Hráč Radics Robert

Radics Robert

User Pic
Jméno: Radics Robert
Oddíl: ŠK Caissa Nová Role
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1833
Elo mezinárodní: 1818
ID: 32806
FIDE ID: 361003
Rok narození: 1971
Třída rozhodčího: 2
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 2 ŠK Caissa Nová Role A 1818 1833 Maglia Pavel TJ Tašovice A 1951 1923 0
2019/2020 1 ŠK Caissa Nová Role A 1822 1833 Krejčík Jiří KŠ Tietz C 2084 2090 0
2019/2020 2 �K Spartak Chodov A 1818 1833 Fiala Rostislav TJ Olympie Hroznet�n B 0 1405 1
2018/2019 6 ŠK Caissa Nová Role A 1833 1884 Toncar Jan TJ Baník Sokolov ŠO A 1790 1793 0
2018/2019 5 ŠK Caissa Nová Role A 1839 1884 Brunová Blanka ŠK Karlovy Vary A 1979 1975 0
2018/2019 4 ŠK Caissa Nová Role A 1826 1857 Hlaváč František TJ Baník Habartov A 1936 1924 1
2018/2019 3 ŠK Caissa Nová Role A 1800 1857 Kurfürst Oldřich TJ Sp.Horní Slavkov 1929 1913 1
2018/2019 2 ŠK Caissa Nová Role A 1800 1857 Vanko Jiří TJ Tašovice A 1908 1890 1
2018/2019 8 ŠK Spartak Chodov A 1833 1884 Maglia Pavel TJ Tašovice B 1898 1877 0
2018/2019 7 ŠK Spartak Chodov A 1833 1884 Postl Petr KŠ Tietz Karlovy Vary D 2024 1920 0
2018/2019 6 ŠK Spartak Chodov A 1839 1884 Kačírek Jakub TJ Sokol Teplá 1428 1543 1
2018/2019 5 ŠK Spartak Chodov A 1826 1857 Sýkora Robert TJ Olympie Hroznětín A 1787 1735 ½
2018/2019 4 ŠK Spartak Chodov A 1826 1857 Míšek Jan ŠK Valdštejn Cheb B 1897 1896 0
2018/2019 3 ŠK Spartak Chodov A 1800 1857 Wimmer Miroslav ŠK Karlovy Vary B 2127 2118 0
2018/2019 1 ŠK Spartak Chodov A 1800 1857 Přibyl Jaroslav ŠK Global Sokolov 1973 1971 0
2018/2019 9 ŠK Spartak Chodov 1787 1789 Dub Miroslav TJ Baník Habartov B 1938 1965 ½
2018/2019 8 ŠK Spartak Chodov 1769 1789 Maglia Pavel TJ Tašovice B 1917 1912 1
2018/2019 7 ŠK Spartak Chodov 1769 1789 Grieč Milan TJ Olympie Hroznětín 1605 1574 ½
2018/2019 6 ŠK Spartak Chodov 1755 1789 Hüttner Miloš KŠ Tietz Karlovy Vary D 2040 1999 0
2018/2019 5 ŠK Spartak Chodov 1787 1789 Tomčík Alexander ŠK Global Sokolov 1883 1869 1
2018/2019 3 ŠK Spartak Chodov 1787 1789 Fuksa Miroslav ŠK Karlovy Vary B 1924 1949 0
2018/2019 2 ŠK Spartak Chodov 1787 1789 Tiller Jaroslav ŠK Valdštejn Cheb B 2081 0 ½
2018/2019 1 ŠK Spartak Chodov 1774 1804 Kačírek Jakub TJ Sokol Teplá 1429 1540 1
2017/2018 9 ŠK Caissa Nová Role A 1787 1789 Šťastný Jiří TJ Tašovice A 1661 1688 1
2017/2018 8 ŠK Caissa Nová Role A 1787 1789 Kandrik Antonín TJ Ostrov 1647 1751 1
2017/2018 7 ŠK Caissa Nová Role A 1769 1789 Hüttner Miloš Karlovarský šachklub Tietz C 2030 1999 ½
2017/2018 6 ŠK Caissa Nová Role A 1769 1789 Wiedermann Jan Baník Habartov A 1838 1820 1
2017/2018 5 ŠK Caissa Nová Role A 1755 1789 Míšek Jan Šachový klub Valdštejn Cheb A 1886 1904 1
2017/2018 4 ŠK Caissa Nová Role A 1787 1789 Lorencová Věra ŠK Karlovy Vary A 1868 1893 0
2017/2018 3 ŠK Caissa Nová Role A 1787 1789 Kaigl Arnošt AVZO-TSČ Františkovy Lázně 1787 1810 ½
2017/2018 2 ŠK Caissa Nová Role A 1787 1789 Čontoš Václav Karlovarský šachklub Tietz B 2109 2091 0
2017/2018 1 ŠK Caissa Nová Role A 1774 1804 Staněk Jaroslav TJ Spartak Horní Slavkov 1771 1772 0
2016/2017 10 ŠO Praga Praha A 1787 1773 Benda Aleš ŠK Loko Praha A 2120 2141 0
2016/2017 9 ŠO Praga Praha A 1787 1773 Koubek Václav ŠK Viktoria Žižkov A 2025 2022 ½
2016/2017 8 ŠO Praga Praha A 1787 1773 Slovák Pavel DDM Praha 6 A 2069 2072 0
2016/2017 6 ŠO Praga Praha A 1787 1773 Flek Vladislav TJ Pankrác C 1950 1961 ½
2016/2017 3 ŠO Praga Praha A 1787 1773 Šplíchal Petr Unichess C 1964 1980 0
2016/2017 11 ŠK Český Brod A 1787 1773 Dudek Jaromír DDM Sokol Nymburk B 1993 1984 ½
2016/2017 10 ŠK Český Brod A 1787 1773 Gabriel Jan Sokol Kolín B 1855 1896 0
2016/2017 9 ŠK Český Brod A 1787 1773 Kolomazník Jan Sparta Kutná Hora B 1973 1
2016/2017 8 ŠK Český Brod A 1787 1773 Šmejkal Josef TJ AŠ Mladá Boleslav A 1815 1863 ½
2016/2017 6 ŠK Český Brod A 1787 1773 Pavlíček Jan Bohemia Poděbrady A 1817 1749 1
2016/2017 5 ŠK Český Brod A 1787 1773 Novák Jiří Sokol Sendražice A 1970 1933 ½
2016/2017 4 ŠK Český Brod A 1787 1773 Forman Miroslav ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1946 1946 1
2016/2017 2 ŠK Český Brod A 1787 1773 Blümel Otto Klub šachistů Říčany 1925 C 2057 2077 0
2016/2017 1 ŠK Český Brod A 1787 1773 Buriánek Tomáš Sokol Bakov n.Jiz. B 1909 1907 0
2015/2016 11 TJ Praga Praha B 1787 1773 Kovář Jan ŠK Černý Baron A 1912 1925 1
2015/2016 10 TJ Praga Praha B 1787 1773 Mašát Jan ŠO TJ Dukla Praha E 1596 ½
2015/2016 9 TJ Praga Praha B 1787 1773 Kuzin Tomáš ŠK Mlejn A 1606 ½
2015/2016 8 TJ Praga Praha B 1787 1773 Kovářová Oxana Sokol Praha-Kobylisy E 1785 ½
2015/2016 7 TJ Praga Praha B 1787 1773 Uličný Daniel TJ Bohemians Praha E 1783 1804 ½
2015/2016 6 TJ Praga Praha B 1787 1773 Kubeša David ŠK Smíchov C 1707 1
2015/2016 4 TJ Praga Praha B 1787 1773 Černý Karel Kbelská šachová reprezentace B 1762 ½
2015/2016 3 TJ Praga Praha B 1787 1773 Čermák Luděk GROP D 1992 1931 0
2015/2016 2 TJ Praga Praha B 1787 1773 Horný Vojtěch TJ Pankrác F 1403 ½
2015/2016 1 TJ Praga Praha B 1787 1773 Kozlová Lucie Unichess F 1591 0
2015/2016 11 ŠK Český Brod A 1787 1773 Štěpánek Stanislav TJ Bohemia Poděbrady A 1826 1848 0
2015/2016 10 ŠK Český Brod A 1787 1773 Nový Jaroslav Sokol Bakov nad Jizerou B 1667 1
2015/2016 9 ŠK Český Brod A 1787 1773 Vlasák Jiří Sokol Kolín B 1918 1889 0
2015/2016 8 ŠK Český Brod A 1787 1773 Suchý František Šachklub města Dobrovice B 1840 1790 ½
2015/2016 7 ŠK Český Brod A 1787 1773 Ulrich David TJ AŠ Mladá Boleslav A 1855 1871 ½
2015/2016 6 ŠK Český Brod A 1787 1773 Suchý Ladislav ŠK Kostelec n.Č.lesy B 1883 1859 0
2015/2016 5 ŠK Český Brod A 1787 1773 Voříšek Jakub Spartak Vlašim C 1828 1781 ½
2015/2016 3 ŠK Český Brod A 1787 1773 Kopecký Petr ŠK Spartak Čelákovice A 1909 1913 0
2015/2016 2 ŠK Český Brod A 1787 1773 Březina Jindřich Sokol Sendražice A 1823 1844 ½
2015/2016 1 ŠK Český Brod A 1787 1773 Skála Radim Sokol Struhařov A 1576 1
2015/2016 11 TJ Praga Praha C 1787 1773 Straka Jaroslav TJ Pankrác E 1888 1891 ½
2015/2016 8 TJ Praga Praha C 1787 1773 Simonová Adéla Unichess E 1831 0
2015/2016 7 TJ Praga Praha C 1787 1773 Král Petr Sokol Praha Vršovice D 1877 1
2015/2016 6 TJ Praga Praha C 1787 1773 Čižmár Štefan ŠK Bohnice B 1761 ½
2015/2016 5 TJ Praga Praha C 1787 1773 Žižka Petr TJ Bohemians Praha F 1957 1969 0
2015/2016 4 TJ Praga Praha C 1787 1773 Škába Ladislav TJ Praga Praha D 1674 ½
2015/2016 3 TJ Praga Praha C 1787 1773 Zeman Martin Viktoria Žižkov C 1942 1947 ½
2015/2016 2 TJ Praga Praha C 1787 1773 Maršálek Luboš ŠO TJ Dukla Praha D 1928 1899 0
2015/2016 1 TJ Praga Praha C 1787 1773 Hacaperka Michal DDM Praha 6 B 1847 1836 ½
2014/2015 11 TJ Praga Praha C 1767 1804 Karkuš Dušan Sokol Vršovice D 1864 ½
2014/2015 10 TJ Praga Praha C 1767 1804 Tůma Jiří ŠK Smíchov M 1861 1
2014/2015 9 TJ Praga Praha C 1767 1804 Huřťák Otto Bohemians Praha E 1994 2036 ½
2014/2015 8 TJ Praga Praha C 1767 1804 Achylis Miloš SK Loko Praha C 1759 1
2014/2015 7 TJ Praga Praha C 1767 1804 Kadlec Adam ŠK Sokol Vyšehrad G 1877 ½
2014/2015 4 TJ Praga Praha C 1767 1804 Řehák Pavel Kbelská šachová reprezentace A 2122 0
2014/2015 3 TJ Praga Praha C 1767 1804 Cantier Jean-Francois GROP D 1948 1961 0
2014/2015 11 TJ Praga Praha B 1767 1804 Lizner Milan TJ Pankrác D 1874 1901 0
2014/2015 10 TJ Praga Praha B 1767 1804 Netík Josef SK OAZA Praha C 1881 1862 ½
2014/2015 7 TJ Praga Praha B 1767 1804 Soukal Rudolf ŠO TJ Dukla Praha B 2048 2026 1
2014/2015 4 TJ Praga Praha B 1767 1804 Řehák Jiří USK Praha A 1822 1822 ½
2014/2015 3 TJ Praga Praha B 1767 1804 Mařík Miloslav SK Loko Praha B 1957 1990 0
2014/2015 2 TJ Praga Praha B 1767 1804 Pačovský Martin Viktoria Žižkov B 1940 1949 0
2014/2015 1 TJ Praga Praha B 1767 1804 Novák Milan ŠK Bohnice A 1936 1931 1
2014/2015 9 TJ Praga Praha A 1767 1804 Rozkovec Hynek SK Loko Praha A 2045 2028 0
2014/2015 2 TJ Praga Praha A 1767 1804 Steimar Miroslav Viktoria Žižkov A 2040 1963 ½
2014/2015 1 TJ Praga Praha A 1767 1804 Franěk Jan Bohemians Praha C 1969 1962 0
2013/2014 10 TJ Praga Praha C 1753 1822 Rylek Milan DDM Praha 6 B 1711 ½
2013/2014 9 TJ Praga Praha C 1753 1822 Plesnivý Martin SK OAZA Praha D 1802 1712 ½
2013/2014 8 TJ Praga Praha C 1753 1822 Čížek Ondřej ŠK Viktoria Žižkov B 1856 1863 ½
2013/2014 7 TJ Praga Praha C 1753 1822 Novák Josef SK Lokomotiva Radlice B 1730 ½
2013/2014 6 TJ Praga Praha C 1753 1822 Kostelecký Daniel Sokol Praha-Kobylisy D 1591 1690 1
2013/2014 5 TJ Praga Praha C 1753 1822 Barabas Aleš ŠK PORG C 1811 1835 ½
2013/2014 4 TJ Praga Praha C 1753 1822 Líška Milan SK Loko Praha C 1849 0
2013/2014 3 TJ Praga Praha C 1753 1822 Mikšátko Miroslav Sokol Praha-Vršovice D 1962 1899 ½
2013/2014 2 TJ Praga Praha C 1753 1822 Cimburek Miroslav Steinitz-Makabi A 1000 1
2013/2014 1 TJ Praga Praha C 1753 1822 Janda Jiří ŠK Černý Baron B 1752 1
2013/2014 10 TJ Praga Praha B 1753 1822 Vašíček Martin SK OAZA Praha C 1829 1815 1
2013/2014 8 TJ Praga Praha B 1753 1822 Kučera Jan SK LISA A 1957 1956 0
2013/2014 6 TJ Praga Praha B 1753 1822 Malý Petr ŠK Sokol Vyšehrad F 1686 1666 ½
2013/2014 2 TJ Praga Praha B 1753 1822 Boška Tomáš ŠK Sokol Vyšehrad D 1910 1870 0
2013/2014 9 TJ Praga Praha E 1753 1822 Křupka Jiří TJ Praga Praha H 1430 1
2013/2014 8 TJ Praga Praha E 1753 1822 Němeček Miroslav SK OAZA Praha E 1418 1
2013/2014 7 TJ Praga Praha E 1753 1822 Volková Julie ŠK PORG F 1000 1
2013/2014 6 TJ Praga Praha E 1753 1822 Šmíd Ota ŠO TJ Dukla Praha E 1637 1
2013/2014 5 TJ Praga Praha E 1753 1822 Kormoutová Adéla ŠK ERA Poštovní spořitelna G 1580 1
2013/2014 4 TJ Praga Praha E 1753 1822 Mička Tomáš Sokol Nebušice A 1000 1
2013/2014 3 TJ Praga Praha E 1753 1822 Bayer Petr TJ Zora Praha A 1524 ½
2013/2014 2 TJ Praga Praha E 1753 1822 Ďurčat Josef ŠK Teplárna Malešice A 1376 1