Hráč Schoupal Edvard

Schoupal Edvard

User Pic
Jméno: Schoupal Edvard
Oddíl: TŽ Třinec
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 1813
Elo mezinárodní: 1861
ID: 1101
FIDE ID: 302333
Rok narození: 1929
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2015/2016 6 TĹ˝ TĹ™inec "D" 1860 1838 Lipovský Tomáš Sokol Brušperk "B" 1908 1889 ½
2015/2016 5 TŽ Třinec "D" 1860 1838 Bebek Ivan Sokol Dobrá "C" 1397 1398 0
2015/2016 4 TĹ˝ TĹ™inec "D" 1860 1838 Kukuczka Milan TJ BystĹ™ice 1924 1950 ½
2015/2016 3 TĹ˝ TĹ™inec "D" 1860 1838 Sikora-Lerch Jan TJ VendrynÄ› "B" 2147 2138 ½
2015/2016 2 TŽ Třinec "D" 1860 1838 Zeman Stanislav TJ Sokol Lhotka 0
2015/2016 1 TĹ˝ TĹ™inec "D" 1860 1838 Sikora Petr Ĺ O TJ Sokol Mosty u Jabl. "B" 1450 1463 ½
2015/2016 11 TŽ Třinec "C" 1860 1838 Heczko Rostislav TJ Vendryně 1902 1950 ½
2015/2016 7 TŽ Třinec "C" 1860 1838 Brzezny Petr Rychvaldský šachový oddíl "A" 1801 1813 ½
2015/2016 6 TŽ Třinec "C" 1860 1838 Šrámek Ondřej SK Slavia Orlová "D" 1881 1813 0
2015/2016 5 TŽ Třinec "C" 1860 1838 Nekvapil Jaroslav TJ Slovan Havířov "C" 1593 1655 ½
2015/2016 4 TŽ Třinec "C" 1860 1838 Zimniok Zdeněk ŠK Karviná "B" 1813 1789 ½
2015/2016 3 TŽ Třinec "C" 1860 1838 Prokop Tomáš Sokol Brušperk "A" 1803 1742 ½
2015/2016 2 TŽ Třinec "C" 1860 1838 Rajský Stanislav TJ Viktorie Bohumín "B" 1728 1788 1
2015/2016 1 TŽ Třinec "C" 1860 1838 Bednarz Valdemar SK Stonava 1944 1936 ½
2014/2015 11 TŽ Třinec "C" 1948 1873 Pilch Jan Baník Havířov "C" 1840 1
2014/2015 10 TŽ Třinec "C" 1948 1873 Saforek Michal BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1638 1699 1
2014/2015 9 TŽ Třinec "C" 1948 1873 Čech Jan BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1638 1706 0
2014/2015 8 TŽ Třinec "C" 1948 1873 Wertheim Adolf TJ Slovan Havířov "B" 1750 ½
2014/2015 7 TŽ Třinec "C" 1948 1873 Krampol Vladimír SK Stonava 1856 1872 0
2014/2015 6 TŽ Třinec "C" 1948 1873 Szmek Milan TJ Viktorie Bohumín "A" 1847 1820 0
2014/2015 5 TŽ Třinec "C" 1948 1873 Kaplita Ladislav Inter Petrovice "A" 1657 1605 ½
2014/2015 4 TŽ Třinec "C" 1948 1873 Havlík Vlastimil OS Rychvald "A" 1774 1807 ½
2014/2015 3 TŽ Třinec "C" 1948 1873 Lojek Marek SK Slavia Orlová "D" 1924 1838 0
2014/2015 2 TŽ Třinec "C" 1948 1873 Sobek Martin ŠK Karviná "B" 1919 1941 1
2014/2015 9 TŽ Třinec "D" 1948 1873 Frank Adam Beskydská šachová škola "F" 1510 1388 ½
2014/2015 7 TŽ Třinec "D" 1948 1873 Kotas Jan TJ Bystřice 1907 1885 ½
2014/2015 6 TŽ Třinec "D" 1948 1873 Štěpán Patrik Beskydská šachová škola "G" 1932 1943 0
2014/2015 5 TŽ Třinec "D" 1948 1873 Golasovský Jaroslav TJ Dobratice "B" 1570 ½
2014/2015 4 TŽ Třinec "D" 1948 1873 Baran Rostislav Sokol Dobrá "B" 1942 ½
2014/2015 3 TŽ Třinec "D" 1948 1873 Žižka Radim Sokol Dobrá "C" 1688 1690 ½
2014/2015 1 TŽ Třinec "D" 1948 1873 Szotkowski Bohuslav TJ Sokol Mosty u J. "B" 1852 1854 ½
2013/2014 11 TŽ Třinec "D" 1973 1886 Čubok Zdeněk TJ Dobratice "A" 1925 1928 ½
2013/2014 10 TŽ Třinec "D" 1973 1886 Lipovský Tomáš Sokol Brušperk 2011 1973 ½
2013/2014 9 TŽ Třinec "D" 1973 1886 Čubok Miroslav TJ Dobratice "B" 1922 1827 ½
2013/2014 8 TŽ Třinec "D" 1973 1886 Vaníček Michal BŠŠ F-M "F" 1795 1829 0
2013/2014 7 TŽ Třinec "D" 1973 1886 Štukner Šimon BŠŠ F-M "G" 2155 2136 0
2013/2014 6 TŽ Třinec "D" 1973 1886 Zemková Klára BŠŠ F-M "H" 1732 1764 ½
2013/2014 5 TŽ Třinec "D" 1973 1886 Kraus František TJ Vendryně "B" 2013 2017 ½
2013/2014 4 TŽ Třinec "D" 1973 1886 Kotas Jan TJ Bystřice 1910 1886 ½
2013/2014 2 TŽ Třinec "D" 1973 1886 Soural Jiří Sokol Dobrá "C" 1663 1
2013/2014 1 TŽ Třinec "D" 1973 1886 Kantor Pavel ŠO TJ Sokol Mosty u J. "B" 1823 1823 ½
2013/2014 11 TŽ Třinec "C" 1973 1886 Koždoň Petr TJ Viktorie Bohumín "A" 1989 1949 ½
2013/2014 10 TŽ Třinec "C" 1973 1886 Krampol Vladimír SK Stonava 1935 1942 ½
2013/2014 9 TŽ Třinec "C" 1973 1886 Broda Michal ŠK Karviná "B" 1804 1832 0
2013/2014 8 TŽ Třinec "C" 1973 1886 Bok Tomáš BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1897 1899 ½
2013/2014 7 TŽ Třinec "C" 1973 1886 Svoboda Matěj BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1943 1912 1
2013/2014 6 TŽ Třinec "C" 1973 1886 Mitura Václav Slavoj Český Těšín 2099 2096 0
2013/2014 5 TŽ Třinec "C" 1973 1886 Walowy Bohumír Inter Petrovice "A" 2154 2126 0
2013/2014 4 TŽ Třinec "C" 1973 1886 Miszczak Dariusz OS Rychvald "A" 2029 ½
2013/2014 3 TŽ Třinec "C" 1973 1886 Dušek Libor TJ Baník Havířov "C" 1852 1870 ½
2013/2014 2 TŽ Třinec "C" 1973 1886 Kwasek Andrzej TJ Vendryně 1811 1873 ½
2013/2014 1 TŽ Třinec "C" 1973 1886 Folwarczny Marek SK Slavia Orlová "D" 1713 1706 ½
2012/2013 11 TŽ Třinec "D" 1987 1870 Kraus František TJ Vendryně "B" 2017 2043 ½
2012/2013 10 TŽ Třinec "D" 1987 1870 Carbol Otmar TJ Sokol Dobrá "C" 1684 1
2012/2013 9 TŽ Třinec "D" 1987 1870 Golasovský Jaroslav TJ Dobratice "B" 1552 1
2012/2013 8 TŽ Třinec "D" 1987 1870 Bok Tomáš TJ Sokol Dobrá "B" 1879 1868 ½
2012/2013 6 TŽ Třinec "D" 1987 1870 Čubok Milan TJ Dobratice "A" 1794 1883 1
2012/2013 4 TŽ Třinec "D" 1987 1870 Sedláček Jiří BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1821 ½
2012/2013 3 TŽ Třinec "D" 1987 1870 Heczko Rostislav TJ Bystřice n.O. 1990 1990 ½
2012/2013 2 TŽ Třinec "D" 1987 1870 Szotkowski Bohuslav TJ Mosty u Jablunkova "B" 1920 1869 ½
2012/2013 11 TŽ Třinec "C" 1987 1870 Kondula Dominik VOKD Poruba "B" 1820 1899 ½
2012/2013 10 TŽ Třinec "C" 1987 1870 Ramík Jan Baník Havířov "B" 1978 1985 ½
2012/2013 9 TŽ Třinec "C" 1987 1870 Peřík Alois TJ Mariánské Hory "A" 1835 1864 ½
2012/2013 8 TŽ Třinec "C" 1987 1870 Kriebel Rudolf ŠK TJ MSA Dolní Benešov "A" 1877 1855 0
2012/2013 6 TŽ Třinec "C" 1987 1870 Vilášek Antonín Slezan Opava "B" 1884 1834 ½
2012/2013 5 TŽ Třinec "C" 1987 1870 Kantor Pavel ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova 1780 ½
2012/2013 3 TŽ Třinec "C" 1987 1870 Hadámek Miroslav ŠK Bruntál "A" 1832 1796 1
2011/2012 11 TŽ Třinec "D" 2036 1905 Novák Jiří TJ Baník Havířov "C" 1929 ½
2011/2012 10 TŽ Třinec "D" 2036 1905 Gajdušek Josef Inter Petrovice "A" 1923 ½
2011/2012 9 TŽ Třinec "D" 2036 1905 Canibal Jaromír ŠK Karviná "B" 1843 1836 ½
2011/2012 8 TŽ Třinec "D" 2036 1905 Nowak Radek SK Stonava 1851 ½
2011/2012 7 TŽ Třinec "D" 2036 1905 Kocur Aleš BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1911 1935 ½
2011/2012 6 TŽ Třinec "D" 2036 1905 Barteček Ladislav OS Rychvald "A" 1866 ½
2011/2012 5 TŽ Třinec "D" 2036 1905 Koždoň Petr TJ Viktorie Bohumín "A" 1982 0
2011/2012 4 TŽ Třinec "D" 2036 1905 Červenka Roman TJ Slovan Havířov "B 1834 1903 ½
2011/2012 3 TŽ Třinec "D" 2036 1905 Heczko Rostislav TJ Vendryně 1921 ½
2011/2012 2 TŽ Třinec "D" 2036 1905 Rydzewski Pawel SK Slavia Orlová "C" 1798 1720 0
2011/2012 1 TŽ Třinec "D" 2036 1905 Kozel Jiří BŠŠ Frýdek-Místek "C 1943 2005 0
2011/2012 11 TŽ Třinec "C" 2036 1905 Siwek Antonín ŠK Šenov 1912 1899 ½
2011/2012 9 TŽ Třinec "C" 2036 1905 Vavřínek Tomáš MSA Dolní Benešov "B" 1895 1903 ½
2011/2012 7 TŽ Třinec "C" 2036 1905 Týn Ondřej Mittal Ostrava "B" 1894 1877 ½
2011/2012 6 TŽ Třinec "C" 2036 1905 Tyleček Drahomír TJ Mariánské Hory "A" 1940 1923 0
2011/2012 5 TŽ Třinec "C" 2036 1905 Kondula Dominik VOKD Poruba "B" 1882 ½
2011/2012 4 TŽ Třinec "C" 2036 1905 Zelenka Pavel TJ Mořkov "A" 1779 ½
2010/2011 11 TŽ Třinec "E" 1922 Güttler Evžen TJ Viktorie Bohumín "A" 1983 ½
2010/2011 10 TŽ Třinec "E" 1922 Crha Břetislav OS Rychvald "A" 1775 ½
2010/2011 9 TŽ Třinec "E" 1922 Kopta Jiří SK Slavia Orlová "C" 2007 ½
2010/2011 8 TŽ Třinec "E" 1922 Migdal Milan BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1877 ½
2010/2011 7 TŽ Třinec "E" 1922 Gajdušek Josef Inter Petrovice 1907 ½
2010/2011 6 TŽ Třinec "E" 1922 Ochodek Mariusz ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova ½
2010/2011 5 TŽ Třinec "E" 1922 Sobek Martin Jäkl Karviná "B" 1967 ½
2010/2011 3 TŽ Třinec "E" 1922 Kaminský Rudolf TJ Slovan Havířov "B" 2105 0
2010/2011 2 TŽ Třinec "E" 1922 Heczko Rostislav TJ Vendryně 1943 ½
2010/2011 11 TŽ Třinec "D" 1922 Luczyk Petr SK Slavia Orlová "B" 1896 0
2010/2011 10 TŽ Třinec "D" 1922 Bražina David Mittal Ostrava "C" 1920 ½
2010/2011 9 TŽ Třinec "D" 1922 Rosinský Pavel Tatra Kopřivnice "A" 2058 0
2010/2011 7 TŽ Třinec "D" 1922 Vícha Martin Slezan Opava "B" 1914 ½
2010/2011 6 TŽ Třinec "D" 1922 Geffert Michal Baník Havířov "B" 1951 ½
2010/2011 5 TŽ Třinec "D" 1922 Milián Milan Slavoj Bruntál "A" 1881 ½
2010/2011 4 TŽ Třinec "D" 1922 Snopek Jiří TJ Mariánské Hory "A" 1872 0
2010/2011 3 TŽ Třinec "D" 1922 Hajda Jaroslav Orel Opava "A" 1897 1
2010/2011 1 TŽ Třinec "D" 1922 Kudla Richard VOKD Poruba "B" 1895 ½
2009/2010 1 Slavoj Český Těšín 1951 Slívová Veronika Slovan Havířov C 1748 0
2009/2010 11 TŽ Třinec E 1951 Bok Tomáš Sokol Fryčovice 1748 ½
2009/2010 10 TŽ Třinec E 1951 Krůl Lukáš Slavia Orlová C 1661 1
2009/2010 9 TŽ Třinec E 1951 Polák Radim OS Rychvald 1899 ½
2009/2010 8 TŽ Třinec E 1951 Chwastek Otto TJ Vendryně 1900 ½
2009/2010 7 TŽ Třinec E 1951 Řezníček Marcel Baník Havířov B 2035 0
2009/2010 6 TŽ Třinec E 1951 Gajdušek Josef Inter Petrovice 1912 ½
2009/2010 5 TŽ Třinec E 1951 Kostka Vít Slavia Orlová D 1573 ½
2008/2009 11 TŽ Třinec E 1980 Barteček Ladislav OS Rychvald 1857 ½
2008/2009 10 TŽ Třinec E 1980 Bulawa Marek Baník Havířov B 2052 ½
2008/2009 9 TŽ Třinec E 1980 Novák Jiří Slavia Orlová C 2001 1
2008/2009 8 TŽ Třinec E 1980 Čubok Zdeněk TJ Vendryně 1887 ½
2008/2009 7 TŽ Třinec E 1980 Plchut Jan ŠK Inter Petrovice 1873 ½
2008/2009 6 TŽ Třinec E 1980 Mrázek Roman Jäkl Karviná B 1848 ½
2008/2009 5 TŽ Třinec E 1980 Novák Bohdan Sokol Dobrá B 1909 ½
2008/2009 4 TŽ Třinec E 1980 Šuta Petr Viktoria Bohumín 1475 ½
2008/2009 2 TŽ Třinec E 1980 Vlašic Luděk SK Stonava 1794 ½
2008/2009 1 TŽ Třinec E 1980 Červenka Roman Slovan Havířov 1877 1
2007/2008 11 TŽ Třinec D 1974 Kubeczka Aleš Slavia Havířov 1970 ½
2007/2008 10 TŽ Třinec D 1974 Konečný Vladimír Jäkl Karviná B 1937 ½
2007/2008 9 TŽ Třinec D 1974 Vízner Jaroslav Baník Havířov B 1920 ½
2007/2008 8 TŽ Třinec D 1974 Bystroň Vladislav Baník Havířov C 1620 0
2007/2008 7 TŽ Třinec D 1974 Hudziec Bronislav TJ Vendryně 1800 ½
2007/2008 6 TŽ Třinec D 1974 Habina Ladislav Viktarie Bohumín 1678 1
2007/2008 5 TŽ Třinec D 1974 Adamčík Bohdan OS Rychvald 1818 1
2007/2008 4 TŽ Třinec D 1974 Plchut Jan Inter Petrovice 1865 ½
2007/2008 3 TŽ Třinec D 1974 Dworok Mieczyslaw SK Stonava B 1810 1
2007/2008 2 TŽ Třinec D 1974 Maček Petr Slavia Orlová C 1741 ½
2007/2008 1 TŽ Třinec D 1974 Tvrdý Petr Sokol Dobrá B 1810 1
2007/2008 11 TŽ Třinec"E" 1974 Lavrišin Jan TJ Sokol Skalice"A" 1701 1
2007/2008 10 TŽ Třinec"E" 1974 Bok Ondřej TJ Sokol Dobrá"C" 1466 1
2007/2008 8 TŽ Třinec"E" 1974 Szotkowski Bohuslav Mosty u Jablunkova 1875 1
2007/2008 7 TŽ Třinec"E" 1974 Szotkowski Jan ŠK Bystřice n.Olší 1
2007/2008 6 TŽ Třinec"E" 1974 Bruncko Jan TJ Sokol Skalice"B" 1
2007/2008 2 TŽ Třinec"E" 1974 Stachovec Čeněk ŠS Frýdek-Místek 1598 1
2006/2007 11 TŽ Třinec "D" 1977 Lavrišin Jan TJ Sokol Fryčovice "B" 1691 ½
2006/2007 10 TŽ Třinec "D" 1977 Pisz Břetislav ŠK Stonava "B" 1824 1
2006/2007 9 TŽ Třinec "D" 1977 Chwastek Otto TJ Vendryně 1959 ½
2006/2007 8 TŽ Třinec "D" 1977 Martinec Tomáš Baník Havířov "B" 1849 ½
2006/2007 7 TŽ Třinec "D" 1977 Mareš Petr Baník Havířov "C" 1250 0
2006/2007 6 TŽ Třinec "D" 1977 Broda Michal Jakl Karviná "B" 1843 ½
2006/2007 5 TŽ Třinec "D" 1977 Luczyk Petr SK Slavia Orlová "C" 1703 1
2006/2007 4 TŽ Třinec "D" 1977 Barteček Ladislav OS Rychvald "A" 1856 ½
2006/2007 3 TŽ Třinec "D" 1977 Plchut Jan Inter Petrovice "A" 1877 1
2006/2007 2 TŽ Třinec "D" 1977 Pavelek Tomáš BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1800 1
2006/2007 1 TŽ Třinec "D" 1977 Langner Jakub Slavia Havířov "A" 1683 ½
2005/2006 11 TŽ Třinec D 1999 Václavík Aleš TJ Sokol Fryčovice 1912 0
2005/2006 10 TŽ Třinec D 1999 Miturová Magdaléna SK Slavia Orlová C 1544 1
2005/2006 9 TŽ Třinec D 1999 Habina Ladislav TJ Viktorie Bohumín 1646 1
2005/2006 8 TŽ Třinec D 1999 Parma František ŠK Inter Petrovice A 1895 ½
2005/2006 7 TŽ Třinec D 1999 Cyroň Karel OS Rychvald A 1842 ½
2005/2006 6 TŽ Třinec D 1999 Čubok Zdeněk TJ Vendryně 1876 ½
2005/2006 5 TŽ Třinec D 1999 Martinec Tomáš Baník Havířov C 1857 1
2005/2006 4 TŽ Třinec D 1999 Kosiorek Lukasz SK Slavia Orlová D 1
2005/2006 3 TŽ Třinec D 1999 Langner Jakub Slavia Havířov A 1556 0
2005/2006 2 TŽ Třinec D 1999 Pavlica Jiří TJ Sokol Skalice 1835 1
2005/2006 1 TŽ Třinec D 1999 Carbol Otmar TJ Sokol Dobrá B 1770 ½
2004/2005 11 Slavoj Český Těšín 1903 Kašpar Patrik Baník Havířov E 1
2004/2005 10 Slavoj Český Těšín 1903 Bugla Miroslav Jakl Karviná D 1749 1
2004/2005 9 Slavoj Český Těšín 1903 Šperlín Stanislav Vikt.Bohumín B 1685 1
2004/2005 8 Slavoj Český Těšín 1903 Kuzňarský Ludvík OS Rychvald C 1740 ½
2004/2005 7 Slavoj Český Těšín 1903 Martínek Václav OS Rychvald B 1835 ½
2004/2005 6 Slavoj Český Těšín 1903 Labedz Patrycja Slavia Orlová D 1250 1
2004/2005 5 Slavoj Český Těšín 1903 Hříbek Dětmar Baník Havířov D 1556 1
2004/2005 4 Slavoj Český Těšín 1903 Broda Michal Jakl Karviná C 1648 ½
2004/2005 3 Slavoj Český Těšín 1903 Chmiel Jan Sokol Chotěbuz 1741 1
2004/2005 2 Slavoj Český Těšín 1903 Knopp René SK Stonava B 1815 1
2004/2005 1 Slavoj Český Těšín 1903 Nekvapil Jaroslav Slavie Havířov B 1814 ½
2004/2005 11 Třinec D 1948 Protivínský Jindřich Baník Havířov C 1807 ½
2004/2005 10 Třinec D 1948 Stoklas Roman Petrovice A 1673 ½
2004/2005 9 Třinec D 1948 Říman Václav Frýdek-Místek D 1791 ½
2004/2005 8 Třinec D 1948 Šrámek Tomáš Bohumín A 1973 ½
2004/2005 7 Třinec D 1948 Pertl Nikola Třinec E 1559 1
2004/2005 6 Třinec D 1948 Kotas Jan Vendryně 1840 ½
2004/2005 5 Třinec D 1903 Hromek Ondřej Slavia Havířov A 1794 ½
2004/2005 4 Třinec D 1903 Matějka František Rychvald A 1885 ½
2004/2005 3 Třinec D 1903 Cupek Martin Třinec C 1970 1
2004/2005 2 Třinec D 1903 Olšarová Karolína Slavia Orlová C 1845 1
2004/2005 1 Třinec D 1903 Blecha Josef Fryčovice 1867 ½
2003/2004 11 TŽ Třinec C 1948 Bembenek Osvald Slavia Havířov A 1800 ½
2003/2004 10 TŽ Třinec C 1948 Botur Miroslav VP Frýdek-ístek "D" 1817 ½
2003/2004 9 TŽ Třinec C 1948 Bělačík Jan Jäkl Karviná B 1972 0
2003/2004 8 TŽ Třinec C 1948 Nogol Jiří TJ Sokol Skalice 1
2003/2004 7 TŽ Třinec C 1948 Blecha Zdeněk Sokol Fryčovice 1904 ½
2003/2004 6 TŽ Třinec C 1948 Merta Vlastimil Slavia Orlová C 1788 1
2003/2004 5 TŽ Třinec C 1948 Gajdušek Josef LokomotivaPetrovice 1883 ½
2003/2004 4 TŽ Třinec C 1948 Güttler Evžen Viktorie Bohumín 1931 ½
2003/2004 3 TŽ Třinec C 1948 Martinec Tomáš Baník Havířov C 1810 0
2003/2004 2 TŽ Třinec C 1948 Baroň Přemysl TŽ Třinec D 1849 ½
2003/2004 1 TŽ Třinec C 1948 Kubík Jan TJ Vendryně 1901 ½