Hráč Sadil Jan

Sadil Jan

User Pic
Jméno: Sadil Jan
Oddíl: Šachový klub KDJS Sedlčany, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1768
Elo mezinárodní: 1773
ID: 30731
FIDE ID: 360520
Rok narození: 1998
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 4 ŠK KDJS Sedlčany A 1773 1768 Žák Jiří SK DDM Slaný-ŠK Velvary 1695 1714 0
2018/2019 2 ŠK KDJS Sedlčany A 1764 1768 Polcar Ladislav TJ AERO Odolena Voda A 1727 1718 1
2018/2019 3 ŠK KDJS Sedlčany B 1764 1768 Strnad Michael Klub šachistů Říčany 1925 G 1417 1803 0
2017/2018 6 ŠK KDJS Sedlčany B 1762 1743 Grečný Karol TJ Sokol Struhařov A 1887 1900 0
2017/2018 3 ŠK KDJS Sedlčany B 1760 1743 Škvor Jiří Sokol Neveklov 0 1592 1
2017/2018 1 ŠK KDJS Sedlčany B 1752 1723 Remeš Šimon KŠ Stříbrná Skalice A 1644 1568 1
2017/2018 11 ŠK KDJS Sedlčany A 1762 1743 Hrdlička Jan SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1365 1376 1
2017/2018 10 ŠK KDJS Sedlčany A 1760 1743 Tománek Karel JAWA Brodce A 1403 1311 1
2017/2018 9 ŠK KDJS Sedlčany A 1762 1743 Hataš Radim Caissa Roztoky B 1683 1716 ½
2017/2018 6 ŠK KDJS Sedlčany A 1762 1743 ŠK Řevnice A 1
2017/2018 4 ŠK KDJS Sedlčany A 1760 1743 Šulitka Oldřich Český Lev Kolešovice B 0 1560 1
2017/2018 3 ŠK KDJS Sedlčany A 1760 1743 Mach Jan ŠK Medvědi Zvole A 1754 1773 1
2017/2018 2 ŠK KDJS Sedlčany A 1760 1743 Novotná Tereza KŠ Říčany 1925 D 1734 1770 ½
2017/2018 8 KDJS Sedlčany C 1762 1743 Klán František ŠK při MěÚ Hostomice 0 1481 1
2017/2018 7 KDJS Sedlčany C 1762 1743 Šilhánek Martin TJ Jince 0 1557 1
2017/2018 3 KDJS Sedlčany C 1760 1743 Placheta Rostislav ŠK při MěÚ Hostomice 1680 1655 1
2016/2017 11 ŠK KDJS Sedlčany A 1726 1708 Dbalý Václav Sokol Hostivice A 1763 1779 ½
2016/2017 10 ŠK KDJS Sedlčany A 1726 1708 Hofner František SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1788 1764 1
2016/2017 9 ŠK KDJS Sedlčany A 1726 1708 Sokol na Mělníce A 1
2016/2017 8 ŠK KDJS Sedlčany A 1726 1708 Cozl David Český Lev Kolešovice A 2003 1950 0
2016/2017 7 ŠK KDJS Sedlčany A 1726 1708 Strejc Josef Příbram Baník A 2144 2143 ½
2016/2017 6 ŠK KDJS Sedlčany A 1726 1708 Hořínek Jiří ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1823 0
2016/2017 4 ŠK KDJS Sedlčany A 1726 1708 Pechoč Bohumil TJ Neratovice C 1940 1927 1
2016/2017 3 ŠK KDJS Sedlčany A 1726 1708 Parpel Petr TJ Neratovice D 1787 1813 ½
2016/2017 1 ŠK KDJS Sedlčany A 1726 1708 Matějka Vladimír ŠK Řevnice A 1968 1991 0
2015/2016 7 ŠK KDJS Sedlčany A 1726 1708 Hlína Miloš Klub šachistů Říčany 1925 F 1777 1788 1
2015/2016 6 ŠK KDJS Sedlčany A 1726 1708 Jukl Karel JAWA Brodce B 1752 1665 ½
2015/2016 5 ŠK KDJS Sedlčany A 1726 1708 Laubacher Luděk Sokol Neveklov A 1555 1
2015/2016 4 ŠK KDJS Sedlčany A 1726 1708 Zadina Jiří ŠK Jince A 1615 1
2015/2016 3 ŠK KDJS Sedlčany A 1726 1708 Chromovský Hynek Klub šachistů Říčany 1925 E 1724 1692 1
2015/2016 2 ŠK KDJS Sedlčany A 1726 1708 Štastný Miroslav Stříbrná Skalice 1503 1591 1
2015/2016 1 ŠK KDJS Sedlčany A 1726 1708 Beneš Karel ŠK Příbram - Baník B 1644 1651 0
2015/2016 8 ŠK KDJS Sedlčany B 1726 1708 Láska Zdeněk ŠK Kovohutě Příbram 1869 1847 0
2015/2016 7 ŠK KDJS Sedlčany B 1726 1708 Saxl Jiří ŠK Příbram-Baník C 1833 1884 ½
2015/2016 5 ŠK KDJS Sedlčany B 1726 1708 Civín Dominik ŠK Řevnice B 1778 1733 0
2015/2016 3 ŠK KDJS Sedlčany B 1726 1708 Saxlová Markéta ŠK Příbram-Baník D 1622 1
2015/2016 1 ŠK KDJS Sedlčany B 1726 1708 Chudáček Vladimír Mníšek pod Brdy 1714 1752 1
2015/2016 3 ŠK KDJS Sedlčany A 1726 1708 Bezwald Petr ŠK Příbram - Baník B 1617 1
2015/2016 2 ŠK KDJS Sedlčany A 1726 1708 Holub Milan JAWA Brodce B 1991 1943 0
2015/2016 1 ŠK KDJS Sedlčany A 1726 1708 Chajda Patrik Klub šachistů Říčany 1925 E 1716 1738 ½
2014/2015 10 ŠK KDJS Sedlčany A 1732 1721 Chomický Josef Sokol Neveklov A 1577 1
2014/2015 9 ŠK KDJS Sedlčany A 1732 1721 Hroník Petr JAWA Brodce B 1951 1989 0
2014/2015 8 ŠK KDJS Sedlčany A 1732 1721 Dupák Jaroslav ŠK Příbram Baník A 1830 1770 1
2014/2015 7 ŠK KDJS Sedlčany A 1732 1721 Turický David ŠK Zdice B 1817 1820 1
2014/2015 6 ŠK KDJS Sedlčany A 1732 1721 Spilka Jiří ŠK Rakovník B 1970 1796 ½
2014/2015 5 ŠK KDJS Sedlčany A 1732 1721 Kolařík Leoš ŠK Řevnice B 1649 1
2014/2015 4 ŠK KDJS Sedlčany A 1732 1721 Plháček Václav ŠK Medvědi Zvole A 1798 1796 1
2014/2015 3 ŠK KDJS Sedlčany A 1732 1721 Dbalý Václav TJ Sokol Hostivice B 1705 1766 1
2014/2015 2 ŠK KDJS Sedlčany A 1732 1721 Zadina Jaroslav TJ Jince A 1624 1
2014/2015 5 TJ Spartak Vlašim 1732 1721 Sucharda Tomáš ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1600 1568 0
2013/2014 9 ŠK KDJS Sedlčany A 1630 1716 Štastný Miroslav Stříbrná Skalice A 1523 1540 ½
2013/2014 8 ŠK KDJS Sedlčany A 1630 1716 Brhlík Antonín TJ Kavalier Sázava A 1680 1677 1
2013/2014 7 ŠK KDJS Sedlčany A 1630 1716 Laubacher Luděk Sokol Neveklov A 1595 1
2013/2014 6 ŠK KDJS Sedlčany A 1630 1716 Záběhlický Jiří TJ Sokol Český Brod B 1537 1532 0
2013/2014 5 ŠK KDJS Sedlčany A 1630 1716 Hašek Tomáš ŠK Pravonín A 1791 1839 ½
2013/2014 4 ŠK KDJS Sedlčany A 1630 1716 Košata František Klub šachistů Říčany 1925 F 1852 1782 0
2013/2014 3 ŠK KDJS Sedlčany A 1630 1716 Voříšek Martin TcJ Sokol Benešov A 1841 1807 1
2013/2014 2 ŠK KDJS Sedlčany A 1630 1716 Frischmann Otto JAWA Brodce B 1777 1726 1
2013/2014 1 ŠK KDJS Sedlčany A 1630 1716 Mach Jan ŠK Medvědi Zvole A 1779 1789 1
2013/2014 11 Spartak Vlašim B 1630 1716 Jarý Zbyněk KŠ Říčany 1925 B 1489 ½
2013/2014 10 Spartak Vlašim B 1630 1716 Havelka Jan ŠK Řevnice 1781 1969 ½
2013/2014 9 Spartak Vlašim B 1630 1716 Pavlíček Adam QCC České Budějovice B 1394 1
2013/2014 8 Spartak Vlašim B 1630 1716 Zeman Matyáš QCC České Budějovice A 1514 1
2013/2014 7 Spartak Vlašim B 1630 1716 Skořepa Jakub ŠACHklub Tábor B 1804 1868 0
2013/2014 6 Spartak Vlašim B 1630 1716 Skořepa Tomáš ŠACHklub Tábor C 1765 1919 0
2013/2014 5 Spartak Vlašim B 1630 1716 Vystrčil Martin KŠ Říčany 1925 A 1743 1792 1
2013/2014 4 Spartak Vlašim B 1630 1716 Smolík Aleš KŠ Říčany 1925 C 1472 1449 1
2013/2014 3 Spartak Vlašim B 1630 1716 Marko Daniel ŠK Lokomotiva Brno B 1612 1
2013/2014 2 Spartak Vlašim B 1630 1716 Sedlák Jiří Protect.cz Humpolec 1753 1735 ½
2013/2014 1 Spartak Vlašim B 1630 1716 Suchomel Jan ŠK Světlá nad Sázavou 1447 1482 0
2012/2013 6 ŠK KDJS Sedlčany B 1565 Rosenbaumová Anna SK Zdice B 1504 1485 1
2012/2013 5 ŠK KDJS Sedlčany B 1565 Vaněček Ivo MěÚ Hostomice 1742 0
2012/2013 4 ŠK KDJS Sedlčany B 1565 Jelagin Konstantin SK Pyrit Příbram B 1878 ½
2012/2013 3 ŠK KDJS Sedlčany B 1565 Zadina Tomáš TJ Jince B 1517 ½
2012/2013 2 ŠK KDJS Sedlčany B 1565 Kafura Juraj ŠK Kovohutě Příbram 1715 0
2012/2013 1 ŠK KDJS Sedlčany B 1565 Bezwald Petr ŠK Příbram - Baník B 1607 0
2012/2013 11 ŠK KDJS Sedlčany A 1565 Hruška Pavel Sokol Neveklov A 1353 1
2012/2013 7 ŠK KDJS Sedlčany A 1565 Vašák Martin JAWA Brodce B 1250 0
2012/2013 4 ŠK KDJS Sedlčany A 1565 Mejzlík Jiří ŠK Pravonín A 1594 0
2012/2013 3 ŠK KDJS Sedlčany A 1565 Novotný Roman TJ Sparta Kutná Hora B 1836 1823 0
2012/2013 11 Spartak Vlašim B 1565 Štěch Pavel QCC České Budějovice A 1510 0
2012/2013 10 Spartak Vlašim B 1565 Vokurka Michal QCC České Budějovice B 1377 0
2012/2013 9 Spartak Vlašim B 1565 Bodický Michal SK Pyrit Příbram 1960 1874 0
2012/2013 8 Spartak Vlašim B 1565 Vrecion Jiří ŠK Řevnice 1751 1827 ½
2012/2013 7 Spartak Vlašim B 1565 Skořepa Jakub Šachklub Tábor B 1702 1790 0
2012/2013 6 Spartak Vlašim B 1565 Žilavý Jan Šachklub Tábor A 1736 1822 1
2012/2013 5 Spartak Vlašim B 1565 Máslo Ondřej KŠ Říčany 1925 C 1699 0
2012/2013 4 Spartak Vlašim B 1565 Boček Lukáš KŠ Říčany 1925 B 1642 1656 1
2012/2013 3 Spartak Vlašim B 1565 Sedlák Jiří Protect.cz Humpolec 1758 1758 ½
2012/2013 2 Spartak Vlašim B 1565 Hrůza Dominik ŠK Lokomotiva Brno C 1437 ½
2012/2013 1 Spartak Vlašim B 1565 Krajíček Filip ŠK Lokomotiva Brno B 1551 1
2011/2012 9 ŠK KDJS Sedlčany B 1488 Netolický Miloš Jiskra Zruč nad Sázavou 1572 ½
2011/2012 8 ŠK KDJS Sedlčany B 1488 Vopat Jan ŠK KDJS Sedlčany A 1529 ½
2011/2012 7 ŠK KDJS Sedlčany B 1488 Bumbálek Radek Jawa Brodce C 1375 1
2011/2012 6 ŠK KDJS Sedlčany B 1488 Říha František Klub šachistů Říčany 1925 G 1610 1610 0
2011/2012 4 ŠK KDJS Sedlčany B 1488 Vilímová Julie Stříbrná Skalice 1279 1
2011/2012 2 ŠK KDJS Sedlčany B 1488 Vyhnal Miroslav Sokol Postupice 1617 0
2011/2012 1 ŠK KDJS Sedlčany B 1488 Vlková Anežka Dolní Kralovice B 1250 1
2010/2011 11 Spartak Vlašim B 1326 Skalický Tomáš Klub šachistů Říčany 1925 A 1860 0
2010/2011 10 Spartak Vlašim B 1326 Vystrčil Martin Klub šachistů Říčany 1925 B 1380 ½
2010/2011 9 Spartak Vlašim B 1326 Havelka Jan ŠK Řevnice 1337 1
2010/2011 8 Spartak Vlašim B 1326 Pokorná Alžběta ŠK Praha - Smíchov A 1316 1
2009/2010 10 ŠK KDJS Sedlčany A Hanuš Michal BIOMEDICA Říčany D 1250 1