Hráč Kratochvíl Miloš

Kratochvíl Miloš

User Pic
Jméno: Kratochvíl Miloš
Oddíl: ŠACHklub Písek
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 1870
Elo mezinárodní: 1918
ID: 591
FIDE ID: 306240
Rok narození: 1966
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2016/2017 7 Šachklub Písek 1927 1896 Dufek Tomáš Jiskra Třeboň 1519 1
2016/2017 3 Šachklub Písek 1927 1896 Olšan Ivan Spartak Kaplice 1640 ½
2016/2017 2 Šachklub Písek 1927 1896 Hnilo Petr ČZ Strakonice C 1000 1
2016/2017 6 Šachklub Písek B 1927 1896 Hajíček Pavel DDM Písek B 1476 ½
2016/2017 5 Šachklub Písek B 1927 1896 Hnilo Petr ČZ Strakonice C 1000 1
2016/2017 4 Šachklub Písek B 1927 1896 Bauer Jan ŠA VŠTE Č. Budějovice 1365 1299 0
2016/2017 2 Šachklub Písek B 1927 1896 Olšan Ivan Spartak Kaplice 1640 ½
2016/2017 1 Šachklub Písek B 1927 1896 Nováková Blanka QCC České Budějovice C 1731 ½
2015/2016 7 Šachklub Písek C 1927 1896 Petráněk Marian Spartak Sezimovo Ústí 1883 1852 ½
2015/2016 6 Šachklub Písek C 1927 1896 Válek Tomáš Sokol Tábor C 1869 1884 0
2015/2016 5 Šachklub Písek C 1927 1896 Hák David Šachklub Tábor 1742 1606 1
2015/2016 3 Šachklub Písek C 1927 1896 Veselý Roman ČZ Strakonice B 1802 1829 ½
2015/2016 2 Šachklub Písek C 1927 1896 Bican Dominik DDM Písek 1798 1744 0
2015/2016 1 Šachklub Písek C 1927 1896 Lauko Marián Spartak Kaplice 1872 1879 0
2015/2016 4 Šachklub Písek C 1927 1896 Veselý Roman ČZ Strakonice B 1802 1829 ½
2015/2016 3 Šachklub Písek C 1927 1896 Janků Jaroslav Royal České Budějovice 1622 1704 1
2015/2016 2 Šachklub Písek C 1927 1896 Lauko Marián Spartak Kaplice 1872 1879 0
2015/2016 1 Šachklub Písek C 1927 1896 Bican Dominik DDM Písek 1798 1744 0
2014/2015 4 Šachklub Písek C 1970 1910 Novák Rudolf Silon Sezimovo Ústí 1692 1648 1
2014/2015 2 Šachklub Písek C 1970 1910 Růžička Tomáš DDM Písek B 1764 1733 ½
2014/2015 1 Šachklub Písek C 1970 1910 Kříha Pavel Royal České Budějovice 1908 1911 ½
2014/2015 8 Šachklub Písek 1970 1910 Kříha Pavel Royal České Budějovice 1908 1911 ½
2014/2015 6 Šachklub Písek 1970 1910 Růžička Tomáš DDM Písek 1764 1733 ½
2014/2015 4 Šachklub Písek 1970 1910 Vokurka Michal QCC České Budějovice D 1707 1570 1
2014/2015 3 Šachklub Písek 1970 1910 Rolinek František Hraničář Horní Stropnice 1859 1858 1
2014/2015 1 Šachklub Písek 1970 1910 Kohout Jan Spartak Kaplice 1743 0
2014/2015 11 Šachklub Písek B 1918 1870 Kouba Pavel QCC České Budějovice B 1731 1705 ½
2014/2015 8 Šachklub Písek B 1970 1910 Rosenzweig Vladimír Sokol Tábor 2041 2047 0
2014/2015 7 Šachklub Písek B 1970 1910 Pikhart Miroslav Sokol Tábor B 1864 1881 ½
2014/2015 5 Šachklub Písek B 1970 1910 Janeba Petr ČZ Strakonice A 1867 1879 0
2014/2015 3 Šachklub Písek B 1970 1910 Mejta František DDM Písek B 1888 1885 1
2014/2015 2 Šachklub Písek B 1970 1910 Lauko Marián ŠK Český Krumlov 1893 1900 ½
2013/2014 7 Šachklub Písek C 1977 1952 Šafránek Václav Spartak Kaplice 1803 ½
2013/2014 6 Šachklub Písek C 1977 1952 Šlajs Vlastimil Spartak Soběslav 1925 1934 1
2013/2014 4 Šachklub Písek C 1977 1952 Němeček Roman Slovan Jindřichův Hradec B 1784 ½
2013/2014 3 Šachklub Písek C 1977 1952 Příborský Jan Tatran Prachatice 2357 2334 0
2013/2014 2 Šachklub Písek C 1977 1952 Kříha Pavel Royal CB 1898 1919 ½
2013/2014 1 Šachklub Písek C 1977 1952 Landa Jiří DDM Písek 1909 1905 0
2013/2014 7 Šachklub Písek C 1977 1952 Landa Jiří DDM Písek 1909 1905 0
2013/2014 5 Šachklub Písek C 1977 1952 Janeba Petr ČZ Strakonice C 1890 1906 ½
2013/2014 4 Šachklub Písek C 1977 1952 Straka Zdeněk ŠK Týn n.Vlt. 1930 1902 0
2013/2014 3 Šachklub Písek C 1977 1952 Absolon Václav ŠS Bechyně B 1979 1961 0
2013/2014 2 Šachklub Písek C 1977 1952 Kříha Pavel Royal CB 1898 1919 ½
2013/2014 1 Šachklub Písek C 1977 1952 Příborský Jan Tatran Prachatice 2357 2334 0
2013/2014 9 Šachklub Písek B 1977 1952 Gutwirth Jan Traxler Veselí nad Lužnicí A 1670 0
2013/2014 8 Šachklub Písek B 1977 1952 Hašek Václav Sokol Tábor B 2015 2010 0
2013/2014 7 Šachklub Písek B 1977 1952 Novák Lukáš Sokol Tábor C 1647 1699 1
2013/2014 6 Šachklub Písek B 1977 1952 Lomský Radek Qcc České Budějovice B 1784 1769 ½
2013/2014 5 Šachklub Písek B 1977 1952 Zabloudil František TJ Silon Sezimovo Ústí 1890 1827 1
2013/2014 4 Šachklub Písek B 1977 1952 David Karel TJ Spartak Sezimovo Ústí 1893 1908 ½
2013/2014 3 Šachklub Písek B 1977 1952 Mejta František DDM Písek B 1907 1907 0
2013/2014 2 Šachklub Písek B 1977 1952 Koloušek Pavel Slovan Jindřichův Hradec 1894 1872 1
2013/2014 1 Šachklub Písek B 1977 1952 Blatský Libor ČZ Strakonice B 1902 ½
2013/2014 8 ŠACHklub Písek 1977 1952 Pokorný Petr ŠK ERA Poštovní spořitelna B 2171 2169 ½
2013/2014 1 ŠACHklub Písek 1977 1952 Jaroš Martin ŠAKAL Kozolupy 2204 2204 0
2012/2013 11 Šachklub Písek "B" 2005 1982 Hejl Vojtěch Traxler Veselí nad Lužnicí 1533 1
2012/2013 10 Šachklub Písek "B" 2005 1982 Malý Pavel Šachový spolek Reality Horňák Bechyně 1859 ½
2012/2013 9 Šachklub Písek "B" 2005 1982 Plášil Vojtěch Slovan Jindřichův Hradec 1936 1938 ½
2012/2013 8 Šachklub Písek "B" 2005 1982 Novák Josef QCC České Budějovice "B" 1776 1
2012/2013 7 Šachklub Písek "B" 2005 1982 Petráněk Marian TJ Spartak Sezimovo Ústí 1828 1828 ½
2012/2013 6 Šachklub Písek "B" 2005 1982 Frnoch Vojtěch ČZ Strakonice "B" 1698 ½
2012/2013 5 Šachklub Písek "B" 2005 1982 Hanzal Marek Šk Týn nad Vltavou 1871 ½
2012/2013 4 Šachklub Písek "B" 2005 1982 Petr Josef TJ Silon Sezimovo Ústí 1731 1707 ½
2012/2013 3 Šachklub Písek "B" 2005 1982 Petkov Andon Spartak Soběslav 1834 1766 0
2012/2013 2 Šachklub Písek "B" 2005 1982 Vacek Josef Sokol Tábor "C" 1741 1833 1
2012/2013 1 Šachklub Písek "B" 2005 1982 Janeba Petr ČZ Strakonice "A" 1902 1919 0
2011/2012 11 Šachklub Písek B 2058 2063 Lenc Bohumil Spartak Soběslav 1934 1904 ½
2011/2012 10 Šachklub Písek B 2058 2063 Rosenzweig Vladimír Sokol Tábor B 2075 2071 ½
2011/2012 9 Šachklub Písek B 2058 2063 Petráněk Marian Spartak Sezimovo Ústí 1691 ½
2011/2012 8 Šachklub Písek B 2058 2063 Valášek Jakub ČZ Strakonice B 1685 ½
2011/2012 7 Šachklub Písek B 2058 2063 Soucha Štěpán ČZ Strakonice A 1784 1917 ½
2011/2012 6 Šachklub Písek B 2058 2063 Mošnička Jan Silon Sezimovo Ústí 1911 1897 ½
2011/2012 5 Šachklub Písek B 2058 2063 Mařík Miloslav Traxler Veselí n.Lužn. 1965 1951 0
2011/2012 4 Šachklub Písek B 2058 2063 Alexa Jaroslav Spartak Počátky 1747 0
2011/2012 3 Šachklub Písek B 2058 2063 Olejníček Jiří QCC České Budějovice B 2005 2003 ½
2011/2012 2 Šachklub Písek B 2058 2063 Dvořák Arnošt SK Royal České Budějovice 1845 1867 ½
2011/2012 1 Šachklub Písek B 2058 2063 Houdek Pavel ŠS Bechyně 2063 2034 ½
2011/2012 11 ŠACHklub Písek 2058 2063 Plášil Vojtěch Slovan Jindřichův Hradec 1814 1905 0
2011/2012 10 ŠACHklub Písek 2058 2063 Matyska Jiří Šachový oddíl TJ Dukla Praha 2047 2056 0
2011/2012 9 ŠACHklub Písek 2058 2063 Novák Michal Sokol Plzeň 1 2125 2134 0
2011/2012 8 ŠACHklub Písek 2058 2063 Fiala Jan Sokol Tábor 2115 2130 ½
2011/2012 7 ŠACHklub Písek 2058 2063 Falout Luboš Sokol Plzeň Letná 2174 2183 ½
2011/2012 5 ŠACHklub Písek 2058 2063 Kracík Dobroslav ŠK Líně 2043 2030 0
2011/2012 4 ŠACHklub Písek 2058 2063 Pech Břetislav Šachklub Sokol Klatovy 1981 1925 ½
2011/2012 3 ŠACHklub Písek 2058 2063 Beter Arnošt ŠK Český Krumlov 2025 2038 ½
2011/2012 2 ŠACHklub Písek 2058 2063 Hostička František QCC České Budějovice 2278 2266 ½
2010/2011 11 Sokol Platan Písek B 2089 Kepka Miloslav ČZ Strakonice 1977 ½
2010/2011 10 Sokol Platan Písek B 2089 Bartoš Alois Sokol Tábor C 2028 0
2010/2011 9 Sokol Platan Písek B 2089 Brom Jiří Reality Horňák Bechyně 2043 ½
2010/2011 6 Sokol Platan Písek B 2089 Janda Pavel Spartak Sezimovo Ústí 2076 ½
2010/2011 4 Sokol Platan Písek B 2089 Plášil Jiří Slovan Jindřichův Hradec 2100 ½
2010/2011 3 Sokol Platan Písek B 2089 Hejda Martin QCC České Budějovice B 1657 ½
2010/2011 2 Sokol Platan Písek B 2089 Fiala Jan Traxler Veselí n.Lužn. 2113 0
2010/2011 1 Sokol Platan Písek B 2089 Erban Štěpán Tatran Prachatice 1944 1
2010/2011 11 Sokol Platan Pisek 2089 Lacina Filip Sokol Vysehrad B 1992 0
2010/2011 7 Sokol Platan Pisek 2089 Janeček Josef Sokol Tabor A 2108 0
2010/2011 4 Sokol Platan Pisek 2089 Beter Arnošt SK Cesky Krumlov 2050 ½
2010/2011 3 Sokol Platan Pisek 2089 Bernášek Václav Sachovy klub Viktoria Zizkov 2159 0
2010/2011 2 Sokol Platan Pisek 2089 Chaluš Karel Sokol Plzen Letna A 2072 ½
2010/2011 1 Sokol Platan Pisek 2089 Pekárková Eva Sokol Tabor B 1953 1
2009/2010 11 Sokol Platan Pisek B 2172 Kovář Petr CZ Strakonice B 1976 ½
2009/2010 10 Sokol Platan Pisek B 2172 Hess Pavel QCC Ceske Budejovice B 1872 0
2009/2010 9 Sokol Platan Pisek B 2172 Novák Jiří TJ SPARTAK MAS Sezimovo Usti 2035 ½
2009/2010 8 Sokol Platan Pisek B 2172 Růžička Aleš Sokol Tabor C 2039 ½
2009/2010 7 Sokol Platan Pisek B 2172 Rosenzweig Vladimír Sokol Tabor B 2151 ½
2009/2010 5 Sokol Platan Pisek B 2172 Veselý Roman CZ Strakonice A 1948 ½
2009/2010 4 Sokol Platan Pisek B 2172 Mazur David REALITY HORNAK Bechyne 2011 0
2009/2010 3 Sokol Platan Pisek B 2172 Kupka Ondřej SO TJ Tatran Prachatice 1683 1
2009/2010 2 Sokol Platan Pisek B 2172 Fiala Jan TRAXLER Veseli nad Luznici 2094 0
2009/2010 1 Sokol Platan Pisek B 2172 Popelka Oldřich Slovan Jindrichuv Hradec 2039 0
2009/2010 11 Sokol Platan Písek A 2172 Kupka František ŠK Líně A 2067 ½
2009/2010 8 Sokol Platan Písek A 2172 Hašek Václav Sokol Tábor A 2025 0
2009/2010 7 Sokol Platan Písek A 2172 Muzikář Jan ŠK Český Krumlov A 1906 ½
2009/2010 5 Sokol Platan Písek A 2172 Koubek Václav SK Viktoria Žižkov A 2087 1
2009/2010 3 Sokol Platan Písek A 2172 Gschwendtner Stanislav ŠK Sokol Klatovy A 2086 ½
2009/2010 2 Sokol Platan Písek A 2172 Turner Radek TJ Šakal Kozolupy A 2088 ½
2008/2009 11 Sokol Platan Pisek B 2172 Mazur David Reality Hornak Bechyne 1969 ½
2008/2009 10 Sokol Platan Pisek B 2172 Truc Rudolf Royal Ceske Budejovice 2127 1
2008/2009 8 Sokol Platan Pisek B 2172 Erban Jiří Tatran Prachatice 2075 1
2008/2009 7 Sokol Platan Pisek B 2172 Škorpík Martin SK Cesky Krumlov 2134 ½
2008/2009 1 Sokol Platan Pisek B 2172 Šlajs Vlastimil SK Tyn n.Vlt. 1906 ½
2008/2009 10 Sokol Platan Písek A 2172 Sladovník Tomáš ŠK Pyrit Příbram A 2007 ½
2008/2009 8 Sokol Platan Písek A 2172 Karlík Jiří Šakal Kozolupy A 2249 0
2008/2009 7 Sokol Platan Písek A 2172 Vohnout Pavel ŠK Viktoria Žižkov Praha A 2068 1
2008/2009 5 Sokol Platan Písek A 2172 Rajnyš Vladimír QCC České Budějovice A 2054 1
2008/2009 4 Sokol Platan Písek A 2172 Žárský Kamil Sokol Tábor A 2084 ½
2007/2008 1 Sokol Platan Písek B 2180 Janda Pavel Spartak MAS Sez. Ústí 2125 0
2007/2008 1 Sokol Platan Písek A 2180 Vaněk Petr Sokol Vyšehrad Praha B 2221 ½
2006/2007 11 Sokol Platan Písek "B" 2206 Janeba Petr ČZ Strakonice "B" 1876 1
2006/2007 10 Sokol Platan Písek "B" 2206 Richtr Zdeněk Royal České Budějovice 2116 1
2006/2007 9 Sokol Platan Písek "B" 2206 Dort Pavel QCC České Budějovice "D" 1803 1
2006/2007 8 Sokol Platan Písek "B" 2206 Vacek Miroslav QCC České Budějovice "E" 1986 1
2006/2007 7 Sokol Platan Písek "B" 2206 Lacina Adolf ŠO Mikrochem Třeboň "A" 2252 0
2006/2007 6 Sokol Platan Písek "B" 2206 Erban Jiří ŠO TJ Tatran Prachatice "A" 1929 1
2006/2007 5 Sokol Platan Písek "B" 2206 Fiala Jan Beseda Veselí nad Lužnicí "B" 1994 1
2006/2007 4 Sokol Platan Písek "B" 2206 Pravdík Kamil Sokol Tábor "D" 2005 0
2006/2007 3 Sokol Platan Písek "B" 2206 Procházka Jiří TJ Spartak Počátky 2099 1
2006/2007 2 Sokol Platan Písek "B" 2206 Glaser Jiří Šachklub Velešín 2146 ½
2006/2007 1 Sokol Platan Písek "B" 2206 Šlajs Vlastimil Spartak Soběslav "A" 1944 1
2006/2007 11 Sokol Platan Písek 2206 Pahorecký Jiří ŠK Český Krumlov B 1887 ½
2006/2007 10 Sokol Platan Písek 2206 Nejdl Eduard QCC České Budějovice B 2012 1
2006/2007 9 Sokol Platan Písek 2206 David Karel Spartak MAS Sezimovo Ústí 1879 1
2006/2007 8 Sokol Platan Písek 2206 Fiala Jan Beseda Veselí nad Lužnicí 1994 ½
2006/2007 7 Sokol Platan Písek 2206 Loskot Petr Slovan Jindřichův Hradec 2026 0
2006/2007 6 Sokol Platan Písek 2206 Škorpík Martin ŠK Český Krumlov A 2128 ½
2006/2007 5 Sokol Platan Písek 2206 Tesař Jiří QCC České Budějovice C 1726 1
2006/2007 4 Sokol Platan Písek 2206 Hašek Václav Reality Horňák Bechyně 2085 ½
2006/2007 3 Sokol Platan Písek 2206 Rosenzweig Vladimír Sokol Tábor C 2100 ½
2006/2007 2 Sokol Platan Písek 2206 Straka Zdeněk ŠK Týn nad Vltavou 1945 ½
2006/2007 1 Sokol Platan Písek 2206 Janeba Petr ČZ Strakonice 1876 ½
2005/2006 9 Sokol Písek B 2128 Doležal Jiří Sokol Tábor B 2195 1
2005/2006 7 Sokol Písek B 2128 Hůda Martin Slovan Jindřichův Hradec 2101 1
2005/2006 3 Sokol Písek B 2128 Blažek Jiří Beseda Veselí nad Lužnicí 2207 1
2005/2006 2 Sokol Písek B 2128 Rajnyš Vladimír ŠK Český Krumlov 2131 1
2005/2006 11 Sokol Písek 2128 Čihák Jiří TJ Sokol Praha Kobylisy 2086 1
2005/2006 10 Sokol Písek 2128 Strejc Josef ŠK Alva Pb Příbram 2140 0
2005/2006 9 Sokol Písek 2128 Straka Jaroslav TJ Tourist Biomedica Říčany 2192 ½
2005/2006 8 Sokol Písek 2128 Doležal Martin TJ Sokol Domažlice 2069 1
2005/2006 7 Sokol Písek 2128 Hadžala Daniel Praga Praha 2087 1
2005/2006 6 Sokol Písek 2128 Doležal Jiří Sokol Tábor 2195 ½
2005/2006 5 Sokol Písek 2128 Sodoma Jan Bohemians Praha 2239 0
2005/2006 4 Sokol Písek 2128 Rajnyš Vladimír QCC DKV České Budějovice 2131 ½
2005/2006 3 Sokol Písek 2128 Blecha Milan Sokol Plzeň Letná 2202 1
2005/2006 2 Sokol Písek 2128 Nováček Karel Šachklub Sokol Klatovy 2153 1
2005/2006 1 Sokol Písek 2128 Sýkora Marek ŠAKAL Kozolupy 1925 1
2004/2005 11 Sokol Rekol Písek 2128 Příborský Marek Sokol Plzeň I C 2107 ½
2004/2005 10 Sokol Rekol Písek 2128 Blodig Reinhard Baník Habartov 2210 1
2004/2005 9 Sokol Rekol Písek 2128 Doležal Jiří Sokol Tábor A 2215 0
2004/2005 8 Sokol Rekol Písek 2128 Janeček Josef Sokol Tábor B 2123 1
2004/2005 6 Sokol Rekol Písek 2128 Kubečka David Sokol Vršovice 2252 0
2004/2005 5 Sokol Rekol Písek 2128 Svoboda Miloš Sokol Plzeň Letná 2197 0
2004/2005 4 Sokol Rekol Písek 2128 Čedíková Kateřina Šachklub Sokol Klatovy 2262 ½
2004/2005 3 Sokol Rekol Písek 2128 Vedral Oldřich Viktoria Žižkov 2252 1
2004/2005 2 Sokol Rekol Písek 2128 Stluka Petr ŠK Alva Pb Příbram 2204 0
2004/2005 1 Sokol Rekol Písek 2128 Vašíček Martin Sokol Domažlice 2215 0
2003/2004 11 Sokol Písek 2107 Sodoma Jan Bohemians Praha B 2183 ½
2003/2004 10 Sokol Písek 2107 Fryč Miroslav ŠK Tietz Karlovy Vary 2119 1
2003/2004 9 Sokol Písek 2107 Ptáčník Stanislav Sokol Domažlice 2162 ½
2003/2004 7 Sokol Písek 2107 Orság Miroslav Sokol Klatovy 2172 1
2003/2004 6 Sokol Písek 2107 Houška Jiří Sokol Plzeň Letná 2010 1
2003/2004 5 Sokol Písek 2107 Stluka František ŠK Alva Příbram 2116 0
2003/2004 4 Sokol Písek 2107 Kovář Petr Baník Eastman Sokolov 2005 0
2003/2004 3 Sokol Písek 2107 Vondra Zbyněk ŠK Kladno 2031 0
2003/2004 2 Sokol Písek 2107 Mindl Josef Sokol Tábor B 2128 ½
2003/2004 1 Sokol Písek 2107 Salač Jiří Sokol Vršovice 2107 ½