Hráč Barcuch Radek

Barcuch Radek

User Pic
Jméno: Barcuch Radek
Oddíl: Rychvaldský spolek šachový 1945
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1861
Elo mezinárodní: 1835
ID: 12606
FIDE ID: 389552
Rok narození: 1971
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 1 Rychvaldský spolek šachový 1945 "A" 1837 1862 Semančík David Rychvaldský spolek šachový 1945 "B" 1810 1823 ½
2017/2018 9 Rychvaldský spolek šachový 1945 "C" 1833 1882 Mika Ondřej SK Slavia Orlová "F" 0 1022 1
2017/2018 10 Rychvaldský spolek šachový 1945 A 1833 1882 Tchuř Pavel Viktorie Bohumín 1903 1907 ½
2017/2018 9 Rychvaldský spolek šachový 1945 A 1859 1882 Kotas Jan TJ Vendryně 1831 1851 ½
2017/2018 8 Rychvaldský spolek šachový 1945 A 1859 1882 Lepík Jaroslav BŠŠ Frýdek-Místek 1792 1781 0
2017/2018 7 Rychvaldský spolek šachový 1945 A 1884 1882 Bok Tomáš Sokol Brušperk A 1789 1788 0
2017/2018 4 Rychvaldský spolek šachový 1945 A 1833 1882 Vízner Jaroslav Baník Havířov C 1934 1951 1
2017/2018 1 Rychvaldský spolek šachový 1945 A 1856 1872 Cieslak Wiktoria Rychvaldský spolek šachový 1945 B 1794 ½
2016/2017 9 Rychvaldský spolek šachový 1945 "C" 1890 1877 Kubiena Roman TJ Sokol Chotěbuz 1250 1
2016/2017 6 Rychvaldský spolek šachový 1945 "C" 1890 1877 Bažanowski Stanislav Slavoj Český Těšín "B" 1000 0
2015/2016 3 OS Rychvald "B" 1890 1877 Pekárek Aleš SK Slavia Orlova "F" 1561 1648 1
2015/2016 2 OS Rychvald "B" 1890 1877 Lang Miloš SK Karvina "C" 1854 1920 ½
2015/2016 1 OS Rychvald "B" 1890 1877 Hanák Tomáš OS Rychvald "C" 1725 1771 0
2015/2016 3 Rychvaldský šachový oddíl "A" 1890 1877 Kuchař Matěj Beskydská šachová škola F-M "D" 2054 1944 0
2015/2016 2 Rychvaldský šachový oddíl "A" 1890 1877 Kopecký Břetislav Inter Petrovice "A" 2014 2000 0
2014/2015 3 OS Rychvald "B" 1834 Vícha Petr TJ Viktorie Bohumín "B" 2011 2048 ½
2014/2015 2 OS Rychvald "B" 1834 Konečný Vladimír Inter Petrovice "B" 1879 1933 0
2014/2015 1 OS Rychvald "B" 1834 Bulava Petr Sokol Těrlicko 2049 2094 0
2014/2015 10 OS Rychvald "A" 1834 Broda Michal ŠK Karviná "B" 1777 1802 0
2014/2015 9 OS Rychvald "A" 1834 Prokop Tomáš Sokol Brušperk 1853 1765 0
2014/2015 8 OS Rychvald "A" 1834 Gil Karel Baník Havířov "C" 1869 1868 1
2014/2015 7 OS Rychvald "A" 1834 Sedláček Jiří BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1824 1838 1
2014/2015 6 OS Rychvald "A" 1834 Surma Martin BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1870 1887 0
2014/2015 5 OS Rychvald "A" 1834 Michalík Antonín TJ Slovan Havířov "B" 1789 1786 1
2014/2015 4 OS Rychvald "A" 1834 Hóta Petr TŽ Třinec "C" 1980 1974 1
2014/2015 3 OS Rychvald "A" 1834 Šrámek Ondřej TJ Viktorie Bohumín "A" 1863 1940 ½
2014/2015 1 OS Rychvald "A" 1834 Kadlučka Jiří SK Stonava 1848 1
2013/2014 4 OS Rychvald "B" 1835 Petrov Nikolaj TJ Slovan Havírov "D" 1779 1793 0
2013/2014 2 OS Rychvald "B" 1835 Kwasek Andrzej Sokol Chotebuz 1811 1873 ½
2013/2014 10 OS Rychvald "A" 1835 Broda Michal ŠK Karviná "B" 1804 1832 0
2013/2014 9 OS Rychvald "A" 1835 Macíček Jan BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1880 1891 1
2013/2014 8 OS Rychvald "A" 1835 Rechtenberg Karel BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1903 1879 ½
2013/2014 6 OS Rychvald "A" 1835 Radecki Petr Inter Petrovice "A" 2013 2002 0
2013/2014 5 OS Rychvald "A" 1835 Gil Karel TJ Baník Havířov "C" 1873 1865 1
2012/2013 7 OS Rychvald "C" 1866 Sobek Martin ŠK Karviná "C" 1951 1935 0
2012/2013 6 OS Rychvald "C" 1866 Šebesta Petr SK Slavia Orlová "G" 1250 1
2012/2013 5 OS Rychvald "C" 1866 Bulawa Marek TJ Baník Havířov "E" 1994 1998 0
2012/2013 4 OS Rychvald "C" 1866 Novák Jiří SK Slavia Orlová "H" 1775 1887 0
2012/2013 3 OS Rychvald "C" 1866 Sakmar Jan TJ Slovan Havířov "E" 1578 ½
2012/2013 2 OS Rychvald "C" 1866 Kowalczyk Marek SK Slavia Orlová "F" 1755 1250 0
2012/2013 8 OS Rychvald "B" 1866 Izakovič Petr TJ Baník Havířov "D" 1682 1
2012/2013 7 OS Rychvald "B" 1866 Stařičný Bronislav Inter Petrovice "B" 1812 1762 ½
2012/2013 6 OS Rychvald "B" 1866 Majerčík Jaroslav TJ Viktorie Bohumín "B" 1734 1874 1
2012/2013 2 OS Rychvald "B" 1866 Hričko Martin TJ Slovan Havířov "D" 1927 1949 0
2010/2011 5 OS Rychvald "B" 1882 Knopp René TJ Sokol Chotěbuz 1882 0
2010/2011 4 OS Rychvald "B" 1882 Mitura Karel Slavoj Český Těšín 2131 0
2010/2011 3 OS Rychvald "B" 1882 Tchuř Pavel TJ Viktorie Bohumín "B" 2003 0
2010/2011 1 OS Rychvald "B" 1882 Mrázek Roman Jäkl Karviná "C" 1844 0
2010/2011 2 OS Rychvald "A" 1882 Novák Jiří SK Slavia Orlová "C" 1779 ½
2010/2011 1 OS Rychvald "A" 1882 Pavelek Tomáš BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1943 1
2009/2010 11 OS Rychvald 1847 Spěvák Pavel Inter Petrovice 1832 ½
2009/2010 10 OS Rychvald 1847 Kubošová Jana Slavia Orlová D 1476 1
2009/2010 9 OS Rychvald 1847 Folwarczny Marek TŽ Třinec E 1000 1
2009/2010 7 OS Rychvald 1847 Wertheim Adolf Slovan Havířov 1723 1
2009/2010 6 OS Rychvald 1847 Kantor Pavel Sokol Mosty u Jablunkova 1743 1
2009/2010 4 OS Rychvald 1847 Slavia Orlová C 1
2009/2010 9 OS Rychvald B 1847 Srba Antonín Slavia Orlová E 1704 1
2009/2010 8 OS Rychvald B 1847 Matusiak Marcin Slovan Havířov B 1923 1
2009/2010 7 OS Rychvald B 1847 Chmiel František Sokol Chotěbuz 1964 0
2009/2010 6 OS Rychvald B 1847 Onderek Alexandr Slavoj Český Těšín 1746 1
2009/2010 5 OS Rychvald B 1847 Oczko Zdeněk Baník Havířov C 1756 1
2009/2010 4 OS Rychvald B 1847 Nekvapil Jaroslav Slavia Havířov B 1767 1
2009/2010 3 OS Rychvald B 1847 Holub Tomáš Jakl Karviná C 1640 ½
2009/2010 2 OS Rychvald B 1847 Melzer Petr Slovan Havířov C 1712 1
2009/2010 1 OS Rychvald B 1847 Hladík Lumír Viktorie Bohumín 2002 0
2008/2009 9 OS Rychvald B 1823 Mach Milan Slavoj Český Těšín 2060 0
2008/2009 7 OS Rychvald B 1823 Knopp René Sokol Chotěbuz 1867 ½
2008/2009 6 OS Rychvald B 1826 Luczyk Petr Slavia Orlová D 1808 0
2008/2009 5 OS Rychvald B 1823 Glemba Lukáš Slovan Havířov C 1787 1
2008/2009 4 OS Rychvald B 1823 Šíma Aleš Viktorie Bohumín B 1788 1
2008/2009 3 OS Rychvald B 1823 Papuga Miroslav Sokol Těrlicko 1726 1
2008/2009 2 OS Rychvald B 1823 Melzer Petr Slovan Havířov B 1712 1
2008/2009 1 OS Rychvald B 1823 Dušek Libor Baník Havířov C 1878 1
2007/2008 11 OS Rychvald 1826 Polka Bohumil Baník Havířov C 1672 1
2007/2008 10 OS Rychvald 1826 Maček Petr Slavia Orlová C 1741 ½
2007/2008 8 OS Rychvald 1826 Bílek Ladislav Sokol Dobrá B 1805 0
2007/2008 7 OS Rychvald 1826 Szmek Milan Viktarie Bohumín 1765 0
2007/2008 6 OS Rychvald 1826 Langner Jakub Slavia Havířov 1794 0
2007/2008 4 OS Rychvald 1826 Konečný Vladimír Jäkl Karviná B 1937 0
2007/2008 3 OS Rychvald 1826 Parma František Inter Petrovice 1928 1
2007/2008 2 OS Rychvald 1826 Vízner Jaroslav Baník Havířov B 1920 1
2007/2008 1 OS Rychvald 1826 Knopp René SK Stonava B 1879 1
2007/2008 9 0S Rychvald B Krajčovič Filip Jakl Karviná C ½
2007/2008 8 0S Rychvald B Papuga Miroslav Sokol Těrlicko 1
2007/2008 7 0S Rychvald B Uquitz Rudolf Slavoj Český Těšín 1
2007/2008 6 0S Rychvald B Pindora Marek Slavia Havířov B 1
2007/2008 5 0S Rychvald B Siwek Antonín Slovan Havířov A 0
2007/2008 4 0S Rychvald B Rajský Stanislav Viktorie Bohumín B 1
2007/2008 3 0S Rychvald B Michálek Martin Slovan Havířov B 0
2007/2008 2 0S Rychvald B Maček Petr Slavia Orlová D ½
2007/2008 1 0S Rychvald B Knopp René Sokol Chotěbuz 1
2006/2007 8 OS Rychvald "A" 1836 Langner Jakub Slavia Havířov "A" 1683 ½
2006/2007 7 OS Rychvald "A" 1836 Vlašic Luděk ŠK Stonava "B" 1758 0
2006/2007 6 OS Rychvald "A" 1836 Martinec Tomáš Baník Havířov "B" 1849 1
2006/2007 5 OS Rychvald "A" 1836 Broda Michal Jakl Karviná "B" 1843 0
2006/2007 3 OS Rychvald "A" 1836 Holeček Vladimír BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1973 0
2006/2007 2 OS Rychvald "A" 1836 Lavrišin Jan TJ Sokol Fryčovice "B" 1691 1
2006/2007 1 OS Rychvald "A" 1836 Chwastek Otto TJ Vendryně 1959 ½
2005/2006 11 OS Rychvald A 1826 Protivínský Jindřich Baník Havířov C 1869 ½
2005/2006 10 OS Rychvald A 1826 Kosiorek Lukasz SK Slavia Orlová D 1
2005/2006 9 OS Rychvald A 1826 Hudák Imrich Slavia Havířov A 1845 1
2005/2006 7 OS Rychvald A 1826 Macura Jan TŽ Třinec D 1648 0
2005/2006 6 OS Rychvald A 1826 Lavrišin Jan TJ Sokol Fryčovice 1703 1
2005/2006 5 OS Rychvald A 1826 Ondika Roman SK Slavia Orlová C 1955 0
2005/2006 4 OS Rychvald A 1826 Chroboček Ladislav TJ Viktorie Bohumín 1000 1
2005/2006 3 OS Rychvald A 1826 Bonczek Vlastimil ŠK Inter Petrovice A 1800 1
2005/2006 2 OS Rychvald A 1826 Bok Zdeněk TJ Sokol Dobrá B 1
2005/2006 1 OS Rychvald A 1826 Kocur Gustav TJ Vendryně 1828 ½
2005/2006 10 OS Rychvald B 1826 Ovesný Radim Slavia Havířov B 1900 ½
2005/2006 9 OS Rychvald B 1826 Oczko Zdeněk Baník Havířov D 1868 1
2005/2006 8 OS Rychvald B 1782 Glemba Lukáš Baník Havířov E 1595 0
2005/2006 7 OS Rychvald B 1826 Čujdík Jiří SK Stonava B 2097 0
2005/2006 6 OS Rychvald B 1826 Malyrz Ladislav Slavoj Český Těšín 2048 1
2005/2006 5 OS Rychvald B 1826 Lamacz Pavel Sokol Těrlicko 1722 0
2005/2006 4 OS Rychvald B 1826 Kwasek Andrzej Sokol Chotěbuz 1856 0
2005/2006 3 OS Rychvald B 1826 Polák Radim Viktoria Bohumín B 1960 ½
2005/2006 2 OS Rychvald B 1826 Kloza Jaroslav Jakl Karviná C 1947 1
2005/2006 1 OS Rychvald B 1826 Beran Petr Slovan Havířov A 2111 0
2004/2005 11 OS Rychvald C 1782 Kopta Jiří Slavia Orlová D 1872 0
2004/2005 10 OS Rychvald C 1782 Bulava Petr Baník Havířov D 2094 0
2004/2005 9 OS Rychvald C 1782 Parma František Jakl Karviná C 1950 1
2004/2005 8 OS Rychvald C 1782 Malyrz Ladislav Slavoj Český Těšín 2016 0
2004/2005 7 OS Rychvald C 1782 Bednarz Valdemar SK Stonava B 2033 0
2004/2005 6 OS Rychvald C 1782 Ovesný Radim Slavie Havířov B 1824 0
2004/2005 5 OS Rychvald C 1782 Chwistek Petr Baník Havířov E 2088 1
2004/2005 4 OS Rychvald C 1782 Kloza Jaroslav Jakl Karviná D 1867 1
2004/2005 3 OS Rychvald C 1782 Koždoň Petr Vikt.Bohumín B 2049 0
2004/2005 2 OS Rychvald C 1782 Chmiel František Sokol Chotěbuz 1978 0
2004/2005 1 OS Rychvald C 1782 Gil Karel OS Rychvald B 2067 ½
2004/2005 11 Rychvald A 1829 Uherek Michal Frýdek-Místek D 1760 1
2004/2005 10 Rychvald A 1829 Šrámek Tomáš Bohumín A 1973 ½
2004/2005 9 Rychvald A 1829 Macura Jan Třinec E 1625 1
2004/2005 8 Rychvald A 1829 Kotas Jan Vendryně 1840 ½
2004/2005 7 Rychvald A 1829 Bembenek Osvald Slavia Havířov A 1800 0
2004/2005 5 Rychvald A 1782 Kvíčala Miroslav Třinec C 1921 0
2004/2005 2 Rychvald A 1782 Bukový Josef Baník Havířov C 0
2004/2005 1 Rychvald A 1782 Kwasek Andrzej Petrovice A 1827 ½
2003/2004 11 OS Rychvald B 1829 Szotek Josef Jakl Karviná D 2008 0
2003/2004 10 OS Rychvald B 1829 Bartulec Zbyhněv Slavoj Český Těšín 0
2003/2004 9 OS Rychvald B 1829 Hečko Miloslav Baník Havířov E 1741 0
2003/2004 8 OS Rychvald B 1829 Čujdík Jiří SK Stonava B 2155 1
2003/2004 7 OS Rychvald B 1829 Ovesný Radim Slavia Havířov B 1881 0
2003/2004 5 OS Rychvald B 1829 Drbůl Pavel Baník Havířov D 1893 0
2003/2004 4 OS Rychvald B 1829 Chmiel František Sokol Chotěbuz 1967 0
2003/2004 3 OS Rychvald B 1829 Konečný Herbert Sokol Těrlicko 1552 ½
2003/2004 2 OS Rychvald B 1829 Koždoň Petr Viktorie Bohumín B 2007 0
2003/2004 1 OS Rychvald B Chlevišťan Jakub OS Rychvald A 0
2003/2004 7 OS Rychvald 1829 Radecki Petr Lokomotiva Petrovice "B" 1891 1
2003/2004 6 OS Rychvald 1829 Sobek Martin TJ JAKL Karviná E 1848 0
2003/2004 5 OS Rychvald 1829 Szmek Milan SK Slavie Orlová "D" 1677 0
2003/2004 4 OS Rychvald 1829 Glemba Lukáš Baník Havířov 1
2003/2004 3 OS Rychvald 1829 Vomlel Jan TJ Slovn Havířov 1440 0
2003/2004 2 OS Rychvald 1829 Škuta Rostislav Slavia Havířov 1798 1