Hráč Turický David

Turický David

User Pic
Jméno: Turický David
Oddíl: Šachový klub Zdice
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1779
Elo mezinárodní: 1772
ID: 28934
FIDE ID: 379808
Rok narození: 1992
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 ŠK Zdice A 1772 1779 Hejda Václav Český Lev Kolešovice B 1700 1738 ½
2018/2019 2 ŠK Zdice A 1772 1780 Máslo Ondřej ŠK Medvědi Zvole A 1759 1785 ½
2018/2019 5 ŠK Zdice B 1772 1780 Lev Pavel ŠK Rakovník B 1393 1559 1
2018/2019 4 ŠK Zdice B 1772 1780 Láska Zdeněk ŠK Kovohutě Příbram 1840 1775 ½
2018/2019 1 ŠK Zdice B 1772 1780 Vengrin Rostislav Český lev Kolešovice D 0 1223 1
2017/2018 9 ŠK Zdice A 1772 1791 Pšenička Tomáš SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 0 1601 1
2017/2018 5 ŠK Zdice A 1772 1791 Drahorádová Zuzana ŠK Medvědi Zvole A 1705 1692 1
2017/2018 10 Zdice B 1772 1791 Sadil Pavel KDJS Sedlčany C 1602 1507 1
2017/2018 8 Zdice B 1772 1791 Láska Zdeněk ŠK Kovohutě Příbram 1840 1790 0
2017/2018 7 Zdice B 1772 1791 Chudáček Vladimír ŠK Mníšek pod Brdy 1736 1725 0
2017/2018 4 Zdice B 1772 1791 Šos Václav ŠK při MěÚ Hostomice 0 0 0
2015/2016 9 ŠK Zdice B 1859 1806 Civín Dominik ŠK Řevnice B 1778 1733 0
2015/2016 6 ŠK Zdice B 1859 1806 Mareš Václav ŠK Hostomice A 1929 1927 0
2015/2016 5 ŠK Zdice B 1859 1806 Chudáček Vladimír Mníšek pod Brdy 1714 1752 0
2015/2016 4 ŠK Zdice B 1859 1806 Mandovec Antonín ŠK KDJS Sedlčany B 1680 ½
2015/2016 3 ŠK Zdice B 1859 1806 Láska Zdeněk ŠK Kovohutě Příbram 1869 1847 ½
2015/2016 2 ŠK Zdice B 1859 1806 Novák Milan ŠK Příbram-Baník C 1918 1936 0
2015/2016 11 Šachový klub Zdice 1859 1806 Voborník Bořivoj JOLY Lysá nad Labem E 1813 1766 1
2015/2016 7 Šachový klub Zdice 1859 1806 Rastočný Josef Šachklub města Dobrovice 1943 1906 ½
2015/2016 6 Šachový klub Zdice 1859 1806 Suchý Ladislav ŠK Kostelec nad Černými lesy 1883 1859 1
2014/2015 11 ŠK Zdice A 1817 1820 Hejda Václav Český Lev Kolešovice A 1792 1709 ½
2014/2015 9 ŠK Zdice A 1817 1820 Němec Stanislav Sokol na Mělníce A 1938 1912 1
2014/2015 5 ŠK Zdice A 1817 1820 Chajda Patrik KŠ Říčany 1925 E 1634 1637 ½
2014/2015 8 ŠK Zdice C 1817 1820 Saxlová Markéta ŠK Příbram - Baník B 1604 ½
2014/2015 7 ŠK Zdice C 1817 1820 Fairaisl Dušan ŠK Při MěÚ Hostomice 1698 1720 1
2014/2015 6 ŠK Zdice C 1817 1820 Bažantová Viktorie TJ Jince B 1171 1
2014/2015 11 ŠK Zdice B 1817 1820 Starýchfojtů Josef ŠK Řevnice B 1573 1617 ½
2014/2015 10 ŠK Zdice B 1817 1820 Jungmann Martin ŠK Medvědi Zvole A 1694 0
2014/2015 9 ŠK Zdice B 1817 1820 Keřlík Jan TJ Sokol Hostivice B 1000 1
2014/2015 8 ŠK Zdice B 1817 1820 Zadina Tomáš TJ Jince A 1749 ½
2014/2015 7 ŠK Zdice B 1817 1820 Sadil Jan ŠK KDJS Sedlčany A 1732 1721 0
2014/2015 5 ŠK Zdice B 1817 1820 Škvor Jiří Sokol Neveklov A 1546 1
2014/2015 3 ŠK Zdice B 1817 1820 Sasyn Stanislav ŠK Příbram Baník A 1720 1654 1
2013/2014 11 ŠK Zdice B 1778 1784 Strnad Pavel ŠO TP Nova Kladno A 1847 1794 ½
2013/2014 10 ŠK Zdice B 1778 1784 Dočekal Vladimír ŠK Rakovník B 1930 1817 1
2013/2014 9 ŠK Zdice B 1778 1784 Zadina Jaroslav ŠK Jince A 1605 ½
2013/2014 8 ŠK Zdice B 1778 1784 Sladká Hana ŠK Zlonice A 1664 ½
2013/2014 7 ŠK Zdice B 1778 1784 Křížek Jaroslav Sokol Buštěhrad C 1654 1
2013/2014 6 ŠK Zdice B 1778 1784 Dbalý Václav Sokol Hostivice B 1693 1800 1
2013/2014 5 ŠK Zdice B 1778 1784 Zemanová Jana Sokol Buštěhrad B 1916 1892 0
2013/2014 4 ŠK Zdice B 1778 1784 Boháč Pavel ŠK Řevnice B 1761 1
2013/2014 3 ŠK Zdice B 1778 1784 Žák Jiří SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1777 1772 0
2013/2014 2 ŠK Zdice B 1778 1784 Mašek Jaroslav ŠK Merkur Kladno B 1672 ½
2013/2014 1 ŠK Zdice B 1778 1784 Krupanský Jaromír ŠK Příbram Baník A 1708 1734 1
2013/2014 11 ŠK Zdice A 1778 1784 Král Pavel JAWA Brodce A 1751 1
2013/2014 10 ŠK Zdice A 1778 1784 Plháček Václav Sokol Hostivice A 1815 1799 1
2013/2014 9 ŠK Zdice A 1778 1784 Abraham Karel ŠK Merkur Kladno A 1820 1761 1
2013/2014 6 ŠK Zdice A 1778 1784 Kretschmer Jaroslav Caissa Úholičky B 1757 ½
2013/2014 5 ŠK Zdice A 1778 1784 Tajovská Martina Sokol Buštěhrad A 1499 1569 ½
2013/2014 4 ŠK Zdice A 1778 1784 Tyban Vladislav ŠK Liběhrad Libčice A 1728 1669 ½
2013/2014 2 ŠK Zdice A 1778 1784 Hlína Miloš Klub šachistů Říčany 1925 D 1862 1776 1
2012/2013 11 TJ Jince A 1804 Chaloupka Bedřich ŠK Medvědi Zvole A 1759 ½
2012/2013 9 TJ Jince A 1804 Křivan Václav ŠK Mníšek pod Brdy 1609 ½
2012/2013 8 TJ Jince A 1804 Mašek Jaroslav ŠK Merkur Kladno B 1673 1
2012/2013 7 TJ Jince A 1804 Dočekal Vladimír ŠK Rakovník B 1930 1852 0
2012/2013 5 TJ Jince A 1804 Kraus Roman ŠK Příbram Baník A 1691 ½
2012/2013 4 TJ Jince A 1804 Hlína Miloš Klub šachistů Říčany 1925 F 1857 1796 ½
2012/2013 2 TJ Jince A 1804 Čermák Vítek TJ Lokomotiva Beroun A 1848 0
2012/2013 11 ŠK Zdice A 1804 Voráčková Jarmila Klub šachistů Říčany 1925 C 1934 1903 ½
2012/2013 10 ŠK Zdice A 1804 Habran Ivo ŠK Merkur Kladno A 1820 ½
2012/2013 9 ŠK Zdice A 1804 Kacafírek Miroslav TJ Neratovice B 1943 2024 0
2012/2013 8 ŠK Zdice A 1804 Štěpánek Svatopluk ŠK Liběhrad Libčice A 1811 1769 0
2012/2013 7 ŠK Zdice A 1804 Paukert Jindřich ŠK Řevnice A 1858 1803 1
2012/2013 6 ŠK Zdice A 1804 Vondrášek Ondřej Caissa Úholičky B 1901 1900 ½
2012/2013 5 ŠK Zdice A 1804 Müller Jan Český Lev Kolešovice A 1735 1877 0
2012/2013 4 ŠK Zdice A 1804 Gýra Jiří TJ AERO Odolena Voda A 1808 1808 1
2012/2013 3 ŠK Zdice A 1804 Koranda Stanislav Sokol Hostivice A 1804 1818 ½
2012/2013 2 ŠK Zdice A 1804 Mráz Miroslav Sokol Buštěhrad A 1774 ½
2012/2013 1 ŠK Zdice A 1804 Břečka František Sokol na Mělníce A 1928 1938 0
2011/2012 9 ŠK Zdice B 1767 Beneš Karel ŠK Příbram - Baník B 1619 1638 ½
2011/2012 8 ŠK Zdice B 1767 Havelka Jiří ŠK Řevnice B 1279 0
2011/2012 7 ŠK Zdice B 1767 Placheta Rostislav ŠK při MěÚ Hostomice pod Brdy 1859 ½
2011/2012 1 ŠK Zdice B 1767 Kafura Juraj ŠK Kovohutě Příbram 1725 1
2011/2012 11 ŠK Zdice "A" 1767 Horáček Michal Caissa Úholičky "C" 1479 1
2011/2012 9 ŠK Zdice "A" 1767 Čížkovský Ota ŠOTP NOVA Kladno "A" 1730 1697 1
2011/2012 8 ŠK Zdice "A" 1767 Vedral Jaroslav Slovan Velvary 1694 1
2011/2012 7 ŠK Zdice "A" 1767 Rada Roman SK DDM Slaný 1611 1
2011/2012 6 ŠK Zdice "A" 1767 Havelka Jan ŠK Řevnice "A" 1546 ½
2011/2012 5 ŠK Zdice "A" 1767 Nedvěd Pavel ŠK Kladno "C" 1751 1
2011/2012 4 ŠK Zdice "A" 1767 Rotter Vojtěch TJ Lokomotiva Beroun "A" 1634 1
2011/2012 3 ŠK Zdice "A" 1767 Saxlová Markéta ŠK Příbram - Baník "A" 1608 ½
2011/2012 2 ŠK Zdice "A" 1767 Bauer Ondřej ŠK Rakovník "B" 1528 1
2011/2012 1 ŠK Zdice "A" 1767 Šefčík Jan Sokol Buštěhrad "B" 1588 1
2010/2011 11 ŠK Zdice A 1649 ŠK Příbram Baník A 1
2010/2011 9 ŠK Zdice A 1649 Hrabcová Vlasta ŠK Medvědi Zvole A 1813 1
2010/2011 8 ŠK Zdice A 1649 Polák Martin SK Pyrit Příbram C 1100 1
2010/2011 6 ŠK Zdice A 1649 Innemann František TJ Spartak Vlašim B 1879 1
2010/2011 5 ŠK Zdice A 1649 Rathouský Jakub Klub šachistů Říčany 1925 E 1584 ½
2010/2011 3 ŠK Zdice A 1649 Potůček Milan Sokol Neveklov A 1418 1
2010/2011 2 ŠK Zdice A 1649 Vávra Stanislav Spartak Dolní Kralovice A 1714 0
2010/2011 1 ŠK Zdice A 1649 Hejda Antonín Joly Lysá nad Labem E 1800 0
2010/2011 9 ŠK Zdice B 1649 Pokorný Zdeněk TJ Jince A 1885 ½
2010/2011 8 ŠK Zdice B 1649 Matýs Jaroslav Lokomotiva Beroun A 1755 1
2010/2011 7 ŠK Zdice B 1649 Soukup Jaroslav Lokomotiva Beroun B 1618 1
2010/2011 6 ŠK Zdice B 1649 Kolařík Leoš ŠK Řevnice B 1667 1
2010/2011 5 ŠK Zdice B 1649 Beneš Karel ŠK Příbram - Baník B 1612 1
2010/2011 4 ŠK Zdice B 1649 Kafura Juraj ŠK Kovohutě Příbram 1723 1
2010/2011 3 ŠK Zdice B 1649 Sladovník Roman TJ Jince B 1458 1
2010/2011 1 ŠK Zdice B 1649 Kraisl Vlastimil ŠK MěÚ Hostomice 1688 1
2009/2010 11 ŠK Zdice A 1678 Grulich Jiří ŠK Rakovník B 2032 0
2009/2010 10 ŠK Zdice A 1678 Paukert Jindřich ŠK Řevnice A 1575 ½
2009/2010 9 ŠK Zdice A 1678 Nedvěd Pavel ŠK Kladno C 1768 ½
2009/2010 8 ŠK Zdice A 1678 Mašek Jaroslav ŠK Merkur Kladno 1667 0
2009/2010 7 ŠK Zdice A 1678 Rotter Vojtěch Lokomotiva Beroun A 1627 0
2009/2010 6 ŠK Zdice A 1678 Hochman Jan SK Pyrit Příbram B 1540 1
2009/2010 5 ŠK Zdice A 1678 Jungmann Martin ŠK Medvědi Zvole A 1
2009/2010 4 ŠK Zdice A 1678 Červíček Bohumil Sokol Hostivice B ½
2009/2010 1 ŠK Zdice A 1678 Kraus Roman ŠK Příbram Baník A 1596 0
2009/2010 11 ŠK Zdice B 1678 Košnar Karel ŠK Rakovník C 1510 0
2009/2010 9 ŠK Zdice B 1678 Kraisl Vlastimil TJ Jince A 1671 ½
2009/2010 8 ŠK Zdice B 1678 Beneš Karel ŠK Příbram - Baník B 1687 1
2009/2010 7 ŠK Zdice B 1678 Žbánek Jan SK Pyrit Příbram C 1736 ½
2009/2010 6 ŠK Zdice B 1678 Kvapil Petr Kovohutě Příbram 1875 ½
2009/2010 5 ŠK Zdice B 1678 Kunágl Josef ŠK Mníšek pod Brdy 1913 0
2009/2010 4 ŠK Zdice B 1678 Klán František ŠK při MěÚ Hostomice 1563 ½
2009/2010 3 ŠK Zdice B 1678 Maršálek Miroslav TJ Jince B 1578 1
2009/2010 2 ŠK Zdice B 1678 Hakl Josef ŠK Zdice C 1000 1
2009/2010 1 ŠK Zdice B 1678 Bureš Stanislav TJ Lokomotiva Beroun B 1564 ½
2008/2009 9 ŠK Zdice B 1602 Kováč Martin TJ Jince A 1761 1
2008/2009 8 ŠK Zdice B 1602 Matýs Jaroslav TJ Lokomotiva Beroun B 1729 0
2008/2009 7 ŠK Zdice B 1602 Hlavsa Miroslav ŠK Příbram - Baník B 1460 ½
2008/2009 6 ŠK Zdice B 1602 Saxlová Markéta ŠK Pyrit Příbram D 1634 0
2008/2009 5 ŠK Zdice B 1602 Chudáček Vladimír ŠK Mníšek pod Brdy 1535 0
2008/2009 4 ŠK Zdice B 1602 Zadina Jiří Zadinovi Jince 1587 1
2008/2009 3 ŠK Zdice B 1602 Fairaisl Dušan ŠK MěÚ Hostomice 1762 1
2008/2009 2 ŠK Zdice B 1602 Maršík Vojtěch ŠK Kovohutě Příbram 1837 0
2008/2009 1 ŠK Zdice B 1602 Starýchfojtů Josef ŠK Řevnice B 1529 1
2008/2009 9 ŠK Zdice A 1602 Urban Tomáš Český Lev Kolešovice A 1590 0
2008/2009 8 ŠK Zdice A 1602 Tůma Robert ŠO Stochov 1593 1
2008/2009 7 ŠK Zdice A 1602 Boháč Pavel ŠK Řevnice A 1753 1
2008/2009 6 ŠK Zdice A 1602 Vicka Václav Lokomotiva Beroun A 1715 ½
2008/2009 5 ŠK Zdice A 1602 Woitsch Marek ŠK Medvědi Zvole A 0
2008/2009 4 ŠK Zdice A 1602 Štufka Karel ŠK Pyrit Příbram C 1807 ½
2008/2009 3 ŠK Zdice A 1602 Smolka Jan ŠK Hotel Merkur Kladno 1727 1
2008/2009 2 ŠK Zdice A 1602 Homola Karel ŠK Rakovník B 1687 1
2008/2009 1 ŠK Zdice A 1602 Holá Eva ŠK Příbram-Baník A 1487 1
2007/2008 11 TJ Lokomotiva Zdice B 1584 Spilka Jiří ŠK Rakovník D 1914 0
2007/2008 10 TJ Lokomotiva Zdice B 1584 Kraisl Vlastimil Jince A 1745 0
2007/2008 8 TJ Lokomotiva Zdice B 1584 Láska Zdeněk ŠK Kovohutě Příbram 1665 ½
2007/2008 7 TJ Lokomotiva Zdice B 1584 Stluka František ŠK Alva Příbram D 2175 0
2007/2008 6 TJ Lokomotiva Zdice B 1584 Vondrášek Ondřej ŠK Rakovník B 1876 0
2007/2008 5 TJ Lokomotiva Zdice B 1584 Zadina Jiří Zadinovi Jince 1541 1
2007/2008 4 TJ Lokomotiva Zdice B 1584 Bureš Stanislav TJ Lokomotiva Beroun B 1607 ½
2007/2008 3 TJ Lokomotiva Zdice B 1584 Placheta Rostislav ŠK MěÚ Hostomice p.B. 1851 ½
2007/2008 1 TJ Lokomotiva Zdice B 1584 Nipča Miroslav TJ Sokol Hostivice B 1964 ½
2007/2008 11 Lokomotiva Zdice A 1584 Sasyn Stanislav Šachový klub Příbram-Baník A 1598 0
2007/2008 10 Lokomotiva Zdice A 1584 Honzík Jiří ŠO Stochov 1566 ½
2007/2008 9 Lokomotiva Zdice A 1584 Matýs Jaroslav TJ Lokomotiva Beroun A 1754 ½
2007/2008 8 Lokomotiva Zdice A 1584 Švach Jan ŠK Řevnice A 1585 0
2007/2008 7 Lokomotiva Zdice A 1584 Minařík Petr ŠK Kladno D 1735 0
2007/2008 6 Lokomotiva Zdice A 1584 Netík Jiří TJ Český Lev Kolešovice A 1688 ½
2007/2008 5 Lokomotiva Zdice A 1584 Matouš Rudolf TJ Sokol Hostivice A 1891 0
2007/2008 4 Lokomotiva Zdice A 1584 Tóth Václav NOVA Kladno A 1682 1
2007/2008 3 Lokomotiva Zdice A 1584 Kretschmer Jaroslav Caissa Úholičky B 1762 0
2007/2008 2 Lokomotiva Zdice A 1584 Mejzr Jan ŠK Alva Příbram C 1538 ½
2007/2008 1 Lokomotiva Zdice A 1584 Blažek Jaroslav ŠK Kladno C 1741 1
2006/2007 11 Lokomotiva Zdice A 1486 Vaněček Ivo Caissa Úholičky B 1735 ½
2006/2007 10 Lokomotiva Zdice A 1486 Vančát Ondřej ŠK Alva Pb Příbram C 1516 1
2006/2007 9 Lokomotiva Zdice A 1486 Grulich Jiří ŠK Rakovník B 1866 ½
2006/2007 8 Lokomotiva Zdice A 1486 Nedvěd Pavel ŠK Kladno C 1806 1
2006/2007 7 Lokomotiva Zdice A 1486 Šlégr Josef TJ Český lev Kolešovice 1646 ½
2006/2007 6 Lokomotiva Zdice A 1486 Buk Pavel Sokol Buštěhrad A 1689 1
2006/2007 5 Lokomotiva Zdice A 1486 Spartak Žebrák B 1
2006/2007 3 Lokomotiva Zdice A 1486 Haman Martin ŠK Kladno D 1592 0
2006/2007 2 Lokomotiva Zdice A 1486 Pospíšil Petr NOVA Kladno A 1697 ½
2006/2007 1 Lokomotiva Zdice A 1486 Sasyn Stanislav ŠK Příbram - Baník A 1536 0
2006/2007 11 Lokomotiva Zdice B 1486 Maršálek Miroslav TJ Jince B 1561 ½
2006/2007 10 Lokomotiva Zdice B 1486 Komašková Jana Lokomotiva Beroun B 1250 1
2006/2007 9 Lokomotiva Zdice B 1486 Beneš Karel ŠK Příbram - Baník B 1610 ½
2006/2007 8 Lokomotiva Zdice B 1486 Ligocký Ladislav SK Liteň 1000 1
2006/2007 7 Lokomotiva Zdice B 1486 Kraisl Vlastimil TJ Jince A 1737 ½
2006/2007 6 Lokomotiva Zdice B 1486 Klán František ŠK Hostomice 1608 ½
2006/2007 5 Lokomotiva Zdice B 1486 Steiner Juraj ŠK Řevnice 1907 0
2006/2007 4 Lokomotiva Zdice B 1486 Kuba Milan ŠK Alva Pb Příbram D 1515 1
2006/2007 2 Lokomotiva Zdice B 1486 Vančát Ondřej ŠK Alva Pb Příbram E 1516 0
2005/2006 11 Lokomotiva Zdice B 1250 Ševčík Josef ŠK Liteň A 1000 1
2005/2006 10 Lokomotiva Zdice B 1250 Ryska Ondřej ŠK Rakovník C 1335 ½
2005/2006 9 Lokomotiva Zdice B 1250 Burynak Milan ŠK Kovohutě Příbram A 1000 1
2005/2006 8 Lokomotiva Zdice B 1250 Čížek Ondřej ŠK Alva Pb Příbram D 1533 1
2005/2006 7 Lokomotiva Zdice B 1250 Čihák Karel ŠK Řevnice A 1100 1
2005/2006 6 Lokomotiva Zdice B 1250 Klán Ladislav ŠK Hostomice A 1100 0
2005/2006 4 Lokomotiva Zdice B 1250 Lysá Petra TJ Jince B 1390 1
2005/2006 3 Lokomotiva Zdice B 1250 Žbánek Jan ŠK Alva Pb Příbram E 1100 ½
2005/2006 2 Lokomotiva Zdice B 1250 Rutter Lidmila Lokomotiva Zdice A 1650 0
2005/2006 1 Lokomotiva Zdice B 1250 Urbanovský Josef TJ SOU Příbram B 1459 1