Hráč Karban Vlastimil

Karban Vlastimil

User Pic
Jméno: Karban Vlastimil
Oddíl: SŠK Cejle
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2042
Elo mezinárodní: 2107
ID: 690
FIDE ID: 354635
Rok narození: 1966
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 1 SŠK Cejle 2107 2042 Vyhnálek Jan Spartak Pelhřimov B 1487 1577 1
2018/2019 9 SŠK Cejle 2107 2053 Vincze Roman ŠK TJ Jiskra Havlíčkův Brod B 2133 2119 0
2018/2019 8 SŠK Cejle 2107 2053 Sýkora Milan TJ Žďár nad Sázavou z.s.C 1898 1839 1
2018/2019 7 SŠK Cejle 2107 2053 Pavlíček Robert TJ Jiskra Humpolec B 1938 1968 ½
2018/2019 6 SŠK Cejle 2107 2053 Strnad Pavel Gambit Jihlava D 1784 1783 1
2018/2019 5 SŠK Cejle 2107 2053 Merta Vlastimil Gambit Jihlava C 1907 1881 ½
2018/2019 4 SŠK Cejle 2107 2053 Zelený Tomáš ŠK Caissa Třebíč C 1864 1856 0
2018/2019 3 SŠK Cejle 2107 2053 Bendl Hynek Spartak Pelhřimov B 2006 1983 ½
2018/2019 2 SŠK Cejle 2107 2053 Brož Petr ŠK Světlá nad Sázavou B 1827 1819 1
2018/2019 1 SŠK Cejle 2107 2053 Vojtěch Ladislav TJ Spartak Velká Bíteš 2044 2054 1
2017/2018 9 SŠK Cejle 2107 2053 Polanský Jiří Gambit Jihlava C 1790 1767 ½
2017/2018 8 SŠK Cejle 2107 2053 Vojtěch Ladislav TJ Spartak Velká Bíteš 2059 2080 ½
2017/2018 7 SŠK Cejle 2107 2053 Vincze Roman ŠK TJ Jiskra Havlíčkův Brod B 2104 2101 ½
2017/2018 6 SŠK Cejle 2107 2053 Prášil Pavel TJ Žďár nad Sázavou z.s.C 1716 1710 1
2017/2018 5 SŠK Cejle 2107 2053 Brož Pavel ŠK Světlá nad Sázavou B 1859 1822 ½
2017/2018 4 SŠK Cejle 2107 2053 Hodač Pavel Gambit Jihlava D 2076 2040 ½
2017/2018 3 SŠK Cejle 2107 2053 Pavlíček Robert TJ Jiskra Humpolec B 1955 1970 1
2017/2018 2 SŠK Cejle 2107 2053 Bendl Hynek Spartak Pelhřimov B 2013 1988 ½
2017/2018 1 SŠK Cejle 2107 2053 Mezlík Stanislav ŠK Caissa Třebíč C 1903 1908 1
2016/2017 9 SŠK Cejle 2107 2053 Mezlík Stanislav ŠK Caissa Třebíč C 1894 1900 1
2016/2017 8 SŠK Cejle 2107 2053 Kodys Stanislav TJ Žďár nad Sázavou z.s.C 1784 1779 ½
2016/2017 6 SŠK Cejle 2107 2053 Skořepa Jakub Gambit Jihlava C 1861 1893 ½
2016/2017 5 SŠK Cejle 2107 2053 Provazník Ivo ŠK TJ Jiskra Havlíčkův Brod B 1815 1879 ½
2016/2017 4 SŠK Cejle 2107 2053 Kincl Libor TJ Spartak Velká Bíteš 0 1751 ½
2016/2017 3 SŠK Cejle 2107 2053 Pavlíček Robert TJ Jiskra Humpolec B 1955 1970 ½
2016/2017 2 SŠK Cejle 2107 2053 Hrad Robert Gambit Jihlava D 1772 1764 ½
2016/2017 1 SŠK Cejle 2107 2053 Slavík Pavel Spartak Pelhřimov B 1601 1653 1
2015/2016 10 SŠK Cejle 2107 2075 Miřátský Petr TJ Spartak Pelhřimov B 1697 1747 1
2015/2016 9 SŠK Cejle 2107 2075 Skořepa Jakub Silko Gambit Jihlava C 1895 1904 1
2015/2016 8 SŠK Cejle 2107 2075 Obůrka Vladislav TJ Žďár nad Sázavou C 1900 1902 1
2015/2016 7 SŠK Cejle 2107 2075 Pavlíček Robert TJ Jiskra Humpolec B 1978 1972 ½
2015/2016 6 SŠK Cejle 2107 2075 Blažek Miroslav TJ Jiskra Havlíčkův Brod B 1789 1
2015/2016 5 SŠK Cejle 2107 2075 Mezlík Stanislav ŠK Caissa Třebíč C 1884 1881 0
2015/2016 4 SŠK Cejle 2107 2075 Hrad Robert Silko Gambit Jihlava D 1772 1771 ½
2015/2016 3 SŠK Cejle 2107 2075 Vašut Karel TJ Žďár nad Sázavou B 2150 2146 1
2015/2016 2 SŠK Cejle 2107 2075 Brož Pavel ŠK Světlá nad Sázavou C 1867 1825 ½
2015/2016 1 SŠK Cejle 2107 2075 Holata Miroslav TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 1771 1780 1
2015/2016 3 TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 2107 2075 Vašut Karel ŠK Světlá nad Sázavou C 2150 2146 1
2014/2015 11 SŠK Cejle 2107 2079 Hrad Robert Silko Gambit Jihlava "D" 1733 1754 1
2014/2015 10 SŠK Cejle 2107 2079 Kastnerová Zuzana ŠK Světlá n.Sáz. "C" 1816 1795 ½
2014/2015 9 SŠK Cejle 2107 2079 Hruška Ondřej TJ Spartak Pelhřimov "B" 1931 1875 ½
2014/2015 8 SŠK Cejle 2107 2079 Slavík Pavel TJ Spartak Pelhřimov "C" 1656 1
2014/2015 7 SŠK Cejle 2107 2079 Veselý Vítek TJ Jiskra Havlíčkův Brod "B" 1933 2002 0
2014/2015 6 SŠK Cejle 2107 2079 Skořepa Tomáš Silko Gambit Jihlava "C" 1894 2045 ½
2014/2015 5 SŠK Cejle 2107 2079 Bachan Lukáš ŠK Caissa Třebíč "C" 1878 1897 1
2014/2015 3 SŠK Cejle 2107 2079 Benák Jaroslav ŠK Světlá n.Sáz. "B" 1897 1870 1
2014/2015 2 SŠK Cejle 2107 2079 Pavlíček Robert Jiskra Humpolec "B" 2004 1992 1
2014/2015 1 SŠK Cejle 2107 2079 Rosecký Zdeněk TJ Zďár nad Sázavou "C" 1770 1725 1
2013/2014 11 SŠK Cejle 2116 2093 Tesař Jan ŠK Caissa Třebíč "C" 2072 2087 ½
2013/2014 10 SŠK Cejle 2116 2093 Sedlák Jiří Jiskra Humpolec "B" 1753 1735 0
2013/2014 8 SŠK Cejle 2116 2093 Slavík Pavel TJ Spartak Pelhřimov "C" 1628 1
2013/2014 7 SŠK Cejle 2116 2093 Polanský Jiří Gambit Jihlava "C" 1790 1825 ½
2013/2014 6 SŠK Cejle 2116 2093 Obůrka Vladislav TJ Žďár nad Sázavou "C" 1861 1856 1
2013/2014 4 SŠK Cejle 2116 2093 Kaser Jiří TJ Jiskra Havlíčkův Brod "C" 1738 1660 ½
2013/2014 3 SŠK Cejle 2116 2093 Suchomelová Simona ŠK Světlá nad Sáz. B 1827 1946 1
2013/2014 2 SŠK Cejle 2116 2093 Hrad Robert Gambit Jihlava "D" 1733 1760 1
2013/2014 1 SŠK Cejle 2116 2093 Celý Jaroslav TJ Žďár nad Sázavou "B" 2090 2061 1
2013/2014 9 Gambit Jihlava 2116 2093 Kolář Pavel ŠK Joly Lysá nad Labem C 2179 2176 ½
2013/2014 5 Gambit Jihlava 2116 2093 Šturz Ota ŠK Sokol Vyšehrad C 2176 2174 ½
2012/2013 9 SŠK Cejle 2094 2085 Koubek Radim TJ Spartak Pelhřimov "C" 1773 1
2012/2013 8 SŠK Cejle 2094 2085 Bendl Hynek TJ Spartak Pelhřimov "B" 2023 1983 ½
2012/2013 7 SŠK Cejle 2094 2085 Pavlíček Robert Jiskra Humpolec "A" 1995 1987 ½
2012/2013 5 SŠK Cejle 2094 2085 Veselý Vítek TJ Jiskra Havlíčkův Brod "B" 1764 1841 ½
2012/2013 4 SŠK Cejle 2094 2085 Celý Jaroslav TJ Žďár nad Sázavou "C" 2120 2090 0
2012/2013 3 SŠK Cejle 2094 2085 Ciešlak Leszek ŠK Caissa RHEA Třebíč "D" 1999 2000 ½
2012/2013 1 SŠK Cejle 2094 2085 Suchomelová Simona ŠK Světlá n.Sáz. "B" 1757 1774 1
2012/2013 11 SFiala Gambit Jihlava 2094 2085 Stoklasa Jan TRW autolektronika Vlašim 2176 2168 1
2012/2013 10 SFiala Gambit Jihlava 2094 2085 Lacina Filip ŠK Sokol Vyšehrad B 2067 2063 1
2012/2013 2 SFiala Gambit Jihlava 2094 2085 Odehnal Jaroslav Sokol Tábor B 2028 1996 1
2011/2012 11 SFIALA Gambit Jihlava A 2066 2063 Novotný Leoš Jiskra Havlíčkův Brod A 1897 1896 ½
2011/2012 10 SFIALA Gambit Jihlava A 2066 2063 Strádal Jaroslav Jiskra Humpolec A 1841 1832 1
2011/2012 7 SFIALA Gambit Jihlava A 2066 2063 Walek Petr TJ Náměšť nad Oslavou 1745 1868 1
2011/2012 6 SFIALA Gambit Jihlava A 2066 2063 Nedoma Michal Spartak Velké Meziříčí A 1899 1902 1
2011/2012 4 SFIALA Gambit Jihlava A 2066 2063 Svoboda Ivo TJ Žďár nad Sázavou A 2006 2054 1
2011/2012 3 SFIALA Gambit Jihlava A 2066 2063 Ciešlak Leszek ŠK Caissa TRIATEX Třebíč C 1985 1968 ½
2011/2012 9 Sportovní šachový klub Cejle 2066 2063 Seidl Antonín SFIALA Gambit Jihlava 'C' 1978 1983 ½
2011/2012 8 Sportovní šachový klub Cejle 2066 2063 Šimon Adam TJ Žďár nad Sázavou 'B' 1719 1913 1
2011/2012 7 Sportovní šachový klub Cejle 2066 2063 Kubíček Filip Jiskra Humpolec 'B' 1760 1
2011/2012 6 Sportovní šachový klub Cejle 2066 2063 Rosecký Tomáš ŠK Sklo Bohemia Světlá n. Sáz 'B' 1920 1885 0
2011/2012 5 Sportovní šachový klub Cejle 2066 2063 Holata Miroslav TJ Jiskra Havlíčkův Brod 'B' 1794 1
2011/2012 4 Sportovní šachový klub Cejle 2066 2063 Pochylý Jan SFIALA Gambit Jihlava 'D' 1978 1907 1
2011/2012 3 Sportovní šachový klub Cejle 2066 2063 Vojtěch Ladislav Spartak Velká Bíteš 2057 2067 ½
2011/2012 2 Sportovní šachový klub Cejle 2066 2063 Walek Petr ŠK Caissa SPEDQUICK Třebíč 'E' 1745 1868 1
2011/2012 1 Sportovní šachový klub Cejle 2066 2063 Med Ladislav TJ Spartak Pelhřimov 'B' 1871 1851 1
2010/2011 9 SŠK Cejle 'A' 2054 Koubek Radim TJ Spartak Pelhřimov 'B' 1834 1
2010/2011 7 SŠK Cejle 'A' 2054 Rozvoda Viktor Jiskra Humpolec 'B' 1571 1
2010/2011 6 SŠK Cejle 'A' 2054 Rosecký Tomáš ŠK Sklo Bohemia Světlá n./Sáz. 'B' 1896 1
2010/2011 4 SŠK Cejle 'A' 2054 Hruška Ondřej TJ Spartak Pelhřimov 'B' 1910 1
2010/2011 3 SŠK Cejle 'A' 2054 Kaser Jiří TJ Jiskra Havlíčkův Brod 'C' 1769 0
2010/2011 2 SŠK Cejle 'A' 2054 Kubíček Filip Jiskra Humpolec 'B' 1714 1
2010/2011 1 SŠK Cejle 'A' 2054 Procházka Jaroslav ŠK Sklo Bohemia Světlá n./Sáz. 'B' 1728 1
2009/2010 8 Sportovní šachový klub Cejle 'A' 2062 Netušil Jakub TJ Jiskra Havlíčkův Brod 'C' 1879 0
2009/2010 7 Sportovní šachový klub Cejle 'A' 2062 Macháček Vladislav TJ Spartak Pelhřimov 'C' 1650 1
2009/2010 6 Sportovní šachový klub Cejle 'A' 2062 Jána Martin TJ Jiskra Humpolec 'B' 1775 ½
2009/2010 5 Sportovní šachový klub Cejle 'A' 2062 Pártl Ondřej TJ Jiskra Havlíčkův Brod 'B' 1952 1
2009/2010 4 Sportovní šachový klub Cejle 'A' 2062 Rosecký Tomáš ŠK Sklo Bohemia Světlá n. Sáz. 'B' 1897 1
2009/2010 3 Sportovní šachový klub Cejle 'A' 2062 Netušil Jakub TJ Jiskra Havlíčkův Brod 'C' 1879 ½
2009/2010 2 Sportovní šachový klub Cejle 'A' 2062 Alinger Jiří TJ Spartak Pelhřimov 'C' 1
2009/2010 1 Sportovní šachový klub Cejle 'A' 2062 Jána Martin TJ Jiskra Humpolec 'B' 1775 1
2009/2010 11 Sokol Bedřichov A 2062 Vincze Roman ŠK Gordic Jihlava B 2092 ½
2009/2010 10 Sokol Bedřichov A 2062 Nedoma Michal Spartak Velké Meziříčí A 1850 0
2009/2010 9 Sokol Bedřichov A 2062 Chvastek Tomáš SFiala Gambit Jihlava A 1682 ½
2009/2010 7 Sokol Bedřichov A 2062 Tesař Jan ŠK Caissa TRIATEX Třebíč C 2101 0
2009/2010 5 Sokol Bedřichov A 2062 Šplíchal Petr TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 2005 ½
2009/2010 4 Sokol Bedřichov A 2062 Fiala Zdeněk ŠK SB Světlá nad Sáz. A 2020 1
2009/2010 3 Sokol Bedřichov A 2062 Mičulka Petr TJ Náměšť nad Oslavou A 2004 1
2009/2010 2 Sokol Bedřichov A 2062 Hruška Josef TJ Spartak Pelhřimov B 1897 1
2009/2010 1 Sokol Bedřichov A 2062 Pavliš Jaromír TJ Žďár nad Sázavou B 2102 1
2008/2009 10 Sokol Bedřichov A 2095 Strádal Jaroslav TJ Jiskra Humpolec A 1817 1
2008/2009 8 Sokol Bedřichov A 2095 Vala Filip TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 2057 ½
2008/2009 6 Sokol Bedřichov A 2095 Svoboda Ivo TJ Žďár nad Sázavou B 2018 ½
2008/2009 4 Sokol Bedřichov A 2095 Fiala Zdeněk ŠK SB Světlá nad Sázavou A 1941 1
2008/2009 3 Sokol Bedřichov A 2095 Nedoma Michal Spartak Velké Meziříčí A 1888 1
2008/2009 2 Sokol Bedřichov A 2095 Horák Jiří TJ Náměšť nad Oslavou A 1961 1
2008/2009 1 Sokol Bedřichov A 2095 Göth Jiří Gambit Jihlava A 2121 0
2008/2009 10 Sport. šachový klub Cejle A 2095 Hruška Josef Spartak Pelhřimov B 1974 0
2008/2009 9 Sport. šachový klub Cejle A 2095 Pártl Ondřej TJ Jiskra Havlíčkův Brod B 1898 1
2008/2009 8 Sport. šachový klub Cejle A 2095 Petr Luboš TJ Žďár nad Sázavou C 1891 ½
2008/2009 7 Sport. šachový klub Cejle A 2095 Pavlíček Robert TJ Jiskra Humpolec B 1982 ½
2008/2009 6 Sport. šachový klub Cejle A 2095 Štukheil Martin ŠK SB Světlá nad Sázavou B 1911 ½
2008/2009 5 Sport. šachový klub Cejle A 2095 Hruška Josef Spartak Pelhřimov B 1974 ½
2008/2009 4 Sport. šachový klub Cejle A 2095 Pártl Ondřej TJ Jiskra Havlíčkův Brod B 1898 0
2008/2009 3 Sport. šachový klub Cejle A 2095 Petr Luboš TJ Žďár nad Sázavou C 1891 1
2008/2009 2 Sport. šachový klub Cejle A 2095 Pavlíček Robert TJ Jiskra Humpolec B 1982 0
2008/2009 1 Sport. šachový klub Cejle A 2095 Štukheil Martin ŠK SB Světlá nad Sázavou B 1911 ½
2007/2008 10 TJ Sokol Bedřichov-Jihlava A 2077 Michálek Miroslav ŠK Caissa Třebíč B 1813 1
2007/2008 7 TJ Sokol Bedřichov-Jihlava A 2077 Brodina Karel TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1961 ½
2007/2008 5 TJ Sokol Bedřichov-Jihlava A 2077 Med Ladislav TJ Spartak Pelhřimov A 1779 1
2007/2008 1 TJ Sokol Bedřichov-Jihlava A 2077 Matoušek Jiří TJ Spartak Třebíč A 1813 1
2007/2008 7 Sportovní šachový klub Cejle A 2077 Jána Martin TJ Jiskra Humpolec C 1327 1
2007/2008 6 Sportovní šachový klub Cejle A 2077 Kunc Jaroslav Sokol Jámy 1553 1
2007/2008 5 Sportovní šachový klub Cejle A 2077 Černý Stanislav TJ Sokol Nové Veselí 1609 1
2007/2008 4 Sportovní šachový klub Cejle A 2077 Fišar Dalimil TJ ŽĎAS Žďár nad Sázavou D 1529 1
2007/2008 3 Sportovní šachový klub Cejle A 2077 Kubíček Filip TJ Jiskra Humpolec B 1
2007/2008 2 Sportovní šachový klub Cejle A 2077 Smola Petr Sportovní šachový klub Cejle B 1387 1
2007/2008 1 Sportovní šachový klub Cejle A 2077 Macháček Vladislav TJ Spartak Pelhřimov C 1644 1