Hráč Nesporá Taťána

Nesporá Taťána

User Pic
Jméno: Nesporá Taťána
Oddíl: Šachový klub Světlá nad Sázavou
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1609
Elo mezinárodní: 1325
ID: 41217
FIDE ID: 392286
Rok narození: 2006
Třída rozhodčího:
Třída trenéra:
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2020/2021 4 ŠK Světlá nad Sázavou 1325 1609 Kobr Matěj Region Panda Rychnov nad Kněžnou 1317 1498 0
2020/2021 3 ŠK Světlá nad Sázavou 1325 1609 Hrdlička Jan Šachový spolek Železné hory 1426 1397 1
2020/2021 2 ŠK Světlá nad Sázavou 1325 1609 Vojtek Pavel TJ Náměšť n/Oslavou 1401 1588 0
2020/2021 1 ŠK Světlá nad Sázavou 1325 1609 Rybáček Martin Gambit Jihlava 1211 1533 1
2019/2020 8 ŠK 1921 Zábřeh C 1310 1339 Janda Jiří ŠK Loštice A 0 1273 0
2019/2020 7 ŠK 1921 Zábřeh C 1314 1339 Mach František Řetězárna Česká Ves A 1618 1680 ½
2019/2020 6 ŠK 1921 Zábřeh C 1314 1339 Lejsal Slavomír Velké Losiny B 0 1870 0
2019/2020 5 ŠK 1921 Zábřeh C 1315 1349 Peřina Josef ŠK Bohuňovice 0 1642 0
2019/2020 3 ŠK 1921 Zábřeh C 1311 1349 Hartinger Pavel TJ Libina 1324 1410 0
2019/2020 2 ŠK 1921 Zábřeh C 1311 1349 Jeřábková Julia ŠK Mohelnice 1732 1737 0
2019/2020 1 ŠK 1921 Zábřeh C 1296 1349 Maďar Vladimír ŠK Šternberk A 1740 1709 0
2019/2020 11 ŠK Světlá nad Sázavou 1279 1339 Kubátová Běta ŠK Kuřim 1072 1094 1
2019/2020 10 ŠK Světlá nad Sázavou 1279 1339 Kobr Matěj Region Panda 1286 1406 0
2019/2020 9 ŠK Světlá nad Sázavou 1279 1339 Vavřínková Anna ŠK Lokomotiva Brno 1633 1605 0
2019/2020 8 ŠK Světlá nad Sázavou 1279 1339 Vestfál Jan ŠŠPM Lipky HK 1803 1691 0
2019/2020 7 ŠK Světlá nad Sázavou 1314 1339 Vokoun Tomáš TJ CHS Chotěboř 1664 1630 0
2019/2020 6 ŠK Světlá nad Sázavou 1315 1349 Václavík Patrik TJ Lanškroun 1487 1501 0
2019/2020 5 ŠK Světlá nad Sázavou 1315 1349 Šulcová Tereza Radmila 2222 ŠK Polabiny C 1497 1447 ½
2019/2020 4 ŠK Světlá nad Sázavou 1296 1349 Zezula Jakub TJ Náměšť n/Oslavou 1268 1400 0
2019/2020 3 ŠK Světlá nad Sázavou 1296 1349 Levitner Matěj ŠK Lípa B - DDM Hradec Králové 1347 1358 0
2019/2020 2 ŠK Světlá nad Sázavou 1296 1349 Stejskal Michal TJ Štefanydes Polička 1691 1713 1
2019/2020 1 ŠK Světlá nad Sázavou 1296 1349 Drašnar Lukáš ŠK Lípa A - Ortex Hradec Králové 1818 1824 ½
2018/2019 11 ŠK 1921 Zábřeh C 1319 1413 Straka Bohumil TJ Libina 0 1779 0
2018/2019 10 ŠK 1921 Zábřeh C 1319 1413 Šmoldas Milan ŠK Jeseník B 1514 1629 1
2018/2019 9 ŠK 1921 Zábřeh C 1319 1413 Mach František Řetězárna Česká Ves B 1605 1680 0
2018/2019 8 ŠK 1921 Zábřeh C 1319 1413 Maďar Vladimír ŠK Šternberk B 1738 1732 ½
2018/2019 6 ŠK 1921 Zábřeh C 1319 1413 Míka Tomáš Tatran Litovel B 1889 1887 0
2018/2019 4 ŠK 1921 Zábřeh C 1319 1436 Kolář Jan ŠK Mohelnice 1706 1843 ½
2018/2019 3 ŠK 1921 Zábřeh C 1324 1436 Bálek Jiří ŠK Loštice 1687 1715 0
2018/2019 1 ŠK 1921 Zábřeh C 1324 1436 Blaha Marek ŠK 1921 Zábřeh B 1757 1755 0
2017/2018 8 ŠK 1921 Zábřeh E 1274 1366 Klimeš Jiří T.J. Sokol Šumperk 1853 1847 0
2017/2018 5 ŠK 1921 Zábřeh E 1274 1366 Chlup Radek TJ Libina B 0 1692 0
2017/2018 2 ŠK 1921 Zábřeh E 1274 1366 Reichl Luboš ŠK 1921 Zábřeh D 1524 1518 0
2017/2018 11 ŠK 1921 Zábřeh C 1290 1366 Koleniak Marek ŠK Loštice A 0 1708 0
2017/2018 9 ŠK 1921 Zábřeh C 1274 1366 Mach František Řetězárna Česká Ves B 1603 1686 0
2017/2018 7 ŠK 1921 Zábřeh C 1274 1366 Haderka Karel Tatran Litovel C 1805 1743 0
2017/2018 5 ŠK 1921 Zábřeh C 1274 1366 Kolář Jan ŠK Mohelnice 1664 1694 0
2017/2018 3 ŠK 1921 Zábřeh C 1274 1366 Táborský Bedřich ŠK Jeseník 1599 1648 1
2017/2018 1 ŠK 1921 Zábřeh C 1294 1411 Krmela Aleš ŠK 1921 Zábřeh B 2097 2065 0
2015/2016 9 ŠK 1921 Zábřeh E 1185 Milfort Václav ŠK 1921 Zábřeh D 1591 1518 ½
2015/2016 8 ŠK 1921 Zábřeh E 1185 Šipka Jiří ŠK Loštice B 1635 0
2015/2016 7 ŠK 1921 Zábřeh E 1185 Volek Karel ŠK Mohelnice 1909 1866 0
2015/2016 5 ŠK 1921 Zábřeh E 1185 Reichl Roman ŠK 1921 Zábřeh F 1506 0
2015/2016 4 ŠK 1921 Zábřeh E 1185 Hartinger Pavel TJ Libina C 1305 0
2015/2016 3 ŠK 1921 Zábřeh E 1185 Rébl Rostislav ŠK SDH Stavenice 1456 ½
2015/2016 11 SK 1921 Zabreh C 1185 Pospíšil Marek SK Sternberk B 1463 ½
2015/2016 8 SK 1921 Zabreh C 1185 Straka Bohumil TJ Libina 1773 0
2015/2016 7 SK 1921 Zabreh C 1185 Vodák Vojtěch TJ Sokol Velke Losiny C 1100 0
2015/2016 3 SK 1921 Zabreh C 1185 Nesporý Šimon SK 1921 Zabreh B 1468 1500 0
2015/2016 2 SK 1921 Zabreh C 1185 Telařík Mojmír SK Bohunovice 1573 0
2015/2016 1 SK 1921 Zabreh C 1185 Knajbl Michael Tatran Litovel C 1792 0
2014/2015 9 ŠK 1921 Zábřeh E 1000 Kaňok Jaroslav TJ ŠK Libina B 1467 0
2014/2015 8 ŠK 1921 Zábřeh E 1000 Mikhailava Natallia TJ ŠK Libina C 1000 0
2014/2015 6 ŠK 1921 Zábřeh E 1000 Kobylka David ŠK 1921 Zábřeh D 1000 1
2014/2015 4 ŠK 1921 Zábřeh E 1000 Dobeš Jaroslav TJ SL Velké Losiny C 1705 0
2014/2015 3 ŠK 1921 Zábřeh E 1000 Hetcl Zdeněk ŠK SDH Stavenice 1517 ½
2014/2015 2 ŠK 1921 Zábřeh E 1000 Hajduk Jakub TJ SL Velké Losiny D 1000 0
2014/2015 1 ŠK 1921 Zábřeh E 1000 Jeřábková Julia DDM&TJ Mohelnice 1097 0
2014/2015 11 ŠK 1921 Zábřeh C 1000 Chlup Radek TJ Libina 1707 0
2014/2015 6 ŠK 1921 Zábřeh C 1000 Výšek Bedřich ŠK Jeseník 1689 0
2014/2015 4 ŠK 1921 Zábřeh C 1000 Kryst Konrád ŠK Šternberk B 1697 1644 0
2014/2015 3 ŠK 1921 Zábřeh C 1000 Kobylka Roman ŠK 1921 Zábřeh B 1000 0
2014/2015 2 ŠK 1921 Zábřeh C 1000 Knajbl Michael Tatran Litovel C 1790 0
2013/2014 6 ŠK 1921 Zábřeh E 1000 Vojáček Jiří TJ Libina B 1000 0
2013/2014 5 ŠK 1921 Zábřeh E 1000 Reichl Luboš ŠK 1921 Zábřeh C 1337 0
2013/2014 4 ŠK 1921 Zábřeh E 1000 Iša Radek Sokol Úsov 1000 0
2013/2014 3 ŠK 1921 Zábřeh E 1000 Hetcl Zdeněk ŠK SDH Stavenice 1527 0
2013/2014 2 ŠK 1921 Zábřeh E 1000 Krejčí Libor ŠK 1921 Zábřeh D 1000 1