Hráč Nedoma Marek

Nedoma Marek

User Pic
Jméno: Nedoma Marek
Oddíl: Šachový klub Viktoria Žižkov
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1985
Elo mezinárodní: 1983
ID: 26018
FIDE ID: 342840
Rok narození: 1993
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 8 ŠK Viktoria Žižkov B 1968 1971 Kaláb Jaromír DDM Praha 6 A 1634 1761 1 soutěž
2019/2020 7 ŠK Viktoria Žižkov B 1968 1971 Čermák Luděk GROP - B 1965 1926 1 soutěž
2019/2020 6 ŠK Viktoria Žižkov B 1968 1971 Hlavsa Petr ŠK Sokol Vyšehrad C 2178 2162 0 soutěž
2019/2020 5 ŠK Viktoria Žižkov B 1968 1971 Procházka Jiří Sokol Vršovice A 2108 2103 0 soutěž
2019/2020 4 ŠK Viktoria Žižkov B 1968 1971 Šplíchal Petr Unichess D 1906 1914 1 soutěž
2019/2020 3 ŠK Viktoria Žižkov B 1968 1971 Žižka Petr TJ Bohemians C 2075 2051 1 soutěž
2019/2020 2 ŠK Viktoria Žižkov B 1968 1971 Kamlach Miroslav ŠK Loko Praha A 2046 2049 0 soutěž
2019/2020 1 ŠK Viktoria Žižkov B 1968 1971 Kotrba Tomáš ŠK Viktoria Žižkov A 2009 2003 1 soutěž
2019/2020 7 ŠK Viktoria Žižkov C 1968 1971 Štěrba Karel SK OAZA Praha D 1852 1821 1 soutěž
2019/2020 5 ŠK Viktoria Žižkov C 1968 1971 Hořínek Karel ŠK Bohnice A 1952 1978 ½ soutěž
2019/2020 10 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav A 1954 1971 Slapnička Karel TJ Kralupy nad Vltavou A 1988 1985 ½ soutěž
2019/2020 9 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav A 1958 1971 Hadžala Daniel TJ Neratovice C 2066 2060 ½ soutěž
2019/2020 8 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav A 1958 1971 Tichý Josef Sokol Mladá Boleslav B 2024 2026 ½ soutěž
2019/2020 7 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav A 1958 1971 Vrkota Miloš DDM Sokol Nymburk A 2097 2056 0 soutěž
2019/2020 6 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav A 1968 1971 Pauch Jan JOLY Lysá nad Labem D 1981 2014 0 soutěž
2019/2020 4 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav A 1958 1970 Vávra Jan JAWA Brodce A 1974 1962 1 soutěž
2019/2020 2 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav A 1959 1970 Plášek Zdeněk ŠS Kostelec nad Černými lesy A 1934 1956 ½ soutěž
2019/2020 1 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav A 1966 1970 Záhorbenský Jaroslav Sokol Bakov nad Jizerou B 2080 2084 0 soutěž
2018/2019 9 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1980 1973 Bohdal Ján ŠK Spartak Čelákovice A 1867 0 1 soutěž
2018/2019 8 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1980 1973 Čermák Jan ŠK Český Brod A 2041 2055 ½ soutěž
2018/2019 6 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1971 1973 Novák Jiří Sokol Sendražice A 1949 1922 1 soutěž
2018/2019 5 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1964 1955 Macháček Otakar ŠS Kostelec n.Č.lesy B 1987 1917 1 soutěž
2018/2019 4 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1964 1955 Paldus Jan Šachklub města Dobrovice B 1767 1818 ½ soutěž
2018/2019 3 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1957 1955 Doležal Jan TJ Bohemia Poděbrady A 1943 1954 1 soutěž
2018/2019 2 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1957 1955 Voráčková Jarmila KŠ Říčany 1925 E 1866 1877 ½ soutěž
2018/2019 1 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1948 1955 Mazánek David Joly Lysá nad Labem F 1908 1905 1 soutěž
2017/2018 10 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1944 1958 Hadžala Daniel Cayman Pharma Neratovice D 2103 2050 ½ soutěž
2017/2018 9 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1951 1958 Rigo Imrich Sokol Bakov n.Jiz. B 1990 1998 0 soutěž
2017/2018 8 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1951 1958 Seifert Milan TJ Sokol Sendražice A 2006 2030 ½ soutěž
2017/2018 1 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1961 1966 Stehlík Jiří Sokol Kolín B 1961 1957 0 soutěž
2016/2017 8 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1945 1947 Fiala Jan ŠK Český Brod A 1906 1933 1 soutěž
2016/2017 1 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1945 1947 Masák Radim Šachklub města Dobrovice B 1981 1956 1 soutěž
2015/2016 8 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1945 1947 Gernert Otakar Sokol Struhařov A 2034 2047 1 soutěž
2015/2016 1 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1945 1947 Helebrand František Spartak Vlašim C 1851 1856 1 soutěž
2014/2015 8 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1963 1951 Urban Miroslav Sokol Český Brod A 1843 1897 ½ soutěž
2014/2015 7 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1963 1951 Gernert Otakar Sokol Struhařov A 2087 2089 ½ soutěž
2014/2015 6 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1963 1951 Macek Kamil Sokol Kolín B 1905 1889 ½ soutěž
2014/2015 4 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1963 1951 Skokan František Šachklub města Dobrovice B 1932 1934 1 soutěž
2014/2015 3 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1963 1951 Forman Miroslav ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1892 1900 0 soutěž
2014/2015 2 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1963 1951 Lochman Václav Sokol Mladá Boleslav B 2006 1989 1 soutěž
2014/2015 1 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1963 1951 Postupa Pavel JOLY Lysá n.L. E 1955 1965 0 soutěž
2013/2014 6 TJ AŠ Mladá Boleslav "B" 1925 1929 Kopecký Tomáš Sparta Kutná Hora "B" 1879 1931 0 soutěž
2013/2014 3 TJ AŠ Mladá Boleslav "B" 1925 1929 Eisner Oldřich TJ Sokol Pečky "B" 1804 1809 1 soutěž
2013/2014 1 TJ AŠ Mladá Boleslav "B" 1925 1929 Hamrník Jan TJ Sokol Sendražice "B" 1910 1885 1 soutěž
2013/2014 10 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1925 1929 Sobotka Jiří Sokol Pečky A 1953 1923 1 soutěž
2013/2014 9 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1925 1929 Tomíšek Petr Sokol Struhařov A 1900 1875 ½ soutěž
2013/2014 8 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1925 1929 Macek Kamil Sokol Kolín B 1934 1926 ½ soutěž
2013/2014 7 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1925 1929 Pataridis Janis ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1869 1880 0 soutěž
2013/2014 6 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1925 1929 Kůs Petr Sokol na Mělníce A 1993 1969 1 soutěž
2013/2014 5 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1925 1929 Maláč Petr Sokol Mladá Boleslav B 2062 2011 1 soutěž
2013/2014 2 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1925 1929 Čermák Michal JOLY Lysá nad Labem D 1988 2055 0 soutěž
2013/2014 1 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1925 1929 Vajčner Jiří JOLY Lysá nad Labem E 1913 1919 1 soutěž
2012/2013 4 AŠ Mladá Boleslav B 1827 Bednařík Radovan Sokol Český Brod B 1933 1966 1 soutěž
2012/2013 2 AŠ Mladá Boleslav B 1827 Valtr Tomáš ŠK JOLY Lysá E 2030 1989 ½ soutěž
2012/2013 11 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1827 Sládek Oldřich JAWA Brodce A 1995 1995 1 soutěž
2012/2013 8 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1827 Kožený Pavel JOLY Lysá n.Labem D 2057 2049 0 soutěž
2012/2013 7 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1827 Filip Vojtěch Dolní Kralovice A 1841 1887 0 soutěž
2012/2013 6 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1827 Suchý František Šachklub města Dobrovice B 1869 1869 ½ soutěž
2012/2013 5 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1827 Buriánek Tomáš Sokol Mladá Boleslav B 1925 1918 0 soutěž
2012/2013 4 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1827 Kaplan Tomáš Sokol Kolín C 2007 1969 1 soutěž
2012/2013 1 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1827 Suchý Ladislav ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1819 1839 ½ soutěž
2011/2012 10 AŠ Mladá Boleslav B 1712 Kullač Pavol ŠK města Dobrovice C 1550 1 soutěž
2011/2012 9 AŠ Mladá Boleslav B 1712 Parpel Petr TJ Neratovice C 1761 1796 1 soutěž
2011/2012 8 AŠ Mladá Boleslav B 1712 Mates Miroslav Sokol Nymburk B 1626 1 soutěž
2011/2012 6 AŠ Mladá Boleslav B 1712 Matas Stanislav Sokol na Mělníce B 1764 1687 1 soutěž
2011/2012 5 AŠ Mladá Boleslav B 1712 Lažánek Jan ŠK JOLY Lysá n/L. E 1993 1926 0 soutěž
2011/2012 1 AŠ Mladá Boleslav B 1712 Zítko Martin Liběhrad Libčice n/Vlt. A 1810 1815 1 soutěž
2011/2012 11 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1712 Koranda Stanislav Sokol Hostivice A 1816 1849 1 soutěž
2011/2012 6 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1712 Budíková Kateřina Sokol Buštěhrad A 1670 1635 1 soutěž
2011/2012 5 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1712 Fejtek Petr ŠK Kladno B 1903 1842 1 soutěž
2011/2012 4 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1712 Matas Stanislav Sokol na Mělníce A 1764 1687 1 soutěž
2011/2012 3 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1712 Buriánek Petr Caissa Úholičky B 1898 1823 ½ soutěž
2010/2011 11 Autoškoda Ml.Boleslav B 1661 Sedlatý Martin Karbo Benátky n/Jiz. A 1802 ½ soutěž
2010/2011 9 Autoškoda Ml.Boleslav B 1661 Šedivý Ondřej Sokol ČeskýBrod B 1755 1 soutěž
2010/2011 8 Autoškoda Ml.Boleslav B 1661 Pech Hynek Sokol Kolín D 1778 0 soutěž
2010/2011 7 Autoškoda Ml.Boleslav B 1661 Zima Tomáš TJ Sokol Nymburk B 1809 ½ soutěž
2010/2011 6 Autoškoda Ml.Boleslav B 1661 Novotný Petr ŠK města Dobrovice B 1679 ½ soutěž
2010/2011 4 Autoškoda Ml.Boleslav B 1661 Fekete František TJ Sokol Pečky B 1760 1 soutěž
2010/2011 3 Autoškoda Ml.Boleslav B 1661 Zeman Jiří Sokol Bakov n/Jiz. B 1000 1 soutěž
2010/2011 2 Autoškoda Ml.Boleslav B 1661 Řebíček Miroslav TJ Sokol Sendražice A 1815 1 soutěž
2009/2010 2 AŠ Mladá Boleslav 1690 Chybný Zdeněk Sokol Český Brod 1797 0 soutěž
2009/2010 10 TJ Autoškoda Mladá Boleslav B 1690 Fiedler Karel ŠK města Dobrovice B 1512 ½ soutěž
2009/2010 9 TJ Autoškoda Mladá Boleslav B 1690 Mühl Josef ŠK Sokol Ml. Boleslav C 1729 ½ soutěž
2009/2010 8 TJ Autoškoda Mladá Boleslav B 1690 Grüner Robert ŠK Joly Lysá n/L. F 1 soutěž
2009/2010 6 TJ Autoškoda Mladá Boleslav B 1690 Levinský Ladislav TJ Sokol Nymburk B 1620 0 soutěž
2008/2009 6 Auto Škoda Ml. Boleslav 1699 Půlpán Jakub 2222 + ALFA Pardubice 1957 ½ soutěž
2008/2009 5 Auto Škoda Ml. Boleslav 1699 Flašar Jaroslav Sokol Hradec Králové 1592 ½ soutěž
2008/2009 3 AŠ Mladá Boleslav 1699 Herčík Petr Sokol Mladá Boleslav 1617 0 soutěž
2008/2009 9 Auto Škoda Ml.Boleslav B 1699 Kabát Josef TJ Sokol Brandýs n/L. A 1762 ½ soutěž
2008/2009 6 Auto Škoda Ml.Boleslav B 1699 Levinský Ladislav TJ Sokol Nymburk B 1656 1 soutěž
2008/2009 4 Auto Škoda Ml.Boleslav B 1699 Klain Václav Sokol Mladá Boleslav C 1971 0 soutěž
2008/2009 3 Auto Škoda Ml.Boleslav B 1699 Sochor Martin TJ Sokol Pečky B 1857 0 soutěž
2008/2009 2 Auto Škoda Ml.Boleslav B 1699 Čermák Michal ŠK JOLY Lysá n/L. D 1996 0 soutěž
2007/2008 10 AŠ Mladá Boleslav B 1689 Linhart Ondřej Sokol Brandýs n/L A 1553 0 soutěž
2007/2008 8 AŠ Mladá Boleslav B 1689 Rubeš Zdeněk Sokol Pečky A 1758 ½ soutěž
2007/2008 6 AŠ Mladá Boleslav B 1689 Vaníček Lukáš Sokol Bakov n/Jiz. B 1413 ½ soutěž
2007/2008 5 AŠ Mladá Boleslav B 1689 Jirounek Miroslav ŠK Sokol Mladá Boleslav C 1686 0 soutěž
2007/2008 4 AŠ Mladá Boleslav B 1689 Dědík Zdeněk TJ Sokol Nymburk B 1529 1 soutěž
2007/2008 3 AŠ Mladá Boleslav B 1689 Jiras Martin ŠK Spartak Čelákovice A 1 soutěž
2007/2008 2 AŠ Mladá Boleslav B 1689 Mrva Lubomír AŠ Mladá Boleslav C 1491 1 soutěž
2007/2008 1 AŠ Mladá Boleslav B 1689 Urban Miroslav ŠK Karbo Benátky n/Jiz. A 1573 ½ soutěž
2007/2008 11 Auto Škoda Ml.Boleslav 1689 Škoda Adam Sokol Teplá 1731 1 soutěž
2007/2008 10 Auto Škoda Ml.Boleslav 1689 Hataš Ondřej DDM Praha 6 1498 1 soutěž
2007/2008 9 Auto Škoda Ml.Boleslav 1689 Kovář Jan Sokol Údlice 1784 ½ soutěž
2007/2008 8 Auto Škoda Ml.Boleslav 1689 Koníček David Montako Kralupy 1250 1 soutěž
2007/2008 5 Auto Škoda Ml.Boleslav 1689 Palková Nikola Union Plzeň 1658 0 soutěž
2007/2008 11 Auto Škoda Mladá Boleslav 1689 Parpel Petr Neratovice B 1846 1 soutěž
2007/2008 9 Auto Škoda Mladá Boleslav 1689 Vlasák Jiří Sokol Kolín B 1876 1 soutěž
2007/2008 5 Auto Škoda Mladá Boleslav 1689 Krbeček Václav Sokol Mladá Boleslav B 1934 0 soutěž
2006/2007 11 Auto Škoda Mladá Boleslav 1396 Jančařík Joel TJ Sokol Kobylisy 2085 ½ soutěž
2006/2007 10 Auto Škoda Mladá Boleslav 1396 Bárta Tomáš DDM Praha 6 1401 1 soutěž
2006/2007 9 Auto Škoda Mladá Boleslav 1396 Krejza Radek Šachový klub Most C 1343 1 soutěž
2006/2007 7 Auto Škoda Mladá Boleslav 1396 Buchar Jiří ŠK Spartak Ústí n . L. 1701 ½ soutěž
2006/2007 6 Auto Škoda Mladá Boleslav 1396 Rubeš Jan TJ Bonex Teplice A 1611 ½ soutěž
2006/2007 5 Auto Škoda Mladá Boleslav 1396 Slanec Jan ŠO DDM Karlovy Vary 1732 1 soutěž
2006/2007 4 Auto Škoda Mladá Boleslav 1396 Petlach Pavel Baník CHZ Sokolov 1630 ½ soutěž
2006/2007 2 Auto Škoda Mladá Boleslav 1396 Škutová Sněžana Šachklub Sokol Klatovy B 1569 0 soutěž
2006/2007 1 Auto Škoda Mladá Boleslav 1396 Nebehaj Ondřej TJ Sokol Domažlice 1250 ½ soutěž
2006/2007 11 Autoškoda Ml.Bol.C 1396 Švehla Václav SE Mladá BoleslavC 1837 ½ soutěž
2006/2007 10 Autoškoda Ml.Bol.C 1396 Kastner Jan Joly Lysá D 1745 0 soutěž
2006/2007 9 Autoškoda Ml.Bol.C 1396 Humpolák Jiří Sokol Pečky A 1749 ½ soutěž
2006/2007 8 Autoškoda Ml.Bol.C 1396 Suchý František ŠK měs.Dobrovice A 1726 0 soutěž
2006/2007 7 Autoškoda Ml.Bol.C 1396 Kabát Josef Sokol Brandýs nL A 1813 0 soutěž
2006/2007 6 Autoškoda Ml.Bol.C 1396 Linhartová Lenka Čelakovice A 1 soutěž
2006/2007 5 Autoškoda Ml.Bol.C 1396 Stránský Miloš Sokol Bakov B 1 soutěž
2006/2007 4 Autoškoda Ml.Bol.C 1396 Nekvinda Aleš ŠK Karbo Benátky A 1774 1 soutěž
2006/2007 3 Autoškoda Ml.Bol.C 1396 Vinecký Jiří Sokol Nymburk B 1438 1 soutěž
2006/2007 2 Autoškoda Ml.Bol.C 1396 Mlčoch Martin Autoškoda Ml.Bol.B 1320 1 soutěž
2006/2007 1 Autoškoda Ml.Bol.C 1396 Bartoň Václav Sokol Tišice B 1375 1 soutěž
2005/2006 11 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav Pelíšek Daniel Jiskra RMSK Nový Bydžov 1475 ½ soutěž
2005/2006 10 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav Karas Ladislav TJ Sokol Praha-Kobylisy 1425 1 soutěž
2005/2006 9 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav Culek Karel TJ ŠO a DDM Chrudim 1586 ½ soutěž
2005/2006 8 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav Ošťádal Michal ŠŠ Desko Liberec B 0 soutěž
2005/2006 7 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav Souček Jakub Jiskra Hořice 1496 0 soutěž
2005/2006 6 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav Kracík Tomáš Panda Rychnov n.Kn. 1717 0 soutěž
2005/2006 5 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav Bradáč Daniel ŠŠ Desko Liberec D 1267 1 soutěž
2005/2006 4 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav Krtouš Zdeněk ŠŠ Desko Liberec C 1 soutěž
2004/2005 10 Autoškoda MB D Rataj Jiří Autoškoda MB C 1515 ½ soutěž
2004/2005 6 Autoškoda MB D Hanzlík Jiří ŠK měs.Dobrovice D 1407 0 soutěž
2004/2005 5 Autoškoda MB D Paldus Jan Sokol Bakov n/J D 0 soutěž
2004/2005 4 Autoškoda MB D Havlík Lumír Sokol Bakov n/J C 1616 0 soutěž
2004/2005 3 Autoškoda MB D Šulc František ŠK měs.Dobrovice C 1570 0 soutěž
2004/2005 2 Autoškoda MB D Jirounek Miroslav Sokol Emerge MB D 1675 0 soutěž
2004/2005 1 Autoškoda MB D Tichý Filip ŠK Karbo Benátky C 1 soutěž