Hráč Malá Anna

Malá Anna

User Pic
Jméno: Malá Anna
Oddíl: ŠK Velké Losiny
Výkonnostní třída / Titul:
Elo národní: 1813
Elo mezinárodní: 1814
ID: 12724
FIDE ID: 322385
Rok narození: 1990
Třída rozhodčího: 3
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 DDM Praha 6 B 1814 1813 Vaněk Jiří ŠK Sokol Vyšehrad H 1495 1739 1
2018/2019 4 DDM Praha 6 B 1814 1813 Kočí Martin ŠK Loko Praha C 1828 1744 ½
2018/2019 11 Unichess Ž 1814 1813 Hruška Ondřej SK OAZA Praha D 1963 1964 1
2018/2019 10 Unichess Ž 1814 1813 Havlíčková Lenka ŠK Viktoria Žižkov C 1895 1817 ½
2018/2019 8 Unichess Ž 1814 1813 Přibylová Růžena ŠK DP Praha E - VŠFS 1823 1819 1
2018/2019 7 Unichess Ž 1814 1813 Kovář Jan Sokol Praha Vršovice D 1885 1895 ½
2018/2019 5 Unichess Ž 1814 1813 Černý Karel Kbel.šach. reprezentace A 1840 1828 0
2018/2019 2 Unichess Ž 1814 1813 Starýchfojtů Josef Steinitz-Makabi Praha 1827 1897 0
2018/2019 1 Unichess Ž 1814 1813 Štěpánek Svatopluk ŠK Sokol Vyšehrad G 1811 1847 1
2017/2018 11 Unichess Ž 1814 1813 Světlý Jiří ŠO TJ Dukla Praha D 1871 1912 ½
2017/2018 9 Unichess Ž 1814 1813 Krotký David Kbel.šach. reprezentace B 1763 1788 ½
2017/2018 8 Unichess Ž 1814 1813 Novotný Josef ŠK Sokol Vyšehrad G 1886 1889 0
2017/2018 7 Unichess Ž 1814 1813 Smolka Josef Sokol Praha Vršovice E 1762 1786 ½
2017/2018 5 Unichess Ž 1814 1813 Školoud Barnabáš ŠK Praha - Smíchov C 1876 1819 1
2017/2018 4 Unichess Ž 1814 1813 Mařík Miloslav ŠK Loko Praha C 1951 2006 0
2017/2018 3 Unichess Ž 1814 1813 Steimar Miroslav ŠK Viktoria Žižkov C 1882 1889 0
2017/2018 11 DDM Praha 6 B 1814 1813 Zajíček Luděk Šachový klub Praha 4 A 0 1885 0
2017/2018 8 DDM Praha 6 B 1814 1813 Kovář Jan Sokol Praha Vršovice D 1885 1895 ½
2017/2018 6 DDM Praha 6 B 1814 1813 Vít Zdeněk Steinitz - Makabi 1692 1688 0
2017/2018 2 DDM Praha 6 B 1814 1813 Tvrdý Jindřich TJ Pankrác F 1876 1879 0
2015/2016 11 Sokol Praha-Kobylisy E 1886 1922 Pivoňka Michael ŠK Smíchov C 1692 1746 1
2015/2016 9 Sokol Praha-Kobylisy E 1886 1922 Kabát Josef Kbelská šachová reprezentace B 1866 1837 ½
2015/2016 7 Sokol Praha-Kobylisy E 1886 1922 Nepustil František TJ Pankrác F 1847 ½
2015/2016 6 Sokol Praha-Kobylisy E 1886 1922 Čížek Martin Unichess F 1986 2016 ½
2015/2016 5 Sokol Praha-Kobylisy E 1886 1922 Strnad Pavel ŠK Černý Baron A 1919 ½
2015/2016 4 Sokol Praha-Kobylisy E 1886 1922 Hataš Radim ŠO TJ Dukla Praha E 1689 1723 1
2015/2016 9 Unichess Ž 1886 1922 Macháček Otakar USK Praha B 2015 2007 1
2015/2016 8 Unichess Ž 1886 1922 Váňa Lubomír Šachový klub Praha 4 C 1465 ½
2015/2016 7 Unichess Ž 1886 1922 Horák Karel ŠK Sokol Vyšehrad H 1870 1837 1
2015/2016 6 Unichess Ž 1886 1922 Skalický Jindřich SK OAZA Praha H 1327 1
2015/2016 5 Unichess Ž 1886 1922 Novák Josef SK Lokomotiva Radlice E 1777 ½
2015/2016 4 Unichess Ž 1886 1922 Kalík Jan TJ Zora Praha A 1920 1823 ½
2015/2016 3 Unichess Ž 1886 1922 Vít Zdeněk Sokol Praha Vršovice F 1721 1
2015/2016 1 Unichess Ž 1886 1922 Richtr Karel ŠO TJ Dukla Praha F 1825 ½
2014/2015 8 Sokol Kobylisy E 1940 1910 Kočí Martin SK Lokomotiva Radlice C 1826 1
2014/2015 7 Sokol Kobylisy E 1940 1910 Vandas Karel ŠK Mlejn B 1733 1
2014/2015 6 Sokol Kobylisy E 1940 1910 Holý Filip ŠK Praha 4 A 1849 1980 1
2014/2015 4 Sokol Kobylisy E 1940 1910 Papírník Milan TJ Praga Praha F 1699 1
2014/2015 1 Sokol Kobylisy E 1940 1910 Kudrna Miroslav ŠK Sokol Vyšehrad H 1566 1
2014/2015 9 Unichess ČSOB E 1940 1910 Paulovič Milan TJ Praga Praha B 1857 1854 ½
2014/2015 7 Unichess ČSOB E 1940 1910 Koukolík Alexander Sokol Vršovice C 2004 1980 ½
2014/2015 4 Unichess ČSOB E 1940 1910 Němec Milan SK Loko Praha B 1937 1966 0
2013/2014 10 ŠK ERA Poštovní spořitelna C 1936 1906 Hánl František Klub šachistů Říčany 1925 1969 1989 0
2013/2014 9 ŠK ERA Poštovní spořitelna C 1936 1906 Bartoš Alois Sokol Tábor 2083 2087 0
2013/2014 8 ŠK ERA Poštovní spořitelna C 1936 1906 Šaroun Radek Gambit Jihlava 1875 1899 0
2013/2014 6 ŠK ERA Poštovní spořitelna C 1936 1906 Vanka Miloslav TRW autoelektronika Vlašim 2155 2142 ½
2013/2014 4 ŠK ERA Poštovní spořitelna C 1936 1906 Šplíchal Petr Sparta Kutná Hora 1987 1985 ½
2009/2010 11 TJ Tatran Poštorná B 1881 Cupal Miroslav ŠK Slavoj Velké Pavlovice A 2082 ½
2009/2010 10 TJ Tatran Poštorná B 1881 Hlávka Stanislav ŠK Slavoj Velké Pavlovice B 1770 0
2009/2010 4 TJ Tatran Poštorná B 1881 Řehůřek Karel Moravská Slavia Brno A 1952 0
2009/2010 2 TJ Tatran Poštorná B 1881 Ling Bronislav ŠK Hodonín 2013 0
2009/2010 1 TJ Tatran Poštorná B 1881 Křápek Miroslav KŠ TJ Bučovice A 1834 1
2009/2010 11 TJ Tatran Poštorná 1881 Sysel Michal ŠK Duras BVK Královo Pole C 1926 ½
2009/2010 5 TJ Tatran Poštorná 1881 Píštěk Jan TJ ŠK Veselí nad Moravou 1926 1
2009/2010 3 TJ Tatran Poštorná 1881 Horák Bronislav ŠK KME-DDM Kuřim A 1908 1
2008/2009 11 TJ Tatran Poštorná B 1886 Kocáb Jan S.K. Horáček Sudoměřice 1983 ½
2008/2009 9 TJ Tatran Poštorná B 1886 Myšulka Jiří ŠK Hodonín 1845 ½
2008/2009 4 TJ Tatran Poštorná B 1886 Hlávka Stanislav ŠK Slavoj Velké Pavlovice 1769 ½
2008/2009 3 TJ Tatran Poštorná B 1886 Bártů Jiří Šach Pavlov 1632 ½
2008/2009 2 TJ Tatran Poštorná B 1886 Vítek Milan TJ ŠK Veselí n./M B 1774 1
2008/2009 1 TJ Tatran Poštorná B 1886 Kočí Karel ŠK HPM TEC Hustopeče B 1715 1
2008/2009 8 Tatran Poštorná 1886 Krča Milan ŠK Staré Město B 2090 0
2006/2007 7 ŠK SŠŠ Staré Město A 1946 Bílek Martin Sportovní klub OAZA Praha 1935 ½
2006/2007 6 ŠK SŠŠ Staré Město A 1946 Škut Michal Šachklub Sokol Klatovy A 1894 0
2006/2007 5 ŠK SŠŠ Staré Město A 1946 Vaněk Tomáš RMSK Cidlina Lysá nad Labem 1619 1
2006/2007 4 ŠK SŠŠ Staré Město A 1946 Bakajsa Libor Šachový klub Most A 1697 1
2006/2007 3 ŠK SŠŠ Staré Město A 1946 Gabriel Adam SK Boršice A 1775 1
2006/2007 2 ŠK SŠŠ Staré Město A 1946 Valešová Šárka ŠK Zlín A 1885 ½
2006/2007 1 ŠK SŠŠ Staré Město A 1946 Pecha Tomáš BŠS Frýdek-Místek A 1956 ½
2006/2007 7 ŠK SŠŠ Staré Město A 1946 Reichel Tomáš TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1706 ½
2006/2007 6 ŠK SŠŠ Staré Město A 1946 Kůs Martin Š.O. TJ Chrudim 1661 ½
2006/2007 5 ŠK SŠŠ Staré Město A 1946 Gabriel Adam SK Boršice A 1775 1
2006/2007 4 ŠK SŠŠ Staré Město A 1946 Kolašín Jan Agentura 64 Grygov 1523 1
2006/2007 3 ŠK SŠŠ Staré Město A 1946 Valešová Šárka ŠK Zlín A 1885 ½
2006/2007 2 ŠK SŠŠ Staré Město A 1946 Bujnošek Tomáš BŠS Frýdek-Místek B 1770 0
2006/2007 1 ŠK SŠŠ Staré Město A 1946 Pecha Tomáš BŠS Frýdek-Místek A 1956 ½
2005/2006 2 TJ Tatran Poštorná 1983 Náplava Petr ŠK Boršice 1632 ½
2005/2006 1 TJ Tatran Poštorná 1983 Staňa Marek ŠK SŠŠ Staré Město B 1610 1
2005/2006 7 ŠK SŠŠ STARÉ MĚSTO 1983 Nguyen Dinh Phong ŠACHKLUB SOKOL KLATOVY 1656 1
2005/2006 6 ŠK SŠŠ STARÉ MĚSTO 1983 Němec Václav OAZA PRAHA 1679 1
2005/2006 5 ŠK SŠŠ STARÉ MĚSTO 1983 Barannikov Jaroslav TJ LOKOMOTIVA MOST 1620 0
2005/2006 4 ŠK SŠŠ STARÉ MĚSTO 1983 Kastnerová Zuzana TJ JISKRA HAVLÍČKŮV BROD 1578 1
2005/2006 11 HPM TEC HUSTOPEČE 1983 Donnert Milan DURAS BRNO C 2198 ½
2005/2006 10 HPM TEC HUSTOPEČE 1983 Dobeš Dušan SOKOL RUDICE 2062 1
2005/2006 7 HPM TEC HUSTOPEČE 1983 Dittrich Pavel TJ NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU 2186 ½
2005/2006 4 HPM TEC HUSTOPEČE 1983 Pokorný Zdeněk SOKOL ZAJEČICE 2311 ½
2005/2006 3 HPM TEC HUSTOPEČE 1983 Mališ Jiří LOKOMOTIVA BRNO C 2185 0
2005/2006 2 HPM TEC HUSTOPEČE 1983 Vachtfeidl Petr GORDIC JIHLAVA B 2087 0
2005/2006 1 HPM TEC HUSTOPEČE 1983 Bureš Vít OREL OŘECHOV 2242 0
2005/2006 8 TJ Tatran Poštorná A 1983 Hyrš Martin ŠK KME DDM Kuřim 1928 0
2005/2006 7 TJ Tatran Poštorná A 1983 Symerský Petr ŠK Veselí nad Moravou 2101 ½
2005/2006 6 TJ Tatran Poštorná A 1983 Němec Zdeněk Lokomotiva Brno E 1932 0
2005/2006 5 TJ Tatran Poštorná A 1983 Kratochvíl Karel Lokomotiva Brno D 2077 1
2005/2006 4 TJ Tatran Poštorná A 1983 Veverka František TJ Tatran Poštorná B 1906 0
2005/2006 3 TJ Tatran Poštorná A 1983 Sysel Jiří ŠK Bydo Zakřany 1865 ½
2005/2006 2 TJ Tatran Poštorná A 1983 Hudaček Josef SK Horáček Sudoměřice 2025 1
2005/2006 1 TJ Tatran Poštorná A 1983 Fuchs Luděk Duras BVK Brno D 2014 0
2005/2006 3 ŠK SŠŠ STARÉ MĚSTO 1983 Rodshtein Tereza ŠK ZLÍN 1936 ½
2004/2005 2 Staré Město 1974 Krejčí Jan Frýdek-Místek 2116 1
2004/2005 1 Staré Město 1974 Roubalík Jakub Zlín 1869 0
2004/2005 7 Staré Město u U.H. 1974 Dráb Tomáš Loko Brno 1565 ½
2004/2005 6 Staré Město u U.H. 1974 Gablech Imrich Havlíčkův Brod 1815 0
2004/2005 3 Staré Město u U.H. 1974 Studený Petr Bruntál 1768 1
2004/2005 2 Staré Město u U.H. 1974 Krejčí Jan Frýdek Místek 2116 1
2004/2005 1 Staré Město u U.H. 1974 Roubalík Jakub Zlín 1869 0
2004/2005 11 Tatran Poštorná A 1974 Peša Ladislav I. brněnská Brno 1919 ½
2004/2005 9 Tatran Poštorná A 1974 Gubáš Jan KME DDM Kuřim 1942 ½
2004/2005 8 Tatran Poštorná A 1974 Páral Adam TJ Vinohrady Brno 1753 ½
2004/2005 7 Tatran Poštorná A 1974 Hošková Jana TJ Bučovice 1757 1
2004/2005 6 Tatran Poštorná A 1974 Chládek Václav Garde Lipovec 2119 ½
2004/2005 5 Tatran Poštorná A 1974 Hrabal Radek ŠK Veselí nad Mor. 1838 ½
2004/2005 4 Tatran Poštorná A 1974 Pochylý Bronislav Tatran Poštorná B 1683 1
2004/2005 3 Tatran Poštorná A 1974 Vymazal Bronislav Lokomotiva Brno B 2178 0
2004/2005 2 Tatran Poštorná A 1974 Sedlák Ivo TJ Sloup 1744 1
2004/2005 1 Tatran Poštorná A 1974 Urban Vlastimil ŠK Hustopeče 2054 1
2004/2005 11 Tatran Poštorná C 1974 Kuchynka Lukáš ŠK Hustopeče B 2000 0
2004/2005 10 Tatran Poštorná C 1974 Navrátil Josef ŠK Veselí n.Mor. B 2036 0
2004/2005 9 Tatran Poštorná C 1974 Žabenský Jaroslav TJ Bučovice B 1968 ½
2004/2005 8 Tatran Poštorná C 1974 Komprda Petr ŠK Dubňany 2052 0
2004/2005 6 Tatran Poštorná C 1974 Harašta Vladimír Horáček Sudoměřice 2140 0
2004/2005 5 Tatran Poštorná C 1974 Jordán Josef SK STAK Domanín 1960 ½
2004/2005 4 Tatran Poštorná C 1974 Provazník Michal ŠK Hodonín 2181 ½
2004/2005 3 Tatran Poštorná C 1974 Mayer Josef Podlužan Prušánky 2048 0
2004/2005 2 Tatran Poštorná C 1974 Balšínek Pavel Prostor Břeclav 2132 ½
2004/2005 1 Tatran Poštorná C 1974 Zubalík Miroslav TJ Baník Šardice 2011 ½
2004/2005 6 Tatran Poštorná 1974 Dvouletý Pavel ŠK Boršice 1992 1
2004/2005 5 Tatran Poštorná 1974 Macíček Jakub BŠŠ+ŠK FM B 2093 0
2004/2005 4 Tatran Poštorná 1974 Baran Martin BŠŠ+ŠK FM C 1870 1
2004/2005 1 Tatran Poštorná 1974 Vlčko Tomáš ŠK Hodonín 1581 1
2003/2004 9 TJ Tatran Poštorná 1848 Macíček Jakub BŠŠ+DDM FM B 1849 1
2003/2004 8 TJ Tatran Poštorná 1848 Smolík Josef BŠS+DDM FM C 1572 ½
2003/2004 7 TJ Tatran Poštorná 1848 Machalík Marek Sokol Postoupky C 1
2003/2004 6 TJ Tatran Poštorná 1848 Valešová Šárka SŠŠ Staré Město B 1561 ½
2003/2004 5 TJ Tatran Poštorná 1848 Dvořák Martin Sokol Postoupky A 1523 1
2003/2004 4 TJ Tatran Poštorná 1848 Basovník Marek Sokol Postoupky B 1309 ½
2003/2004 3 TJ Tatran Poštorná 1848 Dvorský Vladimír Sokol Jedovnice 1727 0
2003/2004 2 TJ Tatran Poštorná 1848 Zavadil Roman ŠK ZŠ Brankovice B 1593 ½
2003/2004 1 TJ Tatran Poštorná 1848 Stodůlka Radek ŠK Boršice 1482 ½
2003/2004 9 Tatran Poštorná D 1848 Petráňová Teresa Šach Pavlov 1791 1
2003/2004 8 Tatran Poštorná D 1848 Svoboda Vladimír Velké Bílovice 1535 1
2003/2004 7 Tatran Poštorná D 1848 Kozlíček Lubomír Sokol Vranovice 1695 0
2003/2004 6 Tatran Poštorná D 1848 Vopravil Milan MF Energy Mikulov 1743 1
2003/2004 4 Tatran Poštorná D 1848 Hlávka Miroslav ŠK Hustopeče C 1567 0
2003/2004 2 Tatran Poštorná D 1848 Horák Miroslav Sokol Šakvice 1
2003/2004 1 Tatran Poštorná D 1848 Berberakis Apostolis Tatran Poštorná C 1612 ½