Hráč Snášel Michal

Snášel Michal

User Pic
Jméno: Snášel Michal
Oddíl: ŠK Kuřim, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1725
Elo mezinárodní: 1678
ID: 32770
FIDE ID: 349933
Rok narození: 1973
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 7 ŠK Kuřim F 1680 1692 Klapal Rudolf Šachy Zastávka A 0 1594 1
2018/2019 6 ŠK Kuřim F 1680 1692 Navrátil Jiří ŠK Tišnov A 2018 1923 0
2018/2019 5 ŠK Kuřim F 1680 1692 Boček Tadeáš ŠK Kuřim K 1791 1873 ½
2018/2019 3 ŠK Kuřim F 1680 1692 Kureš Miroslav ŠK Lokomotiva Brno F 1568 1596 1
2018/2019 2 ŠK Kuřim F 1680 1692 Hurta Miroslav ŠK Lokomotiva Brno E 1804 1819 ½
2018/2019 1 ŠK Kuřim F 1680 1692 Prokop Martin ŠK Kuřim E 1551 1698 ½
2018/2019 8 ŠK Kuřim B 1680 1692 ŠK Lokomotiva Brno C 1
2018/2019 7 ŠK Kuřim B 1680 1692 Skalník Josef TJ Slovan Ivančice 0 1576 1
2018/2019 4 ŠK Kuřim B 1680 1692 Krejčí Petr ŠK 64 Brno 1983 1978 1
2017/2018 7 ŠK Kuřim "B" 1676 1699 Prášek Ladislav TJ Slovan Ivančice 0 1466 0
2017/2018 5 ŠK Kuřim "B" 1676 1699 Lapúník Pavel Moravská Slavia Brno "C" 0 1718 ½
2015/2016 6 ŠK Kuřim C 1699 1725 Holemář David Moravská Slavia Brno B 2295 2269 0
2015/2016 5 ŠK Kuřim "B" 1699 1725 Slepánek Jan MKS Vyškov "B" 1788 1788 0
2014/2015 6 ŠK Kuřim C 1704 1727 Nývlt Zdeněk ŠK Tetčice B 1845 ½
2014/2015 5 ŠK Kuřim C 1704 1727 Mucha Karel ŠK Sebranci RH 1847 0
2014/2015 3 ŠK Kuřim C 1704 1727 Effenberger Adam ŠK Lokomotiva Brno E 1783 1761 0
2014/2015 1 ŠK Kuřim C 1704 1727 Hruška Vladimír ŠK Střelice A 1934 1917 1
2013/2014 14 ŠK Kuřim "E" 1726 1704 Karber Jan Šachy Zastávka 1630 1
2013/2014 6 ŠK Kuřim "E" 1726 1704 Bartošová Veronika ŠK Lokomotiva Brno "K" 1499 1458 1
2013/2014 5 ŠK Kuřim B 1726 1704 Ševčík Josef ŠK Garde Lipovec C 1615 ½
2013/2014 1 ŠK Kuřim B 1726 1704 Janás Josef ŠK Sokol Tišnov A 1756 1
2012/2013 7 ŠK KME-DDM Kuřim "E" 1728 1714 Baťa Jiří ŠK Lokomotiva Brno "L" 1644 0
2012/2013 5 ŠK KME-DDM Kuřim "E" 1728 1714 Dumková Daniela Sokol Zastávka 1541 1541 1
2012/2013 4 ŠK KME-DDM Kuřim "E" 1728 1714 Doležal Petr TJ Slovan Ivančice "B" 1656 0
2012/2013 1 ŠK KME-DDM Kuřim "E" 1728 1714 Adler Lubomír ŠK KME-DDM Kuřim "D" 1461 ½
2012/2013 8 ŠK KME-DDM Kuřim "B" 1728 1714 Slavík Vladimír MKS Vyškov "B" 1793 1
2012/2013 7 ŠK KME-DDM Kuřim "B" 1728 1714 Mourycová Jana MKS Vyškov "C" 1564 ½
2012/2013 4 ŠK KME-DDM Kuřim "B" 1728 1714 Novák David ŠK Jevíčko 1579 ½
2012/2013 3 ŠK KME-DDM Kuřim "B" 1728 1714 Mikuš Pavol Spartak Adamov "B" 1440 1
2011/2012 11 SK KME-DDM Kuřim C 1759 1765 Strnad Radek SK Duras BVK Brno Královo Pole D 1717 1692 0
2011/2012 9 SK KME-DDM Kuřim C 1759 1765 Farář Václav Sokol Střelice A 1838 0
2011/2012 8 SK KME-DDM Kuřim C 1759 1765 Molík Zdeněk TJ Znojmo B 1625 ½
2011/2012 7 SK KME-DDM Kuřim C 1759 1765 Továrek Antonín Lokomotiva Brno F 1769 1
2011/2012 6 SK KME-DDM Kuřim C 1759 1765 Hemalová Lýdie SPgŠ+G Znojmo 1669 1669 1
2011/2012 5 SK KME-DDM Kuřim C 1759 1765 Nývlt Zdeněk SK Tetčice 1841 0
2011/2012 4 SK KME-DDM Kuřim C 1759 1765 Doškař Miloslav Lokomotiva Brno E 1757 1745 ½
2010/2011 11 SK KME-DDM Kurim C 1803 Krystl Jaromír TJ Slovan Ivancice 1773 0
2010/2011 9 SK KME-DDM Kurim C 1803 Diviš Libor SK Tetcice 1899 0
2010/2011 8 SK KME-DDM Kurim C 1803 Pehal Luděk Sokol Strelice B 1797 ½
2010/2011 7 SK KME-DDM Kurim C 1803 Peša Ladislav Sokol Strelice A 1905 1
2010/2011 6 SK KME-DDM Kurim C 1803 Sikora Lukáš Lokomotiva Brno F 1838 ½
2010/2011 4 SK KME-DDM Kurim C 1803 Nekula Richard TJ Znojmo B 1991 0
2010/2011 3 SK KME-DDM Kurim C 1803 Žitný Petr Lokomotiva Brno E 1894 0
2010/2011 2 SK KME-DDM Kurim C 1803 Šrámek Josef BK Moravska Slavia Brno 2048 0
2010/2011 1 SK KME-DDM Kurim C 1803 Smrčková Světlana SPgS Znojmo B 1630 1
2009/2010 11 ŠK KME-DDM Kuřim B 1547 Bobalík Petr ŠK Rosice 1921 ½
2009/2010 10 ŠK KME-DDM Kuřim B 1547 Balšínek Pavel TJ Podlužan Prušánky 2091 0
2009/2010 9 ŠK KME-DDM Kuřim B 1547 Hyrš Martin ŠK Duras BVK Královo Pole C 1943 0
2009/2010 8 ŠK KME-DDM Kuřim B 1547 Hampel David ŠK Tetčice 1940 0
2009/2010 7 ŠK KME-DDM Kuřim B 1547 Bednář Jakub ŠK Lokomotiva Brno D 2091 0
2009/2010 6 ŠK KME-DDM Kuřim B 1547 Masák Pavel TJ Spartak Adamov 2084 0
2009/2010 5 ŠK KME-DDM Kuřim B 1547 Kalendovský Jan ŠK Lokomotiva Brno E 2082 0
2009/2010 4 ŠK KME-DDM Kuřim B 1547 Adam Petr TJ Znojmo 2117 0
2009/2010 2 ŠK KME-DDM Kuřim B 1547 Bohuslav Jan TJ Tatran Poštorná 1978 0
2008/2009 9 SK Kurim KME-DDM "C" 1466 Effenberger Jan Sokol COS Vranovice "A" 1662 1
2008/2009 8 SK Kurim KME-DDM "C" 1466 Hlaváčková Jana SK Lokomotiva Brno "L" 1418 1
2008/2009 5 SK Kurim KME-DDM "C" 1466 Doležal Pavel TJ Slovan Ivancice "B" 1250 1
2008/2009 4 SK Kurim KME-DDM "C" 1466 Jaroš Martin COS Vranovice "B" & G Zidlochovice 1250 1
2008/2009 2 SK Kurim KME-DDM "C" 1466 Svítil Jaromír SK Kurim KME-DDM "D" 1
2008/2009 1 SK Kurim KME-DDM "C" 1466 Sojka Oldřich Sokol Strelice "B" 1537 1