Hráč Lanc Rudolf

Lanc Rudolf

User Pic
Jméno: Lanc Rudolf
Oddíl: Šachový klub Bruntál z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1946
Elo mezinárodní: 1927
ID: 28432
FIDE ID: 317373
Rok narození: 1958
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 ŠK Bruntál 1937 1975 Kocur Valter ŠK TJ Dolní Benešov A 1937 1919 0
2018/2019 10 ŠK Bruntál 1956 1975 Kozelský Marek ŠK Šenov A 1988 1953 0
2018/2019 9 ŠK Bruntál 1956 1975 Kopta Jiří SK Slavia Orlová C 1946 1967 0
2018/2019 8 ŠK Bruntál 1951 1975 Neumann Filip TJ Ostrava C 1863 1850 ½
2018/2019 7 ŠK Bruntál 1951 1975 Knopp René SK Stonava 1861 1877 1
2018/2019 6 ŠK Bruntál 1959 1975 Borovička Bohumil Tatra Kopřivnice A 1930 1919 ½
2018/2019 5 ŠK Bruntál 1959 1975 Olšar Robin Slezan Opava B 2050 2047 0
2018/2019 4 ŠK Bruntál 1957 1973 Václavík David ŠK Slavoj Poruba D 2012 2039 ½
2018/2019 3 ŠK Bruntál 1950 1973 Jelínek Marek TJ Ostrava B 2108 2091 ½
2018/2019 2 ŠK Bruntál 1950 1973 Baier Pavel Baník Havířov B 2051 2059 ½
2018/2019 1 ŠK Bruntál 1954 1973 Mavrev David BSŠ Frýdek Místek D 1788 1785 ½
2017/2018 11 ŠK Bruntál 1946 1977 Bělka Lubomír ŠK TJ Dolní Benešov B 1886 1938 1
2017/2018 10 ŠK Bruntál 1938 1977 Berezjuk Rostislav ŠK Šenov A 1879 1858 1
2017/2018 8 ŠK Bruntál 1948 1977 Veselý Martin TJ Ostrava B 2065 2067 0
2017/2018 7 ŠK Bruntál 1948 1977 Vilášek Antonín Slezan Opava B 1845 1753 ½
2017/2018 6 ŠK Bruntál 1958 1977 Horváth Tomáš SK Slavia Orlová C 1973 1976 0
2017/2018 4 ŠK Bruntál 1938 1977 Poláček Michal TJ Ostrava C 1973 1964 0
2017/2018 3 ŠK Bruntál 1938 1977 Socha Jaromír Tatra Kopřivnice A 1955 1977 0
2017/2018 2 ŠK Bruntál 1938 1977 Novák Jiří SK Slavia Orlová B 1968 1974 0
2016/2017 8 Sokol Vrbno p/P 1966 2002 Langner Jakub Slavoj Český Těšín 2015 1995 ½
2016/2017 2 Sokol Vrbno p/P 1966 2002 Gerych Jan Tatran Litovel "B" 1991 1973 ½
2015/2016 11 ŠK Bruntál 1966 2002 Kučeja Pavel SK Kravaře 1781 1752 1
2015/2016 10 ŠK Bruntál 1966 2002 Jaššo Slavomír ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1774 1854 1
2015/2016 9 ŠK Bruntál 1966 2002 Bartoš Michal ŠK TJ MSA Dolní Benešov B 1719 1861 ½
2015/2016 8 ŠK Bruntál 1966 2002 Vlachopulos Georgis TJ Lokomotiva Krnov 1912 1914 ½
2015/2016 6 ŠK Bruntál 1966 2002 Pudich Petr TJ Ludgeřovice 1877 1884 1
2015/2016 5 ŠK Bruntál 1966 2002 Solný Michal ŠK Orel Opava A 1975 2005 1
2015/2016 4 ŠK Bruntál 1966 2002 Husar Ivo Sokol Háj ve Slezsku 1812 1813 1
2015/2016 3 ŠK Bruntál 1966 2002 Martinek Petr ŠK Orel Opava B 1781 1887 1
2015/2016 2 ŠK Bruntál 1966 2002 Šíma Pavel TJ Fulnek 2045 1968 1
2015/2016 1 ŠK Bruntál 1966 2002 Šnyta Zdeněk ŠKTP Hrabyně 2067 2025 ½
2015/2016 4 ŠK Bruntál "C" 1966 2002 Štefanišin Jan SK Jiskra Rýmařov 0
2015/2016 1 ŠK Bruntál "C" 1966 2002 Hrabal Roman ŠK Bruntál "B" 1877 1868 1
2014/2015 1 ŠK Bruntál "B" 1996 1993 Wagner Karel TJ Granitol M. Beroun 1743 1
2014/2015 11 ŠK Bruntál A 1996 1993 Tomíček Alfons ŠK TJ MSA Dolní Benešov C 1898 1
2014/2015 10 ŠK Bruntál A 1996 1993 Kocur Valter ŠKTP Hrabyně 2071 2042 0
2014/2015 8 ŠK Bruntál A 1996 1993 Husar Ivo Sokol Háj ve Slezsku 1834 ½
2014/2015 7 ŠK Bruntál A 1996 1993 Malinovský Petr TJ Lokomotiva Krnov 2024 2043 ½
2014/2015 6 ŠK Bruntál A 1996 1993 Chmielarz Ryszard TJ Sokol Vrbno pod Pradědem B 1900 1931 0
2014/2015 5 ŠK Bruntál A 1996 1993 Suchánek Miroslav ŠK TJ MSA Dolní Benešov B 2106 2121 1
2014/2015 4 ŠK Bruntál A 1996 1993 Müller Leo ŠK TJ Vítkov 1887 1838 1
2014/2015 3 ŠK Bruntál A 1996 1993 Černín Radim Slezan Opava B\r 2258 2260 0
2014/2015 2 ŠK Bruntál A 1996 1993 Skočková Kateřina ŠK Orel Opava B 1766 1872 0
2013/2014 8 ŠK Bruntál "A" 1982 1981 Vlček Antonín ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou "A" 1835 1819 ½
2013/2014 7 ŠK Bruntál "A" 1982 1981 Pavlík Karel Slezan Opava "C" 1730 0
2013/2014 6 ŠK Bruntál "A" 1982 1981 Husar Ivo Sokol Háj ve Slezsku 1861 ½
2013/2014 5 ŠK Bruntál "A" 1982 1981 Daříček Vítězslav TJ Lokomotiva Krnov 1899 1895 1
2013/2014 4 ŠK Bruntál "A" 1982 1981 Bartoš Michal ŠK TJ MSA Dolní Benešov „B“ 1960 1
2013/2014 3 ŠK Bruntál "A" 1982 1981 Hrbáček Miroslav TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 1942 1957 1
2013/2014 2 ŠK Bruntál "A" 1982 1981 Müller Leo ŠK Orel Opava "A" 1865 1847 ½
2013/2014 1 ŠK Bruntál "A" 1982 1981 Klobouk Jiří TJ SK Kravaře "A" 1839 1
2013/2014 5 ŠK Bruntál "B" 1982 1981 Balogh Milan TJ Granitol M. Beroun 1882 1905 1
2013/2014 3 ŠK Bruntál "B" 1982 1981 Štefanišin Jan Jiskra Rýmařov 1661 1590 1
2012/2013 11 ŠK Bruntál "A" 1963 1981 Luczyk Petr SK Slavia Orlová "C" 1859 1909 0
2012/2013 10 ŠK Bruntál "A" 1963 1981 Bříza Jiří Tatra Kopřivnice "A" 1912 1935 1
2012/2013 9 ŠK Bruntál "A" 1963 1981 Siwek Antonín ŠK Šenov "A" 1923 1930 1
2012/2013 8 ŠK Bruntál "A" 1963 1981 Dostál Radim Slavoj Poruba "B" 2036 2000 0
2012/2013 7 ŠK Bruntál "A" 1963 1981 Václavík David VOKD Poruba "B" 2021 2057 0
2012/2013 6 ŠK Bruntál "A" 1963 1981 Bulawa Marek Baník Havířov "B" 1994 1998 ½
2012/2013 5 ŠK Bruntál "A" 1963 1981 Gazda Petr TJ Mariánské Hory "A" 2019 2012 1
2012/2013 4 ŠK Bruntál "A" 1963 1981 Suchánek Miroslav ŠK TJ MSA Dolní Benešov "A" 2108 2133 0
2012/2013 3 ŠK Bruntál "A" 1963 1981 Malyrz Ladislav TŽ Třinec "C" 2007 2035 1
2012/2013 2 ŠK Bruntál "A" 1963 1981 Olšar Robin Slezan Opava "B" 2003 2012 1
2012/2013 1 ŠK Bruntál "A" 1963 1981 Piesik Piotr ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova 2193 0
2012/2013 8 ŠK Bruntál "B" 1963 1981 Pistovčáková Aneta Orel Opava "B" 1625 1674 ½
2012/2013 5 ŠK Bruntál "B" 1963 1981 Weczerek Marek TJ SK Kravaře "A" 2095 2051 0
2012/2013 4 ŠK Bruntál "B" 1963 1981 Daříček Vítězslav TJ Lokomotiva Krnov 1899 1922 1
2012/2013 3 ŠK Bruntál "B" 1963 1981 Byma Pavel TJ Sokol Háj ve Slezsku 1962 2007 ½
2011/2012 10 Slavoj Bruntál "A" 1963 Daříček Vítězslav Lokomotiva Krnov 1950 1
2011/2012 9 Slavoj Bruntál "A" 1963 Badačová Irena ŠKTP Hrabyně "A" 1816 1
2011/2012 8 Slavoj Bruntál "A" 1963 Krella Martin TJ SK Kravaře 1729 ½
2011/2012 7 Slavoj Bruntál "A" 1963 Lužný Rostislav TJ Sokol Vrbno p/P 1912 1
2011/2012 6 Slavoj Bruntál "A" 1963 Lorenz Bohumír Orel Opava "B" 1900 1953 1
2011/2012 5 Slavoj Bruntál "A" 1963 Strakoš Jiří TJ Jiskra Rýmařov 1771 ½
2011/2012 4 Slavoj Bruntál "A" 1963 Vavřínek Radomír ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1799 ½
2011/2012 3 Slavoj Bruntál "A" 1963 Gurecký Jan Slezan Opava "C" 1670 1776 ½
2011/2012 2 Slavoj Bruntál "A" 1963 Zlámal František TJ Město Albrechtice "B" 1877 1788 1
2011/2012 1 Slavoj Bruntál "A" 1963 Müller Leo ŠO TJ Vítkov 1851 1809 1
2010/2011 11 Slavoj Bruntál "A" 1866 Kudla Richard VOKD Poruba "B" 1895 0
2010/2011 10 Slavoj Bruntál "A" 1866 Wanot Aleš SK Slavia Orlová "B" 1908 ½
2010/2011 9 Slavoj Bruntál "A" 1866 Kramoliš Pavel Mittal Ostrava "C" 1924 0
2010/2011 8 Slavoj Bruntál "A" 1866 Papán Cyril Tatra Kopřivnice "A" 2048 0
2010/2011 7 Slavoj Bruntál "A" 1866 Funiok Marcel Slovan Havířov "A" 2066 ½
2010/2011 6 Slavoj Bruntál "A" 1866 Rambousek Jan Slezan Opava "B" 2060 ½
2010/2011 5 Slavoj Bruntál "A" 1866 Jarnot Roman TŽ Třinec "D" 1736 1
2010/2011 4 Slavoj Bruntál "A" 1866 Bulava Petr Baník Havířov "B" 2075 ½
2010/2011 3 Slavoj Bruntál "A" 1866 Tyleček Drahomír TJ Mariánské Hory "A" 1959 1
2010/2011 2 Slavoj Bruntál "A" 1866 Hajda Jaroslav Orel Opava "A" 1897 1
2010/2011 1 Slavoj Bruntál "A" 1866 Byma Pavel MSA Dolní Benešov "B" 1998 ½
2009/2010 11 Slavoj Bruntál "B" 1880 Richter Ivan Sokol Vrbno p/P 1889 ½
2009/2010 10 Slavoj Bruntál "B" 1880 Matoušek Karel ŠO Jiskra Rýmařov 1861 0
2009/2010 9 Slavoj Bruntál "B" 1880 Weczerek Marek TJ SK Kravaře 2046 0
2009/2010 8 Slavoj Bruntál "B" 1880 Kozák Lubomír Orel Opava 1867 0
2009/2010 6 Slavoj Bruntál "B" 1880 Sovadina Jiří Slezan Opava "C" 2024 ½
2009/2010 5 Slavoj Bruntál "B" 1880 Martinek Pavel ŠK West 1999 Opava 1825 1
2009/2010 4 Slavoj Bruntál "B" 1880 Křefký Manfréd ŠK GOBE Píšť 1799 1
2009/2010 3 Slavoj Bruntál "B" 1880 Chovanec Karel Sokol Háj ve Slezsku 1931 1
2009/2010 2 Slavoj Bruntál "B" 1880 Kriebel Rudolf MSA Dolní Benešov "D" 1917 0
2009/2010 1 Slavoj Bruntál "B" 1880 Vlček Antonín TJ Vítkov 1735 0
2009/2010 7 Slavoj Bruntál 1880 TŽ Třinec C 1
2008/2009 5 Slavoj Bruntál 1896 Mačejovský Igor TJ VOKD Poruba 2019 1
2008/2009 11 TJ Slavoj Bruntál "B" 1896 Koppi Vladimír Lokomotiva Krnov "B" 1543 0
2008/2009 10 TJ Slavoj Bruntál "B" 1896 Jaroš Bohumil ŠK TP Hrabyně 1936 1
2008/2009 9 TJ Slavoj Bruntál "B" 1896 Záleský Karel Slezan Opava "B" 2089 0
2008/2009 8 TJ Slavoj Bruntál "B" 1896 Hružík Lumír TJ Sokol Háj 1855 0
2008/2009 7 TJ Slavoj Bruntál "B" 1896 Miketa Jiří ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1842 1
2008/2009 6 TJ Slavoj Bruntál "B" 1896 Vlachopulos Georgis Lokomotiva Krnov "A" 1949 0
2008/2009 5 TJ Slavoj Bruntál "B" 1896 Pavera Vít ŠO TJ Vítkov 1847 ½
2008/2009 4 TJ Slavoj Bruntál "B" 1896 Premus Jan ŠK Kravaře 1955 0
2008/2009 3 TJ Slavoj Bruntál "B" 1896 Martinek Petr ŠK West 1999 Opava "A" 1855 1
2008/2009 2 TJ Slavoj Bruntál "B" 1896 Slaměník Jan TJ Jiskra Rýmařov 2021 ½
2008/2009 1 TJ Slavoj Bruntál "B" 1896 Rakús Pavel ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 2089 ½
2007/2008 4 Slavoj Bruntál "A" 1880 Vavřínek Radomír ŠK TJ MSA Dolní Benešov "B" 1796 1
2007/2008 11 TJ Slavoj Bruntál "B" 1880 Kašík Josef Sokol Jakartovice 1757 ½
2007/2008 10 TJ Slavoj Bruntál "B" 1880 Tomíček Alfons ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1908 0
2007/2008 9 TJ Slavoj Bruntál "B" 1880 Jureček Daniel ŠK West 1999 Opava "A" 1822 0
2007/2008 8 TJ Slavoj Bruntál "B" 1880 Matoušek Karel TJ Jiskra Rýmařov 1856 ½
2007/2008 7 TJ Slavoj Bruntál "B" 1880 Klimša Pavel ŠK TP Hrabyně 1935 1
2007/2008 6 TJ Slavoj Bruntál "B" 1880 Bolek Jiří Lokomotiva Krnov "B" 1801 1
2007/2008 5 TJ Slavoj Bruntál "B" 1880 Vitásek Jan ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 2105 ½
2007/2008 4 TJ Slavoj Bruntál "B" 1880 Pardy Jiří ŠK West 1999 Opava "B" 1733 ½
2007/2008 3 TJ Slavoj Bruntál "B" 1880 Pavera Václav TJ Sokol Háj 1682 1
2007/2008 2 TJ Slavoj Bruntál "B" 1880 Štencel Václav Slezský šachový klub Opava 1817 1
2007/2008 1 TJ Slavoj Bruntál "B" 1880 Kašný Josef Slezan Opava "C" 1701 1
2006/2007 11 TJ Slavoj Bruntál "B" 1871 Slaměník Jan TJ Jiskra Rýmařov 1944 ½
2006/2007 10 TJ Slavoj Bruntál "B" 1871 Staněk Antonín Slezský šachový klub Opava 1825 1
2006/2007 9 TJ Slavoj Bruntál "B" 1871 Moravec Šimon ŠK u Freda Darkovičky 1687 1
2006/2007 8 TJ Slavoj Bruntál "B" 1871 Chovanec Karel ŠK TP Hrabyně 1842 1
2006/2007 7 TJ Slavoj Bruntál "B" 1871 Krečmer Alan TJ Břidličná 1696 ½
2006/2007 6 TJ Slavoj Bruntál "B" 1871 Novotný Michal Slezan Opava "C" 1571 ½
2006/2007 5 TJ Slavoj Bruntál "B" 1871 Žák Jaroslav ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1788 0
2006/2007 4 TJ Slavoj Bruntál "B" 1871 Dihel Martin ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1397 1
2006/2007 3 TJ Slavoj Bruntál "B" 1871 Pavera Václav TJ Sokol Háj 1717 1
2006/2007 1 TJ Slavoj Bruntál "B" 1871 Bystroň Ladislav TJ Sokol Vrbno p. Pradědem 1760 1
2006/2007 6 Slavoj Bruntál 1871 Suchánek Miroslav MSA Dolní Benešov B 1798 ½
2005/2006 11 TJ Slavoj Bruntál "B" 1100 Klus Jan VMS Sosnová - Lichnov 1635 1
2005/2006 10 TJ Slavoj Bruntál "B" 1100 Müller Herbert Slezský šachový klub Opava 1688 1
2005/2006 9 TJ Slavoj Bruntál "B" 1100 Pardy Jiří ŠK West 1999 Opava 1817 ½
2005/2006 8 TJ Slavoj Bruntál "B" 1100 Tomíček Alfons ŠK TJ MSA Dolní Benešov "B" 1910 0
2005/2006 7 TJ Slavoj Bruntál "B" 1100 Lužný Rostislav TJ Sokol Vrbno p. Pradědem 1873 1
2005/2006 6 TJ Slavoj Bruntál "B" 1100 Mezihorák Rostislav TJ Jiskra Rýmařov 1914 1
2005/2006 5 TJ Slavoj Bruntál "B" 1100 Krečmer Alan TJ Břidličná 1701 1
2005/2006 4 TJ Slavoj Bruntál "B" 1100 Černý Pavel TJ Sokol Jakartovice 1874 1
2005/2006 3 TJ Slavoj Bruntál "B" 1100 Kratochvíl Milan Slezan Opava "C" 1630 1
2005/2006 2 TJ Slavoj Bruntál "B" 1100 Slanina Maxmilián ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1706 ½
2005/2006 1 TJ Slavoj Bruntál "B" 1100 Hadámek Miroslav TJ Slavoj Bruntál "C" 1657 1
2005/2006 11 Slavoj Bruntál A 1100 Pastorek Bedřich LaborTech Ostrava B 1000 ½
2005/2006 8 Slavoj Bruntál A 1100 Navrátil Karel Slezan Opava B 1799 0
2005/2006 7 Slavoj Bruntál A 1100 Mrázek Roman Jakl Karviná B 1817 0
2004/2005 9 Slavoj Bruntál E Jiskra Rýmařov B 1
2004/2005 7 Slavoj Bruntál E Mičinský Lubomír VMS Sosnová-Lichno 1
2004/2005 4 Slavoj Bruntál E Janoušek Martin Lokomotiva Krnov C 1
2004/2005 2 Slavoj Bruntál E Krečmer Alan TJ Břidličná B 1699 0
2004/2005 1 Slavoj Bruntál E Gajdoš Tomáš Slavoj Bruntál D 1
2004/2005 11 Slavoj Bruntál B Martinek Pavel WEST 1999 Opava 1757 1
2004/2005 10 Slavoj Bruntál B Vitásek Tomáš MSA Dol.Benešov B 1821 ½
2004/2005 9 Slavoj Bruntál B Kudláček Bohuslav U Freda Darkovičky 1662 1
2004/2005 8 Slavoj Bruntál B Mrkva Michal MSA Dol.Benešov D ½
2004/2005 7 Slavoj Bruntál B Fojtů František Sokol Vrbno p.Prad 1661 1
2004/2005 6 Slavoj Bruntál B Vavřínek Michal MSA Dol.Benešov C 1621 1
2004/2005 3 Slavoj Bruntál B Novák Stanislav VMS SosnováLichnov 0
2004/2005 2 Slavoj Bruntál B Dubinský Ladislav SŠK Opava 1670 ½
2004/2005 1 Slavoj Bruntál B Pavlíček Miroslav Slavoj Bruntál A 1764 0