Hráč Innemann František

Innemann František

User Pic
Jméno: Innemann František
Oddíl: TJ Spartak Vlašim
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1787
Elo mezinárodní: 1850
ID: 1881
FIDE ID: 314196
Rok narození: 1947
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 4 Spartak Vlašim C 1850 1787 Bažant Petr KŠ Stříbrná Skalice B 0 1460 1
2018/2019 11 Spartak Vlašim C 1850 1803 Pácha Zdeněk KŠ Stříbrná Skalice B 0 1506 1
2018/2019 7 Spartak Vlašim C 1850 1803 Souralová Venuše Sokol Struhařov B 1391 1442 1
2018/2019 6 Spartak Vlašim C 1850 1803 Konopka Aleš KŠ Stříbrná Skalice C 0 1563 ½
2018/2019 5 Spartak Vlašim C 1850 1803 Blažek Ladislav Sokol Postupice 0 1659 ½
2018/2019 4 Spartak Vlašim C 1850 1803 Jungmann Martin ŠK Medvědi Zvole B 0 1515 0
2017/2018 2 Panda Rychnov n. Kn. B 1850 1812 Vacek Jaroslav ŠK Červený Kostelec A 1665 1675 1
2017/2018 1 Panda Rychnov n. Kn. B 1848 1808 Velecký Vladimír ŠK Česká Skalice 1755 1768 ½
2017/2018 10 Spartak Vlašim C 1850 1812 Blažek Ladislav Sokol Postupice 0 1659 ½
2017/2018 6 Spartak Vlašim C 1850 1812 Hroník Petr Jawa Brodce C 1911 1922 0
2017/2018 4 Spartak Vlašim C 1850 1812 Čížek Patrik Medvědi Zvole B 0 1250 1
2016/2017 3 Sokol Postupice 1892 1881 Lalouček Miroslav ŠK Pravonín 1760 1761 0
2016/2017 2 Sokol Postupice 1892 1881 Malý Dušan Klub šachistů Říčany 1925 I 1750 1718 0
2016/2017 11 Panda Rychnov n. Kn. B 1892 1881 Portych Václav ŠK Lípa C 1825 1884 ½
2016/2017 9 Panda Rychnov n. Kn. B 1892 1881 Franc Martin František TJ Hronov B 1723 1727 ½
2016/2017 8 Panda Rychnov n. Kn. B 1892 1881 Zástava Ladislav NIKI TJ Náchod B 1638 1658 1
2016/2017 7 Panda Rychnov n. Kn. B 1892 1881 Konopka Jakub ŠK Dobruška 1655 1669 1
2016/2017 6 Panda Rychnov n. Kn. B 1892 1881 Čechovič Petr ŠK Česká Skalice 1546 1529 1
2016/2017 4 Panda Rychnov n. Kn. B 1892 1881 Petera Milan ŠK Červený Kostelec 1716 1661 1
2016/2017 1 Panda Rychnov n. Kn. B 1892 1881 Reschel Jan DDM Třebechovice p. O. B 1299 1
2015/2016 9 Sokol Postupice 1892 1881 Studzinski Boleslav Stříbrná Skalice B 1650 1650 1
2015/2016 8 Sokol Postupice 1892 1881 Filip Vojtěch ŠK Pravonín 2068 2061 ½
2015/2016 7 Sokol Postupice 1892 1881 Zvolenský David Jawa Brodce C 1585 1567 0
2015/2016 6 Sokol Postupice 1892 1881 Krykorka Dominik Kavalier Sázava B 1251 ½
2015/2016 5 Sokol Postupice 1892 1881 Čihák Adam Klub šachistů Říčany 1925 G 1688 1
2015/2016 2 Sokol Postupice 1892 1881 Havelka Petr ŠK KDJS Sedlčany C 1857 1849 ½
2015/2016 1 Sokol Postupice 1892 1881 Plechata Pavel Uhlířské Janovice 1495 1
2015/2016 11 Region Panda B 1892 1881 Matonoha Ctirad TJ Jiskra Hořice A 2054 2032 0
2015/2016 5 Region Panda B 1892 1881 Jecha Petr DDM Třebechovice pod Orebem 1968 1952 ½
2015/2016 4 Region Panda B 1892 1881 Kučera Daniel TJ Spartak Plchot Sklípek Vrchlabí A 1812 1815 1
2014/2015 11 Sokol Postupice 1884 1863 Konopka Aleš Stříbrná Skalice B 1615 0
2014/2015 7 Sokol Postupice 1884 1863 Čihák Adam Klub šachistů Říčany 1925 J 1649 0
2014/2015 6 Sokol Postupice 1884 1863 Vávra Stanislav ŠK Pravonín B 1833 ½
2014/2015 5 Sokol Postupice 1884 1863 Marhan František Jiskra Zruč n. Sáz. 1741 1700 1
2014/2015 4 Sokol Postupice 1884 1863 Mládek Richard Spartak Vlašim C 1665 1681 0
2014/2015 3 Sokol Postupice 1884 1863 Vašák Martin Jawa Brodce C 1630 1
2014/2015 2 Sokol Postupice 1884 1863 Kotzot Jiří Kavalier Sázava B 2100 2028 ½
2014/2015 1 Sokol Postupice 1884 1863 Kótka Tomáš Klub šachistů Říčany 1925 H 1488 0
2014/2015 7 Spartak Vlašim B 1884 1863 Plášek Zdeněk ŠK Kostelec nad Černými lesy 2016 2023 ½
2014/2015 6 Spartak Vlašim B 1884 1863 Čtrnáct Jiří Šachklub města Dobrovice 1800 1828 ½
2014/2015 4 Spartak Vlašim B 1884 1863 Pospíšil Martin Klub šachistů Říčany 1925 B 2062 2112 0
2014/2015 2 Spartak Vlašim B 1884 1863 Soukup Jiří SK Pyrit Příbram 1482 1552 1
2014/2015 1 Spartak Vlašim B 1884 1863 Hadžala Daniel Cayman Pharma Neratovice B 2061 2023 0
2013/2014 9 Sokol Postupice 1910 1887 Kotzot Jiří Kavalier Sázava C 2100 2014 ½
2013/2014 7 Sokol Postupice 1910 1887 Vávra Stanislav Dolní Kralovice B 1774 0
2013/2014 6 Sokol Postupice 1910 1887 Studzinski Boleslav Stříbrná Skalice B 1517 ½
2013/2014 4 Sokol Postupice 1910 1887 Vnouček Martin Jawa Brodce C 1656 1
2013/2014 3 Sokol Postupice 1910 1887 Marhan František Jiskra Zruč n. Sáz. 1740 1737 1
2013/2014 2 Sokol Postupice 1910 1887 Skála Radim Sokol Struhařov B 1554 ½
2013/2014 11 Spartak Vlašim B 1910 1887 Nová Michaela Sokol Buštěhrad A 1572 1727 ½
2013/2014 10 Spartak Vlašim B 1910 1887 Havlík Josef ŠK Liběhrad Libčice A 1647 1
2013/2014 8 Spartak Vlašim B 1910 1887 Hlína Miloš Klub šachistů Říčany 1925 D 1862 1776 ½
2013/2014 5 Spartak Vlašim B 1910 1887 Koranda Stanislav Sokol Hostivice A 1818 1828 1
2013/2014 1 Spartak Vlašim B 1910 1887 Prášek Vladimír ŠK Zdice A 1796 1819 ½
2012/2013 11 Sokol Postupice 1899 1861 Pech Hynek Sokol Kolín D 1790 1790 1
2012/2013 10 Sokol Postupice 1899 1861 Berger Tomáš Slavoj Čáslav B 1709 1
2012/2013 9 Sokol Postupice 1899 1861 Studzinski Boleslav Stříbrná Skalice B (Říčany H) 1453 ½
2012/2013 8 Sokol Postupice 1899 1861 Pecák Ivan ŠK Kostelec n. Č. l. C 1695 1687 1
2012/2013 7 Sokol Postupice 1899 1861 Vnouček Martin Jawa Brodce C 1631 1
2012/2013 6 Sokol Postupice 1899 1861 Grečný Karol Sokol Struhařov B 1947 1944 ½
2012/2013 5 Sokol Postupice 1899 1861 Marhan František Jiskra Zruč n. Sáz. 1770 1769 1
2012/2013 4 Sokol Postupice 1899 1861 Houda Stanislav Kavalier Sázava B 1509 1
2012/2013 3 Sokol Postupice 1899 1861 Pazdera Jaroslav Spartak Vlašim C 1718 1
2012/2013 2 Sokol Postupice 1899 1861 Jelínek Lukáš Dolní Kralovice B 1690 1624 1
2012/2013 1 Sokol Postupice 1899 1861 Már Tomáš Klub šachistů 1925 Říčany G 1605 1
2012/2013 10 TJ Spartak Vlašim B 1899 1861 Fojtů Tomáš Stříbrná Skalice A 1706 1697 ½
2012/2013 9 TJ Spartak Vlašim B 1899 1861 Filip Vojtěch ŠK Pravonín A 1841 1887 ½
2012/2013 8 TJ Spartak Vlašim B 1899 1861 Vokolek Jaroslav TJ Sparta Kutná Hora B 1888 1913 ½
2012/2013 7 TJ Spartak Vlašim B 1899 1861 Závůrka Vladimír TJ Kavalier Sázava A 1592 1
2012/2013 6 TJ Spartak Vlašim B 1899 1861 Maroušek Jiří ŠK KDJS Sedlčany A 1759 1
2012/2013 5 TJ Spartak Vlašim B 1899 1861 Král Pavel Sokol Neveklov A 1713 ½
2012/2013 4 TJ Spartak Vlašim B 1899 1861 Sobotka Bohumil TJ Sokol Sendražice B 1726 ½
2012/2013 3 TJ Spartak Vlašim B 1899 1861 Sysel Jan TcJ Sokol Benešov A 1677 1
2012/2013 2 TJ Spartak Vlašim B 1899 1861 Král Vojtěch SK Slavoj Čáslav A 1592 1
2012/2013 1 TJ Spartak Vlašim B 1899 1861 Feierfeil Jiří JAWA Brodce B 1856 1873 0
2011/2012 8 Sokol Postupice 1888 1853 Marhan František Jiskra Zruč nad Sázavou 1766 1
2011/2012 6 Sokol Postupice 1888 1853 Třebický Jiří Jawa Brodce C 1727 0
2011/2012 4 Sokol Postupice 1888 1853 Vonderka Lukáš Spartak Vlašim C 1822 1733 0
2011/2012 2 Sokol Postupice 1888 1853 Vyterna Miroslav ŠK KDJS Sedlčany B 1503 0
2011/2012 11 Spartak Vlašim B 1888 1853 Nosek Filip Sokol Struhařov A 2048 2029 0
2011/2012 10 Spartak Vlašim B 1888 1853 Zděnek Pavel Klub šachistů Říčany 1925 D 1854 1803 ½
2011/2012 9 Spartak Vlašim B 1888 1853 Noha Petr SK Pyrit Příbram B 1731 1
2011/2012 7 Spartak Vlašim B 1888 1853 Svoboda Jaromír JAWA Brodce A 1965 2015 0
2011/2012 3 Spartak Vlašim B 1888 1853 Uhlíř Václav Sokol Sendražice A 1825 1825 1
2011/2012 1 Spartak Vlašim B 1888 1853 Štegl Petr Sokol Pečky A 1758 1787 ½
2010/2011 11 TJ Spartak Vlašim B 1879 Paukert Jindřich ŠK Řevnice A 1694 ½
2010/2011 10 TJ Spartak Vlašim B 1879 Pýchová Nela Spartak Dolní Kralovice A 1586 1
2010/2011 9 TJ Spartak Vlašim B 1879 Richtr Karel Klub šachistů Říčany 1925 E 1654 1
2010/2011 8 TJ Spartak Vlašim B 1879 Král Martin TJ Sokol Benešov A 1000 1
2010/2011 6 TJ Spartak Vlašim B 1879 Turický David ŠK Zdice A 1649 0
2010/2011 4 TJ Spartak Vlašim B 1879 Sasyn Stanislav ŠK Příbram Baník A 1630 1
2010/2011 3 TJ Spartak Vlašim B 1879 Křížek František Klub šachistů Říčany 1925 F 1497 1
2010/2011 2 TJ Spartak Vlašim B 1879 Česánek Jaroslav ŠK Medvědi Zvole A 1612 ½
2010/2011 9 Sokol Postupice 1879 Kutil Pavel ŠK KDJS Sedlčany B 1450 1
2010/2011 8 Sokol Postupice 1879 Blažek Ladislav Sokol Benešov B 1722 ½
2010/2011 7 Sokol Postupice 1879 Vávra Stanislav Dolní Kralovice B 1714 0
2010/2011 6 Sokol Postupice 1879 Česánek Jaroslav ŠK Medvědi Zvole B 1612 1
2010/2011 5 Sokol Postupice 1879 Havelka Petr ŠK KDJS Sedlčany A 1914 ½
2010/2011 4 Sokol Postupice 1879 Vonderka Lukáš Spartak Vlašim C 1796 1
2010/2011 3 Sokol Postupice 1879 Wenke Oldřich Jiskra Zruč n.Sáz. 2000 1
2010/2011 2 Sokol Postupice 1879 Jukl Karel Jawa Brodce C 1719 ½
2010/2011 1 Sokol Postupice 1879 Hašek Tomáš ŠK Pravonín 1804 1
2009/2010 9 TRW autoel. Vlašim 1892 Otruba Pavel Caissa Úholičky 1996 ½
2009/2010 8 TRW autoel. Vlašim 1892 Maršálek Luboš Kralupy n.Vltavou A 1966 0
2009/2010 4 TRW autoel. Vlašim 1892 Abraham Karel ŠK Kladno B 1875 1
2009/2010 3 TRW autoel. Vlašim 1892 Svoboda Jaromír JAWA Brodce 1959 ½
2009/2010 2 TRW autoel. Vlašim 1892 Kralupy n.Vltavou B 1
2009/2010 9 Spartak Vlašim B 1892 Svoboda Jaromír JAWA Brodce B 1959 0
2009/2010 8 Spartak Vlašim B 1892 Voříšek Martin TJ Sokol Benešov 1711 1
2009/2010 7 Spartak Vlašim B 1892 Charous Zdeněk TJ Sokol Pečky A 1642 1
2009/2010 6 Spartak Vlašim B 1892 Zamrazil Jan BIOMEDICA Říčany E 1905 ½
2009/2010 5 Spartak Vlašim B 1892 Saur Miroslav Sokol Český Brod B 1523 0
2009/2010 3 Spartak Vlašim B 1892 Vopat Jan ŠK KDJS Sedlčany A 1533 1
2009/2010 2 Spartak Vlašim B 1892 Řebíček Miroslav TJ Sokol Sendražice A 1805 0
2009/2010 1 Spartak Vlašim B 1892 Malá Anna BIOMEDICA Říčany D 1683 1
2008/2009 10 Spartak Vlašim B 1924 Krejčí Martin Biomedica Říčany F 1761 1
2008/2009 9 Spartak Vlašim B 1924 Vocilka Jiří Stadion Kutná Hora B 1877 ½
2008/2009 8 Spartak Vlašim B 1924 Nigrin Jiří Sokol Pečky A 1646 ½
2008/2009 7 Spartak Vlašim B 1924 Macků Emil Sokol Benešov A 1995 1
2008/2009 6 Spartak Vlašim B 1924 Novák Jiří Sokol Sendražice B 1985 0
2008/2009 3 Spartak Vlašim B 1924 Bednařík Radovan Kostelec nad Černými lesy B 1987 1
2008/2009 2 Spartak Vlašim B 1924 Koudelka Ivan Sokol Český Brod B 2013 ½
2008/2009 1 Spartak Vlašim B 1924 Procházka Petr JAWA Brodce B 1956 ½
2008/2009 11 TRW autoel. Vlašim 1924 Vlach Josef Biomedica Říčany B 1847 0
2008/2009 9 TRW autoel. Vlašim 1924 Maršálek Luboš ŠK Kralupy 1941 0
2008/2009 8 TRW autoel. Vlašim 1924 Noha Petr Pyrit Příbram B 1695 1
2008/2009 7 TRW autoel. Vlašim 1924 Nipča Miroslav Sokol Hostivice A 1898 0
2008/2009 6 TRW autoel. Vlašim 1924 Tomíšek Petr Sokol Struhařov 1916 ½
2008/2009 4 TRW autoel. Vlašim 1924 Malá Anna Biomedica Říčany D 1487 1
2008/2009 3 TRW autoel. Vlašim 1924 Mrňa Vladimír Spartak Žebrák 1964 1
2008/2009 2 TRW autoel. Vlašim 1924 Vlček Marek Caissa Úholičky 1970 0
2007/2008 10 TRW autoelektronika Vlašim 1906 Šperlich Antonín MONTAKO Kralupy n.V. B 1692 1
2007/2008 9 TRW autoelektronika Vlašim 1906 Rakouš Pavel Caissa Úholičky 1954 0
2007/2008 8 TRW autoelektronika Vlašim 1906 Štoček Jiří Biomedica Říčany B 1643 ½
2007/2008 7 TRW autoelektronika Vlašim 1906 Procházka Petr JAWA Brodce 1972 1
2007/2008 6 TRW autoelektronika Vlašim 1906 Havlíček Pavel Biomedica Říčany C 1638 1
2007/2008 3 TRW autoelektronika Vlašim 1906 Sladovník Tomáš Alva Příbram B 1888 0
2007/2008 2 TRW autoelektronika Vlašim 1906 Vávra Miloš Sokol Struhařov 1830 ½
2007/2008 1 TRW autoelektronika Vlašim 1906 Stolz Lubor Spartak Žebrák 1942 0
2007/2008 10 Spartak Vlašim B 1906 Křenek Pavel TJ Sokol Sendražice B 1789 1
2007/2008 9 Spartak Vlašim B 1906 Fialka Miroslav JAWA Brodce B 2123 0
2007/2008 8 Spartak Vlašim B 1906 Macků Emil TJ Sokol Benešov A 1994 1
2007/2008 7 Spartak Vlašim B 1906 Sochor Martin TJ Sokol Pečky B 1838 ½
2007/2008 6 Spartak Vlašim B 1906 Hlína Miloš TJ Tourist Biomedica Říčany F 1792 ½
2007/2008 5 Spartak Vlašim B 1906 Vít Martin TJ Tourist Biomedica Říčany E 1960 0
2007/2008 4 Spartak Vlašim B 1906 Franc Lubor Sokol Kolín C 1951 1
2007/2008 3 Spartak Vlašim B 1906 Straka Vojtěch ŠK Medvědi Zvole A 1911 0
2007/2008 2 Spartak Vlašim B 1906 Kopecký Tomáš Stadion Kutná Hora B 1967 0
2007/2008 1 Spartak Vlašim B 1906 Šurnický Milan ŠK KDJS Sedlčany A 1773 ½
2006/2007 11 TRW Autoelektronika Vlašim 1938 Marečková Martina Panda Aqua RWT Rychnov n. Kn. 1951 0
2006/2007 9 TRW Autoelektronika Vlašim 1938 Lipták Pavel TJ Spartak Sklípek Vrchlabí 2087 1
2006/2007 7 TRW Autoelektronika Vlašim 1938 Eisner Michal Sokol Kolín 2164 1
2006/2007 8 TJ Spartak Vlašim B 1938 Holub Milan JAWA Brodce B 2110 0
2006/2007 6 TJ Spartak Vlašim B 1938 Sochor Martin TJ Sokol Pečky B 1772 0
2006/2007 4 TJ Spartak Vlašim B 1938 Snížek Květoslav TJ Stadion Kutná Hora B 2024 ½
2006/2007 2 TJ Spartak Vlašim B 1938 Havelka Petr Sokol Neveklov 1969 1
2005/2006 10 Sokol Postupice 1946 Bašta Jan Spartak Vlašim B 1796 ½
2005/2006 8 Sokol Postupice 1946 Šindelář Pavel Biomedica Říčany E 1981 0
2005/2006 7 Sokol Postupice 1946 Adamík František Biomedica Říčany D 1859 1
2005/2006 6 Sokol Postupice 1946 Boštík Vladimír ŠK KDJS Sedlčany 1804 0
2005/2006 4 Sokol Postupice 1946 Čejkovský Petr Sokol Český Brod A 1858 1
2005/2006 3 Sokol Postupice 1946 Košata František Sokol Neveklov 1791 1
2005/2006 2 Sokol Postupice 1946 Koyš Milan Sokol Benešov B 2109 0
2005/2006 1 Sokol Postupice 1946 Soural Jan Sokol Struhařov 2147 0
2005/2006 11 Vlašim 1946 Ambrož Jan Říčany C 2005 ½
2005/2006 10 Vlašim 1946 Švehla Václav SE Ml.Boleslav C 1834 1
2005/2006 8 Vlašim 1946 Svoboda Jaromír Brodce 1995 ½
2005/2006 7 Vlašim 1946 Černovský Jiří Kutná Hora 2097 ½
2005/2006 6 Vlašim 1892 1881 Koyš Milan Benešov 2150 2113 0
2005/2006 5 Vlašim 1946 Buřil Petr Říčany B 1984 0
2005/2006 4 Vlašim 1946 Pech Hynek Kolín B 1799 1
2005/2006 3 Vlašim 1946 Kalvach Ladislav Kostelec A 1867 1
2005/2006 2 Vlašim 1946 Hamrník Jan Sendražice 1753 ½
2005/2006 1 Vlašim 1946 Jeřábek Pavel Poděbrady 1890 ½
2004/2005 11 TRW A. Vlašim A 1925 Havlík František Biomedica Říčany B 1845 1
2004/2005 10 TRW A. Vlašim A 1925 Smolka Josef Jawa Brodce A 1826 1
2004/2005 7 TRW A. Vlašim A 1925 Macek Kamil Bohemia PoděbradyA 1596 1
2004/2005 6 TRW A. Vlašim A 1925 Bednařík Radovan Sokol Pečky A 1810 ½
2004/2005 2 TRW A. Vlašim A 1925 Chybný Zdeněk Sokol Český Brod A 1773 1
2004/2005 1 TRW A. Vlašim A 1925 Březina Jindřich Sokol Sendražice A 1796 1
2004/2005 11 Dolní Kralovice A 1925 Soukal Roman ŠK ALVA Příbram C 1800 1
2004/2005 10 Dolní Kralovice A 1925 Pokorný Zdeněk TJ Jince A 1947 0
2004/2005 9 Dolní Kralovice A 1925 Dupák Jaroslav TJ SOU Příbram A 1737 1
2004/2005 7 Dolní Kralovice A 1925 Feierfeil Jiří TJ Sokol Benešov B 1902 1
2004/2005 6 Dolní Kralovice A 1925 Havelka Petr ŠK KDJS Sedlčany A 1969 ½
2004/2005 4 Dolní Kralovice A 1925 Stolz Lubor Spartak Žebrák A 1943 0
2004/2005 3 Dolní Kralovice A 1925 Procházka Petr Sokol Neveklov 1978 0
2004/2005 2 Dolní Kralovice A 1925 Bašta Jan Spartak Vlašim B 1819 ½
2004/2005 1 Dolní Kralovice A 1925 Jukl Karel JAWA Brodce B 1585 1
2003/2004 11 Spartak Vlašim B 1899 Kubaljak Jaromír Sokol Benešov B 1851 1
2003/2004 10 Spartak Vlašim B 1899 Dlouhý Ondřej Sokol Nymburk A 2108 0
2003/2004 9 Spartak Vlašim B 1899 Černovský Jiří Stad. Kutná Hora A 2101 ½
2003/2004 7 Spartak Vlašim B 1899 Pospíšil Evžen Biomedica Říčany A 2141 0
2003/2004 6 Spartak Vlašim B 1899 Mrňa Vladimír Sokol Benešov A 2136 0
2003/2004 5 Spartak Vlašim B 1899 Forman Miroslav Kostelec n/ČL A 1844 1
2003/2004 4 Spartak Vlašim B 1899 Valenta Zdeněk Joly Lysá n/L B 2071 1
2003/2004 3 Spartak Vlašim B 1899 Čejkovský Petr Sokol Český Brod A 1863 1
2003/2004 2 Spartak Vlašim B 1899 Smolka Josef Jawa Brodce A 1866 1
2003/2004 1 Spartak Vlašim B 1899 Oulovský Pavel Biomedica Říčany B 1926 0