Hráč Chovanec Karel

Chovanec Karel

User Pic
Jméno: Chovanec Karel
Oddíl: ŠKTP Hrabyně
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1754
Elo mezinárodní: 1751
ID: 1635
FIDE ID: 324442
Rok narození: 1944
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 4 ŠKTP Hrabyně 1751 1754 Borovička Bohumil ŠK ASK Tatra Kopřivnice A 1905 1900 0
2019/2020 3 ŠKTP Hrabyně 1758 1754 Radko Jan BSŠ Frýdek-Místek D 1755 1765 0
2019/2020 2 ŠKTP Hrabyně 1758 1754 Šebesta Jan ŠK Slavia Orlová C 1877 1851 ½
2019/2020 1 ŠKTP Hrabyně 1748 1754 Nešpor Ivan ŠK Šenov B 1747 1774 1
2019/2020 4 ŠKTP Hrabyně "B" 1758 1754 Moravec Hynek ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1660 1668 0
2019/2020 3 ŠKTP Hrabyně "B" 1758 1754 Pavera Pavel ŠK 1935 Bolatice 0 1602 0
2019/2020 2 ŠKTP Hrabyně "B" 1758 1754 Machala Petr ŠO TJ Velká Polom "B" 0 0 0
2019/2020 1 ŠKTP Hrabyně "B" 1748 1754 Šauman Petr TJ Vítkov "B" 1372 1492 1
2018/2019 10 ŠKTP Hrabyně 1766 1745 Pardy Jiří ŠK Orel Opava B 1711 1788 1
2018/2019 9 ŠKTP Hrabyně 1763 1745 Kučera Tomáš ŠK TJ Dolní Benešov B 1856 1873 0
2018/2019 8 ŠKTP Hrabyně 1763 1745 Kundrát Jiří ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1768 1713 1
2018/2019 7 ŠKTP Hrabyně 1765 1745 Pavlásek Lukáš ŠO Jiskra Rýmařov 1528 1529 ½
2018/2019 6 ŠKTP Hrabyně 1765 1745 Witassek Tomáš Slezan Opava C 1518 1580 1
2018/2019 5 ŠKTP Hrabyně 1760 1719 Souček Jaroslav ŠK Orel Opava A 1609 1595 1
2018/2019 4 ŠKTP Hrabyně 1760 1719 Trojek Miroslav TJ Velká Polom 1722 1717 ½
2018/2019 2 ŠKTP Hrabyně 1753 1719 Lipka Petr TJ Ludgeřovice 1637 1695 1
2018/2019 1 ŠKTP Hrabyně 1743 1719 Magál Ladislav TJ Lokomotiva Krnov 1760 1729 1
2017/2018 11 ŠKTP Hrabyně 1750 1760 Vojvodík Robert ŠK Orel Opava A 1799 1831 0
2017/2018 10 ŠKTP Hrabyně 1750 1760 Drtil Lubomír SK Jiskra Rýmařov 0 1672 0
2017/2018 9 ŠKTP Hrabyně 1782 1760 Witassek Tomáš Slezan Opava C 1409 1546 0
2017/2018 8 ŠKTP Hrabyně 1782 1760 Lipka Petr TJ Ludgeřovice 1621 1690 0
2017/2018 7 ŠKTP Hrabyně 1775 1760 Folta Jaroslav TJ Velká Polom 1723 1746 ½
2017/2018 6 ŠKTP Hrabyně 1775 1760 Premus Jan SK Kravaře 1706 1679 1
2017/2018 5 ŠKTP Hrabyně 1750 1760 Klobouk Jiří ŠK Orel Opava B 1863 1818 0
2017/2018 4 ŠKTP Hrabyně 1750 1760 Magál Ladislav TJ Lokomotiva Krnov 1752 1726 0
2017/2018 3 ŠKTP Hrabyně 1750 1760 Milián Milan ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1734 1741 1
2017/2018 2 ŠKTP Hrabyně 1750 1760 Vavřínek Radomír ŠK TJ Dolní Benešov C 1768 1798 1
2015/2016 11 ŠKTP Hrabyně 1779 1787 Trojek Miroslav Sokol Háj ve Slezsku 1810 1757 ½
2015/2016 10 ŠKTP Hrabyně 1779 1787 Klobouk Jiří ŠK Orel Opava B 1754 1826 0
2015/2016 9 ŠKTP Hrabyně 1779 1787 Šima František TJ Fulnek 1686 1677 0
2015/2016 8 ŠKTP Hrabyně 1779 1787 Staněk Antonín ŠK Orel Opava A 1844 0
2015/2016 7 ŠKTP Hrabyně 1779 1787 Kramář Filip SK Kravaře 1712 1592 0
2015/2016 6 ŠKTP Hrabyně 1779 1787 Varga Jan ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1501 1
2015/2016 5 ŠKTP Hrabyně 1779 1787 Kriebel Rudolf ŠK TJ MSA Dolní Benešov B 1813 1850 1
2015/2016 4 ŠKTP Hrabyně 1779 1787 Petkovský Patrik TJ Lokomotiva Krnov 1826 1883 0
2015/2016 3 ŠKTP Hrabyně 1779 1787 Vrba Svatopluk TJ Sokol Vrbno pod Pradědem B 1681 1805 1
2015/2016 2 ŠKTP Hrabyně 1779 1787 Lipka Petr TJ Ludgeřovice 1648 1704 0
2015/2016 1 ŠKTP Hrabyně 1779 1787 Hadámek Miroslav ŠK Bruntál 1706 1671 ½
2014/2015 11 ŠKTP Hrabyně 1825 1827 Polák Petr ŠK Orel Opava B 1900 1813 0
2014/2015 9 ŠKTP Hrabyně 1825 1827 Žák Jaroslav ŠK TJ MSA Dolní Benešov C 1760 ½
2014/2015 7 ŠKTP Hrabyně 1825 1827 Petřik Alfred SK Kravaře 1585 0
2014/2015 6 ŠKTP Hrabyně 1825 1827 Trojek Miroslav Sokol Háj ve Slezsku 1803 1749 ½
2014/2015 5 ŠKTP Hrabyně 1825 1827 Petkovský Patrik TJ Lokomotiva Krnov 1271 ½
2014/2015 4 ŠKTP Hrabyně 1825 1827 Bystroň Ladislav TJ Sokol Vrbno pod Pradědem B 1750 ½
2014/2015 3 ŠKTP Hrabyně 1825 1827 Gemsa Pavel ŠK TJ MSA Dolní Benešov B 1722 1845 1
2014/2015 2 ŠKTP Hrabyně 1825 1827 Číž Dušan ŠK TJ Vítkov 1716 1
2014/2015 1 ŠKTP Hrabyně 1825 1827 Vícha Martin Slezan Opava B\r 1925 1957 0
2013/2014 8 Sokol Háj ve Slezsku 1833 1825 Kučeja Pavel TJ SK Kravaře "A" 1743 1
2013/2014 7 Sokol Háj ve Slezsku 1833 1825 Milián Milan ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou "A" 1718 1
2013/2014 5 Sokol Háj ve Slezsku 1833 1825 Bartoš Michal ŠK TJ MSA Dolní Benešov „B“ 1960 0
2013/2014 4 Sokol Háj ve Slezsku 1833 1825 Kozák Lubomír ŠK Orel Opava "A" 1979 1974 1
2013/2014 3 Sokol Háj ve Slezsku 1833 1825 Gazda Martin ŠK Orel Opava "B" 1657 ½
2013/2014 2 Sokol Háj ve Slezsku 1833 1825 Pavlík Karel Slezan Opava "C" 1730 1
2013/2014 1 Sokol Háj ve Slezsku 1833 1825 Prokůpek Miroslav TJ Lokomotiva Krnov 1891 1857 ½
2013/2014 11 ŠK TP Hrabyně "A" 1833 1825 Funiok Richard Baník Havířov "B" 1670 1677 0
2013/2014 10 ŠK TP Hrabyně "A" 1833 1825 Vitásek Jan ŠK TJ MSA Dolní Benešov "A" 1972 1935 0
2013/2014 9 ŠK TP Hrabyně "A" 1833 1825 Hrbáček Miroslav TJ Město Albrechtice "A" 1942 1957 ½
2013/2014 8 ŠK TP Hrabyně "A" 1833 1825 Šimek Jiří Slavoj Poruba "B" 2009 2014 0
2013/2014 7 ŠK TP Hrabyně "A" 1833 1825 Balogh Milan TJ Ostrava "B" 1882 1905 1
2013/2014 6 ŠK TP Hrabyně "A" 1833 1825 Vícha Martin Slezan Opava "B" 1911 1949 0
2013/2014 5 ŠK TP Hrabyně "A" 1833 1825 Kopta Jiří SK Slavia Orlová "C" 1960 1959 0
2013/2014 4 ŠK TP Hrabyně "A" 1833 1825 Kaňák Filip BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1831 1878 1
2013/2014 3 ŠK TP Hrabyně "A" 1833 1825 Peřík Alois TJ Mariánské Hory "A" 1838 1827 0
2012/2013 11 ŠKTP Hrabyně "B" 1850 1892 Müller Leo TJ Vítkov 1880 1830 0
2012/2013 10 ŠKTP Hrabyně "B" 1850 1892 Meisel Karel ŠK Gobe Píšť "A" 1722 1
2012/2013 9 ŠKTP Hrabyně "B" 1850 1892 Káč Jan TJ Sokol Kobeřice "A" 1762 0
2012/2013 8 ŠKTP Hrabyně "B" 1850 1892 Pardy Jiří Orel Opava "C" 1985 0
2012/2013 7 ŠKTP Hrabyně "B" 1850 1892 Vavřínek Michal ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1851 1830 ½
2012/2013 6 ŠKTP Hrabyně "B" 1850 1892 Czudek Bohuslav TJ Sokol Štěpánkovice 1809 1
2012/2013 5 ŠKTP Hrabyně "B" 1850 1892 Píša Vladimír ŠK U Freda Darkovičky 1966 1980 0
2012/2013 4 ŠKTP Hrabyně "B" 1850 1892 Škrle Vladimír TJ Ludgeřovice 1836 0
2012/2013 3 ŠKTP Hrabyně "B" 1850 1892 Byma Pavel TJ Velká Polom 1962 2007 0
2012/2013 2 ŠKTP Hrabyně "B" 1850 1892 Gazda Martin ŠK U Lípy Malé Hoštice 1633 ½
2012/2013 9 ŠKTP Hrabyně "A" 1850 1892 Vrba Svatopluk TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 1662 1852 1
2012/2013 8 ŠKTP Hrabyně "A" 1850 1892 Müller Leo ŠK Pogo Budišov nad Bud. "A" 1880 1830 ½
2012/2013 7 ŠKTP Hrabyně "A" 1850 1892 Josefus Marek TJ SK Kravaře "A" 1815 0
2012/2013 6 ŠKTP Hrabyně "A" 1850 1892 Daříček Vítězslav TJ Lokomotiva Krnov 1899 1922 0
2012/2013 5 ŠKTP Hrabyně "A" 1850 1892 Hružík Lumír TJ Sokol Háj ve Slezsku 1864 ½
2012/2013 4 ŠKTP Hrabyně "A" 1850 1892 Žák Pavel ŠK TJ MSA Dolní Benešov "B" 2068 2056 ½
2012/2013 3 ŠKTP Hrabyně "A" 1850 1892 Lorenz Bohumír Orel Opava "B" 1917 1954 0
2012/2013 2 ŠKTP Hrabyně "A" 1850 1892 Pardy Jiří Orel Opava "A" 1985 0
2012/2013 1 ŠKTP Hrabyně "A" 1850 1892 Hadámek Miroslav ŠK Bruntál "B" 1832 1796 1
2011/2012 11 ŠKTP Hrabyně "B" 1902 1857 Křefký Verner ŠK Gobe Píšť "A" 1694 1
2011/2012 10 ŠKTP Hrabyně "B" 1902 1857 Pudich Petr TJ Ludgeřovice 1799 1
2011/2012 9 ŠKTP Hrabyně "B" 1902 1857 Harazim Richard ŠK U Lípy Malé Hoštice 1817 1
2011/2012 8 ŠKTP Hrabyně "B" 1902 1857 Stareček Josef ŠK 1935 Bolatice 1784 1
2011/2012 6 ŠKTP Hrabyně "B" 1902 1857 Kalavský Milan TJ Velká Polom 1788 ½
2011/2012 5 ŠKTP Hrabyně "B" 1902 1857 Tesárek Jaromír ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1719 1
2011/2012 4 ŠKTP Hrabyně "B" 1902 1857 Bartoš Michal ŠK "U Freda" Darkovičky 1903 0
2011/2012 3 ŠKTP Hrabyně "B" 1902 1857 Kašný Josef Slezan Opava "D" 1674 1
2011/2012 2 ŠKTP Hrabyně "B" 1902 1857 Sněhota Vilém ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1757 1
2011/2012 1 ŠKTP Hrabyně "B" 1902 1857 Kurka Vilém TJ Sokol Štěpánkovice 1817 ½
2011/2012 11 ŠKTP Hrabyně "A" 1902 1857 Hovůrek Gerhard ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1886 ½
2011/2012 10 ŠKTP Hrabyně "A" 1902 1857 Gurecký Jan Slezan Opava "C" 1670 1776 1
2011/2012 9 ŠKTP Hrabyně "A" 1902 1857 Ludwig Petr Slavoj Bruntál "A" 2013 0
2011/2012 8 ŠKTP Hrabyně "A" 1902 1857 Jančálek Jan ŠO TJ Vítkov 1772 1772 0
2011/2012 7 ŠKTP Hrabyně "A" 1902 1857 Klimša Jiří TJ Sokol Háj ve Slezsku 1964 1853 1
2011/2012 6 ŠKTP Hrabyně "A" 1902 1857 Zeman Jiří Lokomotiva Krnov 1792 1
2011/2012 5 ŠKTP Hrabyně "A" 1902 1857 Musil Milan TJ Město Albrechtice "B" 1000 1
2011/2012 4 ŠKTP Hrabyně "A" 1902 1857 Josefus Marek TJ SK Kravaře 1814 1
2011/2012 3 ŠKTP Hrabyně "A" 1902 1857 Vrba Svatopluk TJ Sokol Vrbno p/P 1874 1
2011/2012 2 ŠKTP Hrabyně "A" 1902 1857 Kozák Lubomír Orel Opava "B" 1933 ½
2011/2012 1 ŠKTP Hrabyně "A" 1902 1857 Strakoš Jiří TJ Jiskra Rýmařov 1771 0
2010/2011 11 TJ Sokol Háj ve Slezsku 1863 Pán Vladimír TJ Město Albrechtice 1986 0
2010/2011 10 TJ Sokol Háj ve Slezsku 1863 Pardy Martin Slezan Opava "C" 2038 0
2010/2011 9 TJ Sokol Háj ve Slezsku 1863 Magál Ladislav Lokomotiva Krnov 1638 ½
2010/2011 8 TJ Sokol Háj ve Slezsku 1863 Kučeja Pavel TJ SK Kravaře 1743 1
2010/2011 7 TJ Sokol Háj ve Slezsku 1863 Miketa Jiří ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1857 1
2010/2011 5 TJ Sokol Háj ve Slezsku 1863 Hadámek Miroslav TJ Jiskra Rýmařov 1805 1
2010/2011 3 TJ Sokol Háj ve Slezsku 1863 Körber Antonín ŠO TJ Vítkov 1784 0
2010/2011 1 TJ Sokol Háj ve Slezsku 1863 Slanina Maxmilián ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1698 1
2010/2011 11 ŠKTP Hrabyně "A" 1863 Joško Jiří ŠK Gobe Píšť 1718 1
2010/2011 10 ŠKTP Hrabyně "A" 1863 Tesárek Adolf ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1811 ½
2010/2011 9 ŠKTP Hrabyně "A" 1863 Klobouk Jiří ŠK U Lípy Malé Hoštice 1880 0
2010/2011 8 ŠKTP Hrabyně "A" 1863 Slanina Tomáš ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1535 1
2010/2011 7 ŠKTP Hrabyně "A" 1863 Pistovčáková Aneta Slezan Opava "D" 1507 1
2010/2011 6 ŠKTP Hrabyně "A" 1863 Černák Vladimír TJ Ludgeřovice 1000 0
2010/2011 5 ŠKTP Hrabyně "A" 1863 Müller Leo ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1862 1
2010/2011 4 ŠKTP Hrabyně "A" 1863 Pavera Václav TJ Velká Polom 1679 ½
2010/2011 3 ŠKTP Hrabyně "A" 1863 Bystroň Emerich Orel Opava "B" 1676 1
2010/2011 2 ŠKTP Hrabyně "A" 1863 Dluhoš Rudolf TJ Sokol Štěpánkovice 1726 ½
2010/2011 1 ŠKTP Hrabyně "A" 1863 Chvěja Roman ŠK "U Freda" Darkovičky 1622 1
2009/2010 11 Sokol Háj ve Slezsku 1931 Hovůrek Gerhard MSA Dolní Benešov "D" 1819 0
2009/2010 10 Sokol Háj ve Slezsku 1931 Sommer Richard TJ Vítkov 1726 ½
2009/2010 8 Sokol Háj ve Slezsku 1931 Trpík Ludvík ŠO Jiskra Rýmařov 1815 ½
2009/2010 7 Sokol Háj ve Slezsku 1931 Glinz Leo TJ SK Kravaře 1557 ½
2009/2010 6 Sokol Háj ve Slezsku 1931 Štencel Václav Orel Opava 1774 ½
2009/2010 5 Sokol Háj ve Slezsku 1931 Daříček Vítězslav Lokomotiva Krnov 1931 0
2009/2010 4 Sokol Háj ve Slezsku 1931 Olšar Robin Slezan Opava "C" 2045 0
2009/2010 3 Sokol Háj ve Slezsku 1931 Lanc Rudolf Slavoj Bruntál "B" 1880 0
2009/2010 2 Sokol Háj ve Slezsku 1931 Joško Jiří ŠK GOBE Píšť 1623 1
2009/2010 1 Sokol Háj ve Slezsku 1931 Pardy Jiří ŠK West 1999 Opava 1934 0
2009/2010 11 ŠKTP Hrabyně 1931 Stania Petr Slezan Opava "D" 1720 0
2009/2010 10 ŠKTP Hrabyně 1931 Píša Vladimír ŠK U Freda Darkovičky 1959 0
2009/2010 9 ŠKTP Hrabyně 1931 Klobouk Jiří ŠK U Lípy Malé Hoštice 1854 ½
2009/2010 8 ŠKTP Hrabyně 1931 Pavera Vít ŠK West 1999 Opava "B" 1881 ½
2009/2010 7 ŠKTP Hrabyně 1931 Bergloviec Jan ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1816 1
2009/2010 6 ŠKTP Hrabyně 1931 Vavřínek Radomír ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1801 ½
2009/2010 5 ŠKTP Hrabyně 1931 Škrobánek Vít ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1829 1
2009/2010 4 ŠKTP Hrabyně 1931 Husar Ivo TJ Velká Polom 1854 ½
2008/2009 11 ŠKTP Hrabyně "B" 1946 Káč Jan TJ Sokol Barbone Kobeřice "A" 1768 ½
2008/2009 10 ŠKTP Hrabyně "B" 1946 Škrob Jaroslav Gobe Píšť 1714 1
2008/2009 9 ŠKTP Hrabyně "B" 1946 Sovadina Jiří Slezan Opava "C" 2004 0
2008/2009 8 ŠKTP Hrabyně "B" 1946 Hovůrek Gerhard ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1836 1
2008/2009 7 ŠKTP Hrabyně "B" 1946 Škrobánek Vít ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1871 ½
2008/2009 6 ŠKTP Hrabyně "B" 1946 Kurka Vilém TJ Sokol Štěpánkovice 1860 0
2008/2009 5 ŠKTP Hrabyně "B" 1946 Solný Michal ŠK West Opava "B" 1906 ½
2008/2009 4 ŠKTP Hrabyně "B" 1946 Jaššo Slavomír Pogo Budišov nad Budišovkou 1726 1
2008/2009 3 ŠKTP Hrabyně "B" 1946 Hružík Lumír TJ Velká Polom 1855 ½
2008/2009 2 ŠKTP Hrabyně "B" 1946 Lorenz Bohumír Orel Opava 1976 1
2008/2009 11 ŠK TP Hrabyně 1946 Vlček Antonín ŠO TJ Vítkov 1740 ½
2008/2009 10 ŠK TP Hrabyně 1946 Mucha Břetislav TJ Slavoj Bruntál "B" 1864 0
2008/2009 9 ŠK TP Hrabyně 1946 Pardy Jiří ŠK West 1999 Opava "A" 1919 1
2008/2009 8 ŠK TP Hrabyně 1946 Strakoš Jiří TJ Jiskra Rýmařov 1851 ½
2008/2009 7 ŠK TP Hrabyně 1946 Melecký Jaroslav ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 2080 ½
2008/2009 6 ŠK TP Hrabyně 1946 Petr Miroslav Lokomotiva Krnov "B" 1508 ½
2008/2009 5 ŠK TP Hrabyně 1946 Ferenc Norbert ŠK Kravaře 1712 1
2008/2009 4 ŠK TP Hrabyně 1946 Hromada Jan Slezan Opava "B" 2026 1
2008/2009 3 ŠK TP Hrabyně 1946 Trojek Miroslav TJ Sokol Háj 1845 ½
2008/2009 2 ŠK TP Hrabyně 1946 Tomíček Alfons ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1899 0
2008/2009 1 ŠK TP Hrabyně 1946 Zeman Jiří Lokomotiva Krnov "A" 1870 ½
2007/2008 11 ŠKTP Hrabyně "B" 1859 Husar Ivo TJ Velká Polom 1820 0
2007/2008 10 ŠKTP Hrabyně "B" 1859 Škrobánek Vít ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1908 1
2007/2008 9 ŠKTP Hrabyně "B" 1859 Kašný Josef Slezan Opava "D" 1701 0
2007/2008 8 ŠKTP Hrabyně "B" 1859 Káč Jan ŠK 1935 Bolatice 1750 1
2007/2008 7 ŠKTP Hrabyně "B" 1859 Körber Antonín ŠO TJ Vítkov 1667 ½
2007/2008 6 ŠKTP Hrabyně "B" 1859 Bartoš Michal ŠK U Freda Darkovičky 1872 1
2007/2008 5 ŠKTP Hrabyně "B" 1859 Jaššo Slavomír ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1710 1
2007/2008 4 ŠKTP Hrabyně "B" 1859 Kurka Vilém TJ Sokol Štěpánkovice 1857 1
2007/2008 3 ŠKTP Hrabyně "B" 1859 Kučeja Pavel TJ SK Kravaře "A" 1739 ½
2007/2008 2 ŠKTP Hrabyně "B" 1859 Kriebel Tadeáš ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1691 1
2007/2008 1 ŠKTP Hrabyně "B" 1859 Škrob Jaroslav Gobe Píšť 1729 1
2007/2008 11 ŠK TP Hrabyně 1859 Dostál Stanislav ŠK West 1999 Opava "B" 1651 1
2007/2008 10 ŠK TP Hrabyně 1859 Jedlička Jiří TJ Sokol Háj 1749 1
2007/2008 9 ŠK TP Hrabyně 1859 Rytíř Luděk Slezský šachový klub Opava 1696 1
2007/2008 8 ŠK TP Hrabyně 1859 Golka Jiří Slezan Opava "C" 1492 1
2007/2008 7 ŠK TP Hrabyně 1859 Hrabal Roman TJ Slavoj Bruntál "B" 1727 1
2007/2008 6 ŠK TP Hrabyně 1859 Žák Jaroslav ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1796 ½
2007/2008 5 ŠK TP Hrabyně 1859 Jureček Daniel ŠK West 1999 Opava "A" 1822 1
2007/2008 4 ŠK TP Hrabyně 1859 Matoušek Karel TJ Jiskra Rýmařov 1856 ½
2007/2008 3 ŠK TP Hrabyně 1859 Mucha Břetislav Sokol Jakartovice 2089 1
2007/2008 2 ŠK TP Hrabyně 1859 Bolek Jiří Lokomotiva Krnov "B" 1801 1
2007/2008 1 ŠK TP Hrabyně 1859 Weczerek Marek ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 2046 1
2006/2007 10 ŠK TP Hrabyně 1842 Lička Alfons ŠK u Freda Darkovičky 1815 1
2006/2007 9 ŠK TP Hrabyně 1842 Husar Ivo TJ Sokol Háj 1808 ½
2006/2007 8 ŠK TP Hrabyně 1842 Lanc Rudolf TJ Slavoj Bruntál "B" 1871 0
2006/2007 7 ŠK TP Hrabyně 1842 Zrník Bohumil ŠK West 1999 Opava 1723 1
2006/2007 6 ŠK TP Hrabyně 1842 Zika Karel TJ Břidličná 1597 1
2006/2007 5 ŠK TP Hrabyně 1842 Richter Ivan TJ Sokol Vrbno p. Pradědem 1960 1
2006/2007 4 ŠK TP Hrabyně 1842 Kratochvíl Milan Slezan Opava "C" 1621 1
2006/2007 2 ŠK TP Hrabyně 1842 Žák Jaroslav ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1788 ½
2006/2007 11 ŠKTP Hrabyně "B" 1842 Pavera Václav TJ Velká Polom 1717 ½
2006/2007 10 ŠKTP Hrabyně "B" 1842 Kurka Vilém TJ Sokol Štěpánkovice 1875 ½
2006/2007 9 ŠKTP Hrabyně "B" 1842 Káč Jan ŠK 1935 Bolatice 1737 0
2006/2007 8 ŠKTP Hrabyně "B" 1842 Ferenc Norbert TJ SK Kravaře "A" 1736 1
2006/2007 7 ŠKTP Hrabyně "B" 1842 Zrník Bohumil ŠK West 1999 Opava "B" 1723 ½
2006/2007 6 ŠKTP Hrabyně "B" 1842 Křefký Verner ŠK Gobe Píšť 1732 ½
2006/2007 5 ŠKTP Hrabyně "B" 1842 Rak Tomáš Pogo Budišov nad Budišovkou 1743 1
2006/2007 4 ŠKTP Hrabyně "B" 1842 Tesárek Adolf ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1795 0
2006/2007 3 ŠKTP Hrabyně "B" 1842 Kratochvíl Milan Slezan Opava "D" 1621 1
2006/2007 2 ŠKTP Hrabyně "B" 1842 Krautwurst Pavel TJ Sokol Barbone Kobeřice "A" 1409 1
2006/2007 1 ŠKTP Hrabyně "B" 1842 Vavřínek Radomír ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1799 ½
2005/2006 11 Hrabyně "B" 1861 Vavřínek Radomír Dolní Benešov "D" 1808 ½
2005/2006 10 Hrabyně "B" 1861 Trojek Miroslav Háj ve Slezsku 1849 ½
2005/2006 9 Hrabyně "B" 1861 Pudich Petr Ludgeřovice 1830 ½
2005/2006 7 Hrabyně "B" 1861 Moravec Šimon Darkovičky 1646 0
2005/2006 6 Hrabyně "B" 1861 Hovůrek Gerhard Dolní Benešov "E" 1844 ½
2005/2006 5 Hrabyně "B" 1861 Pardy Jiří West Opava "B" 1721 ½
2005/2006 4 Hrabyně "B" 1861 Škrobánek Vít Hradec n/M 0
2005/2006 3 Hrabyně "B" 1861 Harazim Vilém Štěpánkovice 1705 1
2005/2006 2 Hrabyně "B" 1861 Josefus Marek Kravaře "A" 1861 1
2005/2006 1 Hrabyně "B" 1861 Křefký Verner Gobe Píšť 1717 1
2005/2006 7 ŠK TP Hrabyně C 1861 Palacký Oldřich TJ Spartak Budišov 1
2005/2006 6 ŠK TP Hrabyně C 1861 Bergloviec Jan POGO Budišov 1725 1
2005/2006 5 ŠK TP Hrabyně C 1861 Byma Pavel TJ Velká Polom 1890 0
2005/2006 4 ŠK TP Hrabyně C 1861 Jarkuliš Antonín TJ Sokol Kobeřice A 1772 0
2005/2006 3 ŠK TP Hrabyně C 1861 Mrkva Michal ŠK MSA Dolní Benešov F ½
2005/2006 2 ŠK TP Hrabyně C 1861 TJ Sokol Jakartovice B 1
2005/2006 1 ŠK TP Hrabyně C 1861 Vavroš Miroslav ŠK 1935 Bolatice A 1588 1
2004/2005 10 ŠKTP Hrabyně C" 1923 Grygar David ŠO Hradec n. Mor. 1801 0
2004/2005 9 ŠKTP Hrabyně C" 1923 Jarkuliš Antonín TJ Kobeřice A" 1778 0
2004/2005 8 ŠKTP Hrabyně C" 1923 Plaček Florian ŠK Bolatice A" 1700 ½
2004/2005 7 ŠKTP Hrabyně C" 1923 Kašný Josef Slezan Opava F" 1713 1
2004/2005 6 ŠKTP Hrabyně C" 1923 Krautwurst Milan TJ Kobeřice B" ½
2004/2005 5 ŠKTP Hrabyně C" 1923 Byma Pavel TJ Velká Polom 1836 1
2004/2005 4 ŠKTP Hrabyně C" 1923 Kyzek Josef TJ Kobeřice A" 1459 1
2004/2005 3 ŠKTP Hrabyně C" 1923 Černý Pavel TJ Jakartovice B" 1808 0
2004/2005 10 ŠKTP Hrabyně B 1923 Byma Pavel MSA Dol.Benešov D 1836 0
2004/2005 9 ŠKTP Hrabyně B 1923 Kraus Petr Sokol Vrbno p.Prad 1638 1
2004/2005 8 ŠKTP Hrabyně B 1923 Vavřínek Tomáš MSA Dol.Benešov C 1777 ½
2004/2005 7 ŠKTP Hrabyně B 1923 Černý Pavel Sokol Jakartovice 1808 0
2004/2005 6 ŠKTP Hrabyně B 1923 Zajunc Josef SŠK Opava 1761 ½
2004/2005 5 ŠKTP Hrabyně B 1923 Klus Jan VMS SosnováLichnov 1592 1
2004/2005 4 ŠKTP Hrabyně B 1923 Boglevský Richard Slavoj Bruntál B 1689 1
2004/2005 3 ŠKTP Hrabyně B 1923 Malinovský Petr Slavoj Bruntál A 2085 0
2004/2005 2 ŠKTP Hrabyně B 1923 Martinek Petr WEST 1999 Opava 1782 1
2003/2004 11 ŠKTP Hrabyně B 1891 Šimek Jiří Slavoj Poruba B 2155 ½
2003/2004 10 ŠKTP Hrabyně B 1891 Mičulková Dvořáková Magdalena ŠK Frýdek-MístekC 2037 1
2003/2004 9 ŠKTP Hrabyně B 1891 Hrouza Ondřej Slavoj Bruntál A 2057 ½
2003/2004 8 ŠKTP Hrabyně B 1891 Vaněk Ladislav TJ Břidličná A 1972 0
2003/2004 7 ŠKTP Hrabyně B 1891 Geffert Michal Baník Havířov B 2082 ½
2003/2004 6 ŠKTP Hrabyně B 1891 Maršálek Jaromír Sokol Dobrá B 2027 0
2003/2004 5 ŠKTP Hrabyně B 1891 Rakús Pavel ŠK MSA D.BenešovB 1940 ½
2003/2004 4 ŠKTP Hrabyně B 1891 Šnyta Zdeněk Mořkov A 2097 1
2003/2004 3 ŠKTP Hrabyně B 1891 Martinek Pavel West 1999 Opava A 1755 1
2003/2004 1 ŠKTP Hrabyně B 1891 Smetana Jaroslav Ritmus Ostrava 2079 0