Hráč Fiala Zdeněk

Fiala Zdeněk

User Pic
Jméno: Fiala Zdeněk
Oddíl: Šachový klub Světlá nad Sázavou
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1948
Elo mezinárodní: 1941
ID: 2196
FIDE ID: 330680
Rok narození: 1965
Třída rozhodčího: 1
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 8 ŠK Světlá nad Sázavou A 1949 1956 Procházka Petr Gambit Jihlava B 1912 1879 ½
2018/2019 7 ŠK Světlá nad Sázavou A 1949 1956 Jurek Miroslav Gambit Jihlava A 2051 2058 0
2018/2019 6 ŠK Světlá nad Sázavou A 1953 1956 Kodys Stanislav TJ Žďár nad Sázavou B 1770 1754 1
2018/2019 5 ŠK Světlá nad Sázavou A 1953 1956 Fišar Josef TJ Žďár nad Sázavou A 2088 2090 0
2018/2019 4 ŠK Světlá nad Sázavou A 1964 1971 Mrazík Tomáš Spartak Velké Meziříčí A 1938 1938 0
2018/2019 3 ŠK Světlá nad Sázavou A 1965 1971 Hruška Ondřej Spartak Pelhřimov A 1928 1932 ½
2018/2019 2 ŠK Světlá nad Sázavou A 1965 1971 Ptáček Jan ŠK TJ Jiskra Humpolec A 1911 1855 ½
2018/2019 1 ŠK Světlá nad Sázavou A 1973 1971 Veselý Vítek ŠK TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 2055 2047 0
2017/2018 7 ŠK Světlá nad Sázavou A 1980 1974 Veselý Vítek TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 2090 2043 0
2017/2018 6 ŠK Světlá nad Sázavou A 1978 1974 Vojtěch Ladislav Spartak Velké Meziříčí 2062 2080 1
2017/2018 5 ŠK Světlá nad Sázavou A 1978 1974 Slavětínský Jaroslav TJ Spartak Pelhřimov A 1970 1961 0
2017/2018 4 ŠK Světlá nad Sázavou A 1973 1974 Klubal Jiří TJ Jiskra Humpolec A 1785 1732 ½
2017/2018 3 ŠK Světlá nad Sázavou A 1973 1974 Skořepa Tomáš Gambit Jihlava B 1995 2004 ½
2017/2018 2 ŠK Světlá nad Sázavou A 1973 1974 Švanda Pavel ŠK Caissa Třebíč B 2078 2082 0
2016/2017 9 ŠK Světlá nad Sázavou A 2018 1984 Reichel Tomáš TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1869 1895 ½
2016/2017 8 ŠK Světlá nad Sázavou A 2018 1984 Svoboda Ivo TJ Žďár nad Sázavou z.s. B 1959 1960 0
2016/2017 6 ŠK Světlá nad Sázavou A 2018 1984 Mrazík Tomáš Spartak Velké Meziříčí 1946 1934 1
2016/2017 5 ŠK Světlá nad Sázavou A 2018 1984 Walek Petr TJ Náměšť nad Oslavou 2153 2102 0
2016/2017 4 ŠK Světlá nad Sázavou A 2018 1984 Bendl Hynek TJ Spartak Pelhřimov A 1996 1973 0
2016/2017 3 ŠK Světlá nad Sázavou A 2018 1984 Ptáček Jan TJ Jiskra Humpolec A 1745 1782 1
2016/2017 1 ŠK Světlá nad Sázavou A 2018 1984 Mouryc Tomáš Gambit Jihlava B 1950 1924 ½
2015/2016 7 ŠK Světlá nad Sázavou B 2018 1984 Tesař Jan ŠK Caissa Třebíč B 2078 2039 0
2015/2016 6 ŠK Světlá nad Sázavou B 2018 1984 Pavlíček Robert TJ Jiskra Humpolec A 1978 1972 1
2015/2016 5 ŠK Světlá nad Sázavou B 2018 1984 Vašut Karel TJ Žďár nad Sázavou A 2150 2146 1
2015/2016 1 ŠK Světlá nad Sázavou B 2018 1984 Zezula Rudolf TJ Náměšť nad Oslavou 1985 2025 1
2015/2016 11 ŠK Světlá nad Sázavou 2018 1984 Brezmen Pavel Sokol Kolín 2095 2105 ½
2015/2016 10 ŠK Světlá nad Sázavou 2018 1984 Kučera Tomáš ŠK Dopravní podnik Praha B 2045 2010 0
2015/2016 9 ŠK Světlá nad Sázavou 2018 1984 Mészáros Luděk Sokol Tábor 2083 2090 0
2015/2016 8 ŠK Světlá nad Sázavou 2018 1984 Melich Jindřich TJ Pankrác B 2032 2072 ½
2015/2016 7 ŠK Světlá nad Sázavou 2018 1984 Vala Filip TJ Sparta Kutná Hora 2167 2133 0
2015/2016 6 ŠK Světlá nad Sázavou 2018 1984 Hejda Antonín ŠK JOLY Lysá nad Labem D 1822 1
2015/2016 5 ŠK Světlá nad Sázavou 2018 1984 Voříšek Jaroslav Bohemians Texbase.cz Praha 2177 2175 1
2015/2016 4 ŠK Světlá nad Sázavou 2018 1984 Hrubant Ivan Klub šachistů Říčany 1925 2004 2034 0
2015/2016 3 ŠK Světlá nad Sázavou 2018 1984 Kohout Vratislav Sokol Praha-Vršovice 2065 2080 ½
2015/2016 2 ŠK Světlá nad Sázavou 2018 1984 Stinka Jakub ŠACHklub Písek 1962 1906 0
2015/2016 1 ŠK Světlá nad Sázavou 2018 1984 Kolář Pavel ŠK JOLY Lysá nad Labem C 2221 2197 1
2014/2015 9 ŠK Světlá n.Sáz. "B" 1982 1968 Volaninová Šárka ŠK Světlá n.Sáz. "C" 1534 1504 1
2014/2015 8 ŠK Světlá n.Sáz. "B" 1982 1968 Bendl Hynek TJ Spartak Pelhřimov "B" 2015 1974 0
2014/2015 7 ŠK Světlá n.Sáz. "B" 1982 1968 Alinger Jiří TJ Spartak Pelhřimov "C" 1562 1
2014/2015 6 ŠK Světlá n.Sáz. "B" 1982 1968 Holata Miroslav TJ Jiskra Havlíčkův Brod "B" 1718 1765 1
2014/2015 5 ŠK Světlá n.Sáz. "B" 1982 1968 Vondra Aleš Silko Gambit Jihlava "C" 1695 1713 1
2014/2015 4 ŠK Světlá n.Sáz. "B" 1982 1968 Bazala Vladimír ŠK Caissa Třebíč "C" 1821 1779 1
2014/2015 3 ŠK Světlá n.Sáz. "B" 1982 1968 Cháb Ondřej SŠK Cejle 1788 ½
2014/2015 9 ŠK SB Světlá nad Sázavou A 1982 1968 Klubal Jiří TJ Jiskra Humpolec A 1504 1524 1
2014/2015 8 ŠK SB Světlá nad Sázavou A 1982 1968 Beránek Ondřej TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1870 1878 ½
2014/2015 7 ŠK SB Světlá nad Sázavou A 1982 1968 Huňáček Jaroslav ŠK Caissa Třebíč B 1853 1828 1
2014/2015 6 ŠK SB Světlá nad Sázavou A 1982 1968 Bradáč Roman TJ Náměšť nad Oslavou 2041 2048 ½
2014/2015 3 ŠK SB Světlá nad Sázavou A 1982 1968 Pavliš Jaromír TJ Žďár nad Sázavou B 1961 1943 1
2014/2015 2 ŠK SB Světlá nad Sázavou A 1982 1968 Denk Petr Spartak Velké Meziříčí A 1821 1785 1
2014/2015 1 ŠK SB Světlá nad Sázavou A 1982 1968 Polanský Jiří Silko Gambit Jihlava B 1781 1797 ½
2013/2014 9 ŠK SB Světlá nad Sázavou A 1971 1937 Tesař Jan ŠK Caissa Třebíč B 2072 2087 1
2013/2014 8 ŠK SB Světlá nad Sázavou A 1971 1937 Čtveráček Milan Spartak Velké Meziříčí A 1739 1726 1
2013/2014 6 ŠK SB Světlá nad Sázavou A 1971 1937 Bendl Hynek Spartak Pelhřimov A 2049 2001 ½
2013/2014 5 ŠK SB Světlá nad Sázavou A 1971 1937 Kratochvíl Vít TJ Náměšť nad Oslavou 2040 2064 0
2013/2014 4 ŠK SB Světlá nad Sázavou A 1971 1937 Ježek Zdeněk Jiskra Havlíčkův Brod B 1839 1834 1
2013/2014 3 ŠK SB Světlá nad Sázavou A 1971 1937 Sedlák Jiří Jiskra Humpolec A 1753 1735 1
2013/2014 2 ŠK SB Světlá nad Sázavou A 1971 1937 Fišar Josef TJ Žďár nad Sázavou A 2050 2040 ½
2013/2014 1 ŠK SB Světlá nad Sázavou A 1971 1937 Bajer Jiří Gambit Jihlava B 1881 1907 1
2012/2013 9 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 1982 1993 Blažek Pavel ŠK "64" Brno B 1857 1854 ½
2012/2013 8 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 1982 1993 Štencel Václav ŠK Lokomotiva Brno G 1848 0
2012/2013 7 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 1982 1993 Janků Luboslav BK Moravská Slavia Brno B 1850 ½
2012/2013 6 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 1982 1993 Hrabal Radek TJ ŠK Veselí n. Moravou B 1831 1806 ½
2012/2013 5 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 1982 1993 Lamser Miroslav Vinohrady Brno A 2073 2054 ½
2012/2013 4 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 1982 1993 Šmíd Vladimír Š.K. 1923 Sokol Kyjov 1875 0
2012/2013 2 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 1982 1993 Krystián Josef TJ Tatran Poštorná B 1763 1763 ½
2012/2013 1 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 1982 1993 Hájek Oskar TJ Tatran Poštorná A 1833 1851 0
2012/2013 9 ŠK SB Světlá nad Sázavou A 1982 1993 Ciešlak Leszek ŠK Caissa RHEA Třebíč B 1999 2000 ½
2012/2013 8 ŠK SB Světlá nad Sázavou A 1982 1993 Bajer Jiří SFiala Gambit Jihlava B 1945 1937 ½
2012/2013 6 ŠK SB Světlá nad Sázavou A 1982 1993 Reichel Tomáš TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1939 1908 ½
2012/2013 5 ŠK SB Světlá nad Sázavou A 1982 1993 Milostný Miloš ŠK Caissa RHEA Třebíč C 1932 1924 ½
2012/2013 4 ŠK SB Světlá nad Sázavou A 1982 1993 Celý Jaroslav TJ Žďár nad Sázavou A 2120 2090 0
2012/2013 3 ŠK SB Světlá nad Sázavou A 1982 1993 Bendl Hynek TJ Spartak Pelhřimov A 2023 1983 ½
2012/2013 2 ŠK SB Světlá nad Sázavou A 1982 1993 Kopr Stanislav Spartak Velké Meziříčí A 1933 1942 ½
2012/2013 1 ŠK SB Světlá nad Sázavou A 1982 1993 Denk Petr TJ Žďár nad Sázavou B 1802 1764 ½
2011/2012 11 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 2006 2024 Skalka Jan TJ ŠK Veselí nad Moravou B 1697 ½
2011/2012 10 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 2006 2024 Sedlář Vlastimil KŠ TJ Bučovice 1597 1
2011/2012 9 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 2006 2024 Petráň Tomáš ŠK 64 Brno B 1903 ½
2011/2012 8 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 2006 2024 Pelikán Jaromír ŠK Lokomotiva Brno G 1838 1
2011/2012 6 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 2006 2024 Bohuslav Jan TJ Tatran Poštorná A 1950 ½
2011/2012 4 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 2006 2024 Šmíd Vladimír Š.K. 1923 Sokol Kyjov 1863 1
2011/2012 3 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 2006 2024 Lapúník Michal BK Moravská Slavia Brno B 1679 1
2011/2012 1 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 2006 2024 Javůrek Eduard TJ Tatran Poštorná B 1679 ½
2011/2012 11 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.Sáz. A 2006 2024 Ciešlak Leszek ŠK Caissa TRIATEX Třebíč C 1985 1968 ½
2011/2012 10 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.Sáz. A 2006 2024 Krásenský Jakub SFIALA Gambit Jihlava B 1757 1719 1
2011/2012 8 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.Sáz. A 2006 2024 Novotný Leoš Jiskra Havlíčkův Brod A 1897 1896 ½
2011/2012 7 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.Sáz. A 2006 2024 Mikšů Vojtěch Jiskra Humpolec A 1787 1800 1
2011/2012 6 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.Sáz. A 2006 2024 Štork Rostislav ŠK Caissa SWN Moravia Třebíč D 1752 1
2011/2012 5 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.Sáz. A 2006 2024 Jurek Miroslav SFIALA Gambit Jihlava A 2136 2128 0
2011/2012 4 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.Sáz. A 2006 2024 Lampíř Tomáš TJ Náměšť nad Oslavou 2028 2070 1
2011/2012 3 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.Sáz. A 2006 2024 Bárta Miroslav Spartak Velké Meziříčí A 1950 1964 ½
2011/2012 1 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.Sáz. A 2006 2024 Večeřa Pavel TJ Žďár nad Sázavou A 2203 2221 0
2010/2011 11 ŠK Slavoj Velké Pavlovice A 1995 Sedlář Vlastimil KŠ TJ Bučovice 1581 1
2010/2011 10 ŠK Slavoj Velké Pavlovice A 1995 Varga Marian Vinohrady Brno A 1761 1
2010/2011 9 ŠK Slavoj Velké Pavlovice A 1995 Šimoník Adam TJ ŠK Veselí na Moravou B 1841 ½
2010/2011 8 ŠK Slavoj Velké Pavlovice A 1995 Pochylý Bronislav TJ Tatran Poštorná 1920 1
2010/2011 7 ŠK Slavoj Velké Pavlovice A 1995 Halámka Radek ŠK Lokomotiva Brno G 1755 ½
2010/2011 6 ŠK Slavoj Velké Pavlovice A 1995 Čechal Jan Š.K.1923 Sokol Kyjov 1854 ½
2010/2011 5 ŠK Slavoj Velké Pavlovice A 1995 Kopuletý Jan ŠK 64 Brno B 1719 1
2010/2011 4 ŠK Slavoj Velké Pavlovice A 1995 Válek Milan ŠK Slavoj Velké Pavlovice B 1722 1
2010/2011 3 ŠK Slavoj Velké Pavlovice A 1995 Lapúník Michal BK Moravská Slavia Brno B 1665 1
2010/2011 2 ŠK Slavoj Velké Pavlovice A 1995 Bělík Evžen SK Horáček Sudoměřice A 1871 1
2010/2011 11 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.Sáz. A 1995 Kratochvíl Vít TJ Náměšť nad Oslavou 1857 ½
2010/2011 10 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.Sáz. A 1995 Polanský Jiří SFIALA Gambit Jihlava A 1731 ½
2010/2011 9 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.Sáz. A 1995 Strádal Jaroslav Jiskra Humpolec A 1870 1
2010/2011 8 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.Sáz. A 1995 Mašek Jan TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1978 1
2010/2011 7 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.Sáz. A 1995 Vejmělek Milan TJ Spartak Pelhřimov A 1957 1
2010/2011 6 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.Sáz. A 1995 Nedoma Michal Spartak Velké Meziříčí A 1908 ½
2010/2011 5 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.Sáz. A 1995 Suchánek Pavel SFIALA Gambit Jihlava B 1573 1
2010/2011 4 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.Sáz. A 1995 Tesař Jan ŠK Caissa Třebíč C 2128 ½
2010/2011 3 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.Sáz. A 1995 Vašut Karel TJ Žďár nad Sázavou A 2161 0
2010/2011 1 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.Sáz. A 1995 Seidl Antonín Sokol Bedřichov B 1997 1
2009/2010 11 ŠK Slavoj Velké Pavlovice B 2020 Šebesta Josef TJ Sokol Bzenec 1912 ½
2009/2010 9 ŠK Slavoj Velké Pavlovice B 2020 Čechal Jan Š.K. 1923 Sokol Kyjov 1816 ½
2009/2010 8 ŠK Slavoj Velké Pavlovice B 2020 Řehůřek Karel Moravská Slavia Brno A 1952 ½
2009/2010 7 ŠK Slavoj Velké Pavlovice B 2020 Hrabal Radek TJ ŠK Veselí nad Moravou B 1830 ½
2009/2010 6 ŠK Slavoj Velké Pavlovice B 2020 Provazník Michal ŠK Hodonín 2164 ½
2009/2010 5 ŠK Slavoj Velké Pavlovice B 2020 Křápek Miroslav KŠ TJ Bučovice A 1834 ½
2009/2010 2 ŠK Slavoj Velké Pavlovice B 2020 Pešák Roman SK Horáček Sudoměřice 2031 0
2009/2010 1 ŠK Slavoj Velké Pavlovice B 2020 Točev Dosi ŠK Lokomotiva Brno F 1761 1
2009/2010 11 ŠK SB Světlá nad Sáz. A 2020 Pártl Ondřej TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1952 1
2009/2010 9 ŠK SB Světlá nad Sáz. A 2020 Mičulka Petr TJ Náměšť nad Oslavou A 2004 0
2009/2010 8 ŠK SB Světlá nad Sáz. A 2020 Hruška Josef TJ Spartak Pelhřimov B 1897 1
2009/2010 7 ŠK SB Světlá nad Sáz. A 2020 Celý Jaroslav TJ Žďár nad Sázavou B 2127 ½
2009/2010 6 ŠK SB Světlá nad Sáz. A 2020 Vincze Roman ŠK Gordic Jihlava B 2092 1
2009/2010 5 ŠK SB Světlá nad Sáz. A 2020 Mejzlík Zdeněk Spartak Velké Meziříčí A 1898 1
2009/2010 4 ŠK SB Světlá nad Sáz. A 2020 Karban Vlastimil Sokol Bedřichov A 2062 0
2009/2010 3 ŠK SB Světlá nad Sáz. A 2020 Novotný Leoš TJ Spartak Třebíč A 1925 ½
2009/2010 1 ŠK SB Světlá nad Sáz. A 2020 Strádal Jaroslav Jiskra Humpolec A 1801 0
2008/2009 11 ŠK SB Světlá nad Sázavou A 1941 Mezlík Stanislav TJ Spartak Třebíč A 1919 1
2008/2009 9 ŠK SB Světlá nad Sázavou A 1941 Nedoma Michal Spartak Velké Meziříčí A 1888 1
2008/2009 8 ŠK SB Světlá nad Sázavou A 1941 Bajer Jiří Gambit Jihlava A 1866 ½
2008/2009 7 ŠK SB Světlá nad Sázavou A 1941 Jána Martin TJ Jiskra Humpolec A 1760 1
2008/2009 6 ŠK SB Světlá nad Sázavou A 1941 Šplíchal Petr TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1987 ½
2008/2009 5 ŠK SB Světlá nad Sázavou A 1941 Celý Jaroslav TJ Žďár nad Sázavou B 2060 0
2008/2009 4 ŠK SB Světlá nad Sázavou A 1941 Karban Vlastimil Sokol Bedřichov A 2095 0
2008/2009 3 ŠK SB Světlá nad Sázavou A 1941 Lampíř Tomáš TJ Náměšť nad Oslavou A 2022 0
2008/2009 2 ŠK SB Světlá nad Sázavou A 1941 Vincze Roman Gordic Jihlava C 2032 1
2008/2009 1 ŠK SB Světlá nad Sázavou A 1941 Krejčí Jakub Spartak Pelhřimov A 2131 0
2008/2009 10 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 1941 Šípek Oldřich ŠK Lokomotiva Brno F 1811 1
2008/2009 9 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 1941 Macků Petr SK STAK Domanín 1939 1
2008/2009 8 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 1941 Šlosar Jan Šach Pavlov 1551 1
2008/2009 7 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 1941 Vičar Lubomír TJ ŠK Veselí n./M B 1759 ½
2008/2009 6 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 1941 Kočí Karel ŠK HPM TEC Hustopeče B 1715 1
2008/2009 4 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 1941 Kratochvíl Jiří TJ Tatran Poštorná B 1878 1
2008/2009 2 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 1941 Formánek Vladimír ŠK Dubňany A 1684 1
2007/2008 11 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.Sáz. A 1948 Uher Vladimír ŠK Caissa Třebíč B 2090 ½
2007/2008 10 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.Sáz. A 1948 Seidl Pavel TJ Sokol Bedřichov-Jihlava B 1877 ½
2007/2008 9 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.Sáz. A 1948 Varró Petr TJ Sokol Bedřichov-Jihlava A 1732 ½
2007/2008 8 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.Sáz. A 1948 Feldvábl Vilém TJ Náměšť nad Oslavou B 1759 1
2007/2008 7 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.Sáz. A 1948 Bajer Jiří SFIALA Gambit Jihlava A 1845 ½
2007/2008 6 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.Sáz. A 1948 Nedoma Michal Spartak Velké Meziříčí A 1860 0
2007/2008 5 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.Sáz. A 1948 Vincze Roman TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 2069 0
2007/2008 4 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.Sáz. A 1948 Zachariáš Miroslav TJ Spartak Třebíč A 1912 ½
2007/2008 3 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.Sáz. A 1948 Strádal Jaroslav Jiskra Humpolec A 1822 0
2007/2008 2 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.Sáz. A 1948 Hájek Radovan TJ ŽĎAS Žďár nad Sázavou B 1910 0
2007/2008 11 ŠK Slavoj Vel. Pavlovice 1948 Šmíd Vladimír TJ Baník Šardice 1831 1
2007/2008 8 ŠK Slavoj Vel. Pavlovice 1948 Ciprys David TJ Tatran Poštorná C 2078 ½
2007/2008 6 ŠK Slavoj Vel. Pavlovice 1948 Racek Michal Š.K.1923 Sokol Kyjov 1895 1
2007/2008 4 ŠK Slavoj Vel. Pavlovice 1948 Jelen Jiří ŠK Dubňany 1885 1
2007/2008 1 ŠK Slavoj Vel. Pavlovice 1948 Peša Ladislav Sokol Střelice 1917 ½
2006/2007 11 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.S. A 1936 Nedoma Michal Spartak Velké Meziříčí A 1873 ½
2006/2007 10 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.S. A 1936 Celý Jaroslav TJ Žďas Žďár nad Sázavou B 2084 1
2006/2007 9 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.S. A 1936 Zezula Rudolf TJ Náměšť nad Oslavou B 1842 ½
2006/2007 8 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.S. A 1936 Kulovaný Radomír TJ Spartak Třebíč A 1762 1
2006/2007 7 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.S. A 1936 Mouryc Tomáš TJ Sokol Bedřichov B 1765 ½
2006/2007 6 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.S. A 1936 Netušil Jakub TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1930 0
2006/2007 5 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.S. A 1936 Koubek Radim TJ Spartak Pelhřimov A 1833 ½
2006/2007 4 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.S. A 1936 Bělohlávek Petr ŠK Caissa Třebíč A 2182 0
2006/2007 3 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.S. A 1936 Tatarka Juraj SFiala Gambit Jihlava A 1
2006/2007 2 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.S. A 1936 Pochylý Jan TJ Sokol Bedřichov A 1905 0
2006/2007 1 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.S. A 1936 Reichel Tomáš TJ Jiskra Havlíčkův Brod B 1706 0
2005/2006 11 ŠK SB Světlá nad Sáz. A 1924 Vala Filip TJ Jiskra Havl. Brod A 1874 1
2005/2006 10 ŠK SB Světlá nad Sáz. A 1924 Vejmělek Milan TJ Spartak Pelhřimov A 1971 ½
2005/2006 9 ŠK SB Světlá nad Sáz. A 1924 Sedláček Mojmír Gambit Jihlava A 1960 0
2005/2006 8 ŠK SB Světlá nad Sáz. A 1924 Škaroupka Jiří ŠK Caissa Třebíč A 2182 0
2005/2006 7 ŠK SB Světlá nad Sáz. A 1924 Říha Otmar Sokol Jámy A 1972 ½
2005/2006 6 ŠK SB Světlá nad Sáz. A 1924 Siebenbürger Vlastimil Žďas Žďár nad Sáz. A 2089 ½
2005/2006 5 ŠK SB Světlá nad Sáz. A 1924 Matoušek Jiří TJ Spartak Třebíč A 1858 ½
2005/2006 4 ŠK SB Světlá nad Sáz. A 1924 Somer Jakub TJ Jiskra Havl. Brod B 1810 ½
2005/2006 3 ŠK SB Světlá nad Sáz. A 1924 Jelínek Václav TJ Sokol Bedřichov A 2099 ½
2005/2006 2 ŠK SB Světlá nad Sáz. A 1924 Feldvábl Vilém TJ Náměšť nad Osl. B 1729 1
2005/2006 1 ŠK SB Světlá nad Sáz. A 1924 Obůrka Vladislav Žďas Žďár nad Sáz. B 1844 1
2004/2005 10 Svetla 1884 Hájek Radovan Zdar D 1772 1
2004/2005 9 Svetla 1884 Hruska Josef Pelhrimov B 1822 ½
2004/2005 8 Svetla 1884 Horák Jaroslav 1.SK Jihlava B 1637 1
2004/2005 7 Svetla 1918 Holcman Milan Sokol Jamy B 1736 1
2004/2005 6 Svetla 1918 Mouryc Tomáš Bedrichov B 1674 1
2004/2005 5 Svetla 1884 Hájek Radovan Zdar D 1772 1
2004/2005 4 Svetla 1884 Hruska Josef Pelhrimov B 1822 1
2004/2005 3 Svetla 1884 Okáč Jaroslav 1.SK Jihlava B 1671 1
2004/2005 2 Svetla 1884 Holcman Milan Sokol Jamy B 1738 1
2003/2004 10 ŠK Světlá n.Sáz.C 1918 Obůrka Robin Sokol Bedřichov D 1
2003/2004 9 ŠK Světlá n.Sáz.C 1918 Ženíšek Karel SšK Cejle 1626 1
2003/2004 5 ŠK Světlá n.Sáz.C 1918 Kratochvíla Jindřich Sokol Bedřichov D 1
2003/2004 10 SB Světlá n/Sáz. A 1918 Hruška Josef Sp. Pelhřimov B 1848 0
2003/2004 9 SB Světlá n/Sáz. A 1918 Machala Miroslav MC Softw. Humpolec 1769 ½
2003/2004 8 SB Světlá n/Sáz. A 1918 Bílek Miroslav Gambit Jihlava B 1726 1
2003/2004 7 SB Světlá n/Sáz. A 1918 Smejkal František Sokol Kamenice A 1714 1
2003/2004 6 SB Světlá n/Sáz. A 1918 Vyhnanovský Petr Sokol Bedřichov B 1790 1
2003/2004 5 SB Světlá n/Sáz. A 1918 Macháček Vladislav Sp. Pelhřimov B 1643 ½
2003/2004 4 SB Světlá n/Sáz. A 1918 Machala Miroslav MC Softw. Humpolec 1769 1
2003/2004 3 SB Světlá n/Sáz. A 1918 Fast David Gambit Jihlava B 1