Hráč Vojtěch Ladislav

Vojtěch Ladislav

User Pic
Jméno: Vojtěch Ladislav
Oddíl: Spartak Velká Bíteš
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1993
Elo mezinárodní: 2015
ID: 7105
FIDE ID: 357456
Rok narození: 1976
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 ŠK Tišnov A 2015 2044 Kolek Josef Slovan Ivančice B 1780 1763 1
2018/2019 10 ŠK Tišnov A 2015 2044 Farář Václav ŠK Střelice B 0 1793 1
2018/2019 9 ŠK Tišnov A 2015 2044 Beseda Robert Šachy Zastávka A 0 1908 1
2018/2019 7 ŠK Tišnov A 2031 2044 Pešl Jan ŠK Kuřim K 1745 1784 0
2018/2019 8 Spartak Velké Meziříčí A 2031 2044 Med Ladislav Spartak Pelhřimov A 1789 1800 0
2018/2019 6 Spartak Velké Meziříčí A 2032 2044 Bařina Vít Gambit Jihlava B 1822 1820 ½
2018/2019 5 Spartak Velké Meziříčí A 2032 2044 Petr Luboš TJ Žďár nad Sázavou B 1821 1815 1
2018/2019 3 Spartak Velké Meziříčí A 2046 2054 Sedlák Jiří ŠK TJ Jiskra Humpolec A 1992 1964 0
2018/2019 2 Spartak Velké Meziříčí A 2046 2054 Svíženský Luboš ŠK Caissa Třebíč B 1950 1932 ½
2018/2019 1 Spartak Velké Meziříčí A 2044 2054 Bukáček Lubomír Gambit Jihlava A 2121 2119 ½
2018/2019 9 TJ Spartak Velká Bíteš 2031 2044 Pavlíček Robert TJ Jiskra Humpolec B 1936 1968 0
2018/2019 8 TJ Spartak Velká Bíteš 2031 2044 Strnad Pavel Gambit Jihlava D 1784 1783 1
2018/2019 7 TJ Spartak Velká Bíteš 2032 2044 Merta Vlastimil Gambit Jihlava C 1907 1871 ½
2018/2019 5 TJ Spartak Velká Bíteš 2032 2054 Vyhnálek Jan Spartak Pelhřimov B 1475 1475 1
2018/2019 4 TJ Spartak Velká Bíteš 2032 2054 Brož Petr ŠK Světlá nad Sázavou B 1848 1819 0
2018/2019 3 TJ Spartak Velká Bíteš 2046 2054 Sýkora Milan TJ Žďár nad Sázavou z.s.C 1891 1849 1
2018/2019 2 TJ Spartak Velká Bíteš 2046 2054 Vincze Roman ŠK TJ Jiskra Havlíčkův Brod B 2123 2097 0
2018/2019 1 TJ Spartak Velká Bíteš 2044 2054 Karban Vlastimil SŠK Cejle 2107 2053 0
2017/2018 8 TJ Spartak Velká Bíteš 2059 2080 Karban Vlastimil SŠK Cejle 2107 2053 ½
2017/2018 7 TJ Spartak Velká Bíteš 2062 2080 Slavík Pavel Spartak Pelhřimov B 1616 1658 1
2017/2018 6 TJ Spartak Velká Bíteš 2062 2080 Mezlík Stanislav ŠK Caissa Třebíč C 1893 1900 1
2017/2018 5 TJ Spartak Velká Bíteš 2065 2080 Bařina Vít Gambit Jihlava C 1822 1822 1
2017/2018 4 TJ Spartak Velká Bíteš 2065 2080 Pavlíček Robert TJ Jiskra Humpolec B 1955 1970 0
2017/2018 3 TJ Spartak Velká Bíteš 2065 2080 Vincze Roman ŠK TJ Jiskra Havlíčkův Brod B 2097 2101 ½
2017/2018 2 TJ Spartak Velká Bíteš 2065 2080 Prášil Pavel TJ Žďár nad Sázavou z.s.C 1716 1710 1
2017/2018 1 TJ Spartak Velká Bíteš 2070 2085 Brož Pavel ŠK Světlá nad Sázavou B 1838 1823 ½
2017/2018 7 Spartak Velké Meziříčí 2059 2080 Hruška Ondřej TJ Spartak Pelhřimov A 1928 1909 1
2017/2018 6 Spartak Velké Meziříčí 2062 2080 Fiala Zdeněk ŠK Světlá nad Sázavou A 1978 1974 0
2017/2018 5 Spartak Velké Meziříčí 2062 2080 Motáček Vladimír Gambit Jihlava B 2030 2003 1
2017/2018 4 Spartak Velké Meziříčí 2065 2080 Tesař Jan ŠK Caissa Třebíč B 2043 2019 0
2017/2018 3 Spartak Velké Meziříčí 2065 2080 Obůrka Vladislav TJ Žďár nad Sázavou B 1810 1794 1
2017/2018 2 Spartak Velké Meziříčí 2065 2080 Vala Filip TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 2204 2208 0
2017/2018 1 Spartak Velké Meziříčí 2070 2085 Sedlák Jiří TJ Jiskra Humpolec A 1936 1932 1
2017/2018 11 TJ Namest n/Oslavou 2054 2080 Siebenbürger Vlastimil TJ Zdar nad Sazavou 2038 2050 0
2017/2018 10 TJ Namest n/Oslavou 2065 2080 Valenta Vít SK Velke Losiny 2041 2076 0
2016/2017 9 TJ Spartak Velká Bíteš 2065 2080 Koubek Radim Spartak Pelhřimov B 1746 1778 1
2016/2017 8 TJ Spartak Velká Bíteš 2059 2080 Mezlík Stanislav ŠK Caissa Třebíč C 1887 1900 1
2016/2017 5 TJ Spartak Velká Bíteš 2065 2080 Procházka Petr Gambit Jihlava C 1877 1877 1
2016/2017 2 TJ Spartak Velká Bíteš 2065 2080 Pavlíček Robert TJ Jiskra Humpolec B 1955 1970 1
2016/2017 1 TJ Spartak Velká Bíteš 2070 2085 Hrad Robert Gambit Jihlava D 1770 1761 1
2016/2017 9 Spartak Velké Meziříčí 2040 2078 Mičulka David TJ Náměšť nad Oslavou 2018 2011 ½
2016/2017 8 Spartak Velké Meziříčí 2040 2078 Hruška Ondřej TJ Spartak Pelhřimov A 1923 1891 ½
2016/2017 6 Spartak Velké Meziříčí 2040 2078 Suchomelová Simona ŠK Světlá nad Sázavou A 1915 1987 1
2016/2017 5 Spartak Velké Meziříčí 2040 2078 Mouryc Tomáš Gambit Jihlava B 1950 1924 ½
2016/2017 4 Spartak Velké Meziříčí 2040 2078 Veselý Vítek TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1966 1959 ½
2016/2017 3 Spartak Velké Meziříčí 2040 2078 Celý Jaroslav TJ Žďár nad Sázavou z.s. B 1990 2019 1
2016/2017 2 Spartak Velké Meziříčí 2040 2078 Tesař Jan ŠK Caissa Třebíč B 2078 2039 1
2015/2016 9 Spartak Velké Meziříčí A 2040 2078 Suchomelová Simona ŠK Světlá nad Sázavou B 1915 1987 1
2015/2016 8 Spartak Velké Meziříčí A 2040 2078 Svíženský Luboš ŠK Caissa Třebíč B 1999 1958 ½
2015/2016 7 Spartak Velké Meziříčí A 2040 2078 Sedlák Jiří TJ Jiskra Humpolec A 1951 1900 1
2015/2016 6 Spartak Velké Meziříčí A 2040 2078 Bukáček Lubomír TJ Žďár nad Sázavou A 2092 2092 0
2015/2016 5 Spartak Velké Meziříčí A 2040 2078 Vincze Roman TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 2125 2107 0
2015/2016 4 Spartak Velké Meziříčí A 2040 2078 Bendl Hynek TJ Spartak Pelhřimov A 1996 1973 0
2015/2016 3 Spartak Velké Meziříčí A 2040 2078 Skořepa Tomáš Silko Gambit Jihlava B 2015 2016 ½
2015/2016 2 Spartak Velké Meziříčí A 2040 2078 Kratochvíl Vít TJ Náměšť nad Oslavou 2254 2181 1
2015/2016 9 ŠK Sokol Tišnov 2040 2078 Polách Daneš Sokol Rudice 1972 1989 1
2015/2016 8 ŠK Sokol Tišnov 2040 2078 Jireš Jiří MKS Vyškov "B" 1955 2006 0
2015/2016 7 ŠK Sokol Tišnov 2040 2078 Ševčík David ŠK GARDE Lipovec "C" 1887 1
2015/2016 6 ŠK Sokol Tišnov 2040 2078 Plát Vojtěch ŠK Kuřim "D" 2492 2456 0
2015/2016 5 ŠK Sokol Tišnov 2040 2078 Mižák Ján ŠK GARDE Lipovec "B" 1944 1923 1
2015/2016 4 ŠK Sokol Tišnov 2040 2078 Dobeš Dušan Makkabi Boskovice 2087 2055 ½
2015/2016 3 ŠK Sokol Tišnov 2040 2078 Dirgas Josef TJ Sloup 1995 2026 ½
2015/2016 2 ŠK Sokol Tišnov 2040 2078 Vitula Jan ŠK Kuřim "B" 1908 1940 0
2015/2016 1 ŠK Sokol Tišnov 2040 2078 Moc Roman ASK Blansko 1866 ½
2015/2016 5 TJ Spartak Velká Bíteš 2040 2078 Bílek Roman TJ Sokol Nové Veselí 1888 1935 1
2015/2016 3 TJ Spartak Velká Bíteš 2040 2078 Krondráf Karel ŠK DDM Bystřice nad Pernštejnem 2170 2171 ½
2015/2016 2 TJ Spartak Velká Bíteš 2040 2078 Dvořák Dominik TJ Spartak Velké Meziříčí B 1622 1
2015/2016 1 TJ Spartak Velká Bíteš 2040 2078 Bukáček Lubomír TJ Sokol Jámy 2092 2092 0
2014/2015 5 Spartak Velká Bíteš 2028 2025 Musil Pavel TJ Sokol Nové Veselí 1602 1
2014/2015 1 Spartak Velká Bíteš 2028 2025 Fousek Jan TJ Žďár nad Sázavou D 1330 1
2014/2015 9 ŠK Sokol Tišnov 2028 2025 Jireš Jiří MKS Vyškov B 1855 1880 ½
2014/2015 8 ŠK Sokol Tišnov 2028 2025 Pokladník Martin TJ Sloup 1899 1
2014/2015 7 ŠK Sokol Tišnov 2028 2025 Mižák Ján ŠK Garde Lipovec C 1990 1956 1
2014/2015 6 ŠK Sokol Tišnov 2028 2025 Dobeš Dušan Makkabi Boskovice 2087 2079 1
2014/2015 5 ŠK Sokol Tišnov 2028 2025 Moc Roman ASK Blansko 1830 1
2014/2015 4 ŠK Sokol Tišnov 2028 2025 Majer Jiří ŠK Kuřim B 2074 2094 1
2014/2015 3 ŠK Sokol Tišnov 2028 2025 Šnorek Milan ŠK Lokomotiva Brno D 2105 2117 1
2014/2015 2 ŠK Sokol Tišnov 2028 2025 Gajdoš Daniel ŠK Jevíčko 1814 1940 0
2014/2015 1 ŠK Sokol Tišnov 2028 2025 Rada Michal Sokol Rudice 2054 2117 0
2014/2015 8 Spartak Velké Meziříčí A 2028 2025 Jurek Miroslav Silko Gambit Jihlava B 2080 2083 ½
2014/2015 7 Spartak Velké Meziříčí A 2028 2025 Pekař Václav TJ Jiskra Humpolec A 2174 2184 0
2014/2015 6 Spartak Velké Meziříčí A 2028 2025 Vincze Roman TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 2134 2138 ½
2014/2015 5 Spartak Velké Meziříčí A 2028 2025 Tesař Jan ŠK Caissa Třebíč B 2073 2047 ½
2014/2015 4 Spartak Velké Meziříčí A 2028 2025 Čížek Antonín TJ Náměšť nad Oslavou 2252 2232 ½
2014/2015 3 Spartak Velké Meziříčí A 2028 2025 Volák Michal TJ Spartak Pelhřimov A 2173 2184 ½
2014/2015 2 Spartak Velké Meziříčí A 2028 2025 Karásek Lukáš ŠK SB Světlá nad Sázavou A 2215 2213 ½
2014/2015 1 Spartak Velké Meziříčí A 2028 2025 Siebenbürger Vlastimil TJ Žďár nad Sázavou B 2095 2109 1
2013/2014 9 ŠK Sokol Tišnov A 2043 2046 Gajdoš Daniel ŠK Jevíčko 1813 1950 1
2013/2014 8 ŠK Sokol Tišnov A 2043 2046 Habina Martin ŠK Garde Lipovec B 2073 2062 0
2013/2014 7 ŠK Sokol Tišnov A 2043 2046 Chloupek Libor Makkabi Boskovice 2110 2124 0
2013/2014 6 ŠK Sokol Tišnov A 2043 2046 Ševčík Miloš ŠK Garde Lipovec C 1788 1
2013/2014 5 ŠK Sokol Tišnov A 2043 2046 Pech Václav MKS Vyškov C 2067 2000 ½
2013/2014 4 ŠK Sokol Tišnov A 2043 2046 Pokladník Martin TJ Sloup 1877 0
2013/2014 3 ŠK Sokol Tišnov A 2043 2046 Moc Roman ASK Blansko 1818 1
2013/2014 2 ŠK Sokol Tišnov A 2043 2046 Lakatoš Tomáš ŠK Brno 64 2074 1
2013/2014 1 ŠK Sokol Tišnov A 2043 2046 Hyrš Martin ŠK Kuřim B 1945 1918 1
2013/2014 9 Spartak Velká Bíteš 2043 2046 Dvořák Dominik Spartak Velké Meziříčí B 1600 1
2013/2014 3 Spartak Velká Bíteš 2043 2046 Štork Rostislav ŠK Caissa Třebíč D 1801 1786 ½
2013/2014 8 ŠK Caissa Třebíč B 2043 2046 Strnad Václav Spartak Pelhřimov A 2140 2112 ½
2013/2014 6 ŠK Caissa Třebíč B 2043 2046 Beránek Ondřej Jiskra Havlíčkův Brod B 1902 1904 0
2013/2014 3 ŠK Caissa Třebíč B 2043 2046 Skořepa Jakub Gambit Jihlava B 1804 1868 ½
2013/2014 1 ŠK Caissa Třebíč B 2043 2046 Kopr Stanislav Spartak Velké Meziříčí A 1952 1959 ½
2012/2013 9 ŠK Caissa RHEA Třebíč B 2066 2073 Kořínková Eva ŠK SB Světlá nad Sázavou A 1794 1861 1
2012/2013 8 ŠK Caissa RHEA Třebíč B 2066 2073 Kodys Stanislav TJ Žďár nad Sázavou B 1764 1
2012/2013 7 ŠK Caissa RHEA Třebíč B 2066 2073 Janák Josef Spartak Velké Meziříčí A 1797 1827 1
2012/2013 6 ŠK Caissa RHEA Třebíč B 2066 2073 Vyhnanovský Petr SFiala Gambit Jihlava B 1740 1753 1
2012/2013 5 ŠK Caissa RHEA Třebíč B 2066 2073 Kratochvíl Vít TJ Náměšť nad Oslavou 1944 1964 0
2012/2013 4 ŠK Caissa RHEA Třebíč B 2066 2073 Mašek Jan TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1945 1939 1
2012/2013 3 ŠK Caissa RHEA Třebíč B 2066 2073 Štork Rostislav ŠK Caissa RHEA Třebíč C 1832 1784 1
2012/2013 2 ŠK Caissa RHEA Třebíč B 2066 2073 Svoboda Ivo TJ Žďár nad Sázavou A 2005 2020 0
2012/2013 1 ŠK Caissa RHEA Třebíč B 2066 2073 Bendl Hynek TJ Spartak Pelhřimov A 2023 1983 0
2012/2013 9 Spartak Velká Bíteš 2066 2073 Ježek Zdeněk TJ Jiskra Havlíčkův Brod "B" 1827 1827 1
2012/2013 8 Spartak Velká Bíteš 2066 2073 Celý Jaroslav TJ Žďár nad Sázavou "C" 2120 2090 ½
2012/2013 7 Spartak Velká Bíteš 2066 2073 Sedláček Oldřich ŠK Caissa RHEA Třebíč "D" 2223 2214 ½
2012/2013 6 Spartak Velká Bíteš 2066 2073 Pavlíček Robert Jiskra Humpolec "A" 1995 1987 0
2012/2013 5 Spartak Velká Bíteš 2066 2073 Suchomelová Simona ŠK Světlá n.Sáz. "B" 1757 1774 ½
2012/2013 4 Spartak Velká Bíteš 2066 2073 Koubek Radim TJ Spartak Pelhřimov "C" 1773 1
2012/2013 3 Spartak Velká Bíteš 2066 2073 Hruška Ondřej TJ Spartak Pelhřimov "B" 1917 1889 ½
2012/2013 2 Spartak Velká Bíteš 2066 2073 Cháb Ondřej SŠK Cejle 1763 ½
2012/2013 1 Spartak Velká Bíteš 2066 2073 Šaroun Radek Gambit Jihlava "C" 1801 1823 1
2011/2012 11 ŠK Caissa SWN Moravia Třebíč D 2057 2067 Pavlíček Robert Jiskra Humpolec A 1966 1995 1
2011/2012 7 ŠK Caissa SWN Moravia Třebíč D 2057 2067 Bárta Miroslav Spartak Velké Meziříčí A 1950 1964 1
2011/2012 5 ŠK Caissa SWN Moravia Třebíč D 2057 2067 Večeřa Pavel TJ Žďár nad Sázavou A 2203 2221 0
2011/2012 3 ŠK Caissa SWN Moravia Třebíč D 2057 2067 Chvastek Tomáš SFIALA Gambit Jihlava B 1876 1872 1
2011/2012 2 ŠK Caissa SWN Moravia Třebíč D 2057 2067 Krejčí Jakub Spartak Pelhřimov A 2139 2131 0
2011/2012 9 Spartak Velká Bíteš 2057 2067 Štukheil Martin ŠK Sklo Bohemia Světlá n. Sáz 'B' 1890 1903 1
2011/2012 8 Spartak Velká Bíteš 2057 2067 Hruška Ondřej TJ Spartak Pelhřimov 'B' 1917 1877 1
2011/2012 7 Spartak Velká Bíteš 2057 2067 Ježek Zdeněk TJ Jiskra Havlíčkův Brod 'B' 1859 1852 1
2011/2012 6 Spartak Velká Bíteš 2057 2067 Seidl Antonín SFIALA Gambit Jihlava 'C' 1978 1983 1
2011/2012 5 Spartak Velká Bíteš 2057 2067 Vondra Aleš SFIALA Gambit Jihlava 'D' 1774 1774 1
2011/2012 4 Spartak Velká Bíteš 2057 2067 Večeřa Pavel TJ Žďár nad Sázavou 'B' 2203 2221 0
2011/2012 3 Spartak Velká Bíteš 2057 2067 Karban Vlastimil Sportovní šachový klub Cejle 2066 2063 ½
2011/2012 2 Spartak Velká Bíteš 2057 2067 Kubíček Filip Jiskra Humpolec 'B' 1760 1
2011/2012 1 Spartak Velká Bíteš 2057 2067 Walek Petr ŠK Caissa SPEDQUICK Třebíč 'E' 1745 1868 0
2010/2011 10 Spartak Velká Bíteš 2093 Caha Jan Sokol Opatov 1832 1
2010/2011 9 Spartak Velká Bíteš 2093 Kučera Miloslav Spartak Velké Meziříčí B 1543 1
2010/2011 8 Spartak Velká Bíteš 2093 Zeman Petr TJ Sokol Nové Veselí 1000 1
2010/2011 6 Spartak Velká Bíteš 2093 Juránek Martin Sokol Jemnice 1747 0
2010/2011 5 Spartak Velká Bíteš 2093 Caha Jan Sokol Opatov 1832 1
2010/2011 4 Spartak Velká Bíteš 2093 Kučera Miloslav Spartak Velké Meziříčí B 1543 1
2010/2011 3 Spartak Velká Bíteš 2093 Černý Stanislav TJ Sokol Nové Veselí 1586 1
2010/2011 2 Spartak Velká Bíteš 2093 Prášil Pavel Sokol Jámy 1000 1
2010/2011 1 Spartak Velká Bíteš 2093 Juránek Martin Sokol Jemnice 1747 1
2010/2011 11 SK Caissa Trebic B 2093 Pačovský Jiří AKIS Pardubice 2250 0
2010/2011 10 SK Caissa Trebic B 2093 Kratochvíl Karel Lokomotiva Brno 2153 0
2010/2011 9 SK Caissa Trebic B 2093 Komárek David SK Chrudim 2154 ½
2010/2011 8 SK Caissa Trebic B 2093 Šmíd Jaroslav Sokol Zajecice 2015 ½
2010/2011 7 SK Caissa Trebic B 2093 Vincze Roman Sokol Bedrichov 2077 ½
2010/2011 6 SK Caissa Trebic B 2093 Daniel Martin Jiskra Litomysl 2058 ½
2010/2011 5 SK Caissa Trebic B 2093 Červený Martin 2222 SK Polabiny B 2317 0
2010/2011 4 SK Caissa Trebic B 2093 Rusnák Jan SK Vysoke Myto 2043 0
2010/2011 3 SK Caissa Trebic B 2093 Volf Jaroslav Jiskra Usti nad Orlici 2140 ½
2010/2011 1 SK Caissa Trebic B 2093 Tajovský Martin SK Duras BVK Brno Kralovo Pole B 2171 ½
2009/2010 10 Spartak Velká Bíteš 2009 Ludvík Lubomír Sokol Rouchovany 1692 1
2009/2010 8 Spartak Velká Bíteš 2009 Caha Jan TJ Sokol Opatov 1823 0
2009/2010 7 Spartak Velká Bíteš 2009 Zatočil Josef SFiala Gambit Jihlava D 1469 1
2009/2010 6 Spartak Velká Bíteš 2009 Stehlík Marek Sokol Jemnice 1819 1
2009/2010 5 Spartak Velká Bíteš 2009 Ludvík Lubomír Sokol Rouchovany 1692 1
2009/2010 3 Spartak Velká Bíteš 2009 Caha Jan TJ Sokol Opatov 1823 1
2009/2010 2 Spartak Velká Bíteš 2009 Svoboda Michal SFiala Gambit Jihlava D 1473 1
2009/2010 1 Spartak Velká Bíteš 2009 Stehlík Marek Sokol Jemnice 1819 1
2009/2010 9 ŠK Caissa COLAIR Třebíč "B" 2009 Daněk Pavel ŠK Bohemia Pardubice 1956 ½
2009/2010 8 ŠK Caissa COLAIR Třebíč "B" 2009 Čižinský Petr 2222 ŠK Polabiny "B" 2062 0
2009/2010 7 ŠK Caissa COLAIR Třebíč "B" 2009 Pečinka Martin TJ Jiskra Litomyšl 2058 1
2009/2010 6 ŠK Caissa COLAIR Třebíč "B" 2009 Vachek Jiří Šachový klub Lokomotiva Brno "B" 1865 1
2009/2010 5 ŠK Caissa COLAIR Třebíč "B" 2009 Mičánek Tomáš ŠK DURAS BVK - Královo Pole "B" 2122 1
2009/2010 4 ŠK Caissa COLAIR Třebíč "B" 2009 Jonáš Vlastimil Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kněžnou 2089 1
2009/2010 3 ŠK Caissa COLAIR Třebíč "B" 2009 Bendl Hynek TJ Spartak Pelhřimov 2070 1
2009/2010 2 ŠK Caissa COLAIR Třebíč "B" 2009 Bělohlávek Petr ŠK Caissa RHEA Třebíč "A" 2223 0
2009/2010 1 ŠK Caissa COLAIR Třebíč "B" 2009 Hájek Jaroslav TJ SOKOL Zaječice 1922 1
2008/2009 10 Spartak Velká Bíteš 1990 Seidl Antonín Sokol Bedřichov B 1956 0
2008/2009 9 Spartak Velká Bíteš 1990 Hulín Petr Sokol Rouchovany 2005 1
2008/2009 8 Spartak Velká Bíteš 1990 Mezlík Stanislav TJ Spartak Třebíč B 1919 0
2008/2009 7 Spartak Velká Bíteš 1990 Huňáček Jaroslav ŠK Caissa Třebíč D 1785 0
2008/2009 6 Spartak Velká Bíteš 1990 Polanský Jiří Gambit Jihlava B 1676 1
2008/2009 5 Spartak Velká Bíteš 1990 Seidl Antonín Sokol Bedřichov B 1956 0
2008/2009 4 Spartak Velká Bíteš 1990 Hulín Petr Sokol Rouchovany 2005 0
2008/2009 3 Spartak Velká Bíteš 1990 Mezlík Stanislav TJ Spartak Třebíč B 1919 1
2008/2009 2 Spartak Velká Bíteš 1990 Huňáček Jaroslav ŠK Caissa Třebíč D 1785 1
2008/2009 1 Spartak Velká Bíteš 1990 Polanský Jiří Gambit Jihlava B 1676 1
2008/2009 11 TJ Spartak Třebíč A 1990 Janáček Jaroslav ŠK SB Světlá nad Sázavou A 1981 1
2008/2009 10 TJ Spartak Třebíč A 1990 Nehybka Jiří TJ Náměšť nad Oslavou A 2236 0
2008/2009 9 TJ Spartak Třebíč A 1990 Motáček Vladimír Gordic Jihlava C 2084 ½
2008/2009 8 TJ Spartak Třebíč A 1990 Krejčí Jakub Spartak Pelhřimov A 2131 1
2008/2009 7 TJ Spartak Třebíč A 1990 Seidl Antonín Sokol Bedřichov A 1956 1
2008/2009 6 TJ Spartak Třebíč A 1990 Bělohlávek Petr ŠK Caissa Třebíč C 2197 0
2008/2009 5 TJ Spartak Třebíč A 1990 Kopr Stanislav Spartak Velké Meziříčí A 1921 1
2008/2009 4 TJ Spartak Třebíč A 1990 Göth Jiří Gambit Jihlava A 2121 0
2008/2009 3 TJ Spartak Třebíč A 1990 Pavlíček Robert TJ Jiskra Humpolec A 1982 1
2008/2009 2 TJ Spartak Třebíč A 1990 Vala Filip TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 2057 ½
2008/2009 1 TJ Spartak Třebíč A 1990 Pavliš Jaromír TJ Žďár nad Sázavou B 2105 1
2007/2008 11 TJ Spartak Třebíč A 1986 Göth Jiří SFIALA Gambit Jihlava A 2109 0
2007/2008 10 TJ Spartak Třebíč A 1986 Vala Filip TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 2012 ½
2007/2008 9 TJ Spartak Třebíč A 1986 Pavlíček Robert Jiskra Humpolec A 1985 1
2007/2008 8 TJ Spartak Třebíč A 1986 Krejčí Jakub TJ Spartak Pelhřimov A 2105 0
2007/2008 7 TJ Spartak Třebíč A 1986 Seidl Antonín TJ Sokol Bedřichov-Jihlava B 1913 1
2007/2008 6 TJ Spartak Třebíč A 1986 Kratochvíl Josef TJ Náměšť nad Oslavou B 2084 1
2007/2008 5 TJ Spartak Třebíč A 1986 Kopr Stanislav Spartak Velké Meziříčí A 1909 1
2007/2008 4 TJ Spartak Třebíč A 1986 Běloušek Michal ŠK Sklo Bohemia Světlá n.Sáz. A 2048 0
2007/2008 3 TJ Spartak Třebíč A 1986 Vašut Karel TJ ŽĎAS Žďár nad Sázavou B 2172 0
2007/2008 2 TJ Spartak Třebíč A 1986 Čížek Antonín ŠK Caissa Třebíč B 2213 0
2007/2008 1 TJ Spartak Třebíč A 1986 Jurek Miroslav TJ Sokol Bedřichov-Jihlava A 2067 ½
2007/2008 10 Spartak Velká Bíteš A 1986 Caha Jan TJ Sokol Opatov A 1823 1
2007/2008 9 Spartak Velká Bíteš A 1986 Ciešlak Leszek ŠK Caissa Třebíč C 1
2007/2008 8 Spartak Velká Bíteš A 1986 Mezlík Stanislav TJ Spartak Třebíč B 1897 0
2007/2008 7 Spartak Velká Bíteš A 1986 Hulín Petr Sokol Rouchovany 1975 ½
2007/2008 6 Spartak Velká Bíteš A 1986 Polanský Jiří SFIALA Gambit Jihlava B 1660 1
2007/2008 5 Spartak Velká Bíteš A 1986 Caha Jan TJ Sokol Opatov A 1823 1
2007/2008 4 Spartak Velká Bíteš A 1986 Ciešlak Leszek ŠK Caissa Třebíč C 0
2007/2008 3 Spartak Velká Bíteš A 1986 Mezlík Stanislav TJ Spartak Třebíč B 1897 1
2007/2008 2 Spartak Velká Bíteš A 1986 Ludvík Lubomír Sokol Rouchovany 1676 1
2007/2008 1 Spartak Velká Bíteš A 1986 Kampas Jaromír SFIALA Gambit Jihlava B 1778 0
2006/2007 11 TJ Spartak Třebíč A 1977 Volák Michal TJ Spartak Pelhřimov A 2167 1
2006/2007 10 TJ Spartak Třebíč A 1977 Seidl Pavel TJ Sokol Bedřichov B 1877 1
2006/2007 9 TJ Spartak Třebíč A 1977 Karásek Lukáš TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 2186 ½
2006/2007 8 TJ Spartak Třebíč A 1977 Janáček Jaroslav ŠK Sklo Bohemia Světlá n.S. A 1975 1
2006/2007 7 TJ Spartak Třebíč A 1977 Daněk Libor ŠK Caissa Třebíč A 2277 1
2006/2007 6 TJ Spartak Třebíč A 1977 Motáček Vladimír SFiala Gambit Jihlava A 2040 ½
2006/2007 5 TJ Spartak Třebíč A 1977 Jurek Miroslav TJ Sokol Bedřichov A 2032 0
2006/2007 4 TJ Spartak Třebíč A 1977 Pártl Ondřej TJ Jiskra Havlíčkův Brod B 1911 0
2006/2007 3 TJ Spartak Třebíč A 1977 Mejzlík Zdeněk Spartak Velké Meziříčí A 1907 1
2006/2007 2 TJ Spartak Třebíč A 1977 Vašut Karel TJ Žďas Žďár nad Sázavou B 2145 0
2006/2007 1 TJ Spartak Třebíč A 1977 Kratochvíl Josef TJ Náměšť nad Oslavou B 1978 1
2006/2007 10 Spartak Velká Bíteš A 1977 Mouryc Tomáš TJ Sokol Bedřichov C 1765 1
2006/2007 9 Spartak Velká Bíteš A 1977 Hulín Jaroslav Sokol Rouchovany 1841 1
2006/2007 8 Spartak Velká Bíteš A 1977 Mezlík Stanislav TJ Spartak Třebíč B 1872 1
2006/2007 7 Spartak Velká Bíteš A 1977 Bradáč Roman ŠK Caissa Třebíč B 2017 ½
2006/2007 6 Spartak Velká Bíteš A 1977 Bajer Jiří SFiala Gambit Jihlava B 1863 ½
2006/2007 5 Spartak Velká Bíteš A 1977 Mouryc Tomáš TJ Sokol Bedřichov C 1765 ½
2006/2007 4 Spartak Velká Bíteš A 1977 Palát František Sokol Rouchovany 1670 0
2006/2007 3 Spartak Velká Bíteš A 1977 Kulovaný Radek TJ Spartak Třebíč B 1656 0
2006/2007 2 Spartak Velká Bíteš A 1977 Bradáč Roman ŠK Caissa Třebíč B 2017 0
2006/2007 1 Spartak Velká Bíteš A 1977 Bílek Miroslav SFiala Gambit Jihlava B 1683 ½
2005/2006 11 Sokol Jámy A 1960 Běloušek Michal TJ Sokol Bedřichov A 2116 1
2005/2006 9 Sokol Jámy A 1960 Mezlík Stanislav TJ Spartak Třebíč A 1844 1
2005/2006 7 Sokol Jámy A 1960 Benák Jaroslav ŠK SB Světlá nad Sáz. A 1834 0
2005/2006 6 Sokol Jámy A 1960 Horák Jiří TJ Náměšť nad Osl. B 1939 ½
2005/2006 5 Sokol Jámy A 1960 Siebenbürger Jiří Žďas Žďár nad Sáz. B 1874 1
2005/2006 4 Sokol Jámy A 1960 Rosecký Jan TJ Jiskra Havl. Brod A 1977 ½
2005/2006 3 Sokol Jámy A 1960 Krejčí Jakub TJ Spartak Pelhřimov A 2010 0
2005/2006 2 Sokol Jámy A 1960 Bajer Jiří Gambit Jihlava A 1857 1
2005/2006 1 Sokol Jámy A 1960 Tesař Jan ŠK Caissa Třebíč A 2095 1
2005/2006 9 Velka Bites 1960 Pavlík František Opatov 1921 1
2005/2006 8 Velka Bites 1960 Huňáček Jaroslav Rouchovany 1786 ½
2005/2006 7 Velka Bites 1960 Uher Vladimír Spartak Trebic B 2075 0
2005/2006 6 Velka Bites 1960 Stehlík Marek Jemnice+Moravske Budejovice 1779 ½
2005/2006 5 Velka Bites 1960 Jan Jaroslav Velke Mezirici A 1853 1
2005/2006 4 Velka Bites 1960 Caha Jan Opatov 1735 1
2005/2006 3 Velka Bites 1960 Huňáček Jaroslav Rouchovany 1786 1
2005/2006 2 Velka Bites 1960 Štork Rostislav Spartak Trebic B 1758 ½
2005/2006 1 Velka Bites 1960 Stehlík Marek Jemnice+Moravske Budejovice 1779 0
2004/2005 9 Velka Bites 1888 Mejzlík Zdeněk Velke Mezirici 1935 ½
2004/2005 8 Velka Bites 1888 Bureš Vít Mor. Budejovice 2177 1
2004/2005 7 Velka Bites 1888 Varró Petr Bedrichov C 1616 ½
2004/2005 6 Velka Bites 1888 Michálek Miroslav Rouchovany 1728 1
2004/2005 5 Velka Bites 1908 Uher Vladimír Dukovany B 2076 0
2004/2005 4 Velka Bites 1908 Mejzlík Zdeněk Velke Mezirici 1953 ½
2004/2005 3 Velka Bites 1908 Bureš Vít Mor. Budejovice 2192 0
2004/2005 2 Velka Bites 1908 Varró Petr Bedrichov C 1654 1
2004/2005 1 Velka Bites 1908 Michálek Miroslav Rouchovany 1734 1
2003/2004 11 Velká Bíteš 1888 Kochanek Jiří Jámy A 1904 0
2003/2004 10 Velká Bíteš 1888 Obůrka Vladislav Žďár B 1906 1
2003/2004 9 Velká Bíteš 1888 Jan Jaroslav Velké Meziříčí A 1861 1
2003/2004 8 Velká Bíteš 1888 Skořepa Pavel Dukovany A 1826 1
2003/2004 7 Velká Bíteš 1888 Krejčí Jakub Pelhřimov A 1903 1
2003/2004 6 Velká Bíteš 1888 Jurek Miroslav Bedřichov A 1980 ½
2003/2004 5 Velká Bíteš 1888 Holata Miroslav Havlíčkův Brod B 1765 0
2003/2004 4 Velká Bíteš 1888 Petr Luboš Žďár C 1819 1
2003/2004 3 Velká Bíteš 1888 Cabejšek Jaroslav Třebíč 1818 ½
2003/2004 2 Velká Bíteš 1888 Bajer Jiří Gambit Jihlava A 1852 0
2003/2004 1 Velká Bíteš 1888 Kulovaný Radek Náměšť n.Osl.B 1453 1