Hráč Wanot Aleš

Wanot Aleš

User Pic
Jméno: Wanot Aleš
Oddíl: SK Slavia Orlová
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1873
Elo mezinárodní: 1868
ID: 15235
FIDE ID: 320471
Rok narození: 1976
Třída rozhodčího: 2
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 3 SK Slavia Orlová "D" 1868 1873 Blaszczok Grzegorz SK Stonava 2118 0 ½
2019/2020 2 SK Slavia Orlová "D" 1868 1873 Malyrz Ladislav Slavoj Český Těšín "B" 1879 1857 0
2019/2020 2 SK Slavia Orlová "E" 1868 1873 Martínek Václav Rychvaldský spolek šachový 1945 "C" 1720 1742 ½
2018/2019 11 SK Slavia Orlová "D" 1875 1866 Gřesová Zuzana TJ Sokol Dobrá "B" 1944 1882 ½
2018/2019 10 SK Slavia Orlová "D" 1875 1866 Štamposký Libor Inter Petrovice 1927 1864 0
2018/2019 9 SK Slavia Orlová "D" 1875 1866 Tchuř Pavel Viktorie Bohumín 1863 1873 ½
2018/2019 7 SK Slavia Orlová "D" 1880 1866 Dušek Libor Baník Havířov "C" 1824 1840 ½
2018/2019 6 SK Slavia Orlová "D" 1880 1866 Gnida Patrik Sokol Brušperk "A" 2169 2165 0
2018/2019 5 SK Slavia Orlová "D" 1880 1865 Kantor Pavel TJ Mosty u Jablunkova 1832 1823 ½
2018/2019 4 SK Slavia Orlová "D" 1880 1865 Bělačík Jan ŠK Karviná 1948 1913 ½
2018/2019 3 SK Slavia Orlová "D" 1887 1865 Fritz Antoni Rychvaldský spolek šachový 1945 "B" 1981 0 0
2018/2019 1 SK Slavia Orlová "D" 1879 1865 Vaníček Michal BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1796 1814 1
2018/2019 9 SK Slavia Orlová "E" 1875 1866 Szotek Josef ŠK Karviná "C" 1956 1946 ½
2018/2019 6 SK Slavia Orlová "E" 1880 1866 Bulava Petr TJ Sokol Těrlicko 2026 2032 ½
2018/2019 5 SK Slavia Orlová "E" 1880 1866 Chmiel Jan Sokol Chotěbuz 1705 1699 ½
2018/2019 4 SK Slavia Orlová "E" 1880 1865 Oczko Zdeněk Baník Havířov "D" 1611 1655 1
2018/2019 3 SK Slavia Orlová "E" 1887 1865 Barteček Ladislav Rychvaldský spolek šachový 1945 "C" 1703 1735 1
2018/2019 2 SK Slavia Orlová "E" 1887 1865 Pacl Václav TJ Slovan Havířov "B" 1998 2040 ½
2018/2019 1 SK Slavia Orlová "E" 1879 1865 Stonawski Igor Slavoj Český Těšín "B" 1966 1944 ½
2017/2018 8 SK Slavia Orlová "E" 1890 1885 Barabasz Gustav TJ Sokol Těrlicko 1831 1762 ½
2017/2018 7 SK Slavia Orlová "E" 1890 1885 Pilch Jan Baník Havířov "D" 1721 1788 ½
2017/2018 6 SK Slavia Orlová "E" 1889 1885 Chmiel František TJ Sokol Chotěbuz 0 1941 0
2017/2018 4 SK Slavia Orlová "E" 1887 1885 Barteček Ladislav Rychvaldský spolek šachový 1945 "C" 1675 1737 ½
2017/2018 3 SK Slavia Orlová "E" 1887 1885 Konečný Vladimír ŠK Karviná "C" 1857 1875 ½
2017/2018 11 SK Slavia Orlová B 1887 1885 Repák Jan TJ Ostrava C 1781 1773 0
2017/2018 10 SK Slavia Orlová B 1887 1885 Albertovič Lukáš ŠK Slavoj Poruba C 1891 1908 ½
2017/2018 9 SK Slavia Orlová B 1887 1885 Bělka Lubomír ŠK TJ Dolní Benešov B 1891 1938 ½
2017/2018 2 SK Slavia Orlová B 1887 1885 Mucha Břetislav ŠK Bruntál 1713 1759 1
2017/2018 1 SK Slavia Orlová B 1907 1898 Bříza Jiří Tatra Kopřivnice A 1967 1944 ½
2017/2018 11 SK Slavia Orlová D 1887 1885 Miszczak Dariusz Rychvaldský spolek šachový 1945 A 2056 0 ½
2017/2018 9 SK Slavia Orlová D 1890 1885 Koždoň Petr Viktorie Bohumín 1941 1964 ½
2017/2018 8 SK Slavia Orlová D 1890 1885 Egert Vlastimil Baník Havířov C 1731 1817 ½
2017/2018 7 SK Slavia Orlová D 1889 1885 Kukuczka Milan TJ Vendryně 1936 1921 ½
2017/2018 5 SK Slavia Orlová D 1887 1885 Lepík Jaroslav BŠŠ Frýdek-Místek 1792 1781 ½
2017/2018 4 SK Slavia Orlová D 1887 1885 Szumilo Štefan TJ Slovan Havířov B 1814 1850 0
2017/2018 3 SK Slavia Orlová D 1887 1885 Grepl Lukáš Sokol Brušperk A 1903 1847 ½
2017/2018 2 SK Slavia Orlová D 1887 1885 Fritz Antoni Rychvaldský spolek šachový 1945 B 1980 0 0
2017/2018 1 SK Slavia Orlová D 1907 1898 Kantor Petr TJ Mosty u Jablunkova 2053 2049 ½
2016/2017 9 SK Slavia Orlová "E" 1915 1887 Wertheim Adolf TJ Slovan Havířov "C" 1744 1761 1
2016/2017 7 SK Slavia Orlová "E" 1915 1887 Havlík Vlastimil Rychvaldský spolek šachový 1945 "C" 1728 1775 ½
2016/2017 6 SK Slavia Orlová "E" 1915 1887 Brzezny Petr Rychvaldský spolek šachový 1945 "B" 1801 1813 ½
2016/2017 5 SK Slavia Orlová "E" 1915 1887 Kwasek Andrzej TJ Sokol Chotěbuz 1882 1874 ½
2016/2017 4 SK Slavia Orlová "E" 1915 1887 Šosták Viktor TJ Sokol Těrlicko 1637 1
2016/2017 3 SK Slavia Orlová "E" 1915 1887 Novák Jiří SK Slavia Orlová "G" 1945 1973 ½
2016/2017 2 SK Slavia Orlová "E" 1915 1887 Ruman Martin Slavoj Český Těšín "B" 1850 1832 ½
2016/2017 1 SK Slavia Orlová "E" 1915 1887 Broda Michal ŠK Karviná "C" 1745 1811 1
2015/2016 9 SK Slavia Orlova "E" 1915 1887 Lang Miloš SK Karvina "C" 1854 1920 1
2015/2016 8 SK Slavia Orlova "E" 1915 1887 Hanák Tomáš OS Rychvald "C" 1725 1771 ½
2015/2016 5 SK Slavia Orlova "E" 1915 1887 Lamacz Pavel Sokol Terlicko 1519 1733 1
2015/2016 4 SK Slavia Orlova "E" 1915 1887 Konečný Vladimír Inter Petrovice "B" 1846 1883 1
2015/2016 2 SK Slavia Orlova "E" 1915 1887 Gil Karel TJ Banik Havirov "C" 1844 1846 0
2015/2016 11 SK Slavia Orlová "B" 1915 1887 Olšar Robin Slezan Opava "B" 2050 2017 0
2015/2016 10 SK Slavia Orlová "B" 1915 1887 Poláček Michal TJ Ostrava "B" 1943 1978 1
2015/2016 7 SK Slavia Orlová "B" 1915 1887 Kantor Pavel ŠO TJ Mosty u Jablunkova 1869 1872 1
2015/2016 6 SK Slavia Orlová "B" 1915 1887 Tchuř Pavel Viktorie Bohumín 1912 1945 1
2015/2016 3 SK Slavia Orlová "B" 1915 1887 Fojtík Vlastislav Sokol Vrbno p/Pradědem 2104 2042 ½
2015/2016 1 SK Slavia Orlová "B" 1915 1887 Pilch David SK Slavie Orlová "C" 1656 1713 1
2014/2015 11 SK Slavia Orlová "C" 1901 1863 Drbůl Pavel Baník Havířov "B" 1933 1926 ½
2014/2015 10 SK Slavia Orlová "C" 1901 1863 Miturová Magdaléna Slavoj Český Těšín 2107 2071 0
2014/2015 9 SK Slavia Orlová "C" 1901 1863 Kocur Valter ŠK TJ MSA Dolní Benešov "A" 2071 2042 ½
2014/2015 8 SK Slavia Orlová "C" 1901 1863 Veselý Martin TJ Ostrava "B" 2114 2122 ½
2014/2015 7 SK Slavia Orlová "C" 1901 1863 Oborný Lubor Slavoj Poruba "C" 1927 1950 0
2014/2015 6 SK Slavia Orlová "C" 1901 1863 Migdal Milan BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1987 1999 0
2014/2015 5 SK Slavia Orlová "C" 1901 1863 Kubačák Lubomír TJ Mariánské Hory "A" 2030 2024 ½
2014/2015 4 SK Slavia Orlová "C" 1901 1863 Žlebčík Ladislav TJ Nový Jičín "A" 1908 1901 ½
2014/2015 2 SK Slavia Orlová "C" 1901 1863 Vlachopulos Georgis Sokol Vrbno p/P 1920 1954 1
2014/2015 1 SK Slavia Orlová "C" 1901 1863 Bříza Jiří ŠK ASK Tatra Kopřivnice "A" 1935 1936 1
2013/2014 9 SK Slavia Orlová "E" 1907 1874 Barabasz Gustav Sokol Terlicko 1831 1825 0
2013/2014 8 SK Slavia Orlová "E" 1907 1874 Petrov Nikolaj TJ Slovan Havírov "D" 1779 1793 ½
2013/2014 7 SK Slavia Orlová "E" 1907 1874 Zimniok Lubomír ŠK Karviná "C" 2153 2124 0
2013/2014 6 SK Slavia Orlová "E" 1907 1874 Kwasek Andrzej Sokol Chotebuz 1811 1873 1
2013/2014 5 SK Slavia Orlová "E" 1907 1874 Szumilo Štefan TJ Slovan Havírov "C" 1787 ½
2013/2014 3 SK Slavia Orlová "E" 1907 1874 Kubeczka Aleš TJ Slovan Havírov "B" 2069 2066 0
2013/2014 2 SK Slavia Orlová "E" 1907 1874 Majerčík Jaroslav TJ Viktorie Bohumín "B" 1702 1791 1
2013/2014 1 SK Slavia Orlová "E" 1907 1874 Barteček Ladislav OS Rychvald "B" 1800 1826 ½
2013/2014 5 SK Slavia Orlová "B" 1907 1874 Jarolím Jan TJ VOKD Poruba 1879 1869 0
2013/2014 1 SK Slavia Orlová "B" 1907 1874 Langner Jakub TJ Slovan Havířov 2015 1995 ½
2012/2013 9 SK Slavia Orlová "E" 1907 1890 Havlík Vlastimil OS Rychvald "B" 1799 1830 1
2012/2013 8 SK Slavia Orlová "E" 1907 1890 Pacl Václav TJ Slovan Havířov "D" 2136 2128 0
2012/2013 7 SK Slavia Orlová "E" 1907 1890 Chmiel František Sokol Chotěbuz 1941 0
2012/2013 6 SK Slavia Orlová "E" 1907 1890 Martinák Tomáš Sokol Těrlicko 1829 ½
2012/2013 4 SK Slavia Orlová "E" 1907 1890 Pawlowski Roman Inter Petrovice "B" 1753 1765 ½
2012/2013 2 SK Slavia Orlová "E" 1907 1890 Makovička Tadeáš SK Slavia Orlová "D" 2004 1994 ½
2012/2013 1 SK Slavia Orlová "E" 1907 1890 Valenčík Jozef TJ Slovan Havířov "C" 1902 1920 0
2012/2013 11 SK Slavia Orlová "C" 1907 1890 Vrubl Jaroslav ŠK Bruntál "A" 2049 2059 0
2012/2013 10 SK Slavia Orlová "C" 1907 1890 Kotlář Jarmil ŠK Šenov "A" 1928 1915 ½
2012/2013 5 SK Slavia Orlová "C" 1907 1890 Krupa Radim ŠK TJ MSA Dolní Benešov "A" 2008 0
2012/2013 3 SK Slavia Orlová "C" 1907 1890 Caletková Michaela Slezan Opava "B" 1711 1785 1
2011/2012 11 SK Slavia Orlová "C" 1917 1901 Bednarz Valdemar SK Stonava 1951 1928 ½
2011/2012 10 SK Slavia Orlová "C" 1917 1901 Kocur Aleš BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1911 1935 ½
2011/2012 9 SK Slavia Orlová "C" 1917 1901 Barteček Ladislav OS Rychvald "A" 1866 ½
2011/2012 8 SK Slavia Orlová "C" 1917 1901 Güttler Evžen TJ Viktorie Bohumín "A" 1995 ½
2011/2012 7 SK Slavia Orlová "C" 1917 1901 Krupanský Jaromír TJ Slovan Havířov "B 1753 1753 1
2011/2012 6 SK Slavia Orlová "C" 1917 1901 Kwasek Andrzej TJ Vendryně 1875 ½
2011/2012 5 SK Slavia Orlová "C" 1917 1901 Gajdušek Josef Inter Petrovice "A" 1923 ½
2011/2012 3 SK Slavia Orlová "C" 1917 1901 Egert Vlastimil TJ Baník Havířov "C" 1828 0
2011/2012 1 SK Slavia Orlová "C" 1917 1901 Sobek Rostislav ŠK Karviná "B" 2017 2038 0
2011/2012 7 SK Slavia Orlová "B" 1917 1901 Zelenka Pavel TJ Mořkov "A" 1779 1
2011/2012 5 SK Slavia Orlová "B" 1917 1901 Zlámal František TJ Město Albrechtice 1877 1788 0
2011/2012 4 SK Slavia Orlová "B" 1917 1901 Hajda Jaroslav Orel Opava "A" 1882 1873 ½
2011/2012 3 SK Slavia Orlová "B" 1917 1901 Kufa Václav ŠO TJ Mosty u Jablunkova "A" 1000 1
2010/2011 11 SK Slavia Orlová "B" 1908 Blahut Jaroslav TŽ Třinec "D" 1963 0
2010/2011 10 SK Slavia Orlová "B" 1908 Lanc Rudolf Slavoj Bruntál "A" 1866 ½
2010/2011 9 SK Slavia Orlová "B" 1908 Urban Ivan TJ Mariánské Hory "A" 1905 ½
2010/2011 8 SK Slavia Orlová "B" 1908 Kozák Lubomír Orel Opava "A" 1876 1
2010/2011 7 SK Slavia Orlová "B" 1908 Bělka Lubomír MSA Dolní Benešov "B" 1956 0
2010/2011 6 SK Slavia Orlová "B" 1908 Kondula Dominik VOKD Poruba "B" 1916 1
2010/2011 5 SK Slavia Orlová "B" 1908 Gil Karel Baník Havířov "B" 1940 0
2010/2011 4 SK Slavia Orlová "B" 1908 Týn Ondřej Mittal Ostrava "C" 1853 ½
2010/2011 3 SK Slavia Orlová "B" 1908 Omamík Pavel Tatra Kopřivnice "A" 2048 0
2010/2011 2 SK Slavia Orlová "B" 1908 Kubeczka Aleš Slovan Havířov "A" 1929 ½
2010/2011 1 SK Slavia Orlová "B" 1908 Olšar Robin Slezan Opava "B" 2016 1
2010/2011 10 SK Slavia Orlová "C" 1908 Stařičný Bronislav Inter Petrovice 1793 ½
2010/2011 9 SK Slavia Orlová "C" 1908 Hovorka Vítězslav TŽ Třinec "E" 1000 1
2010/2011 8 SK Slavia Orlová "C" 1908 Štamposký Libor Jäkl Karviná "B" 1899 1
2010/2011 7 SK Slavia Orlová "C" 1908 Vlašic Luděk SK Stonava 1782 ½
2010/2011 6 SK Slavia Orlová "C" 1908 Szumilo Štefan TJ Slovan Havířov "B" 1733 ½
2010/2011 5 SK Slavia Orlová "C" 1908 Hudziec Bronislav TJ Vendryně 1781 ½
2009/2010 11 Slavia Orlová C 1922 Szmek Milan Slavia Orlová D 1774 ½
2009/2010 10 Slavia Orlová C 1922 Malyrz Ladislav TŽ Třinec E 2078 ½
2009/2010 9 Slavia Orlová C 1922 Blaszczok Grzegorz SK Stonava 0
2009/2010 8 Slavia Orlová C 1922 Beran Petr Slovan Havířov 2162 ½
2009/2010 7 Slavia Orlová C 1922 Kantor Petr Sokol Mosty u Jablunkova 2132 0
2009/2010 6 Slavia Orlová C 1922 Čubok Milan Sokol Fryčovice 1930 ½
2009/2010 5 Slavia Orlová C 1922 Bělačík Jan Jäkl Karviná B 2019 0
2009/2010 4 Slavia Orlová C 1922 Polák Radim OS Rychvald 1899 ½
2009/2010 3 Slavia Orlová C 1922 Kukuczka Milan TJ Vendryně 2019 ½
2009/2010 1 Slavia Orlová C 1922 Zimniok Lubomír Inter Petrovice 2086 ½
2009/2010 11 SK Slavia Orlová B 1922 Volný Patrik TŽ Třinec D 1766 ½
2009/2010 8 SK Slavia Orlová B 1922 Pohludka Ondřej ŠK Šenov A 2087 ½
2009/2010 7 SK Slavia Orlová B 1922 Melecký Jaroslav MSA Dolní Benešov B 2047 0
2009/2010 6 SK Slavia Orlová B 1922 Pavelek Karel KVS EKODIVIZE Opava 2146 0
2009/2010 5 SK Slavia Orlová B 1922 Vaníček Adolf TJ Mariánské Hory A 1865 ½
2009/2010 4 SK Slavia Orlová B 1922 Bayer Vlastimil Mittal Ostrava C 1843 ½
2008/2009 9 Slavia Orlová D 1944 Lamacz Pavel Sokol Těrlicko 1785 ½
2008/2009 8 Slavia Orlová D 1944 Chmiel František Sokol Chotěbuz 1973 0
2008/2009 6 Slavia Orlová D 1954 Barteček Ladislav OS Rychvald B 1862 ½
2008/2009 5 Slavia Orlová D 1944 Dušek Libor Baník Havířov C 1878 0
2008/2009 4 Slavia Orlová D 1944 Omasta Dušan Slovan Havířov C 1757 1
2008/2009 1 Slavia Orlová D 1944 Kloza Jaroslav Jäkl Karviná C 1864 1
2008/2009 11 SK Slavia Orlová "B" 1944 Kocián Miroslav ŠK Zlín "C" 2052 0
2008/2009 6 SK Slavia Orlová "B" 1944 Walowicz David Slavoj Bruntál 2027 0
2007/2008 8 Slavia Orlová D Beran Petr Slovan Havířov A 0
2007/2008 7 Slavia Orlová D Sobek Martin Jakl Karviná C 1
2007/2008 5 Slavia Orlová D Barabasz Gustav Sokol Těrlicko ½
2007/2008 4 Slavia Orlová D Hričko Martin Slovan Havířov B 0
2007/2008 1 Slavia Orlová D Kotouček Jiří Slavia Havířov B ½
2006/2007 11 Slavia Orlová D 1918 Minařík Lubomír Jakl Karviná D 1807 1
2006/2007 10 Slavia Orlová D 1918 Canibal Jaromír Jakl Karviná C 1877 ½
2006/2007 9 Slavia Orlová D 1918 Knopp René Sokol Chotěbuz 1839 1
2006/2007 8 Slavia Orlová D 1918 Papuga Miroslav Sokol Těrlicko 1747 1
2006/2007 7 Slavia Orlová D 1918 Škuta Radim Slavia Havířov B 1734 1
2006/2007 5 Slavia Orlová D 1918 Ruta Dominik Slovan Havířov 1816 ½
2006/2007 4 Slavia Orlová D 1918 Hečko Miloslav Baník Havířov D 1717 1
2006/2007 3 Slavia Orlová D 1918 Onderek Alexandr Slavoj Český Těšín 1786 1
2006/2007 2 Slavia Orlová D 1918 Bonczek Vlastimil Inter Petrovice B 1780 1
2006/2007 1 SK Slavia Orlová B 1918 Mucha Břetislav Slavoj Bruntál 1903 1
2005/2006 11 SK Slavia Orlová D 1947 Strzadala Alfréd ŠK Inter Petrovice A 1966 ½
2005/2006 10 SK Slavia Orlová D 1947 Barteček Ladislav OS Rychvald A 1902 ½
2005/2006 9 SK Slavia Orlová D 1947 Kraus František TJ Vendryně 2066 0
2005/2006 8 SK Slavia Orlová D 1947 Oczko Zdeněk Baník Havířov C 1868 0
2005/2006 7 SK Slavia Orlová D 1947 Bílek Ladislav TJ Sokol Dobrá B 1743 0
2005/2006 6 SK Slavia Orlová D 1947 Kubeczka Aleš Slavia Havířov A 1946 0
2005/2006 5 SK Slavia Orlová D 1947 Novotný Stanislav TJ Sokol Skalice 1866 ½
2005/2006 4 SK Slavia Orlová D 1947 Hóta Petr TŽ Třinec D 2045 ½
2005/2006 3 SK Slavia Orlová D 1947 Prokop Tomáš TJ Sokol Fryčovice 1857 ½
2005/2006 2 SK Slavia Orlová D 1947 Kopta Jiří SK Slavia Orlová C 1912 ½
2005/2006 1 SK Slavia Orlová D 1947 Kalmár Martin TJ Viktorie Bohumín 1931 1
2004/2005 11 Slavia Orlová C 1975 Blecha Zdeněk Fryčovice 1904 ½
2004/2005 10 Slavia Orlová C 1975 Kraus František Vendryně 2093 ½
2004/2005 8 Slavia Orlová C 1975 Drastich Tomáš Slavia Havířov A 1914 ½
2004/2005 7 Slavia Orlová C 1975 Strzadala Alfréd Petrovice A 1928 ½
2004/2005 6 Slavia Orlová C 1975 Chlevišťan Jakub Rychvald A 2038 ½
2004/2005 4 Slavia Orlová C 1962 Pertlová Soňa Třinec C 2053 ½
2004/2005 3 Slavia Orlová C 1962 Šíma Čestmír Bohumín A 2030 0
2004/2005 2 Slavia Orlová C 1962 Bartosz Bogdan Třinec D 1970 1
2004/2005 1 Slavia Orlová C 1962 Maroszczyk Wieslaw Třinec E 2048 0
2003/2004 11 Slávia Orlová B" 1975 Návrat Pavel Lokomotiva Krnov 1702 ½
2003/2004 10 Slávia Orlová B" 1975 Neděla Jiří MSA Dolní Benešov 1979 ½
2003/2004 7 Slávia Orlová B" 1975 Gazda Petr ŠK Svinov A" 2019 ½
2003/2004 10 Slavia Orlová C 1975 Kukuczka Milan TJ Vendryně 1954 ½
2003/2004 9 Slavia Orlová C 1975 Baldrman Bedřich Slavia Havířov A 2023 ½
2003/2004 8 Slavia Orlová C 1975 Rechtenberg Karel VP Frýdek-ístek "D" 1811 ½
2003/2004 7 Slavia Orlová C 1975 Szotek Josef Jäkl Karviná B 2008 0
2003/2004 6 Slavia Orlová C 1975 Bartosz Bogdan TŽ Třinec C 1955 ½
2003/2004 5 Slavia Orlová C 1975 Kolář Jaroslav Sokol Fryčovice 2056 ½
2003/2004 4 Slavia Orlová C 1975 Vaníček Adolf TJ Sokol Skalice 1894 ½
2003/2004 3 Slavia Orlová C 1975 Kopecký Břetislav LokomotivaPetrovice 2131 0
2003/2004 2 Slavia Orlová C 1975 Koždoň Petr Viktorie Bohumín 2007 0
2003/2004 1 Slavia Orlová C 1975 Egert Vlastimil Baník Havířov C 1866 0