Hráč Tvrdý Tomáš

Tvrdý Tomáš

User Pic
Jméno: Tvrdý Tomáš
Oddíl: Šachový klub Světlá nad Sázavou
Výkonnostní třída / Titul: 3
Elo národní: 1469
Elo mezinárodní: 0
ID: 27351
FIDE ID: 355046
Rok narození: 1994
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 1 ŠK Světlá nad Sázavou C 0 1469 Pavliš Matěj ŠK TJ Jiskra Havlíčkův Brod D 0 0 1
2017/2018 3 ŠK Světlá nad Sázavou C 0 1480 Havelka Vladislav TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 0 1295 0
2016/2017 1 ŠK Světlá nad Sázavou C 1475 Chalupa Adam ŠK Světlá nad Sázavou D 1105 1
2015/2016 5 ŠK Světlá nad Sázavou D 1475 Petrovič Michal Silko Gambit Jihlava E 1076 1292 1
2014/2015 9 ŠK SB Světlá nad Sázavou D 1463 Vincenc Tomáš TJ Jiskra Humpolec C 1083 1
2014/2015 8 ŠK SB Světlá nad Sázavou D 1463 Nimmertondl Petr TJ Jiskra Havlíčkův Brod D 1377 1
2014/2015 7 ŠK SB Světlá nad Sázavou D 1463 Kučera David Silko Gambit Jihlava F 1000 1
2014/2015 5 ŠK SB Světlá nad Sázavou D 1463 Valenta Lukáš Silko Gambit Jihlava E 1528 1529 ½
2014/2015 3 ŠK SB Světlá nad Sázavou D 1463 Brož David TJ Jiskra Havlíčkův Brod D 1643 ½
2014/2015 2 ŠK SB Světlá nad Sázavou D 1463 Krč Michal Silko Gambit Jihlava F 1332 1
2014/2015 1 ŠK SB Světlá nad Sázavou D 1463 Hyrš Martin TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 1336 0
2014/2015 10 ŠK Světlá n.Sáz. "B" 1463 Valenta Lukáš Silko Gambit Jihlava "D" 1528 1529 ½
2014/2015 9 ŠK Světlá n.Sáz. "B" 1463 Halama Jakub ŠK Světlá n.Sáz. "C" 1311 ½
2014/2015 8 ŠK Světlá n.Sáz. "B" 1463 Pazderka Radek TJ Spartak Pelhřimov "B" 1591 0
2014/2015 6 ŠK Světlá n.Sáz. "B" 1463 Provazník Ivo TJ Jiskra Havlíčkův Brod "B" 1901 ½
2014/2015 3 ŠK Světlá n.Sáz. "B" 1463 Lízal Radek SŠK Cejle 1000 1
2014/2015 1 ŠK Světlá n.Sáz. "B" 1463 Vincenc Jiří Jiskra Humpolec "B" 1308 1
2013/2014 10 ŠK SB Světlá nad Sáz. C 1457 Jiskra Havlíčkův Brod D 1
2013/2014 7 ŠK SB Světlá nad Sáz. C 1457 Zach Vojtěch Jiskra Humpolec C 1250 1
2012/2013 5 ŠK SB Světlá nad Sázavou C 1469 Štůla Petr TJ Jiskra Havlíčkův Brod D 1314 ½
2012/2013 4 ŠK SB Světlá nad Sázavou C 1469 Stanovský Arnold SFiala Gambit Jihlava E 1100 1
2012/2013 1 ŠK SB Světlá nad Sázavou C 1469 Dejmal Ondřej ŠK SB Světlá nad Sázavou D 1000 1
2012/2013 7 ŠK SB Světlá nad Sázavou C 1469 Radvanovský Petr TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 1644 0
2012/2013 1 ŠK SB Světlá nad Sázavou C 1469 Dejmal Ondřej ŠK SB Světlá nad Sázavou D 1000 1
2011/2012 8 ŠK Sklo Bohemia Světlá n. Sáz 'B' 1473 Linhart Jaroslav TJ Jiskra Havlíčkův Brod 'B' 1609 1
2011/2012 4 ŠK Sklo Bohemia Světlá n. Sáz 'B' 1473 Macháček Vladislav TJ Spartak Pelhřimov 'B' 1616 ½
2011/2012 2 ŠK Sklo Bohemia Světlá n. Sáz 'B' 1473 Obůrka Vladislav TJ Žďár nad Sázavou 'B' 1830 1851 0
2011/2012 1 ŠK Sklo Bohemia Světlá n. Sáz 'B' 1473 Kohout Miloslav Jiskra Humpolec 'B' 1414 ½
2011/2012 10 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.Sáz. C 1473 Kulík Matěj Jiskra Humpolec C 1443 1
2011/2012 6 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.Sáz. C 1473 Hyrš Martin TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 1337 0
2011/2012 5 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.Sáz. C 1473 Vincenc Jiří Jiskra Humpolec C 1302 0
2010/2011 9 ŠK Sklo Bohemia Světlá n./Sáz. 'B' 1499 Veselý Vítek TJ Jiskra Havlíčkův Brod 'B' 1610 0
2010/2011 5 ŠK Sklo Bohemia Světlá n./Sáz. 'B' 1499 Strádal Pavel Jiskra Humpolec 'B' 1532 ½
2010/2011 4 ŠK Sklo Bohemia Světlá n./Sáz. 'B' 1499 Holata Miroslav TJ Jiskra Havlíčkův Brod 'B' 1822 0
2010/2011 3 ŠK Sklo Bohemia Světlá n./Sáz. 'B' 1499 Slavík Pavel TJ Spartak Pelhřimov 'B' 1637 0
2010/2011 2 ŠK Sklo Bohemia Světlá n./Sáz. 'B' 1499 Linhart Jaroslav TJ Jiskra Havlíčkův Brod 'C' 1599 0
2010/2011 1 ŠK Sklo Bohemia Světlá n./Sáz. 'B' 1499 Nepraš Jaromír SŠK Cejle 'A' 1504 0
2009/2010 10 ŠK Sklo Bohemia Světlá n. Sáz. 'B' 1486 Brož David TJ Jiskra Havlíčkův Brod 'C' 1548 0
2009/2010 9 ŠK Sklo Bohemia Světlá n. Sáz. 'B' 1486 Novák Vladimír Sportovní šachový klub Cejle 'A' 1680 0
2009/2010 7 ŠK Sklo Bohemia Světlá n. Sáz. 'B' 1486 Holata Miroslav TJ Jiskra Havlíčkův Brod 'B' 1805 0
2009/2010 6 ŠK Sklo Bohemia Světlá n. Sáz. 'B' 1486 Valek Miloš TJ Spartak Pelhřimov 'C' 1408 ½
2009/2010 4 ŠK Sklo Bohemia Světlá n. Sáz. 'B' 1486 Bilka Jozef Sportovní šachový klub Cejle 'A' 1518 1
2009/2010 3 ŠK Sklo Bohemia Světlá n. Sáz. 'B' 1486 Kubíček Filip TJ Jiskra Humpolec 'B' 1692 0
2009/2010 2 ŠK Sklo Bohemia Světlá n. Sáz. 'B' 1486 Brodina Karel TJ Jiskra Havlíčkův Brod 'B' 1978 0
2009/2010 1 ŠK Sklo Bohemia Světlá n. Sáz. 'B' 1486 Podařil David TJ Spartak Pelhřimov 'C' 1000 1
2009/2010 7 Jiskra Humpolec 1486 Dušek Miloslav QCC České Budějovice 1100 1
2009/2010 6 Jiskra Humpolec 1486 Jandl Vojtěch ŠACHklub SIMOPT Tábor 1586 1
2009/2010 3 Jiskra Humpolec 1486 Suchomelová Simona Jiskra Havlíčkův Brod 1250 ½
2009/2010 6 ŠK SB Světlá nad Sáz. A 1486 Bína Josef ŠK Gordic Jihlava B 2150 0
2008/2009 11 ŠK SB Světlá nad Sázavou A 1432 Walek Petr TJ Spartak Třebíč A 1489 0
2008/2009 10 ŠK SB Světlá nad Sázavou A 1432 Ciešlak Leszek ŠK Caissa Třebíč C 1974 0
2008/2009 10 ŠK SB Světlá nad Sázavou B 1432 Beránek Ondřej TJ Jiskra Havlíčkův Brod B 1821 0
2008/2009 7 ŠK SB Světlá nad Sázavou B 1432 Valek Miloš Spartak Pelhřimov B 1700 0
2008/2009 6 ŠK SB Světlá nad Sázavou B 1432 Ženíšek Karel Sport. šachový klub Cejle A 1604 ½
2008/2009 5 ŠK SB Světlá nad Sázavou B 1432 Ježek Zdeněk TJ Jiskra Havlíčkův Brod B 1509 1
2008/2009 4 ŠK SB Světlá nad Sázavou B 1432 Klanica Pavel TJ Žďár nad Sázavou C 1722 1
2008/2009 3 ŠK SB Světlá nad Sázavou B 1432 Váňa Lubomír TJ Jiskra Humpolec B 1299 1
2008/2009 2 ŠK SB Světlá nad Sázavou B 1432 Valek Miloš Spartak Pelhřimov B 1428 1
2008/2009 1 ŠK SB Světlá nad Sázavou B 1432 Lysý Radek Sport. šachový klub Cejle A 1
2007/2008 1 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.Sáz. A 1450 Med Ladislav TJ Spartak Pelhřimov A 1779 0
2007/2008 9 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.Sáz. B 1450 Okáč Jaroslav Gordic Jihlava C 1603 0
2007/2008 5 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.Sáz. B 1450 Holata Miroslav TJ Jiskra Havlíčkův Brod B 1790 0
2007/2008 1 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.Sáz. B 1450 Valek Miloš TJ Spartak Pelhřimov B 1696 0
2006/2007 9 TJ Jiskra Havlíčkův Brod B 1443 Kratochvíl Josef TJ Náměšť nad Oslavou 1978 0
2006/2007 8 TJ Jiskra Havlíčkův Brod B 1443 Škoda Martin Sokol Bedřichov - Jihlava 1967 0
2006/2007 7 TJ Jiskra Havlíčkův Brod B 1443 Zanikov Konstantin ŠK Smíchov Praha 1727 0
2006/2007 6 TJ Jiskra Havlíčkův Brod B 1443 Tichý Jan ŠK Sokol Vyšehrad A 1426 0
2006/2007 5 TJ Jiskra Havlíčkův Brod B 1443 Zvára David TRW autoelektronika Vlašim 1528 1
2006/2007 4 TJ Jiskra Havlíčkův Brod B 1443 Svoboda Karel ŠK Lokomotiva Brno A 1794 0
2006/2007 3 TJ Jiskra Havlíčkův Brod B 1443 Sikora Lukáš ŠK Lokomotiva Brno B 1503 1
2006/2007 2 TJ Jiskra Havlíčkův Brod B 1443 Kozelka Vojtěch Slavoj České Budějovice B 1250 ½
2006/2007 1 TJ Jiskra Havlíčkův Brod B 1443 Hess Pavel Slavoj České Budějovice A 1675 0
2006/2007 10 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.S. A 1443 Matýsek Alois TJ Žďas Žďár nad Sázavou B 1915 0
2006/2007 10 ŠK Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou B 1443 Slavík Pavel TJ Spartak Pelhřimov B 1635 0
2006/2007 7 ŠK Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou B 1443 Jůda Josef Sokol Jámy A 1435 1
2006/2007 6 ŠK Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou B 1443 Kloudová Zuzana Gordic Jihlava C 1570 0
2006/2007 5 ŠK Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou B 1443 Valek Miloš TJ Spartak Pelhřimov B 1478 1
2006/2007 4 ŠK Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou B 1443 Rozvoda Viktor TJ Jiskra Humpolec A 1490 0
2006/2007 3 ŠK Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou B 1443 Smejkal Mojmír TJ Žďas Žďár nad Sázavou C 1748 0
2006/2007 2 ŠK Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou B 1443 Jůda Josef Sokol Jámy A 1435 0
2006/2007 1 ŠK Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou B 1443 Kloudová Zuzana Gordic Jihlava C 1570 ½
2005/2006 10 Svetla n.S. B Franz Adam Bedrichov D 1516 0
2005/2006 8 Svetla n.S. B Vrzáček Jaroslav Gambit Jihlava B 1
2005/2006 5 Svetla n.S. B Hurych Emanuel Bedrichov D ½
2005/2006 3 Svetla n.S. B Vrzáček Karel Gambit Jihlava B 1566 0
2005/2006 2 Svetla n.S. B Kraval Bohuslav Jámy B 1405 1