Hráč Kocur Aleš

Kocur Aleš

User Pic
Jméno: Kocur Aleš
Oddíl: Beskydská šachová škola z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1910
Elo mezinárodní: 1882
ID: 4272
FIDE ID: 337030
Rok narození: 1978
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2014/2015 10 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1884 1912 Bartoszová Jitka TŽ Třinec "C" 1934 1
2014/2015 4 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1884 1912 Tvrdý Petr Sokol Brušperk 1883 0
2014/2015 2 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1884 1912 Bednarz Valdemar SK Stonava 1927 1922 1
2012/2013 11 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1929 1941 Bělačík Jan ŠK Karviná "B" 2014 1974 ½
2012/2013 10 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1929 1941 Güttler Evžen TJ Viktorie Bohumín "A" 1918 1970 0
2012/2013 9 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1929 1941 Drbůl Pavel TJ Baník Havířov "C" 1919 1919 ½
2012/2013 8 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1929 1941 Cyroň Karel OS Rychvald "A" 1828 1808 0
2012/2013 7 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1929 1941 Krampol Vladimír SK Stonava 1930 1943 0
2012/2013 6 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1929 1941 Szumilo Štefan TJ Slovan Havířov "B" 1783 ½
2012/2013 5 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1929 1941 Mitura Karel Slavoj Český Těšín 2120 2102 0
2012/2013 3 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1929 1941 Radecki Petr Inter Petrovice "A" 2031 2005 0
2012/2013 2 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1929 1941 Novák Bohdan TJ Sokol Fryčovice 1899 1849 1
2012/2013 1 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1929 1941 Vysoglad Petr BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2067 2074 ½
2011/2012 11 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1911 1935 Heczko Rostislav TJ Vendryně 1921 ½
2011/2012 10 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1911 1935 Wanot Aleš SK Slavia Orlová "C" 1917 1901 ½
2011/2012 9 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1911 1935 Milat Patrik BŠŠ Frýdek-Místek "C 1836 1918 0
2011/2012 7 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1911 1935 Schoupal Edvard TŽ Třinec "D" 2036 1905 ½
2011/2012 6 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1911 1935 Konečný Vladimír ŠK Karviná "B" 1830 1888 ½
2011/2012 5 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1911 1935 Firla Stanislav SK Stonava 1967 ½
2011/2012 4 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1911 1935 Radecki Petr Inter Petrovice "A" 2054 2008 ½
2011/2012 3 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1911 1935 Cyroň Karel OS Rychvald "A" 1838 1840 1
2011/2012 1 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1911 1935 Hričko Martin TJ Slovan Havířov "B 1934 1962 1
2010/2011 10 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1919 Szwed Jacek ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova 0
2010/2011 9 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1919 Zimniok Lubomír Inter Petrovice 2053 0
2010/2011 6 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1919 Firla Stanislav SK Stonava 1959 1
2010/2011 5 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1919 Szotkowski Jakub TJ Slovan Havířov "B" 1941 ½
2010/2011 3 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1919 Lipovský Tomáš TJ Sokol Fryčovice 2064 0
2010/2011 1 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1919 Drygalski Wojciech OS Rychvald "A" 1
2010/2011 11 BŠŠ o.s. Frýdek-Místek 1919 Krajina Aleš Labortech Ostrava 2189 0
2010/2011 7 BŠŠ o.s. Frýdek-Místek 1919 Kvíčala Miroslav TŽ Třinec 2053 1
2010/2011 4 BŠŠ o.s. Frýdek-Místek 1919 Mohyla Tomáš Baník Havířov 2100 ½
2010/2011 2 BŠŠ o.s. Frýdek-Místek 1919 Růžička Milan T.J. Sokol Šumperk 2105 0
2009/2010 8 BŠŠ FM B 1922 Navrátil Jiří A64 PROCLIENT Grygov B 2163 0
2009/2010 7 BŠŠ FM B 1922 Závěšický Petr Sokol Dobrá 2036 0
2009/2010 6 BŠŠ FM B 1922 Hradil Karel Zbrojovka Vsetín 1912 1
2009/2010 5 BŠŠ FM B 1922 Holeksa Miloš Baník Havířov 2078 0
2009/2010 4 BŠŠ FM B 1922 Stratil Petr T.J. Sokol Šumperk 2153 0
2009/2010 6 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1922 Pavlica Jiří TJ Sokol Skalice 1844 1
2009/2010 5 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1922 Kupka Slavoj SK Bystřice n. O. 2163 0
2009/2010 4 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1922 Čech Luděk TJ Sokol Dobrá "B" 2001 ½
2008/2009 11 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1912 Tvrdý Petr Sokol Dobrá 1874 1
2008/2009 10 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1912 Říman Václav TJ Mořkov 2021 0
2008/2009 8 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1912 Tyleček Drahomír TJ Mittal Ostrava "B" 2002 1
2008/2009 7 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1912 Štverák Milan Zbrojovka Vsetín 2079 0
2008/2009 6 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1912 Kocián Miroslav ŠK Zlín "C" 2052 1
2008/2009 5 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1912 Holeksa Miloš Baník Havířov 2060 0
2008/2009 4 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1912 Kopta Jiří SK Slavia Orlová "B" 2019 0
2008/2009 3 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1912 Uhlář Jan TJ VOKD Poruba 1935 0
2008/2009 2 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1912 Kovář Oldřich ŠK Labortech Ostrava "B" 2051 1
2007/2008 11 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1937 Zdražil Tomáš Slavoj Bruntál "A" 2051 0
2007/2008 10 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1937 Klus Jan Lokomotiva Krnov "A" 1627 1
2007/2008 9 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1937 Blecha Zdeněk TJ Sokol Fryčovice "A" 1976 0
2007/2008 8 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1937 Vavřínek Tomáš ŠK TJ MSA Dolní Benešov "B" 1782 1
2007/2008 7 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1937 Weczerek Marek ŠK TJ MSA Dolní Benešov "A" 2046 0
2007/2008 5 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1937 Pilch Roman TŽ Třinec "C" 2063 0
2007/2008 4 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1937 Jelínek Marek Mittal Ostrava "C" 1979 0
2007/2008 3 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1937 Pardy Martin Slezan Opava "B" 2006 0
2007/2008 2 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1937 Stračánek Jaroslav Slavoj Poruba "B" 1799 1
2007/2008 1 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1937 Chmielarz Ryszard Sokol Vrbno "A" 0
2006/2007 11 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1919 Kukuczka Milan TJ Vendryně 2043 1
2006/2007 10 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1919 Ďurkáč Pavel Baník Havířov "C" 1738 1
2006/2007 9 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1919 Olšar Zdeněk SK Slavia Orlová "C" 2087 1
2006/2007 8 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1919 Tchuř Pavel Inter Petrovice "A" 1892 ½
2006/2007 7 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1919 Drastich Tomáš Slavia Havířov "A" 1933 ½
2006/2007 6 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1919 Firla Stanislav ŠK Stonava "B" 1981 1
2006/2007 5 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1919 Chwistek Petr Baník Havířov "B" 2061 0
2006/2007 4 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1919 Sobek Rostislav Jakl Karviná "B" 2032 0
2006/2007 3 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1919 Barteček Ladislav OS Rychvald "A" 1856 ½
2006/2007 2 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1919 Maroszczyk Wieslaw TŽ Třinec "D" 2034 0
2005/2006 3 ŠK Frýdek-Místek "B" 1902 Růčka Petr Sokol Hutisko-Solanec "A" 1970 1
2005/2006 1 ŠK Frýdek-Místek "B" 1902 Merta Vlastimil Slavia Orlová "B" 1841 0
2005/2006 10 BŠŠ Frýdek-Místek C 1902 Chlevišťan Jakub VOKD Poruba A 2074 1
2005/2006 8 BŠŠ Frýdek-Místek C 1902 Zelenka Milan TJ Mořkov A 2131 0
2005/2006 7 BŠŠ Frýdek-Místek C 1902 Tyleček Drahomír ŠK Svinov A 1989 0
2005/2006 5 BŠŠ Frýdek-Místek C 1902 Juroszek Radomil TŽ Třinec C 1986 1
2005/2006 4 BŠŠ Frýdek-Místek C 1902 Gil Karel Baníl Havířov B 2008 1
2005/2006 3 BŠŠ Frýdek-Místek C 1902 Hromada Václav Slezan Opava B 2157 0
2005/2006 1 BŠŠ Frýdek-Místek C 1902 Polách Jiří Lokomotiva Krnov 2057 0
2004/2005 11 ŠK Frýdek Místek C 1950 Čech Luděk TJ Sokol Dobrá B 1994 ½
2004/2005 10 ŠK Frýdek Místek C 1950 Bělačík Jan TJ Jakl Karviná B 2069 0
2004/2005 9 ŠK Frýdek Místek C 1950 Káňa Zdeněk ŠK ASK Kopřivnice 1856 ½
2004/2005 8 ŠK Frýdek Místek C 1902 Zeman Jiří Loko Krnov A 1798 ½
2004/2005 6 ŠK Frýdek Místek C 1950 Zdražil Tomáš TJ Břidličná A 2013 ½
2004/2005 5 ŠK Frýdek Místek C 1950 Chliapas Nikos IPM COLOR Ostrava 1984 0
2004/2005 4 ŠK Frýdek Místek C 1950 Smetana Jaroslav Ritmus Ostrava 2106 0
2004/2005 3 ŠK Frýdek Místek C 1950 Hudziak Pawel TJ Mořkov A 2192 0
2004/2005 1 ŠK Frýdek Místek C 1950 Gazda Petr ŠK Svinov A 2028 0
2004/2005 11 Frýdek-Místek D 1911 Chlevišťan Jakub Rychvald A 2038 0
2004/2005 9 Frýdek-Místek D 1911 Malyrz Ladislav Třinec D 1967 0
2004/2005 7 Frýdek-Místek D 1911 Podlesný Petr Baník Havířov C 1966 1
2004/2005 4 Frýdek-Místek D 1950 Blůcha Dalibor Bohumín A 2127 0
2003/2004 11 ŠK Frýdek-MístekC 1911 Šoki Zdeněk Ritmus Ostrava 1850 1
2003/2004 10 ŠK Frýdek-MístekC 1911 Kuča Milan ŠKTP Hrabyně B 1499 1
2003/2004 8 ŠK Frýdek-MístekC 1911 Maršálek Jaromír Sokol Dobrá B 2027 1
2003/2004 6 ŠK Frýdek-MístekC 1911 Jaroš Bohumil ŠKTP Hrabyně A 2084 ½
2003/2004 5 ŠK Frýdek-MístekC 1911 Pistl Robert Slavoj Poruba B 1858 1
2003/2004 4 ŠK Frýdek-MístekC 1911 Krejcar Robert Slavoj Bruntál A 1779 1
2003/2004 3 ŠK Frýdek-MístekC 1911 Martinec Tomáš Baník Havířov B 1810 ½
2003/2004 2 ŠK Frýdek-MístekC 1911 Hovůrek Gerhard ŠK MSA D.BenešovB 1907 1
2003/2004 1 ŠK Frýdek-MístekC 1911 Pardy Jiří West 1999 Opava A 1758 0
2003/2004 11 VP Frýdek-ístek "D" 1911 Gruštík Radomír Jäkl Karviná B 1992 ½
2003/2004 10 VP Frýdek-ístek "D" 1911 Maroszczyk Wieslaw TŽ Třinec C 2049 ½
2003/2004 9 VP Frýdek-ístek "D" 1911 Vysoglad Petr Sokol Fryčovice 2125 0
2003/2004 8 VP Frýdek-ístek "D" 1911 Novák Jiří Slavia Orlová C 2161 0
2003/2004 7 VP Frýdek-ístek "D" 1911 Seifert Henryk LokomotivaPetrovice 1
2003/2004 6 VP Frýdek-ístek "D" 1911 Gil Karel Viktorie Bohumín 2052 0
2003/2004 5 VP Frýdek-ístek "D" 1911 Soudný Jiří Baník Havířov C 1948 1
2003/2004 4 VP Frýdek-ístek "D" 1911 Staszko Martin TŽ Třinec D 2060 ½
2003/2004 3 VP Frýdek-ístek "D" 1911 Kupka Slavoj TJ Vendryně 2231 0
2003/2004 2 VP Frýdek-ístek "D" 1911 Řezníček Marcel Slavia Havířov A 2045 0
2003/2004 1 VP Frýdek-ístek "D" 1911 Remeš Radek TJ Sokol Skalice 1988 ½