Hráč Bára Josef

Bára Josef

User Pic
Jméno: Bára Josef
Oddíl: ŠK Dopravní podnik Praha
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1582
Elo mezinárodní: 1619
ID: 41876
FIDE ID: 386316
Rok narození: 1999
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 1 ŠK DP Praha F - UniCredit 1619 1573 Humhej Jan ŠO Praga Praha E 1260 1388 ½ soutěž
2019/2020 9 ŠK DP Praha G - EA Hotels 1619 1573 Řezanka František ŠO Praga Praha D 1639 1573 1 soutěž
2019/2020 8 ŠK DP Praha G - EA Hotels 1619 1573 Židů Jan www.SKSCR.cz 1828 1829 0 soutěž
2019/2020 7 ŠK DP Praha G - EA Hotels 1619 1573 Schula Vojtěch Šachový klub Praha 4 C 1408 1492 0 soutěž
2019/2020 6 ŠK DP Praha G - EA Hotels 1619 1573 Kříž Pavel SK Újezd nad Lesy 1966 1992 0 soutěž
2019/2020 4 ŠK DP Praha G - EA Hotels 1619 1573 Kadlec Rudolf ŠK Bohnice C 1403 1380 1 soutěž
2019/2020 3 ŠK DP Praha G - EA Hotels 1619 1573 Polnar Josef TJ Zora Praha z.s. 0 1771 1 soutěž
2019/2020 2 ŠK DP Praha G - EA Hotels 1619 1573 Neymer Evgeny GROP - F 0 1640 ½ soutěž
2018/2019 2 ŠK DP Praha F 1619 1593 Zedník Petr Sokol Praha Vršovice G 1465 1439 0 soutěž
2018/2019 8 ŠK DP Praha G 1619 1593 Tomíšek Petr USK Praha B 1819 1777 ½ soutěž
2018/2019 7 ŠK DP Praha G 1619 1593 Chaloupka Josef ŠO Praga Praha D 1759 1725 0 soutěž
2018/2019 5 ŠK DP Praha G 1619 1593 Martinovský Václav ŠK Loko Praha D 0 1708 0 soutěž
2017/2018 7 ŠK DP Praha G 1619 1595 Kalaidzidis Mikis TJ Kobylisy F 0 1543 ½ soutěž
2017/2018 4 ŠK DP Praha G 1619 1595 Šebek Josef ŠK Mlejn A 0 0 0 soutěž
2016/2017 11 ŠK PORG Praha 1586 Janda Jiří Sokol Praha Vršovice F 1741 0 soutěž
2016/2017 9 ŠK PORG Praha 1586 Malijevský Anatol ŠO TJ Dukla Praha E 1717 1702 0 soutěž
2016/2017 8 ŠK PORG Praha 1586 Zimák Karel ŠK DP Praha C 1789 1771 ½ soutěž
2016/2017 7 ŠK PORG Praha 1586 Zajíček Luděk Šachový klub Praha 4 B 0 soutěž
2016/2017 6 ŠK PORG Praha 1586 Kuneš Vladimír SK Lokomotiva Radlice B 1825 0 soutěž
2016/2017 5 ŠK PORG Praha 1586 Matys Jakub ŠK Sokol Vyšehrad I 1527 1511 ½ soutěž
2016/2017 3 ŠK PORG Praha 1586 Mrázek Martin ŠK Bohnice D 1727 1613 1 soutěž
2016/2017 2 ŠK PORG Praha 1586 Císař Jiří ŠO Praga Praha C 1731 1 soutěž
2016/2017 5 ŠK DP Praha - EA Hotels II 1586 Mrázek Martin ŠK Bohnice C 1727 1613 ½ soutěž
2016/2017 2 ŠK DP Praha - EA Hotels II 1586 Mráz Jaroslav USK Praha C 1422 1 soutěž
2015/2016 5 ŠK DP Praha - EA Hotels II 1586 Tichý Jan ŠK Sokol Vyšehrad I 1454 0 soutěž
2015/2016 3 ŠK DP Praha - EA Hotels II 1586 Hrubčík Martin Kbelská šachová reprezentace C 1786 0 soutěž
2015/2016 2 ŠK DP Praha - EA Hotels II 1586 Kuzin Jiří ŠK Mlejn B 1459 1 soutěž
2015/2016 7 ŠK PORG Praha 1586 Brndiar Pavel Viktoria Žižkov D 1727 0 soutěž
2015/2016 6 ŠK PORG Praha 1586 Peisar Ondřej Sokol Praha-Kobylisy F 1579 ½ soutěž
2015/2016 5 ŠK PORG Praha 1586 Rejzek Miloslav ŠK Bohnice C 1325 1 soutěž
2015/2016 4 ŠK PORG Praha 1586 Hubal Luboš TJ Bohemians Praha G 1488 0 soutěž
2015/2016 3 ŠK PORG Praha 1586 Švarc Jan USK Praha C 1356 1 soutěž
2015/2016 2 ŠK PORG Praha 1586 Flusser Michal TJ Praga Praha E 1497 ½ soutěž
2015/2016 1 ŠK PORG Praha 1586 Šafařík Stanislav ŠK Dopravní podnik Praha C 1454 1 soutěž
2014/2015 11 GROP G 1287 Špinka Karel Sokol Kobylisy E 1366 0 soutěž
2014/2015 10 GROP G 1287 Šebek Pavel SK Lokomotiva Radlice C 1711 1451 0 soutěž
2014/2015 8 GROP G 1287 Raba Milan ŠK Praha 4 A 1419 ½ soutěž
2014/2015 7 GROP G 1287 Ucháč Adam SK OAZA Praha F 1318 1 soutěž
2014/2015 6 GROP G 1287 Hála Richard TJ Praga Praha F 1593 0 soutěž
2014/2015 4 GROP G 1287 Fejfar Petr ŠK Mahrla Praha C 1660 1 soutěž
2014/2015 3 GROP G 1287 Encinas Michelle Diane ŠK Sokol Vyšehrad H 1203 0 soutěž
2014/2015 1 GROP G 1287 Šrol Pavel ŠK Bohnice C 1844 0 soutěž
2014/2015 11 ŠK PORG A 1287 Chvátal Zdeněk SK Újezd nad Lesy A 1380 ½ soutěž
2014/2015 9 ŠK PORG A 1287 Raba Milan ŠK Praha 4 B 1419 ½ soutěž
2014/2015 8 ŠK PORG A 1287 Kabát Josef Kbelská šachová reprezentace B 1866 1862 0 soutěž
2014/2015 7 ŠK PORG A 1287 Kantor Lukáš Holdia DP Praha D 1825 0 soutěž
2014/2015 5 ŠK PORG A 1287 Peisar Ondřej Sokol Kobylisy F 1577 0 soutěž
2014/2015 4 ŠK PORG A 1287 Schmidt Karel DDM Praha 6 C 1718 1593 0 soutěž
2014/2015 2 ŠK PORG A 1287 Strnad Václav ŠK Smíchov D 1635 0 soutěž
2013/2014 6 ŠK PORG G 1089 Nevoral Lukáš ŠK ERA Poštovní spořitelna F 1000 0 soutěž
2013/2014 3 ŠK PORG G 1089 Kubitová Alžběta ŠK Smíchov C 1619 0 soutěž
2013/2014 7 ŠK PORG E 1089 Kokštein Vlastimil DDM Praha 6 C 1492 0 soutěž
2013/2014 5 ŠK PORG E 1089 Kantor Lukáš Holdia DP Praha D 1834 0 soutěž
2013/2014 9 ŠK PORG F 1089 Richtr Karel ŠO TJ Dukla Praha E 1909 1909 0 soutěž
2013/2014 6 ŠK PORG F 1089 Krčil Roman TJ Zora Praha A 1629 0 soutěž
2013/2014 5 ŠK PORG F 1089 Kostlivý Miroslav ŠK Teplárna Malešice A 1911 ½ soutěž
2013/2014 3 ŠK PORG F 1089 Flusser Michal TJ Praga Praha H 1500 ½ soutěž
2013/2014 2 ŠK PORG F 1089 Vašíček Martin SK OAZA Praha E 1829 1815 0 soutěž
2013/2014 1 ŠK PORG F 1089 Šalom Jaroslav Sokol Nebušice A 1905 0 soutěž