Hráč Benák Jaroslav

Benák Jaroslav

User Pic
Jméno: Benák Jaroslav
Oddíl: Šachový klub Světlá nad Sázavou
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1855
Elo mezinárodní: 1866
ID: 12127
FIDE ID: 326542
Rok narození: 1986
Třída rozhodčího: M
Třída trenéra: 2
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 6 ŠK Světlá nad Sázavou A 1868 1856 Machala Miroslav ŠK TJ Jiskra Humpolec A 1798 1801 ½ soutěž
2018/2019 9 ŠK Světlá nad Sázavou A 1879 1860 Košut Tomáš ŠK Caissa Třebíč B 1861 1853 0 soutěž
2018/2019 7 ŠK Světlá nad Sázavou A 1875 1860 Hron Robert Gambit Jihlava A 2045 2057 ½ soutěž
2017/2018 1 ŠK Světlá nad Sázavou A 1880 1863 Bukáček Lubomír TJ Žďár nad Sázavou B 1690 1664 ½ soutěž
2016/2017 5 ŠK Světlá nad Sázavou A 1901 1877 Halbrštat Petr TJ Náměšť nad Oslavou 1527 1569 0 soutěž
2016/2017 1 ŠK Světlá nad Sázavou A 1901 1877 Polanský Jiří Gambit Jihlava B 1773 1762 ½ soutěž
2015/2016 1 ŠK Světlá nad Sázavou B 1901 1877 Horák Miroslav TJ Náměšť nad Oslavou 1661 1672 1 soutěž
2014/2015 11 ŠK Světlá n.Sáz. "B" 1897 1870 Prášil Pavel TJ Zďár nad Sázavou "C" 1658 1643 1 soutěž
2014/2015 10 ŠK Světlá n.Sáz. "B" 1897 1870 Teplý Stanislav Silko Gambit Jihlava "D" 1673 1 soutěž
2014/2015 3 ŠK Světlá n.Sáz. "B" 1897 1870 Karban Vlastimil SŠK Cejle 2107 2079 0 soutěž
2013/2014 11 ŠK Světlá nad Sáz. B 1896 1859 Hrad Robert Gambit Jihlava "D" 1733 1760 1 soutěž
2013/2014 2 ŠK Světlá nad Sáz. B 1896 1859 Radvanovský Petr TJ Jiskra Havlíčkův Brod "C" 1655 1 soutěž
2012/2013 6 ŠK SB Světlá nad Sázavou A 1881 1833 Paulík Václav TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1892 1886 1 soutěž
2012/2013 5 ŠK SB Světlá nad Sázavou A 1881 1833 Bazala Vladimír ŠK Caissa RHEA Třebíč C 1830 1760 ½ soutěž
2012/2013 4 ŠK SB Světlá nad Sázavou A 1881 1833 Fišar Josef TJ Žďár nad Sázavou A 2039 2032 ½ soutěž
2012/2013 8 ŠK Světlá n.Sáz. "B" 1881 1833 Štůla Petr TJ Jiskra Havlíčkův Brod "B" 1314 1 soutěž
2011/2012 7 Duras BVK Brno E 1884 1831 Rybníček Otto SK 64 Brno C 1785 ½ soutěž
2011/2012 6 Duras BVK Brno E 1884 1831 Turza Pavel Moravská Slávia C 1831 0 soutěž
2011/2012 9 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.Sáz. A 1884 1831 Tyle Vladimír Spartak Pelhřimov A 1939 1915 ½ soutěž
2011/2012 7 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.Sáz. A 1884 1831 Machala Miroslav Jiskra Humpolec A 1741 1 soutěž
2011/2012 6 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.Sáz. A 1884 1831 Obršlík Jiří ŠK Caissa SWN Moravia Třebíč D 1731 1 soutěž
2011/2012 1 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.Sáz. A 1884 1831 Pavliš Jaromír TJ Žďár nad Sázavou A 2033 2020 0 soutěž
2010/2011 11 ŠK Duras BVK Kr. Pole E 1833 Brauner Radek Vojenská akademie 1783 1 soutěž
2010/2011 9 ŠK Duras BVK Kr. Pole E 1833 Havlát Stanislav Moravská Slávia Brno D 1659 0 soutěž
2010/2011 5 ŠK Duras BVK Kr. Pole E 1833 Mazanec Karel Lokomotiva Brno H 1735 ½ soutěž
2010/2011 1 ŠK Duras BVK Kr. Pole E 1833 Bezdíček Miloš ŠK 64 Brno C 1744 ½ soutěž
2010/2011 10 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.Sáz. A 1833 Sedláček Mojmír SFIALA Gambit Jihlava A 1994 ½ soutěž
2010/2011 9 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.Sáz. A 1833 Kubíček Filip Jiskra Humpolec A 1714 ½ soutěž
2010/2011 5 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.Sáz. A 1833 Míka Petr SFIALA Gambit Jihlava B 1524 1 soutěž
2010/2011 4 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.Sáz. A 1833 Milostný Miloš ŠK Caissa Třebíč C 2060 1 soutěž
2010/2011 1 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.Sáz. A 1833 Krásenský Jakub Sokol Bedřichov B 1807 0 soutěž
2009/2010 9 Duras BVK E 1907 Skála Přemysl Vinohrady B 1681 ½ soutěž
2009/2010 7 Duras BVK E 1907 Zamazal Milan ŠK 64 C 1846 0 soutěž
2009/2010 5 Duras BVK E 1907 Prokop Jiří Moravská Slávia C 1737 ½ soutěž
2009/2010 4 Duras BVK E 1907 Jeřábek Oldřich Duras BVK F 1462 1 soutěž
2009/2010 3 Duras BVK E 1907 Beer František Vojenská akademie 1823 ½ soutěž
2009/2010 2 Duras BVK E 1907 Kašpárek Ondřej Lokomotiva I 1820 0 soutěž
2009/2010 5 ŠK SB Světlá nad Sáz. A 1907 Mrazík Tomáš Spartak Velké Meziříčí A 1868 0 soutěž
2009/2010 3 ŠK SB Světlá nad Sáz. A 1907 Svoboda František TJ Spartak Třebíč A 1626 1 soutěž
2009/2010 2 ŠK SB Světlá nad Sáz. A 1907 Michálek Miroslav ŠK Caissa TRIATEX Třebíč C 1979 ½ soutěž
2009/2010 1 ŠK SB Světlá nad Sáz. A 1907 Krčil Aleš Jiskra Humpolec A 1529 ½ soutěž
2008/2009 10 ŠK SB Světlá nad Sázavou A 1909 Kratochvíl Josef ŠK Caissa Třebíč C 2065 ½ soutěž
2008/2009 9 ŠK SB Světlá nad Sázavou A 1909 Mrazík Tomáš Spartak Velké Meziříčí A 1742 ½ soutěž
2008/2009 8 ŠK SB Světlá nad Sázavou A 1909 Polanský Jiří Gambit Jihlava A 1676 ½ soutěž
2008/2009 7 ŠK SB Světlá nad Sázavou A 1909 Kohout Miloslav TJ Jiskra Humpolec A 1491 1 soutěž
2008/2009 5 ŠK SB Světlá nad Sázavou A 1909 Petlach Zdeněk TJ Žďár nad Sázavou B 1805 0 soutěž
2008/2009 2 ŠK SB Světlá nad Sázavou A 1909 Okáč Jaroslav Gordic Jihlava C 1608 1 soutěž
2008/2009 1 ŠK SB Světlá nad Sázavou A 1909 Hruška Ondřej Spartak Pelhřimov A 1911 1 soutěž
2008/2009 8 ŠK SB Světlá nad Sázavou B 1909 Strádal Jaroslav TJ Jiskra Humpolec B 1817 ½ soutěž
2008/2009 5 ŠK SB Světlá nad Sázavou B 1909 Beránek Ondřej TJ Jiskra Havlíčkův Brod B 1821 ½ soutěž
2008/2009 3 ŠK SB Světlá nad Sázavou B 1909 Strádal Jaroslav TJ Jiskra Humpolec B 1817 ½ soutěž
2007/2008 11 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.Sáz. A 1818 Milostný Miloš ŠK Caissa Třebíč B 2064 ½ soutěž
2007/2008 8 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.Sáz. A 1818 Kratochvíl Vít TJ Náměšť nad Oslavou B 1100 1 soutěž
2007/2008 7 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.Sáz. A 1818 Tatarka Juraj SFIALA Gambit Jihlava A 1640 0 soutěž
2007/2008 6 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.Sáz. A 1818 Čtveráček Milan Spartak Velké Meziříčí A 1787 1 soutěž
2007/2008 5 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.Sáz. A 1818 Šplíchal Petr TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1969 ½ soutěž
2007/2008 4 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.Sáz. A 1818 Kenovský Zdeněk TJ Spartak Třebíč A 1747 ½ soutěž
2007/2008 3 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.Sáz. A 1818 Glacner Karel Jiskra Humpolec A 1745 1 soutěž
2007/2008 2 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.Sáz. A 1818 Obůrka Vladislav TJ ŽĎAS Žďár nad Sázavou B 1815 ½ soutěž
2007/2008 10 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.Sáz. B 1818 Paulík Václav TJ Jiskra Havlíčkův Brod B 1840 0 soutěž
2007/2008 9 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.Sáz. B 1818 Hrad Robert Gordic Jihlava C 1864 1 soutěž
2007/2008 8 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.Sáz. B 1818 Straka Miloslav TJ ŽĎAS Žďár nad Sázavou C 1809 ½ soutěž
2007/2008 7 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.Sáz. B 1818 Linhart Jaroslav TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 1518 ½ soutěž
2007/2008 6 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.Sáz. B 1818 Hruška Josef TJ Spartak Pelhřimov B 1859 1 soutěž
2007/2008 5 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.Sáz. B 1818 Čermák Michael TJ Jiskra Havlíčkův Brod B 1812 0 soutěž
2007/2008 4 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.Sáz. B 1818 Došek Karel Gordic Jihlava C 1644 1 soutěž
2007/2008 3 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.Sáz. B 1818 Straka Miloslav TJ ŽĎAS Žďár nad Sázavou C 1809 ½ soutěž
2007/2008 1 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.Sáz. B 1818 Koubek Radim TJ Spartak Pelhřimov B 1847 1 soutěž
2006/2007 10 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.S. A 1892 Svoboda Ivo TJ Žďas Žďár nad Sázavou B 2024 0 soutěž
2006/2007 9 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.S. A 1892 Krumlová Zuzana TJ Náměšť nad Oslavou B 1626 1 soutěž
2006/2007 8 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.S. A 1892 Hromada František TJ Spartak Třebíč A 1746 ½ soutěž
2006/2007 7 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.S. A 1892 Kameník František TJ Sokol Bedřichov B 1742 1 soutěž
2006/2007 6 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.S. A 1892 Brož Pavel TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1902 1 soutěž
2006/2007 3 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.S. A 1892 Kampas Jaromír SFiala Gambit Jihlava A 1797 ½ soutěž
2006/2007 2 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.S. A 1892 Sýkora Karel TJ Sokol Bedřichov A 2099 0 soutěž
2006/2007 8 ŠK Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou B 1892 Hájek Radovan TJ Žďas Žďár nad Sázavou C 1859 ½ soutěž
2006/2007 7 ŠK Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou B 1892 Černý Stanislav Sokol Jámy A 1641 1 soutěž
2006/2007 5 ŠK Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou B 1892 Koubek Radim TJ Spartak Pelhřimov B 1833 0 soutěž
2006/2007 2 ŠK Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou B 1892 Černý Stanislav Sokol Jámy A 1641 1 soutěž
2005/2006 11 ŠK SB Světlá nad Sáz. A 1834 Šplíchal Petr TJ Jiskra Havl. Brod A 1931 1 soutěž
2005/2006 10 ŠK SB Světlá nad Sáz. A 1834 Koubek Radim TJ Spartak Pelhřimov A 1807 ½ soutěž
2005/2006 8 ŠK SB Světlá nad Sáz. A 1834 Tesař Jan ŠK Caissa Třebíč A 2095 0 soutěž
2005/2006 7 ŠK SB Světlá nad Sáz. A 1834 Vojtěch Ladislav Sokol Jámy A 1960 1 soutěž
2005/2006 4 ŠK SB Světlá nad Sáz. A 1834 Vanek Marian TJ Jiskra Havl. Brod B 1760 ½ soutěž
2005/2006 3 ŠK SB Světlá nad Sáz. A 1834 Sýkora Karel TJ Sokol Bedřichov A 2119 1 soutěž
2005/2006 1 ŠK SB Světlá nad Sáz. A 1834 Petlach Zdeněk Žďas Žďár nad Sáz. B 1835 1 soutěž
2004/2005 9 Svetla 1697 Hruska Ondrej Pelhrimov B 1532 0 soutěž
2004/2005 8 Svetla 1697 Došek Karel 1.SK Jihlava B 1680 1 soutěž
2004/2005 7 Svetla 1715 Jůda Josef Sokol Jamy B 1 soutěž
2004/2005 6 Svetla 1715 Kameník František Bedrichov B 1730 0 soutěž
2004/2005 5 Svetla 1697 Fišar Josef Zdar D 1584 ½ soutěž
2004/2005 2 Svetla 1697 Pařil Vladimír Sokol Jamy B 1529 1 soutěž
2004/2005 1 Svetla 1697 Kameník František Bedrichov B 1721 1 soutěž
2004/2005 11 Jiskra Havl.Brod B 1697 Celý Jaroslav Sokol Jámy A 2113 0 soutěž
2004/2005 9 Jiskra Havl.Brod B 1697 Obůrka Vladislav Žďas Žďár n/Sáz. B 1831 0 soutěž
2004/2005 7 Jiskra Havl.Brod B 1697 Rozvoda Luboš MC Softw. Humpolec 1842 ½ soutěž
2004/2005 6 Jiskra Havl.Brod B 1697 Sedláček Mojmír Gambit Jihlava A 1977 0 soutěž
2004/2005 5 Jiskra Havl.Brod B 1697 Koubek Radim Sp. Pelhřimov A 1800 0 soutěž
2004/2005 4 Jiskra Havl.Brod B 1697 Tesař Jan TJ Třebíč 2042 0 soutěž
2004/2005 3 Jiskra Havl.Brod B 1697 Denk Petr Žďas Žďár n/Sáz. C 1791 1 soutěž
2003/2004 10 SB Světlá n/Sáz. A 1715 Macháček Vladislav Sp. Pelhřimov B 1643 ½ soutěž
2003/2004 8 SB Světlá n/Sáz. A 1715 Máca Kamil Gambit Jihlava B 1590 1 soutěž
2003/2004 7 SB Světlá n/Sáz. A 1715 Boháč Denis Sokol Kamenice A 1 soutěž
2003/2004 6 SB Světlá n/Sáz. A 1715 Schlögl Rudolf Sokol Bedřichov B 1755 ½ soutěž
2003/2004 5 SB Světlá n/Sáz. A 1715 Slavík Pavel Sp. Pelhřimov B 1669 1 soutěž
2003/2004 3 SB Světlá n/Sáz. A 1715 Vyhnanovský Jaroslav Gambit Jihlava B 1 soutěž
2003/2004 2 SB Světlá n/Sáz. A 1715 Caha Jan Sokol Kamenice A 0 soutěž
2003/2004 1 SB Světlá n/Sáz. A 1715 Varró Petr Sokol Bedřichov B 1616 ½ soutěž