Hráč Pazdera Tomáš

Pazdera Tomáš

User Pic
Jméno: Pazdera Tomáš
Oddíl: Šachový klub Sobotka 2009, o.s.
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1872
Elo mezinárodní: 1905
ID: 9372
FIDE ID: 353701
Rok narození: 1979
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 8 Sokol Vršovice D 1896 1892 Procházka Dalibor ŠO Praga Praha B 2156 2162 0 soutěž
2019/2020 3 Sokol Vršovice B 1896 1892 Štěpánek Svatopluk ŠK Sokol Vyšehrad F 1850 1842 1 soutěž
2019/2020 9 ŠK Sobotka 2009 A 1896 1892 Petrlík Martin TJ SKP Valdice 1809 1817 0 soutěž
2019/2020 8 ŠK Sobotka 2009 A 1896 1892 Jindřišek Martin TJ Tatran Hostinné 1629 1621 ½ soutěž
2019/2020 7 ŠK Sobotka 2009 A 1896 1892 Košťál Daniel TJ LOKO Trutnov C 0 0 1 soutěž
2019/2020 6 ŠK Sobotka 2009 A 1896 1892 Müller Jan Šachklub Jilemnice 0 1610 1 soutěž
2019/2020 5 ŠK Sobotka 2009 A 1896 1888 Macek Jaroslav TJ Nová Paka 1745 1761 ½ soutěž
2019/2020 4 ŠK Sobotka 2009 A 1896 1888 Málek Tomáš TJ Sokol Lužany 1744 1818 0 soutěž
2019/2020 1 ŠK Sobotka 2009 A 1891 1888 Zejbrlík Roman ŠK Sobotka 2009 C 0 1517 1 soutěž
2018/2019 2 Sokol Praha Vršovice C 1894 1901 Klíma Matěj Unichess D 1928 1896 ½ soutěž
2018/2019 8 Sokol Praha Vršovice D 1894 1901 Prachař Josef GROP - D 1827 1768 0 soutěž
2018/2019 2 Sokol Praha Vršovice D 1894 1901 Plesnivý Martin SK OAZA Praha D 1698 1730 1 soutěž
2018/2019 11 Šachový klub Sobotka 1916 1901 Volman Václav Šachový klub Lomnice nad Popelkou B 2021 1975 0 soutěž
2018/2019 10 Šachový klub Sobotka 1916 1901 Soural Karel TJ Dvůr Králové nad Labem B 1926 1927 0 soutěž
2018/2019 8 Šachový klub Sobotka 1910 1901 Nálevka Petr TJ CIS Lázně Bělohrad 2018 2034 ½ soutěž
2018/2019 6 Šachový klub Sobotka 1894 1901 Tsapanidis Vasilis Šachový klub Lípa C 1813 1812 1 soutěž
2018/2019 5 Šachový klub Sobotka 1880 1925 Flašar Jaroslav TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 2046 2028 ½ soutěž
2018/2019 4 Šachový klub Sobotka 1880 1925 Tejkal Lubomír TJ Spartak Vrchlabí B 1980 1984 ½ soutěž
2018/2019 3 Šachový klub Sobotka 1926 1925 Rokoš Filip ŠK ORTEX Hradec Králové 1888 1985 0 soutěž
2018/2019 2 Šachový klub Sobotka 1926 1925 Fojt Petr TJ Nová Paka 1863 1865 0 soutěž
2018/2019 1 Šachový klub Sobotka 1956 1925 Sajdl Jan ŠK AD Jičín C 1761 1752 0 soutěž
2017/2018 11 Sokol Praha Vršovice D 1915 1911 Mareš Matěj Unichess E 1552 1554 1 soutěž
2017/2018 10 Sokol Praha Vršovice D 1915 1911 Klíma Jan SK OAZA Praha D 1814 1884 ½ soutěž
2017/2018 4 Sokol Praha Vršovice D 1915 1911 Ursta Lubomír ŠK Bohnice B 1889 1899 ½ soutěž
2017/2018 3 Sokol Praha Vršovice D 1915 1911 Klímek Petr TJ Pankrác F 1815 1812 ½ soutěž
2017/2018 11 Šachový klub Sobotka 2009 1936 1911 Kykal Vojtěch TJ Lázně Bělohrad B - Choteč 1931 1969 1 soutěž
2017/2018 10 Šachový klub Sobotka 2009 1934 1911 Rychna Lukáš ŠK AD Jičín C 1968 1963 ½ soutěž
2017/2018 8 Šachový klub Sobotka 2009 1915 1911 Pražák Matouš TJ Jiskra Nový Bydžov 1892 1899 1 soutěž
2017/2018 5 Šachový klub Sobotka 2009 1934 1911 Fojt Petr TJ Nová Paka 1818 1820 0 soutěž
2017/2018 4 Šachový klub Sobotka 2009 1934 1911 Petrlík Martin TJ SKP Valdice 1801 1840 1 soutěž
2017/2018 1 Šachový klub Sobotka 2009 1933 1919 Kuzmin Sergej Šachový klub Lípa C 1903 1908 ½ soutěž
2016/2017 5 ŠK Praha - Smíchov B 1898 Salač Jiří TJ Pankrác E 2098 2094 ½ soutěž
2016/2017 4 ŠK Praha - Smíchov B 1898 Strnad Josef ŠK Mahrla Praha B 1919 1897 0 soutěž
2016/2017 3 ŠK Praha - Smíchov B 1898 Kouba Libor Unichess E 1849 1872 1 soutěž
2016/2017 2 ŠK Praha - Smíchov B 1898 Kučera Jan ŠK DP Praha B 1797 1824 0 soutěž
2016/2017 6 Sokol Praha Vršovice Č.B. 1898 Kozlová Lucie Unichess Ž 1591 ½ soutěž
2016/2017 5 Sokol Praha Vršovice Č.B. 1898 Nepustil František TJ Pankrác F 1920 1847 1 soutěž
2016/2017 3 Sokol Praha Vršovice Č.B. 1898 Štross František DDM Praha 6 B 1652 1598 1 soutěž
2016/2017 2 Sokol Praha Vršovice Č.B. 1898 Vít Zdeněk SK Rapid Praha A 1721 ½ soutěž
2016/2017 1 Sokol Praha Vršovice Č.B. 1898 Vogl Milan USK Praha A 1959 1959 1 soutěž
2016/2017 9 Šachový klub Sobotka 2009, o.s. 1898 Pražák Matouš TJ Jiskra Nový Bydžov 1882 1915 ½ soutěž
2016/2017 8 Šachový klub Sobotka 2009, o.s. 1898 Pištěk Marcel TJ SKP Valdice 1679 1781 ½ soutěž
2016/2017 7 Šachový klub Sobotka 2009, o.s. 1898 Chalupecký Vladimír TJ Spartak Vrchlabí B 1999 1957 1 soutěž
2016/2017 5 Šachový klub Sobotka 2009, o.s. 1898 Picek Ivan TJ Slavia Hradec Králové D 1807 1840 1 soutěž
2016/2017 4 Šachový klub Sobotka 2009, o.s. 1898 Rychna Lukáš ŠK AD Jičín F 2033 1988 ½ soutěž
2016/2017 3 Šachový klub Sobotka 2009, o.s. 1898 Dadok Daniel TJ Lokomotiva Trutnov 1709 1732 1 soutěž
2016/2017 2 Šachový klub Sobotka 2009, o.s. 1898 Bielavský Jiří ŠK ORTEX Hradec Králové, z.s. 1985 1999 0 soutěž
2016/2017 1 Šachový klub Sobotka 2009, o.s. 1898 Bém David TJ Dvůr Králové nad Labem B, z.s. 1908 1929 ½ soutěž
2015/2016 11 ŠK Černý Baron A 1898 Císař Jiří TJ Praga Praha B 1731 1 soutěž
2015/2016 11 ŠK Praha - Smíchov B 1898 Macoun Jiří ŠO TJ Dukla Praha D 1885 ½ soutěž
2014/2015 11 ŠK Černý Baron A 1925 Sochor Tomáš Sokol Kobylisy D 1873 1876 0 soutěž
2014/2015 8 ŠK Černý Baron A 1925 Strnad Václav ŠK Smíchov M 1635 1 soutěž
2014/2015 4 ŠK Černý Baron A 1925 Mesmer Robert ŠO TJ Dukla Praha D 1000 ½ soutěž
2014/2015 2 ŠK Černý Baron A 1925 Krotký David Kbelská šachová reprezentace A 1565 ½ soutěž
2014/2015 1 ŠK Černý Baron A 1925 Vokůrka František GROP D 1593 1 soutěž
2014/2015 11 ŠK Černý Baron B 1925 Michlian Štefan Viktoria Žižkov D 1842 1868 ½ soutěž
2014/2015 10 ŠK Černý Baron B 1925 Prachař Josef GROP E 1887 1868 1 soutěž
2014/2015 9 ŠK Černý Baron B 1925 Smižanský Jozef USK Praha B 1845 1788 ½ soutěž
2014/2015 8 ŠK Černý Baron B 1925 Palla Ivan SK OAZA Praha G 1557 1525 1 soutěž
2014/2015 7 ŠK Černý Baron B 1925 Steiner Juraj Steinitz-Makabi A 1974 1922 0 soutěž
2014/2015 6 ŠK Černý Baron B 1925 Bartoň Milan TJ Praga Praha E 1762 1785 ½ soutěž
2014/2015 5 ŠK Černý Baron B 1925 Novotný David Sokol Kobylisy G 1699 1735 0 soutěž
2014/2015 2 ŠK Černý Baron B 1925 Porteš Pavel Sokol Nebušice A 1766 1 soutěž
2014/2015 11 ŠK Smíchov C 1925 Crawley Gregory Unichess ČSOB G 1769 ½ soutěž
2014/2015 9 ŠK Smíchov C 1925 Slunský Petr TJ Zora Praha A 1604 ½ soutěž
2014/2015 7 ŠK Smíchov C 1925 Cuřín Richard SK OAZA Praha E 1839 ½ soutěž
2014/2015 6 ŠK Smíchov C 1925 Čižmár Štefan ŠK Bohnice D 1761 ½ soutěž
2014/2015 5 ŠK Smíchov C 1925 Košař Milan USK Praha C 1679 1728 1 soutěž
2014/2015 4 ŠK Smíchov C 1925 Štefek Radim SK Lokomotiva Radlice D 1775 1 soutěž
2014/2015 3 ŠK Smíchov C 1925 Votruba Ladislav TJ Pankrác G 1829 1829 0 soutěž
2014/2015 1 ŠK Smíchov C 1925 Macoun Jiří ŠO TJ Dukla Praha E 1909 1 soutěž
2013/2014 11 ŠK Černý Baron B 1929 Pavlíček Petr SK Loko Praha C 1975 1963 ½ soutěž
2013/2014 10 ŠK Černý Baron B 1929 Svrček Luboš Sokol Praha-Vršovice D 2087 ½ soutěž
2013/2014 8 ŠK Černý Baron B 1929 Jarrah Kamal ŠK PORG C 2041 2026 0 soutěž
2013/2014 6 ŠK Černý Baron B 1929 Kandrik Antonín DDM Praha 6 B 1972 2010 1 soutěž
2013/2014 5 ŠK Černý Baron B 1929 Dvouletý Pavel SK OAZA Praha D 2135 2133 0 soutěž
2013/2014 2 ŠK Černý Baron B 1929 Strnad Jakub Sokol Praha-Kobylisy D 1742 1806 ½ soutěž
2013/2014 6 ŠK Smíchov B 1929 Kudrna Zdeněk USK Praha B 1698 ½ soutěž
2013/2014 9 ŠK Černý Baron A 1929 Krejbich Miloslav SK LISA A 1971 1969 0 soutěž