Hráč Šmíd Ondřej

Šmíd Ondřej

User Pic
Jméno: Šmíd Ondřej
Oddíl: Šachový klub Zdice
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1898
Elo mezinárodní: 1880
ID: 13270
FIDE ID: 366307
Rok narození: 1984
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 6 Český Lev Kolešovice 1878 1897 Hrbolka Ladislav TJ Sokol Údlice 2064 2113 0 soutěž
2019/2020 9 Český Lev Kolešovice B 1868 1897 Růžička Miloš SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1946 1961 1 soutěž
2019/2020 7 Český Lev Kolešovice B 1878 1897 Schmalz Michal Sokol Buštěhrad A 2095 2106 0 soutěž
2019/2020 1 Český Lev Kolešovice B 1888 1905 Picek Miroslav TJ Neratovice D 1893 1922 0 soutěž
2018/2019 11 Český lev Kolešovice A 1893 1892 Vlková Anežka Spartak Vlašim B 1981 1948 0 soutěž
2018/2019 10 Český lev Kolešovice A 1889 1892 Straka Jaroslav Klub šachistů Říčany 1925 C 2019 2016 ½ soutěž
2018/2019 7 Český lev Kolešovice A 1885 1892 Burda Roman Cayman Pharma Neratovice C 2038 2035 ½ soutěž
2018/2019 6 Český lev Kolešovice A 1868 1892 Valtr Tomáš JOLY Lysá nad Labem E 1945 1947 1 soutěž
2018/2019 4 Český lev Kolešovice A 1884 1899 Šindelář Pavel ŠS Kostelec nad Černými lesy A 1918 1949 0 soutěž
2018/2019 2 Český lev Kolešovice A 1876 1899 Slapnička Karel TJ Kralupy nad Vltavou A 1996 2002 1 soutěž
2018/2019 11 ŠK Zdice A 1889 1892 Slanec Jan Český Lev Kolešovice B 1976 1947 ½ soutěž
2018/2019 8 ŠK Zdice A 1885 1892 Kylar Miroslav TJ AERO Odolena Voda A 1899 1920 ½ soutěž
2018/2019 6 ŠK Zdice A 1868 1892 Pokorná Jana ŠK Rakovník A 1668 1651 1 soutěž
2018/2019 4 ŠK Zdice A 1884 1899 Fialka Miroslav JAWA Brodce A 2006 2013 0 soutěž
2018/2019 3 ŠK Zdice A 1876 1899 Nadrchal Tomáš TJ Neratovice D 2076 2060 0 soutěž
2017/2018 11 Český lev Kolešovice A 1866 1918 Klain Václav Sokol Mladá Boleslav B 1880 1885 1 soutěž
2017/2018 9 Český lev Kolešovice A 1885 1918 Žamboch Roman ŠK Kralupy A 2030 2042 0 soutěž
2017/2018 8 Český lev Kolešovice A 1889 1918 Strnad Michael Klub šachistů Říčany 1925 C 1268 1460 ½ soutěž
2017/2018 6 Český lev Kolešovice A 1891 1918 Framberk Jan Caissa Roztoky A 1922 1923 0 soutěž
2017/2018 5 Český lev Kolešovice A 1891 1918 Daniel Jiří JOLY Lysá nad Labem E 1944 1947 ½ soutěž
2017/2018 4 Český lev Kolešovice A 1885 1918 Voříšek Jakub Spartak Vlašim B 2083 1932 ½ soutěž
2017/2018 3 Český lev Kolešovice A 1885 1918 Žigmund David Sokol Nymburk A 1906 1887 1 soutěž
2017/2018 1 Český lev Kolešovice A 1874 1915 Lochman Václav Šachklub města Dobrovice A 1983 1982 ½ soutěž
2017/2018 10 ŠK Zdice A 1885 1918 Már Tomáš KŠ Říčany 1925 D 1764 1722 0 soutěž
2017/2018 8 ŠK Zdice A 1889 1918 Štván Marek Caissa Roztoky B 1652 1602 1 soutěž
2017/2018 7 ŠK Zdice A 1891 1918 Kutil Pavel ŠK KDJS Sedlčany A 1744 1723 1 soutěž
2017/2018 4 ŠK Zdice A 1885 1918 Havlík Josef ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt. A 1643 1634 ½ soutěž
2016/2017 9 Český Lev Kolešovice A 1876 1924 Jelagin Konstantin Příbram Baník A 1872 1910 ½ soutěž
2016/2017 7 Český Lev Kolešovice A 1876 1924 Pokorná Jana Sokol Buštěhrad A 1653 1567 1 soutěž
2015/2016 6 Český Lev Kolešovice A 1876 1924 Konvalinka Vladislav Sokol na Mělníce A 1714 1744 1 soutěž
2015/2016 5 Český Lev Kolešovice A 1876 1924 Nadrchal Tomáš TJ Neratovice C 1999 1972 0 soutěž
2015/2016 3 Český Lev Kolešovice A 1876 1924 Vaic Miroslav Caissa Úholičky B 1870 1919 0 soutěž
2014/2015 11 ŠK Zdice B 1902 1936 Starýchfojtů Josef ŠK Řevnice B 1680 1839 ½ soutěž
2014/2015 10 ŠK Zdice B 1902 1936 Woitsch Marek ŠK Medvědi Zvole A 1825 1 soutěž
2014/2015 8 ŠK Zdice B 1902 1936 Sladovník Tomáš TJ Jince A 2010 1961 ½ soutěž
2014/2015 7 ŠK Zdice B 1902 1936 Mandovec Antonín ŠK KDJS Sedlčany A 1695 1 soutěž
2014/2015 5 ŠK Zdice B 1902 1936 Chomický Josef Sokol Neveklov A 1577 1 soutěž
2014/2015 1 ŠK Zdice B 1902 1936 Dočekal Vladimír ŠK Rakovník B 1930 1822 0 soutěž
2013/2014 11 ŠK Zdice B 1927 1960 Vimmer Miloš ŠO TP Nova Kladno A 1918 1890 ½ soutěž
2013/2014 10 ŠK Zdice B 1927 1960 Bauer Ondřej ŠK Rakovník B 1760 1807 1 soutěž
2013/2014 9 ŠK Zdice B 1927 1960 Zadina Tomáš ŠK Jince A 1644 1 soutěž
2013/2014 7 ŠK Zdice B 1927 1960 Hataš Radim Sokol Buštěhrad C 1695 1727 0 soutěž
2013/2014 5 ŠK Zdice B 1927 1960 Schmalz Michal Sokol Buštěhrad B 2068 2075 0 soutěž
2013/2014 4 ŠK Zdice B 1927 1960 Paukert Jan ŠK Řevnice B 1894 1867 1 soutěž
2013/2014 3 ŠK Zdice B 1927 1960 Vaněček Jiří SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 2015 1990 1 soutěž
2013/2014 2 ŠK Zdice B 1927 1960 Krafka Jan ŠK Merkur Kladno B 1966 1882 ½ soutěž
2013/2014 1 ŠK Zdice B 1927 1960 Saxl Jiří ŠK Příbram Baník A 1756 1873 0 soutěž
2013/2014 4 Český Lev Kolešovice A 1927 1960 Starýchfojtů Josef ŠK Řevnice A 1632 1781 0 soutěž
2012/2013 10 TJ Lokomotiva Beroun A 1975 1975 Listopad Martin ŠK Medvědi Zvole A 1972 1959 ½ soutěž
2012/2013 5 TJ Lokomotiva Beroun A 1975 1975 Koranda Stanislav TJ Sokol Hostivice B 1804 1818 1 soutěž
2012/2013 4 TJ Lokomotiva Beroun A 1975 1975 Saxl Jiří ŠK Příbram Baník A 1765 1889 1 soutěž
2012/2013 11 Český Lev Kolešovice A 1975 1975 Kučera Vladimír TJ Neratovice B 1976 1984 0 soutěž
2012/2013 6 Český Lev Kolešovice A 1975 1975 Polcar Ladislav TJ AERO Odolena Voda A 1821 1821 0 soutěž
2012/2013 2 Český Lev Kolešovice A 1975 1975 Říha Jaroslav Klub šachistů Říčany 1925 C 2055 2043 0 soutěž
2011/2012 11 Český Lev Kolešovice A 1844 Čtrnáct Jiří Šachklub Města Dobrovice B 1800 0 soutěž
2011/2012 7 Český Lev Kolešovice A 1844 Hánl František ŠK Kralupy n.Vlt.B 1913 1852 1 soutěž
2011/2012 6 Český Lev Kolešovice A 1844 Lochman Václav Šachklub Města Dobrovice A 2036 2023 1 soutěž
2011/2012 5 Český Lev Kolešovice A 1844 Kučera Vladimír TJ Neratovice B 1998 2007 0 soutěž
2011/2012 4 Český Lev Kolešovice A 1844 Černý Michal Sokol Buštěhrad A 1806 1856 0 soutěž
2011/2012 3 Český Lev Kolešovice A 1844 Němec Stanislav Sokol na Mělníce A 1915 1885 0 soutěž
2011/2012 2 Český Lev Kolešovice A 1844 Hampl Jiří TJ AŠ Mladá Boleslav A 1966 1927 1 soutěž
2011/2012 1 Český Lev Kolešovice A 1844 Matouš Rudolf Sokol Hostivice A 1865 1882 1 soutěž
2010/2011 9 Český lev Kolešovice A 1805 Kural Jaroslav ŠK Kladno B 2018 0 soutěž
2010/2011 8 Český lev Kolešovice A 1805 Tyban Vladislav ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1691 1 soutěž
2010/2011 7 Český lev Kolešovice A 1805 Střelba Ivo AERO Odolena Voda A 1824 ½ soutěž
2010/2011 6 Český lev Kolešovice A 1805 Klain Václav Sokol Mladá Boleslav B 1941 1 soutěž
2010/2011 5 Český lev Kolešovice A 1805 Kopřiva Petr Sokol na Mělníce A 1899 1 soutěž
2010/2011 4 Český lev Kolešovice A 1805 Vondrášek Ondřej Caissa Úholičky B 1898 1 soutěž
2010/2011 3 Český lev Kolešovice A 1805 Plháček Václav TJ Sokol Hostivice A 1887 0 soutěž
2010/2011 2 Český lev Kolešovice A 1805 Krbeček Václav TJ AŠ Mladá Boleslav A 1895 ½ soutěž
2010/2011 1 Český lev Kolešovice A 1805 Skokan František Šachklub města Dobrovice A 1839 1 soutěž
2009/2010 11 Český Lev Kolešovice A 1777 Zoubek Vladimír ŠK Příbram Baník A 1648 1 soutěž
2009/2010 10 Český Lev Kolešovice A 1777 Dočekal Vladimír ŠK Rakovník B 1910 ½ soutěž
2009/2010 9 Český Lev Kolešovice A 1777 Paukert Jan ŠK Řevnice A 1886 1 soutěž
2009/2010 8 Český Lev Kolešovice A 1777 Minařík Petr ŠK Kladno C 1782 0 soutěž
2009/2010 6 Český Lev Kolešovice A 1777 Vicka Václav Lokomotiva Beroun A 1756 1 soutěž
2009/2010 5 Český Lev Kolešovice A 1777 Štufka Karel SK Pyrit Příbram B 1811 1 soutěž
2009/2010 4 Český Lev Kolešovice A 1777 Česánek Jaroslav ŠK Medvědi Zvole A 1504 1 soutěž
2009/2010 3 Český Lev Kolešovice A 1777 Brabec Jiří Sokol Hostivice B 1306 1 soutěž
2009/2010 2 Český Lev Kolešovice A 1777 Prášek Vladimír ŠK Zdice A 1781 ½ soutěž
2008/2009 11 Český Lev Kolešovice A 1775 Abraham Karel ŠK Kladno C 1921 ½ soutěž
2008/2009 10 Český Lev Kolešovice A 1775 Červenka Antonín ŠO Stochov 1784 1 soutěž
2008/2009 9 Český Lev Kolešovice A 1775 Prášek Vladimír ŠK Zdice A 1815 0 soutěž
2008/2009 8 Český Lev Kolešovice A 1775 Steiner Juraj ŠK Řevnice A 1891 ½ soutěž
2008/2009 7 Český Lev Kolešovice A 1775 Adolf Petr Lokomotiva Beroun A 1959 0 soutěž
2008/2009 6 Český Lev Kolešovice A 1775 Chaloupka Bedřich ŠK Medvědi Zvole A 1838 1 soutěž
2008/2009 4 Český Lev Kolešovice A 1775 Habada Jindřich ŠK Hotel Merkur Kladno 1919 1 soutěž
2008/2009 3 Český Lev Kolešovice A 1775 Dočekal Vladimír ŠK Rakovník B 1978 ½ soutěž
2008/2009 2 Český Lev Kolešovice A 1775 Beneš Karel ŠK Příbram-Baník A 1610 1 soutěž
2008/2009 1 Český Lev Kolešovice A 1775 Obrázek Karel Sokol Hostivice B 1844 0 soutěž
2007/2008 11 TJ Lokomotiva Beroun A 1811 Steiner Juraj ŠK Řevnice A 1883 0 soutěž
2007/2008 10 TJ Lokomotiva Beroun A 1811 Haman Jakub ŠK Kladno D 1873 0 soutěž
2007/2008 9 TJ Lokomotiva Beroun A 1811 Rosenbaum Vít Lokomotiva Zdice A 1879 0 soutěž
2007/2008 8 TJ Lokomotiva Beroun A 1811 Plháček Václav TJ Sokol Hostivice A 1848 0 soutěž
2007/2008 7 TJ Lokomotiva Beroun A 1811 Čechal Josef NOVA Kladno A 1834 ½ soutěž
2007/2008 6 TJ Lokomotiva Beroun A 1811 Framberk Jan Caissa Úholičky B 1968 0 soutěž
2007/2008 4 TJ Lokomotiva Beroun A 1811 Doubek Martin ŠK Kladno C 1782 ½ soutěž
2007/2008 3 TJ Lokomotiva Beroun A 1811 Dupák Jaroslav Šachový klub Příbram-Baník A 1813 ½ soutěž
2007/2008 1 TJ Lokomotiva Beroun A 1811 Fojtík Václav TJ Český Lev Kolešovice A 1860 0 soutěž
2006/2007 11 Lokomotiva Beroun A 1788 Hrbáč Petr Spartak Žebrák B ½ soutěž
2006/2007 10 Lokomotiva Beroun A 1788 Homola Karel ŠK Rakovník B 1761 1 soutěž
2006/2007 9 Lokomotiva Beroun A 1788 Čermák Petr ŠK Kladno D 1580 1 soutěž
2006/2007 8 Lokomotiva Beroun A 1788 Tóth Václav NOVA Kladno A 1679 1 soutěž
2006/2007 7 Lokomotiva Beroun A 1788 Zoubek Vladimír ŠK Příbram - Baník A 1638 1 soutěž
2006/2007 6 Lokomotiva Beroun A 1788 Halla Jiří Caissa Úholičky B 1787 ½ soutěž
2006/2007 5 Lokomotiva Beroun A 1788 Vančát Milan ŠK Alva Pb Příbram C 1718 ½ soutěž
2006/2007 4 Lokomotiva Beroun A 1788 Třešňák Lukáš Lokomotiva Zdice A 1614 0 soutěž
2006/2007 2 Lokomotiva Beroun A 1788 Klosse Vladimír TJ Český lev Kolešovice 1702 1 soutěž
2006/2007 1 Lokomotiva Beroun A 1788 Buk Václav Sokol Buštěhrad A 1891 1 soutěž
2005/2006 11 Lokomotiva BerounA 1777 Sladovník Tomáš TJ Jince A 1741 ½ soutěž
2005/2006 9 Lokomotiva BerounA 1777 Macas Vladimír NOVA Kladno A 1856 1 soutěž
2005/2006 8 Lokomotiva BerounA 1777 Duda Michal ŠK Rakovník B 1475 1 soutěž
2005/2006 7 Lokomotiva BerounA 1777 Urban Tomáš TJ Kolešovice 1474 1 soutěž
2005/2006 6 Lokomotiva BerounA 1777 Hochman Jan ŠK Kladno C 1713 ½ soutěž
2005/2006 5 Lokomotiva BerounA 1777 Štufka Karel ŠK Alva Příbram C 1793 1 soutěž
2005/2006 4 Lokomotiva BerounA 1777 Tůma Robert ŠO Stochov 1627 1 soutěž
2005/2006 3 Lokomotiva BerounA 1777 Beneš Karel SOU Příbram A 1566 0 soutěž
2004/2005 11 TJ Loko Beroun A 1793 Pankovič Ján S.Emerge Ml.Bol. B ½ soutěž
2004/2005 9 TJ Loko Beroun A 1793 Soukal Roman Alva Pb Příbram B 1800 1 soutěž
2004/2005 8 TJ Loko Beroun A 1793 Stružka Vlastimil ŠK Rakovník B 1709 0 soutěž
2004/2005 7 TJ Loko Beroun A 1793 Lochman Václav TJ Neratovice B 1809 0 soutěž
2004/2005 6 TJ Loko Beroun A 1793 Mudra Pavel Sokol Bakov n.J. A 2035 0 soutěž
2004/2005 5 TJ Loko Beroun A 1793 Kopecký Jiří E.E.Kralupy n.V. A 1952 ½ soutěž
2004/2005 4 TJ Loko Beroun A 1793 Šilhan Petr TJ Sokol Mělník A 1872 0 soutěž
2004/2005 3 TJ Loko Beroun A 1793 Němec David ŠK Kladno B 1853 ½ soutěž
2004/2005 2 TJ Loko Beroun A 1793 Vajčner Jiří Joly Lysá n.L. B 1946 0 soutěž
2004/2005 1 TJ Loko Beroun A 1793 Kočí Václav AŠ Ml.Boleslav A 1869 0 soutěž
2003/2004 8 Spartak Žebrák A 1775 Zoubek Vladimír SOU Příbram A 1599 ½ soutěž
2003/2004 6 Spartak Žebrák A 1775 Janečková Veronika ŠK Liteň 1 soutěž
2003/2004 4 Spartak Žebrák A 1775 Homola Karel Rakovník B 1755 1 soutěž
2003/2004 3 Spartak Žebrák A 1775 Dorobant Miroslav Caissa Úholičky B 1 soutěž
2003/2004 1 Spartak Žebrák A 1775 Vlček Tomáš Řevnice A 1 soutěž
2003/2004 11 TJ Loko Beroun 1775 Otruba Pavel Easy Engl. Kralupy 1976 0 soutěž
2003/2004 10 TJ Loko Beroun 1775 Kopřiva Petr SK Mělník 1885 1945 0 soutěž
2003/2004 9 TJ Loko Beroun 1775 Krůta Jaroslav Spol. Neratovice B 1705 ½ soutěž
2003/2004 8 TJ Loko Beroun 1775 Vachtfeidl Petr Caissa Uholicky 2013 ½ soutěž
2003/2004 5 TJ Loko Beroun 1775 Richter Martin Sokol Bakov n.J. 1962 0 soutěž
2003/2004 4 TJ Loko Beroun 1775 Kočí Václav AS Mlada Boleslav 1853 ½ soutěž
2003/2004 2 TJ Loko Beroun 1775 Soukal Roman Alva Pb Pribram B 1758 1 soutěž
2003/2004 1 TJ Loko Beroun 1775 Zelenka Pavel SK Kladno B 1693 1 soutěž