Hráč Eret Matouš

Eret Matouš

User Pic
Jméno: Eret Matouš
Oddíl: ŠK Sokol Klatovy
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2164
Elo mezinárodní: 2173
ID: 33932
FIDE ID: 364509
Rok narození: 2002
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 1 B Šachklub Sokol Klatovy 2207 2178 Žižka Petr TJ Bohemians Praha 1939 1954 0
2017/2018 5 B Šachklub Sokol Klatovy 2205 2177 Žižka Petr TJ Bohemians Praha 2008 2009 0
2017/2018 4 Č TJ Košutka A 2205 2177 Holý Filip Sokol Plzeň Letná A 2017 1992 1
2017/2018 3 B TJ Košutka A 2205 2177 Spěváček Ivo Lokomotiva Plzeň A 1924 1923 1
2017/2018 11 Č ŠK Sokol Klatovy 2209 2177 Procházka Dalibor Karlovarský šachklub Tietz 2121 2123 0
2017/2018 10 B ŠK Sokol Klatovy 2205 2177 Istoňa Martin TJ Sokol Praha-Vršovice 2279 0 ½
2017/2018 5 Č ŠK Sokol Klatovy 2205 2177 Kšána Václav CHESS Most 2042 2034 1
2016/2017 10 Č TJ Plzeň Košutka 2205 2177 Štočková Zuzana Karlovarský šachklub Tietz A 2293 0 1
2016/2017 8 Č TJ Plzeň Košutka 2205 2177 Postl Petr Karlovarský šachklub Tietz B 2004 1894 1
2016/2017 7 Č TJ Plzeň Košutka 2205 2177 Freisler Pavel ŠK Kladno 2259 2242 ½
2016/2017 6 B TJ Plzeň Košutka 2205 2177 Salač Jiří TJ Praha - Pankrác B 2026 2008 1
2016/2017 3 Č TJ Plzeň Košutka 2205 2177 Kříž Luboš Sokol Domažlice 2104 2110 1
2016/2017 2 B TJ Plzeň Košutka 2205 2177 Kopička Karel TJ Bohemians Praha B 2034 2045 ½
2016/2017 1 Č TJ Plzeň Košutka 2207 2178 Muroň Miroslav TJ DUKLA Praha 2137 2157 ½
2015/2016 9 B Sokol Plzeň I - ŠK Líně C 2046 2035 Vlk Miloslav SŠK HeřNýř A 1974 1977 0
2015/2016 8 Č Sokol Plzeň I - ŠK Líně C 2046 2035 Sládek Jaroslav TJ Dynamo ZČE Plzeň A 1919 1945 1
2015/2016 7 Č Sokol Plzeň I - ŠK Líně C 2046 2035 Mařík Jiří Loko Plzeň A 2024 2000 1
2015/2016 6 B Sokol Plzeň I - ŠK Líně C 2046 2035 Wolf Vilém ŠAKAL KOZOLUPY B 2019 2039 1
2015/2016 3 Č Sokol Plzeň I - ŠK Líně C 2046 2035 Budka Jan TJ Sokol Domažlice A 2192 2187 ½
2015/2016 2 B Sokol Plzeň I - ŠK Líně C 2046 2035 Kupka František ŠK Líně B 2044 2054 1
2015/2016 1 Č Sokol Plzeň I - ŠK Líně C 2046 2035 Simet Martin Sokol Plzeň - Letná "A" 2017 1999 0
2015/2016 10 B TJ Plzeň Košutka 2046 2035 Havlík Jindřich ŠK Sokol Klatovy 2081 2113 1
2015/2016 8 B TJ Plzeň Košutka 2046 2035 Turner Radek ŠK Líně 2077 2067 ½
2015/2016 6 B TJ Plzeň Košutka 2046 2035 Pokorný Petr Unichess C 2181 2158 ½
2015/2016 5 B TJ Plzeň Košutka 2046 2035 Vodička Vlastimil ŠK Sokol Vyšehrad B 2113 2101 ½
2015/2016 4 Č TJ Plzeň Košutka 2046 2035 Janoušek Petr Šakal Kozolupy 2204 2168 0
2015/2016 3 B TJ Plzeň Košutka 2046 2035 Pospěch Radim TJ DUKLA Praha 2086 2078 0
2015/2016 2 Č TJ Plzeň Košutka 2046 2035 Gutman Petr ŠK Kladno 2127 2131 ½
2015/2016 1 B TJ Plzeň Košutka 2046 2035 Balín Kamil TJ Tatran Podbořany 2070 2080 1
2014/2015 3 Č Šachklub Sokol Klatovy 1869 1894 Polanský Adam Luboš CHESS Most 1524 1546 0
2014/2015 10 Č Košutka A 1869 1894 Vašíček Tomáš TJ Sokol Domažlice A 1684 1756 0
2014/2015 7 B Košutka A 1869 1894 Šefrna František Loko Plzeň B 1692 1692 1
2014/2015 6 Č Košutka A 1869 1894 Karlík Jiří ŠAKAL Kozolupy B 2268 2252 0
2014/2015 5 Č Košutka A 1869 1894 Chlad Lukáš SŠK HeřNýř A 1936 1922 1
2014/2015 2 B Košutka A 1869 1894 Brousek Jan ŠK Kdyně 1710 1681 1
2014/2015 1 Č Košutka A 1869 1894 Mráz Miloš Loko Plzeň A 1893 1921 1
2014/2015 9 B TJ Košutka Plzeň B 1869 1894 Hájek Jiří ŠK Přeštice B 1909 1957 1
2014/2015 8 Č TJ Košutka Plzeň B 1869 1894 Vlk Miloslav TJ Dynamo ZČE Plzeň B 1956 1941 1
2014/2015 6 B TJ Košutka Plzeň B 1869 1894 Štengl Jaroslav ŠK Líně B 2024 2009 0
2014/2015 5 Č TJ Košutka Plzeň B 1869 1894 Sládek Jaroslav ŠK Dvorec A 2000 2015 1
2014/2015 1 Č TJ Košutka Plzeň B 1869 1894 Kříž Luboš SŠK HeřNýř B 2196 2177 1
2014/2015 7 Č Šachklub Sokol Klatovy 1869 1894 Polanský Adam Luboš CHESS Most 1524 1546 0
2014/2015 6 B Šachklub Sokol Klatovy 1869 1894 Šefčík Miroslav Sokol Buštěhrad 1507 1654 1
2013/2014 7 B TJ Sokol Klatovy 1725 1847 Liduch Filip 2222 ŠK Polabiny A 1856 1837 1
2013/2014 6 Č TJ Sokol Klatovy 1725 1847 Štěpán Patrik BŠS Frýdek-Místek 1762 1856 0
2013/2014 5 B TJ Sokol Klatovy 1725 1847 Kubošová Jana SK Slavia Orlová A 1648 1664 1
2013/2014 4 Č TJ Sokol Klatovy 1725 1847 Kladňák Martin ŠK Duras BVK Královo Pole 1713 1945 1
2013/2014 3 Č TJ Sokol Klatovy 1725 1847 Pýchová Nela TJ Spartak Vlašim 1970 2034 ½
2013/2014 6 B ŠK Sokol Klatovy 1725 1847 Pokorný Petr ŠK ERA Poštovní spořitelna B 2171 2169 0
2013/2014 11 Č Košutka A 1725 1847 Jaroš Martin Sokol Plzeň 1 2204 2204 ½
2013/2014 9 Č Košutka A 1725 1847 Ešner Marek Plzeň - Letná B 1000 1
2013/2014 8 B Košutka A 1725 1847 Pech Břetislav ŠK Přeštice A 1943 1911 1
2013/2014 4 B Košutka A 1725 1847 Mráz Miloš Loko Plzeň A 1941 1958 1
2013/2014 3 B Košutka A 1725 1847 Pelikán David TJ Dynamo ZČE Plzeň 1950 1944 0
2013/2014 1 B Košutka A 1725 1847 Kvapil Vladislav ŠAKAL Kozolupy B 1820 1823 ½
2013/2014 7 Č TJ Sokol Klatovy 1725 1847 Pýchová Nela TJ Spartak Vlašim 1970 2034 ½
2013/2014 6 B TJ Sokol Klatovy 1725 1847 Široký Richard ŠACHklub SIMOPT Tábor 1652 1588 1
2013/2014 4 Č TJ Sokol Klatovy 1725 1847 Pech David TJ Sokol Údlice 1525 0
2013/2014 2 Č TJ Sokol Klatovy 1725 1847 Sýkora Marek Desko Liberec 1674 1704 0
2013/2014 1 B TJ Sokol Klatovy 1725 1847 Staněk Ondřej TJ Bohemians Praha 1584 1619 1
2012/2013 2 Č TJ Sokol Klatovy 1696 Sýkora Marek Desko Liberec 1550 1611 1
2012/2013 1 B TJ Sokol Klatovy 1696 Nešpor Jakub TJ Štefanydes Polička 1503 1
2012/2013 7 Č TJ Sokol Klatovy 1696 Horák Martin TRW Autoelektronika Vlašim 1802 1763 ½
2012/2013 6 B TJ Sokol Klatovy 1696 Nešpor Jakub TJ Štefanydes Polička 1503 1
2012/2013 4 Č TJ Sokol Klatovy 1696 Žatečková Karolína TJ Sokol Údlice 1458 1507 1
2012/2013 3 B TJ Sokol Klatovy 1696 Hanzlík Daniel Chess Most 1696 1710 0
2012/2013 2 Č TJ Sokol Klatovy 1696 Sýkora Marek Desko Liberec 1550 1611 1
2012/2013 2 Č ŠK Sokol Klatovy 1696 Sýkora Marek ŠAKAL Kozolupy 1923 1932 1
2011/2012 11 Č ŠK Sokol Klatovy A 1250 Kaněrová Štěpánka ŠK Kralupy 1250 1
2011/2012 10 B ŠK Sokol Klatovy A 1250 Nová Michaela Sokol Buštěhrad 1100 0
2011/2012 9 B ŠK Sokol Klatovy A 1250 Kočí Vít Chess Most D 1250 1
2011/2012 8 B ŠK Sokol Klatovy A 1250 ŠK Tachov 1
2011/2012 7 Č ŠK Sokol Klatovy A 1250 Zítková Kristýna TJ Sokol Domažlice 1329 1
2011/2012 6 Č ŠK Sokol Klatovy A 1250 Zahradník Aleš Chess Most B 1299 1
2011/2012 5 B ŠK Sokol Klatovy A 1250 Hora Filip Chess Most C 1307 ½
2011/2012 4 Č ŠK Sokol Klatovy A 1250 ŠK Sokol Klatovy B 1
2011/2012 3 Č ŠK Sokol Klatovy A 1250 Srba Michael TJ Spartak Chodov 1250 1
2011/2012 2 Č ŠK Sokol Klatovy A 1250 Bobek Daniel ŠK Teplice 1642 1250 ½
2011/2012 11 B Šachklub Sokol Klatovy C 1250 Kohout Josef Loko Plzeň B 1731 ½
2011/2012 10 Č Šachklub Sokol Klatovy C 1250 Zemen Jiří SŠK HeřNýř B 1683 1
2011/2012 9 Č Šachklub Sokol Klatovy C 1250 Gadževský Štefan TJ Košutka Plzeň C 1616 ½
2011/2012 7 Č Šachklub Sokol Klatovy C 1250 Tolar Stanislav ŠK Přeštice B 1931 1900 ½
2011/2012 6 B Šachklub Sokol Klatovy C 1250 Česal Václav Slavoj Dvorec A 1519 1
2011/2012 4 B Šachklub Sokol Klatovy C 1250 Kvoch Jan TJ Dynamo ZČE Plzeň B 1100 1
2011/2012 3 Č Šachklub Sokol Klatovy C 1250 Nedbálek Alexandr TJ Košutka Plzeň B 1531 1
2010/2011 11 B ŠK Sokol Klatovy 1250 Abraham Tomáš DDM Most B 1100 1
2010/2011 10 Č ŠK Sokol Klatovy 1250 Benešová Martina DDM Most A 1391 1
2010/2011 9 B ŠK Sokol Klatovy 1250 Čabala Tadeáš Spartak Chodov 1100 1
2010/2011 8 B ŠK Sokol Klatovy 1250 Varga Hynek TJ Sokol Domažlice B 1000 1
2010/2011 7 Č ŠK Sokol Klatovy 1250 TJ Sokol Domažlice A 1
2010/2011 3 Č ŠK Sokol Klatovy 1250 Fára Jan ŠK DDM Planá 1100 1
2010/2011 1 B ŠK Sokol Klatovy 1250 Šnábl Šimon Sokol Údlice B 1100 1
2009/2010 8 Č Šachklub Sokol Klatovy "E" 1250 Kuneš Jiří TJ Sokol Postřekov "B" 1
2009/2010 7 B Šachklub Sokol Klatovy "E" 1250 Kryvoruka Mykhajlo TJ Dynamo Horšovský Týn "A" 0
2009/2010 3 Č Šachklub Sokol Klatovy "E" 1250 Kubal Ondřej Sokol Domažlice "C" 1100 ½
2009/2010 1 Č Šachklub Sokol Klatovy "E" 1250 Mareda Václav Červené Poříčí 0
2009/2010 4 B ŠK Sokol Klatovy B 1250 Janout Miloš ŠK Líně 1250 1
2009/2010 3 Č ŠK Sokol Klatovy B 1250 Pulkrtová Anežka ŠK Karlovy Vary 1100 0
2009/2010 2 B ŠK Sokol Klatovy B 1250 Hanzlík Tomáš ŠK Most B 1438 0
2009/2010 1 Č ŠK Sokol Klatovy B 1250 Kovařík Pavel Sokol Údlice B 1250 0