Hráč Horák Michal

Horák Michal

User Pic
Jméno: Horák Michal
Oddíl: TJ Neratovice
Výkonnostní třída / Titul: FM
Elo národní: 2299
Elo mezinárodní: 2306
ID: 54
FIDE ID: 304450
Rok narození: 1974
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 5 TJ Sokol Údlice 2295 2294 Hinks-Edwards Thomas R J TJ Kobylisy "A" 2344 2349 ½ soutěž
2019/2020 2 TJ Sokol Údlice 2299 2294 Freisler Pavel ŠK Kladno 2253 2261 0 soutěž
2019/2020 9 TJ Neratovice 2307 2291 Michálek Jan ŠK Líně 2263 2243 ½ soutěž
2019/2020 6 TJ Neratovice 2296 2291 Priehoda Vítězslav ŠK Města Lysá nad Labem 2341 2350 1 soutěž
2019/2020 2 TJ Neratovice 2299 2294 Říha Vojtěch 2222 ŠK Polabiny B 2211 2226 1 soutěž
2018/2019 11 CHESS Most 2310 2313 Maník Mikuláš SK Děčín 2400 0 0 soutěž
2018/2019 10 CHESS Most 2310 2313 Soural Jan ŠK Slavoj Litoměřice 2200 2201 ½ soutěž
2018/2019 9 CHESS Most 2317 2313 Musil Miroslav Karlovarský šachklub Tietz "B" 2036 2027 ½ soutěž
2018/2019 7 CHESS Most 2325 2313 Toman Ondřej TJ Sokol Údlice 2215 2208 ½ soutěž
2018/2019 6 CHESS Most 2325 2313 Volek Radomír ŠK UNION Louny 2142 2131 ½ soutěž
2018/2019 4 CHESS Most 2338 2321 Čáp Adam ŠK Kladno 2238 2241 0 soutěž
2018/2019 3 CHESS Most 2338 2321 Rubeš Jan ŠK Teplice 2320 2296 ½ soutěž
2018/2019 2 CHESS Most 2338 2321 Burdalev Kirill TJ Tatran Podbořany 2359 2353 ½ soutěž
2017/2018 11 CHESS Most 2351 2325 Čáp Adam ŠK Kladno 2231 2201 0 soutěž
2017/2018 10 CHESS Most 2351 2325 Sharashenidze Akaki TJ Šakal Kozolupy 2357 2351 ½ soutěž
2017/2018 8 CHESS Most 2342 2325 Petr Jan ŠK Praha-Smíchov 2309 2290 1 soutěž
2017/2018 7 CHESS Most 2345 2325 Burdalev Kirill TJ Tatran Podbořany z.s. 2361 2370 0 soutěž
2017/2018 6 CHESS Most 2345 2325 Lorenc Tomáš TJ Baník Sokolov ŠO 2217 2198 1 soutěž
2017/2018 5 CHESS Most 2351 2325 Eret Jonáš ŠK Sokol Klatovy 2228 2227 1 soutěž
2017/2018 4 CHESS Most 2351 2325 Šmíd Miroslav TJ Bohemians Praha "B" 2271 2255 ½ soutěž
2017/2018 3 CHESS Most 2351 2325 Šlampa Jan TJ Sokol Údlice 2196 2189 ½ soutěž
2017/2018 2 CHESS Most 2351 2325 Soukup Jiří Karlovarský šachklub Tietz 2353 2344 1 soutěž
2017/2018 1 CHESS Most 2324 2306 Kulhánek Tomáš TJ Sokol Praha-Vršovice 2317 2277 1 soutěž
2016/2017 11 CHESS MOST 2330 2293 Řehořek Martin Sokol Mladá Boleslav 2314 2291 ½ soutěž
2016/2017 10 CHESS MOST 2330 2293 Soural Jan ŠK Slavoj Litoměřice 2164 2167 ½ soutěž
2016/2017 9 CHESS MOST 2330 2293 Sodoma Jan ŠK ZIKUDA Turnov "B" 2337 2337 0 soutěž
2016/2017 8 CHESS MOST 2330 2293 Jurčík Martin Bartoš Unichess "B" 2341 2372 ½ soutěž
2016/2017 7 CHESS MOST 2330 2293 Rubeš Jan ŠK Teplice 2231 2249 ½ soutěž
2016/2017 6 CHESS MOST 2330 2293 Vološin Leon ŠK AD Jičín "D" 2403 2430 ½ soutěž
2016/2017 5 CHESS MOST 2330 2293 Říha Jaroslav ŠK Spartak Ústí n. L. 2146 2163 1 soutěž
2016/2017 3 CHESS MOST 2330 2293 Richterová Nataša TJ Jiskra Hořice 2187 2104 ½ soutěž
2016/2017 2 CHESS MOST 2330 2293 Liška Jiří Desko Liberec 2016 2122 1 soutěž
2015/2016 10 CHESS Most 2330 2293 Vanka Miloslav TJ Neratovice "B" 2064 2130 1 soutěž
2015/2016 8 CHESS Most 2330 2293 Bradáč Daniel ŠK Zikuda Turnov "C" 2012 2011 1 soutěž
2015/2016 6 CHESS Most 2330 2293 Plašil Petr Unichess "B" 2094 2039 1 soutěž
2015/2016 5 CHESS Most 2330 2293 Crha Ondřej Sokol Mladá Boleslav 2189 2187 1 soutěž
2015/2016 3 CHESS Most 2330 2293 Vološin Leon ŠK AD Jičín "B" 2403 2430 0 soutěž
2015/2016 2 CHESS Most 2330 2293 Anaškin Arsenij ŠK AD Jičín "C" 2139 2125 1 soutěž
2015/2016 1 CHESS Most 2330 2293 Kozák Miloš ŠK Slavoj Litoměřice 2142 2130 1 soutěž
2014/2015 10 CHESS MOST "A" 2301 2279 Přibyl Josef NERATOVICE 2252 2236 ½ soutěž
2014/2015 7 CHESS MOST "A" 2301 2279 Petr Jan Sokol Mladá Boleslav 2119 2132 ½ soutěž
2014/2015 6 CHESS MOST "A" 2301 2279 Toman Ondřej ŠK Teplice 2206 2221 1 soutěž
2014/2015 5 CHESS MOST "A" 2301 2279 Říha Jaroslav ŠK Spartak Ústí nad Labem 2037 2085 1 soutěž
2014/2015 4 CHESS MOST "A" 2301 2279 Cakl Zdeněk Sokol Bakov nad Jizerou 2060 2075 ½ soutěž
2014/2015 3 CHESS MOST "A" 2301 2279 Černý Martin ŠK ZIKUDA Turnov "B" 2176 2168 1 soutěž
2014/2015 2 CHESS MOST "A" 2301 2279 Mohyla Aleš TJ Lokomotiva Liberec 2008 2005 1 soutěž
2014/2015 1 CHESS MOST "A" 2301 2279 Škuthan Jiří CHESS MOST "B" 1940 2013 1 soutěž
2013/2014 10 CHESS MOST 2307 2288 Valeš Václav SK Děčín 2123 2112 ½ soutěž
2013/2014 6 CHESS MOST 2307 2288 Jeníček Emil TJ SOKOL LITVÍNOV - LOM 2132 2139 1 soutěž
2013/2014 4 CHESS MOST 2307 2288 Tuma Jakub ŠK Sokol Vyšehrad "A" 2329 2324 ½ soutěž
2013/2014 3 CHESS MOST 2307 2288 Völfl Zdeněk 1. Novoborský ŠK "C" 2166 2154 ½ soutěž
2013/2014 1 CHESS MOST 2307 2288 Gregor Jiří TJ NERATOVICE 2239 2221 0 soutěž
2012/2013 9 Chess Most A 2291 2280 Šimůnek Filip ŠK Sokol Klatovy 2153 2168 1 soutěž
2012/2013 8 Chess Most A 2291 2280 Folk Petr ŠK Líně/Sokol Plzeň 1 2228 2233 ½ soutěž
2012/2013 7 Chess Most A 2291 2280 Klement Lukáš ŠK Teplice 2262 2259 ½ soutěž
2012/2013 6 Chess Most A 2291 2280 Procházka Dalibor Karlovarský šachklub Tietz “A“ 2220 2215 1 soutěž
2012/2013 5 Chess Most A 2291 2280 Tuma Jakub TJ Sokol Litvínov - Lom 2275 2272 ½ soutěž
2012/2013 4 Chess Most A 2291 2280 Michálek Jan ŠAKAL Kozolupy 2308 2295 ½ soutěž
2012/2013 10 Chess Most"C" 2291 2280 Říha Jaroslav ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1996 2109 ½ soutěž
2012/2013 2 Chess Most"C" 2291 2280 Šura Jaroslav Slavoj Litoměřice"A" 2099 2090 1 soutěž
2011/2012 9 CHESS MOST 2266 2254 Seifarth Robert ŠK Kralupy 2221 2196 1 soutěž
2011/2012 8 CHESS MOST 2266 2254 Tuma Jakub ŠK Teplice 2288 2281 1 soutěž
2011/2012 7 CHESS MOST 2266 2254 Hagarová Zuzana Karlovarský šachklub Tietz 2360 2400 1 soutěž
2011/2012 6 CHESS MOST 2266 2254 Eliáš Miroslav TJ Baník Sokolov ŠO 2127 2143 1 soutěž
2011/2012 5 CHESS MOST 2266 2254 Svoboda Václav Sokol Praha Vršovice 2321 2327 0 soutěž
2011/2012 4 CHESS MOST 2266 2254 Kučera Petr 1. Novoborský ŠK "C" 2158 2157 ½ soutěž
2011/2012 3 CHESS MOST 2266 2254 Sochor Jiří Šachový klub Spartak Ústí n.L. 2249 2231 ½ soutěž
2011/2012 2 CHESS MOST 2266 2254 Havránek Miroslav SK Děčín 2168 2166 ½ soutěž
2011/2012 1 CHESS MOST 2266 2254 Jandourek Lukáš TJ Neratovice 2232 2223 1 soutěž
2010/2011 11 DDM Most"A" 2219 Novák František ŠK Sp.Ústí n.L "B" 1979 ½ soutěž
2010/2011 10 DDM Most"A" 2219 Volek Radomír ŠK Union Louny"A" 2051 ½ soutěž
2010/2011 9 DDM Most"A" 2219 Paganik Pavel Slovan Jirkov"A" 2257 ½ soutěž
2010/2011 8 DDM Most"A" 2219 Wichs Jakub TJ Šachy Povrly 2090 1 soutěž
2010/2011 7 DDM Most"A" 2219 Procházka Václav TJ Sokol Litvínov-Lom"C" 1852 1 soutěž
2010/2011 6 DDM Most"A" 2219 Trejbal Stanislav TJ Slavoj Litoměřice"A" 2117 1 soutěž
2010/2011 5 DDM Most"A" 2219 Šebesta Jan SKD Průmstav-stavby SO"A" 1930 1 soutěž
2010/2011 4 DDM Most"A" 2219 Šťastný Petr ŠK Viamont Teplice"B" 2020 ½ soutěž
2010/2011 3 DDM Most"A" 2219 Švarc Roman ŠK Střelnice Kadaň 2089 1 soutěž
2010/2011 2 DDM Most"A" 2219 Chmelík Jiří TJ Sokol Litvínov-Lom"A" 2068 ½ soutěž
2010/2011 1 DDM Most"A" 2219 Rozšafný Michal DDM Most"B" 1981 ½ soutěž
2010/2011 11 MARTY BANÍK Most 2219 Kučera Petr 1. Novoborský ŠK "C" 2209 ½ soutěž
2010/2011 10 MARTY BANÍK Most 2219 Ráliš Petr ŠO TJ Tatran ZKZ Podbořany 2261 1 soutěž
2010/2011 9 MARTY BANÍK Most 2219 Muroň Miroslav Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 2224 1 soutěž
2010/2011 8 MARTY BANÍK Most 2219 Šimek Petr ERA-Poštovní spořitelna "B" 2302 1 soutěž
2010/2011 7 MARTY BANÍK Most 2219 Průdek Jiří TJ Krásná Lípa 2097 1 soutěž
2010/2011 6 MARTY BANÍK Most 2219 Eliáš Miroslav TJ Baník Hexion Sokolov 2142 ½ soutěž
2010/2011 5 MARTY BANÍK Most 2219 Sochor Jiří Šachový klub Spartak Ústí n.L. 2293 1 soutěž
2010/2011 4 MARTY BANÍK Most 2219 Satranský Jaroslav ŠK Kladno 2260 1 soutěž
2010/2011 3 MARTY BANÍK Most 2219 Sejkora Vlastimil SK Děčín 2172 ½ soutěž
2010/2011 2 MARTY BANÍK Most 2219 Soukup Jiří Karlovarský šachklub Tietz 2303 ½ soutěž
2010/2011 1 MARTY BANÍK Most 2219 Vaněk Tomáš ŠK Viamont Teplice 2245 0 soutěž
2009/2010 11 TJ SSZŠ Litvínov 2255 Pick Štěpán TJ Pankrác B 2132 ½ soutěž
2009/2010 9 TJ SSZŠ Litvínov 2255 Burda Roman TJ Neratovice 2074 0 soutěž
2009/2010 8 TJ SSZŠ Litvínov 2255 Reitinger Petr SK Děčín A 2124 ½ soutěž
2009/2010 7 TJ SSZŠ Litvínov 2255 Tichý Štěpán Karlovarský Tietz A 2068 ½ soutěž
2009/2010 6 TJ SSZŠ Litvínov 2255 Hajšman Ladislav Karlovarský Tietz B 1788 1 soutěž
2007/2008 10 TJ SSZŠ Litvínov Řehák Martin ŠK Sokol Vyšehrad "C" 0 soutěž
2007/2008 7 TJ SSZŠ Litvínov Fryč Miroslav ŠK Karlovy Vary A 1 soutěž
2007/2008 6 TJ SSZŠ Litvínov Plíva Vojtěch ŠK Rakovník ½ soutěž
2007/2008 4 TJ SSZŠ Litvínov Trapl Jindřich TJ Bonex Teplice 0 soutěž
2007/2008 3 TJ SSZŠ Litvínov Kotek Daniel ŠK Ústí n.L ½ soutěž
2007/2008 1 TJ SSZŠ Litvínov Kopta Pavel TJ Sokol Praha-Kobylisy A 0 soutěž
2006/2007 11 TJ SSZŠ Litvínov 2239 Bartoš Jan ČSOB"B" 2194 ½ soutěž
2006/2007 6 TJ SSZŠ Litvínov 2239 Vágner Tomáš TJ Slavoj Litoměřice"A" 2250 ½ soutěž
2006/2007 3 TJ SSZŠ Litvínov 2239 Fryč Miroslav Baník Chemakryl Sokolov 2151 0 soutěž
2006/2007 2 TJ SSZŠ Litvínov 2239 Satranský Jaroslav ŠK Rakovník 2206 1 soutěž
2006/2007 1 TJ SSZŠ Litvínov 2239 Šleich Jan SK Děčín "A" 2236 1 soutěž
2005/2006 11 TJ SSZŠ Litvínov 2283 Herskovič Radek TJ Loko MostA"" 2165 ½ soutěž
2005/2006 10 TJ SSZŠ Litvínov 2283 Balín Jan ŠK Sp.Ustí n.L.A"" 2252 0 soutěž
2005/2006 9 TJ SSZŠ Litvínov 2283 Havránek Miroslav SK Demas DěčínA"" 2239 ½ soutěž
2005/2006 8 TJ SSZŠ Litvínov 2283 Pokorný Petr ŠK ČSOBB"" 2227 1 soutěž
2005/2006 7 TJ SSZŠ Litvínov 2283 Kučera Petr 1.Novoborský B"" 2300 0 soutěž
2005/2006 6 TJ SSZŠ Litvínov 2283 Kameník Martin Marty Most 2022 1 soutěž
2005/2006 4 TJ SSZŠ Litvínov 2283 Kovář Vojtěch TJ Bonex Teplice 2151 ½ soutěž
2005/2006 3 TJ SSZŠ Litvínov 2283 Plíva Vojtěch ŠK Rakovník 2143 ½ soutěž
2005/2006 2 TJ SSZŠ Litvínov 2283 Nudčenko Karel ŠK Louny 2198 1 soutěž
2005/2006 1 TJ SSZŠ Litvínov 2283 Gutman Petr ŠK Kladno 2124 1 soutěž
2004/2005 11 TJ SSZŠ Litvínov 2303 Pick Štěpán TJ PankrácB" 2244 1 soutěž
2004/2005 10 TJ SSZŠ Litvínov 2303 Paganik Pavel Marty Baník Most 2260 ½ soutěž
2004/2005 9 TJ SSZŠ Litvínov 2303 Gregor Jiří Neratovice Nazguls 2266 ½ soutěž
2004/2005 8 TJ SSZŠ Litvínov 2303 Kotek Daniel ŠK Sp.Ústí n.L.A" 2292 1 soutěž
2004/2005 7 TJ SSZŠ Litvínov 2303 Londýn Radek ŠK ČSOBB" 2304 1 soutěž
2004/2005 6 TJ SSZŠ Litvínov 2303 Cvek Robert 1.Novoborský ŠKA" 2487 0 soutěž
2004/2005 5 TJ SSZŠ Litvínov 2303 Havránek Miroslav SK Demas DěčínA" 2247 1 soutěž
2004/2005 4 TJ SSZŠ Litvínov 2303 Choleva Zdeněk Caissa Úholičky 2235 ½ soutěž
2004/2005 3 TJ SSZŠ Litvínov 2303 Wokurka Karel TJ Krásná Lípa 2164 1 soutěž
2004/2005 2 TJ SSZŠ Litvínov 2303 Trapl Jindřich TJ Bonex Teplice A 2390 0 soutěž
2004/2005 11 Loko Most 2303 Michálek Jan Sokol Plzeň I "B" 2363 ½ soutěž
2004/2005 10 Loko Most 2303 Znamenáček Květoslav Bohemians "A" 2260 0 soutěž
2004/2005 9 Loko Most 2303 Stehno Pavel ŠO DDM Chrudim 2326 0 soutěž
2004/2005 8 Loko Most 2303 Meduna Eduard Sokol Vyšehrad "B" 2441 0 soutěž
2004/2005 7 Loko Most 2303 Navara David DA Praha 2620 0 soutěž
2004/2005 6 Loko Most 2303 Nun Jiří Sl.Hrad.Králové 2370 0 soutěž
2004/2005 5 Loko Most 2303 Petr Martin Synt.Pardubice 2278 ½ soutěž
2004/2005 4 Loko Most 2303 Hausner Ivan TJ Pankrác "A" 2402 0 soutěž
2004/2005 3 Loko Most 2303 Netušil Miloslav Sokol Vyšehrad "C" 2307 0 soutěž
2004/2005 2 Loko Most 2303 Vokáč Marek ŠK ČSOB "A" 2469 ½ soutěž
2004/2005 1 Loko Most 2303 Votava Jan ŠK Holdia DP B 2505 0 soutěž
2003/2004 11 TJ Loko MostA" 2316 Trapl Jindřich Bonex TepliceA" 2392 ½ soutěž
2003/2004 10 TJ Loko MostA" 2316 Kopal Josef Desko LiberecA" 2291 1 soutěž
2003/2004 9 TJ Loko MostA" 2316 Havránek Miroslav SK Demas DěčínA" 2222 0 soutěž
2003/2004 8 TJ Loko MostA" 2316 Crha Pavel Sok.Emer.Ml.BolB" 2004 ½ soutěž
2003/2004 7 TJ Loko MostA" 2316 Mrňa Vladimír ŠK SmíchovA" 2136 ½ soutěž
2003/2004 6 TJ Loko MostA" 2316 Petr Jan TJ Pankrác B" 2206 ½ soutěž
2003/2004 5 TJ Loko MostA" 2316 Bělaška Přemysl Sokol KobylisyA" 2271 0 soutěž
2003/2004 4 TJ Loko MostA" 2316 Kotek Daniel ŠK Sp.Ústí n.L.A" 2300 ½ soutěž
2003/2004 3 TJ Loko MostA" 2316 Paganik Pavel Marty Baník Most 2219 0 soutěž
2003/2004 2 TJ Loko MostA" 2316 Boreš Roman ŠK Čes.LípaA" 2220 1 soutěž
2003/2004 1 TJ Loko MostA" 2316 Gregor Jiří TJ Spol.Neratovice 2296 1 soutěž
2003/2004 11 SSZŠ Litvínov 2316 Erban Dušan Sp.Ústí n.L. 2066 ½ soutěž
2003/2004 10 SSZŠ Litvínov 2316 Horák Jiří Slovan Jirkov 2284 ½ soutěž
2003/2004 9 SSZŠ Litvínov 2316 Kánský Pavel SK Demas Děčín 2171 1 soutěž
2003/2004 8 SSZŠ Litvínov 2316 Bezpalec Vratislav Loko Ústí n.L. 2005 1 soutěž
2003/2004 7 SSZŠ Litvínov 2316 Louček Vlastimil ŠK Union Louny 2154 0 soutěž
2003/2004 6 SSZŠ Litvínov 2316 Vágner Tomáš CHP Litvínov 2155 ½ soutěž
2003/2004 5 SSZŠ Litvínov 2316 Paganik Pavel Sokol Údlice 2219 1 soutěž
2003/2004 4 SSZŠ Litvínov 2316 Dusbaba Karel Glaverbel Teplice 2105 ½ soutěž
2003/2004 3 SSZŠ Litvínov 2316 Šura Jaroslav Sj.Litoměřice 2103 1 soutěž
2003/2004 2 SSZŠ Litvínov 2316 Kurka František Bonex Teplice 2138 1 soutěž
2003/2004 1 SSZŠ Litvínov 2316 Balín Jan Tatran Podbořany 2147 0 soutěž