Hráč Jonáš Vlastimil

Jonáš Vlastimil

User Pic
Jméno: Jonáš Vlastimil
Oddíl: Region Panda, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2081
Elo mezinárodní: 2100
ID: 13293
FIDE ID: 318205
Rok narození: 1963
Třída rozhodčího: 2
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 5 Panda Rychnov n.K. B 2099 2081 Čech Pavel TJ Jiskra Jaroměř 2336 2325 ½
2018/2019 7 Panda Rychnov n. K. 2098 2081 Seidl Štěpán ŠK Gordic 2158 2167 ½
2018/2019 6 Panda Rychnov n. K. 2099 2081 Kula Dominik Šachy Hošťálková 2218 2222 0
2018/2019 3 Panda Rychnov n. K. 2106 2081 Pán Vladimír TJ Tatran Litovel 2027 2046 ½
2018/2019 2 Panda Rychnov n. K. 2106 2081 Pastirčák Milan Slavia Kroměříž 2287 2246 0
2018/2019 1 Panda Rychnov n. K. 2100 2081 Gloser David 2222 ŠK Polabiny "C" 1940 1947 1
2017/2018 10 ŠK Dobruška 2093 2095 Kotyza Bohumil Spartak Rychnov n. Kn. A 1873 1851 1
2017/2018 9 ŠK Dobruška 2105 2095 Kubec Jiří ŠK Česká Skalice 1791 1783 ½
2017/2018 8 ŠK Dobruška 2105 2095 Bém David TJ Jiskra Jaroměř B 1884 1908 ½
2017/2018 7 ŠK Dobruška 2115 2095 Pelán Karel Slovan Broumov A 1758 1742 ½
2017/2018 6 ŠK Dobruška 2115 2095 Novotný Josef Panda Rychnov n. Kn. B 2044 2048 ½
2017/2018 4 ŠK Dobruška 2093 2095 Kuru Martin ŠK Červený Kostelec A 1883 1859 1
2017/2018 3 ŠK Dobruška 2093 2095 Miňovský Roman Sokol Hradec Králové A 1953 1976 1
2017/2018 2 ŠK Dobruška 2093 2095 Nývlt Otto PŠ TJ Náchod C 1950 1956 0
2017/2018 1 ŠK Dobruška 2109 2088 Přibyl Michal DDM Třebechovice p. O. B 1733 1756 1
2017/2018 9 DDM Třebechovice p.O. 2093 2095 Čáp Jaroslav TJ Hronov 1789 1779 1
2017/2018 8 DDM Třebechovice p.O. 2105 2095 Urban Zdeněk ŠK AD Jičín B 2173 2153 ½
2017/2018 7 DDM Třebechovice p.O. 2105 2095 Nálevka Petr TJ Lázně Bělohrad 2080 2064 ½
2017/2018 2 DDM Třebechovice p.O. 2093 2095 Semerák Pavel TJ Náchod B 1966 2005 1
2016/2017 9 ŠK Dobruška 2107 2087 Slavík Libor DDM Třebechovice p. O. B 1833 1842 1
2016/2017 8 ŠK Dobruška 2107 2087 Splítek Luboš ŠK Lípa C 1762 1746 1
2016/2017 6 ŠK Dobruška 2107 2087 Černý David TJ Hronov B 1889 1959 1
2016/2017 5 ŠK Dobruška 2107 2087 Bednář Jiří NIKI TJ Náchod B 1891 1864 ½
2016/2017 3 ŠK Dobruška 2107 2087 Jánský Pavel ŠK Česká Skalice 1794 1766 0
2016/2017 2 ŠK Dobruška 2107 2087 Chmelař Vítězslav DDM Kostelec n. Orl. A 1815 1842 1
2016/2017 1 ŠK Dobruška 2107 2087 Vacek Jaroslav ŠK Červený Kostelec 1626 1659 1
2015/2016 10 DDM Třebechovice pod Orebem 2107 2087 Štěpán Michal Slovan Broumov A 2087 2102 1
2015/2016 8 DDM Třebechovice pod Orebem 2107 2087 Mojžíš Jan Sněžka TJ Náchod A 2169 2155 ½
2015/2016 6 DDM Třebechovice pod Orebem 2107 2087 Špaček Libor TJ Dvůr Králové nad Labem A 2100 2124 ½
2015/2016 9 ŠK Dobruška 2107 2087 Lesk Martin TJ Jiskra Česká Skalice 1734 1788 1
2015/2016 7 ŠK Dobruška 2107 2087 Bém David TJ Jiskra Jaroměř B 1908 1929 ½
2015/2016 6 ŠK Dobruška 2107 2087 Zástava Ladislav PŠ TJ Náchod C 1638 1658 1
2015/2016 5 ŠK Dobruška 2107 2087 Palla Rostislav Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1769 1786 1
2015/2016 4 ŠK Dobruška 2107 2087 Vít Jakub TJ Sokol Hradec Králové B 1732 1791 1
2015/2016 3 ŠK Dobruška 2107 2087 Chmelař Vítězslav DDM Kostelec nad Orlicí A 1815 1842 1
2015/2016 2 ŠK Dobruška 2107 2087 Velecký Viktor TJ Hronov A 2052 2106 1
2015/2016 1 ŠK Dobruška 2107 2087 Novotný Jan NIKI TJ Náchod B 1928 1936 1
2014/2015 11 DDM Třebechovice p. O. 2094 2078 Bém David TJ Jiskra Jaroměř A 1912 1936 1
2014/2015 10 DDM Třebechovice p. O. 2094 2078 Flašar Jaroslav TJ Jiskra Hořice 2013 1986 ½
2014/2015 9 DDM Třebechovice p. O. 2094 2078 Jecha Vratislav TJ Jiskra Jaroměř B 2009 1995 0
2014/2015 7 DDM Třebechovice p. O. 2094 2078 Saučuk Martin TJ Dvůr Králové n. L. 1965 1964 ½
2014/2015 4 DDM Třebechovice p. O. 2094 2078 Miňovský Roman TJ Sokol Hradec Králové 1983 2004 1
2014/2015 3 DDM Třebechovice p. O. 2094 2078 Dostál Pavel Slovan Broumov 2055 2054 ½
2014/2015 8 ŠK Dobruška 2094 2078 Vizibla Roman Spartak Rychnov nad Kněžnou A 2004 2005 ½
2014/2015 7 ŠK Dobruška 2094 2078 Semerák Pavel NIKI TJ Náchod B 2101 2097 1
2014/2015 6 ŠK Dobruška 2094 2078 Kuru Martin Sokol Jukov Červený Kostelec 1874 1888 1
2014/2015 5 ŠK Dobruška 2094 2078 Mádr Tomáš Jiskra Česká Skalice 1875 1927 ½
2014/2015 4 ŠK Dobruška 2094 2078 Staněk Petr TJ Jiskra Jaroměř C 1898 1900 ½
2014/2015 3 ŠK Dobruška 2094 2078 Krása Marek DDM Třebechovice pod Orebem B 1728 1719 1
2014/2015 2 ŠK Dobruška 2094 2078 Novotný Josef Panda Rychnov nad Kněžnou B 2121 2111 ½
2014/2015 1 ŠK Dobruška 2094 2078 Hejzlar Zdeněk PŠ TJ Náchod C 1835 1821 ½
2013/2014 10 ŠK Dobruška 2085 2066 Vizibla Roman TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou 1993 2003 1
2013/2014 8 ŠK Dobruška 2085 2066 Ptáček Tomáš ŠK Ortex-Reta Hradec Králové 2024 2145 0
2013/2014 7 ŠK Dobruška 2085 2066 Kuru Martin TJ Sokol Jukov Červený Kostelec 1849 1858 ½
2013/2014 6 ŠK Dobruška 2085 2066 Žižka Jan TJ Sokol Vrchoviny 1892 1907 1
2013/2014 5 ŠK Dobruška 2085 2066 Jaeger Luděk TJ Slavia Hradec Králové C 2035 2048 1
2013/2014 4 ŠK Dobruška 2085 2066 Mádr Tomáš Jiskra Česká Skalice 2007 1986 1
2013/2014 3 ŠK Dobruška 2085 2066 Chmelař Vítězslav DDM Kostelec nad Orlicí A 1794 1840 1
2013/2014 1 ŠK Dobruška 2085 2066 Hubáček Ondřej TJ Sokol Hradec Králové A 2023 2066 1
2013/2014 6 DDM Třebechovice p. Orebem 2085 2066 Gogela Jan TJ Hronov 1937 1939 ½
2013/2014 4 DDM Třebechovice p. Orebem 2085 2066 Rychlik Hanna NIKI TJ Náchod B 2003 0
2013/2014 3 DDM Třebechovice p. Orebem 2085 2066 Šedý Pavel ŠK Sobotka 2009, o.s. 2082 2079 ½
2013/2014 1 DDM Třebechovice p. Orebem 2085 2066 Staněk Petr TJ Jiskra Jaroměř B 1931 1936 1
2012/2013 9 DDM Třebechovice p.O. 2081 2059 Prouza Pavel TJ Jiskra Jaroměř 1829 1917 1
2012/2013 8 DDM Třebechovice p.O. 2081 2059 Chalupecký Vladimír TJ Spartak Plchot Sklípek Vrchlabí 1958 1948 1
2012/2013 6 DDM Třebechovice p.O. 2081 2059 Flašar Jaroslav ŠK Sobotka 1974 1970 1
2012/2013 5 DDM Třebechovice p.O. 2081 2059 Mrověc Jan TJ Hronov 2063 2066 1
2012/2013 2 DDM Třebechovice p.O. 2081 2059 Bednář Jiří NIKI TJ Náchod B 1933 1878 1
2012/2013 1 DDM Třebechovice p.O. 2081 2059 Šedivý Martin ŠK Lípa B 1878 1860 0
2012/2013 11 ŠK DOBRUŠKA 2081 2059 Borůvka Milan JISKRA JAROMĚŘ B 1853 1880 ½
2012/2013 10 ŠK DOBRUŠKA 2081 2059 Skalák Aleš TJ SOKOL VRCHOVINY A 1668 ½
2012/2013 9 ŠK DOBRUŠKA 2081 2059 Matouš Lubomír DDM KOSTELEC NAD ORLICÍ A 1871 1825 1
2012/2013 8 ŠK DOBRUŠKA 2081 2059 Kubec Jiří JISKRA ČESKÁ SKALICE 1825 1
2012/2013 6 ŠK DOBRUŠKA 2081 2059 Vizibla Roman TJ SPARTAK RYCHNOV NAD KNĚŽNOU A 1963 ½
2012/2013 5 ŠK DOBRUŠKA 2081 2059 Žitný Dominik DDM TŘEBECHOVICE POD OREBEM B 1707 1
2012/2013 4 ŠK DOBRUŠKA 2081 2059 Dvořák Eduard ŠO K a.s. KUNVALD A 1797 1714 1
2012/2013 3 ŠK DOBRUŠKA 2081 2059 Kuru Martin SOKOL JUKOV ČERVENÝ KOSTELEC 1842 1830 ½
2012/2013 2 ŠK DOBRUŠKA 2081 2059 Szücs Matyáš ŠK LÍPA C 1934 1951 ½
2012/2013 1 ŠK DOBRUŠKA 2081 2059 Pinkava Josef SNĚŽKA TJ NÁCHOD C 1918 1906 ½
2011/2012 11 ŠK DOBRUŠKA 2073 2049 Gorecki Janusz TJ HRONOV B 1907 1949 ½
2011/2012 10 ŠK DOBRUŠKA 2073 2049 Borůvka Milan JISKRA JAROMĚŘ B 1898 1920 ½
2011/2012 9 ŠK DOBRUŠKA 2073 2049 Kotyza Bohumil SPARTAK RYCHNOV A 1968 1879 ½
2011/2012 8 ŠK DOBRUŠKA 2073 2049 Novotný Jan SNĚŽKA TJ NÁCHOD B 1929 1934 1
2011/2012 6 ŠK DOBRUŠKA 2073 2049 Macháček Luděk SLOVAN BROUMOV B 1979 1950 ½
2011/2012 5 ŠK DOBRUŠKA 2073 2049 Jindrásek Mojmír KOSTELEC NAD ORLICÍ A 1796 ½
2011/2012 4 ŠK DOBRUŠKA 2073 2049 Žitný Dominik TŘEBECHOVICE B 1656 1
2011/2012 3 ŠK DOBRUŠKA 2073 2049 Šobotník Petr NIKI TJ NÁCHOD C 1898 1869 1
2011/2012 2 ŠK DOBRUŠKA 2073 2049 Nevole Vladimír SLAVIA HRADEC KR. D 2051 1870 1
2011/2012 1 ŠK DOBRUŠKA 2073 2049 Jánský Pavel ČESKÁ SKALICE A 1858 1844 1
2011/2012 11 Panda Rychnov n. Kněžnou B 2073 2049 Michel Ladislav TJ Hronov 1895 1913 1
2011/2012 10 Panda Rychnov n. Kněžnou B 2073 2049 Steiner Pavel TJ Slavia Hradec Králové C 1904 1894 ½
2011/2012 7 Panda Rychnov n. Kněžnou B 2073 2049 Palij Lubomír TJ Sokol Hradec Králové 1943 1952 1
2011/2012 5 Panda Rychnov n. Kněžnou B 2073 2049 Nývlt Otto Sněžka TJ Náchod 1986 1952 0
2011/2012 2 Panda Rychnov n. Kněžnou B 2073 2049 Kouba Václav DDM Třebechovice p. Orebem 1849 1853 1
2010/2011 10 ŠK Dobruška 2078 Krám Jiří ŠK Polymar Lípa D 1918 ½
2010/2011 9 ŠK Dobruška 2078 Plodek Petr Jiskra Česká Skalice 1872 ½
2010/2011 8 ŠK Dobruška 2078 Ježek Adam DDM Třebechovice p.Or. 1926 1
2010/2011 7 ŠK Dobruška 2078 Bém David TJ Jiskra Jaroměř B 1893 ½
2010/2011 6 ŠK Dobruška 2078 Pyka Roman TJ Hronov B 2075 ½
2010/2011 5 ŠK Dobruška 2078 Šobotník Petr Niki TJ Náchod C 1788 ½
2010/2011 4 ŠK Dobruška 2078 Štěpán Michal Slovan Broumov B 2052 1
2010/2011 3 ŠK Dobruška 2078 Škoda Pavel Sokol Jukov Červený Kostelec 1827 ½
2010/2011 2 ŠK Dobruška 2078 Kotyza Bohumil TJ Spartak Rychnov n.Kn. 1921 1
2010/2011 1 ŠK Dobruška 2078 Kožúšek Daniel DDM Kostelec n. Orl. A 1705 1
2010/2011 10 Panda Rychnov n. Kněžnou B 2078 Kořínek Pavel TJ Jiskra Hořice B 1929 ½
2010/2011 9 Panda Rychnov n. Kněžnou B 2078 Palij Lubomír Sokol Hradec Králové 1965 ½
2010/2011 8 Panda Rychnov n. Kněžnou B 2078 Fiedler Bedřich ŠK Polymar Lípa A 2136 ½
2010/2011 7 Panda Rychnov n. Kněžnou B 2078 Nývlt Otto Sněžka TJ Náchod 1958 ½
2010/2011 6 Panda Rychnov n. Kněžnou B 2078 Čeřovský Marek TJ Dvůr Králové n. Labem 1980 1
2010/2011 5 Panda Rychnov n. Kněžnou B 2078 Jaeger Luděk TJ Slavia Hradec Králové C 2039 ½
2010/2011 4 Panda Rychnov n. Kněžnou B 2078 Mrověc Jan TJ Hronov 1971 0
2010/2011 3 Panda Rychnov n. Kněžnou B 2078 Novák Luděk ŠK Polymar Lípa B 1950 ½
2010/2011 1 Panda Rychnov n. Kněžnou B 2078 Peroutka Ivo Slovan Broumov 1912 0
2009/2010 11 Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kněžnou 2089 Med Ladislav TJ Spartak Pelhřimov 1778 ½
2009/2010 8 Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kněžnou 2089 TJ Žďár nad Sázavou 1
2009/2010 4 Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kněžnou 2089 Vojtěch Ladislav ŠK Caissa COLAIR Třebíč "B" 2009 0
2009/2010 11 Panda Veolia ARTCO RnK B 2089 Tichý Miroslav TJ Slavia Hradec Králové C 2070 ½
2009/2010 10 Panda Veolia ARTCO RnK B 2089 Jedlička Luboš ŠK Polymar Lípa B 2105 ½
2009/2010 9 Panda Veolia ARTCO RnK B 2089 Fiala Jaroslav ŠK AD Jičín B 2258 0
2009/2010 7 Panda Veolia ARTCO RnK B 2089 Kudr Roman TJ Jiskra Jaroměř 1981 1
2009/2010 6 Panda Veolia ARTCO RnK B 2089 Hubáček Ondřej TJ Jiskra Hořice B 2003 ½
2009/2010 5 Panda Veolia ARTCO RnK B 2089 Luštinec Vladimír TJ Jiskra Hořice A 2035 ½
2009/2010 4 Panda Veolia ARTCO RnK B 2089 Mojžíš Jan Sněžka TJ Náchod 2123 ½
2009/2010 3 Panda Veolia ARTCO RnK B 2089 Gorecki Janusz TJ Hronov 1949 ½
2009/2010 2 Panda Veolia ARTCO RnK B 2089 Macháček Luděk Slovan Broumov 2022 1
2009/2010 1 Panda Veolia ARTCO RnK B 2089 Špaček Libor TJ Dvůr Králové nad Labem 2133 ½
2008/2009 10 ŠŠ Panda Veolia ESAB RWT RnK B 2060 Pultar Petr Sněžka TJ Náchod B 1713 1
2008/2009 9 ŠŠ Panda Veolia ESAB RWT RnK B 2060 Pavlíček Miroslav ŠK Lípa A 2028 ½
2008/2009 8 ŠŠ Panda Veolia ESAB RWT RnK B 2060 Buchar Petr Šachklub AD Jičín B 2026 ½
2008/2009 7 ŠŠ Panda Veolia ESAB RWT RnK B 2060 Szydelko Kazimierz Slovan Broumov 1
2008/2009 6 ŠŠ Panda Veolia ESAB RWT RnK B 2060 Hubáček Ondřej TJ Slavia Hradec Králové C 2005 1
2008/2009 5 ŠŠ Panda Veolia ESAB RWT RnK B 2060 Nývlt Otto Sněžka TJ Náchod A 1946 1
2008/2009 4 ŠŠ Panda Veolia ESAB RWT RnK B 2060 Krám Jiří ŠK Polymar Lípa B 1975 1
2008/2009 3 ŠŠ Panda Veolia ESAB RWT RnK B 2060 Čeřovský Leoš TJ Dvůr Králové nad Labem 1971 1
2008/2009 2 ŠŠ Panda Veolia ESAB RWT RnK B 2060 Přibyl Jaroslav NIKI TJ Náchod C 1816 1
2008/2009 1 ŠŠ Panda Veolia ESAB RWT RnK B 2060 Rusnák Jan TJ Jiskra Hořice 1980 ½
2007/2008 11 Panda Rychnov nad Kněžnou B 2050 Žižka Jan Sněžka TJ Náchod B 1907 1
2007/2008 10 Panda Rychnov nad Kněžnou B 2050 Hubáček Ondřej Slavia Hradec Králové C 2019 ½
2007/2008 8 Panda Rychnov nad Kněžnou B 2050 Luštinec Vladimír Jiskra Hořice v Podkrkonoší 2003 1
2007/2008 7 Panda Rychnov nad Kněžnou B 2050 Miler Jiří Slovan Broumov 1941 ½
2007/2008 6 Panda Rychnov nad Kněžnou B 2050 Tejkal Lubomír Šachklub AD Jičín 2114 ½
2007/2008 4 Panda Rychnov nad Kněžnou B 2050 Fuchs František TJ Hronov 1992 1
2007/2008 3 Panda Rychnov nad Kněžnou B 2050 Láska Tomáš TJ Lomnice nad Popelkou 1751 ½
2007/2008 2 Panda Rychnov nad Kněžnou B 2050 Krám Jiří TJ Nová Paka 1882 ½
2007/2008 1 Panda Rychnov nad Kněžnou B 2050 Kaisler Martin ŠK Lípa 2020 0
2006/2007 11 Panda Aqua RWT Rychnov n. Kn. 2072 Skála Jaromír TRW Autoelektronika Vlašim 2049 ½
2006/2007 10 Panda Rychnov nad Kněžnou B 2072 Macháček Luděk Slovan Broumov 1970 ½
2006/2007 9 Panda Rychnov nad Kněžnou B 2072 Jecha Petr Jiskra Jaroměř 1972 ½
2006/2007 8 Panda Rychnov nad Kněžnou B 2072 Stejskal Drahoslav TJ Nová Paka 1986 1
2006/2007 7 Panda Rychnov nad Kněžnou B 2072 Chalupecký Vladimír TJ Dvůr Králové nad Labem 1962 ½
2006/2007 6 Panda Rychnov nad Kněžnou B 2072 Bielavský Jiří Slavia Hradec Králové C 2046 ½
2006/2007 5 Panda Rychnov nad Kněžnou B 2072 Ruda Ondřej ŠK Lípa 2078 ½
2006/2007 4 Panda Rychnov nad Kněžnou B 2072 Klicnar Martin Sněžka TJ Náchod 2153 ½
2006/2007 3 Panda Rychnov nad Kněžnou B 2072 Kvasničák Karel Sokol Náchod 1834 1
2006/2007 2 Panda Rychnov nad Kněžnou B 2072 Pražák Luděk TJ Hronov 1934 ½
2006/2007 1 Panda Rychnov nad Kněžnou B 2072 Šrejber Michal Jiskra Hořice v Podkrkonoší 1886 1
2005/2006 9 Panda Rychnov nad Kněžnou 2029 Dlábek Emil TJ Sokol Praha Vršovice 2187 0
2005/2006 6 Panda Rychnov nad Kněžnou 2029 Lhotský Michal TJ Pankrác B 2089 1
2005/2006 1 Panda Rychnov nad Kněžnou 2029 Tichý Miroslav TJ Slavia Hradec Králové B 2064 ½
2005/2006 10 Panda RWT Rychnov n.K. B 2029 Wenke Oldřich TJ Dvůr Králové n.L. 2085 ½
2005/2006 9 Panda RWT Rychnov n.K. B 2029 Jiruše Josef Slavia Hradec Králové C 2127 ½
2005/2006 8 Panda RWT Rychnov n.K. B 2029 Fiedler Bedřich ŠK Lípa A 2094 ½
2005/2006 7 Panda RWT Rychnov n.K. B 2029 Macháček Luděk Slovan Broumov 1980 1
2005/2006 6 Panda RWT Rychnov n.K. B 2029 Čechura Petr Sokol Náchod 2128 1
2005/2006 5 Panda RWT Rychnov n.K. B 2029 Špaček Libor Sklípek Spartak Vrchlabí 2172 ½
2005/2006 4 Panda RWT Rychnov n.K. B 2029 Volf Michal ŠK Lípa C 1644 1
2005/2006 2 Panda RWT Rychnov n.K. B 2029 Urban Zdeněk ŠK AD Jičín 2153 0
2005/2006 1 Panda RWT Rychnov n.K. B 2029 Šedivý Aleš Jiskra Hořice v Podkr. 2104 ½
2004/2005 11 Panda Rychnov B 2028 Štěpán Michal Slovan Broumov 1977 0
2004/2005 10 Panda Rychnov B 2028 Gogela Jan TJ Hronov 1927 1
2004/2005 9 Panda Rychnov B 2028 Šmíd Jaroslav ŠK Lípa A 2065 ½
2004/2005 8 Panda Rychnov B 2028 Čechura Petr Sněžka TJ Náchod 2132 ½
2004/2005 7 Panda Rychnov B 2028 Uverič Djordje TJ Dvůr Králové 1960 ½
2004/2005 6 Panda Rychnov B 2028 Duczynski Martin TJ Nová Paka 2092 ½
2004/2005 4 Panda Rychnov B 2028 Splítek Luboš ŠK Lípa B 1823 1
2004/2005 3 Panda Rychnov B 2028 Matonoha Ctirad Jiskra Hořice v P. 2031 ½
2004/2005 2 Panda Rychnov B 2028 Urban Zdeněk ŠK AD Jičín 2127 0
2004/2005 8 Panda Rychnov nad Kněžnou 2028 Vaněček Stanislav Sokol Emerge Mladá Boleslav 1892 1
2003/2004 13 Spartak Panda RWT Rychnov nad Kněžnou B Fikr Lukáš Jiskra Hořice v Podkrkonoší 1
2003/2004 10 Spartak Panda RWT Rychnov nad Kněžnou B Štolc Martin ŠK AD Jičín 1
2003/2004 8 Spartak Panda RWT Rychnov nad Kněžnou B Jána Michal DDM Lokomotiva Trutnov 1
2003/2004 6 Spartak Panda RWT Rychnov nad Kněžnou B 2056 Fuchs František Sokol Náchod 1958 0
2003/2004 5 Spartak Panda RWT Rychnov nad Kněžnou B 2056 Šmíd Jaroslav ŠK Lípa A 2046 ½
2003/2004 4 Spartak Panda RWT Rychnov nad Kněžnou B 2056 Miler Jan Slovan Broumov 1878 ½
2003/2004 3 Spartak Panda RWT Rychnov nad Kněžnou B 2056 Volf Milan TJ Dvůr Králové nad Labem 1806 1
2003/2004 1 Spartak Panda RWT Rychnov nad Kněžnou B 2056 Hubka Luboš Jiskra Jaroměř 1854 ½
2003/2004 10 Panda Rychnov nad Kněžnou 2056 Vobořil Pavel AVE - Kontakt Pardubice 2130 ½
2003/2004 9 Panda Rychnov nad Kněžnou 2056 Crha Pavel Emerge Mladá Boleslav 2004 ½
2003/2004 8 Panda Rychnov nad Kněžnou 2056 Franc Lubor Sokol Kolín C 1899 ½
2003/2004 7 Panda Rychnov nad Kněžnou 2056 Šplíchal Petr TJ Jiskra Havlíčkův Brod 1978 1
2003/2004 4 Panda Rychnov nad Kněžnou 2056 Pavlíček Miroslav ŠK Polabiny Pardubice 2057 ½
2003/2004 1 Panda Rychnov nad Kněžnou 2056 Tejkal Lubomír Spartak Vrchlabí 2055 0