ Ludgeřovice 1603 1747 Pardy Jiří ŠK Orel Opava B 1779 1780 ½
2007/2008 6 B ŠK Svinov "B" 1789 Mačejovský Igor TJ VOKD Poruba "B" 2015 0
2007/2008 10 B ŠK Svinov "D" 1789 Němec Jaroslav Šenov-muži 1542 0
2004/2005 7 B ŠK Svinov A" 1815 Linart Ludvík TJ Mariánské Hory 1728 ½
2004/2005 6 Č ŠK Svinov A" 1815 Raiman Tom VOKD Poruba 1
2004/2005 5 B ŠK Svinov A" 1815 Radvanský Matěj ŠK Šenov B"- jun ½
2004/2005 4 Č ŠK Svinov A" 1815 Szabó Pavel Slovan Ostrava C" 1707 ½
2004/2005 3 B ŠK Svinov A" 1815 Sklenář Josef ŠK Svinov B" 1656 0
2004/2005 2 Č ŠK Svinov A" 1815 Šamu Pavel NH Ostrava 1993 0
2004/2005 11 Č ŠK Svinov B" 1815 Mutina Antonín VOKD Poruba D" 1952 0
2004/2005 7 B ŠK Svinov B" 1815 Vasiliadis Grigorios NH Ostrava D" 1985 0
2004/2005 6 Č ŠK Svinov B" 1815 Sanitrák Jan Sokol Vítkovice 1759 ½
2004/2005 5 B ŠK Svinov B" 1815 Martínek Antonín HTJ Odra Ostrava A 1616 1
2004/2005 3 B ŠK Svinov B" 1815 Ševčák Vladislav ŠK Šenov C" 1820 0
2004/2005 2 Č ŠK Svinov B" 1815 Halámka Pavel NH Ostrava E" 1803 1
2003/2004 7 Č ŠK Svinov A" 1845 Kopta Jiří Slávia Orlová B" 1838 ½
2003/2004 11 Č ŠK Svinov 1845 Bembenek Osvald ŠK Šenov 1800 0
2003/2004 10 B ŠK Svinov 1845 Tokarský Radovan VOKD Poruba 1896 1
2003/2004 9 Č ŠK Svinov 1845 Bachořík Otto H FUCHS Ostrava 2196 ½
2003/2004 8 B ŠK Svinov 1845 Blecharz Pavel NH Ostrava 1798 0
2003/2004 7 B ŠK Svinov 1845 Šindler Michal VOKD Poruba 2006 0
2003/2004 5 B ŠK Svinov 1845 Vrobel Jaromír TJ Fulnek 1793 ½
2003/2004 4 Č ŠK Svinov 1845 Albertovič Lukáš Slavoj Poruba 1992 0
2003/2004 3 B ŠK Svinov 1845 Vasiliadis Grigorios NH Ostrava 1795 ½
2003/2004 1 B ŠK Svinov 1845 Drlík Jaroslav Kopřivnice 1732 1