Hráč Stolz Lubor

Stolz Lubor

User Pic
Jméno: Stolz Lubor
Oddíl: Šachový klub Zdice
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1848
Elo mezinárodní: 1825
ID: 1299
FIDE ID: 309400
Rok narození: 1951
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 ŠK Zdice A 1821 1859 Švadlenka Jaroslav Český Lev Kolešovice B 1904 1906 ½
2018/2019 10 ŠK Zdice A 1821 1859 Žáček Petr SK DDM Slaný-ŠK Velvary 1880 1929 ½
2018/2019 9 ŠK Zdice A 1841 1859 Dbalý Václav Sokol Hostivice A 1821 1826 0
2018/2019 8 ŠK Zdice A 1841 1859 Pšenička Oldřich TJ AERO Odolena Voda A 1863 1841 0
2018/2019 7 ŠK Zdice A 1842 1859 Havelka Petr ŠK KDJS Sedlčany A 1822 1828 ½
2018/2019 6 ŠK Zdice A 1842 1859 Beneš Miroslav ŠK Rakovník A 0 1676 1
2018/2019 5 ŠK Zdice A 1856 1874 Reichl Jiří ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1612 1754 ½
2018/2019 4 ŠK Zdice A 1856 1874 Steiner Juraj JAWA Brodce A 1921 1923 0
2018/2019 3 ŠK Zdice A 1848 1874 Burda Roman TJ Neratovice D 2085 2065 1
2018/2019 2 ŠK Zdice A 1848 1874 Jungmann Martin ŠK Medvědi Zvole A 1926 1915 0
2018/2019 1 ŠK Zdice A 1859 1874 Buriánek Petr Caissa Roztoky A 1829 1842 0
2017/2018 11 ŠK Zdice A 1857 1879 Hinz František Český Lev Kolešovice B 1919 1922 ½
2017/2018 10 ŠK Zdice A 1863 1879 Říha Jaroslav KŠ Říčany 1925 D 2010 2027 0
2017/2018 9 ŠK Zdice A 1860 1879 Žák Jiří SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1706 1734 ½
2017/2018 8 ŠK Zdice A 1860 1879 Aron Oto Caissa Roztoky B 1750 1766 1
2017/2018 7 ŠK Zdice A 1864 1879 Hlaváček Ondřej ŠK KDJS Sedlčany A 1785 1800 0
2017/2018 6 ŠK Zdice A 1864 1879 Koranda Stanislav TJ Hostivice A 1813 1782 1
2017/2018 5 ŠK Zdice A 1863 1879 Polák Jiří ŠK Medvědi Zvole A 1871 1865 1
2017/2018 4 ŠK Zdice A 1863 1879 Plicka Petr ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt. A 1764 1811 1
2017/2018 3 ŠK Zdice A 1863 1879 Holub Milan JAWA Brodce A 1989 1954 1
2017/2018 2 ŠK Zdice A 1863 1879 Netík Josef TJ AERO Odolena Voda A 1904 1850 0
2017/2018 1 ŠK Zdice A 1834 1860 Havelka Jiří ŠK Řevnice A 1626 1603 1
2015/2016 10 Šachový klub Zdice 1885 1910 Stluka František Šachový klub Příbram Baník 2086 2066 0
2015/2016 9 Šachový klub Zdice 1885 1910 Pilný Jiří Klub šachistů Říčany 1925 C 1978 1963 ½
2015/2016 8 Šachový klub Zdice 1885 1910 Beneš Petr DDM Sokol Nymburk 2087 2076 0
2015/2016 7 Šachový klub Zdice 1885 1910 Lochman Václav Šachklub města Dobrovice 2003 1984 ½
2015/2016 6 Šachový klub Zdice 1885 1910 Plášek Zdeněk ŠK Kostelec nad Černými lesy 2087 2062 ½
2015/2016 5 Šachový klub Zdice 1885 1910 Matějovský Ondřej Spartak Vlašim B 1995 1963 ½
2015/2016 4 Šachový klub Zdice 1885 1910 Pospíšil Evžen Klub šachistů Říčany 1925 B 2145 2147 0
2015/2016 3 Šachový klub Zdice 1885 1910 Švach Jan ŠK Řevnice 1884 1881 0
2015/2016 2 Šachový klub Zdice 1885 1910 Jaček Miloslav Sokol Mladá Boleslav B 1973 1983 ½
2015/2016 1 Šachový klub Zdice 1885 1910 Maršálek Luboš Caissa Úholičky 1928 1899 ½
2014/2015 11 ŠK Zdice A 1908 1925 Cozl David Český Lev Kolešovice A 2009 2000 ½
2014/2015 10 ŠK Zdice A 1908 1925 Votruba Petr Sokol Hostivice A 1900 1953 1
2014/2015 9 ŠK Zdice A 1908 1925 Gruber Miloš Sokol na Mělníce A 1940 1948 0
2014/2015 8 ŠK Zdice A 1908 1925 Švach Jan ŠK Řevnice A 1827 1812 0
2014/2015 7 ŠK Zdice A 1908 1925 Švadlenka Jaroslav ŠK Merkur Kladno A 1977 1982 1
2014/2015 6 ŠK Zdice A 1908 1925 Hofner František DDM Slaný-ŠK Velvary 1838 1
2014/2015 5 ŠK Zdice A 1908 1925 Lhotský Zdeněk KŠ Říčany 1925 E 1618 1719 1
2014/2015 4 ŠK Zdice A 1908 1925 Framberk Jan Caissa Úholičky B 2027 2022 0
2014/2015 3 ŠK Zdice A 1908 1925 Procházka Petr JAWA Brodce A 1852 1843 0
2014/2015 2 ŠK Zdice A 1908 1925 Mleziva Miloslav Sokol Buštěhrad A 1732 ½
2014/2015 1 ŠK Zdice A 1908 1925 Verner Jan TJ Neratovice C 1755 1
2013/2014 11 ŠK Zdice A 1870 1891 Svoboda Jaromír JAWA Brodce A 1982 2002 ½
2013/2014 10 ŠK Zdice A 1870 1891 Obrázek Karel Sokol Hostivice A 1923 1926 0
2013/2014 9 ŠK Zdice A 1870 1891 Žáček Petr ŠK Merkur Kladno A 2092 2051 1
2013/2014 8 ŠK Zdice A 1870 1891 Lizner Jaroslav Klub šachistů Říčany 1925 C 1989 1980 ½
2013/2014 7 ŠK Zdice A 1870 1891 Paukert Jan ŠK Řevnice A 1894 1867 1
2013/2014 6 ŠK Zdice A 1870 1891 Vaic Miroslav Caissa Úholičky B 2003 2012 1
2013/2014 5 ŠK Zdice A 1870 1891 Škubal Ondřej Sokol Buštěhrad A 1705 1810 1
2013/2014 4 ŠK Zdice A 1870 1891 Hánl František ŠK Liběhrad Libčice A 1969 1989 ½
2013/2014 3 ŠK Zdice A 1870 1891 Hinz František Český Lev Kolešovice A 1909 1917 1
2013/2014 1 ŠK Zdice A 1870 1891 Matějovský Ondřej Spartak Vlašim B 1984 2002 0
2012/2013 11 ŠK Zdice A 1890 1903 Štastný Miroslav Klub šachistů Říčany 1925 C 1503 1761 ½
2012/2013 10 ŠK Zdice A 1890 1903 Mašek Jaroslav ŠK Merkur Kladno A 1673 ½
2012/2013 9 ŠK Zdice A 1890 1903 Kučera Vladimír TJ Neratovice B 1976 1984 1
2012/2013 8 ŠK Zdice A 1890 1903 Tyban Vladislav ŠK Liběhrad Libčice A 1673 1
2012/2013 7 ŠK Zdice A 1890 1903 Starýchfojtů Josef ŠK Řevnice A 1604 1754 0
2012/2013 6 ŠK Zdice A 1890 1903 Vaic Miroslav Caissa Úholičky B 1863 0
2012/2013 5 ŠK Zdice A 1890 1903 Bauer Ondřej Český Lev Kolešovice A 1744 1
2012/2013 4 ŠK Zdice A 1890 1903 Čuvala Ota TJ AERO Odolena Voda A 1655 1
2012/2013 3 ŠK Zdice A 1890 1903 Hájek Jiří Sokol Hostivice A 1691 1
2012/2013 2 ŠK Zdice A 1890 1903 Šáfr Jan Sokol Buštěhrad A 1790 1817 0
2012/2013 1 ŠK Zdice A 1890 1903 Kameník Robert Sokol na Mělníce A 1972 1897 1
2011/2012 11 Český Lev Kolešovice A 1890 1899 Suchý František Šachklub Města Dobrovice B 1781 0
2011/2012 10 Český Lev Kolešovice A 1890 1899 Volf Zdeněk TJ AERO Odolena Voda 1000 1
2011/2012 9 Český Lev Kolešovice A 1890 1899 Hochman Jan ŠK Kladno B 2008 1933 0
2011/2012 8 Český Lev Kolešovice A 1890 1899 Sedlák Luděk Caissa Úholičky B 1937 1964 ½
2011/2012 5 Český Lev Kolešovice A 1890 1899 Kacafírek Miroslav TJ Neratovice B 1921 1997 0
2011/2012 4 Český Lev Kolešovice A 1890 1899 Lacza Tibor Sokol Buštěhrad A 1250 ½
2011/2012 3 Český Lev Kolešovice A 1890 1899 Zámorský Ladislav Sokol na Mělníce A 1757 1771 1
2011/2012 2 Český Lev Kolešovice A 1890 1899 Kočí Václav TJ AŠ Mladá Boleslav A 1906 1885 ½
2011/2012 1 Český Lev Kolešovice A 1890 1899 Koranda Stanislav Sokol Hostivice A 1816 1849 1
2011/2012 11 ŠK Zdice "A" 1890 1899 Kulička Jan Caissa Úholičky "C" 1331 1
2011/2012 10 ŠK Zdice "A" 1890 1899 Habran Ivo ŠK Merkur Kladno "A" 1847 1
2011/2012 9 ŠK Zdice "A" 1890 1899 Tóth Václav ŠOTP NOVA Kladno "A" 1847 1749 ½
2011/2012 8 ŠK Zdice "A" 1890 1899 Leník Jiří Slovan Velvary 1653 1
2011/2012 7 ŠK Zdice "A" 1890 1899 Duong David SK DDM Slaný 1753 1
2011/2012 6 ŠK Zdice "A" 1890 1899 Starýchfojtů Josef ŠK Řevnice "A" 1571 1650 0
2011/2012 5 ŠK Zdice "A" 1890 1899 Minařík Petr ŠK Kladno "C" 1743 1
2011/2012 4 ŠK Zdice "A" 1890 1899 Soukup Jaroslav TJ Lokomotiva Beroun "A" 1593 1
2011/2012 3 ŠK Zdice "A" 1890 1899 Zoubek Vladimír ŠK Příbram - Baník "A" 1643 1621 1
2011/2012 2 ŠK Zdice "A" 1890 1899 Beneš Miroslav ŠK Rakovník "B" 1768 1
2011/2012 1 ŠK Zdice "A" 1890 1899 Šefčík Miroslav Sokol Buštěhrad "B" 1586 1
2010/2011 11 ŠK Zdice A 1923 Saxl Jiří ŠK Příbram Baník A 1835 0
2010/2011 10 ŠK Zdice A 1923 Havlíček Pavel Klub šachistů Říčany 1925 F 1754 ½
2010/2011 9 ŠK Zdice A 1923 Listopad Martin ŠK Medvědi Zvole A 2006 0
2010/2011 8 ŠK Zdice A 1923 Bodický Michal SK Pyrit Příbram C 1731 ½
2010/2011 7 ŠK Zdice A 1923 Paukert Jan ŠK Řevnice A 1899 ½
2010/2011 5 ŠK Zdice A 1923 Adamík František Klub šachistů Říčany 1925 E 1928 1
2010/2011 4 ŠK Zdice A 1923 Macků Emil TJ Sokol Benešov A 1995 0
2010/2011 3 ŠK Zdice A 1923 Sládek Oldřich Sokol Neveklov A 2056 ½
2010/2011 2 ŠK Zdice A 1923 Mejzlík Vojtěch Spartak Dolní Kralovice A 2090 0
2010/2011 1 ŠK Zdice A 1923 Lažánek Jan Joly Lysá nad Labem E 1928 ½
2009/2010 11 TJ Spartak Žebrák A 1945 Moronga Jan ŠK Český Krumlov A 1867 0
2009/2010 10 TJ Spartak Žebrák A 1945 Šimůnek Filip Sokol Plzeň 1 A 2165 0
2009/2010 8 TJ Spartak Žebrák A 1945 Vaindl Jaroslav ŠK Líně A 2162 0
2009/2010 7 TJ Spartak Žebrák A 1945 Gschwendtner Stanislav ŠK Sokol Klatovy A 2086 ½
2009/2010 5 TJ Spartak Žebrák A 1945 Mauerer Ferdinand C TJ Sokol Domažlice A 0
2009/2010 4 TJ Spartak Žebrák A 1945 Matějka Radek Sokol Platan Písek A 1965 0
2009/2010 3 TJ Spartak Žebrák A 1945 Matějka Petr TJ Bohemians Praha B 2161 ½
2008/2009 11 Spartak Žebrák 1962 Dbalý Václav Sokol Hostivice A 1825 ½
2008/2009 10 Spartak Žebrák 1962 Vondra Zbyněk Rakovník 2144 0
2008/2009 9 Spartak Žebrák 1962 Berchtold Petr Sokol Struhařov 1767 ½
2008/2009 8 Spartak Žebrák 1962 Pospěch Roman Biomedica Říčany B 1954 ½
2008/2009 7 Spartak Žebrák 1962 Hlína Miloš Biomedica Říčany C 1888 0
2008/2009 6 Spartak Žebrák 1962 Feierfeil Jiří JAWA Brodce A 1922 1
2008/2009 4 Spartak Žebrák 1962 Žamboch Roman ŠK Kralupy 2005 0
2008/2009 2 Spartak Žebrák 1962 Mejzr Jan Pyrit Příbram B 1653 1
2007/2008 11 Spartak Žebrák 1942 Hlína Miloš Biomedica Říčany C 1792 1
2007/2008 10 Spartak Žebrák 1942 Minařík Petr ŠK Kladno B 1735 1
2007/2008 9 Spartak Žebrák 1942 Gutman Petr ŠK Kladno A 2145 ½
2007/2008 8 Spartak Žebrák 1942 Žamboch Jiří MONTAKO Kralupy n.V. B 1737 ½
2007/2008 7 Spartak Žebrák 1942 Maršálek Luboš MONTAKO Kralupy n.V. A 1973 1
2007/2008 6 Spartak Žebrák 1942 Sedlák Luděk Caissa Úholičky 1921 ½
2007/2008 5 Spartak Žebrák 1942 Štufka Karel Alva Příbram B 1762 ½
2007/2008 4 Spartak Žebrák 1942 Buřil Petr Biomedica Říčany B 2039 ½
2007/2008 3 Spartak Žebrák 1942 Berchtold Petr Sokol Struhařov 1762 ½
2007/2008 2 Spartak Žebrák 1942 Macků Emil JAWA Brodce 1994 ½
2007/2008 1 Spartak Žebrák 1942 Innemann František TRW autoelektronika Vlašim 1906 1
2006/2007 11 TJ Spartak Žebrák A 1934 Doležel Radovan ŠK Alva Pb Příbram - B 2078 0
2006/2007 10 TJ Spartak Žebrák A 1934 Postupa Pavel ŠK Joly Lysá n.L. B 2119 0
2006/2007 9 TJ Spartak Žebrák A 1934 Parpel Petr Sokol Tišice "A" 1864 1
2006/2007 8 TJ Spartak Žebrák A 1934 Schmalz Michal ŠK Kladno "B" 1646 1
2006/2007 7 TJ Spartak Žebrák A 1934 Jeřábek Jindřich TJ Auto Škoda Mladá Boleslav A 1965 0
2006/2007 6 TJ Spartak Žebrák A 1934 Mintěl Milan Caissa Úholičky A 1968 1
2006/2007 5 TJ Spartak Žebrák A 1934 Buriánek Tomáš Sokol Emerge Mlada Boleslav B 1970 1
2006/2007 4 TJ Spartak Žebrák A 1934 Kopecký Jiří ŠK Kralupy nad Vltavou A 1996 0
2006/2007 3 TJ Spartak Žebrák A 1934 Švadlenka Jaroslav ŠK Kladno "A" 2012 0
2006/2007 2 TJ Spartak Žebrák A 1934 Kabát Josef TJ Sokol Mělník A 1813 1
2006/2007 1 TJ Spartak Žebrák A 1934 Garšic Petr Sokol Bakov nad Jizerou 2052 1
2005/2006 8 Spartak Žebrák B 1967 Hejda Václav TJ Kolešovice 1886 0
2005/2006 7 Spartak Žebrák B 1967 Čechal Josef ŠK Kladno D 1860 1
2005/2006 6 Spartak Žebrák B 1967 Pokorný Zdeněk TJ Jince A 1948 0
2005/2006 5 Spartak Žebrák B 1967 Vítek Jan SK DDM Slaný A 1735 1
2005/2006 4 Spartak Žebrák B 1967 Klein Eduard NOVA Kladno A 1851 1
2005/2006 3 Spartak Žebrák B 1967 Kohout Josef ŠK Rakovník B 1992 ½
2005/2006 2 Spartak Žebrák B 1967 Adolf Petr Lokomotiva BerounA 1958 1
2005/2006 1 Spartak Žebrák B 1967 Čižinský Jiří ŠK Kladno C 1957 1
2005/2006 11 Spartak Žebrák A 1967 Plháček Václav TJ Sokol Hostivice 1876 1
2005/2006 10 Spartak Žebrák A 1967 Pechoč Bohumil Alva Pb Příbram B 1984 0
2005/2006 9 Spartak Žebrák A 1967 Rakouš Pavel Caissa Úholičky A 1974 0
2005/2006 8 Spartak Žebrák A 1967 Jeřábek Jindřich TJ Auto Škoda MB A 1975 0
2005/2006 7 Spartak Žebrák A 1967 Gruber Miloš ŠK Kralupy n.Vlt.A 1878 0
2005/2006 6 Spartak Žebrák A 1967 Záhorbenský Jaroslav Sokol Bakov nad J. 2140 0
2005/2006 5 Spartak Žebrák A 1967 Šilhan Petr TJ Sokol Mělník A 1860 0
2005/2006 4 Spartak Žebrák A 1967 Kazimour František ŠK Kladno B 1982 0
2005/2006 3 Spartak Žebrák A 1967 Jaček Miloslav S.E. Ml.Boleslav B 2133 1
2005/2006 2 Spartak Žebrák A 1967 Černík Lukáš NeratoviceVyvolení 2180 0
2005/2006 1 Spartak Žebrák A 1967 Jirk Aleš ŠK Joly Lysá n.L.B 2028 0
2004/2005 10 Spartak Žebrák A 1943 Sládek Oldřich Sokol Neveklov 1875 ½
2004/2005 9 Spartak Žebrák A 1943 Gergelits Václav Spartak Vlašim B 1856 1
2004/2005 8 Spartak Žebrák A 1943 Svoboda Jaromír JAWA Brodce B 1952 0
2004/2005 7 Spartak Žebrák A 1943 Quach Hoang Binh ŠK ALVA Příbram C 1651 0
2004/2005 6 Spartak Žebrák A 1943 Kováč Martin TJ Jince A 1722 ½
2004/2005 5 Spartak Žebrák A 1943 Dupák Jaroslav TJ SOU Příbram A 1737 1
2004/2005 4 Spartak Žebrák A 1943 Innemann František Dolní Kralovice A 1925 1
2004/2005 3 Spartak Žebrák A 1943 Blažek Ladislav TJ Sokol Benešov B 1715 1
2004/2005 2 Spartak Žebrák A 1943 Cihlář Oldřich ŠK KDJS Sedlčany A 1582 1
2004/2005 1 Spartak Žebrák A 1943 Boháč Pavel ŠK Řevnice A 1792 1
2004/2005 11 Spartak Žebrák B 1943 Rotter Vojtěch Loko Beroun B 1733 1
2004/2005 10 Spartak Žebrák B 1943 Láska Zdeněk Kovohutě Příbram 1625 1
2004/2005 9 Spartak Žebrák B 1943 Holá Eva SOU Dubno B 1520 1
2004/2005 8 Spartak Žebrák B 1943 Krejčí Jan TJ Jince C 1692 1
2004/2005 7 Spartak Žebrák B 1943 Stluka František Alva Příbram E 2121 1
2004/2005 5 Spartak Žebrák B 1943 Veselý Roman ŠK Liteň 1612 ½
2004/2005 4 Spartak Žebrák B 1943 Třešňák Lukáš Loko Zdice 1534 1
2004/2005 3 Spartak Žebrák B 1943 Kováč Martin TJ Jince B 1722 1
2004/2005 2 Spartak Žebrák B 1943 Placheta Rostislav ŠK OB Hostomice 1871 1
2004/2005 1 Spartak Žebrák B 1943 Noha Petr Alva Příbram D 1737 1
2003/2004 9 Spartak Žebrák A 1949 Klosse Vladimír Kolešovice A 1697 1
2003/2004 8 Spartak Žebrák A 1949 Hlávka Stanislav SOU Příbram A 1740 0
2003/2004 7 Spartak Žebrák A 1949 Quach Hoang Binh ALVA Příbram C 1602 0
2003/2004 6 Spartak Žebrák A 1949 Veselý Roman ŠK Liteň 1602 1
2003/2004 5 Spartak Žebrák A 1949 Šurnický Milan KDJS Sedlčany A 1818 1
2003/2004 4 Spartak Žebrák A 1949 Kohout Josef Rakovník B 2020 1
2003/2004 3 Spartak Žebrák A 1949 Vlček Marek Caissa Úholičky B 1875 ½
2003/2004 2 Spartak Žebrák A 1949 Jurčovský Zdeněk ALVA Příbram D 1621 1
2003/2004 1 Spartak Žebrák A 1949 Válek Martin Řevnice A 1651 1