Hráč Loskot Petr

Loskot Petr

User Pic
Jméno: Loskot Petr
Oddíl: Sokol Tábor
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2019
Elo mezinárodní: 2009
ID: 6579
FIDE ID: 319570
Rok narození: 1976
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 Sokol Tábor B 2009 2019 Nejdl Eduard QCC České Budějovice B 1973 1981 0
2018/2019 9 Sokol Tábor B 1996 2019 Beter Arnošt ŠK Český Krumlov 1992 2010 1
2018/2019 7 Sokol Tábor B 2008 2019 Bauer Vojtěch VŠTE České Budějovice A 1539 1591 1
2018/2019 6 Sokol Tábor B 2015 2019 Spal Milan ČZ Strakonice B 2174 2165 0
2018/2019 4 Sokol Tábor B 2014 2032 Malý Pavel ŠS Mild Bivoj Bechyně 1874 1877 ½
2018/2019 3 Sokol Tábor B 2027 2032 Koloušek Pavel Slovan Jindřichův Hradec 1898 1859 ½
2018/2019 2 Sokol Tábor B 2027 2032 Bernášek Václav DDM Písek B 1986 2004 1
2018/2019 1 Sokol Tábor B 2032 2032 Novák Jiří TJ Spartak Sezimovo Ústí 1901 1889 ½
2018/2019 11 Sokol Tábor 1996 2019 Kopička Karel TJ Bohemians Praha 2038 2050 ½
2018/2019 10 Sokol Tábor 1996 2019 Maříková Jana Klub šachistů Říčany 1925 „A“ 2127 2124 ½
2018/2019 9 Sokol Tábor 2008 2019 Hájek Jiří ŠK Sokol Klatovy 2059 2037 ½
2018/2019 8 Sokol Tábor 2008 2019 Novák Václav ČZ Strakonice 1824 1850 0
2018/2019 7 Sokol Tábor 2015 2019 Šplíchal Petr Unichess Underground 1955 1960 ½
2018/2019 5 Sokol Tábor 2014 2032 Vilímová Julie KŠ Říčany 1925 „B“ 1794 1876 ½
2018/2019 4 Sokol Tábor 2014 2032 Petras Milan Šachový klub Příbram-Baník 2016 2028 1
2018/2019 3 Sokol Tábor 2027 2032 Hlavsa Petr ŠK Sokol Vyšehrad „B“ 2135 2123 0
2018/2019 2 Sokol Tábor 2027 2032 Vávra Stanislav TJ Spartak Vlašim 1980 1930 0
2018/2019 1 Sokol Tábor 2032 2032 Kracík Dobroslav Šachový klub Líně 1996 2005 ½
2017/2018 2 TJ Jiskra Třeboň 2111 2071 Mazur David ŠS Reality Horňák Bechyně B 1975 1936 ½
2017/2018 11 Sokol Tábor B 2036 2038 Lacina Adolf ČZ Strakonice A 2265 2224 0
2017/2018 2 Sokol Tábor B 2079 2068 Matějka Radek Šachklub Písek B 1957 1966 0
2017/2018 1 Sokol Tábor B 2079 2068 Chval Petr Sn Jindřichův Hradec 1874 1915 0
2017/2018 7 TJ Jiskra Třeboň 2039 2038 Lenc Bohumil Spartak Soběslav A 1916 1904 ½
2017/2018 3 TJ Jiskra Třeboň 2036 2038 Mazur David Šachový spolek Reality Horňák Bechyně B 1901 1907 ½
2017/2018 1 Sokol Tabor 2079 2068 Keller Daniel Sparta Kutna Hora 2123 2122 0
2016/2017 7 Jiskra Třeboň 2111 2071 Stinka Jakub Šachklub Písek 1962 1906 ½
2016/2017 4 Jiskra Třeboň 2111 2071 Šafránek Václav Spartak Kaplice 1796 1
2016/2017 3 Jiskra Třeboň 2111 2071 Mazur David ŠS Bechyně B 1975 1936 1
2016/2017 1 Jiskra Třeboň 2111 2071 Němeček Roman Slovan Jindřichův Hradec B 1877 1826 ½
2016/2017 6 Jiskra Třeboň 2111 2071 Vlach Martin Silon Sezimovo Ústí 1928 1904 1
2016/2017 4 Jiskra Třeboň 2111 2071 Šlajs Vlastimil Spartak Soběslav 1884 1899 1
2016/2017 2 Jiskra Třeboň 2111 2071 Mazur David ŠS Bechyně B 1975 1936 1
2016/2017 1 Jiskra Třeboň 2111 2071 Němeček Roman Slovan Jindřichův Hradec B 1877 1826 ½
2015/2016 6 Jiskra Třeboň 2111 2071 Říha Martin Silon Sezimovo Ústí 1922 1879 1
2015/2016 5 Jiskra Třeboň 2111 2071 Bernáth Štefan Reality Horňák Bechyně B 1946 1916 0
2015/2016 4 Jiskra Třeboň 2111 2071 Novák Jiří Spartak Sezimovo Ústí 1940 1894 0
2015/2016 3 Jiskra Třeboň 2111 2071 Žilavý Jan ŠACHklub Tábor 2016 2033 0
2015/2016 2 Jiskra Třeboň 2111 2071 Lener Jaroslav Slovan Jindř. Hradec B 1841 1948 0
2015/2016 1 Jiskra Třeboň 2111 2071 Váhala Tomáš ŠK Týn n. Vlt. 1851 1853 0
2015/2016 10 Sokol Tábor 2111 2071 Skalický Tomáš Klub šachistů Říčany 1925 2115 2088 ½
2015/2016 9 Sokol Tábor 2111 2071 Štukheil Martin ŠK Světlá nad Sázavou 1967 1948 ½
2015/2016 8 Sokol Tábor 2111 2071 Hlavsa Filip ŠACHklub Písek 1947 1932 1
2015/2016 7 Sokol Tábor 2111 2071 Bednář Marcel ŠK JOLY Lysá nad Labem C 2291 2280 ½
2015/2016 6 Sokol Tábor 2111 2071 Souček Milan Sokol Kolín 2055 2023 ½
2015/2016 5 Sokol Tábor 2111 2071 Adámek Zdeněk ŠK Dopravní podnik Praha B 2294 2266 ½
2015/2016 4 Sokol Tábor 2111 2071 Pospíšil Martin Sokol Praha-Vršovice 2066 2103 ½
2015/2016 3 Sokol Tábor 2111 2071 Salač Jiří TJ Pankrác B 2098 2094 1
2015/2016 2 Sokol Tábor 2111 2071 Keller Daniel TJ Sparta Kutná Hora 2127 2129 ½
2015/2016 1 Sokol Tábor 2111 2071 Daniel Jiří ŠK JOLY Lysá nad Labem D 1963 1922 1
2015/2016 6 Jiskra Třeboň 2111 2071 Šedivý Roman ŠK Blanský les 1773 1730 1
2015/2016 5 Jiskra Třeboň 2111 2071 Němec Roman ČZ Strakonice C 1848 1753 1
2015/2016 3 Jiskra Třeboň 2111 2071 Váhala Tomáš ŠK Týn nad Vltavou 1851 1853 0
2015/2016 2 Jiskra Třeboň 2111 2071 Říha Martin Silon Sezimovo Ústí 1922 1879 1
2015/2016 1 Jiskra Třeboň 2111 2071 Bernáth Štefan Reality Horňák Bechyně B 1946 1916 1
2014/2015 9 Silon Sezimovo Ústí 2051 2043 Maříková Jana Traxler Veselí n.Lužn. 2188 2190 ½
2014/2015 6 Silon Sezimovo Ústí 2051 2043 Papáček Štěpán Jiskra Třeboň 2245 2190 ½
2014/2015 3 Silon Sezimovo Ústí 2051 2043 Bartoš Alois ŠK Týn n. Vlt. 2072 2067 ½
2014/2015 2 Silon Sezimovo Ústí 2051 2043 Bernáth Štefan ŠS Reality Horňák Bechyně B 1920 1949 ½
2014/2015 1 Silon Sezimovo Ústí 2051 2043 Popelka Oldřich Slovan Jindřichův Hradec B 2080 2095 ½
2014/2015 3 Silon Sezimovo Ústí 2051 2043 Bartoš Alois ŠK Týn n.Vlt. 2072 2067 ½
2014/2015 11 Sokol Tábor 2009 2019 Růžička Vojtěch DDM Písek B 1904 1938 1
2014/2015 10 Sokol Tábor 2051 2043 Absolon Václav Šachový spolek Reality Bechyně A 1908 1931 1
2014/2015 9 Sokol Tábor 2051 2043 Plášil Vojtěch Slovan Jindřichův Hradec 1914 1924 1
2014/2015 8 Sokol Tábor 2051 2043 Sporka Božetěch Šachklub Písek B 1874 0
2014/2015 7 Sokol Tábor 2051 2043 Valášek Jakub ČZ Strakonice B 1703 1688 1
2014/2015 6 Sokol Tábor 2051 2043 Havlík Jan ŠO TJ Tatran Prachatice A 1929 1899 1
2014/2015 5 Sokol Tábor 2051 2043 Beter Arnošt ŠK Český Krumlov 2028 2038 ½
2014/2015 4 Sokol Tábor 2051 2043 Punčochář Jiří QCC České Budějovice B 2014 2011 0
2014/2015 3 Sokol Tábor 2051 2043 Vondrášek František Spartak Soběslav 1713 1
2014/2015 1 Sokol Tábor 2051 2043 Veselý Roman ČZ Strakonice A 1872 1854 1
2013/2014 11 Sokol Tábor B 2064 2057 Růžička Tomáš DDM Písek B 1760 1735 ½
2013/2014 9 Sokol Tábor B 2064 2057 Muzikář Jan Šk Český Krumlov 2056 2017 0
2013/2014 8 Sokol Tábor B 2064 2057 Hlavsa Filip Šachklub Písek B 1896 1926 ½
2013/2014 7 Sokol Tábor B 2064 2057 Punčochář Jiří Qcc České Budějovice B 1993 1994 1
2013/2014 6 Sokol Tábor B 2064 2057 David Karel TJ Spartak Sezimovo Ústí 1893 1908 ½
2013/2014 5 Sokol Tábor B 2064 2057 Plášil Vojtěch Slovan Jindřichův Hradec 1921 1951 0
2013/2014 4 Sokol Tábor B 2064 2057 Absolon Václav Šs Reality Horňák Bechyně A 1979 1961 1
2013/2014 3 Sokol Tábor B 2064 2057 Petkov Andon Traxler Veselí nad Lužnicí A 1806 1743 1
2013/2014 2 Sokol Tábor B 2064 2057 Pikhart Miroslav Sokol Tábor C 1946 1921 1
2013/2014 1 Sokol Tábor B 2064 2057 Říha Martin TJ Silon Sezimovo Ústí 1919 1877 ½
2012/2013 9 TJ Silon Sezimovo Ústí 2052 2039 Bartoš Alois Šachový spolek Reality Horňák Bechyně 2074 2080 ½
2012/2013 8 TJ Silon Sezimovo Ústí 2052 2039 Plášil Jiří Slovan Jindřichův Hradec 2084 2084 ½
2012/2013 7 TJ Silon Sezimovo Ústí 2052 2039 Vacek Miroslav QCC České Budějovice "B" 2043 2055 ½
2012/2013 6 TJ Silon Sezimovo Ústí 2052 2039 Borkovec Milan TJ Spartak Sezimovo Ústí 2156 2177 ½
2012/2013 5 TJ Silon Sezimovo Ústí 2052 2039 Němec Roman ČZ Strakonice "B" 1960 1960 ½
2012/2013 4 TJ Silon Sezimovo Ústí 2052 2039 Grill Roman Šachklub Písek "B" 2190 2190 ½
2012/2013 3 TJ Silon Sezimovo Ústí 2052 2039 Straka Zdeněk Šk Týn nad Vltavou 1981 1916 1
2012/2013 2 TJ Silon Sezimovo Ústí 2052 2039 Janovský Martin Spartak Soběslav 1984 1987 ½
2012/2013 1 TJ Silon Sezimovo Ústí 2052 2039 Žárský Kamil Sokol Tábor "C" 2033 2023 0
2012/2013 9 Sokol Tábor B 2052 2039 Matějka Radek ŠACHklub Písek 2011 2019 1
2012/2013 8 Sokol Tábor B 2052 2039 Jandovský Viktor TJ Pankrác B 2159 2157 ½
2012/2013 7 Sokol Tábor B 2052 2039 Hrdina Robin TRW autolektronika Vlašim 2007 1988 ½
2012/2013 5 Sokol Tábor B 2052 2039 Vedral Oldřich SK OAZA Praha 2293 2286 0
2012/2013 4 Sokol Tábor B 2052 2039 Růžička Aleš Sokol Tábor A 2089 2089 1
2012/2013 3 Sokol Tábor B 2052 2039 Škorpík Martin ŠK Český Krumlov 2165 2160 0
2012/2013 2 Sokol Tábor B 2052 2039 Vincze Roman SFiala Gambit Jihlava 2111 2108 ½
2012/2013 1 Sokol Tábor B 2052 2039 Moravec Vít Sparta Kutná Hora 2131 2102 ½
2011/2012 8 Silon Sezimovo Ústí 2069 2057 Mészáros Luděk Sokol Tábor B 2158 2164 0
2011/2012 7 Silon Sezimovo Ústí 2069 2057 Šrámek Petr ČZ Strakonice B 1909 ½
2011/2012 6 Silon Sezimovo Ústí 2069 2057 Grill Roman Šachklub Písek B 2134 2130 0
2011/2012 5 Silon Sezimovo Ústí 2069 2057 Melmuk Petr Spartak Počátky 2092 2092 ½
2011/2012 4 Silon Sezimovo Ústí 2069 2057 Richtr Zdeněk SK Royal České Budějovice 2139 2118 0
2011/2012 3 Silon Sezimovo Ústí 2069 2057 Janovský Martin Spartak Soběslav 1975 1976 ½
2011/2012 2 Silon Sezimovo Ústí 2069 2057 Borkovec Milan Spartak Sezimovo Ústí 2188 2213 ½
2011/2012 1 Silon Sezimovo Ústí 2069 2057 Spal Milan ČZ Strakonice A 2223 2218 0
2011/2012 4 Sokol Tábor 2069 2057 Jenč Milan ŠK Líně 1888 1916 1
2010/2011 11 Silon Sezimovo Ústí 2060 Janda Pavel Spartak Sezimovo Ústí 2076 ½
2010/2011 10 Silon Sezimovo Ústí 2060 Melmuk Petr Spartak Počátky 2081 ½
2010/2011 9 Silon Sezimovo Ústí 2060 Plášil Jiří Slovan Jindřichův Hradec 2100 1
2010/2011 8 Silon Sezimovo Ústí 2060 Lacina Adolf Sokol Platan Písek B 2219 0
2010/2011 7 Silon Sezimovo Ústí 2060 Fiala Jan Traxler Veselí n.Lužn. 2113 ½
2010/2011 6 Silon Sezimovo Ústí 2060 Tomek Jiří Tatran Prachatice 1893 1
2010/2011 5 Silon Sezimovo Ústí 2060 Kepka Miloslav ČZ Strakonice 1977 ½
2010/2011 4 Silon Sezimovo Ústí 2060 Rosenzweig Vladimír Sokol Tábor C 2105 ½
2010/2011 3 Silon Sezimovo Ústí 2060 Janeček Josef Reality Horňák Bechyně 2108 0
2010/2011 2 Silon Sezimovo Ústí 2060 Nejdl Eduard QCC České Budějovice B 2049 1
2010/2011 1 Silon Sezimovo Ústí 2060 Hrdý Roman Royal České Budějovice 2107 ½
2010/2011 9 Sokol Tabor A 2060 Chlad Lukáš SSK HerNyr 1868 0
2010/2011 7 Sokol Tabor A 2060 Hlavsa Filip Sokol Platan Pisek 1861 1
2010/2011 6 Sokol Tabor A 2060 Čmiko Jakub OAZA Praha 2053 ½
2010/2011 5 Sokol Tabor A 2060 Moronga Jan SK Cesky Krumlov 1934 1
2010/2011 4 Sokol Tabor A 2060 Koubek Václav Sachovy klub Viktoria Zizkov 2085 ½
2010/2011 3 Sokol Tabor A 2060 Eretová Jana Sokol Plzen Letna A 2111 1
2010/2011 2 Sokol Tabor A 2060 Houdek Pavel Sokol Tabor B 2042 ½
2010/2011 1 Sokol Tabor A 2060 Šturz Ota Sokol Vysehrad B 2127 0
2009/2010 11 Sokol Tábor A 2025 Škut Michal ŠK Sokol Klatovy A 1985 0
2009/2010 10 Sokol Tábor A 2025 Janoušek Petr TJ Šakal Kozolupy A 2177 ½
2009/2010 7 Sokol Tábor A 2025 Vanka Miloslav TJ Bohemians Praha B 2153 0
2009/2010 6 Sokol Tábor A 2025 Janočko Petr Sokol Plzeň Letná A 2050 1
2009/2010 5 Sokol Tábor A 2025 Sládek Jaroslav ŠK Líně A 1984 ½
2009/2010 3 Sokol Tábor A 2025 Šimůnek Aleš Sokol Plzeň 1 A 2190 0
2009/2010 2 Sokol Tábor A 2025 Soukup Václav SK Viktoria Žižkov A 2124 1
2009/2010 1 Sokol Tábor A 2025 Hašpl Miroslav TJ Spartak Žebrák A 2085 1
2009/2010 11 Sokol Tabor B 2025 Wimberský Antonín SO TJ Tatran Prachatice 1779 ½
2009/2010 8 Sokol Tabor B 2025 Bernáth Štefan REALITY HORNAK Bechyne 1938 1
2009/2010 7 Sokol Tabor B 2025 Matějka Radek Sokol Platan Pisek B 1965 ½
2009/2010 5 Sokol Tabor B 2025 Koloušek Pavel Slovan Jindrichuv Hradec 1914 1
2009/2010 3 Sokol Tabor B 2025 Bican Dominik QCC Ceske Budejovice B 1707 1
2009/2010 2 Sokol Tabor B 2025 Pekarovič Jaroslav TJ SPARTAK MAS Sezimovo Usti 1965 ½
2009/2010 1 Sokol Tabor B 2025 Straka Zdeněk Sokol Tabor C 1939 ½
2008/2009 8 Sokol Tabor B 2014 Pekarovič Jaroslav Spartak MAS Sezimovo Usti 1880 ½
2008/2009 6 Sokol Tabor B 2014 Kukla Petr SK Cesky Krumlov 2131 ½
2008/2009 4 Sokol Tabor B 2014 Vlach Martin CZ Strakonice 1895 1
2008/2009 3 Sokol Tabor B 2014 Grill Roman Sokol Platan Pisek B 2137 0
2008/2009 2 Sokol Tabor B 2014 Plášil Vojtěch Slovan Jindrichuv Hradec 1916 ½
2008/2009 10 Sokol Tábor A 2014 Hostička František QCC České Budějovice A 2180 0
2008/2009 9 Sokol Tábor A 2014 Hlaváček Karel ŠK Pyrit Příbram A 2088 1
2008/2009 8 Sokol Tábor A 2014 Šimůnek Aleš Sokol Plzeň 1 B 2176 0
2008/2009 7 Sokol Tábor A 2014 Fikr Lukáš TJ DUKLA Praha A 1998 1
2008/2009 6 Sokol Tábor A 2014 Janda Jiří TJ Sokol Praha -Kobylisy A 2162 ½
2008/2009 5 Sokol Tábor A 2014 Nováček Karel Sokol Klatovy A 2083 0
2008/2009 4 Sokol Tábor A 2014 Grill Roman Sokol Platan Písek A 2137 ½
2008/2009 2 Sokol Tábor A 2014 Kracík Dobroslav Šakal Kozolupy A 2028 ½
2008/2009 1 Sokol Tábor A 2014 Kotrba Tomáš ŠK Viktoria Žižkov Praha A 2090 0
2007/2008 10 ŠO Mikrochem Třeboň 2041 Karlíček Pavel Sokol Chvalšiny 1944 ½
2007/2008 6 ŠO Mikrochem Třeboň 2041 Procházka Jiří TJ Spartak Počátky 2058 0
2007/2008 5 ŠO Mikrochem Třeboň 2041 Lenc Bohumil Spartak Soběslav 1903 ½
2007/2008 2 ŠO Mikrochem Třeboň 2041 Truc Rudolf TJ Royal Č.Budějovice 2129 1
2007/2008 9 Sokol Tábor A 2041 Sýkora Robert TJ Praga Praha A 2132 0
2007/2008 8 Sokol Tábor A 2041 Flek Vladislav TJ Pankrác B 1974 ½
2007/2008 7 Sokol Tábor A 2041 Palková Kateřina ŠK Sokol Klatovy A 2080 1
2007/2008 6 Sokol Tábor A 2041 Sladovník Tomáš ŠK ALVA Pb Příbram A 1888 0
2007/2008 3 Sokol Tábor A 2041 Matějka Radek Sokol Platan Písek A 1909 ½
2007/2008 1 Sokol Tábor A 2041 Absolon Václav Sokol Tábor B 1861 ½
2006/2007 8 ŠO Mikrochem Třeboň "A" 2026 Žárský Kamil Sokol Tábor "D" 1937 0
2006/2007 5 ŠO Mikrochem Třeboň "A" 2026 Lenc Bohumil Spartak Soběslav "A" 1931 1
2006/2007 3 ŠO Mikrochem Třeboň "A" 2026 Kříha Pavel Royal České Budějovice 1827 ½
2006/2007 2 ŠO Mikrochem Třeboň "A" 2026 Dort Pavel QCC České Budějovice "D" 1803 1
2006/2007 1 ŠO Mikrochem Třeboň "A" 2026 Marhoun Václav QCC České Budějovice "E" 1807 1
2006/2007 8 Slovan Jindřichův Hradec 2026 Trepka Jan Sokol Tábor C 2082 0
2006/2007 7 Slovan Jindřichův Hradec 2026 Kratochvíl Miloš Sokol Platan Písek 2206 1
2006/2007 6 Slovan Jindřichův Hradec 2026 Hradecký Roman ČZ Strakonice 1975 1
2006/2007 1 Slovan Jindřichův Hradec 2026 Šlajs Vlastimil ŠK Týn nad Vltavou 1944 1
2005/2006 10 Slovan Jindřichův Hradec 2072 Mészáros Luděk Sokol Tábor B 2222 ½
2005/2006 9 Slovan Jindřichův Hradec 2072 Pahorecký Jiří Koberce Kájov 1910 0
2005/2006 8 Slovan Jindřichův Hradec 2072 Hašek Václav Sokol Tábor C 2113 ½
2005/2006 6 Slovan Jindřichův Hradec 2072 Pekarovič Jaroslav Spartak MAS Sezimovo Ústí 1875 ½
2005/2006 5 Slovan Jindřichův Hradec 2072 Dort Pavel Loko DKV České Budějovice B 1826 ½
2005/2006 4 Slovan Jindřichův Hradec 2072 Steinhauser Dominik Beseda Veselí nad Lužnicí 1820 0
2005/2006 3 Slovan Jindřichův Hradec 2072 Beter Arnošt ŠK Český Krumlov 1930 0
2005/2006 1 Slovan Jindřichův Hradec 2072 Bernáth Štefan Reality Horňák Bechyně 1986 ½
2005/2006 10 TJ ŠO Mikrochem Třeboň "A" 2072 Růžička Vojtěch Sokol Písek "C" 1855 1
2005/2006 9 TJ ŠO Mikrochem Třeboň "A" 2072 Lenc Bohumil Spartak Soběslav "A" 1826 1
2005/2006 8 TJ ŠO Mikrochem Třeboň "A" 2072 Dort Pavel TJ Lokomotiva DKV České Budějovice "C" 1826 1
2005/2006 7 TJ ŠO Mikrochem Třeboň "A" 2072 Fiala Jan ŠK Veselí nad Lužnicí "B" 1988 0
2005/2006 6 TJ ŠO Mikrochem Třeboň "A" 2072 Marek Jan Šachový klub Týn nad Vltavou "A" 1854 ½
2005/2006 5 TJ ŠO Mikrochem Třeboň "A" 2072 Odehnal Jaroslav Sokol Tábor "D" 1912 1
2005/2006 4 TJ ŠO Mikrochem Třeboň "A" 2072 Chval Petr TJ Lokomotiva DKV České Budějovice "D" 1965 ½
2005/2006 3 TJ ŠO Mikrochem Třeboň "A" 2072 Kůta Miroslav ČZ Strakonice "B" 1774 1
2005/2006 2 TJ ŠO Mikrochem Třeboň "A" 2072 Soucha Štěpán ČZ Strakonice "C" 1870 0
2005/2006 1 TJ ŠO Mikrochem Třeboň "A" 2072 Mráz Miroslav Šachklub Velešín "A" 2068 1