Hráč Votava Jan

Votava Jan

User Pic
Jméno: Votava Jan
Oddíl: 2222 ŠK Polabiny, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: GM
Elo národní: 2524
Elo mezinárodní: 2527
ID: 9
FIDE ID: 300535
Rok narození: 1974
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 11 Č 2222 SK Polabiny B 2523 2526 Špaček Petr SK JOLY Lysa nad Labem C 2362 2341 ½
2017/2018 10 B 2222 SK Polabiny B 2516 2526 Jirovský Miloš TJ Pankrac 2455 2443 ½
2017/2018 9 Č 2222 SK Polabiny B 2516 2526 Svoboda Václav SK OAZA Praha 2413 2411 1
2017/2018 8 B 2222 SK Polabiny B 2528 2526 Vykouk Jan TJ Neratovice A 2451 2438 ½
2017/2018 7 Č 2222 SK Polabiny B 2528 2526 Nun Jiří TJ Slavia Hradec Kralove 2298 2278 0
2017/2018 6 B 2222 SK Polabiny B 2526 2526 Černoušek Lukáš Bartos Unichess 2468 2444 ½
2017/2018 5 B 2222 SK Polabiny B 2526 2526 Londýn Radek SK Sokol Vysehrad 2426 2417 ½
2017/2018 3 B 2222 SK Polabiny B 2516 2526 Rubeš Jan TJ Neratovice B 2333 2288 1
2017/2018 1 B 2222 SK Polabiny B 2512 2519 Carlsson Pontus SK Dopravni podnik Praha 2428 1
2017/2018 11 B GASCO Pardubice 2523 2526 Blahynka Martin SK DURAS BVK Kralovo Pole 2418 2388 0
2017/2018 10 Č GASCO Pardubice 2523 2526 Blatný Pavel Moravska Slavia Brno 2353 2417 1
2017/2018 9 Č GASCO Pardubice 2523 2526 Šimáček Pavel SK Zikuda Turnov 2498 2482 1
2017/2018 8 Č GASCO Pardubice 2528 2526 Svoboda Václav Unichess 2419 2411 ½
2017/2018 7 B GASCO Pardubice 2528 2526 Láznička Viktor 1. Novoborsky SK 2658 2650 ½
2017/2018 6 B GASCO Pardubice 2526 2526 Šmajzr Martin Tatran Litovel 2184 2200 1
2017/2018 5 Č GASCO Pardubice 2526 2526 Rojíček Vojtěch BSS Frydek-Mistek 2390 2397 1
2017/2018 4 Č GASCO Pardubice 2516 2526 Worek Joanna SK mesta Lysa nad Labem 2282 2315 1
2017/2018 3 B GASCO Pardubice 2516 2526 Krejčí Jan Vystaviste Lysa nad Labem 2579 2534 ½
2017/2018 2 B GASCO Pardubice 2516 2526 Cvek Robert SK Slavoj Poruba 2510 2502 ½
2017/2018 1 Č GASCO Pardubice 2516 2526 Velička Petr Labortech Ostrava 2413 2470 ½
2016/2017 11 B 2222 SK Polabiny 2522 2506 Černoušek Lukáš Bohemians Texbase.cz Praha 2466 2458 ½
2016/2017 10 Č 2222 SK Polabiny 2522 2506 Velička Petr TJ Neratovice 2432 2410 ½
2016/2017 7 Č 2222 SK Polabiny 2522 2506 Straka Vojtěch SK OAZA Praha 2323 2311 ½
2016/2017 5 Č 2222 SK Polabiny 2522 2506 Neuman Petr GROP Praha 2443 2400 ½
2016/2017 4 B 2222 SK Polabiny 2522 2506 Svoboda Svatopluk TJ Pankrac 2341 2327 ½
2016/2017 2 B 2222 SK Polabiny 2522 2506 Vlasák Lukáš SK Sokol Vysehrad 2375 2368 1
2016/2017 11 Č SK Rapid Pardubice 2522 2506 Jakubowski Krzysztof SK Slavoj Poruba 2573 2502 1
2016/2017 10 B SK Rapid Pardubice 2522 2506 Pakleza Zbigniew Labortech Ostrava 2511 2498 ½
2016/2017 9 Č SK Rapid Pardubice 2522 2506 Bulski Krzysztof SK AD Jicin 2533 ½
2016/2017 8 B SK Rapid Pardubice 2522 2506 Polák Tomáš SK DURAS BVK Kralovo Pole 2511 2518 0
2016/2017 7 Č SK Rapid Pardubice 2522 2506 Kratochvíl Josef Lokomotiva Brno 2268 2248 ½
2016/2017 6 Č SK Rapid Pardubice 2522 2506 Červený Martin SK mesta Lysa nad Labem 2398 2411 ½
2016/2017 5 B SK Rapid Pardubice 2522 2506 Štoček Jiří Vystaviste Lysa nad Labem 2534 2537 0
2016/2017 4 B SK Rapid Pardubice 2522 2506 Jirka Jiří Prestige Photo Unichess 2420 2411 1
2016/2017 3 Č SK Rapid Pardubice 2522 2506 Láznička Viktor 1. Novoborsky SK 2673 2638 1
2016/2017 2 Č SK Rapid Pardubice 2522 2506 Fedorov Aleksei BSS Frydek Mistek 2561 ½
2016/2017 1 B SK Rapid Pardubice 2522 2506 Studnička Tomáš Tatran Litovel 2333 2340 ½
2015/2016 11 Č 2222 ŠK Polabiny 2522 2506 Hinks-Edwards Thomas Sokol Praha-Kobylisy 2375 2429 ½
2015/2016 10 B 2222 ŠK Polabiny 2522 2506 Bernášek Jan Unichess 2508 2510 1
2015/2016 9 Č 2222 ŠK Polabiny 2522 2506 Petr Martin TJ Slavia Hradec Králové 2508 2501 ½
2015/2016 8 B 2222 ŠK Polabiny 2522 2506 Velička Petr TJ Neratovice 2432 2410 1
2015/2016 7 Č 2222 ŠK Polabiny 2522 2506 Vlasák Lukáš ŠK Sokol Vyšehrad 2375 2368 ½
2015/2016 6 B 2222 ŠK Polabiny 2522 2506 Rašík Vítězslav AD Jičín 2451 2452 ½
2015/2016 5 Č 2222 ŠK Polabiny 2522 2506 Rýdl Jiří Spartak Vlašim 2421 2352 ½
2015/2016 4 B 2222 ŠK Polabiny 2522 2506 Cvek Robert GROP Praha 2523 2515 ½
2015/2016 3 Č 2222 ŠK Polabiny 2522 2506 Kriebel Tadeáš 1. Novoborský ŠK B 2467 2438 ½
2015/2016 2 B 2222 ŠK Polabiny 2522 2506 Vokáč Marek QCC České Budějovice 2422 2409 1
2015/2016 1 B 2222 ŠK Polabiny 2522 2506 Doležal Radoslav TJ Praha-Pankrác 2400 2414 ½
2015/2016 11 B Rapid Pardubice 2522 2506 Stachowiak Kamil Tatran Litovel 2416 2404 1
2015/2016 10 Č Rapid Pardubice 2522 2506 Polák Tomáš ŠK Duras BVK 2511 2518 ½
2015/2016 9 B Rapid Pardubice 2522 2506 Bulski Krzysztof AD Mahrla Praha 2533 1
2015/2016 8 Č Rapid Pardubice 2522 2506 Mišta Alexander ŠK Slavoj Poruba 2577 2565 ½
2015/2016 7 B Rapid Pardubice 2522 2506 Jakubiec Artur Labortech Ostrava 2509 2547 1
2015/2016 6 B Rapid Pardubice 2522 2506 Šimáček Pavel Zikuda Turnov 2455 2450 ½
2015/2016 5 Č Rapid Pardubice 2522 2506 Láznička Viktor 1. Novoborský ŠK 2673 2638 ½
2015/2016 4 Č Rapid Pardubice 2522 2506 Rojíček Vojtěch BŠŠ Frýdek-Místek 2404 2419 ½
2015/2016 3 B Rapid Pardubice 2522 2506 Štohl Igor TŽ Třinec 2494 2510 0
2015/2016 2 B Rapid Pardubice 2522 2506 Štoček Jiří Výstaviště Lysá nad Labem 2534 2537 1
2015/2016 1 Č Rapid Pardubice 2522 2506 Červený Martin ŠK města Lysá nad Labem B 2398 2411 1
2014/2015 11 B TJ Slavia Hradec Králové 2526 2499 Londýn Radek ŠK Sokol Vyšehrad 2340 2348 ½
2014/2015 8 Č TJ Slavia Hradec Králové 2526 2499 Jirovský Miloš TJ Praha-Pankrác 2455 2464 ½
2014/2015 7 B TJ Slavia Hradec Králové 2526 2499 Vokáč Marek QCC České Budějovice 2458 2457 1
2014/2015 6 Č TJ Slavia Hradec Králové 2526 2499 Vrána Jan 1. Novoborský ŠK B 2373 2371 ½
2014/2015 5 B TJ Slavia Hradec Králové 2526 2499 Oral Tomáš ŠK Joly Lysá nad Labem B 2489 2528 ½
2014/2015 11 Č Rapid Pardubice 2526 2499 Plát Vojtěch TŽ Třinec 2432 2416 0
2014/2015 10 B Rapid Pardubice 2526 2499 Szotkowski Jakub ŠK Karviná 2240 2240 1
2014/2015 9 B Rapid Pardubice 2526 2499 Půlpán Jakub 2222 ŠK Polabiny 2300 2267 1
2014/2015 8 Č Rapid Pardubice 2526 2499 Vlasák Lukáš AD Mahrla Praha 2366 2357 1
2014/2015 7 B Rapid Pardubice 2526 2499 Jansa Vlastimil Výstaviště Lysá nad Labem 2443 2455 0
2014/2015 6 B Rapid Pardubice 2526 2499 Rojíček Vojtěch BŠŠ Frýdek-Místek 2433 2439 1
2014/2015 5 Č Rapid Pardubice 2526 2499 Straka Vojtěch Ancora Tatran Litovel 2344 2345 ½
2014/2015 4 Č Rapid Pardubice 2526 2499 Malinovský Karel Slavoj Ostrava - Poruba 2447 2445 ½
2014/2015 3 B Rapid Pardubice 2526 2499 Jedynak Radoslaw Labortech Ostrava 2431 2479 1
2014/2015 2 B Rapid Pardubice 2526 2499 Hráček Zbyněk 1. ŠK Novoborský 2636 2593 ½
2014/2015 1 Č Rapid Pardubice 2526 2499 Vokáč Marek Zikuda Turnov 2458 2457 ½
2013/2014 11 Č 2222 ŠK Polabiny “A“ 2512 2504 Bělunek Vladimír TJ Tatran Litovel “B“ 2256 2269 ½
2013/2014 10 B 2222 ŠK Polabiny “A“ 2512 2504 Cvek Robert Slavia Kroměříž “A“ 2517 2508 ½
2013/2014 9 Č 2222 ŠK Polabiny “A“ 2512 2504 Biolek Richard ŠK Staré Město “A“ 2404 2403 1
2013/2014 8 B 2222 ŠK Polabiny “A“ 2512 2504 Klíma Lukáš TJ Ostrava 2342 2335 ½
2013/2014 7 Č 2222 ŠK Polabiny “A“ 2512 2504 Plát Vojtěch Lokomotiva Brno “A“ 2483 2490 ½
2013/2014 6 B 2222 ŠK Polabiny “A“ 2512 2504 Talla Vladimír SK Slavia Orlová “A“ 2386 2411 ½
2013/2014 5 Č 2222 ŠK Polabiny “A“ 2512 2504 Michalík Peter ŠK Duras BVK Královo Pole “A“ 2576 2455 1
2013/2014 4 B 2222 ŠK Polabiny “A“ 2512 2504 Zwardoň Vojtěch BŠŠ Frýdek-Místek “B“ 2383 2335 ½
2013/2014 1 Č 2222 ŠK Polabiny “A“ 2512 2504 Hába Petr TJ ŠO Chrudim 2505 2468 0
2013/2014 11 Č Rapid Pardubice 2512 2504 Chytilek Roman TŽ Třinec 2374 2377 ½
2013/2014 10 B Rapid Pardubice 2512 2504 Olšar Jaroslav ŠK Karviná 2295 2296 1
2013/2014 9 Č Rapid Pardubice 2512 2504 Zpěvák Pavel ANCORA Tatran Litovel 2381 2395 1
2013/2014 8 B Rapid Pardubice 2512 2504 Zwardoň Vojtěch BŠŠ Frýdek-Místek 2383 2335 ½
2013/2014 7 Č Rapid Pardubice 2512 2504 Vrána Jan A64 VALOZ Grygov 2366 2365 ½
2013/2014 4 Č Rapid Pardubice 2512 2504 Příborský Jan ŠK ERA Poštovní spořitelna 2357 2334 ½
2013/2014 3 B Rapid Pardubice 2512 2504 Oral Tomáš Výstaviště Lysá nad Labem 2528 2530 ½
2013/2014 2 B Rapid Pardubice 2512 2504 Vokáč Marek ŠK Zikuda Turnov 2427 2428 ½
2013/2014 1 Č Rapid Pardubice 2512 2504 Hráček Zbyněk 1. Novoborský ŠK 2638 2595 ½
2012/2013 11 Č 2222 ŠK Polabiny “B“ 2534 2527 Píza Vlastimil ŠK Gordic Jihlava 2257 2260 0
2012/2013 10 B 2222 ŠK Polabiny “B“ 2534 2527 Jurčík Marián Šachový klub Karviná “A“ 2496 2466 ½
2012/2013 8 B 2222 ŠK Polabiny “B“ 2534 2527 Biolek Richard A64 PROCLIENT Grygov “B“ 2399 2393 ½
2012/2013 7 Č 2222 ŠK Polabiny “B“ 2534 2527 Rojíček Vojtěch Beskydská šachová škola o.s. “B“ 2450 2454 ½
2012/2013 6 B 2222 ŠK Polabiny “B“ 2534 2527 Polák Tomáš ŠK Duras BVK Královo Pole “A“ 2520 2514 ½
2012/2013 5 Č 2222 ŠK Polabiny “B“ 2534 2527 Ponížil Cyril ŠK Zlín “A“ 2377 2381 0
2012/2013 4 B 2222 ŠK Polabiny “B“ 2534 2527 Cvek Robert Slavia Kroměříž “A“ 2541 2547 ½
2012/2013 3 Č 2222 ŠK Polabiny “B“ 2534 2527 Stachowiak Kamil Tatran Litovel “B“ 2432 2404 0
2012/2013 2 B 2222 ŠK Polabiny “B“ 2534 2527 Kislinsky Alexey SK Slavia Orlová “A“ 2552 2605 0
2012/2013 1 Č 2222 ŠK Polabiny “B“ 2534 2527 Zpěvák Pavel ŠK Staré Město “A“ 2379 2408 ½
2012/2013 11 B Rapid Pardubice 2534 2527 Biolek Richard A64 VALOZ Grygov 2449 2446 1
2012/2013 10 Č Rapid Pardubice 2534 2527 Svoboda Václav TJ Tatran Litovel 2376 2367 1
2012/2013 9 B Rapid Pardubice 2534 2527 Jansa Vlastimil Výstaviště Lysá nad Labem 2451 2462 ½
2012/2013 8 Č Rapid Pardubice 2534 2527 Klíma Lukáš ŠK Slavoj Poruba 2339 2320 ½
2012/2013 7 B Rapid Pardubice 2534 2527 Jedynak Radoslaw Labortech Ostrava 2475 2479 ½
2012/2013 6 B Rapid Pardubice 2534 2527 Plát Vojtěch TŽ Třinec 2470 2454 ½
2012/2013 5 Č Rapid Pardubice 2534 2527 Antoniewski Rafal BŠŠ Frýdek-Místek 2557 2604 ½
2012/2013 4 B Rapid Pardubice 2534 2527 Hráček Zbyněk 1. Novoborský ŠK 2615 2609 ½
2012/2013 3 Č Rapid Pardubice 2534 2527 Konopka Michal ŠK Zikuda Turnov 2453 2447 1
2012/2013 2 Č Rapid Pardubice 2534 2527 Kourousis Epaminondas TJ Bohemians Praha 2354 1
2012/2013 1 B Rapid Pardubice 2534 2527 Vokáč Marek AD Mahrla Praha 2471 2475 ½
2011/2012 9 Č ŠK Holdia DP Praha B 2538 2539 Štoček Jiří JOLY Lysá nad Labem B 2600 2564 ½
2011/2012 8 B ŠK Holdia DP Praha B 2538 2539 Bernášek Jan ERA-Poštovní spořitelna A 2464 2485 ½
2011/2012 7 Č ŠK Holdia DP Praha B 2538 2539 Sodoma Jan ERA-Poštovní spořitelna B 2380 2372 1
2011/2012 6 B ŠK Holdia DP Praha B 2538 2539 Romanov Evgeny ŠK AD Jičín 2639 ½
2011/2012 5 Č ŠK Holdia DP Praha B 2538 2539 Turner Jan Šakal Kozolupy 2395 2392 ½
2011/2012 4 B ŠK Holdia DP Praha B 2538 2539 Jirovský Miloš TJ Pankrác 2466 2458 0
2011/2012 3 Č ŠK Holdia DP Praha B 2538 2539 Svoboda Václav OAZA Praha 2321 2327 ½
2011/2012 2 B ŠK Holdia DP Praha B 2538 2539 Navara David ŠK Mahrla Praha 2705 2664 ½
2011/2012 11 B ŠK Rapid Pardubice 2538 2539 Žilka Štěpán Tatran Litovel 2517 2518 1
2011/2012 10 Č ŠK Rapid Pardubice 2538 2539 Biolek Richard A64 VALOZ Grygov 2399 2388 ½
2011/2012 9 B ŠK Rapid Pardubice 2538 2539 Paleček Peter 2222 ŠK Polabiny 2227 2240 0
2011/2012 8 Č ŠK Rapid Pardubice 2538 2539 Konopka Michal ŠK Zikuda Turnov 2436 2435 ½
2011/2012 7 B ŠK Rapid Pardubice 2538 2539 Markoš Ján 1. Novoborský ŠK 2596 2546 1
2011/2012 6 B ŠK Rapid Pardubice 2538 2539 Rogozenco Dorian Výstaviště Lysá nad Labem 2552 2534 1
2011/2012 5 Č ŠK Rapid Pardubice 2538 2539 Tričkov Vasil TJ Bohemians Praha 2319 2326 1
2011/2012 4 B ŠK Rapid Pardubice 2538 2539 Fedorov Aleksei BŠŠ Frýdek-Místek 2609 ½
2011/2012 3 Č ŠK Rapid Pardubice 2538 2539 Murdzia Piotr Slavoj Ostrava - Poruba 2472 2461 0
2011/2012 2 Č ŠK Rapid Pardubice 2538 2539 Jurčík Marián ŠK Zlín 2474 2466 ½
2011/2012 1 B ŠK Rapid Pardubice 2538 2539 Jedynak Radoslaw ŠK Labortech Ostrava 2494 2479 ½
2010/2011 11 Č ŠK Holdia DP Praha "B" 2569 Jirovský Miloš TJ Pankrác 2475 1
2010/2011 10 B ŠK Holdia DP Praha "B" 2569 Plát Vojtěch TJ Slavia Hradec Králové 2416 1
2010/2011 9 Č ŠK Holdia DP Praha "B" 2569 Bernášek Jan ERA-Poštovní spořitelna 2490 ½
2010/2011 8 B ŠK Holdia DP Praha "B" 2569 Jirovský Pavel Šakal Kozolupy 2318 ½
2010/2011 7 B ŠK Holdia DP Praha "B" 2569 Chloupek Stanislav ŠK Sokol Vyšehrad 2332 1
2010/2011 6 Č ŠK Holdia DP Praha "B" 2569 Sodoma Jan TJ Bohemians Praha 2343 0
2010/2011 5 B ŠK Holdia DP Praha "B" 2569 Vybíral Zdeněk QCC České Budějovice 2217 ½
2010/2011 4 Č ŠK Holdia DP Praha "B" 2569 Hinks-Edwards Thomas TJ Sokol Praha Kobylisy 2383 1
2010/2011 3 B ŠK Holdia DP Praha "B" 2569 Voloshin Leonid ŠK AD Jičín 2456 ½
2010/2011 2 Č ŠK Holdia DP Praha "B" 2569 Svoboda Václav TJ Sokol Praha Vršovice 2266 ½
2010/2011 1 B ŠK Holdia DP Praha "B" 2569 Kulhánek Tomáš 1. Novoborský ŠK "B" 2391 ½
2010/2011 11 B ŠK Rapid Pardubice 2569 Bindrich Falko ŠK Zikuda Turnov 2504 0
2010/2011 10 Č ŠK Rapid Pardubice 2569 Hráček Zbyněk 1. Novoborský ŠK 2631 ½
2010/2011 9 Č ŠK Rapid Pardubice 2569 Jakubowski Krzysztof TŽ Třinec 2502 0
2010/2011 8 B ŠK Rapid Pardubice 2569 Dydyshko Viacheslav BŠŠ Frýdek-Místek 2547 ½
2010/2011 7 B ŠK Rapid Pardubice 2569 Jurčík Marián ŠK Zlín 2466 ½
2010/2011 6 Č ŠK Rapid Pardubice 2569 Jakubiec Artur ŠK Labortech Ostrava 2547 0
2010/2011 5 Č ŠK Rapid Pardubice 2569 Petr Martin 2222 ŠK Polabiny 2468 ½
2010/2011 4 Č ŠK Rapid Pardubice 2569 Žilka Štěpán Tatran Litovel 2479 1
2010/2011 3 B ŠK Rapid Pardubice 2569 Šimáček Pavel A64 VALOZ Grygov 2469 0
2010/2011 2 B ŠK Rapid Pardubice 2569 Petrík Tomáš Výstaviště Lysá nad Labem 2536 1
2010/2011 1 Č ŠK Rapid Pardubice 2569 Ivanov Mikhail ŠK Mahrla Praha 2429 1
2009/2010 10 Č Holdia DP Praha B"" 2561 Štoček Jiří Výstaviště Lysá nad Labem 2582 ½
2009/2010 9 Č Holdia DP Praha B"" 2561 Jirovský Miloš TJ Pankrác 2482 ½
2009/2010 8 B Holdia DP Praha B"" 2561 Roško Luboš ŠK Sokol Vyšehrad 2313 1
2009/2010 6 B Holdia DP Praha B"" 2561 Petr Martin TJ Slavia Hradec Králové 2495 ½
2009/2010 4 B Holdia DP Praha B"" 2561 Černoušek Lukáš Poštovní spořitelna A"" 2417 1
2009/2010 3 Č Holdia DP Praha B"" 2561 Vrána Jan 1. Novoborský ŠK B"" 2298 1
2009/2010 2 B Holdia DP Praha B"" 2561 Cífka Stanislav QCC České Budějovice 2423 1
2009/2010 1 Č Holdia DP Praha B"" 2561 Trapl Jindřich ŠK Teplice 2345 1
2009/2010 11 Č SAGINA Pardubice 2561 Oral Tomáš ŠK Mahrla Praha 2546 ½
2009/2010 10 B SAGINA Pardubice 2561 Sodoma Jan TJ Bohemians Praha 2376 ½
2009/2010 9 B SAGINA Pardubice 2561 Hráček Zbyněk 1. Novoborský ŠK 2624 1
2009/2010 8 Č SAGINA Pardubice 2561 Sergeev Vladimir ŠK Zikuda Turnov 2415 1
2009/2010 7 B SAGINA Pardubice 2561 Vavrák Peter ŠK SK Zlín 2470 1
2009/2010 6 Č SAGINA Pardubice 2561 Csiba Dominik ŠK DURAS BVK - Královo Pole 2329 ½
2009/2010 5 B SAGINA Pardubice 2561 Kaňovský David 2222 ŠK Polabiny 2471 0
2009/2010 4 Č SAGINA Pardubice 2561 Biolek Richard A64 VALOZ Grygov 2441 ½
2009/2010 3 B SAGINA Pardubice 2561 Rašík Vítězslav ŠK Geofin Ostrava 2464 1
2009/2010 2 B SAGINA Pardubice 2561 Dydyshko Viacheslav BŠŠ Frýdek-Místek 2585 ½
2009/2010 1 Č SAGINA Pardubice 2561 Murdzia Piotr TŽ Třinec 2485 1
2008/2009 11 B RC Sport Pardubice 2542 Jurčík Marián TŽ Třinec B 2435 ½
2008/2009 10 Č RC Sport Pardubice 2542 Murdzia Piotr TŽ Třinec A 2479 ½
2008/2009 9 Č RC Sport Pardubice 2542 Jakubiec Artur ŠK GEOFIN Ostrava 2528 1
2008/2009 8 B RC Sport Pardubice 2542 Azarov Sergei BŠŠ Frýdek-Místek 2612 ½
2008/2009 7 B RC Sport Pardubice 2542 Jirka Jiří TJ Bohemians Praha 2448 1
2008/2009 6 Č RC Sport Pardubice 2542 Stefansson Hlifar Hannes ŠK Mahrla Praha 2575 0
2008/2009 5 B RC Sport Pardubice 2542 Řehořek Martin Space" Poštovní spořitelna" 2329 1
2008/2009 4 Č RC Sport Pardubice 2542 Petrík Tomáš A64 VALOZ Grygov 2487 0
2008/2009 3 B RC Sport Pardubice 2542 Vavrák Peter ŠK SK Zlín 2478 1
2008/2009 2 Č RC Sport Pardubice 2542 Markoš Ján 1. Novoborský ŠK 2557 1
2008/2009 1 B RC Sport Pardubice 2542 Sergeev Vladimir ŠK Zikuda Turnov 2519 ½
2008/2009 11 B Holdia DP Praha B 2542 Neckář Lubomír Výstaviště Lysá nad Labem 2337 1
2008/2009 8 Č Holdia DP Praha B 2542 Šuráň Jan ŠK Sokol Vyšehrad 2385 1
2008/2009 3 Č Holdia DP Praha B 2542 Plát Vojtěch TJ Slavia Hradec Králové 2411 1
2008/2009 2 B Holdia DP Praha B 2542 Fiala Robert Sokol Plzeň - Letná 2335 1
2008/2009 1 Č Holdia DP Praha B 2542 Vokáč Marek 1. Novoborský ŠK B"" 2451 1
2007/2008 10 Č Holdia DP Praha B"" 2546 Konopka Michal TJ Slavia Hradec Králové 2433 ½
2007/2008 8 Č Holdia DP Praha B"" 2546 Kulhánek Tomáš 1. Novoborský ŠK B"" 2410 ½
2007/2008 6 B Holdia DP Praha B"" 2546 Petr Martin 2222 ŠK Polabiny 2440 ½
2007/2008 5 Č Holdia DP Praha B"" 2546 Čech Pavel ŠK ČSOB 2430 ½
2007/2008 2 B Holdia DP Praha B"" 2546 Jirovský Miloš TJ Pankrác 2482 ½
2007/2008 1 Č Holdia DP Praha B"" 2546 Spirin Oleg Karlovarský šachklub Tietz 2404 ½
2007/2008 11 Č RC Sport Pardubice 2546 Štoček Jiří 1. Novoborský ŠK 2551 0
2007/2008 10 B RC Sport Pardubice 2546 Sergeev Vladimir ŠK Zikuda Turnov 2507 1
2007/2008 9 B RC Sport Pardubice 2546 Chytilek Roman ŠK Zlín 2384 1
2007/2008 8 Č RC Sport Pardubice 2546 Berezjuk Sergej BŠŠ Frýdek-Místek 2433 1
2007/2008 7 B RC Sport Pardubice 2546 Žilka Štěpán Tatran Litovel 2479 ½
2007/2008 6 Č RC Sport Pardubice 2546 Biolek Richard A64 VALOZ Grygov 2422 ½
2007/2008 5 Č RC Sport Pardubice 2546 Balín Jan Sokol Plzeň I 2274 1
2007/2008 4 Č RC Sport Pardubice 2546 Zvára Petr TJ Bohemians Praha 2414 ½
2007/2008 3 B RC Sport Pardubice 2546 Jirovský Miloš ŠK Mahrla Praha 2482 ½
2007/2008 2 B RC Sport Pardubice 2546 Velička Petr Labortech-Geofin Ostrava 2519 1
2007/2008 1 Č RC Sport Pardubice 2546 Jakubowski Krzysztof TŽ Třinec 2458 ½
2006/2007 11 B Holdia DP Praha 2531 Kotek Daniel ŠK Dům armády Praha 2299 1
2006/2007 8 Č Holdia DP Praha 2531 Konopka Michal TJ Slavia Hradec Králové 2426 ½
2006/2007 6 Č Holdia DP Praha 2531 Příborský Jan Sokol Plzeň I B"" 2368 1
2006/2007 5 B Holdia DP Praha 2531 Cvek Robert 1. Novoborský ŠK B"" 2512 ½
2006/2007 3 B Holdia DP Praha 2531 Černoušek Lukáš ŠK ČSOB 2408 1
2006/2007 2 Č Holdia DP Praha 2531 Láznička Viktor 2222 ŠK Polabiny 2596 ½
2006/2007 11 B RC Sport Pardubice 2531 Lahner Jakub BŠŠ Frýdek-Místek 2293 ½
2006/2007 10 B RC Sport Pardubice 2531 Vesselovsky Serguei A64 Valoz Grygov 2374 ½
2006/2007 9 Č RC Sport Pardubice 2531 Velička Petr Labortech Ostrava 2437 ½
2006/2007 8 Č RC Sport Pardubice 2531 Jakubowski Krzysztof TJ TŽ Třinec ½
2006/2007 7 B RC Sport Pardubice 2531 Novák Pavel Sokol Plzeň I. Ingem 2361 0
2006/2007 6 B RC Sport Pardubice 2531 Černoušek Lukáš ŠK Mahrla Praha 2408 1
2006/2007 5 B RC Sport Pardubice 2531 Salai Ladislav ŠK Sokol Vyšehrad 1
2006/2007 4 Č RC Sport Pardubice 2531 Tričkov Vasil Lokomotiva Brno 2333 ½
2006/2007 3 Č RC Sport Pardubice 2531 Meszaros Michal ŠK SK Zlín 1
2006/2007 2 Č RC Sport Pardubice 2531 Šimáček Pavel 1. Novoborský ŠK 2492 1
2006/2007 1 Č RC Sport Pardubice 2531 Voloshin Leonid TJ Zikuda Turnov 2440 ½
2005/2006 10 Č ŠK DP Holdia 2545 Hráček Zbyněk Novoborský ŠK 2581 ½
2005/2006 7 B ŠK DP Holdia 2545 Jirovský Pavel Sokol Kolín 2354 1
2005/2006 6 Č ŠK DP Holdia 2545 Černoušek Lukáš ŠK ČSOB 2379 1
2005/2006 5 B ŠK DP Holdia 2545 Voloshin Leonid ŠK JOLY Lysá n.L. 2470 ½
2005/2006 1 B ŠK DP Holdia 2545 Meduna Eduard Sokol Vyšehrad B 2460 ½
2005/2006 11 B Bauset Pardubice 2545 Vávra Pavel ŠK Sokol Vyšehrad 2314 1
2005/2006 10 B Bauset Pardubice 2545 Plachetka Jan ŠK Mahrla Praha 2439 0
2005/2006 9 Č Bauset Pardubice 2545 Sluka Radek A64 Hagemann Opava 2332 1
2005/2006 8 Č Bauset Pardubice 2545 Pisk Petr ŠK SK Zlín 2345 ½
2005/2006 7 B Bauset Pardubice 2545 Špaček Petr TJ Zikuda Turnov 2399 1
2005/2006 6 B Bauset Pardubice 2545 Blatný Pavel Lokomotiva Brno A 2519 1
2005/2006 5 B Bauset Pardubice 2545 Holemář David Lokomotiva Brno B 2287 ½
2005/2006 4 Č Bauset Pardubice 2545 Vokoun Jan TJ Pankrác 2306 1
2005/2006 3 Č Bauset Pardubice 2545 Jirka Jiří Sokol Plzeň Ingem 2387 1
2005/2006 2 B Bauset Pardubice 2545 Jacková Jana TŽ Třinec 2389 1
2005/2006 1 B Bauset Pardubice 2545 Talla Vladimír Labortech Ostrava 2425 1
2004/2005 11 Č ŠK Mahrla Praha 2505 Hrivňák Daniel Slavoj Ostrava 2291 0
2004/2005 10 Č ŠK Mahrla Praha 2505 Berezjuk Sergej IPM Color Ostrava 2381 ½
2004/2005 9 B ŠK Mahrla Praha 2505 Kaňovský David SC A64 Grygov 2392 1
2004/2005 8 B ŠK Mahrla Praha 2505 Chytilek Roman ŠK SK Trinom Zlín 2424 ½
2004/2005 7 Č ŠK Mahrla Praha 2505 Stehno Pavel Bauset Pardubice 2326 1
2004/2005 6 Č ŠK Mahrla Praha 2505 Jirka Jiří Sokol Plzeň Ingem 2372 1
2004/2005 5 Č ŠK Mahrla Praha 2505 Wojtaszek Radoslaw ŠK Sokol Vyšehrad 2536 ½
2004/2005 4 B ŠK Mahrla Praha 2505 Sikorová Olga TŽ Třinec 2252 1
2004/2005 3 B ŠK Mahrla Praha 2505 Antoniewski Rafal Loko Brno-Slezan 2480 1
2004/2005 2 Č ŠK Mahrla Praha 2505 Zelený Tomáš TJ Zikuda Turnov 2253 ½
2004/2005 1 Č ŠK Mahrla Praha 2505 Juřek Josef Sokol Kolín-Abner 2367 ½
2004/2005 11 B ŠK Holdia DP B 2505 Meduna Eduard Sokol Vyšehrad "B" 2441 1
2004/2005 9 B ŠK Holdia DP B 2505 Nun Jiří Sl.Hrad.Králové 2370 1
2004/2005 7 B ŠK Holdia DP B 2505 Doležal Radoslav TJ Pankrác "A" 2420 1
2004/2005 6 Č ŠK Holdia DP B 2505 Netušil Miloslav Sokol Vyšehrad "C" 2307 1
2004/2005 2 B ŠK Holdia DP B 2505 Rašík Vítězslav Bohemians "A" 2469 1
2004/2005 1 Č ŠK Holdia DP B 2505 Horák Michal Loko Most 2303 1
2003/2004 11 B Bauset Pardubice 2506 Šimáček Pavel SC A64 Grygov 2442 ½
2003/2004 10 B Bauset Pardubice 2506 Markoš Ján ŠK SK Trinom Zlín 2459 0
2003/2004 9 Č Bauset Pardubice 2506 Bažant Petr TJ Jakl Karviná 2361 1
2003/2004 8 Č Bauset Pardubice 2506 Rašík Vítězslav TŽ Třinec 2461 ½
2003/2004 7 B Bauset Pardubice 2506 Maník Mikuláš Sokol Plzeň Ingem 2490 ½
2003/2004 6 B Bauset Pardubice 2506 Šuráň Jan Sokol Kolín 2396 ½
2003/2004 5 B Bauset Pardubice 2506 Kulhánek Tomáš Slavia Hr.Králové 2362 ½
2003/2004 4 Č Bauset Pardubice 2506 Fedorchuk Sergey A. ŠK Mahrla Praha 2561 1
2003/2004 3 Č Bauset Pardubice 2506 Zezulkin Jurij Visus Vyšehrad 2543 ½
2003/2004 6 B 2222 ŠK Rosignano Polabiny B 2506 Červený Martin TJ Štefanydes Polička 2180 ½
2003/2004 4 B 2222 ŠK Rosignano Polabiny B 2506 Hájek Lukáš ŠO+DDM Chrudim B 2082 1