Hráč Babušek Miroslav

Babušek Miroslav

User Pic
Jméno: Babušek Miroslav
Oddíl: Šachový klub Karviná
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1870
Elo mezinárodní: 0
ID: 1439
FIDE ID: 374881
Rok narození: 1940
Třída rozhodčího: U
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 8 ŠK Karviná "C" 0 1892 Sekanina Petr SK Slavia Orlová "F" 1338 1338 ½
2017/2018 7 ŠK Karviná "C" 0 1892 Wertheim Adolf TJ Slovan Havířov "C" 1714 1746 ½
2017/2018 6 ŠK Karviná "C" 0 1892 Konečný Herbert TJ Sokol Těrlicko 0 1622 0
2017/2018 4 ŠK Karviná B 0 1892 Šíma Aleš Viktorie Bohumín 1877 1876 0
2016/2017 9 ŠK Karviná "C" 1922 Stoklasa Jiří Slavoj Český Těšín "B" 1920 0
2016/2017 10 Šachový klub Karviná 1922 Hrbáček Miroslav Sokol Vrbno p/P 1925 1930 0
2015/2016 9 SK Karvina "C" 1922 Matusiak Andrzej SK Slavia Orlova "E" 1761 ½
2015/2016 7 SK Karvina "C" 1922 Chmiel Jan Sokol Chotebuz 1650 1702 1
2015/2016 6 SK Karvina "C" 1922 Gil Karel TJ Banik Havirov "C" 1844 1846 1
2015/2016 5 SK Karvina "C" 1922 Kotas Marian SK Slavia Orlova "F" 1361 1447 1
2015/2016 2 SK Karvina "C" 1922 Crha Břetislav OS Rychvald "B" 1721 1775 ½
2014/2015 9 ŠK Karviná "C" 1951 Martinák Tomáš Sokol Těrlicko 1828 ½
2014/2015 6 ŠK Karviná "C" 1951 Kaplita Ladislav Inter Petrovice "B" 1657 1605 ½
2014/2015 4 ŠK Karviná "C" 1951 Šebesta Jan SK Slávia Orlová "F" 1405 1511 1
2014/2015 3 ŠK Karviná "C" 1951 Chmiel Jan Sokol Chotěbuz 1744 0
2014/2015 2 ŠK Karviná "C" 1951 Hečko Miloslav TJ Baník Havířov "D" 1416 1553 ½
2014/2015 1 ŠK Karviná "C" 1951 Siwek Antonín TJ Slovan Havířov "C" 1847 1852 ½
2013/2014 8 ŠK Karviná "C" 1973 Szotkowski Marek Sokol Chotebuz 1512 1
2013/2014 7 ŠK Karviná "C" 1973 Ptošek Jan SK Slavia Orlová "E" 1804 1809 ½
2013/2014 6 ŠK Karviná "C" 1973 Štefanec Josef Inter Petrovice "B" 1578 1
2013/2014 5 ŠK Karviná "C" 1973 Siwek Antonín TJ Slovan Havírov "B" 1916 1918 ½
2013/2014 1 ŠK Karviná "C" 1973 Korbel Jiří TJ Slovan Havírov "D" 1000 1
2013/2014 6 ŠK Karviná "B" 1973 Polák Radim TJ Viktorie Bohumín "A" 1871 1874 0
2013/2014 4 ŠK Karviná "B" 1973 Bulava Petr TJ Baník Havířov "C" 2066 2074 0
2013/2014 2 ŠK Karviná "B" 1973 Mičulka Ivo BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1250 ½
2012/2013 7 ŠK Karviná "C" 1971 Kosňovský Radim OS Rychvald "C" 1542 1
2012/2013 9 ŠK Karviná "B" 1971 Krampol Vladimír SK Stonava 1930 1943 ½
2012/2013 6 ŠK Karviná "B" 1971 Macíček Jan BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2117 2122 0
2012/2013 5 ŠK Karviná "B" 1971 Šrámek Tomáš TJ Viktorie Bohumín "A" 1899 1945 1
2012/2013 4 ŠK Karviná "B" 1971 Cyroň Karel OS Rychvald "A" 1828 1808 ½
2012/2013 3 ŠK Karviná "B" 1971 Szumilo Štefan TJ Slovan Havířov "B" 1783 1
2012/2013 2 ŠK Karviná "B" 1971 Čubok Zdeněk TJ Vendryně 1930 1909 ½
2011/2012 8 ŠK Karviná "B" 2000 Ogrocký Vladimír Inter Petrovice "A" 1669 ½
2011/2012 9 ŠK Karviná "C" 2000 Pilch David SK Slavia Orlová "D" 1615 1599 0
2011/2012 8 ŠK Karviná "C" 2000 Hulva Pavel Slavoj Český Těšín 1718 ½
2011/2012 7 ŠK Karviná "C" 2000 Šrámek Vojtěch SK Slavia Orlová "E" 1288 ½
2011/2012 6 ŠK Karviná "C" 2000 Zimnioková Markéta TJ Slovan Havířov "D" 1464 1
2011/2012 5 ŠK Karviná "C" 2000 Lipus Drahomír OS Rychvald "B" 1549 1622 1
2011/2012 3 ŠK Karviná "C" 2000 Richtr Miroslav TJ Baník Havířov "D" 1659 ½
2010/2011 10 Jäkl Karviná "B" 1991 Tchuř Pavel TJ Viktorie Bohumín "A" 2003 ½
2010/2011 9 Jäkl Karviná "B" 1991 Barteček Ladislav OS Rychvald "A" 1850 ½
2010/2011 8 Jäkl Karviná "B" 1991 Kopta Jiří SK Slavia Orlová "C" 2007 0
2010/2011 7 Jäkl Karviná "B" 1991 Rechtenberg Karel BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1904 ½
2010/2011 5 Jäkl Karviná "B" 1991 Sikorová Alena TŽ Třinec "E" 1919 ½
2010/2011 3 Jäkl Karviná "B" 1991 Knopp René SK Stonava 1882 1
2010/2011 6 Jäkl Karviná "C" 1991 Budnik Mieczyslaw TJ Sokol Chotěbuz 1850 1
2010/2011 5 Jäkl Karviná "C" 1991 Mitura Karel Slavoj Český Těšín 2131 0
2010/2011 4 Jäkl Karviná "C" 1991 Tchuř Pavel TJ Viktorie Bohumín "B" 2003 1
2010/2011 3 Jäkl Karviná "C" 1991 Slívová Veronika TJ Slovan Havířov "D" 1769 1
2010/2011 2 Jäkl Karviná "C" 1991 Vízner Jaroslav TJ Baník Havířov "C" 1945 1
2009/2010 7 Jakl Karviná C 1972 Mutina Zdeněk Slavoj Český Těšín 1567 1
2009/2010 5 Jakl Karviná C 1972 Škuta Rostislav Slavia Havířov B 1777 1
2009/2010 3 Jakl Karviná C 1972 Adamčík Bohdan OS Rychvald B 1828 1
2009/2010 2 Jakl Karviná C 1972 Tchuř Pavel Viktorie Bohumín 1990 1
2009/2010 7 Jäkl Karviná B 1972 Prokop Tomáš Sokol Fryčovice 1787 ½
2009/2010 3 Jäkl Karviná B 1972 Havlík Vlastimil OS Rychvald 1874 ½
2009/2010 2 Jäkl Karviná B 1972 Bednarz Valdemar SK Stonava 1925 1
2008/2009 8 Jäkl Karviná B 1984 Adamčík Bohdan OS Rychvald 1768 0
2007/2008 9 Jäkl Karviná B 1990 Spěvák Pavel Inter Petrovice 1838 ½
2007/2008 8 Jäkl Karviná B 1990 Krampol Vladimír SK Stonava B 1825 ½
2006/2007 11 Jakl Karviná "B" 1980 Novák Jiří SK Slavia Orlová "C" 2035 ½
2006/2007 9 Jakl Karviná "B" 1980 Novotný Vilém Slavia Havířov "A" 1722 1
2006/2007 7 Jakl Karviná "B" 1980 Vízner Jaroslav Baník Havířov "B" 1939 1
2005/2006 5 Jakl Karviná "A" 1975 Biolek Richard TŽ Třinec "B" 2235 0
2005/2006 2 Jakl Karviná "A" 1975 Řehák Pavel Slavoj Poruba "A" 2113 ½
2005/2006 3 Jakl Karviná B 1975 Juroszek Radomil TŽ Třinec C 1986 ½
2005/2006 1 Jakl Karviná B 1975 Mrákota Zdeněk Slezan Opava B 1676 1
2004/2005 8 Jakl Karviná A" 1954 Červený Martin Duras BVK Brno A" 2135 1
2004/2005 10 TJ Jakl Karviná B 1954 Macíček Jan ŠK Frýdek Místek C 1885 ½
2004/2005 6 TJ Jakl Karviná B 1954 Baran Rostislav TJ Sokol Dobrá B 1930 ½
2004/2005 5 TJ Jakl Karviná B 1954 Smetana Jaroslav Ritmus Ostrava 2106 ½
2004/2005 3 TJ Jakl Karviná B 1954 Hrbáček Miroslav Loko Krnov A 1968 1
2004/2005 1 TJ Jakl Karviná B 1954 Zdražil Tomáš TJ Břidličná A 2013 ½
2003/2004 3 TJ JAKL Karviná E 1965 Hlaváč Zdeněk Slavia Havířov 1