Hráč Vender Bohumil

Vender Bohumil

User Pic
Jméno: Vender Bohumil
Oddíl: Šachový klub Loko Praha z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1608
Elo mezinárodní: 0
ID: 3623
FIDE ID: 353787
Rok narození: 1949
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 9 ŠK Loko Praha D 0 1613 Orna Jan TJ Kobylisy F 1411 1290 1 soutěž
2019/2020 8 ŠK Loko Praha D 0 1613 Verner Matěj ŠK Sokol Vyšehrad I 0 1260 1 soutěž
2019/2020 7 ŠK Loko Praha D 0 1613 Král Jiří Unichess G 1548 1548 1 soutěž
2019/2020 6 ŠK Loko Praha D 0 1613 Werner Roman ŠK DP Praha F - UniCredit 1535 1595 1 soutěž
2019/2020 5 ŠK Loko Praha D 0 1613 Vlachynská Lilian SK OAZA Praha F 1224 1370 0 soutěž
2019/2020 3 ŠK Loko Praha D 0 1613 Blažek Miroslav Šachový klub Praha 4 B 1801 1795 0 soutěž
2019/2020 2 ŠK Loko Praha D 0 1613 Kůs Pavel LR AAA 0 1277 ½ soutěž
2019/2020 1 ŠK Loko Praha D 0 1613 Mesmer Robert Dukla F 0 1726 0 soutěž
2019/2020 9 LR Expres 0 1613 Šplíchal Petr Unichess F 1906 1914 0 soutěž
2019/2020 8 LR Expres 0 1613 Řezanka František ŠO Praga Praha D 1639 1573 1 soutěž
2019/2020 5 LR Expres 0 1613 Chvátal Zdeněk SK Újezd nad Lesy 0 1436 1 soutěž
2018/2019 11 ŠK Loko Praha D 0 1630 Mlejnek Stanislav TJ Kobylisy F 1666 1598 1 soutěž
2018/2019 10 ŠK Loko Praha D 0 1630 Kovář Pavel SK OAZA Praha G 1203 1229 0 soutěž
2018/2019 9 ŠK Loko Praha D 0 1630 Smolka Josef SK Lokomotiva Radlice A 1757 1796 ½ soutěž
2018/2019 8 ŠK Loko Praha D 0 1630 Vašek Ivan Šachový klub Bohnice - D 0 1406 ½ soutěž
2018/2019 7 ŠK Loko Praha D 0 1630 Dvořák Bohumil USK Praha B 1936 1858 0 soutěž
2018/2019 6 ŠK Loko Praha D 0 1630 Benda Jiří ŠO Praga Praha D 0 1668 ½ soutěž
2018/2019 5 ŠK Loko Praha D 0 1630 Trefilík Jiří ŠK DP Praha G 1513 1531 0 soutěž
2018/2019 4 ŠK Loko Praha D 0 1630 Doležal Václav GROP - F 0 0 1 soutěž
2018/2019 3 ŠK Loko Praha D 0 1630 Plate Marion Helga ŠK Mlejn A 1632 1639 0 soutěž
2018/2019 2 ŠK Loko Praha D 0 1630 Staněk Václav Dukla G 1600 1622 1 soutěž
2018/2019 1 ŠK Loko Praha D 0 1630 Vilím Petr TJ Bohemians Praha H 0 1624 1 soutěž
2018/2019 10 SK Lokomotiva Radlice C 0 1630 Crawley Gregory Unichess G 0 1773 ½ soutěž
2018/2019 7 SK Lokomotiva Radlice C 0 1630 Rakintsev Serhiy SK OAZA Praha E 1739 1768 0 soutěž
2017/2018 9 SK Lokomotiva Radlice D 0 1622 Horný Vojtěch TJ Pankrác G 0 1543 ½ soutěž
2017/2018 7 SK Lokomotiva Radlice D 0 1622 Jankovský Zbyněk SNAD Kbely 1617 1679 0 soutěž
2017/2018 5 SK Lokomotiva Radlice D 0 1622 Tolar Jan Sokol Praha Vršovice F 1742 1651 ½ soutěž
2017/2018 3 SK Lokomotiva Radlice D 0 1622 Šrámek Jiří ŠO Praga Praha D 1840 1841 0 soutěž
2017/2018 1 SK Lokomotiva Radlice D 0 1622 Veselý Jiří ŠK DP Praha F 1820 1872 0 soutěž
2017/2018 10 SK Lokomotiva Radlice B 0 1622 Kocourek Zdeněk Kbel.šach. reprezentace B 0 0 ½ soutěž
2017/2018 9 SK Lokomotiva Radlice B 0 1622 Novák Viktor ŠK Sokol Vyšehrad G 1722 1688 1 soutěž
2017/2018 8 SK Lokomotiva Radlice B 0 1622 Fiala Jan Sokol Praha Vršovice E 1746 1782 0 soutěž
2017/2018 6 SK Lokomotiva Radlice B 0 1622 Vandas Karel ŠK Praha - Smíchov C 0 1705 1 soutěž
2017/2018 5 SK Lokomotiva Radlice B 0 1622 Martinovský Václav ŠK Loko Praha C 0 0 ½ soutěž
2017/2018 4 SK Lokomotiva Radlice B 0 1622 Černý Josef ŠK Viktoria Žižkov C 1901 1908 0 soutěž
2017/2018 3 SK Lokomotiva Radlice B 0 1622 Fuchs Lukáš USK Praha B 0 1760 1 soutěž
2017/2018 11 SK Lokomotiva Radlice C 0 1622 Vácha Martin ŠO Praga Praha E 1454 1500 ½ soutěž
2017/2018 8 SK Lokomotiva Radlice C 0 1622 Vokůrka František GROP E 0 1579 ½ soutěž
2017/2018 7 SK Lokomotiva Radlice C 0 1622 Hampl Bohumil ŠK Bohnice D 1351 1432 ½ soutěž
2017/2018 6 SK Lokomotiva Radlice C 0 1622 Boháč Jaroslav SK Rapid Praha A 1909 1816 ½ soutěž
2017/2018 5 SK Lokomotiva Radlice C 0 1622 Rangotis David TJ Kobylisy G 0 1295 1 soutěž
2016/2017 6 SK Lokomotiva Radlice B 1674 Morávek Jiří ŠK PORG Praha ½ soutěž
2016/2017 3 SK Lokomotiva Radlice B 1674 Kühnmund Ivan Steinitz - Makabi 1787 ½ soutěž
2016/2017 11 SK Lokomotiva Radlice C 1674 Bartoň Milan ŠO Praga Praha D 1762 1809 0 soutěž
2016/2017 10 SK Lokomotiva Radlice C 1674 Veselý Vladislav TJ Bohemians Praha G 1693 0 soutěž
2016/2017 8 SK Lokomotiva Radlice C 1674 Blahut Aleš ŠK DP Praha - EA Hotels II 1606 1 soutěž
2016/2017 7 SK Lokomotiva Radlice C 1674 Brejcha Blahomír Sokol Kobylisy F 1605 ½ soutěž
2016/2017 2 SK Lokomotiva Radlice C 1674 Zimovčák Zdeněk TJ Pankrác G 1637 1653 ½ soutěž
2016/2017 1 SK Lokomotiva Radlice C 1674 Šíša Zvonimír USK Praha C 1725 0 soutěž
2015/2016 9 SK Lokomotiva Radlice B 1674 Akerman Jan TJ Praga Praha G 1489 0 soutěž
2015/2016 8 SK Lokomotiva Radlice B 1674 Korecký Vladimír ŠK Smíchov E 1484 ½ soutěž
2015/2016 3 SK Lokomotiva Radlice B 1674 Beguivin Alan Sokol Praha-Kobylisy G 1250 ½ soutěž
2015/2016 11 SK Lokomotiva Radlice C 1674 Šilhavý Josef USK Praha C 1583 1 soutěž
2015/2016 8 SK Lokomotiva Radlice C 1674 Morávek Michael ŠK PORG Praha 1250 0 soutěž
2015/2016 4 SK Lokomotiva Radlice C 1674 Vacovský Zbyněk Viktoria Žižkov D 1746 ½ soutěž
2015/2016 5 SK Lokomotiva Radlice D 1674 Prachař Josef GROP E 1933 1873 0 soutěž
2015/2016 2 SK Lokomotiva Radlice D 1674 Čižmár Štefan ŠK Bohnice D 1761 0 soutěž
2015/2016 1 SK Lokomotiva Radlice D 1674 Pachmann Otakar ŠK Sokol Vyšehrad G 1950 1894 0 soutěž
2014/2015 10 SK Lokomotiva Radlice B 1696 Dunder Ondřej Bohemians Praha F 1470 1657 0 soutěž
2014/2015 1 SK Lokomotiva Radlice B 1696 Lehovec Petr Sokol Vršovice E 1680 1 soutěž
2014/2015 8 SK Lokomotiva Radlice D 1696 Chmelař Josef ŠK Bohnice D 1496 0 soutěž
2014/2015 4 SK Lokomotiva Radlice D 1696 Drahotský Luboš ŠK Smíchov C 1886 1893 0 soutěž
2014/2015 3 SK Lokomotiva Radlice D 1696 Hataš Radim ŠO TJ Dukla Praha E 1657 1699 0 soutěž
2014/2015 2 SK Lokomotiva Radlice D 1696 Wadura Robert Unichess ČSOB G 1756 1771 0 soutěž
2013/2014 3 Stavby mostů Praha A 1699 Matyska Jiří ŠO TJ Dukla Praha C 1950 1956 0 soutěž