Hráč Kantor Pavel

Kantor Pavel

User Pic
Jméno: Kantor Pavel
Oddíl: ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1845
Elo mezinárodní: 1860
ID: 16252
FIDE ID: 330914
Rok narození: 1979
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 TJ Mosty u Jablunkova 1865 1831 Radecki Petr Inter Petrovice 2054 2033 0
2018/2019 8 TJ Mosty u Jablunkova 1856 1831 Szumilo Štefan Baník Havířov "C" 1806 1831 1
2018/2019 6 TJ Mosty u Jablunkova 1843 1831 Bělačík Jan ŠK Karviná 1943 1934 1
2018/2019 5 TJ Mosty u Jablunkova 1832 1823 Wanot Aleš SK Slavia Orlová "D" 1880 1865 ½
2018/2019 4 TJ Mosty u Jablunkova 1832 1823 Semančík David Rychvaldský spolek šachový 1945 "B" 1812 1823 1
2018/2019 3 TJ Mosty u Jablunkova 1833 1823 Crha Břetislav Rychvaldský spolek šachový 1945 "A" 1743 1744 1
2018/2019 2 TJ Mosty u Jablunkova 1833 1823 Holeček Vladimír BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1879 1890 0
2017/2018 13 ŠO TJ Sokol Mosty u J. "B" 1832 1829 Chwastek Jan TŽ Třinec "C" 0 1354 ½
2017/2018 9 ŠO TJ Sokol Mosty u J. "B" 1827 1829 Kacíř Tomáš TJ Dobratice "A" 1765 1757 0
2017/2018 5 ŠO TJ Sokol Mosty u J. "B" 1828 1829 Vlášek Roman TJ Sokol Lhotka 1839 2061 ½
2017/2018 1 ŠO TJ Sokol Mosty u J. "B" 1807 1813 Kudla Richard Sokol Brušperk "B" 2044 2058 0
2017/2018 11 TJ Mosty u Jablunkova 1832 1829 Konečný Vladimír ŠK Karviná B 1851 1875 ½
2017/2018 10 TJ Mosty u Jablunkova 1833 1829 Hurta Jiří Baník Havířov C 1797 1824 ½
2017/2018 9 TJ Mosty u Jablunkova 1827 1829 Parma František Inter Petrovice 1849 1864 1
2017/2018 8 TJ Mosty u Jablunkova 1827 1829 Wertheim Adolf TJ Slovan Havířov B 1714 1746 1
2017/2018 7 TJ Mosty u Jablunkova 1828 1829 Semančík David Rychvaldský spolek šachový 1945 B 1799 1832 ½
2017/2018 6 TJ Mosty u Jablunkova 1828 1829 Crha Břetislav Rychvaldský spolek šachový 1945 A 1797 1794 ½
2017/2018 5 TJ Mosty u Jablunkova 1833 1829 Kučera Jaroslav Viktorie Bohumín 1824 1857 0
2017/2018 4 TJ Mosty u Jablunkova 1833 1829 Heczko Rostislav TJ Vendryně 1854 1887 1
2017/2018 3 TJ Mosty u Jablunkova 1833 1829 Sedláček Jiří BŠŠ Frýdek-Místek 1818 1816 1
2017/2018 2 TJ Mosty u Jablunkova 1833 1829 Blecha Josef Sokol Brušperk A 1921 1886 1
2016/2017 10 ŠO TJ Sokol Mosty u J. "B" 1869 1872 Bok Tomáš Sokol Dobrá "B" 1809 1821 ½
2016/2017 7 ŠO TJ Sokol Mosty u J. "B" 1869 1872 Pilch Roman TŽ Třinec "C" 2128 2113 0
2016/2017 2 ŠO TJ Sokol Mosty u J. "B" 1869 1872 Chwastek Jan TŽ Třinec "D" 1000 1
2015/2016 11 Ĺ O TJ Sokol Mosty u Jabl. "B" 1869 1872 Bohanesová Vendula Sokol Brušperk "B" 1624 1623 0
2015/2016 6 ŠO TJ Sokol Mosty u Jabl. "B" 1869 1872 Bok TomᚠSokol Dobrá "B" 1809 1821 0
2015/2016 11 ŠO TJ Mosty u Jablunkova 1869 1872 Václavík David Slavoj Poruba "C" 2005 2028 0
2015/2016 10 ŠO TJ Mosty u Jablunkova 1869 1872 Funiok Richard Baník Havířov "B" 1838 1836 1
2015/2016 9 ŠO TJ Mosty u Jablunkova 1869 1872 Máj Svatopluk Sokol Vrbno p/Pradědem 1918 1909 ½
2015/2016 8 ŠO TJ Mosty u Jablunkova 1869 1872 Šnyta Zdeněk Sokol Dobrá 2067 2025 0
2015/2016 7 ŠO TJ Mosty u Jablunkova 1869 1872 Wanot Aleš SK Slavia Orlová "B" 1915 1887 0
2015/2016 6 ŠO TJ Mosty u Jablunkova 1869 1872 Gemsa Pavel Slezan Opava "B" 1915 1896 ½
2015/2016 5 ŠO TJ Mosty u Jablunkova 1869 1872 Chrostek Lukáš TJ Ostrava "B" 1825 1834 ½
2015/2016 4 ŠO TJ Mosty u Jablunkova 1869 1872 Kaňáková Natálie BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2064 2006 0
2015/2016 3 ŠO TJ Mosty u Jablunkova 1869 1872 Siwek Antonín ŠK Šenov "A" 1806 1837 ½
2015/2016 2 ŠO TJ Mosty u Jablunkova 1869 1872 Makovička Tadeáš SK Slavie Orlová "C" 1916 1929 1
2015/2016 1 ŠO TJ Mosty u Jablunkova 1869 1872 Šrámek Tomáš Viktorie Bohumín 1955 1963 0
2014/2015 10 TJ Sokol Mosty u J. "B" 1815 1824 Bok Zdeněk Sokol Dobrá "B" 1528 1571 1
2014/2015 8 TJ Sokol Mosty u J. "B" 1815 1824 Martínek Antonín TJ Dobratice "A" 1679 1
2014/2015 3 TJ Sokol Mosty u J. "B" 1815 1824 Blecha Josef Sokol Brušperk "B" 1879 1889 1
2014/2015 11 ŠO TJ Mosty u Jablunkova 1815 1824 Keprt Pavel Sokol Dobrá 2059 2032 0
2014/2015 10 ŠO TJ Mosty u Jablunkova 1815 1824 Kopta Jiří SK Slavia Orlová "B" 2030 2030 1
2014/2015 9 ŠO TJ Mosty u Jablunkova 1815 1824 Zajíček Tomáš Agentura 64 Grygov "B" 1841 1951 0
2014/2015 8 ŠO TJ Mosty u Jablunkova 1815 1824 Mohyla Tomáš Baník Havířov 2077 2048 1
2014/2015 7 ŠO TJ Mosty u Jablunkova 1815 1824 Smilek Petr Zbrojovka Vsetín 1980 1982 0
2014/2015 6 ŠO TJ Mosty u Jablunkova 1815 1824 Kudla Richard ŠK Slavoj Poruba "B" 2075 2080 1
2014/2015 5 ŠO TJ Mosty u Jablunkova 1815 1824 Šplíchal Stanislav TJ Ostrava "A" 2129 2140 0
2014/2015 4 ŠO TJ Mosty u Jablunkova 1815 1824 Trombík Karel Labortech Ostrava "B" 2005 2002 1
2014/2015 3 ŠO TJ Mosty u Jablunkova 1815 1824 Kvíčala Miroslav TŽ Třinec "B" 2016 2016 0
2014/2015 2 ŠO TJ Mosty u Jablunkova 1815 1824 Mohapl Petr Tatran Litovel "B" 2076 2085 ½
2013/2014 11 ŠO TJ Sokol Mosty u J. "B" 1823 1823 Žižka Radim Sokol Dobrá "C" 1687 1703 1
2013/2014 8 ŠO TJ Sokol Mosty u J. "B" 1823 1823 Remeš Radek Sokol Brušperk 1927 1929 ½
2013/2014 7 ŠO TJ Sokol Mosty u J. "B" 1823 1823 Golasovský Jaroslav TJ Dobratice "B" 1570 1
2013/2014 5 ŠO TJ Sokol Mosty u J. "B" 1823 1823 Saforek Michal BŠŠ F-M "G" 1592 1662 ½
2013/2014 2 ŠO TJ Sokol Mosty u J. "B" 1823 1823 Kukuczka Milan TJ Bystřice 1972 1961 0
2013/2014 1 ŠO TJ Sokol Mosty u J. "B" 1823 1823 Schoupal Edvard TŽ Třinec "D" 1973 1886 ½
2013/2014 11 ŠO TJ Mosty u Jablunkova 1823 1823 Novák Jiří SK Slavia Orlová "B" 1869 2019 ½
2013/2014 9 ŠO TJ Mosty u Jablunkova 1823 1823 Beran Petr TJ Slovan Havířov 2034 2033 ½
2013/2014 7 ŠO TJ Mosty u Jablunkova 1823 1823 Mužík Martin KVS EKODIVIZE Opava 2155 2159 0
2013/2014 4 ŠO TJ Mosty u Jablunkova 1823 1823 Sněhota Martin A64 Galerie Atrax Přerov "B" 1925 1971 0
2013/2014 2 ŠO TJ Mosty u Jablunkova 1823 1823 Potomák Vladimír TJ VOKD Poruba 2161 2159 0
2012/2013 10 TJ Mosty u Jablunkova "B" 1780 Vaníček Michal BŠŠ Frýdek-Místek "F" 1805 1858 1
2012/2013 8 TJ Mosty u Jablunkova "B" 1780 Kotas Jan TJ Bystřice n.O. 1926 1905 0
2012/2013 7 TJ Mosty u Jablunkova "B" 1780 Bok Tomáš TJ Sokol Dobrá "B" 1879 1868 ½
2012/2013 5 TJ Mosty u Jablunkova "B" 1780 Chwastek Otto TJ Vendryně "B" 1900 1830 ½
2012/2013 4 TJ Mosty u Jablunkova "B" 1780 Carbol Otmar TJ Sokol Dobrá "C" 1684 1
2012/2013 3 TJ Mosty u Jablunkova "B" 1780 Čubok Miroslav TJ Dobratice "B" 1922 1859 1
2012/2013 1 TJ Mosty u Jablunkova "B" 1780 Remeš Radek TJ Sokol Skalice 1943 1960 1
2012/2013 11 ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova 1780 Geffert Michal ŠK Šenov "A" 1924 1924 0
2012/2013 10 ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova 1780 Dostál Petr Slavoj Poruba "B" 1900 1894 0
2012/2013 8 ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova 1780 Novák Jiří Baník Havířov "B" 1936 0
2012/2013 6 ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova 1780 Vitásek Jan ŠK TJ MSA Dolní Benešov "A" 1990 1981 1
2012/2013 5 ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova 1780 Schoupal Edvard TŽ Třinec "C" 1987 1870 ½
2012/2013 4 ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova 1780 Sovadina Jiří Slezan Opava "B" 1953 1986 0
2012/2013 3 ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova 1780 Socha Jaromír Tatra Kopřivnice "A" 1988 2013 0
2012/2013 2 ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova 1780 Luczyk Petr SK Slavia Orlová "C" 1859 1909 1
2011/2012 11 Sokol Mosty u Jablunkova „B“ 1782 Konkol Radim Sokol Brušperk 1373 1
2011/2012 10 Sokol Mosty u Jablunkova „B“ 1782 Bebek Ivan TJ Sokol Dobrá „B“ 1401 1
2011/2012 2 Sokol Mosty u Jablunkova „B“ 1782 Poljak Michal TJ Dobratice „B“ 1000 1
2011/2012 11 ŠO TJ Mosty u Jablunkova "A" 1782 Vilášek Antonín Slezan Opava "B" 1884 1817 ½
2011/2012 8 ŠO TJ Mosty u Jablunkova "A" 1782 Kramoliš Pavel Mittal Ostrava "B" 1896 1908 0
2011/2012 7 ŠO TJ Mosty u Jablunkova "A" 1782 Novotný Josef TJ Mariánské Hory "A" 2177 0
2011/2012 6 ŠO TJ Mosty u Jablunkova "A" 1782 Veselý Libor VOKD Poruba "B" 2157 2195 0
2011/2012 5 ŠO TJ Mosty u Jablunkova "A" 1782 Zelenka Pavel TJ Mořkov "A" 1779 0
2011/2012 3 ŠO TJ Mosty u Jablunkova "A" 1782 Trombík Karel SK Slavia Orlová "B" 2002 1959 1
2011/2012 2 ŠO TJ Mosty u Jablunkova "A" 1782 Schoupal Patrik TŽ Třinec "C" 2089 2080 0
2011/2012 1 ŠO TJ Mosty u Jablunkova "A" 1782 Petrov Nikolaj ŠK Šenov 1904 1889 0
2010/2011 11 ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova 1769 Pavlíček Tomáš TJ Slovan Havířov "B" 1708 1
2010/2011 10 ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova 1769 Sedláček Jiří BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1775 0
2010/2011 8 ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova 1769 Stařičný Bronislav Inter Petrovice 1793 1
2010/2011 7 ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova 1769 Blecha Josef TJ Sokol Fryčovice 1876 1
2010/2011 6 ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova 1769 Chowaniok Pavel TŽ Třinec "E" 1355 1
2010/2011 5 ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova 1769 Rajský Stanislav TJ Viktorie Bohumín "A" 1620 ½
2010/2011 3 ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova 1769 Brezík Petr OS Rychvald "A" 1826 0
2010/2011 2 ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova 1769 Knopp René SK Stonava 1882 1
2010/2011 1 ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova 1769 Nytra Petr SK Slavia Orlová "C" 1923 0
2010/2011 8 TŽ Třinec "D" 1769 Krupanský Jaromír Slovan Havířov "A" 1706 0
2010/2011 5 TŽ Třinec "D" 1769 Boček Dalibor Slavoj Bruntál "A" 1830 1
2009/2010 11 Sokol Mosty u Jablunkova 1743 Firla Stanislav SK Stonava 1988 1
2009/2010 10 Sokol Mosty u Jablunkova 1743 Beran Petr Slovan Havířov 2162 ½
2009/2010 9 Sokol Mosty u Jablunkova 1743 Mrázek Roman Jäkl Karviná B 1853 0
2009/2010 7 Sokol Mosty u Jablunkova 1743 Krůl Lukáš Slavia Orlová C 1661 1
2009/2010 6 Sokol Mosty u Jablunkova 1743 Barcuch Radek OS Rychvald 1847 0
2009/2010 5 Sokol Mosty u Jablunkova 1743 Kotas Jan TJ Vendryně 1957 ½
2009/2010 4 Sokol Mosty u Jablunkova 1743 Ramík Jan Baník Havířov B 1999 0
2009/2010 3 Sokol Mosty u Jablunkova 1743 Gajdušek Josef Inter Petrovice 1912 ½
2009/2010 2 Sokol Mosty u Jablunkova 1743 Kostka Vít Slavia Orlová D 1573 1
2008/2009 6 Mosty u Jablunkova 1744 Nogol Jiří TJ Sokol Skalice "A" 1727 1
2008/2009 5 Mosty u Jablunkova 1744 Kacíř Tomáš TJ Comfort Dobratice 1630 1
2008/2009 4 Mosty u Jablunkova 1744 Bebek Ivan TJ Sokol Dobrá "C" 1404 1
2008/2009 3 Mosty u Jablunkova 1744 Vaníček Michal BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1698 0
2008/2009 2 Mosty u Jablunkova 1744 Skopal Vojtěch TŽ Třinec "F" 1477 ½
2008/2009 1 Mosty u Jablunkova 1744 Skřenek Petr Sokol Brušperk 1342 1
2008/2009 2 TŽ Třinec "D" 1744 Staszko Martin TŽ Třinec "C" 2044 0
2007/2008 11 Mosty u Jablunkova 1730 Čubok Miroslav TJ Comfort Dobratice 1658 1
2007/2008 9 Mosty u Jablunkova 1730 Mojžíšek Marek BŠŠ Frýdek-Místek"E" 1673 1
2007/2008 7 Mosty u Jablunkova 1730 Skopal Vojtěch TŽ Třinec"F" 0
2007/2008 6 Mosty u Jablunkova 1730 Lavrišin Jan TJ Sokol Skalice"A" 1701 0
2007/2008 5 Mosty u Jablunkova 1730 Bebek Ivan TJ Sokol Dobrá"C" 1378 1
2007/2008 4 Mosty u Jablunkova 1730 Sedláček Jiří BŠŠ Frýdek-Místek"D" 1774 0
2007/2008 3 Mosty u Jablunkova 1730 Šikula František ŠS Frýdek-Místek 1726 1
2007/2008 2 Mosty u Jablunkova 1730 Klimek Jan ŠK Bystřice n.Olší 1732 1
2007/2008 1 Mosty u Jablunkova 1730 Škrdla Jakub TJ Sokol Skalice"B" 1
2004/2005 11 Třinec C 1637 Petrovice A 1
2004/2005 6 Třinec C 1637 Kotouček Jiří Slavia Havířov A 1803 ½
2003/2004 10 TŽ Třinec D 1637 Marcol Tomáš LokomotivaPetrovice 1673 ½
2003/2004 6 TŽ Třinec D 1637 Kotas Jan TJ Vendryně 1840 ½