Hráč Saxlová Markéta

Saxlová Markéta

User Pic
Jméno: Saxlová Markéta
Oddíl: Šachový klub Příbram-Baník
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1610
Elo mezinárodní: 0
ID: 9395
FIDE ID: 366471
Rok narození: 1985
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 7 Šachový klub Příbram - Baník C 0 1610 Krajíček Matthew Český lev Kolešovice D 0 0 1
2018/2019 4 Šachový klub Příbram - Baník C 0 1610 Homola Karel ŠK Rakovník B 0 1615 1
2018/2019 2 Šachový klub Příbram - Baník C 0 1610 Čuvala Tibor ŠK Zdice B 0 1344 ½
2017/2018 8 Šachový klub Příbram Baník C 0 1628 Bartošová Hana Klub šachistů Říčany 1925 G 1627 1655 0
2017/2018 6 Šachový klub Příbram Baník C 0 1628 Kamenický Stanislav Šachový klub Příbram Baník B 0 1179 1
2017/2018 5 Šachový klub Příbram Baník C 0 1628 Heger Jan KŠ Stříbrná Skalice A 1402 1510 0
2015/2016 7 ŠK Příbram-Baník D 1622 Šilhavý Miroslav ŠK Zdice B 1763 1737 ½
2015/2016 3 ŠK Příbram-Baník D 1622 Sadil Jan ŠK KDJS Sedlčany B 1726 1708 0
2015/2016 2 ŠK Příbram-Baník D 1622 Láska Zdeněk ŠK Kovohutě Příbram 1869 1847 ½
2015/2016 8 Šachový klub Příbram Baník 1622 Voráčková Jarmila Klub šachistů Říčany 1925 C 1878 1878 ½
2015/2016 5 Šachový klub Příbram Baník 1622 Suchý Ladislav ŠK Kostelec nad Černými lesy 1883 1859 0
2015/2016 6 ŠK Příbram - Baník B 1622 Čihák Adam Klub šachistů Říčany 1925 F 1688 ½
2015/2016 2 ŠK Příbram - Baník B 1622 Máslo Ondřej Klub šachistů Říčany 1925 E 1595 1734 0
2014/2015 9 ŠK Příbram - Baník B 1604 Rédl Václav TJ Český Lev Kolešovice B 1532 1
2014/2015 8 ŠK Příbram - Baník B 1604 Turický David ŠK Zdice C 1817 1820 ½
2014/2015 7 ŠK Příbram - Baník B 1604 Volf Miloslav Mníšek pod Brdy 1543 0
2014/2015 6 ŠK Příbram - Baník B 1604 Brůna Pavel ŠK Kovohutě Příbram 1801 1
2014/2015 5 ŠK Příbram - Baník B 1604 Lísková Tereza TJ Jince C 1095 1
2014/2015 4 ŠK Příbram - Baník B 1604 Jilka Miloslav ŠK Rakovník D 1604 ½
2014/2015 1 ŠK Příbram - Baník B 1604 Hrkal Jakub TJ Jince B 1274 1
2014/2015 11 ŠK Příbram Baník A 1604 Jungmann Martin ŠK Medvědi Zvole A 1502 1
2014/2015 10 ŠK Příbram Baník A 1604 Bednár Jan TJ Sokol Hostivice B 1000 1
2014/2015 9 ŠK Příbram Baník A 1604 Šilhánek Martin TJ Jince A 1353 1
2014/2015 5 ŠK Příbram Baník A 1604 Zvolenský David JAWA Brodce B 1444 ½
2013/2014 8 ŠK Příbram Baník B 1591 Placheta Rostislav ŠK při MěÚ Hostomice 1680 1766 ½
2013/2014 6 ŠK Příbram Baník B 1591 Šedivý Vlastimil ŠK Kovohutě Příbram 1701 0
2013/2014 5 ŠK Příbram Baník B 1591 Kováč Martin TJ Jince B 1724 ½
2013/2014 4 ŠK Příbram Baník B 1591 Chudáček Vladimír ŠK Mníšek pod Brdy 1718 1739 0
2013/2014 3 ŠK Příbram Baník B 1591 Pokorný Tomáš ŠK Rakovník C 1612 1
2013/2014 2 ŠK Příbram Baník B 1591 Sklenka Jan ŠK Řevnice C 1613 1
2011/2012 11 SK Pyrit Příbram C 1608 Starýchfojtů Josef ŠK Řevnice B 1571 1650 0
2011/2012 10 SK Pyrit Příbram C 1608 Kraisl Vlastimil ŠK při MěÚ Hostomice pod Brdy 1658 ½
2011/2012 9 SK Pyrit Příbram C 1608 Lev Pavel ŠK Rakovník C 1590 0
2011/2012 6 SK Pyrit Příbram C 1608 Arnolt Jiří Mníšek pod Brdy 1569 1
2011/2012 4 SK Pyrit Příbram C 1608 Kafura Juraj ŠK Kovohutě Příbram 1725 ½
2011/2012 2 SK Pyrit Příbram C 1608 Rotter Vojtěch TJ Lokomotiva Beroun B 1634 1
2011/2012 9 ŠK Příbram - Baník "A" 1608 Kovář Jiří TJ Lokomotiva Beroun "A" 1733 ½
2011/2012 7 ŠK Příbram - Baník "A" 1608 Bauer Ondřej ŠK Rakovník "B" 1528 ½
2011/2012 6 ŠK Příbram - Baník "A" 1608 Buk Pavel Sokol Buštěhrad "B" 1677 0
2011/2012 5 ŠK Příbram - Baník "A" 1608 Aron Oto Caissa Úholičky "C" 1765 1748 0
2011/2012 3 ŠK Příbram - Baník "A" 1608 Turický David ŠK Zdice "A" 1767 ½
2011/2012 1 ŠK Příbram - Baník "A" 1608 Funderák Michael SK DDM Slaný 1321 0
2010/2011 11 SK Pyrit Příbram C 1609 Košata František Klub šachistů Říčany 1925 E 1843 0
2010/2011 10 SK Pyrit Příbram C 1609 Blažek Ladislav TJ Sokol Benešov A 1722 ½
2010/2011 9 SK Pyrit Příbram C 1609 Laubacher Luděk Sokol Neveklov A 1557 1
2010/2011 7 SK Pyrit Příbram C 1609 Vajčner Jiří Joly Lysá nad Labem E 1925 0
2010/2011 6 SK Pyrit Příbram C 1609 Dupák Jaroslav ŠK Příbram Baník A 1808 0
2010/2011 5 SK Pyrit Příbram C 1609 Vystrčil Tomáš Klub šachistů Říčany 1925 F 1366 1
2010/2011 3 SK Pyrit Příbram C 1609 Filip Lukáš Spartak Dolní Kralovice A 1665 0
2010/2011 2 SK Pyrit Příbram C 1609 Paukert Jindřich ŠK Řevnice A 1694 0
2010/2011 1 SK Pyrit Příbram C 1609 Staněk Ondřej TJ Spartak Vlašim B 2027 ½
2010/2011 11 SK Pyrit Příbram B 1609 Pecák Ondřej Kostelec nad Č.l. B 1474 ½
2010/2011 5 SK Pyrit Příbram B 1609 Nigrin Jiří Sokol Pečky A 1669 ½
2010/2011 4 SK Pyrit Příbram B 1609 Lajsek Tomáš Stadion Kutná Hora B 1631 ½
2009/2010 11 SK Pyrit Příbram C 1625 Langr Tomáš TJ Lokomotiva Beroun B 1574 0
2009/2010 8 SK Pyrit Příbram C 1625 Zadina Jiří TJ Jince A 1589 0
2009/2010 7 SK Pyrit Příbram C 1625 Prcín Ivo ŠK Zdice B 1439 1
2009/2010 6 SK Pyrit Příbram C 1625 Hlavsa Miroslav ŠK Příbram - Baník B 1464 ½
2009/2010 3 SK Pyrit Příbram C 1625 Klán Ladislav ŠK při MěÚ Hostomice 1250 1
2009/2010 11 SK Pyrit Příbram B 1625 Felkl Karel ŠK Merkur Kladno 1674 ½
2008/2009 9 ŠK Pyrit Příbram D 1634 Fairaisl Dušan ŠK MěÚ Hostomice 1762 1
2008/2009 8 ŠK Pyrit Příbram D 1634 Chudáček Vladimír ŠK Mníšek pod Brdy 1535 0
2008/2009 7 ŠK Pyrit Příbram D 1634 Zadina Jiří Zadinovi Jince 1587 0
2008/2009 6 ŠK Pyrit Příbram D 1634 Turický David ŠK Zdice B 1602 1
2008/2009 4 ŠK Pyrit Příbram D 1634 Starýchfojtů Josef ŠK Řevnice B 1529 1
2008/2009 3 ŠK Pyrit Příbram D 1634 Zeisek Václav TJ Jince A 1531 0
2008/2009 1 ŠK Pyrit Příbram D 1634 Sasyn Stanislav ŠK Příbram - Baník B 1573 0
2008/2009 11 ŠK Pyrit Příbram C 1634 Tůma Robert ŠO Stochov 1593 1
2008/2009 8 ŠK Pyrit Příbram C 1634 Králík Vladimír ŠK Příbram-Baník A 1783 0
2008/2009 6 ŠK Pyrit Příbram C 1634 Jerman Richard ŠK Kladno C 2129 0
2007/2008 9 ŠK Alva Příbram D 1632 Bureš Stanislav TJ Lokomotiva Beroun B 1607 1
2007/2008 8 ŠK Alva Příbram D 1632 Placheta Rostislav ŠK MěÚ Hostomice p.B. 1851 0
2007/2008 6 ŠK Alva Příbram D 1632 Obrázek Karel TJ Sokol Hostivice B 1850 0
2007/2008 4 ŠK Alva Příbram D 1632 Kraisl Vlastimil Jince A 1745 1
2007/2008 3 ŠK Alva Příbram D 1632 Beneš Karel ŠK Příbram - Baník B 1599 ½
2007/2008 2 ŠK Alva Příbram D 1632 Maršík Vojtěch ŠK Kovohutě Příbram 1815 ½
2007/2008 1 ŠK Alva Příbram D 1632 Kunágl Josef ŠK Mníšek pod Brdy 1250 0
2007/2008 6 Šachový klub Příbram-Baník A 1632 ŠK Kladno C 1
2007/2008 2 Šachový klub Příbram-Baník A 1632 Paukert Jindřich ŠK Řevnice A 1408 0
2006/2007 11 ŠK Alva Pb Příbram C 1561 Lev Pavel ŠK Rakovník B 1353 1
2006/2007 9 ŠK Alva Pb Příbram C 1561 Doubek Martin ŠK Kladno C 1739 1
2006/2007 8 ŠK Alva Pb Příbram C 1561 Netík Jiří TJ Český lev Kolešovice 1734 1
2006/2007 11 ŠK Alva Pb Příbram E 1561 Sasyn Stanislav ŠK Příbram - Baník B 1536 1
2006/2007 10 ŠK Alva Pb Příbram E 1561 Veselý Roman SK Liteň 1622 0
2006/2007 9 ŠK Alva Pb Příbram E 1561 Klán František ŠK Hostomice 1608 1
2006/2007 8 ŠK Alva Pb Příbram E 1561 Kraisl Vlastimil TJ Jince A 1737 0
2006/2007 7 ŠK Alva Pb Příbram E 1561 Maršík Vojtěch Kovohutě Příbram 1819 1
2006/2007 6 ŠK Alva Pb Příbram E 1561 Steiner Juraj ŠK Řevnice 1907 1
2006/2007 5 ŠK Alva Pb Příbram E 1561 Zadina Jiří Zadinovi Jince 1250 1
2006/2007 3 ŠK Alva Pb Příbram E 1561 Voráček Antonín Lokomotiva Beroun B 1487 1
2006/2007 2 ŠK Alva Pb Příbram E 1561 Rosenbaumová Eva Lokomotiva Zdice B 1439 1
2006/2007 1 ŠK Alva Pb Příbram E 1561 Valter Karel ŠK Alva Pb Příbram D 1250 0
2005/2006 11 ŠK Alva Pb Příbram E 1566 Slavík Antonín TJ Jince B 1407 1
2005/2006 10 ŠK Alva Pb Příbram E 1566 Boháč Pavel ŠK Řevnice A 1761 0
2005/2006 9 ŠK Alva Pb Příbram E 1566 Kasl Tomáš Lokomotiva Zdice A 1856 0
2005/2006 8 ŠK Alva Pb Příbram E 1566 Beneš Karel TJ SOU Příbram B 1566 ½
2005/2006 7 ŠK Alva Pb Příbram E 1566 Šinágl Martin ŠK Liteň A 1445 1
2005/2006 5 ŠK Alva Pb Příbram E 1566 Maršík Vojtěch ŠK Kovohutě Příbram A 1802 0
2005/2006 2 ŠK Alva Pb Příbram E 1566 Budil Stanislav ŠK Hostomice A 1443 0
2004/2005 10 ŠK ALVA Příbram C 1518 Voříšek Martin TJ Sokol Benešov B 1
2004/2005 9 ŠK ALVA Příbram C 1518 Hončík Karel ŠK KDJS Sedlčany A 1454 ½
2004/2005 7 ŠK ALVA Příbram C 1518 Šrubař Pavel Spartak Žebrák A 1790 ½
2004/2005 9 Alva Příbram E 1518 Zeisek Václav TJ Jince C 1536 ½
2004/2005 7 Alva Příbram E 1518 Prášek Vladimír Spartak Žebrák B 1643 1
2004/2005 6 Alva Příbram E 1518 Kvasnička Ladislav ŠK Liteň 1
2004/2005 4 Alva Příbram E 1518 Sladovník Roman TJ Jince B 1264 1
2004/2005 3 Alva Příbram E 1518 Kadeřábek Jiří ŠK OB Hostomice 1446 1
2004/2005 2 Alva Příbram E 1518 Mikeš Vlastislav Alva Příbram D 1465 1
2003/2004 9 ALVA Příbram C 1479 Synek Pavel Řevnice A 1
2003/2004 8 ALVA Příbram C 1479 Kantořík Pavel Kolešovice A 1713 1
2003/2004 6 ALVA Příbram C 1479 Saxl Jiří SOU Příbram A 1500 0
2003/2004 5 ALVA Příbram C 1479 Homolová Martina ŠK Liteň 1
2003/2004 4 ALVA Příbram C 1479 Vopat Jan KDJS Sedlčany A 1529 ½
2003/2004 3 ALVA Příbram C 1479 Stružka Vlastimil Rakovník B 1752 0
2003/2004 2 ALVA Příbram C 1479 Vlček Rudolf Caissa Úholičky B 1712 0
2003/2004 1 ALVA Příbram C 1479 Vančát Milan ALVA Příbram D 1432 ½