Hráč Vachek Jiří

Vachek Jiří

User Pic
Jméno: Vachek Jiří
Oddíl: Šachový klub Lokomotiva Brno, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1719
Elo mezinárodní: 1785
ID: 2496
FIDE ID: 338788
Rok narození: 1941
Třída rozhodčího: 2
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 13 Lokomotiva "G" 1785 1734 Mazanec Karel Lokomotiva "H" 1618 1642 1
2018/2019 11 Lokomotiva "G" 1785 1734 Kroulík Jan ŠK VA Brno 0 1611 0
2018/2019 10 Lokomotiva "G" 1785 1734 Ondráček Marek ŠK DM Klášterského "B" 0 0 1
2018/2019 9 Lokomotiva "G" 1785 1734 Směšný David DM Klášterského "A" 0 1262 1
2018/2019 8 Lokomotiva "G" 1785 1734 Pejchlová Zuzana Duras BVK "E" 0 1109 1
2018/2019 7 Lokomotiva "G" 1785 1734 Ivanov Mikhail Duras BVK "D" 1460 1533 1
2018/2019 6 Lokomotiva "G" 1785 1734 Sobocik František VSK Univerzita "C" 0 1296 1
2018/2019 5 Lokomotiva "G" 1785 1734 Prokop Jiří Moravská Slávia "D" 1680 1683 ½
2018/2019 4 Lokomotiva "G" 1785 1734 Janků Michal ŠK Vinohrady 0 1324 1
2018/2019 3 Lokomotiva "G" 1785 1734 Bezdíček Miloš ŠK 64 Brno "B" 1677 1680 1
2018/2019 2 Lokomotiva "G" 1785 1734 Kubíček Jiří Bystrc Oilers "B" 1880 1787 ½
2018/2019 1 Lokomotiva "G" 1785 1734 Skula Ladislav Jezdci Jundrov "D" 0 0 0
2018/2019 9 ŠK Lokomotiva Brno "D" 1785 1734 Strmiska Pavel Š.K. 1923 Sokol Kyjov 0 1721 1
2018/2019 8 ŠK Lokomotiva Brno "D" 1785 1734 Netopil Martin Klub šachistů TJ Bučovice 1693 1640 1
2018/2019 7 ŠK Lokomotiva Brno "D" 1785 1734 Kunc Petr ŠK Agrotec Hustopeče "B" 0 1845 0
2018/2019 6 ŠK Lokomotiva Brno "D" 1785 1734 Koukal Ondřej ŠK Duras BVK "C" 1564 1680 0
2018/2019 5 ŠK Lokomotiva Brno "D" 1785 1734 Šuráň Jakub ŠO Jiskra Strážnice 1770 1758 0
2018/2019 4 ŠK Lokomotiva Brno "D" 1785 1734 Kučera Petr Jezdci Jundrov "C" 1944 1960 0
2018/2019 3 ŠK Lokomotiva Brno "D" 1785 1734 Brychta Jan VSK Univerzita Brno "B" 1460 1673 1
2018/2019 2 ŠK Lokomotiva Brno "D" 1785 1734 Diviš Libor ŠK Bystrc Oilers 1834 1855 0
2018/2019 1 ŠK Lokomotiva Brno "D" 1785 1734 Šebesta Josef KVASACO Vacenovice 2037 1809 0
2017/2018 5 Lokomotiva Brno A 1843 1762 Krmela Aleš Šachy Hošťálková 2083 2055 0
2017/2018 3 Lokomotiva Brno A 1839 1762 Cagašík Tomáš Slavia Kroměříž 2170 2194 0
2017/2018 1 Lokomotiva Brno A 1848 1764 Mužík Martin KVS Ekodivize Opava 2158 2137 0
2017/2018 9 ŠK Lokomotiva Brno E 1839 1762 Šmíd Vladimír Š.K. 1923 Sokol Kyjov 0 1834 0
2017/2018 8 ŠK Lokomotiva Brno E 1839 1762 Přibyl Radek Jezdci Jundrov C 1920 1910 ½
2017/2018 7 ŠK Lokomotiva Brno E 1843 1762 Navrátil Josef ŠK Veselí nad Moravou B 2065 2017 ½
2017/2018 6 ŠK Lokomotiva Brno E 1843 1762 Šuráň Jakub Jiskra Strážnice 1788 1788 1
2017/2018 5 ŠK Lokomotiva Brno E 1839 1762 Trnka Tomáš TJ Tatran Poštorná 1976 1894 1
2017/2018 4 ŠK Lokomotiva Brno E 1839 1762 Sedlář Vlastimil Klub šachistů TJ Bučovice 0 1591 1
2017/2018 3 ŠK Lokomotiva Brno E 1839 1762 Ivičič Pavel Galerie Závodný Mikulov 0 0 1
2017/2018 2 ŠK Lokomotiva Brno E 1839 1762 Krejčíř Stanislav VSK Univerzita Brno B 0 1656 1
2017/2018 1 ŠK Lokomotiva Brno E 1848 1764 Strnad Ondřej ŠK Duras BVK Královo Pole C 1816 1863 0
2016/2017 11 ŠK Lokomotiva Brno C 1942 1805 Balšínek Pavel SK Podlužan Prušánky B 2056 2069 ½
2016/2017 10 ŠK Lokomotiva Brno C 1942 1805 Adam Petr TJ Znojmo 2080 2105 0
2016/2017 9 ŠK Lokomotiva Brno C 1942 1805 Staněk Stanislav Jezdci Jundrov B 1971 2013 0
2016/2017 7 ŠK Lokomotiva Brno C 1942 1805 Fouček Šimon ŠK GPOA Znojmo 1672 1809 0
2016/2017 5 ŠK Lokomotiva Brno C 1942 1805 Vitula Jan ŠK Kuřim B 1908 1940 0
2016/2017 4 ŠK Lokomotiva Brno C 1942 1805 Uhmann Jan ŠK HPM TEC Hustopeče 2059 2054 0
2016/2017 3 ŠK Lokomotiva Brno C 1942 1805 Kubíček Pavel Orel Ořechov 2009 1976 0
2016/2017 2 ŠK Lokomotiva Brno C 1942 1805 Kopeček Ivan Moravská Slavia Brno B 1913 1933 0
2016/2017 1 ŠK Lokomotiva Brno C 1942 1805 Křížek František ŠK Veselí nad Moravou 1939 1953 0
2016/2017 11 �K Lokomotiva Brno B 1942 1805 Petřík Petr Slavia Krom��� B 2009 2014 0
2016/2017 9 �K Lokomotiva Brno B 1942 1805 Vávra Antonín �K Star� M�sto B 1940 1924 0
2016/2017 7 �K Lokomotiva Brno B 1942 1805 Zajíček Petr Zbrojovka Vset�n 2048 2026 0
2016/2017 5 �K Lokomotiva Brno B 1942 1805 Moučka Jiří MKS Vy�kov 1988 2003 ½
2016/2017 3 �K Lokomotiva Brno B 1942 1805 Fojtík Tomáš �K GARDE Lipovec 2025 2040 0
2016/2017 2 �K Lokomotiva Brno B 1942 1805 Marek Jiří SK Podlu�an Pru��nky 1996 2010 ½
2016/2017 1 �K Lokomotiva Brno B 1942 1805 Dvořák Zdenek Spartak Adamov 1710 1680 1
2015/2016 7 ŠK Lokomotiva Brno B 1942 1805 Borovský Adam OREL Ořechov 1990 0
2015/2016 6 ŠK Lokomotiva Brno B 1942 1805 Vysloužil Lukáš A64 PROCLIENT Grygov B 1892 1913 1
2015/2016 2 ŠK Lokomotiva Brno B 1942 1805 Virgler Karel SK Prostějov 1856 1839 1
2015/2016 11 ŠK Lokomotiva Brno D 1942 1805 Petlák Josef TJ Znojmo 1974 1891 0
2015/2016 10 ŠK Lokomotiva Brno D 1942 1805 Mlénský Dalibor ŠK Hustopeče 2134 2137 0
2015/2016 9 ŠK Lokomotiva Brno D 1942 1805 Mižák Ján TJ Spartak Adamov 1944 1923 0
2015/2016 7 ŠK Lokomotiva Brno D 1942 1805 Tvrdý Radovan VSK Universita Brno 1750 1883 1
2015/2016 6 ŠK Lokomotiva Brno D 1942 1805 Varga Marian ŠK Vinohrady Brno 1901 1885 ½
2015/2016 5 ŠK Lokomotiva Brno D 1942 1805 Navrátil Josef ŠK Veselí nad Moravou 2054 2002 1
2015/2016 3 ŠK Lokomotiva Brno D 1942 1805 Fouček Šimon SK GPOA Znojmo 1672 1809 1
2015/2016 7 Lokomotiva H 1942 1805 Kubíček Jiří Bystrc Oilers B 1890 1924 ½
2015/2016 6 Lokomotiva H 1942 1805 Kocí Miloš Lokomotiva J 1285 1312 1
2015/2016 5 Lokomotiva H 1942 1805 Dorazil Tomáš DM Klášterského A 1000 ½
2015/2016 4 Lokomotiva H 1942 1805 Hladký Milan Lokomotiva I 1740 1
2015/2016 3 Lokomotiva H 1942 1805 Tůma Ludvík Moravská Slávia E 1618 1
2015/2016 1 Lokomotiva H 1942 1805 Halámka Radek Vinohrady B 1852 1882 ½
2015/2016 7 Lokomotiva H 1942 1805 Strnad Ondřej Duras BVK E 1816 1837 0
2015/2016 6 Lokomotiva H 1942 1805 Tůma Ludvík Moravská Slávia E 1618 1
2015/2016 4 Lokomotiva H 1942 1805 Petlan Ivan DM Klášterského B 1964 ½
2015/2016 2 Lokomotiva H 1942 1805 Halámka Radek Vinohrady B 1852 1882 ½
2015/2016 1 Lokomotiva H 1942 1805 Tioka Zdeněk Jezdci Jundrov D 1935 1935 ½
2014/2015 7 Lokomotiva H 1858 1725 Nekvapil Zdeněk Moravská Slávia C 1752 ½
2014/2015 6 Lokomotiva H 1858 1725 Iván László Lokomotiva J 1183 ½
2014/2015 5 Lokomotiva H 1858 1725 Šloufová Kateřina Jezdci Jundrov C 1688 1
2014/2015 3 Lokomotiva H 1858 1725 Trubecký Ondřej DM Klášterského B 1672 ½
2014/2015 2 Lokomotiva H 1858 1725 Šebek Jan Univerzita Brno B 1761 1
2014/2015 1 Lokomotiva H 1858 1725 Kadeřábek Pavel Duras BVK E 1601 1
2014/2015 7 Lokomotiva H 1858 1725 Trubecký Ondřej DM Klášterského B 1672 ½
2014/2015 6 Lokomotiva H 1858 1725 Hloušek Milan Vinohrady C 1537 1510 1
2014/2015 5 Lokomotiva H 1858 1725 Kadeřábek Pavel Duras BVK E 1601 1
2014/2015 3 Lokomotiva H 1858 1725 Šebek Jan Univerzita Brno B 1761 1
2014/2015 2 Lokomotiva H 1858 1725 Kejduš Radomír Moravská Slávia D 1576 1554 1
2014/2015 10 ŠK Lokomotiva Brno B 1858 1725 Huňáček Jaroslav ŠK Caissa Pivovar Dalešice 1853 1828 0
2013/2014 13 Lokomotiva H 1896 1758 Kuchařík Jan Moravská Slávia C 1843 1819 0
2013/2014 12 Lokomotiva H 1896 1758 Kacálek Tomáš Bystrc Oilers B 1760 1
2013/2014 11 Lokomotiva H 1896 1758 Koukal Ondřej ŠK Duras BVK E 1462 1546 0
2013/2014 9 Lokomotiva H 1896 1758 Sobocik František Univerzita Brno B 1250 1
2013/2014 8 Lokomotiva H 1896 1758 Kejduš Radomír Moravská Slávia D 1576 1549 0
2013/2014 7 Lokomotiva H 1896 1758 Tioka Zdeněk ŠK 64 Brno B 1800 0
2013/2014 6 Lokomotiva H 1896 1758 Trnka Vladimír Vojenská akademie 1619 1
2013/2014 5 Lokomotiva H 1896 1758 Gilg Jindřich DM Klášterského 1330 1
2013/2014 4 Lokomotiva H 1896 1758 Továrek Antonín Jezdci Jundrov B 1729 ½
2013/2014 3 Lokomotiva H 1896 1758 Krajíček Filip Lokomotiva I 1615 ½
2013/2014 1 Lokomotiva H 1896 1758 Petlan Michael Lokomotiva G 1681 0
2013/2014 2 ŠK Lokomotiva Brno F 1896 1758 Hicl Zdeněk ŠK Slavoj Velké Pavlovice 1707 1
2012/2013 11 ŠK Lokomotiva H 1896 1803 Glacner Karel ŠK Bystrc Oilers B 1600 1624 1
2012/2013 10 ŠK Lokomotiva H 1896 1803 Štolba Josef ŠK 64 C 1691 0
2012/2013 9 ŠK Lokomotiva H 1896 1803 Stříbrný Rostislav Moravská Slávia D 1660 0
2012/2013 8 ŠK Lokomotiva H 1896 1803 Bílek Jiří DM Klášterského 1000 1
2012/2013 7 ŠK Lokomotiva H 1896 1803 Putna Vladimír ŠK Duras BVK E 1716 ½
2012/2013 6 ŠK Lokomotiva H 1896 1803 Nekvapil Zdeněk Moravská Slávia C 1772 0
2012/2013 5 ŠK Lokomotiva H 1896 1803 Spáčil Stanislav ŠK Lokomotiva J 1738 0
2012/2013 4 ŠK Lokomotiva H 1896 1803 Hloušek Milan ŠK Lokomotiva K 1537 1
2012/2013 3 ŠK Lokomotiva H 1896 1803 Murinová Júlia ŠK Lokomotiva I 1826 1876 0
2012/2013 2 ŠK Lokomotiva H 1896 1803 Buchta Miroslav ŠK Vinohrady B 1000 ½
2012/2013 1 ŠK Lokomotiva H 1896 1803 Beer František Vojenská akademie 1868 0
2011/2012 11 Lokomotiva Brno H 1896 1852 Janků Luboslav Moravská Slávia D 1829 0
2011/2012 10 Lokomotiva Brno H 1896 1852 Vojáček Zdeněk Duras BVK Brno E 1906 1925 0
2011/2012 9 Lokomotiva Brno H 1896 1852 Hrdina Jiří Bystrc Oilers B 1953 ½
2011/2012 8 Lokomotiva Brno H 1896 1852 Šebek Jan Univerzita Brno 1815 1
2011/2012 7 Lokomotiva Brno H 1896 1852 Fiala Vojtěch DM Kláterského 1452 1
2011/2012 6 Lokomotiva Brno H 1896 1852 Žitný Petr Vojenská akademie 1949 0
2011/2012 5 Lokomotiva Brno H 1896 1852 Doškař Miloslav Lokomotiva Brno J 1757 1745 0
2011/2012 4 Lokomotiva Brno H 1896 1852 Rybníček Otto SK 64 Brno C 1785 0
2011/2012 3 Lokomotiva Brno H 1896 1852 Petlan Ivan Lokomotiva Brno I 2024 1
2011/2012 2 Lokomotiva Brno H 1896 1852 Turza Pavel Moravská Slávia C 1831 0
2011/2012 1 Lokomotiva Brno H 1896 1852 Prášek Ladislav Lokomotiva Brno K 1618 1
2011/2012 9 Lokomotiva Brno E 1896 1852 Scheinbinger Pavel TJ Slovan Ivančice 1569 1
2011/2012 6 Lokomotiva Brno E 1896 1852 Kacálek Tomáš Sokol Střelice A 1790 0
2011/2012 5 Lokomotiva Brno E 1896 1852 Endl Ladislav TJ Znojmo B 1761 1
2011/2012 4 Lokomotiva Brno E 1896 1852 Vašek Michael SK KME-DDM Kuřim C 1787 0
2011/2012 3 Lokomotiva Brno E 1896 1852 Smrčková Světlana SPgŠ+G Znojmo 1543 1666 0
2011/2012 2 Lokomotiva Brno E 1896 1852 Diviš Libor SK Tetčice 1908 1942 0
2011/2012 1 Lokomotiva Brno E 1896 1852 Hurta Miroslav Lokomotiva Brno F 1796 1835 ½
2010/2011 11 Lokomotiva Brno H 1866 Hrdina Jiří ŠK Bystrc Oilers B 1960 ½
2010/2011 10 Lokomotiva Brno H 1866 Petráň Tomáš ŠK 64 Brno C 1899 0
2010/2011 9 Lokomotiva Brno H 1866 Žitný Petr Vojenská akademie 1894 ½
2010/2011 8 Lokomotiva Brno H 1866 Prokop Jiří Moravská Slávia Brno C 1781 1
2010/2011 7 Lokomotiva Brno H 1866 Kopeček Ivan Moravská Slávia Brno D 1966 1
2010/2011 6 Lokomotiva Brno H 1866 Zerdaloglu Vasilis Univerzita Brno 1810 1
2010/2011 5 Lokomotiva Brno H 1866 Stanka Miroslav ŠK Duras BVK Kr. Pole E 1884 0
2010/2011 4 Lokomotiva Brno H 1866 Vitula Jan Lokomotiva Brno J 1877 0
2010/2011 2 Lokomotiva Brno H 1866 Petlan Ivan Lokomotiva Brno I 2019 0
2010/2011 1 Lokomotiva Brno H 1866 Varga Marian ŠK Vinohrady Brno B 1761 ½
2010/2011 11 Lokomotiva Brno E 1866 Farář Václav Sokol Strelice A 1805 0
2010/2011 10 Lokomotiva Brno E 1866 SPgS Znojmo B 1
2010/2011 8 Lokomotiva Brno E 1866 Doležal Petr TJ Slovan Ivancice 1644 1
2010/2011 7 Lokomotiva Brno E 1866 Wehrenberg Petr TJ CECHIE Zastavka 1598 1
2010/2011 5 Lokomotiva Brno E 1866 Endl Ladislav TJ Znojmo B 1767 1
2010/2011 4 Lokomotiva Brno E 1866 Diviš Libor SK Tetcice 1899 0
2010/2011 3 Lokomotiva Brno E 1866 Vašek Michael SK KME-DDM Kurim C 1769 ½
2010/2011 2 Lokomotiva Brno E 1866 Peška Jan Sokol Strelice B 1682 1
2010/2011 1 Lokomotiva Brno E 1866 Řehůřek Karel BK Moravska Slavia Brno 1943 0
2009/2010 11 Lokomotiva J 1865 Varga Marian Vinohrady B 1708 1
2009/2010 10 Lokomotiva J 1865 Janda Luboš Bystrc Oilers B 1948 0
2009/2010 9 Lokomotiva J 1865 Bezdíček Miloš ŠK 64 C 1780 1
2009/2010 8 Lokomotiva J 1865 Janků Luboslav Moravská Slávia D 1909 ½
2009/2010 7 Lokomotiva J 1865 Zůbek Stanislav Moravská Slávia C 1820 0
2009/2010 6 Lokomotiva J 1865 Zeman Radek Duras BVK F 1372 1
2009/2010 5 Lokomotiva J 1865 Onuca Petr Vojenská akademie 1866 1
2009/2010 4 Lokomotiva J 1865 Kašpárek Ondřej Lokomotiva I 1820 ½
2009/2010 2 Lokomotiva J 1865 Doškař Miloslav Lokomotiva K 1664 1
2009/2010 1 Lokomotiva J 1865 Strnad Ondřej Duras BVK E 1744 ½
2009/2010 11 Šachový klub Lokomotiva Brno "B" 1865 Konrád František TJ SOKOL Zaječice 1943 ½
2009/2010 9 Šachový klub Lokomotiva Brno "B" 1865 Kraus Ondřej AKIS Pardubice 1888 0
2009/2010 7 Šachový klub Lokomotiva Brno "B" 1865 Čižinský Petr 2222 ŠK Polabiny "B" 2062 1
2009/2010 6 Šachový klub Lokomotiva Brno "B" 1865 Vojtěch Ladislav ŠK Caissa COLAIR Třebíč "B" 2009 0
2009/2010 5 Šachový klub Lokomotiva Brno "B" 1865 Zeman Ladislav TJ Jiskra Litomyšl 2003 ½
2009/2010 4 Šachový klub Lokomotiva Brno "B" 1865 Kiša Lubomír ŠK DURAS BVK - Královo Pole "B" 2142 ½
2009/2010 3 Šachový klub Lokomotiva Brno "B" 1865 Novotný Josef Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kněžnou 2124 0
2009/2010 2 Šachový klub Lokomotiva Brno "B" 1865 Tyle Vladimír TJ Spartak Pelhřimov 2016 1
2009/2010 1 Šachový klub Lokomotiva Brno "B" 1865 Tesař Jan ŠK Caissa RHEA Třebíč "A" 2101 0
2008/2009 11 SK Lokomotiva Brno "E" 1812 Kratochvil Jiří SK GARDE Lipovec "C" 1529 1
2008/2009 10 SK Lokomotiva Brno "E" 1812 Slepánek Jan MKS Vyskov "B" 1782 ½
2008/2009 9 SK Lokomotiva Brno "E" 1812 Ševčík Luboš SK GARDE Lipovec "B" 1786 ½
2008/2009 8 SK Lokomotiva Brno "E" 1812 Rozumek Vlastimil MKS Vyskov "A" 2024 ½
2008/2009 7 SK Lokomotiva Brno "E" 1812 Polách Daneš TJ Spartak Adamov 1991 ½
2008/2009 6 SK Lokomotiva Brno "E" 1812 Novotný Jaroslav TJ Sloup 1571 ½
2008/2009 5 SK Lokomotiva Brno "E" 1812 Nejezchleb Drahoš Sokol Rudice "A" 1951 ½
2008/2009 4 SK Lokomotiva Brno "E" 1812 Klinkovský Jakub Sokol Rudice "B" 1664 1
2008/2009 3 SK Lokomotiva Brno "E" 1812 Veselý Miroslav Makkabi Boskovice 1686 ½
2008/2009 2 SK Lokomotiva Brno "E" 1812 Liebl Pavel SK Jevicko 1668 1
2008/2009 1 SK Lokomotiva Brno "E" 1812 Hroza Jiří TJ CKD Blansko 1727 0
2007/2008 11 ŠK LOKOMOTIVA BRNO F 1853 Kopkan Pavel ŠK PRŮKOPNÍK-PETRIA 1883 1
2007/2008 10 ŠK LOKOMOTIVA BRNO F 1853 Bylok František ŠK HRUŠOVANY n.JEVIŠOVKOU A 1678 1
2007/2008 9 ŠK LOKOMOTIVA BRNO F 1853 Molík Zdeněk SPgŠ+G ZNOJMO B 1603 1
2007/2008 6 ŠK LOKOMOTIVA BRNO F 1853 Kalod Michal ŠK LOKOMOTIVA BRNO G 1769 0
2007/2008 5 ŠK LOKOMOTIVA BRNO F 1853 Hladík Josef VINOHRADY BRNO A 2228 0
2007/2008 4 ŠK LOKOMOTIVA BRNO F 1853 Tvrdý Radovan ŠK 64 BRNO B 1824 ½
2007/2008 3 ŠK LOKOMOTIVA BRNO F 1853 Slavík Vladimír ŠK BYDO ZAKŘANY B 1784 1
2007/2008 2 ŠK LOKOMOTIVA BRNO F 1853 Kudláček Jaroslav ŠK DURAS BVK KRÁLOVO POLE D 1898 0
2007/2008 1 ŠK LOKOMOTIVA BRNO F 1853 Juránek Petr BK MORAVSKÁ SLAVIA BRNO B 1787 0
2006/2007 10 ŠK LOKOMOTIVA BRNO C 1874 Česenek Jiří TJ SOKOL ZAJEČICE 1954 1
2006/2007 8 ŠK LOKOMOTIVA BRNO C 1874 Vincze Roman ŠK GORDIC JIHLAVA B 2052 0
2006/2007 7 ŠK LOKOMOTIVA BRNO C 1874 Svoboda Ivo TJ ŽDAS ŽDÁR N.SÁZAVOU 2024 0
2006/2007 5 ŠK LOKOMOTIVA BRNO C 1874 Rychtecký Miroslav ŠK DURAS BVK-KRÁLOVO POLE C 2035 ½
2006/2007 4 ŠK LOKOMOTIVA BRNO C 1874 Fajstl František ŠK GARDE LIPOVEC 2149 0
2006/2007 3 ŠK LOKOMOTIVA BRNO C 1874 Prokůpek Marek EUROKOMPLEX AUTOSKLA 1941 ½
2006/2007 2 ŠK LOKOMOTIVA BRNO C 1874 Kratochvíl Josef TJ NÁMĚŠŤNAD OSLAVOU 1978 0
2006/2007 1 ŠK LOKOMOTIVA BRNO C 1874 Staněk Stanislav ŠK BYDO ZAKŘANY A 2032 ½
2006/2007 3 Lokomotiva Brno "B" 1874 Krejčí Jan Tatran Litovel "A" 2168 0
2005/2006 11 LOKOMOTIVA BRNO C 1878 Kubíček Pavel OREL OŘECHOV 1941 0
2005/2006 10 LOKOMOTIVA BRNO C 1878 Chmelíček Bronislav DURAS BRNO C 1930 0
2005/2006 8 LOKOMOTIVA BRNO C 1878 Dobeš Oldřich SPgŠ+G ZNOJMO 2081 0
2005/2006 4 LOKOMOTIVA BRNO C 1878 Mižák Ján GARDE LIPOVEC 1969 ½
2005/2006 1 LOKOMOTIVA BRNO C 1878 Motáček Vladimír GORDIC JIHLAVA B 2055 1
2005/2006 11 Lokomotiva H 1878 Bartas David TJ Vinohrady B 1669 ½
2005/2006 10 Lokomotiva H 1878 Tioka Zdeněk ŠK 64 C 1736 ½
2005/2006 9 Lokomotiva H 1878 Krč Milan Duras BVK G 1901 1
2005/2006 8 Lokomotiva H 1878 Štolba Josef ŠK 64 D 1757 1
2005/2006 7 Lokomotiva H 1878 Onuca Petr Vojenská akademie 1878 ½
2005/2006 5 Lokomotiva H 1878 Řehák Lukáš Lokomotiva I 1862 ½
2005/2006 4 Lokomotiva H 1878 Novák Jaromír Lokomotiva J 1903 ½
2005/2006 3 Lokomotiva H 1878 Motl Antonín Lokomotiva K 1691 1
2005/2006 2 Lokomotiva H 1878 Kučík Rudolf Průkopník B 1672 ½
2005/2006 1 Lokomotiva H 1878 Nekvapil Zdeněk Moravská Slávia C 1775 0
2004/2005 9 Lokomotiva Brno D 1893 Janás Josef Sokol Tišnov A 1777 ½
2004/2005 8 Lokomotiva Brno D 1893 Ševčík Josef Garde Lipovec B 1684 ½
2004/2005 6 Lokomotiva Brno D 1893 Novák Jaromír První Brno B 1955 0
2004/2005 2 Lokomotiva Brno D 1893 Konečný Ladislav Makkabi Boskovice 1670 1