Hráč Zamrazil Jan

Zamrazil Jan

User Pic
Jméno: Zamrazil Jan
Oddíl: Klub šachistů Říčany 1925
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1839
Elo mezinárodní: 1909
ID: 4126
FIDE ID: 331490
Rok narození: 1977
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 4 Klub šachistů Říčany 1925 G 1909 1864 Šimák Roman ŠK KDJS Sedlčany B 1794 1780 ½
2017/2018 2 Klub šachistů Říčany 1925 G 1909 1864 Králová Josefina KŠ Stříbrná Skalice A 1491 1550 0
2017/2018 6 KŠ Říčany 1925 D 1924 1864 Jukl Karel JAWA Brodce A 1746 1623 0
2017/2018 3 KŠ Říčany 1925 D 1909 1864 Müller Jan Český Lev Kolešovice B 1796 1766 1
2015/2016 4 Klub šachistů Říčany 1925 C 1919 1884 Suchý Ladislav ŠK Kostelec nad Černými lesy 1883 1859 ½
2015/2016 7 Klub šachistů Říčany 1925 E 1919 1884 Král Pavel Sokol Neveklov A 1820 1812 1
2015/2016 5 Klub šachistů Říčany 1925 E 1919 1884 Králík Vladimír ŠK Příbram - Baník B 1771 ½
2015/2016 3 Klub šachistů Říčany 1925 E 1919 1884 Havelka Petr ŠK KDJS Sedlčany A 1857 1849 ½
2015/2016 1 Klub šachistů Říčany 1925 E 1919 1884 Steiner Juraj JAWA Brodce B 2045 1945 0
2015/2016 2 Klub šachistů Říčany 1925 E 1919 1884 Saxl Jiří ŠK Příbram - Baník B 1833 1884 1
2015/2016 1 Klub šachistů Říčany 1925 E 1919 1884 Kamlach Miroslav ŠK KDJS Sedlčany A 2103 2101 0
2014/2015 11 KŠ Říčany 1925 E 1916 1876 Konvalinka Vladislav Sokol na Mělníce A 1789 1817 1
2014/2015 10 KŠ Říčany 1925 E 1916 1876 Švach Jan ŠK Řevnice A 1827 1812 ½
2014/2015 8 KŠ Říčany 1925 E 1916 1876 Žák Jiří DDM Slaný-ŠK Velvary 1776 1753 1
2014/2015 7 KŠ Říčany 1925 E 1916 1876 Steiner Juraj JAWA Brodce A 1974 1922 ½
2014/2015 4 KŠ Říčany 1925 E 1916 1876 Tajovská Martina Sokol Buštěhrad A 1626 1628 ½
2014/2015 3 KŠ Říčany 1925 E 1916 1876 Kacafírek Miroslav TJ Neratovice C 1906 1955 1
2014/2015 2 KŠ Říčany 1925 E 1916 1876 Hinz František Český Lev Kolešovice A 1891 1906 0
2014/2015 1 KŠ Říčany 1925 E 1916 1876 Nipča Miroslav Sokol Hostivice A 1918 ½
2013/2014 7 Klub šachistů Říčany 1925 C 1917 1873 Mráz Miroslav Sokol Buštěhrad A 1868 1872 1
2013/2014 6 Klub šachistů Říčany 1925 C 1917 1873 Tyban Vladislav ŠK Liběhrad Libčice A 1728 1669 0
2013/2014 4 Klub šachistů Říčany 1925 C 1917 1873 Hlína Miloš Klub šachistů Říčany 1925 D 1862 1776 ½
2013/2014 1 Klub šachistů Říčany 1925 C 1917 1873 Plháček Václav Sokol Hostivice A 1815 1799 1
2012/2013 8 Klub šachistů Říčany 1925 B 1922 1878 Borůvka Radim TJ Sokol Struhařov 1844 1817 1
2012/2013 11 Klub šachistů Říčany 1925 C 1922 1878 Zadina Jiří ŠK Zdice A 1763 ½
2012/2013 9 Klub šachistů Říčany 1925 C 1922 1878 Zámorský Ladislav Sokol na Mělníce A 1765 1767 0
2011/2012 6 Klub šachistů Říčany 1925 F 1916 1879 Svoboda Jaromír Sokol Neveklov 1965 2015 0
2011/2012 1 Klub šachistů Říčany 1925 F 1916 1879 Valtera Jiří Sokol Český Brod B 1990 1944 0
2011/2012 10 Klub šachistů Říčany 1925 C 1916 1879 Feierfeil Jiří JAWA Brodce A 1858 1923 ½
2011/2012 9 Klub šachistů Říčany 1925 C 1916 1879 Forman Miroslav ŠK Kostelec nad Č.l. B 1898 1913 1
2011/2012 6 Klub šachistů Říčany 1925 C 1916 1879 Vančura Milan Sokol Sendražice A 1769 1
2011/2012 5 Klub šachistů Říčany 1925 C 1916 1879 Lalouček Miroslav Spartak Vlašim B 1682 ½
2011/2012 1 Klub šachistů Říčany 1925 C 1916 1879 Zeman Martin SK Pyrit Příbram B 1935 1935 ½
2010/2011 11 Klub šachistů Říčany 1925 B 1906 Framberk Jan Caissa Úholičky 1988 ½
2010/2011 8 Klub šachistů Říčany 1925 B 1906 Pauch Jan JOLY Lysá nad Labem C 2081 0
2010/2011 2 Klub šachistů Říčany 1925 B 1906 Kasalický Petr Klub šachistů Říčany 1925 A 2048 ½
2010/2011 8 Klub šachistů Říčany 1925 C 1906 Saxl Jiří SK Pyrit Příbram B 1835 ½
2010/2011 6 Klub šachistů Říčany 1925 C 1906 Žák Zbyněk Sokol Pečky A 1832 0
2010/2011 5 Klub šachistů Říčany 1925 C 1906 Lajsek Tomáš Stadion Kutná Hora B 1631 0
2010/2011 4 Klub šachistů Říčany 1925 C 1906 Zděnek Pavel Klub šachistů Říčany 1925 D 1831 ½
2010/2011 2 Klub šachistů Říčany 1925 C 1906 Pištík Petr Sokol Nymburk A 1997 ½
2009/2010 11 Biomedica Říčany C 1905 Borůvka Radim Sokol Struhařov 1864 1
2009/2010 10 Biomedica Říčany C 1905 Sokol Roman ŠK Kladno B 2003 ½
2009/2010 7 Biomedica Říčany C 1905 Volf Jaromír Rakovník 2105 0
2009/2010 6 Biomedica Říčany C 1905 Hlaváček Karel Pyrit Příbram 2071 0
2009/2010 3 Biomedica Říčany C 1905 Jarrah Kamal Kralupy n.Vltavou A 2034 1
2009/2010 2 Biomedica Říčany C 1905 Lizner Milan Biomedica Říčany B 2096 0
2009/2010 1 Biomedica Říčany C 1905 Pecháček Stanislav TRW autoel. Vlašim 2096 0
2009/2010 11 BIOMEDICA Říčany E 1905 Franc Lubor Sokol Kolín C 1867 ½
2009/2010 10 BIOMEDICA Říčany E 1905 Procházka Petr JAWA Brodce B 1964 ½
2009/2010 9 BIOMEDICA Říčany E 1905 Blažek Ladislav TJ Sokol Benešov 1713 1
2009/2010 8 BIOMEDICA Říčany E 1905 Charous Zdeněk TJ Sokol Pečky A 1642 0
2009/2010 7 BIOMEDICA Říčany E 1905 Šedivý Ondřej Sokol Český Brod B 1721 ½
2009/2010 6 BIOMEDICA Říčany E 1905 Innemann František Spartak Vlašim B 1892 ½
2009/2010 4 BIOMEDICA Říčany E 1905 Šurnický Milan ŠK KDJS Sedlčany A 1790 ½
2009/2010 3 BIOMEDICA Říčany E 1905 Poborský Josef TJ Sokol Sendražice A 1956 1
2008/2009 11 Biomedica Říčany D 1936 Holub Milan JAWA Brodce A 2102 ½
2008/2009 9 Biomedica Říčany D 1936 Skácel Tomáš Pyrit Příbram B 1865 0
2008/2009 7 Biomedica Říčany D 1936 Nosek Filip Sokol Struhařov 1968 0
2008/2009 6 Biomedica Říčany D 1936 Hrubant Ivan Biomedica Říčany C 2068 0
2008/2009 3 Biomedica Říčany D 1936 Tejkal Jiří Caissa Úholičky 2003 0
2008/2009 2 Biomedica Říčany D 1936 Volf Jaromír Rakovník 2079 0
2008/2009 1 Biomedica Říčany D 1936 Buřil Petr Biomedica Říčany B 2054 0
2007/2008 10 Biomedica Říčany C 1932 Gutman Petr ŠK Kladno A 2145 ½
2007/2008 7 Biomedica Říčany C 1932 Evan Jan Sokol Struhařov 1930 ½
2007/2008 6 Biomedica Říčany C 1932 Mejzlík Vojtěch TRW autoelektronika Vlašim 2101 ½
2007/2008 1 Biomedica Říčany C 1932 Svoboda Jaromír JAWA Brodce 1977 0
2007/2008 11 TJ Tourist Biomedica Říčany E 1932 Marek Pavel TJ Sokol Sendražice B 1629 1
2007/2008 10 TJ Tourist Biomedica Říčany E 1932 Hroník Petr JAWA Brodce B 1954 1
2007/2008 9 TJ Tourist Biomedica Říčany E 1932 Blažek Ladislav TJ Sokol Benešov A 1752 1
2007/2008 7 TJ Tourist Biomedica Říčany E 1932 Pospíšil Martin TJ Tourist Biomedica Říčany F 1643 ½
2007/2008 4 TJ Tourist Biomedica Říčany E 1932 Straka Vojtěch ŠK Medvědi Zvole A 1911 0
2007/2008 3 TJ Tourist Biomedica Říčany E 1932 Vocilka Jiří Stadion Kutná Hora B 1885 1
2007/2008 2 TJ Tourist Biomedica Říčany E 1932 Maroušek Jiří ŠK KDJS Sedlčany A 1710 ½
2007/2008 1 TJ Tourist Biomedica Říčany E 1932 Lacina Ladislav TJ Tourist Biomedica Říčany D 1716 1
2006/2007 11 BIOMEDICA Říčany E 1987 Voříšek Martin TJ Sokol Benešov B 1478 1
2006/2007 10 BIOMEDICA Říčany E 1987 Kruška Vladimír Sokol Kolín C 1872 ½
2006/2007 9 BIOMEDICA Říčany E 1987 Hroník Petr JAWA Brodce B 1770 ½
2006/2007 8 BIOMEDICA Říčany E 1987 Hudec Ondřej TJ Sokol Pečky B 1677 0
2006/2007 6 BIOMEDICA Říčany E 1987 Urban Miroslav Sokol Český Brod A 1867 0
2006/2007 4 BIOMEDICA Říčany E 1987 Maatová Alice ŠK Medvědi Zvole A 1
2006/2007 3 BIOMEDICA Říčany E 1987 Vopat Jan Sokol Neveklov 1535 1
2006/2007 2 BIOMEDICA Říčany E 1987 Zděnek Pavel BIOMEDICA Říčany D 1326 ½
2006/2007 1 BIOMEDICA Říčany E 1987 Kořínek Oldřich ŠK Kostelec n.Č.l. B 1548 1
2005/2006 10 Biomedica Říčany E 1673 Nosek Filip Sokol Struhařov 2003 0
2005/2006 9 Biomedica Říčany E 1673 Spartak Vlašim B 1
2005/2006 8 Biomedica Říčany E 1673 Kořínek Jan Sokol Postupice 1586 1
2005/2006 6 Biomedica Říčany E 1673 Urban Miroslav Sokol Český Brod A 1849 0
2005/2006 5 Biomedica Říčany E 1673 Blažek Ladislav Sokol Benešov B 1729 0
2005/2006 4 Biomedica Říčany E 1673 Žák Zbyněk Sokol Pečky A 1858 ½
2005/2006 2 Biomedica Říčany E 1673 Lacina Ladislav Biomedica Říčany D 1701 1
2005/2006 2 Říčany B 1673 Litvín Milan Říčany C 1358 ½
2004/2005 11 BIOMEDICA Říčany E 1657 Křenek Pavel Sokol Sendražice B 1725 1
2004/2005 10 BIOMEDICA Říčany E 1657 Marhan František Kavalier Sázava A 1738 1
2004/2005 9 BIOMEDICA Říčany E 1657 Nigrin Jiří Sokol Pečky B 1652 0
2004/2005 6 BIOMEDICA Říčany E 1657 Sezemský Miroslav BIOMEDICA Říčany C 1642 ½
2004/2005 5 BIOMEDICA Říčany E 1657 Bednařík Radovan Kostelec n.Č.l.B 1788 1
2004/2005 4 BIOMEDICA Říčany E 1657 Malý Filip BIOMEDICA Říčany D 1977 0
2004/2005 3 BIOMEDICA Říčany E 1657 Stehlík Jiří Stad.Kutná Hora B 1850 0
2004/2005 2 BIOMEDICA Říčany E 1657 Drahota Aleš Sokol Nymburk B 1520 1
2004/2005 1 BIOMEDICA Říčany E 1657 Berg Antonín Sokol Struhařov 1833 0
2003/2004 8 Biomedica Říčany E 1653 Drašner František Sokol Sendražice A 1925 0
2003/2004 7 Biomedica Říčany E 1653 Škvor Jiří Sokol Neveklov 1480 1
2003/2004 6 Biomedica Říčany E 1653 Jílek Vladimír Stad.Kutná Hora B 1697 1
2003/2004 5 Biomedica Říčany E 1653 Zvára Jiří Spartak Vlašim C 1423 ½
2003/2004 3 Biomedica Říčany E 1653 Šimurda Jan Biomedica Říčany C 1600 ½
2003/2004 2 Biomedica Říčany E 1653 Cvak Rudolf Kavalier Sázava 1