Hráč Milián Milan

Milián Milan

User Pic
Jméno: Milián Milan
Oddíl: Sokol Vrbno p/P
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1851
Elo mezinárodní: 1875
ID: 2961
FIDE ID: 337528
Rok narození: 1951
Třída rozhodčího: 3
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 Sokol Vrbno pod P. 1881 1845 Kašpárek Ivo Slavoj Poruba "C" 1622 1714 ½
2018/2019 3 Sokol Vrbno pod P. 1879 1843 Chliapas Nikos Labortech Ostrava "B" 1957 1946 ½
2018/2019 6 TJ Sokol Vrbno p. P. "B" 1881 1845 Kubelová Soňa TJ Lokomotiva Krnov "B" 1597 1621 1
2018/2019 2 TJ Sokol Vrbno p. P. "B" 1881 1843 Štefanišin Jan SO Jiskra Rymarov "B" 1830 1847 1
2017/2018 11 TJ Sokol Vrbno p/P 1863 1850 Kander Ladislav Labortech Ostrava "B" 1983 1993 ½
2017/2018 9 TJ Sokol Vrbno p/P 1863 1850 Bulava Petr Baník Havířov "A" 2101 2102 0
2017/2018 5 TJ Sokol Vrbno p/P 1863 1850 Sieber Martin SK Slavia Orlová "A" 2096 2032 0
2017/2018 4 TJ Sokol Vrbno p/P 1863 1850 Folwarczný Jiří Šachový klub Karviná 1000 1
2017/2018 3 TJ Sokol Vrbno p/P 1863 1850 Přenosil Jiří AŠK DA Olomouc "A" 1969 1990 1
2016/2017 4 TJ Sokol Vrbno p. Pradědem "B" 1863 1850 Tošenovský Adam TJ Lokomotiva Krnov "B" 1458 1181 1
2016/2017 2 TJ Sokol Vrbno p. Pradědem "B" 1863 1850 Kohut Pavel TJ Město Albrechtice 1154 1
2016/2017 1 TJ Sokol Vrbno p. Pradědem "B" 1863 1850 Větrovec Lukáš TJ Granitol M. Beroun 1475 ½
2016/2017 2 Sokol Vrbno p/P 1863 1850 Pavlík Petr Tatran Litovel "B" 1941 1953 0
2015/2016 8 TJ Sokol Vrbno pod Pradědem B 1863 1850 Orság Jaroslav TJ Ludgeřovice 1878 1833 0
2015/2016 6 TJ Sokol Vrbno pod Pradědem B 1863 1850 Štencel Václav Sokol Háj ve Slezsku 1800 1800 ½
2015/2016 4 TJ Sokol Vrbno pod Pradědem B 1863 1850 Opluštil Jiří TJ Fulnek 1749 1694 ½
2015/2016 3 TJ Sokol Vrbno pod Pradědem B 1863 1850 Badačová Irena ŠKTP Hrabyně 1753 1744 1
2015/2016 11 Sokol Vrbno p/Pradědem 1863 1850 Gřesová Zuzana BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1774 1857 1
2015/2016 9 Sokol Vrbno p/Pradědem 1863 1850 Sikora Petr ŠO TJ Mosty u Jablunkova 1450 1463 ½
2014/2015 10 Pogo Budišov nad Budišovkou "A" 1869 1839 Klimša Jiří TJ Velká Polom "A" 1868 1836 1
2014/2015 7 Pogo Budišov nad Budišovkou "A" 1869 1839 Kriebel Rudolf ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1879 1881 ½
2014/2015 6 Pogo Budišov nad Budišovkou "A" 1869 1839 Petřik Alfred SK Kravaře "B" 1585 ½
2014/2015 3 Pogo Budišov nad Budišovkou "A" 1869 1839 Pardy Jiří Orel Opava "C" 1754 0
2014/2015 2 Pogo Budišov nad Budišovkou "A" 1869 1839 Chwistek Karel Slezan Opava "C" 1728 1695 ½
2014/2015 1 Pogo Budišov nad Budišovkou "A" 1869 1839 Kurka Michal TJ Sokol Štěpánkovice 1685 ½
2014/2015 9 TJ Sokol Vrbno pod Pradědem B 1869 1839 Číž Dušan ŠK TJ Vítkov 1716 1
2014/2015 8 TJ Sokol Vrbno pod Pradědem B 1869 1839 Rambousek Jan Slezan Opava B\r 2001 1998 ½
2014/2015 7 TJ Sokol Vrbno pod Pradědem B 1869 1839 Polák Petr ŠK Orel Opava B 1900 1813 ½
2014/2015 3 TJ Sokol Vrbno pod Pradědem B 1869 1839 Petřik Alfred SK Kravaře 1585 1
2014/2015 1 TJ Sokol Vrbno pod Pradědem B 1869 1839 Zeman Jiří TJ Lokomotiva Krnov 1865 1789 1
2013/2014 7 TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 1871 1824 Skočková Kateřina ŠK Orel Opava "A" 1755 1837 0
2013/2014 3 TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 1871 1824 Hrabal Roman ŠK Bruntál "A" 1822 ½
2013/2014 2 TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 1871 1824 Boháč Josef TJ SK Kravaře "A" 1842 1
2013/2014 8 TJ Město Albrechtice "A" 1871 1824 Týn Ondřej TJ Ostrava "B" 1879 1898 ½
2013/2014 5 TJ Město Albrechtice "A" 1871 1824 Kondula Dominik VOKD Poruba "B" 1830 1869 ½
2013/2014 3 TJ Město Albrechtice "A" 1871 1824 Dostál Petr Slavoj Poruba "B" 1865 1863 ½
2013/2014 2 TJ Město Albrechtice "A" 1871 1824 Vícha Martin Slezan Opava "B" 1911 1949 ½
2012/2013 11 TJ Město Albrechtice 1854 1876 Makovička Tadeáš SK Slavia Orlová "B" 2004 1994 1
2012/2013 9 TJ Město Albrechtice 1854 1876 Fargač Martin TŽ Třinec 2069 2092 0
2012/2013 7 TJ Město Albrechtice 1854 1876 Večeřa Petr Sokol Postoupky 2028 2046 0
2012/2013 5 TJ Město Albrechtice 1854 1876 Valenčík Jozef TJ Slovan Havířov 1902 1920 ½
2012/2013 4 TJ Město Albrechtice 1854 1876 Kander Ladislav Labortech Ostrava "B" 1960 0
2012/2013 3 TJ Město Albrechtice 1854 1876 Mohyla Tomáš Baník Havířov "A" 2088 2045 0
2012/2013 8 TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 1854 1876 Kozák Lubomír Orel Opava "A" 1979 1979 0
2012/2013 6 TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 1854 1876 Polák Petr Orel Opava "B" 1931 1821 ½
2011/2012 11 TJ Město Albrechtice "B" 1855 1844 Číž Dušan ŠO TJ Vítkov 1724 1
2011/2012 10 TJ Město Albrechtice "B" 1855 1844 Martinek Pavel Orel Opava "B" 1851 ½
2011/2012 9 TJ Město Albrechtice "B" 1855 1844 Hružík Lumír TJ Sokol Háj ve Slezsku 1866 ½
2011/2012 8 TJ Město Albrechtice "B" 1855 1844 Mezihorák Rostislav TJ Jiskra Rýmařov 1881 ½
2011/2012 7 TJ Město Albrechtice "B" 1855 1844 Prokůpek Miroslav Lokomotiva Krnov 1861 1
2011/2012 6 TJ Město Albrechtice "B" 1855 1844 Hovůrek Gerhard ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1886 1
2011/2012 5 TJ Město Albrechtice "B" 1855 1844 Kocur Valter ŠKTP Hrabyně "A" 2105 2082 0
2011/2012 4 TJ Město Albrechtice "B" 1855 1844 Hromada Jan Slezan Opava "C" 2014 0
2011/2012 3 TJ Město Albrechtice "B" 1855 1844 Klobouk Jiří TJ SK Kravaře 1894 1
2011/2012 2 TJ Město Albrechtice "B" 1855 1844 Ludwig Petr Slavoj Bruntál "A" 2013 0
2011/2012 1 TJ Město Albrechtice "B" 1855 1844 Vrba Svatopluk TJ Sokol Vrbno p/P 1874 ½
2011/2012 11 TJ Město Albrechtice 1855 1844 Filip Miroslav MSA Dolní Benešov "B" 1787 ½
2011/2012 10 TJ Město Albrechtice 1855 1844 Jureček Daniel Orel Opava "A" 1798 ½
2011/2012 9 TJ Město Albrechtice 1855 1844 Kramoliš Pavel Mittal Ostrava "B" 1896 1908 ½
2011/2012 8 TJ Město Albrechtice 1855 1844 Novotný Josef TJ Mariánské Hory "A" 2177 0
2011/2012 7 TJ Město Albrechtice 1855 1844 Veselý Libor VOKD Poruba "B" 2157 2195 0
2011/2012 2 TJ Město Albrechtice 1855 1844 Kotlář Jarmil ŠK Šenov 1920 1889 0
2010/2011 11 Slavoj Bruntál "A" 1881 Mačejovský Igor VOKD Poruba "B" 2046 ½
2010/2011 9 Slavoj Bruntál "A" 1881 Týn Ondřej Mittal Ostrava "C" 1853 ½
2010/2011 8 Slavoj Bruntál "A" 1881 Socha Jaromír Tatra Kopřivnice "A" 2040 0
2010/2011 7 Slavoj Bruntál "A" 1881 Langner Jakub Slovan Havířov "A" 2015 0
2010/2011 6 Slavoj Bruntál "A" 1881 Pavelek Karel Slezan Opava "B" 2125 0
2010/2011 5 Slavoj Bruntál "A" 1881 Schoupal Edvard TŽ Třinec "D" 1922 ½
2010/2011 4 Slavoj Bruntál "A" 1881 Sekáč Martin Baník Havířov "B" 2086 0
2010/2011 3 Slavoj Bruntál "A" 1881 Hrtánek Jiří TJ Mariánské Hory "A" 2106 0
2010/2011 2 Slavoj Bruntál "A" 1881 Kašný Pavel Orel Opava "A" 1969 0
2010/2011 1 Slavoj Bruntál "A" 1881 Vitásek Jan MSA Dolní Benešov "B" 2049 ½
2010/2011 11 TJ Sokol Vrbno p/P 1881 Kubelová Soňa Lokomotiva Krnov 1643 ½
2010/2011 10 TJ Sokol Vrbno p/P 1881 Skuplík Jaroslav TJ SK Kravaře 1640 1
2010/2011 9 TJ Sokol Vrbno p/P 1881 Sněhota Vilém ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1727 0
2010/2011 7 TJ Sokol Vrbno p/P 1881 Homola Jiří TJ Jiskra Rýmařov 1536 ½
2010/2011 5 TJ Sokol Vrbno p/P 1881 Číž Dušan ŠO TJ Vítkov 1731 0
2010/2011 3 TJ Sokol Vrbno p/P 1881 Gemsa Pavel ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1584 1
2010/2011 2 TJ Sokol Vrbno p/P 1881 Polách Jiří TJ Město Albrechtice 2073 ½
2010/2011 1 TJ Sokol Vrbno p/P 1881 Gurecký Jan Slezan Opava "C" 1639 0
2009/2010 11 Slavoj Bruntál "B" 1880 Chmielarz Ryszard Sokol Vrbno p/P 1955 ½
2009/2010 10 Slavoj Bruntál "B" 1880 Pavlásek Boris ŠO Jiskra Rýmařov 2142 ½
2009/2010 8 Slavoj Bruntál "B" 1880 Lorenz Bohumír Orel Opava 1966 0
2009/2010 6 Slavoj Bruntál "B" 1880 Záleský Karel Slezan Opava "C" 2072 ½
2009/2010 5 Slavoj Bruntál "B" 1880 Martinek Petr ŠK West 1999 Opava 1914 0
2009/2010 4 Slavoj Bruntál "B" 1880 Škrob Jaroslav ŠK GOBE Píšť 1727 ½
2009/2010 3 Slavoj Bruntál "B" 1880 Husar Ivo Sokol Háj ve Slezsku 1854 ½
2009/2010 2 Slavoj Bruntál "B" 1880 Vitásek Tomáš MSA Dolní Benešov "D" 1930 0
2009/2010 1 Slavoj Bruntál "B" 1880 Bergloviec Jan TJ Vítkov 1816 0
2009/2010 9 Slavoj Bruntál 1880 Miturová Magdaléna BŠŠ FM B 1982 0
2009/2010 7 Slavoj Bruntál 1880 TŽ Třinec C 1
2008/2009 10 TJ Slavoj Bruntál "B" 1888 Klimša Jiří ŠK TP Hrabyně 1894 1
2008/2009 9 TJ Slavoj Bruntál "B" 1888 Hromada Václav Slezan Opava "B" 2067 0
2008/2009 8 TJ Slavoj Bruntál "B" 1888 Trojek Miroslav TJ Sokol Háj 1845 ½
2008/2009 7 TJ Slavoj Bruntál "B" 1888 Kriebel Rudolf ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1894 0
2008/2009 6 TJ Slavoj Bruntál "B" 1888 Daříček Vítězslav Lokomotiva Krnov "A" 1917 ½
2008/2009 5 TJ Slavoj Bruntál "B" 1888 Körber Antonín ŠO TJ Vítkov 1869 0
2008/2009 4 TJ Slavoj Bruntál "B" 1888 Kučeja Pavel ŠK Kravaře 1771 1
2008/2009 3 TJ Slavoj Bruntál "B" 1888 Kožaný Jan ŠK West 1999 Opava "A" 1845 ½
2008/2009 2 TJ Slavoj Bruntál "B" 1888 Kovář Bořivoj TJ Jiskra Rýmařov 1988 1
2008/2009 1 TJ Slavoj Bruntál "B" 1888 Kocur Valter ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 2093 0
2007/2008 11 Sokol Vrbno "A" 1919 Návrat Pavel Lokomotiva Krnov "A" 1710 1
2007/2008 10 Sokol Vrbno "A" 1919 Tchuř Pavel ŠK TJ MSA Dolní Benešov "B" 1941 1
2007/2008 9 Sokol Vrbno "A" 1919 Šindler Michal TJ VOKD Poruba "A" 2149 0
2007/2008 7 Sokol Vrbno "A" 1919 Šimek Jiří Slavoj Poruba "B" 2072 0
2007/2008 5 Sokol Vrbno "A" 1919 Blecha Josef TJ Sokol Fryčovice "A" 1959 ½
2007/2008 3 Sokol Vrbno "A" 1919 Schoupal Patrik TŽ Třinec "C" 2045 0
2007/2008 2 Sokol Vrbno "A" 1919 Vícha Martin Slezan Opava "B" 1886 ½
2007/2008 1 Sokol Vrbno "A" 1919 Holušová Táňa BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2083 0
2007/2008 11 TJ Slavoj Bruntál "B" 1919 Vondráček Jiří Sokol Jakartovice 2000 ½
2007/2008 10 TJ Slavoj Bruntál "B" 1919 Kurka Vilém ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1857 0
2007/2008 7 TJ Slavoj Bruntál "B" 1919 Šorel Eduard ŠK TP Hrabyně 1966 ½
2007/2008 6 TJ Slavoj Bruntál "B" 1919 Daříček Vítězslav Lokomotiva Krnov "B" 1907 0
2007/2008 5 TJ Slavoj Bruntál "B" 1919 Kocur Valter ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 2123 0
2007/2008 4 TJ Slavoj Bruntál "B" 1919 Kožaný Jan ŠK West 1999 Opava "B" 1812 ½
2007/2008 3 TJ Slavoj Bruntál "B" 1919 Trojek Miroslav TJ Sokol Háj 1884 1
2007/2008 2 TJ Slavoj Bruntál "B" 1919 Staněk Antonín Slezský šachový klub Opava 1849 ½
2007/2008 1 TJ Slavoj Bruntál "B" 1919 Mrákota Zdeněk Slezan Opava "C" 1642 1
2006/2007 11 TJ Slavoj Bruntál "B" 1944 Strakoš Jiří TJ Jiskra Rýmařov 1841 ½
2006/2007 10 TJ Slavoj Bruntál "B" 1944 Štencel Václav Slezský šachový klub Opava 1832 1
2006/2007 9 TJ Slavoj Bruntál "B" 1944 Fojtík Josef ŠK u Freda Darkovičky 1781 1
2006/2007 8 TJ Slavoj Bruntál "B" 1944 Hajda Jaroslav ŠK TP Hrabyně 1946 ½
2006/2007 7 TJ Slavoj Bruntál "B" 1944 Hanzlík Bohuslav TJ Břidličná 1810 0
2006/2007 6 TJ Slavoj Bruntál "B" 1944 Caletková Michaela Slezan Opava "C" 1512 ½
2006/2007 5 TJ Slavoj Bruntál "B" 1944 Suchánek Miroslav ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1798 0
2006/2007 4 TJ Slavoj Bruntál "B" 1944 Kurka Michal ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1645 0
2006/2007 2 TJ Slavoj Bruntál "B" 1944 Polák Petr ŠK West 1999 Opava 1899 ½
2006/2007 1 TJ Slavoj Bruntál "B" 1944 Vrba Svatopluk TJ Sokol Vrbno p. Pradědem 1868 1
2006/2007 2 Slavoj Bruntál 1944 Schoupal Patrik TŽ Třinec C 1987 0
2006/2007 1 Slavoj Bruntál 1944 Kopta Jiří SK Slavia Orlová B 2062 0
2005/2006 11 TJ Slavoj Bruntál "B" 1929 Vašut Pavel VMS Sosnová - Lichnov 1783 1
2005/2006 10 TJ Slavoj Bruntál "B" 1929 Štencel Václav Slezský šachový klub Opava 1849 ½
2005/2006 9 TJ Slavoj Bruntál "B" 1929 Martinek Petr ŠK West 1999 Opava 1832 0
2005/2006 8 TJ Slavoj Bruntál "B" 1929 Bartoš Michal ŠK TJ MSA Dolní Benešov "B" 1869 ½
2005/2006 7 TJ Slavoj Bruntál "B" 1929 Richter Ivan TJ Sokol Vrbno p. Pradědem 2005 ½
2005/2006 6 TJ Slavoj Bruntál "B" 1929 Fojtík Vlastislav TJ Jiskra Rýmařov 2066 ½
2005/2006 5 TJ Slavoj Bruntál "B" 1929 Ondrejka Pavel TJ Břidličná 1929 1
2005/2006 4 TJ Slavoj Bruntál "B" 1929 Hromada Pavel TJ Sokol Jakartovice 2222 0
2005/2006 3 TJ Slavoj Bruntál "B" 1929 Stania Petr Slezan Opava "C" 1715 1
2005/2006 2 TJ Slavoj Bruntál "B" 1929 Vavřínek Radomír ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1808 1
2005/2006 1 TJ Slavoj Bruntál "B" 1929 Pillarz Ervín TJ Slavoj Bruntál "C" 1665 ½
2005/2006 11 Slavoj Bruntál A 1929 Kaňok Jaroslav LaborTech Ostrava B 2215 ½
2005/2006 9 Slavoj Bruntál A 1929 Kozel Jan BŠŠ Frýdek-Místek C 1636 1
2005/2006 4 Slavoj Bruntál A 1929 Uhlář Jan VOKD Poruba A 1970 0
2005/2006 3 Slavoj Bruntál A 1929 Martinec Tomáš Baníl Havířov B 1857 1
2005/2006 2 Slavoj Bruntál A 1929 Černoch Lukáš TJ Mořkov A 1798 ½
2005/2006 1 Slavoj Bruntál A 1929 Kořínek Jaroslav ŠK Svinov A 1879 1
2004/2005 9 Slavoj Bruntál E 1968 Jiskra Rýmařov B 1
2004/2005 8 Slavoj Bruntál E 1968 Slaměník Jan SVČ J. Rýmařov C 1979 ½
2004/2005 7 Slavoj Bruntál E 1968 Vašut Pavel VMS Sosnová-Lichno 1773 0
2004/2005 6 Slavoj Bruntál E 1968 TJ Moravský Beroun 1
2004/2005 5 Slavoj Bruntál E 1968 Vlachopulos Georgis Lokomotiva Krnov B 2115 1
2004/2005 2 Slavoj Bruntál E 1968 Vaněk Ladislav TJ Břidličná B 1987 0
2004/2005 1 Slavoj Bruntál E 1968 Přikryl Alen Slavoj Bruntál D 1
2004/2005 7 Slavoj Bruntál A 1968 Kurka Michal MSA Dol.Benešov D 1651 1
2004/2005 6 Slavoj Bruntál A 1968 Bystroň Ladislav Sokol Vrbno p.Prad 1727 1
2004/2005 4 Slavoj Bruntál A 1968 Vondráček Jiří Sokol Jakartovice 1994 0
2004/2005 2 Slavoj Bruntál A 1968 Novák Stanislav VMS SosnováLichnov 1
2004/2005 1 Slavoj Bruntál A 1968 Černý Josef Slavoj Bruntál B 1542 1
2003/2004 11 Slavoj Bruntál A 1927 Řehulka Pavel ŠKTP Hrabyně A 1998 ½
2003/2004 9 Slavoj Bruntál A 1927 Klimeš Jan ŠKTP Hrabyně B 1687 1
2003/2004 7 Slavoj Bruntál A 1927 Hovůrek Gerhard ŠK MSA D.BenešovB 1907 ½
2003/2004 5 Slavoj Bruntál A 1927 Kaminský Rudolf Ritmus Ostrava 2192 ½
2003/2004 4 Slavoj Bruntál A 1927 Macíček Jakub ŠK Frýdek-MístekC 1849 1
2003/2004 1 Slavoj Bruntál A 1927 Hromádka Jaromír Mořkov A 1740 1
2003/2004 9 Slavoj Bruntál B 1927 Škovroň Josef Sokol Vrbno p.Prad 1731 ½
2003/2004 8 Slavoj Bruntál B 1927 Daříček Vítězslav Lokomotiva Krnov B 1811 ½
2003/2004 5 Slavoj Bruntál B 1927 Klein Antonín Slezan Opava D 1845 ½
2003/2004 4 Slavoj Bruntál B 1927 Dihel Karel MSA Dol.Benešov D 1869 1
2003/2004 3 Slavoj Bruntál B 1927 Richter Ivan WEST 1999 Opava B 1913 1