Hráč Rosecký Tomáš

Rosecký Tomáš

User Pic
Jméno: Rosecký Tomáš
Oddíl: Šachový klub Světlá nad Sázavou
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1901
Elo mezinárodní: 1932
ID: 4160
FIDE ID: 326607
Rok narození: 1978
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2013/2014 3 ŠK SB Světlá nad Sázavou A 1932 1906 Váňa Lubomír Jiskra Humpolec A 1435 ½
2012/2013 9 ŠK SB Světlá nad Sázavou A 1933 1906 Uher Vladimír ŠK Caissa RHEA Třebíč B 2103 2091 ½
2012/2013 4 ŠK SB Světlá nad Sázavou A 1933 1906 Siebenbürger Vlastimil TJ Žďár nad Sázavou A 2113 2130 0
2011/2012 6 ŠK Sklo Bohemia Světlá n. Sáz 'B' 1920 1885 Karban Vlastimil Sportovní šachový klub Cejle 2066 2063 1
2011/2012 5 ŠK Sklo Bohemia Světlá n. Sáz 'B' 1920 1885 Bachan Lukáš ŠK Caissa SPEDQUICK Třebíč 'E' 1600 1
2011/2012 9 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.Sáz. A 1920 1885 Bendl Hynek Spartak Pelhřimov A 2040 1996 ½
2011/2012 7 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.Sáz. A 1920 1885 Krčil Aleš Jiskra Humpolec A 1737 1743 1
2010/2011 10 ŠK Sklo Bohemia Světlá n./Sáz. 'B' 1896 Kubíček Filip Jiskra Humpolec 'B' 1714 ½
2010/2011 8 ŠK Sklo Bohemia Světlá n./Sáz. 'B' 1896 Hruška Ondřej TJ Spartak Pelhřimov 'B' 1910 1
2010/2011 6 ŠK Sklo Bohemia Světlá n./Sáz. 'B' 1896 Karban Vlastimil SŠK Cejle 'A' 2054 0
2010/2011 5 ŠK Sklo Bohemia Světlá n./Sáz. 'B' 1896 Kubíček Filip Jiskra Humpolec 'B' 1714 1
2010/2011 4 ŠK Sklo Bohemia Světlá n./Sáz. 'B' 1896 Reichel Tomáš TJ Jiskra Havlíčkův Brod 'B' 1939 0
2010/2011 3 ŠK Sklo Bohemia Světlá n./Sáz. 'B' 1896 Hruška Ondřej TJ Spartak Pelhřimov 'B' 1910 ½
2010/2011 11 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.Sáz. A 1896 Walek Petr TJ Náměšť nad Oslavou 1752 0
2010/2011 8 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.Sáz. A 1896 Reichel Tomáš TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1939 ½
2010/2011 6 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.Sáz. A 1896 Mrazík Tomáš Spartak Velké Meziříčí A 1909 0
2010/2011 5 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.Sáz. A 1896 Svoboda Michal SFIALA Gambit Jihlava B 1492 1
2010/2011 3 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.Sáz. A 1896 Fišar Josef TJ Žďár nad Sázavou A 2043 ½
2010/2011 1 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.Sáz. A 1896 Seidl Pavel Sokol Bedřichov B 1857 1
2009/2010 9 ŠK Sklo Bohemia Světlá n. Sáz. 'B' 1897 Velc Luděk Sportovní šachový klub Cejle 'A' 1533 1
2009/2010 7 ŠK Sklo Bohemia Světlá n. Sáz. 'B' 1897 Pártl Ondřej TJ Jiskra Havlíčkův Brod 'B' 1952 0
2009/2010 5 ŠK Sklo Bohemia Světlá n. Sáz. 'B' 1897 Provazník Ivo TJ Jiskra Havlíčkův Brod 'C' 1965 1
2009/2010 4 ŠK Sklo Bohemia Světlá n. Sáz. 'B' 1897 Karban Vlastimil Sportovní šachový klub Cejle 'A' 2062 0
2009/2010 1 ŠK Sklo Bohemia Světlá n. Sáz. 'B' 1897 Alinger Jiří TJ Spartak Pelhřimov 'C' ½
2009/2010 10 ŠK SB Světlá nad Sáz. A 1897 Sedláček Mojmír SFiala Gambit Jihlava A 1991 ½
2009/2010 8 ŠK SB Světlá nad Sáz. A 1897 Slavětínský Jaroslav TJ Spartak Pelhřimov B 1820 1
2009/2010 7 ŠK SB Světlá nad Sáz. A 1897 Svoboda Ivo TJ Žďár nad Sázavou B 2017 0
2009/2010 5 ŠK SB Světlá nad Sáz. A 1897 Bárta Miroslav Spartak Velké Meziříčí A 1877 ½
2009/2010 1 ŠK SB Světlá nad Sáz. A 1897 Mikšů Vojtěch Jiskra Humpolec A 1730 ½
2008/2009 8 ŠK SB Světlá nad Sázavou A 1908 Teplý Stanislav Gambit Jihlava A 1749 1
2008/2009 7 ŠK SB Světlá nad Sázavou A 1908 Váňa Lubomír TJ Jiskra Humpolec A 1299 1
2008/2009 5 ŠK SB Světlá nad Sázavou A 1908 Svoboda Ivo TJ Žďár nad Sázavou B 2018 ½
2008/2009 2 ŠK SB Světlá nad Sázavou A 1908 Došek Karel Gordic Jihlava C 1633 1
2008/2009 1 ŠK SB Světlá nad Sázavou A 1908 Přibyl Radomír Spartak Pelhřimov A 2016 ½
2008/2009 8 ŠK SB Světlá nad Sázavou B 1908 Jána Martin TJ Jiskra Humpolec B 1760 ½
2008/2009 6 ŠK SB Světlá nad Sázavou B 1908 Cháb Ondřej Sport. šachový klub Cejle A 1724 ½
2008/2009 5 ŠK SB Světlá nad Sázavou B 1908 Čermák Michael TJ Jiskra Havlíčkův Brod B 1860 0
2008/2009 4 ŠK SB Světlá nad Sázavou B 1908 Petlach Zdeněk TJ Žďár nad Sázavou C 1805 ½
2008/2009 2 ŠK SB Světlá nad Sázavou B 1908 Koubek Radim Spartak Pelhřimov B 1818 ½
2008/2009 1 ŠK SB Světlá nad Sázavou B 1908 Cháb Ondřej Sport. šachový klub Cejle A 1724 ½
2007/2008 11 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.Sáz. A 1941 Bradáč Roman ŠK Caissa Třebíč B 2050 ½
2007/2008 10 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.Sáz. A 1941 Zemek Petr TJ Sokol Bedřichov-Jihlava B 1841 ½
2007/2008 8 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.Sáz. A 1941 Doležal Jiří TJ Náměšť nad Oslavou B 1710 1
2007/2008 7 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.Sáz. A 1941 Libich Jan SFIALA Gambit Jihlava A 1943 0
2007/2008 6 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.Sáz. A 1941 Janák Josef Spartak Velké Meziříčí A 1729 0
2007/2008 4 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.Sáz. A 1941 Hromada František TJ Spartak Třebíč A 1848 1
2007/2008 3 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.Sáz. A 1941 Fiala René Jiskra Humpolec A 1759 ½
2007/2008 1 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.Sáz. A 1941 Volák Michal TJ Spartak Pelhřimov A 2153 0
2007/2008 10 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.Sáz. B 1941 Reichel Tomáš TJ Jiskra Havlíčkův Brod B 1810 1
2007/2008 8 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.Sáz. B 1941 Petlach Zdeněk TJ ŽĎAS Žďár nad Sázavou C 1804 ½
2007/2008 7 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.Sáz. B 1941 Beránek Ondřej TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 1564 0
2007/2008 4 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.Sáz. B 1941 Štancl Vladimír Gordic Jihlava C 1820 ½
2006/2007 11 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.S. A 1938 Mrazík Tomáš Spartak Velké Meziříčí A 1738 ½
2006/2007 9 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.S. A 1938 Feldvábl Vilém TJ Náměšť nad Oslavou B 1755 1
2006/2007 7 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.S. A 1938 Varró Petr TJ Sokol Bedřichov B 1694 ½
2006/2007 6 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.S. A 1938 Vala Filip TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1974 1
2006/2007 5 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.S. A 1938 Bendl Hynek TJ Spartak Pelhřimov A 2004 ½
2006/2007 4 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.S. A 1938 Škaroupka Jiří ŠK Caissa Třebíč A 2180 ½
2006/2007 3 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.S. A 1938 Bradáč Josef SFiala Gambit Jihlava A 1750 ½
2006/2007 2 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.S. A 1938 Jelínek Václav TJ Sokol Bedřichov A 2066 ½
2006/2007 1 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.S. A 1938 Ondrák Marek TJ Jiskra Havlíčkův Brod B 1703 1
2006/2007 3 ŠK Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou B 1938 Hájek Radovan TJ Žďas Žďár nad Sázavou C 1859 0
2006/2007 1 ŠK Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou B 1938 Tatarka Juraj Gordic Jihlava C 0
2005/2006 11 ŠK SB Světlá nad Sáz. A 1962 Karásek Lukáš TJ Jiskra Havl. Brod A 2125 0
2005/2006 10 ŠK SB Světlá nad Sáz. A 1962 Volák Michal TJ Spartak Pelhřimov A 2193 0
2005/2006 8 ŠK SB Světlá nad Sáz. A 1962 Daněk Libor ŠK Caissa Třebíč A 2276 1
2005/2006 6 ŠK SB Světlá nad Sáz. A 1962 Vašut Karel Žďas Žďár nad Sáz. A 2147 0
2005/2006 5 ŠK SB Světlá nad Sáz. A 1962 Kulovaný Radomír TJ Spartak Třebíč A 1576 ½
2005/2006 3 ŠK SB Světlá nad Sáz. A 1962 Běloušek Michal TJ Sokol Bedřichov A 2116 0
2005/2006 2 ŠK SB Světlá nad Sáz. A 1962 Kratochvíl Josef TJ Náměšť nad Osl. B 1795 ½
2005/2006 1 ŠK SB Světlá nad Sáz. A 1962 Krondráf Karel Žďas Žďár nad Sáz. B 2126 0
2004/2005 10 Svetla 1772 Fišar Josef Zdar D 1584 ½
2004/2005 8 Svetla 1772 Míka Petr 1.SK Jihlava B 1520 1
2004/2005 6 Svetla 1768 Šaroun Radek Bedrichov B 1
2004/2005 5 Svetla 1772 Pokorný Jakub Zdar D 1600 ½
2004/2005 4 Svetla 1772 Machacek Vladislav Pelhrimov B 1682 ½
2004/2005 3 Svetla 1772 Horák Jaroslav 1.SK Jihlava B 1637 ½
2004/2005 2 Svetla 1772 Bukáček Lubomír Sokol Jamy B 1721 1
2004/2005 1 Svetla 1772 Šaroun Radek Bedrichov B 1613 ½
2004/2005 9 Jiskra Havl.Brod A 1772 Med Ladislav Sp. Pelhřimov A 1788 0
2004/2005 7 Jiskra Havl.Brod A 1772 Vokálek Luboš Žďas Žďár n/Sáz. C 1732 ½
2004/2005 6 Jiskra Havl.Brod A 1772 Poláček Pavel JE Dukovany A 1723 1
2004/2005 5 Jiskra Havl.Brod A 1772 Feldvábl Vilém TJ Náměšť n/Osl. B 1730 0
2004/2005 4 Jiskra Havl.Brod A 1772 Šalát Václav Sokol Jámy A 1713 1
2004/2005 1 Jiskra Havl.Brod A 1772 Vanek Marian Jiskra Havl.Brod B 1596 ½
2003/2004 2 ŠK Světlá n.Sáz.C 1768 Hrad Robert 1.šK Jihlava C 1823 0
2003/2004 1 ŠK Světlá n.Sáz.C 1768 Pexa Jiří ŠK Světlá n.Sáz.B 1472 1
2003/2004 10 SB Světlá n/Sáz. A 1768 Slavětínský Jaroslav Sp. Pelhřimov B 1749 0
2003/2004 9 SB Světlá n/Sáz. A 1768 Strádal Jaroslav MC Softw. Humpolec 1822 0
2003/2004 8 SB Světlá n/Sáz. A 1768 Teplý Stanislav Gambit Jihlava B 1742 1
2003/2004 7 SB Světlá n/Sáz. A 1768 Rabatin Jakub Sokol Kamenice A 1418 1
2003/2004 5 SB Světlá n/Sáz. A 1768 Hruška Josef Sp. Pelhřimov B 1848 1
2003/2004 4 SB Světlá n/Sáz. A 1768 Strádal Jaroslav MC Softw. Humpolec 1822 ½
2003/2004 3 SB Světlá n/Sáz. A 1768 Bradáč Josef Gambit Jihlava B 1792 1
2003/2004 2 SB Světlá n/Sáz. A 1768 Rabatin Jakub Sokol Kamenice A 1418 ½
2003/2004 1 SB Světlá n/Sáz. A 1768 Mouryc Tomáš Sokol Bedřichov B 1674 1