Hráč Güttler Evžen

Güttler Evžen

User Pic
Jméno: Güttler Evžen
Oddíl: Viktorie Bohumín
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1957
Elo mezinárodní: 1916
ID: 6210
FIDE ID: 374954
Rok narození: 1953
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2014/2015 6 TJ Viktorie Bohumín "B" 1956 1973 Targosz Jiří SK Slávia Orlová "E" 1370 1
2014/2015 5 TJ Viktorie Bohumín "B" 1956 1973 Šosták Viktor Sokol Těrlicko 1635 1
2014/2015 4 TJ Viktorie Bohumín "B" 1956 1973 Balys Stanislav Inter Petrovice "B" 1717 1
2014/2015 3 TJ Viktorie Bohumín "B" 1956 1973 Lipus Drahomír OS Rychvald "B" 1547 1566 ½
2014/2015 2 TJ Viktorie Bohumín "B" 1956 1973 Kijonka Ondřej SK Slávia Orlová "F" 1342 1342 1
2014/2015 5 TJ Viktorie Bohumín "A" 1956 1973 Pazdziora Tadeusz SK Stonava 1758 1762 ½
2014/2015 3 TJ Viktorie Bohumín "A" 1956 1973 Sikora Matouš OS Rychvald "A" 1665 1760 0
2012/2013 9 TJ Viktorie Bohumín "B" 1918 1970 Martinák Tomáš Sokol Těrlicko 1829 1
2012/2013 8 TJ Viktorie Bohumín "B" 1918 1970 Blahut Jaroslav SK Slavia Orlová "D" 1905 1950 0
2012/2013 7 TJ Viktorie Bohumín "B" 1918 1970 Valenčík Jozef TJ Slovan Havířov "C" 1902 1920 1
2012/2013 4 TJ Viktorie Bohumín "B" 1918 1970 Chmiel František Sokol Chotěbuz 1941 ½
2012/2013 3 TJ Viktorie Bohumín "B" 1918 1970 Nytra Petr SK Slavia Orlová "E" 1723 1811 ½
2012/2013 2 TJ Viktorie Bohumín "B" 1918 1970 Drbůl Pavel TJ Baník Havířov "D" 1919 1919 0
2012/2013 1 TJ Viktorie Bohumín "B" 1918 1970 Broda Michal Inter Petrovice "B" 1805 1827 0
2012/2013 11 TJ Viktorie Bohumín "A" 1918 1970 Surma Martin BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1891 1
2012/2013 10 TJ Viktorie Bohumín "A" 1918 1970 Kocur Aleš BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1929 1941 1
2012/2013 9 TJ Viktorie Bohumín "A" 1918 1970 Havlík Vlastimil OS Rychvald "A" 1799 1830 1
2012/2013 5 TJ Viktorie Bohumín "A" 1918 1970 Zimniok Zdeněk ŠK Karviná "B" 1957 1835 ½
2012/2013 4 TJ Viktorie Bohumín "A" 1918 1970 Oczko Zdeněk TJ Baník Havířov "C" 1754 1
2012/2013 3 TJ Viktorie Bohumín "A" 1918 1970 Knopp René SK Stonava 1877 ½
2012/2013 2 TJ Viktorie Bohumín "A" 1918 1970 Mach Milan Slavoj Český Těšín 2025 ½
2012/2013 1 TJ Viktorie Bohumín "A" 1918 1970 Mrázek Roman Inter Petrovice "A" 1797 1869 1
2011/2012 11 TJ Viktorie Bohumín "A" 1995 Pawlowski Roman Inter Petrovice "A" 1792 1792 0
2011/2012 10 TJ Viktorie Bohumín "A" 1995 Červenka Roman TJ Slovan Havířov "B 1834 1903 0
2011/2012 9 TJ Viktorie Bohumín "A" 1995 Čubok Zdeněk TJ Vendryně 1901 1870 ½
2011/2012 8 TJ Viktorie Bohumín "A" 1995 Wanot Aleš SK Slavia Orlová "C" 1917 1901 ½
2011/2012 7 TJ Viktorie Bohumín "A" 1995 Rechtenberg Karel BŠŠ Frýdek-Místek "C 2010 2009 1
2011/2012 6 TJ Viktorie Bohumín "A" 1995 Dušek Libor TJ Baník Havířov "C" 1864 ½
2011/2012 5 TJ Viktorie Bohumín "A" 1995 Maroszczyk Wieslaw TŽ Třinec "D" 1938 1982 ½
2011/2012 4 TJ Viktorie Bohumín "A" 1995 Konečný Vladimír ŠK Karviná "B" 1830 1888 ½
2011/2012 3 TJ Viktorie Bohumín "A" 1995 Krampol Vladimír SK Stonava 1925 1937 1
2011/2012 2 TJ Viktorie Bohumín "A" 1995 Kubík Michael BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1980 2052 1
2011/2012 1 TJ Viktorie Bohumín "A" 1995 Crha Břetislav OS Rychvald "A" 1772 0
2011/2012 9 TJ Viktorie Bohumín "B" 1995 Pavlíček Tomáš TJ Slovan Havířov "D" 1630 1754 ½
2011/2012 8 TJ Viktorie Bohumín "B" 1995 Barteček Ladislav OS Rychvald "B" 1866 ½
2011/2012 7 TJ Viktorie Bohumín "B" 1995 Stařičný Bronislav Inter Petrovice "B" 1873 1769 1
2011/2012 6 TJ Viktorie Bohumín "B" 1995 Vízner Jaroslav TJ Baník Havířov "D" 1879 1928 ½
2011/2012 5 TJ Viktorie Bohumín "B" 1995 Valenčík Jozef TJ Slovan Havířov "C" 1851 2091 1
2011/2012 4 TJ Viktorie Bohumín "B" 1995 Šrámek Tomáš SK Slavia Orlová "E" 1948 0
2011/2012 3 TJ Viktorie Bohumín "B" 1995 Makovička Tadeáš SK Slavia Orlová "D" 2016 1981 0
2011/2012 2 TJ Viktorie Bohumín "B" 1995 Mitura Václav Slavoj Český Těšín 2165 2172 ½
2011/2012 1 TJ Viktorie Bohumín "B" 1995 Bělačík Jan ŠK Karviná "C" 2060 2030 1
2010/2011 11 TJ Viktorie Bohumín "A" 1983 Schoupal Edvard TŽ Třinec "E" 1922 ½
2010/2011 10 TJ Viktorie Bohumín "A" 1983 Mrázek Roman Jäkl Karviná "B" 1844 1
2010/2011 9 TJ Viktorie Bohumín "A" 1983 Knopp René SK Stonava 1882 1
2010/2011 8 TJ Viktorie Bohumín "A" 1983 Omasta Dušan TJ Slovan Havířov "B" 1779 1
2009/2010 9 Viktorie Bohumín 1945 Sakmar Jan Slovan Havířov C 1570 1
2009/2010 7 Viktorie Bohumín 1945 Wertheim Adolf Slovan Havířov B 1723 1
2009/2010 6 Viktorie Bohumín 1945 Wardas Pavel Sokol Chotěbuz 1750 1
2009/2010 5 Viktorie Bohumín 1945 Kawala Marek Slavoj Český Těšín 1870 1
2009/2010 4 Viktorie Bohumín 1945 Oczko Zdeněk Baník Havířov C 1756 1
2009/2010 3 Viktorie Bohumín 1945 Škuta Rostislav Slavia Havířov B 1777 1
2009/2010 2 Viktorie Bohumín 1945 Krajčovič Filip Jakl Karviná C 1775 ½
2009/2010 1 Viktorie Bohumín 1945 Kleibert Vladislav OS Rychvald B 1979 1
2009/2010 7 TJ Viktorie Bohumín "B" 1945 Šrámek Tomáš SK Slavia Orlová "G" 1913 ½
2009/2010 6 TJ Viktorie Bohumín "B" 1945 Oczko Zdeněk Baník Havířov "D" 1756 1
2009/2010 5 TJ Viktorie Bohumín "B" 1945 Stařičný Bronislav TJ Inter Petrovice "B" 1787 1
2009/2010 4 TJ Viktorie Bohumín "B" 1945 Slívová Veronika TJ Slovan Havířov "D" 1748 1
2009/2010 3 TJ Viktorie Bohumín "B" 1945 Matusiak Andrzej SK Slavia Orlová "F" 1000 1
2009/2010 2 TJ Viktorie Bohumín "B" 1945 Lipus Drahomír OS Rychvald "C" 1680 1
2009/2010 1 TJ Viktorie Bohumín "B" 1945 Martinák Tomáš Sokol Těrlicko 1819 ½
2008/2009 11 Viktoria Bohumín 1960 Čech Luděk Sokol Dobrá B 1997 ½
2008/2009 10 Viktoria Bohumín 1960 Luczyk Petr Slavia Orlová C 1708 ½
2008/2009 9 Viktoria Bohumín 1960 Drastich Tomáš Slavia Havířov 2067 ½
2008/2009 8 Viktoria Bohumín 1960 Čujdík Jiří SK Stonava 2013 0
2008/2009 7 Viktoria Bohumín 1960 Kaminský Rudolf Slovan Havířov 2111 ½
2008/2009 6 Viktoria Bohumín 1960 Kleibert Vladislav OS Rychvald 1989 0
2008/2009 5 Viktoria Bohumín 1960 Bureš Martin Baník Havířov B 2123 ½
2008/2009 4 Viktoria Bohumín 1960 Pilch Roman TŽ Třinec E 2099 0
2008/2009 3 Viktoria Bohumín 1960 Turoň Petr TJ Vendryně 2040 ½
2008/2009 2 Viktoria Bohumín 1960 Gajdušek Josef ŠK Inter Petrovice 1923 ½
2008/2009 1 Viktoria Bohumín 1960 Zwardoň Vojtěch Jäkl Karviná B 2222 0
2007/2008 10 Viktarie Bohumín 1985 Ramík Jan Baník Havířov B 2031 0
2007/2008 9 Viktarie Bohumín 1985 Bukový Josef Baník Havířov C 1802 ½
2007/2008 7 Viktarie Bohumín 1985 Cyroň Karel OS Rychvald 1859 0
2007/2008 6 Viktarie Bohumín 1985 Hóta Petr TŽ Třinec D 2035 0
2007/2008 4 Viktarie Bohumín 1985 Čujdík Jiří SK Stonava B 2057 1
2007/2008 3 Viktarie Bohumín 1985 Matusiak Marcin C Slavia Orlová C 1979 ½
2007/2008 2 Viktarie Bohumín 1985 Čech Luděk Sokol Dobrá B 2007 1
2007/2008 1 Viktarie Bohumín 1985 Kubeczka Aleš Slavia Havířov 1970 0
2007/2008 9 Viktorie Bohumín B Mach Milan Slavoj Český Těšín ½
2007/2008 8 Viktorie Bohumín B Nekvapil Jaroslav Slavia Havířov B 1
2007/2008 6 Viktorie Bohumín B Kopta Jiří Slavia Orlová D 0
2007/2008 4 Viktorie Bohumín B Kleibert Vladislav 0S Rychvald B 0
2007/2008 3 Viktorie Bohumín B Chmiel František Sokol Chotěbuz 1
2007/2008 2 Viktorie Bohumín B Zwardoň Vojtěch Jakl Karviná C ½
2007/2008 1 Viktorie Bohumín B Slawinski Petr Sokol Těrlicko 0
2006/2007 11 Inter Petrovice "A" 1939 Geffert Michal Baník Havířov "B" 1999 ½
2006/2007 9 Inter Petrovice "A" 1939 Crha Břetislav OS Rychvald "A" 1920 ½
2006/2007 8 Inter Petrovice "A" 1939 Štukner Šimon BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2026 1
2006/2007 7 Inter Petrovice "A" 1939 Lavrišin Jan TJ Sokol Fryčovice "B" 1691 1
2006/2007 6 Inter Petrovice "A" 1939 Kotas Jan TJ Vendryně 2022 ½
2006/2007 5 Inter Petrovice "A" 1939 Šimon Josef Baník Havířov "C" 1870 ½
2006/2007 4 Inter Petrovice "A" 1939 Kopta Jiří SK Slavia Orlová "C" 2062 ½
2006/2007 3 Inter Petrovice "A" 1939 Cupek Martin TŽ Třinec "D" 2055 ½
2006/2007 2 Inter Petrovice "A" 1939 Drastich Tomáš Slavia Havířov "A" 1933 ½
2006/2007 10 Viktorie Bohumín 1939 Bonczek Vlastimil Inter Petrovice B 1780 1
2006/2007 9 Viktorie Bohumín 1939 Jabůrek Rostislav OS Rychvald B 1728 1
2006/2007 8 Viktorie Bohumín 1939 Bugla Miroslav Jakl Karviná D 1702 1
2006/2007 7 Viktorie Bohumín 1939 Canibal Jaromír Jakl Karviná C 1877 ½
2006/2007 6 Viktorie Bohumín 1939 Mrázek Lumír Slavia Orlová D 2039 ½
2006/2007 5 Viktorie Bohumín 1939 Lamacz Pavel Sokol Těrlicko 1724 1
2006/2007 4 Viktorie Bohumín 1939 Škuta Rostislav Slavia Havířov B 1785 1
2006/2007 3 Viktorie Bohumín 1939 Wowerka Pavel Sokol Chotěbuz 1783 1
2006/2007 2 Viktorie Bohumín 1939 Michalík Antonín Slovan Havířov 1773 1
2006/2007 1 Viktorie Bohumín 1939 Hečko Miloslav Baník Havířov D 1717 1
2005/2006 11 TJ Viktorie Bohumín 1970 Ovesný Radim Slavia Havířov A 1900 1
2005/2006 10 TJ Viktorie Bohumín 1970 Novák Bohdan TJ Sokol Skalice 1925 1
2005/2006 9 TJ Viktorie Bohumín 1970 Maroszczyk Wieslaw TŽ Třinec D 2074 1
2005/2006 8 TJ Viktorie Bohumín 1970 Macíček Jan TJ Sokol Fryčovice 1965 ½
2005/2006 7 TJ Viktorie Bohumín 1970 Sieber Martin SK Slavia Orlová C 2064 0
2005/2006 6 TJ Viktorie Bohumín 1970 Mikulec Jiří TJ Sokol Dobrá B 1923 0
2005/2006 5 TJ Viktorie Bohumín 1970 Worek Joanna ŠK Inter Petrovice A ½
2005/2006 4 TJ Viktorie Bohumín 1970 Kleibert Vladislav OS Rychvald A 1950 0
2005/2006 3 TJ Viktorie Bohumín 1970 Turoň Petr TJ Vendryně 2098 0
2005/2006 2 TJ Viktorie Bohumín 1970 Egert Vlastimil Baník Havířov C 1889 1
2005/2006 1 TJ Viktorie Bohumín 1970 Rodshtein Tereza SK Slavia Orlová D 1936 ½
2005/2006 11 Viktoria Bohumín B 1970 Chmiel František Sokol Chotěbuz 1997 1
2005/2006 10 Viktoria Bohumín B 1970 Čujdík Jiří SK Stonava B 2097 0
2005/2006 9 Viktoria Bohumín B 1970 Parma František Jakl Karviná C 1895 0
2005/2006 8 Viktoria Bohumín B 1941 Beran Petr Slovan Havířov A 2144 0
2005/2006 7 Viktoria Bohumín B 1970 Kopecký Břetislav ŠK Inter Petrovice B 2139 0
2005/2006 6 Viktoria Bohumín B 1970 Ovesný Radim Slavia Havířov B 1900 1
2005/2006 5 Viktoria Bohumín B 1970 Oczko Zdeněk Baník Havířov D 1868 1
2005/2006 4 Viktoria Bohumín B 1970 Strzadala Alfréd Baník Havířov E 1966 0
2005/2006 3 Viktoria Bohumín B 1970 Kleibert Vladislav OS Rychvald B 1950 0
2005/2006 2 Viktoria Bohumín B 1970 Bartulec Zbyhněv Slavoj Český Těšín 2086 ½
2005/2006 1 Viktoria Bohumín B 1970 Martinák Tomáš Sokol Těrlicko 1796 0
2004/2005 11 Vikt.Bohumín B 1941 Hečko Miloslav Baník Havířov D 1741 1
2004/2005 10 Vikt.Bohumín B 1941 Svoboda Břetislav Jakl Karviná C 1857 ½
2004/2005 9 Vikt.Bohumín B 1941 Bartulec Zbyhněv Slavoj Český Těšín 2045 ½
2004/2005 8 Vikt.Bohumín B 1941 Firla Stanislav SK Stonava B 2004 1
2004/2005 7 Vikt.Bohumín B 1941 Hudák Imrich Slavie Havířov B 1856 0
2004/2005 6 Vikt.Bohumín B 1941 Strzadala Alfréd Baník Havířov E 1914 0
2004/2005 5 Vikt.Bohumín B 1941 Minařík Lubomír Jakl Karviná D 1767 ½
2004/2005 4 Vikt.Bohumín B 1941 Budnik Mieczyslaw Sokol Chotěbuz 1913 1
2004/2005 3 Vikt.Bohumín B 1941 Havlík Vlastimil OS Rychvald C 1852 ½
2004/2005 2 Vikt.Bohumín B 1941 Kleibert Vladislav OS Rychvald B 1931 1
2004/2005 1 Vikt.Bohumín B 1941 Szmek Milan Slavia Orlová D 1734 1
2004/2005 11 Bohumín A 1931 Hudák Imrich Slavia Havířov A 1843 1
2004/2005 10 Bohumín A 1931 Daniš Peter Rychvald A 1842 ½
2004/2005 9 Bohumín A 1931 Staszko Martin Třinec C 2060 ½
2004/2005 8 Bohumín A 1931 Šincl Josef Třinec D 1884 1
2004/2005 7 Bohumín A 1931 Blecha Josef Fryčovice 1859 ½
2004/2005 6 Bohumín A 1931 Bystroň Vladislav Baník Havířov C 1643 ½
2004/2005 5 Bohumín A 1941 Badura Jindřich Petrovice A 1795 ½
2004/2005 4 Bohumín A 1941 Milat Patrik Frýdek-Místek D 1878 1
2004/2005 3 Bohumín A 1941 Rodshtein Tereza Slavia Orlová C 1928 1
2004/2005 2 Bohumín A 1941 Zientek Jakub Třinec E 1
2004/2005 1 Bohumín A 1941 Chwastek Otto Vendryně 1915 1
2003/2004 11 Viktorie Bohumín B 1931 Gil Karel OS Rychvald A 2052 ½
2003/2004 10 Viktorie Bohumín B 1931 Mrázek Roman Jakl Karviná C 1783 1
2003/2004 9 Viktorie Bohumín B 1931 Kloza Jaroslav Jakl Karviná D 1820 1
2003/2004 8 Viktorie Bohumín B 1931 Drbůl Pavel Baník Havířov D 1893 1
2003/2004 7 Viktorie Bohumín B 1931 Šimko Mário Slavoj Český Těšín 1698 1
2003/2004 6 Viktorie Bohumín B 1931 Poncza Bronislav Sokol Chotěbuz 1994 1
2003/2004 5 Viktorie Bohumín B 1931 Izakovič Petr Baník Havířov E 1708 1
2003/2004 4 Viktorie Bohumín B 1931 Vargová Martina Sokol Těrlicko 1
2003/2004 3 Viktorie Bohumín B 1931 Kadlučka Jiří SK Stonava B 1865 0
2003/2004 2 Viktorie Bohumín B 1931 Daniš Peter OS Rychvald B 1842 ½
2003/2004 1 Viktorie Bohumín B Hromek Ondřej Slavia Havířov B 0
2003/2004 9 Viktorie Bohumín 1931 Valíčková Petra TŽ Třinec D 1852 ½
2003/2004 8 Viktorie Bohumín 1931 Čubok Zdeněk TJ Vendryně 1894 ½
2003/2004 7 Viktorie Bohumín 1931 Ovesný Radim Slavia Havířov A 1881 1
2003/2004 6 Viktorie Bohumín 1931 Botur Miroslav VP Frýdek-ístek "D" 1817 0
2003/2004 4 Viktorie Bohumín 1931 Schoupal Edvard TŽ Třinec C 1948 ½
2003/2004 3 Viktorie Bohumín 1931 Bok Tomáš Sokol Fryčovice 1782 ½
2003/2004 2 Viktorie Bohumín 1931 Sieber Martin Slavia Orlová C 1570 1
2003/2004 1 Viktorie Bohumín 1931 Bonczek Vlastimil LokomotivaPetrovice 1849 1