Hráč Padevět Pavel

Padevět Pavel

User Pic
Jméno: Padevět Pavel
Oddíl: ŠO Praga Praha
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1899
Elo mezinárodní: 1908
ID: 1482
FIDE ID: 354058
Rok narození: 1956
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 8 ŠO Praga Praha B 1919 1918 Nentvich Libor Sokol Vršovice D 1735 1731 ½ soutěž
2019/2020 7 ŠO Praga Praha B 1919 1918 Kroužel Jaroslav TJ Pankrác F 2117 2090 0 soutěž
2019/2020 3 ŠO Praga Praha B 1919 1918 Stojanovic Nadezda GROP - D 2009 0 soutěž
2019/2020 9 ŠO Praga Praha A 1919 1918 Penk František ŠK DP Praha D - EA Hotels 1970 1947 ½ soutěž
2019/2020 8 ŠO Praga Praha A 1919 1918 Wiener Richard Sokol Vršovice C 1851 1821 1 soutěž
2019/2020 7 ŠO Praga Praha A 1919 1918 Tyle Vladimír SK OAZA Praha C 1913 1913 0 soutěž
2019/2020 6 ŠO Praga Praha A 1919 1918 Sedláček Tomáš Dukla C 2035 2047 0 soutěž
2019/2020 5 ŠO Praga Praha A 1919 1918 Zanikov Konstantin ŠK Smíchov A 2074 2092 1 soutěž
2019/2020 4 ŠO Praga Praha A 1919 1918 Matocha Pavel GROP Classical Chess 1970 1988 0 soutěž
2019/2020 3 ŠO Praga Praha A 1919 1918 Pick Štěpán TJ Pankrác E 1984 1993 0 soutěž
2019/2020 2 ŠO Praga Praha A 1919 1918 Erneker Josef DDM Praha 6 B 2251 2259 0 soutěž
2019/2020 1 ŠO Praga Praha A 1919 1918 Jirman Pavel ŠK Sokol Vyšehrad E 1965 1984 ½ soutěž
2018/2019 10 ŠO Praga Praha B 1895 1902 Terpstra Wiep ŠK Smíchov B 1794 0 ½ soutěž
2018/2019 7 ŠO Praga Praha B 1895 1902 Horký Pavel Kbel.šach. reprezentace B 1993 2016 ½ soutěž
2018/2019 4 ŠO Praga Praha B 1895 1902 Votruba Petr SK Rapid Praha A 1871 1862 ½ soutěž
2018/2019 1 ŠO Praga Praha B 1895 1902 Reljič Michael ŠK Sokol Vyšehrad H 1900 1895 ½ soutěž
2018/2019 11 ŠO Praga Praha A 1895 1902 Brčák Marek ŠK Sokol Vyšehrad D 1943 1931 0 soutěž
2018/2019 10 ŠO Praga Praha A 1895 1902 Kubíková Alena TJ Kobylisy C 2091 2115 0 soutěž
2018/2019 9 ŠO Praga Praha A 1895 1902 Boháč Jaroslav TJ Kobylisy E 1862 1790 1 soutěž
2018/2019 8 ŠO Praga Praha A 1895 1902 Vitvar Zdeněk Sokol Praha Vršovice C 1907 1921 ½ soutěž
2018/2019 7 ŠO Praga Praha A 1895 1902 Domlátil Jiří ŠK Sokol Vyšehrad E 2110 2114 1 soutěž
2018/2019 6 ŠO Praga Praha A 1895 1902 Dolínek Vladimír Dukla D 1976 1950 0 soutěž
2018/2019 5 ŠO Praga Praha A 1895 1902 Krischke Arnold ŠK Loko Praha B 2006 1989 ½ soutěž
2018/2019 4 ŠO Praga Praha A 1895 1902 Čermák Jan ŠK Smíchov A 1932 1964 1 soutěž
2018/2019 3 ŠO Praga Praha A 1895 1902 Pauch Jan ŠK Mahrla B 1983 2020 ½ soutěž
2018/2019 2 ŠO Praga Praha A 1895 1902 Huřťák Otto TJ Bohemians Praha E 2002 1995 0 soutěž
2018/2019 1 ŠO Praga Praha A 1895 1902 Šplíchal Petr Unichess D 1955 1960 1 soutěž
2017/2018 10 ŠO Praga Praha A 1917 1918 Hašpl Miroslav ŠK Sokol Vyšehrad E 2054 2045 0 soutěž
2017/2018 9 ŠO Praga Praha A 1917 1918 Barabas Aleš ŠK DP Praha C - VŠFS I 1795 1846 ½ soutěž
2017/2018 8 ŠO Praga Praha A 1917 1918 Černoch Vít Kbel.šach. reprezentace A 1886 1904 ½ soutěž
2017/2018 7 ŠO Praga Praha A 1917 1918 Zeman Martin ŠK Viktoria Žižkov B 1999 1971 ½ soutěž
2017/2018 5 ŠO Praga Praha A 1917 1918 Ursta Lubomír ŠK Bohnice A 1889 1899 ½ soutěž
2017/2018 4 ŠO Praga Praha A 1917 1918 Zajíček Karel ŠK Sokol Vyšehrad D 1990 1990 1 soutěž
2017/2018 3 ŠO Praga Praha A 1917 1918 Kamlach Miroslav ŠK Loko Praha B 2078 2080 0 soutěž
2017/2018 2 ŠO Praga Praha A 1917 1918 Macháček Otakar USK Praha A 2015 1959 0 soutěž
2017/2018 1 ŠO Praga Praha A 1917 1918 Havrdová Lenka TJ Bohemians Praha D 1856 1888 0 soutěž
2016/2017 11 ŠO Praga Praha A 1897 1922 Málek Martin Sokol Kobylisy C 2070 2069 1 soutěž
2016/2017 10 ŠO Praga Praha A 1897 1922 Kubíček Robert ŠK Loko Praha A 2129 2125 0 soutěž
2016/2017 9 ŠO Praga Praha A 1897 1922 Kalousek Zdeněk ŠK Viktoria Žižkov A 1972 1988 0 soutěž
2016/2017 7 ŠO Praga Praha A 1897 1922 Lizner Jaroslav TJ Pankrác D 2031 2015 ½ soutěž
2016/2017 6 ŠO Praga Praha A 1897 1922 Melich Jindřich TJ Pankrác C 2032 2072 1 soutěž
2016/2017 5 ŠO Praga Praha A 1897 1922 Novotný Jaroslav ŠO TJ Dukla Praha B 2128 2115 0 soutěž
2016/2017 4 ŠO Praga Praha A 1897 1922 Krňávek Lubomír ŠK Mahrla Praha A 2195 2196 ½ soutěž
2016/2017 3 ŠO Praga Praha A 1897 1922 Popper Tomáš Unichess C 2033 2032 0 soutěž
2016/2017 2 ŠO Praga Praha A 1897 1922 Plašil Petr Sokol Kobylisy B 2094 2039 1 soutěž
2016/2017 1 ŠO Praga Praha A 1897 1922 Cantier Jean-Francois GROP B 1951 1949 0 soutěž
2016/2017 7 ŠO Praga Praha A 1908 1899 Zeman Martin ŠK Viktoria Žižkov B 1966 1963 ½ soutěž
2016/2017 5 ŠO Praga Praha A 1908 1899 Ursta Lubomír ŠK Bohnice A 1831 1821 ½ soutěž
2016/2017 4 ŠO Praga Praha A 1908 1899 Zajíček Karel ŠK Sokol Vyšehrad D 1963 1954 1 soutěž
2016/2017 3 ŠO Praga Praha A 1908 1899 Kamlach Miroslav ŠK Loko Praha B 2015 2023 0 soutěž
2016/2017 2 ŠO Praga Praha A 1908 1899 Macháček Otakar USK Praha A 1931 1919 0 soutěž
2016/2017 1 ŠO Praga Praha A 1908 1899 Havrdová Lenka TJ Bohemians Praha D 1889 1876 0 soutěž
2015/2016 11 TJ Praga Praha B 1897 1922 Novák Jindřich ŠK Černý Baron A 2158 2094 0 soutěž
2015/2016 10 TJ Praga Praha B 1897 1922 Macoun Jiří ŠO TJ Dukla Praha E 1885 ½ soutěž
2015/2016 9 TJ Praga Praha B 1897 1922 Štěrba Erik ŠK Mlejn A 1808 1987 ½ soutěž
2015/2016 8 TJ Praga Praha B 1897 1922 Vaněk Tomáš Sokol Praha-Kobylisy E 2245 2203 0 soutěž
2015/2016 7 TJ Praga Praha B 1897 1922 Petruň Milan TJ Bohemians Praha E 1954 1947 ½ soutěž
2015/2016 6 TJ Praga Praha B 1897 1922 Pinkas Jiří ŠK Smíchov C 1860 ½ soutěž
2015/2016 5 TJ Praga Praha B 1897 1922 Kaiser Rudolf Sokol Praha Vršovice E 1896 1845 1 soutěž
2015/2016 4 TJ Praga Praha B 1897 1922 Černoch Vít Kbelská šachová reprezentace B 1706 ½ soutěž
2015/2016 3 TJ Praga Praha B 1897 1922 Boleslav Petr GROP D 2042 2015 0 soutěž
2015/2016 2 TJ Praga Praha B 1897 1922 Mašek Miroslav TJ Pankrác F 2140 2156 0 soutěž
2015/2016 1 TJ Praga Praha B 1897 1922 Hadrava Jaroslav Unichess F 1961 1974 0 soutěž
2015/2016 2 TJ Praga Praha A 1897 1922 Pospěch Radim ŠO TJ Dukla Praha B 2086 2078 ½ soutěž
2014/2015 11 TJ Praga Praha B 1904 1934 Melich Jindřich TJ Pankrác D 2073 2100 0 soutěž
2014/2015 10 TJ Praga Praha B 1904 1934 Krátký Josef SK OAZA Praha C 2006 2017 ½ soutěž
2014/2015 9 TJ Praga Praha B 1904 1934 Chaloupka Martin Unichess ČSOB E 1954 1981 1 soutěž
2014/2015 8 TJ Praga Praha B 1904 1934 Marek Jaromír Bohemians Praha D 1897 1951 ½ soutěž
2014/2015 7 TJ Praga Praha B 1904 1934 Pták Pavel ŠO TJ Dukla Praha B 2096 2111 0 soutěž
2014/2015 6 TJ Praga Praha B 1904 1934 Rakovský Adam Sokol Vršovice C 2005 1962 0 soutěž
2014/2015 5 TJ Praga Praha B 1904 1934 Horák Karel ŠK Sokol Vyšehrad F 2146 2144 0 soutěž
2014/2015 4 TJ Praga Praha B 1904 1934 Komprda Pavel USK Praha A 2029 2016 0 soutěž
2014/2015 3 TJ Praga Praha B 1904 1934 Kamlach Miroslav SK Loko Praha B 2096 2096 ½ soutěž
2014/2015 2 TJ Praga Praha B 1904 1934 Vohnout Pavel Viktoria Žižkov B 2001 2032 1 soutěž
2014/2015 1 TJ Praga Praha B 1904 1934 Hořínek Karel ŠK Bohnice A 1980 1979 0 soutěž
2014/2015 4 TJ Praga Praha A 1904 1934 Hruška Jan Unichess ČSOB C 2147 2139 0 soutěž
2014/2015 2 TJ Praga Praha A 1904 1934 Koubek Václav Viktoria Žižkov A 2057 2070 ½ soutěž
2013/2014 11 TJ Praga Praha B 1875 1919 Hadrava Jaroslav ŠK ERA Poštovní spořitelna E 1925 1951 ½ soutěž
2013/2014 10 TJ Praga Praha B 1875 1919 Čmiko Jakub SK OAZA Praha C 2068 2079 0 soutěž
2013/2014 9 TJ Praga Praha B 1875 1919 Richtr Karel ŠO TJ Dukla Praha D 1909 1909 ½ soutěž
2013/2014 8 TJ Praga Praha B 1875 1919 Sedláček Tomáš SK LISA A 2093 2094 0 soutěž
2013/2014 7 TJ Praga Praha B 1875 1919 Černý Richard ŠK Černý Baron A 1899 1 soutěž
2013/2014 6 TJ Praga Praha B 1875 1919 Babiš Milan ŠK Sokol Vyšehrad F 1932 0 soutěž
2013/2014 5 TJ Praga Praha B 1875 1919 Novák Milan ŠK Bohnice A 1955 1945 ½ soutěž
2013/2014 4 TJ Praga Praha B 1875 1919 Soukal Rudolf ŠO TJ Dukla Praha B 2037 2035 1 soutěž
2013/2014 2 TJ Praga Praha B 1875 1919 Král Radovan ŠK Sokol Vyšehrad D 1889 1 soutěž
2013/2014 1 TJ Praga Praha B 1875 1919 Tomíšek Petr TJ Pankrác E 1900 1875 1 soutěž