Hráč Baláž František

Baláž František

User Pic
Jméno: Baláž František
Oddíl: TJ Sloup
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1884
Elo mezinárodní: 1889
ID: 34636
FIDE ID: 371262
Rok narození: 1992
Třída rozhodčího: 3
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 11 TJ Sloup 1888 1891 Skalka Jan ŠK Veselí nad Moravou 1921 1940 ½ soutěž
2019/2020 8 TJ Sloup 1886 1891 Glozar Petr ŠK Duras BVK Královo Pole B 1920 1859 ½ soutěž
2019/2020 7 TJ Sloup 1886 1891 Čermák Jan ŠO MKS Vyškov 1932 1936 ½ soutěž
2019/2020 6 TJ Sloup 1882 1891 Volák Šimon Jezdci Jundrov C 1927 1931 0 soutěž
2019/2020 5 TJ Sloup 1882 1887 Továrek Antonín Jezdci Jundrov B 1989 2006 1 soutěž
2019/2020 4 TJ Sloup 1882 1887 Taptič Filip ŠK Hodonín 1899 1875 ½ soutěž
2019/2020 3 TJ Sloup 1843 1887 Lakatoš Tomáš VSK Universita Brno 2127 2181 1 soutěž
2019/2020 2 TJ Sloup 1843 1887 Nekula Richard TJ Znojmo 1957 1907 0 soutěž
2019/2020 1 TJ Sloup 1855 1887 Balšínek Pavel SK Podlužan Prušánky B 2014 2016 0 soutěž
2019/2020 9 TJ Sloup 1886 1891 Hubený Pavel Slavia Boskovice "A" 1774 1776 ½ soutěž
2019/2020 8 TJ Sloup 1886 1891 Marša Alexandr ŠK Lokomotiva Brno "B" 1871 1877 1 soutěž
2019/2020 7 TJ Sloup 1882 1891 Ševčík David ŠK Garde Lipovec "B" 1904 1879 ½ soutěž
2019/2020 6 TJ Sloup 1882 1891 Moc Martin ASK Blansko 1957 1986 0 soutěž
2019/2020 5 TJ Sloup 1882 1887 Loubal Pavel Slavia Boskovice "B" 1998 1972 ½ soutěž
2019/2020 4 TJ Sloup 1843 1887 Ševčík Milan ŠK Garde Lipovec "C" 0 1764 ½ soutěž
2019/2020 3 TJ Sloup 1843 1887 Zabloudil Radek ŠO MKS Vyškov "B" 1838 1807 ½ soutěž
2019/2020 2 TJ Sloup 1843 1887 Šafařík Vratislav ŠK Tišnov 1879 1907 ½ soutěž
2019/2020 1 TJ Sloup 1855 1887 Hnilička Michal Sokol Rudice 1836 1810 0 soutěž
2018/2019 9 TJ Sloup 1855 1870 Jakubčík Jiří MKS Vyškov "B" 0 1818 ½ soutěž
2018/2019 8 TJ Sloup 1855 1870 Ševčík Miloš ŠK Garde Lipovec "B" 1855 1854 ½ soutěž
2018/2019 7 TJ Sloup 1855 1870 Kulhavý František Slavia Boskovice "B" 1712 1712 1 soutěž
2018/2019 6 TJ Sloup 1855 1870 Dumková Daniela ŠK Kuřim "C" 1935 1924 ½ soutěž
2018/2019 5 TJ Sloup 1855 1870 Nejezchleb Drahoš Sokol Rudice 2028 1743 ½ soutěž
2018/2019 4 TJ Sloup 1855 1870 Šmehlík Jaroslav Spartak Adamov "B" 1910 1745 ½ soutěž
2018/2019 3 TJ Sloup 1855 1870 Bělohlávek Jiří ŠK Lokomotiva Brno "B" 0 1771 1 soutěž
2018/2019 2 TJ Sloup 1855 1870 Slezák Vladimír ŠK Lipůvka 0 1678 ½ soutěž
2018/2019 1 TJ Sloup 1855 1870 Saida Jan ASK Blansko 0 1815 0 soutěž
2018/2019 7 TJ Sloup B 1855 1870 Liebl Pavel ŠK Jevíčko A 1738 1741 1 soutěž
2018/2019 6 TJ Sloup B 1855 1870 Hnilička Michal Rudice B 1836 1807 ½ soutěž
2018/2019 5 TJ Sloup B 1855 1870 Probošt Jakub Knínice (Slavia Boskovice D) 0 1406 1 soutěž
2018/2019 4 TJ Sloup B 1855 1870 Havel František Letovice (Slavia Boskovice C) 1756 1772 1 soutěž
2018/2019 3 TJ Sloup B 1855 1870 Matuška Jan Sokol Jedovnice 0 1816 1 soutěž
2018/2019 2 TJ Sloup B 1855 1870 Hloušek Zdeněk ŠK Garde Lipovec C 1874 1885 1 soutěž
2018/2019 1 TJ Sloup B 1855 1870 Blažek Roman ŠK Kunštát A 0 1604 1 soutěž
2017/2018 11 Spartak Adamov 1855 1903 Endl Ladislav TJ Znojmo 0 1718 1 soutěž
2017/2018 10 Spartak Adamov 1836 1903 Šmíd Vladimír ŠK Hodonín 0 1834 ½ soutěž
2017/2018 9 Spartak Adamov 1836 1903 Kalod Michal ŠK Bystrc Oilers 1813 1823 1 soutěž
2017/2018 8 Spartak Adamov 1833 1903 Čermák Jan MKS Vyškov 1888 1899 ½ soutěž
2017/2018 6 Spartak Adamov 1830 1903 Mráz Pavel ŠK Garde Lipovec B 1888 1938 ½ soutěž
2017/2018 9 TJ Sloup 1833 1903 Plašil Lubomír ŠK Sokol Tišnov 1876 1805 1 soutěž
2017/2018 8 TJ Sloup 1833 1903 Zabloudil Radek MKS Vyškov "B" 1747 1760 0 soutěž
2017/2018 7 TJ Sloup 1830 1903 Rozumek Vlastimil ŠK Lipůvka 1984 1967 0 soutěž
2017/2018 6 TJ Sloup 1830 1903 Dobeš Dušan Slavia Boskovice 2087 2028 1 soutěž
2017/2018 5 TJ Sloup 1836 1903 Žitný Michal ŠK Lokomotiva Brno "C" 1750 1773 ½ soutěž
2017/2018 4 TJ Sloup 1836 1903 Loubal Pavel Sokol Rudice 1998 1994 0 soutěž
2017/2018 3 TJ Sloup 1836 1903 Píše Jan Spartak Adamov "B" 2032 1996 0 soutěž
2017/2018 2 TJ Sloup 1836 1903 Dumková Daniela ŠK Kuřim "C" 1950 1942 ½ soutěž
2017/2018 1 TJ Sloup 1830 1903 Moc Roman ASK Blansko 0 1845 ½ soutěž
2017/2018 7 TJ Sloup B 1833 1903 Loubal Pavel Letovice (Slavia Boskovice B) 1998 1994 0 soutěž
2017/2018 5 TJ Sloup B 1830 1903 Hubený Pavel ŠK Garde Lipovec C 1876 1842 0 soutěž
2017/2018 4 TJ Sloup B 1836 1903 Matuška Jan Sokol Jedovnice 0 1810 0 soutěž
2017/2018 3 TJ Sloup B 1836 1903 Votřel Petr ŠK Kunštát 0 1593 1 soutěž
2017/2018 2 TJ Sloup B 1836 1903 Zemánek Jan ŠK Jevíčko A 1849 1888 0 soutěž
2017/2018 1 TJ Sloup B 1830 1903 Veselý Miroslav Knínice (Slavia Boskovice C) 0 1726 1 soutěž
2016/2017 9 TJ Sloup 1705 Slepánek Jan MKS Vyškov "B" 1788 1788 1 soutěž
2016/2017 8 TJ Sloup 1705 Holušová Táňa ŠK Garde Lipovec "B" 2038 2046 0 soutěž
2016/2017 7 TJ Sloup 1705 Veselý Miroslav Slavia Boskovice 1789 1 soutěž
2016/2017 6 TJ Sloup 1705 Nejezchleb Drahoš Rudice "A" 2028 1773 ½ soutěž
2016/2017 5 TJ Sloup 1705 Pučálka Vojtěch ŠK Sokol Tišnov 1919 1914 ½ soutěž
2016/2017 4 TJ Sloup 1705 Saida Jan ASK Blansko 1825 1 soutěž
2016/2017 3 TJ Sloup 1705 Ševčík Luboš ŠK Garde Lipovec "C" 1708 ½ soutěž
2016/2017 2 TJ Sloup 1705 Šaršon Otakar ŠK Lokomotiva Brno "D" 1728 1700 1 soutěž
2016/2017 1 TJ Sloup 1705 Řehůřek Karel Moravská Slavia Brno "C" 1909 1918 0 soutěž
2016/2017 11 ŠK Vinohrady Brno 1705 Kusalík Roman ŠK Veselí nad Moravou 2007 2030 0 soutěž
2016/2017 7 ŠK Vinohrady Brno 1705 Juránek Petr Moravská Slavia Brno B 1846 1 soutěž
2016/2017 2 ŠK Vinohrady Brno 1705 Jireš Jiří VSK Universita Brno 1955 2006 0 soutěž
2016/2017 1 ŠK Vinohrady Brno 1705 Marek Jakub ŠK GPOA Znojmo 1716 1701 0 soutěž
2015/2016 9 TJ Sloup B 1705 Wiezner Jiří TJ Spartak Adamov B 1724 1 soutěž
2015/2016 8 TJ Sloup B 1705 Fránek Stanislav Sokol Jedovnice 1633 0 soutěž
2015/2016 7 TJ Sloup B 1705 Šutera Zdeněk TJ Sokol Rovečné A 1552 ½ soutěž
2015/2016 6 TJ Sloup B 1705 Jedlička Pavel Makkabi Boskovice B 1535 1 soutěž
2015/2016 5 TJ Sloup B 1705 Krejčí Petr ŠK Garde Lipovec D 1805 0 soutěž
2015/2016 2 TJ Sloup B 1705 Bulička Jiří ŠK Jevíčko A 1611 1 soutěž
2015/2016 1 TJ Sloup B 1705 Hnilička Michal Sokol Rudice B 1833 1787 ½ soutěž
2015/2016 9 TJ Sloup 1705 Čermák Tomáš MKS Vyškov "B" 1705 1727 ½ soutěž
2015/2016 8 TJ Sloup 1705 Ševčík Luboš ŠK GARDE Lipovec "C" 1708 ½ soutěž
2015/2016 7 TJ Sloup 1705 Keprt Tomáš ŠK Kuřim "D" 1569 1569 1 soutěž
2015/2016 6 TJ Sloup 1705 Vavřínek Tomáš ŠK GARDE Lipovec "B" 1766 1791 1 soutěž
2015/2016 4 TJ Sloup 1705 Laštovička František ŠK Kuřim "B" 1853 1709 0 soutěž
2015/2016 3 TJ Sloup 1705 Maláska Karel ŠK Sokol Tišnov 1748 0 soutěž
2015/2016 2 TJ Sloup 1705 Dufek Petr ASK Blansko 1573 1 soutěž
2015/2016 1 TJ Sloup 1705 Matuška Jan Sokol Rudice 1775 ½ soutěž
2014/2015 9 Sloup B 1653 Beňovský Petr Boskovice B 1000 ½ soutěž
2014/2015 8 Sloup B 1653 Fránek Stanislav Jedovnice 1617 1 soutěž
2014/2015 7 Sloup B 1653 Dvořáček Milan Rudice B 1728 1 soutěž
2014/2015 6 Sloup B 1653 Čermák Miloslav Rovečné A 1555 1 soutěž
2014/2015 5 Sloup B 1653 Dvořák Zdenek Adamov B 1710 1710 ½ soutěž
2014/2015 4 Sloup B 1653 Drahovzal Milan Lipovec D 1698 1 soutěž
2014/2015 3 Sloup B 1653 Sapák Radoslav Lipůvka 1599 0 soutěž
2014/2015 8 TJ Sloup 1653 Čepeš Ladislav ŠK Sokol Tišnov 1745 1 soutěž
2014/2015 7 TJ Sloup 1653 Martyniuk Vladislav Makkabi Boskovice 1000 1 soutěž
2014/2015 5 TJ Sloup 1653 Kudláček Jaroslav ŠK Kuřim B 1960 1875 1 soutěž
2014/2015 3 TJ Sloup 1653 Novák David ŠK Jevíčko 1604 ½ soutěž
2014/2015 2 TJ Sloup 1653 Klinkovský Jiří Sokol Rudice 1727 1 soutěž
2013/2014 9 Sloup B 1674 Veselý Miroslav Boskovice B 1737 ½ soutěž
2013/2014 8 Sloup B 1674 Klinkovský Jiří Rudice B 1732 0 soutěž
2013/2014 7 Sloup B 1674 Kunc Alois Jedovnice 1695 ½ soutěž
2013/2014 5 Sloup B 1674 Fiala Lubomír Lipůvka 1622 0 soutěž
2013/2014 4 Sloup B 1674 Bednář Petr Adamov B 1801 1739 1 soutěž
2013/2014 3 Sloup B 1674 Grim Marian Lipovec E 1506 ½ soutěž
2013/2014 2 Sloup B 1674 Hloušek Zdeněk Lipovec D 1904 1909 0 soutěž
2013/2014 1 Sloup B 1674 Zemánek Jan Jevíčko B 1849 1910 0 soutěž
2013/2014 8 TJ Sloup 1674 Vašek Michael ŠK Kuřim B 1805 0 soutěž
2013/2014 6 TJ Sloup 1674 Ševčík Luboš ŠK Garde Lipovec B 1753 0 soutěž
2013/2014 3 TJ Sloup 1674 Šarhan Petr MKS Vyškov C 1838 ½ soutěž
2012/2013 9 Sloup B 1642 Krejčí Petr Lipovec D 1738 0 soutěž
2012/2013 8 Sloup B 1642 Grim Marian Lipovec E 1500 ½ soutěž
2012/2013 6 Sloup B 1642 Zemánek Jan Boskovice B 1849 1912 1 soutěž
2012/2013 5 Sloup B 1642 Bednář Petr Adamov C 1840 1745 0 soutěž
2012/2013 4 Sloup B 1642 Kunc Alois Jedovnice A 1664 1 soutěž
2012/2013 3 Sloup B 1642 Dvořáček Milan Rudice B 1665 ½ soutěž
2012/2013 2 Sloup B 1642 Fiala Lubomír Lipůvka 1637 ½ soutěž
2012/2013 1 Sloup B 1642 Čermák Miloslav Rovečné A 1551 1 soutěž
2012/2013 11 TJ Sloup 1642 Toulec Richard Sokol Rudice 1653 ½ soutěž
2012/2013 10 TJ Sloup 1642 Jedlička Pavel Makkabi Boskovice 1515 1 soutěž
2012/2013 7 TJ Sloup 1642 Kratochvíl Martin ŠK Garde Lipovec "B" 1510 ½ soutěž
2012/2013 5 TJ Sloup 1642 Novák David ŠK Jevíčko 1579 1 soutěž
2012/2013 3 TJ Sloup 1642 Hlavsa Vladimír ŠK Sokol Tišnov 1722 1 soutěž
2012/2013 1 TJ Sloup 1642 Šmíd Tomáš ŠK KME-DDM Kuřim "B" 1671 ½ soutěž
2011/2012 9 TJ Sloup B 1573 Klinkovský Jakub TJ Sokol Rudice B 1685 1 soutěž
2011/2012 8 TJ Sloup B 1573 Dostál Adolf TJ Sokol Rovečné A 1385 1 soutěž
2011/2012 7 TJ Sloup B 1573 Plch Josef Sokol Jedovnice 1902 ½ soutěž
2011/2012 6 TJ Sloup B 1573 Veselý Miroslav Makkabi Boskovice B 1750 0 soutěž
2011/2012 5 TJ Sloup B 1573 Fiala Lubomír ŠK Lipůvka 1657 ½ soutěž
2011/2012 4 TJ Sloup B 1573 Ševčík Milan ŠK Garde Lipovec D 1745 0 soutěž
2011/2012 3 TJ Sloup B 1573 Brichta Pavel ŠK Garde Lipovec E 1465 1 soutěž
2011/2012 2 TJ Sloup B 1573 Mikulčický Jan ŠK Kunštát 1628 0 soutěž
2011/2012 1 TJ Sloup B 1573 Bednář Petr Spartak Adamov C 1827 1807 1 soutěž
2011/2012 10 TJ Sloup 1573 Čermák Jan MKS Vyškov "A" 1544 1650 0 soutěž
2011/2012 6 TJ Sloup 1573 Drahovzal Milan ŠK Garde Lipovec "B" 1741 ½ soutěž
2011/2012 5 TJ Sloup 1573 Walletzký Radomír Makkabi Boskovice 1623 ½ soutěž
2011/2012 3 TJ Sloup 1573 Palaš Milan ASK Blansko 1774 0 soutěž
2011/2012 2 TJ Sloup 1573 Novotný Milan Spartak Adamov "B 1747 1 soutěž
2011/2012 1 TJ Sloup 1573 Klinkovský Jakub Sokol Rudice 1685 1 soutěž
2010/2011 9 Sloup B 1581 Klinkovský Jiří Rudice B 1758 0 soutěž
2010/2011 8 Sloup B 1581 Dostál Adolf Rovečné A 1413 ½ soutěž
2010/2011 6 Sloup B 1581 Habina Ladislav Lipovec E 1559 0 soutěž
2010/2011 5 Sloup B 1581 Ležák Petr Adamov C 1390 1 soutěž
2010/2011 3 Sloup B 1581 Fránek Stanislav Jedovnice 1615 0 soutěž
2010/2011 2 Sloup B 1581 Drahovzal Milan Lipovec D 1742 0 soutěž
2010/2011 1 Sloup B 1581 Bulička Jiří Jevíčko B 1553 1 soutěž
2010/2011 6 TJ Sloup 1581 Čermák Jan MKS Vyškov "A" 1544 ½ soutěž
2010/2011 2 TJ Sloup 1581 Maláska Karel ŠK Sokol Tišnov 1750 1 soutěž
2009/2010 9 TJ Sloup B 1000 Ševčík Luboš ŠK Garde Lipovec C 1765 ½ soutěž
2009/2010 8 TJ Sloup B 1000 Rada Marek Sokol Rudice C 1614 ½ soutěž
2009/2010 7 TJ Sloup B 1000 Beneš Jindřich ŠK Jevíčko B 1000 1 soutěž
2009/2010 6 TJ Sloup B 1000 Brda Vlastimil Makkabi Boskovice B 1311 1 soutěž
2009/2010 5 TJ Sloup B 1000 Plch Josef Sokol Jedovnice 1405 1 soutěž
2009/2010 4 TJ Sloup B 1000 Kratochvíla Pavel TJ Spartak Adamov C 1000 1 soutěž
2009/2010 3 TJ Sloup B 1000 Čepa František ASK Blansko B 1577 1 soutěž
2009/2010 2 TJ Sloup B 1000 Unčovský Josef Rovečné A 1329 1 soutěž
2009/2010 1 TJ Sloup B 1000 Doležel Milan ŠK Garde Lipovec D 1457 1 soutěž
2009/2010 10 TJ Sloup 1000 Crhonek Vítězslav Sokol Rudice A 1757 0 soutěž
2009/2010 9 TJ Sloup 1000 Kratochvil Jiří SK Garde Lipovec A 1537 0 soutěž
2009/2010 7 TJ Sloup 1000 Schůrek Miroslav Makkabi Boskovice 1603 1 soutěž
2009/2010 6 TJ Sloup 1000 SK Sokol Tisnov 1 soutěž
2009/2010 2 TJ Sloup 1000 Bulička Jiří SK Jevicko 1552 ½ soutěž
2008/2009 8 TJ Sloup B Řehulka Josef TJ Sokol Rovečné 1 soutěž
2008/2009 7 TJ Sloup B Hloušek Dušan TJ Spartak Adamov B 1411 ½ soutěž
2008/2009 5 TJ Sloup B Kratochvíl Martin ŠK Garde Lipovec D 1453 0 soutěž
2008/2009 4 TJ Sloup B Gamba Jaromír ŠK Jevíčko B 1000 1 soutěž
2008/2009 3 TJ Sloup B Navrátilová Tereza TJ Sokol Jedovnice 1100 1 soutěž
2008/2009 2 TJ Sloup B Petr Ladislav Makkabi Boskovice B 0 soutěž
2008/2009 1 TJ Sloup B Ševčík Martin Sokol Rudice C 1543 0 soutěž
2008/2009 11 TJ Sloup Bulička Jiří SK Jevicko 1000 ½ soutěž
2008/2009 10 TJ Sloup Nejezchleb Miroslav TJ CKD Blansko 1432 1 soutěž
2008/2009 4 TJ Sloup Kudlička Robert MKS Vyskov "A" 1787 0 soutěž