Hráč Kincl Libor

Kincl Libor

User Pic
Jméno: Kincl Libor
Oddíl: Spartak Velká Bíteš
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1700
Elo mezinárodní: 0
ID: 3493
FIDE ID: 0
Rok narození: 1959
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 9 TJ Spartak Velká Bíteš 0 1711 Kučera David Gambit Jihlava D 1379 1497 ½ soutěž
2019/2020 8 TJ Spartak Velká Bíteš 0 1711 Bílek Miroslav Gambit Jihlava C 1681 1679 ½ soutěž
2019/2020 7 TJ Spartak Velká Bíteš 0 1711 Dlasek Ján ŠK TJ Jiskra Havlíčkův Brod B 1635 0 1 soutěž
2019/2020 6 TJ Spartak Velká Bíteš 0 1711 Kaňka Lukáš Spartak Pelhřimov B 1641 1654 ½ soutěž
2019/2020 5 TJ Spartak Velká Bíteš 0 1711 Procházka Jaroslav ŠK Světlá nad Sázavou B 0 1719 0 soutěž
2019/2020 4 TJ Spartak Velká Bíteš 0 1711 Vokoun Tomáš TJ Žďár nad Sázavou z.s.C 1635 1557 1 soutěž
2019/2020 3 TJ Spartak Velká Bíteš 0 1711 Pejčoch Karel SŠK Cejle 0 1754 ½ soutěž
2019/2020 2 TJ Spartak Velká Bíteš 0 1711 Kulovaný Radomír ŠK Caissa Třebíč B 1673 1571 ½ soutěž
2019/2020 1 TJ Spartak Velká Bíteš 0 1711 Klubal Jiří TJ Jiskra Humpolec B 1944 1875 0 soutěž
2018/2019 9 TJ Spartak Velká Bíteš 0 1717 Kříž Vojtěch TJ Jiskra Humpolec B 1632 1649 1 soutěž
2018/2019 8 TJ Spartak Velká Bíteš 0 1717 Váhala Marek Gambit Jihlava D 1208 1326 1 soutěž
2018/2019 7 TJ Spartak Velká Bíteš 0 1717 Straka Jan Gambit Jihlava C 1392 1494 ½ soutěž
2018/2019 6 TJ Spartak Velká Bíteš 0 1717 Kulovaný Radomír ŠK Caissa Třebíč C 1679 1579 ½ soutěž
2018/2019 5 TJ Spartak Velká Bíteš 0 1717 Zabloudil Luděk Spartak Pelhřimov B 1527 1535 1 soutěž
2018/2019 4 TJ Spartak Velká Bíteš 0 1717 Volanin Jaromír ŠK Světlá nad Sázavou B 1708 1682 ½ soutěž
2018/2019 3 TJ Spartak Velká Bíteš 0 1717 Kuda Pavel TJ Žďár nad Sázavou z.s.C 1477 1501 ½ soutěž
2018/2019 2 TJ Spartak Velká Bíteš 0 1717 Podrázská Zuzana ŠK TJ Jiskra Havlíčkův Brod B 1777 1761 ½ soutěž
2018/2019 1 TJ Spartak Velká Bíteš 0 1717 Nepraš Jaromír SŠK Cejle 0 1467 ½ soutěž
2017/2018 9 TJ Spartak Velká Bíteš 0 1751 Krč Michal Gambit Jihlava D 1499 1620 ½ soutěž
2017/2018 8 TJ Spartak Velká Bíteš 0 1751 Cvach Zbyněk SŠK Cejle 0 1467 ½ soutěž
2017/2018 7 TJ Spartak Velká Bíteš 0 1751 Zabloudil Luděk Spartak Pelhřimov B 1555 1544 ½ soutěž
2017/2018 6 TJ Spartak Velká Bíteš 0 1751 Janák Libor ŠK Caissa Třebíč C 1517 1585 0 soutěž
2017/2018 5 TJ Spartak Velká Bíteš 0 1751 Daniel Michal Gambit Jihlava C 0 1543 0 soutěž
2017/2018 4 TJ Spartak Velká Bíteš 0 1751 Klubal Jiří TJ Jiskra Humpolec B 1785 1732 0 soutěž
2017/2018 3 TJ Spartak Velká Bíteš 0 1751 Linhart Jaroslav ŠK TJ Jiskra Havlíčkův Brod B 1753 1727 1 soutěž
2017/2018 2 TJ Spartak Velká Bíteš 0 1751 Fousek Jan TJ Žďár nad Sázavou z.s.C 0 1495 1 soutěž
2017/2018 1 TJ Spartak Velká Bíteš 0 1751 Volanin Jaromír ŠK Světlá nad Sázavou B 1733 1690 ½ soutěž
2016/2017 9 TJ Spartak Velká Bíteš 0 1751 Slavík Pavel Spartak Pelhřimov B 1590 1658 1 soutěž
2016/2017 8 TJ Spartak Velká Bíteš 0 1751 Zelený Tomáš ŠK Caissa Třebíč C 1752 1767 0 soutěž
2016/2017 7 TJ Spartak Velká Bíteš 0 1751 Kořínková Eva TJ Žďár nad Sázavou z.s.C 1851 1887 0 soutěž
2016/2017 6 TJ Spartak Velká Bíteš 0 1751 Brož Pavel ŠK Světlá nad Sázavou B 1840 1822 ½ soutěž
2016/2017 5 TJ Spartak Velká Bíteš 0 1751 Polanský Jiří Gambit Jihlava C 1790 1767 ½ soutěž
2016/2017 4 TJ Spartak Velká Bíteš 0 1751 Karban Vlastimil SŠK Cejle 2107 2053 ½ soutěž
2016/2017 3 TJ Spartak Velká Bíteš 0 1751 Holata Miroslav ŠK TJ Jiskra Havlíčkův Brod B 1728 1730 ½ soutěž
2016/2017 2 TJ Spartak Velká Bíteš 0 1751 Ptáček Jan TJ Jiskra Humpolec B 1856 1834 1 soutěž
2016/2017 1 TJ Spartak Velká Bíteš 0 1751 Krč Michal Gambit Jihlava D 1418 1597 ½ soutěž
2015/2016 10 TJ Spartak Velká Bíteš 1756 Zikuška Miloslav TJ Sokol Nové Veselí 1643 ½ soutěž
2015/2016 9 TJ Spartak Velká Bíteš 1756 Kovanda Martin TJ Žďár nad Sázavou D 1294 1 soutěž
2015/2016 8 TJ Spartak Velká Bíteš 1756 Klanica Pavel ŠK DDM Bystřice nad Pernštejnem 1790 1785 ½ soutěž
2015/2016 7 TJ Spartak Velká Bíteš 1756 Zeman Jan TJ Spartak Velké Meziříčí B 1551 1 soutěž
2015/2016 6 TJ Spartak Velká Bíteš 1756 Rosecký Zdeněk TJ Sokol Jámy 1770 1729 ½ soutěž
2015/2016 5 TJ Spartak Velká Bíteš 1756 Černý Stanislav TJ Sokol Nové Veselí 1578 1 soutěž
2015/2016 4 TJ Spartak Velká Bíteš 1756 Fousek Jan TJ Žďár nad Sázavou D 1382 ½ soutěž
2015/2016 3 TJ Spartak Velká Bíteš 1756 Hájek Radovan ŠK DDM Bystřice nad Pernštejnem 1860 1851 0 soutěž
2015/2016 2 TJ Spartak Velká Bíteš 1756 Zeman Jan TJ Spartak Velké Meziříčí B 1551 1 soutěž
2015/2016 1 TJ Spartak Velká Bíteš 1756 Rosecký Zdeněk TJ Sokol Jámy 1770 1729 ½ soutěž
2014/2015 10 Spartak Velká Bíteš 1762 Zikuška Miloslav TJ Sokol Nové Veselí 1661 ½ soutěž
2014/2015 9 Spartak Velká Bíteš 1762 Urbánek Jiří Spartak Velké Meziříčí B 1538 1 soutěž
2014/2015 8 Spartak Velká Bíteš 1762 Jelínek Jan ŠK DDM Bystřice nad Pernšt. 1230 1 soutěž
2014/2015 7 Spartak Velká Bíteš 1762 Pelikán Petr Sokol Jámy 1494 ½ soutěž
2014/2015 6 Spartak Velká Bíteš 1762 Fousek Martin TJ Žďár nad Sázavou D 1125 ½ soutěž
2014/2015 5 Spartak Velká Bíteš 1762 Sýkora Miroslav TJ Sokol Nové Veselí 1584 1 soutěž
2014/2015 4 Spartak Velká Bíteš 1762 Urbánek Jiří Spartak Velké Meziříčí B 1538 1 soutěž
2014/2015 3 Spartak Velká Bíteš 1762 Jelínek Jan ŠK DDM Bystřice nad Pernšt. 1230 1 soutěž
2014/2015 2 Spartak Velká Bíteš 1762 Pařil Vladimír Sokol Jámy 1565 ½ soutěž
2014/2015 1 Spartak Velká Bíteš 1762 Rosecký Patrik TJ Žďár nad Sázavou D 1216 1 soutěž
2013/2014 10 Spartak Velká Bíteš 1757 Straka Jan Gambit Jihlava E 1250 1 soutěž
2013/2014 9 Spartak Velká Bíteš 1757 Dvořák Josef Spartak Velké Meziříčí B 1527 ½ soutěž
2013/2014 8 Spartak Velká Bíteš 1757 Janák Libor ŠK Caissa Třebíč D 1000 ½ soutěž
2013/2014 7 Spartak Velká Bíteš 1757 Franz Adam Gambit Jihlava F 1543 1 soutěž
2013/2014 5 Spartak Velká Bíteš 1757 Straka Jan Gambit Jihlava E 1250 1 soutěž
2013/2014 4 Spartak Velká Bíteš 1757 Dvořák Josef Spartak Velké Meziříčí B 1527 ½ soutěž
2013/2014 3 Spartak Velká Bíteš 1757 Tenkl Jaroslav ŠK Caissa Třebíč D 1679 1 soutěž
2013/2014 2 Spartak Velká Bíteš 1757 Diviš Jan Gambit Jihlava F 1000 0 soutěž
2012/2013 9 Spartak Velká Bíteš 1767 Radvanovský Petr TJ Jiskra Havlíčkův Brod "B" 1644 0 soutěž
2012/2013 8 Spartak Velká Bíteš 1767 Řezáč Rudolf TJ Žďár nad Sázavou "C" 1414 1 soutěž
2012/2013 7 Spartak Velká Bíteš 1767 Tenkl Jaroslav ŠK Caissa RHEA Třebíč "D" 1702 ½ soutěž
2011/2012 4 Spartak Velká Bíteš 1769 Obůrka Vladislav TJ Žďár nad Sázavou 'B' 1830 1851 ½ soutěž
2011/2012 3 Spartak Velká Bíteš 1769 Smola Petr Sportovní šachový klub Cejle 1314 ½ soutěž
2011/2012 2 Spartak Velká Bíteš 1769 Strádal Pavel Jiskra Humpolec 'B' 1482 1 soutěž
2011/2012 1 Spartak Velká Bíteš 1769 Ševčík Zbyněk ŠK Caissa SPEDQUICK Třebíč 'E' 1000 ½ soutěž
2010/2011 9 Spartak Velká Bíteš 1772 Dohnalík Andrej Spartak Velké Meziříčí B 1387 1 soutěž
2010/2011 7 Spartak Velká Bíteš 1772 Pelikán Petr Sokol Jámy 1380 ½ soutěž
2008/2009 6 Spartak Velká Bíteš 1794 Bajer Jiří Gambit Jihlava B 1866 0 soutěž
2008/2009 5 Spartak Velká Bíteš 1794 Varró Petr Sokol Bedřichov B 1857 0 soutěž
2008/2009 4 Spartak Velká Bíteš 1794 Palát František Sokol Rouchovany 1762 ½ soutěž
2008/2009 3 Spartak Velká Bíteš 1794 Novotný Richard TJ Spartak Třebíč B 1598 ½ soutěž
2008/2009 2 Spartak Velká Bíteš 1794 Myšička Stanislav ŠK Caissa Třebíč D 1811 ½ soutěž
2008/2009 1 Spartak Velká Bíteš 1794 Bajer Jiří Gambit Jihlava B 1866 0 soutěž
2007/2008 10 Spartak Velká Bíteš A 1807 Caha Stanislav TJ Sokol Opatov A 1541 1 soutěž
2007/2008 9 Spartak Velká Bíteš A 1807 Cabejšek Jaroslav ŠK Caissa Třebíč C 1829 ½ soutěž
2007/2008 8 Spartak Velká Bíteš A 1807 Kulovaný Radek TJ Spartak Třebíč B 1760 ½ soutěž
2007/2008 7 Spartak Velká Bíteš A 1807 Palát František Sokol Rouchovany 1728 ½ soutěž
2007/2008 6 Spartak Velká Bíteš A 1807 Bajer Jiří SFIALA Gambit Jihlava B 1845 ½ soutěž
2007/2008 5 Spartak Velká Bíteš A 1807 Caha Stanislav TJ Sokol Opatov A 1541 1 soutěž
2007/2008 4 Spartak Velká Bíteš A 1807 Prokeš Jaromír ŠK Caissa Třebíč C 1845 ½ soutěž
2007/2008 3 Spartak Velká Bíteš A 1807 Novotný Leoš TJ Spartak Třebíč B 1695 ½ soutěž
2007/2008 2 Spartak Velká Bíteš A 1807 Vitamvás Jaroslav Sokol Rouchovany 1671 ½ soutěž
2007/2008 1 Spartak Velká Bíteš A 1807 Bílek Miroslav SFIALA Gambit Jihlava B 1681 1 soutěž
2007/2008 7 Spartak Velká Bíteš B 1807 Schlögl Rudolf TJ Sokol Bedřichov - Jihlava C 1739 ½ soutěž
2007/2008 6 Spartak Velká Bíteš B 1807 Dvořák Josef Spartak Velké Meziříčí B 1548 ½ soutěž
2007/2008 5 Spartak Velká Bíteš B 1807 Bulva Tomáš TJ Sokol Opatov B 1 soutěž
2007/2008 4 Spartak Velká Bíteš B 1807 Rychtecký Karel SFIALA Gambit Jihlava D 1475 1 soutěž
2007/2008 3 Spartak Velká Bíteš B 1807 Richtr Karel Sokol Jemnice 1642 1 soutěž
2007/2008 2 Spartak Velká Bíteš B 1807 Benda Vladimír ŠK Caissa Třebíč D 1717 ½ soutěž
2007/2008 1 Spartak Velká Bíteš B 1807 Sopko Petr SFIALA Gambit Jihlava C 1487 0 soutěž
2006/2007 7 Spartak Velká Bíteš B 1851 Macháček Vladislav Spartak Pelhřimov C 1670 ½ soutěž
2006/2007 6 Spartak Velká Bíteš B 1851 Pokorný Jiří SFIALA Gambit Jihlava C 1 soutěž
2006/2007 5 Spartak Velká Bíteš B 1851 Cháb Ondřej SŠK Cejle A 1748 1 soutěž
2006/2007 4 Spartak Velká Bíteš B 1851 Brož Pavel Jiskra Havlíčkův Brod C 1902 0 soutěž
2006/2007 3 Spartak Velká Bíteš B 1851 Myšička Stanislav Caissa Třebíč C 1865 0 soutěž
2006/2007 2 Spartak Velká Bíteš B 1851 Caha Jan Sokol Opatov 1792 0 soutěž
2006/2007 1 Spartak Velká Bíteš B 1851 Stehlík Marek Sokol Jemnice 1803 ½ soutěž
2006/2007 10 Spartak Velká Bíteš A 1851 Pokorný Rudolf TJ Sokol Bedřichov C 1539 ½ soutěž
2006/2007 9 Spartak Velká Bíteš A 1851 Ludvík Lubomír Sokol Rouchovany 1681 ½ soutěž
2006/2007 8 Spartak Velká Bíteš A 1851 Kulovaný Radek TJ Spartak Třebíč B 1656 0 soutěž
2006/2007 7 Spartak Velká Bíteš A 1851 Michálek Miroslav ŠK Caissa Třebíč B 1881 1 soutěž
2006/2007 6 Spartak Velká Bíteš A 1851 Bradáč Josef SFiala Gambit Jihlava B 1750 ½ soutěž
2006/2007 5 Spartak Velká Bíteš A 1851 Dechtěrenko Filip TJ Sokol Bedřichov C 1709 ½ soutěž
2006/2007 4 Spartak Velká Bíteš A 1851 Vitamvás Jaroslav Sokol Rouchovany 1694 1 soutěž
2006/2007 3 Spartak Velká Bíteš A 1851 Poláček Pavel TJ Spartak Třebíč B 1694 1 soutěž
2006/2007 2 Spartak Velká Bíteš A 1851 Michálek Miroslav ŠK Caissa Třebíč B 1881 ½ soutěž
2006/2007 1 Spartak Velká Bíteš A 1851 Polanský Jiří SFiala Gambit Jihlava B 1646 ½ soutěž
2006/2007 7 Spartak Velka Bites B 1851 Černý Stanislav Sokol Nove Veseli 1641 ½ soutěž
2006/2007 5 Spartak Velka Bites B 1851 Myšička Stanislav Caissa Trebic C 1865 0 soutěž
2006/2007 4 Spartak Velka Bites B 1851 Kučera Miroslav Spartak Velke Mezirici B 1437 ½ soutěž
2006/2007 3 Spartak Velka Bites B 1851 Caha Jan Sokol Opatov 1792 0 soutěž
2006/2007 2 Spartak Velka Bites B 1851 Hurych Emanuel Sokol Bedrichov D 1273 1 soutěž
2006/2007 1 Spartak Velka Bites B 1851 Stehlík Marek Sokol Jemnice 1803 ½ soutěž
2005/2006 11 Sokol Jámy A 1880 Jurek Miroslav TJ Sokol Bedřichov A 2058 0 soutěž
2005/2006 9 Sokol Jámy A 1880 Skořepa Pavel TJ Spartak Třebíč A 1821 ½ soutěž
2005/2006 7 Sokol Jámy A 1880 Berger Tomáš ŠK SB Světlá nad Sáz. A 1678 1 soutěž
2005/2006 6 Sokol Jámy A 1880 Kratochvíl Josef TJ Náměšť nad Osl. B 1795 0 soutěž
2005/2006 5 Sokol Jámy A 1880 Obůrka Vladislav Žďas Žďár nad Sáz. B 1844 ½ soutěž
2005/2006 4 Sokol Jámy A 1880 Vala Filip TJ Jiskra Havl. Brod A 1874 ½ soutěž
2005/2006 3 Sokol Jámy A 1880 Strnad Václav TJ Spartak Pelhřimov A 2080 0 soutěž
2005/2006 2 Sokol Jámy A 1880 Hrad Robert Gambit Jihlava A 1863 1 soutěž
2005/2006 1 Sokol Jámy A 1880 Uher Vladimír ŠK Caissa Třebíč A 2075 0 soutěž
2005/2006 10 Velka Bites 1880 Mejzlík Zdeněk Velke Mezirici A 1926 ½ soutěž
2005/2006 9 Velka Bites 1880 Caha Jan Opatov 1735 ½ soutěž
2005/2006 8 Velka Bites 1880 Hulín Jaroslav Rouchovany 1858 1 soutěž
2005/2006 7 Velka Bites 1880 Mezlík Stanislav Spartak Trebic B 1844 0 soutěž
2005/2006 6 Velka Bites 1880 Seidl Antonín Jemnice+Moravske Budejovice 1569 1 soutěž
2005/2006 5 Velka Bites 1880 Čtveráček Milan Velke Mezirici A 1821 ½ soutěž
2005/2006 4 Velka Bites 1880 Paulas Miloš Opatov 1689 ½ soutěž
2005/2006 3 Velka Bites 1880 Ludvík Lubomír Rouchovany 1687 0 soutěž
2005/2006 2 Velka Bites 1880 Kulovaný Radek Spartak Trebic B 1546 0 soutěž
2005/2006 1 Velka Bites 1880 Smrčka Josef Jemnice+Moravske Budejovice 1711 1 soutěž
2004/2005 9 Velka Bites 1859 Nedoma Michal Velke Mezirici 1900 ½ soutěž
2004/2005 8 Velka Bites 1859 Čermák Zdeněk Mor. Budejovice 1789 ½ soutěž
2004/2005 7 Velka Bites 1859 Dechtěrenko Filip Bedrichov C 1744 1 soutěž
2004/2005 6 Velka Bites 1859 Huňáček Jaroslav Rouchovany 1801 ½ soutěž
2004/2005 5 Velka Bites 1856 Mezlík Stanislav Dukovany B 1813 1 soutěž
2004/2005 4 Velka Bites 1856 Nedoma Michal Velke Mezirici 1907 ½ soutěž
2004/2005 3 Velka Bites 1856 Čermák Zdeněk Mor. Budejovice 1799 1 soutěž
2004/2005 2 Velka Bites 1856 Hurych Martin Bedrichov C 1448 1 soutěž
2004/2005 1 Velka Bites 1856 Huňáček Jaroslav Rouchovany 1796 1 soutěž
2003/2004 11 Velká Bíteš 1859 Carbol Jaroslav Jámy A 2007 0 soutěž
2003/2004 10 Velká Bíteš 1859 Siebenbürger Vlastimil Žďár B 2103 0 soutěž
2003/2004 9 Velká Bíteš 1859 Nedoma Michal Velké Meziříčí A 1900 ½ soutěž
2003/2004 8 Velká Bíteš 1859 Mezlík Stanislav Dukovany A 1806 1 soutěž
2003/2004 7 Velká Bíteš 1859 Tyle Vladimír Pelhřimov A 1983 0 soutěž
2003/2004 6 Velká Bíteš 1859 Bína Josef Bedřichov A 2066 0 soutěž
2003/2004 5 Velká Bíteš 1859 Brodina Karel Havlíčkův Brod B 1960 0 soutěž
2003/2004 4 Velká Bíteš 1859 Kodys Stanislav Žďár C 1798 ½ soutěž
2003/2004 3 Velká Bíteš 1859 Milostný Miloš Třebíč 1952 1 soutěž
2003/2004 2 Velká Bíteš 1859 Královský Martin Gambit Jihlava A 2006 0 soutěž
2003/2004 1 Velká Bíteš 1859 Fousek Pavel Náměšť n.Osl.B 1794 1 soutěž