Hráč Čuchna Martin

Čuchna Martin

User Pic
Jméno: Čuchna Martin
Oddíl: Šachový klub Loko Praha z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1892
Elo mezinárodní: 1906
ID: 2665
FIDE ID: 372480
Rok narození: 1965
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 9 ŠK Loko Praha C 1909 1911 Spěvák Jan TJ Bohemians F 1740 1761 ½
2019/2020 8 ŠK Loko Praha C 1909 1911 Horák Karel ŠK Sokol Vyšehrad G 1819 1751 1
2019/2020 7 ŠK Loko Praha C 1909 1911 Prachař Josef GROP - D 1770 1781 1
2019/2020 5 ŠK Loko Praha C 1909 1911 Netík Josef SK OAZA Praha D 1889 1835 1
2019/2020 4 ŠK Loko Praha C 1909 1911 Vlček Dalibor ŠK Bohnice A 1944 1955 0
2019/2020 3 ŠK Loko Praha C 1909 1911 Černý Josef ŠK Viktoria Žižkov C 1833 1889 ½
2019/2020 9 ŠK Loko Praha B 1909 1911 Srostlík Zdeněk TJ Kobylisy C 1864 1866 ½
2019/2020 5 ŠK Loko Praha B 1909 1911 Růžička Ondřej ŠK Sokol Vyšehrad F 1924 1899 1
2019/2020 1 ŠK Loko Praha B 1909 1911 Strnad Pavel Sokol Vršovice B 1889 1925 0
2019/2020 9 KŠ Stříbrná Skalice A 1909 1911 Křepelka Petr TJ Sokol Sendražice, z.s. B 1603 1654 ½
2019/2020 6 KŠ Stříbrná Skalice A 1909 1911 Pressler Robert Klub šachistů Říčany 1925 G 1492 1560 0
2019/2020 5 KŠ Stříbrná Skalice A 1909 1911 Kotzot Jiří TJ Kavalier Sázava A 2100 1937 0
2019/2020 4 KŠ Stříbrná Skalice A 1909 1911 Kaplan Tomáš Sokol Kolín C 1946 1928 1
2019/2020 3 KŠ Stříbrná Skalice A 1909 1911 Mráz Zdeněk Sparta Kutná Hora B 1732 1825 1
2019/2020 2 KŠ Stříbrná Skalice A 1909 1911 Hlavnička Karel Klub šachistů Říčany 1925 F 0 1903 0
2019/2020 1 KŠ Stříbrná Skalice A 1909 1911 Grečný Karol TJ SOKOL Struhařov A 1837 1877 ½
2018/2019 11 ŠK Loko Praha C 1867 1831 Hadrava Jaroslav Unichess E 1937 1946 1
2018/2019 10 ŠK Loko Praha C 1867 1831 Novák Viktor ŠK Sokol Vyšehrad H 1689 1687 ½
2018/2019 9 ŠK Loko Praha C 1867 1831 Drahorádová Zuzana TJ Bohemians Praha G 1680 1728 1
2018/2019 8 ŠK Loko Praha C 1867 1831 Štěpánek Josef ŠK Smíchov B 1805 1805 1
2018/2019 7 ŠK Loko Praha C 1867 1831 Sova Ondřej ŠK DP Praha D - EA Hotels 1857 1845 0
2018/2019 5 ŠK Loko Praha C 1867 1831 Achylis Miloš ŠO Praga Praha B 1788 1803 1
2018/2019 4 ŠK Loko Praha C 1867 1831 Fica Alexander DDM Praha 6 B 1712 1741 1
2018/2019 3 ŠK Loko Praha C 1867 1831 Zámorský Ladislav Kbel.šach. reprezentace B 1804 1814 1
2018/2019 2 ŠK Loko Praha C 1867 1831 Janoušek Roman SK Rapid Praha A 1817 1882 ½
2018/2019 1 ŠK Loko Praha C 1867 1831 Tejkal Jiří Šachový klub Praha 4 "A" 1881 1878 ½
2018/2019 4 ŠK Loko Praha B 1867 1831 Rexa Martin Dukla D 1893 1891 1
2018/2019 2 ŠK Loko Praha B 1867 1831 Drahotský Luboš ŠK Smíchov A 1868 1859 1
2018/2019 9 KŠ Stříbrná Skalice A 1867 1831 Kovář Milan Mníšek pod Brdy 0 0 1
2018/2019 8 KŠ Stříbrná Skalice A 1867 1831 Soural Karel TJ SOKOL Struhařov A 1930 1927 1
2018/2019 7 KŠ Stříbrná Skalice A 1867 1831 Novák Milan Šachový klub Příbram Baník B 1925 1876 ½
2018/2019 6 KŠ Stříbrná Skalice A 1867 1831 Malý Dušan Klub šachistů Říčany 1925 FB 1763 1781 ½
2018/2019 5 KŠ Stříbrná Skalice A 1867 1831 Pressler Tobias Klub šachistů Říčany 1925 G 1507 1551 1
2018/2019 4 KŠ Stříbrná Skalice A 1867 1831 Paukert Jan ŠK Řevnice A 1838 1841 1
2018/2019 3 KŠ Stříbrná Skalice A 1867 1831 Fialka Miroslav JAWA Brodce B 1998 2013 1
2018/2019 2 KŠ Stříbrná Skalice A 1867 1831 Kotzot Jiří TJ Kavalier Sázava A 2100 1905 0
2018/2019 1 KŠ Stříbrná Skalice A 1867 1831 Hlaváček Ondřej ŠK KDJS Sedlčany B 1716 1679 1
2017/2018 11 ŠK Loko Praha C 1887 1881 Smolka Josef Sokol Praha Vršovice E 1772 1781 ½
2017/2018 10 ŠK Loko Praha C 1887 1881 Postupa Pavel GROP D 2246 2228 0
2017/2018 9 ŠK Loko Praha C 1887 1881 Hroděj Karel ŠK Praha - Smíchov C 0 1700 ½
2017/2018 8 ŠK Loko Praha C 1887 1881 Světlý Jiří ŠO TJ Dukla Praha D 1982 1980 ½
2017/2018 7 ŠK Loko Praha C 1887 1881 Steimar Miroslav ŠK Viktoria Žižkov C 1943 1938 0
2017/2018 6 ŠK Loko Praha C 1887 1881 Dvořák Aleš USK Praha B 1717 1757 ½
2017/2018 4 ŠK Loko Praha C 1887 1881 Simonová Adéla Unichess Ž 1855 1795 ½
2017/2018 3 ŠK Loko Praha C 1887 1881 Achylis Miloš ŠO Praga Praha B 1749 1742 0
2017/2018 2 ŠK Loko Praha C 1887 1881 Krotký David Kbel.šach. reprezentace B 1769 1769 0
2017/2018 1 ŠK Loko Praha C 1887 1881 Kadlec Adam ŠK Sokol Vyšehrad G 0 1888 0
2017/2018 2 ŠK Loko Praha B 1887 1881 Černoch Vít Kbel.šach. reprezentace A 1886 1904 0
2016/2017 11 ŠK Loko Praha C 1853 1855 Trochta Vojtěch GROP E 1719 1767 ½
2016/2017 10 ŠK Loko Praha C 1853 1855 Hroděj Karel ŠK Praha - Smíchov E 1650 ½
2016/2017 8 ŠK Loko Praha C 1853 1855 Tolar Jan Sokol Praha Vršovice E 1815 1
2016/2017 7 ŠK Loko Praha C 1853 1855 Vašíček Martin SK OAZA Praha E 1761 1779 1
2016/2017 6 ŠK Loko Praha C 1853 1855 Gottlieb Miroslav ŠO Praga Praha E 1679 1
2016/2017 5 ŠK Loko Praha C 1853 1855 Tlamsa Radovan Kbel.šach. reprezentace C 1760 1
2016/2017 4 ŠK Loko Praha C 1853 1855 Štohanzl Nikola ŠK Viktoria Žižkov D 1775 1843 1
2016/2017 3 ŠK Loko Praha C 1853 1855 Vítek Jan SK Lokomotiva Radlice D 1791 1747 ½
2016/2017 2 ŠK Loko Praha C 1853 1855 Malijevský Anatol ŠO TJ Dukla Praha F 1717 1702 ½
2016/2017 1 ŠK Loko Praha C 1853 1855 Crawley Gregory Unichess G 1758 0
2016/2017 11 ŠK Loko Praha B 1853 1855 Mihál Sergej GROP D 1841 1860 1
2016/2017 10 ŠK Loko Praha B 1853 1855 Brenner David Sokol Kobylisy E 1738 1
2016/2017 8 ŠK Loko Praha B 1853 1855 Hejsek Lukáš TJ Bohemians Praha E 1657 1583 1
2016/2017 2 ŠK Loko Praha B 1906 1892 Černoch Vít Kbel.šach. reprezentace A 1904 1925 0
2015/2016 11 ŠK Loko Praha B 1853 1855 Černoch Vít Kbelská šachová reprezentace 1706 0
2015/2016 10 ŠK Loko Praha B 1853 1855 Dvořák Aleš USK Praha A 1721 1
2015/2016 9 ŠK Loko Praha C 1853 1855 Vojta Ladislav SK Lokomotiva Radlice E 1453 ½
2015/2016 7 ŠK Loko Praha C 1853 1855 Sýkora Miroslav Sokol Praha Vršovice F 1627 1
2015/2016 6 ŠK Loko Praha C 1853 1855 Weiss Adam ŠK Sokol Vyšehrad H 1682 ½
2015/2016 5 ŠK Loko Praha C 1853 1855 Mašát Jan ŠO TJ Dukla Praha F 1596 1
2015/2016 4 ŠK Loko Praha C 1853 1855 Fuchs Lukáš USK Praha B 1795 1
2015/2016 3 ŠK Loko Praha C 1853 1855 Špačková Milena Šachový klub Praha 4 C 1390 1
2015/2016 2 ŠK Loko Praha C 1853 1855 Simonová Adéla Unichess Ž 1831 1
2015/2016 1 ŠK Loko Praha C 1853 1855 Němeček Miroslav SK OAZA Praha H 1451 1
2014/2015 11 SK Loko Praha C 1907 1910 Galandauer Jan ŠK Smíchov M 1914 0
2014/2015 10 SK Loko Praha C 1907 1910 Šobotník Petr Bohemians Praha E 2000 2020 0
2014/2015 9 SK Loko Praha C 1907 1910 Říha Jan ŠK Sokol Vyšehrad G 1882 ½
2014/2015 8 SK Loko Praha C 1907 1910 Šmíd Radek TJ Praga Praha C 1801 1840 1
2014/2015 7 SK Loko Praha C 1907 1910 Dolínek Vladimír ŠO TJ Dukla Praha D 1964 1970 0
2014/2015 6 SK Loko Praha C 1907 1910 Plášek Zdeněk ŠK Černý Baron A 2016 2023 0
2014/2015 5 SK Loko Praha C 1907 1910 Vaněk Tomáš Kbelská šachová reprezentace A 2230 2225 0
2014/2015 4 SK Loko Praha C 1907 1910 Mihál Sergej GROP D 1865 ½
2014/2015 3 SK Loko Praha C 1907 1910 Kopta Pavel Sokol Kobylisy D 2283 2275 0
2014/2015 2 SK Loko Praha C 1907 1910 Žamboch Roman ŠK Mlejn A 2011 1981 0
2014/2015 1 SK Loko Praha C 1907 1910 Wiener Richard Sokol Vršovice D 2005 1926 0
2014/2015 11 SK Loko Praha B 1907 1910 Štěpánek Svatopluk ŠK Sokol Vyšehrad F 1765 1779 0
2014/2015 9 SK Loko Praha B 1907 1910 Havrdová Lenka Bohemians Praha D 1852 1912 1
2014/2015 8 SK Loko Praha B 1907 1910 Krutina Miroslav Viktoria Žižkov B 1991 1970 0
2014/2015 7 SK Loko Praha B 1907 1910 Ursta Lubomír ŠK Bohnice A 1894 1942 1
2014/2015 5 SK Loko Praha B 1907 1910 Vašíček Martin SK OAZA Praha C 1761 1787 0
2014/2015 4 SK Loko Praha B 1907 1910 Hadrava Jaroslav Unichess ČSOB E 1921 1943 0
2014/2015 1 SK Loko Praha B 1907 1910 Karkuš Dušan Sokol Vršovice C 1864 1
2013/2014 11 SK Loko Praha C 1870 Černý Richard ŠK Černý Baron B 1899 0
2013/2014 10 SK Loko Praha C 1870 Hořínek Karel ŠK Bohnice B 2015 2022 1
2013/2014 9 SK Loko Praha C 1870 Kindl František DDM Praha 6 B 1907 1906 1
2013/2014 8 SK Loko Praha C 1870 Noha Michal SK OAZA Praha D 1995 1986 0
2013/2014 7 SK Loko Praha C 1870 Vohnout Pavel ŠK Viktoria Žižkov B 2003 2016 0
2013/2014 6 SK Loko Praha C 1870 Frouz Petr SK Lokomotiva Radlice B 1873 1889 ½
2013/2014 5 SK Loko Praha C 1870 Kubík Jaroslav Sokol Praha-Kobylisy D 1906 1
2013/2014 4 SK Loko Praha C 1870 Zeman Jiří TJ Praga Praha C 1875 ½
2013/2014 3 SK Loko Praha C 1870 Mihál Sergej ŠK PORG C 1859 1
2013/2014 2 SK Loko Praha C 1870 Kudela Stanislav Sokol Praha-Vršovice D 1929 1857 0
2013/2014 1 SK Loko Praha C 1870 Steiner Juraj Steinitz-Makabi A 2007 1976 ½
2013/2014 10 SK Loko Praha B 1870 Fuchs Lukáš USK Praha A 1815 1
2013/2014 7 SK Loko Praha B 1870 Novotný Josef ŠK Sokol Vyšehrad E 1910 1946 1
2013/2014 6 SK Loko Praha B 1870 Procházka Bedřich SK Lokomotiva Radlice A 1934 1981 1
2013/2014 5 SK Loko Praha B 1870 Rexa Martin ŠO TJ Dukla Praha C 1000 0
2013/2014 3 SK Loko Praha B 1870 Královský Martin ŠK ERA Poštovní spořitelna D 2042 2057 0