Hráč Szotkowski Bohuslav

Szotkowski Bohuslav

User Pic
Jméno: Szotkowski Bohuslav
Oddíl: ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1834
Elo mezinárodní: 1824
ID: 21817
FIDE ID: 325830
Rok narození: 1968
Třída rozhodčího: 3
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 3 TJ Mosty u Jablunkova 1824 1834 Cieslak Wiktoria Inter Petrovice 1931 0 0
2019/2020 2 TJ Mosty u Jablunkova 1824 1834 Závěšický Petr Sokol Brušperk 1989 1991 0
2019/2020 1 TJ Mosty u Jablunkova 1825 1834 Polák Radim Viktorie Bohumín 1786 1806 ½
2018/2019 11 TJ Mosty u Jablunkova 1838 1851 Kopecký Břetislav Inter Petrovice 2024 2014 0
2018/2019 10 TJ Mosty u Jablunkova 1838 1851 Šrámek Tomáš Viktorie Bohumín 1918 1937 0
2018/2019 9 TJ Mosty u Jablunkova 1850 1851 Kwasek Andrzej TJ Vendryně 1840 1835 ½
2018/2019 8 TJ Mosty u Jablunkova 1850 1851 Gil Karel Baník Havířov "C" 1802 1826 0
2018/2019 7 TJ Mosty u Jablunkova 1849 1851 Novák Bohdan Sokol Brušperk "A" 1768 1751 1
2018/2019 6 TJ Mosty u Jablunkova 1849 1851 Szotek Josef ŠK Karviná 1960 1946 0
2018/2019 5 TJ Mosty u Jablunkova 1853 1843 Nytra Petr SK Slavia Orlová "D" 1939 1939 ½
2018/2019 4 TJ Mosty u Jablunkova 1853 1843 Fritz Antoni Rychvaldský spolek šachový 1945 "B" 1981 0 0
2018/2019 3 TJ Mosty u Jablunkova 1849 1843 Drygalski Wojciech Rychvaldský spolek šachový 1945 "A" 2056 0 0
2018/2019 2 TJ Mosty u Jablunkova 1849 1843 Židek Daniel BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1788 1745 1
2018/2019 1 TJ Mosty u Jablunkova 1838 1843 Baran Rostislav TJ Sokol Dobrá "B" 1871 1913 1
2017/2018 13 ŠO TJ Sokol Mosty u J. "B" 1809 1811 Bartoszová Jitka TŽ Třinec "C" 1773 1868 ½
2017/2018 12 ŠO TJ Sokol Mosty u J. "B" 1816 1811 Kotas Jan TJ Bystřice 1824 1851 0
2017/2018 9 ŠO TJ Sokol Mosty u J. "B" 1792 1811 Čubok Zdeněk TJ Dobratice "A" 1823 1837 ½
2017/2018 5 ŠO TJ Sokol Mosty u J. "B" 1792 1811 Zeman Stanislav TJ Sokol Lhotka 1856 1812 0
2017/2018 4 ŠO TJ Sokol Mosty u J. "B" 1816 1811 Žižka Radim TJ Sokol Dobrá "C" 1690 1673 1
2017/2018 11 TJ Mosty u Jablunkova 1809 1811 Szotek Josef ŠK Karviná B 1948 1979 ½
2017/2018 10 TJ Mosty u Jablunkova 1816 1811 Vízner Jaroslav Baník Havířov C 1934 1951 ½
2017/2018 9 TJ Mosty u Jablunkova 1792 1811 Štamposký Libor Inter Petrovice 1941 1870 1
2017/2018 8 TJ Mosty u Jablunkova 1792 1811 Červenka Roman TJ Slovan Havířov B 1754 1748 1
2017/2018 7 TJ Mosty u Jablunkova 1792 1811 Brzezny Petr Rychvaldský spolek šachový 1945 B 1751 1810 ½
2017/2018 6 TJ Mosty u Jablunkova 1792 1811 Brezík Petr Rychvaldský spolek šachový 1945 A 1785 1784 1
2017/2018 5 TJ Mosty u Jablunkova 1816 1811 Tchuř Pavel Viktorie Bohumín 1903 1907 0
2017/2018 4 TJ Mosty u Jablunkova 1816 1811 Kwasek Andrzej TJ Vendryně 1872 1854 ½
2017/2018 3 TJ Mosty u Jablunkova 1816 1811 Rechtenberg Karel BŠŠ Frýdek-Místek 1800 1792 ½
2017/2018 2 TJ Mosty u Jablunkova 1816 1811 Bok Tomáš Sokol Brušperk A 1798 1788 1
2017/2018 1 TJ Mosty u Jablunkova 1782 1805 Šebesta Petr SK Slavia Orlová D 1712 1773 ½
2016/2017 11 ŠO TJ Sokol Mosty u J. "B" 1831 1850 Čubok Milan TJ Dobratice "B" 1812 1835 ½
2016/2017 10 ŠO TJ Sokol Mosty u J. "B" 1831 1850 Keprt Pavel Sokol Dobrá "B" 2013 2000 ½
2016/2017 9 ŠO TJ Sokol Mosty u J. "B" 1831 1850 Lipovský Tomáš Sokol Brušperk "B" 1908 1889 ½
2016/2017 6 ŠO TJ Sokol Mosty u J. "B" 1831 1850 Zeman Stanislav TJ Sokol Lhotka 1
2016/2017 5 ŠO TJ Sokol Mosty u J. "B" 1831 1850 Vaníček Michal BŠŠ F-M "E" 1815 1867 0
2016/2017 2 ŠO TJ Sokol Mosty u J. "B" 1831 1850 Sikora Jan TŽ Třinec "D" 2252 2210 ½
2015/2016 11 Ĺ O TJ Sokol Mosty u Jabl. "B" 1831 1850 Lipovský Tomáš Sokol Brušperk "B" 1908 1889 ½
2015/2016 10 ŠO TJ Sokol Mosty u Jabl. "B" 1831 1850 Carbol Otmar Sokol Dobrá "C" 1607 1672 1
2015/2016 9 Ĺ O TJ Sokol Mosty u Jabl. "B" 1831 1850 Kukuczka Milan TJ BystĹ™ice 1924 1950 ½
2015/2016 6 ŠO TJ Sokol Mosty u Jabl. "B" 1831 1850 Keprt Pavel Sokol Dobrá "B" 2013 2000 0
2015/2016 5 Ĺ O TJ Sokol Mosty u Jabl. "B" 1831 1850 Golasovský Jaroslav TJ Dobratice "B" 1566 1
2015/2016 2 Ĺ O TJ Sokol Mosty u Jabl. "B" 1831 1850 Čubok Milan TJ Dobratice "A" 1812 1835 ½
2015/2016 11 ŠO TJ Mosty u Jablunkova 1831 1850 Jarolím Jan Slavoj Poruba "C" 1945 1947 1
2015/2016 10 ŠO TJ Mosty u Jablunkova 1831 1850 Bulawa Marek Baník Havířov "B" 1956 1963 ½
2015/2016 9 ŠO TJ Mosty u Jablunkova 1831 1850 Fojtík Vlastislav Sokol Vrbno p/Pradědem 2104 2042 ½
2015/2016 8 ŠO TJ Mosty u Jablunkova 1831 1850 Havelka Ondřej Sokol Dobrá 1911 1863 0
2015/2016 7 ŠO TJ Mosty u Jablunkova 1831 1850 Nytra Petr SK Slavia Orlová "B" 1819 1834 ½
2015/2016 6 ŠO TJ Mosty u Jablunkova 1831 1850 Vícha Martin Slezan Opava "B" 1957 1965 ½
2015/2016 5 ŠO TJ Mosty u Jablunkova 1831 1850 Balogh Milan TJ Ostrava "B" 1851 1853 1
2015/2016 4 ŠO TJ Mosty u Jablunkova 1831 1850 Štěpán Patrik BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2001 1971 0
2015/2016 3 ŠO TJ Mosty u Jablunkova 1831 1850 Vašek Vladimír ŠK Šenov "A" 1925 1939 0
2015/2016 2 ŠO TJ Mosty u Jablunkova 1831 1850 Folwarczny Marek SK Slavie Orlová "C" 1810 1831 ½
2015/2016 1 ŠO TJ Mosty u Jablunkova 1831 1850 Šrámek Ondřej Viktorie Bohumín 1881 1813 1
2014/2015 10 TJ Sokol Mosty u J. "B" 1852 1854 Bok Tomáš Sokol Dobrá "B" 1877 1878 1
2014/2015 8 TJ Sokol Mosty u J. "B" 1852 1854 Čubok Milan TJ Dobratice "A" 1793 1849 ½
2014/2015 6 TJ Sokol Mosty u J. "B" 1852 1854 Sikora-Lerch Jan TJ Vendryně 2194 2192 ½
2014/2015 3 TJ Sokol Mosty u J. "B" 1852 1854 Lipovský Tomáš Sokol Brušperk "B" 1990 1946 ½
2014/2015 1 TJ Sokol Mosty u J. "B" 1852 1854 Schoupal Edvard TŽ Třinec "D" 1948 1873 ½
2014/2015 11 ŠO TJ Mosty u Jablunkova 1852 1854 Beseda Roman Sokol Dobrá 2089 2077 0
2014/2015 10 ŠO TJ Mosty u Jablunkova 1852 1854 Novák Jiří SK Slavia Orlová "B" 1996 2005 0
2014/2015 9 ŠO TJ Mosty u Jablunkova 1852 1854 Zedník Josef Agentura 64 Grygov "B" 2057 2075 0
2014/2015 8 ŠO TJ Mosty u Jablunkova 1852 1854 Bulava Petr Baník Havířov 2049 2094 0
2014/2015 7 ŠO TJ Mosty u Jablunkova 1852 1854 Straděj Vlastimil Zbrojovka Vsetín 2006 1992 0
2014/2015 6 ŠO TJ Mosty u Jablunkova 1852 1854 Kufa Pavel ŠK Slavoj Poruba "B" 2198 2198 0
2014/2015 5 ŠO TJ Mosty u Jablunkova 1852 1854 Malík Jan TJ Ostrava "A" 2213 2221 0
2014/2015 4 ŠO TJ Mosty u Jablunkova 1852 1854 Bachořík Otto Labortech Ostrava "B" 2138 2134 0
2014/2015 3 ŠO TJ Mosty u Jablunkova 1852 1854 Pilch Roman TŽ Třinec "B" 2112 2108 0
2014/2015 2 ŠO TJ Mosty u Jablunkova 1852 1854 Zbořil Tomáš Tatran Litovel "B" 2091 2086 0
2014/2015 1 ŠO TJ Mosty u Jablunkova 1852 1854 Beran Petr TJ Slovan Havířov 2056 2045 0
2013/2014 11 ŠO TJ Sokol Mosty u J. "B" 1856 1838 Soural Jiří Sokol Dobrá "C" 1663 1
2013/2014 10 ŠO TJ Sokol Mosty u J. "B" 1856 1838 Lys Josef Sokol Dobrá "B" 2192 2210 1
2013/2014 8 ŠO TJ Sokol Mosty u J. "B" 1856 1838 Lipovský Tomáš Sokol Brušperk 2011 1973 ½
2013/2014 6 ŠO TJ Sokol Mosty u J. "B" 1856 1838 Vaníček Michal BŠŠ F-M "F" 1795 1829 ½
2013/2014 5 ŠO TJ Sokol Mosty u J. "B" 1856 1838 Milat Patrik BŠŠ F-M "G" 2006 2020 0
2013/2014 4 ŠO TJ Sokol Mosty u J. "B" 1856 1838 Haška Filip BŠŠ F-M "H" 1380 1445 1
2013/2014 3 ŠO TJ Sokol Mosty u J. "B" 1856 1838 Kraus František TJ Vendryně "B" 2013 2017 ½
2013/2014 2 ŠO TJ Sokol Mosty u J. "B" 1856 1838 Kotas Jan TJ Bystřice 1910 1886 ½
2013/2014 11 ŠO TJ Mosty u Jablunkova 1856 1838 Kopta Jiří SK Slavia Orlová "B" 1960 1959 0
2013/2014 10 ŠO TJ Mosty u Jablunkova 1856 1838 Slovák Pavel ŠK Zlín "B" 2043 2001 0
2013/2014 8 ŠO TJ Mosty u Jablunkova 1856 1838 Podlesný Pavel Baník Havířov "A" 2096 2101 0
2013/2014 7 ŠO TJ Mosty u Jablunkova 1856 1838 Rambousek Jan KVS EKODIVIZE Opava 2001 1997 0
2013/2014 4 ŠO TJ Mosty u Jablunkova 1856 1838 Zatloukal Petr A64 Galerie Atrax Přerov "B" 2114 2100 0
2013/2014 3 ŠO TJ Mosty u Jablunkova 1856 1838 Plšek Pavel TJ Sokol Hošťálkova 1981 1944 ½
2013/2014 2 ŠO TJ Mosty u Jablunkova 1856 1838 Kudla Richard TJ VOKD Poruba 2044 2052 0
2013/2014 1 ŠO TJ Mosty u Jablunkova 1856 1838 Milat Patrik Sokol Dobrá 2006 2020 0
2012/2013 11 TJ Mosty u Jablunkova "B" 1920 1869 Čubok Milan TJ Dobratice "A" 1794 1883 ½
2012/2013 10 TJ Mosty u Jablunkova "B" 1920 1869 Milat Patrik BŠŠ Frýdek-Místek "F" 1962 1961 ½
2012/2013 8 TJ Mosty u Jablunkova "B" 1920 1869 Kukuczka Milan TJ Bystřice n.O. 2052 1983 ½
2012/2013 7 TJ Mosty u Jablunkova "B" 1920 1869 Baran Rostislav TJ Sokol Dobrá "B" 1945 1
2012/2013 6 TJ Mosty u Jablunkova "B" 1920 1869 Lipovský Tomáš Sokol Brušperk 2033 1989 ½
2012/2013 2 TJ Mosty u Jablunkova "B" 1920 1869 Schoupal Edvard TŽ Třinec "D" 1987 1870 ½
2012/2013 11 ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova 1920 1869 Siwek Antonín ŠK Šenov "A" 1923 1930 0
2012/2013 10 ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova 1920 1869 Vít Jiří Slavoj Poruba "B" 2016 1997 ½
2012/2013 9 ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova 1920 1869 Kondula Dominik VOKD Poruba "B" 1820 1899 ½
2012/2013 8 ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova 1920 1869 Vízner Jaroslav Baník Havířov "B" 1931 1957 ½
2012/2013 7 ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova 1920 1869 Peřík Alois TJ Mariánské Hory "A" 1835 1864 ½
2012/2013 6 ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova 1920 1869 Melecký Jaroslav ŠK TJ MSA Dolní Benešov "A" 2001 2011 1
2012/2013 5 ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova 1920 1869 Maroszczyk Wieslaw TŽ Třinec "C" 1955 1983 0
2012/2013 4 ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova 1920 1869 Rambousek Jan Slezan Opava "B" 2001 1989 0
2012/2013 3 ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova 1920 1869 Papán Cyril Tatra Kopřivnice "A" 2027 2015 0
2012/2013 2 ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova 1920 1869 Tchuř Pavel SK Slavia Orlová "C" 2004 1986 0
2012/2013 1 ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova 1920 1869 Hadámek Miroslav ŠK Bruntál "A" 1832 1796 0
2011/2012 10 TŽ Třinec "D" 1907 1860 Zimniok Lubomír Inter Petrovice "A" 2125 2127 0
2011/2012 9 TŽ Třinec "D" 1907 1860 Szotek Josef ŠK Karviná "B" 1971 1960 ½
2011/2012 8 TŽ Třinec "D" 1907 1860 Pazdziora Michal SK Stonava 2250 2246 0
2011/2012 7 TŽ Třinec "D" 1907 1860 Pavelek Tomáš BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1978 2020 ½
2011/2012 6 TŽ Třinec "D" 1907 1860 Drygalski Wojciech OS Rychvald "A" 2129 0
2011/2012 5 TŽ Třinec "D" 1907 1860 Tchuř Pavel TJ Viktorie Bohumín "A" 1990 1997 0
2011/2012 4 TŽ Třinec "D" 1907 1860 Ovesný Radim TJ Slovan Havířov "B 1988 0
2011/2012 3 TŽ Třinec "D" 1907 1860 Kukuczka Milan TJ Vendryně 2066 1987 ½
2011/2012 11 ŠO TJ Mosty u Jablunkova "A" 1907 1860 Sovadina Jiří Slezan Opava "B" 1952 1985 1
2011/2012 10 ŠO TJ Mosty u Jablunkova "A" 1907 1860 Bělka Lubomír MSA Dolní Benešov "B" 2013 1997 0
2011/2012 9 ŠO TJ Mosty u Jablunkova "A" 1907 1860 Martinek Petr Orel Opava "A" 1928 ½
2011/2012 8 ŠO TJ Mosty u Jablunkova "A" 1907 1860 Týn Ondřej Mittal Ostrava "B" 1894 1877 1
2011/2012 7 ŠO TJ Mosty u Jablunkova "A" 1907 1860 Kubačák Lubomír TJ Mariánské Hory "A" 2042 2033 0
2011/2012 6 ŠO TJ Mosty u Jablunkova "A" 1907 1860 Kondula Dominik VOKD Poruba "B" 1882 0
2011/2012 5 ŠO TJ Mosty u Jablunkova "A" 1907 1860 Veselský František TJ Mořkov "A" 1979 1961 1
2011/2012 4 ŠO TJ Mosty u Jablunkova "A" 1907 1860 Zlámal František TJ Město Albrechtice 1877 1788 1
2011/2012 3 ŠO TJ Mosty u Jablunkova "A" 1907 1860 Olšar Zdeněk SK Slavia Orlová "B" 1985 1990 ½
2011/2012 2 ŠO TJ Mosty u Jablunkova "A" 1907 1860 Kvíčala Miroslav TŽ Třinec "C" 2028 2036 0
2011/2012 1 ŠO TJ Mosty u Jablunkova "A" 1907 1860 Kotlář Jarmil ŠK Šenov 1920 1889 0
2010/2011 11 ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova 1840 Szumilo Štefan TJ Slovan Havířov "B" 1733 0
2010/2011 9 ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova 1840 Turoň Petr TJ Vendryně 2015 0
2010/2011 8 ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova 1840 Spěvák Pavel Inter Petrovice 1836 0
2010/2011 7 ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova 1840 Čubok Milan TJ Sokol Fryčovice 1946 0
2010/2011 5 ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova 1840 Polák Radim TJ Viktorie Bohumín "A" 1933 ½
2010/2011 4 ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova 1840 Mrázek Roman Jäkl Karviná "B" 1844 1
2010/2011 3 ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova 1840 Martínek Václav OS Rychvald "A" 1843 1
2010/2011 2 ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova 1840 Bednarz Valdemar SK Stonava 1929 1
2010/2011 1 ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova 1840 Matějka František SK Slavia Orlová "C" 1872 1
2009/2010 11 Sokol Mosty u Jablunkova 1853 Čujdík Jiří SK Stonava 2018 0
2009/2010 9 Sokol Mosty u Jablunkova 1853 Szotek Josef Jäkl Karviná B 1976 0
2009/2010 8 Sokol Mosty u Jablunkova 1853 Prokop Tomáš Sokol Fryčovice 1787 0
2009/2010 7 Sokol Mosty u Jablunkova 1853 Merta Vlastimil Slavia Orlová C 1944 1
2009/2010 6 Sokol Mosty u Jablunkova 1853 Adamčík Bohdan OS Rychvald 1828 ½
2009/2010 5 Sokol Mosty u Jablunkova 1853 Kukuczka Milan TJ Vendryně 2019 ½
2009/2010 4 Sokol Mosty u Jablunkova 1853 Podlesný Petr Baník Havířov B 2004 0
2009/2010 1 Sokol Mosty u Jablunkova 1853 Jarnot Roman TŽ Třinec E 1612 ½
2008/2009 7 Mosty u Jablunkova 1850 Klimek Jan SK Bystřice nad Olší 1717 1
2008/2009 5 Mosty u Jablunkova 1850 Čubok Miroslav TJ Comfort Dobratice 1662 1
2008/2009 4 Mosty u Jablunkova 1850 Bok Zdeněk TJ Sokol Dobrá "C" 1472 ½
2008/2009 3 Mosty u Jablunkova 1850 Sedláček Jiří BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1768 1
2008/2009 2 Mosty u Jablunkova 1850 Kapsia Václav TŽ Třinec "F" 1444 ½
2008/2009 1 Mosty u Jablunkova 1850 Vantuch Marek Sokol Brušperk 1
2007/2008 10 Mosty u Jablunkova 1875 Vantuch Marek Sokol Brušperk 1
2007/2008 9 Mosty u Jablunkova 1875 Pavelek Stanislav BŠŠ Frýdek-Místek"E" 1748 1
2007/2008 8 Mosty u Jablunkova 1875 Schoupal Edvard TŽ Třinec"E" 1974 0
2007/2008 7 Mosty u Jablunkova 1875 Walach Adam TŽ Třinec"F" 1
2007/2008 6 Mosty u Jablunkova 1875 Žižka Radim TJ Sokol Skalice"A" 1678 ½
2007/2008 5 Mosty u Jablunkova 1875 Soural Jiří TJ Sokol Dobrá"C" 1637 ½
2007/2008 3 Mosty u Jablunkova 1875 Macíček Jan ŠS Frýdek-Místek 1941 0
2007/2008 2 Mosty u Jablunkova 1875 Hudziec Bronislav ŠK Bystřice n.Olší 1800 0
2004/2005 10 Třinec C Pecha Vladan Frýdek-Místek D 1
2004/2005 8 Třinec C Blahut Jaroslav Třinec E 1
2004/2005 5 Třinec C 1823 Brezík Petr Rychvald A 1807 0
2004/2005 4 Třinec C 1823 Labedz Patrycja Slavia Orlová C 1
2004/2005 1 Třinec C 1823 Kucharczyk Miroslav Baník Havířov C 1646 1