Hráč Fojtů Tomáš

Fojtů Tomáš

User Pic
Jméno: Fojtů Tomáš
Oddíl: Klub šachistů Říčany 1925
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1613
Elo mezinárodní: 1679
ID: 10741
FIDE ID: 310182
Rok narození: 1961
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 6 KŠ Stříbrná Skalice A 1679 1621 Košata František Klub šachistů Říčany 1925 FB 1711 1636 ½
2018/2019 5 KŠ Stříbrná Skalice A 1679 1621 Kurek Pavel Klub šachistů Říčany 1925 G 1602 1659 0
2017/2018 7 KŠ Stříbrná Skalice A 1679 1629 Már Tomáš Klub šachistů Říčany 1925 F 1764 1722 0
2017/2018 6 KŠ Stříbrná Skalice A 1679 1629 Hroník Petr JAWA Brodce B 1911 1922 0
2015/2016 7 Stříbrná Skalice 1679 1648 Steiner Juraj JAWA Brodce B 2045 1945 0
2015/2016 6 Stříbrná Skalice 1679 1648 Král Pavel Sokol Neveklov A 1820 1812 0
2015/2016 5 Stříbrná Skalice 1679 1648 Zadina Jaroslav ŠK Jince A 1637 ½
2015/2016 3 Stříbrná Skalice 1679 1648 Králík Vladimír ŠK Příbram - Baník B 1771 0
2015/2016 1 Stříbrná Skalice 1679 1648 Zděnek Pavel Klub šachistů Říčany 1925 F 1843 1821 ½
2015/2016 3 Stříbrná Skalice 1679 1648 Már Tomáš Klub šachistů Říčany 1925 F 1687 1692 0
2015/2016 2 Stříbrná Skalice 1679 1648 Zadina Jaroslav ŠK Jince A 1637 1
2015/2016 1 Stříbrná Skalice 1679 1648 Chomický Josef Sokol Neveklov A 1562 1
2014/2015 9 Stříbrná Skalice A 1679 1652 Uhlíř Václav TJ Sokol Sendražice B 1849 1835 0
2014/2015 7 Stříbrná Skalice A 1679 1652 Brhlík Antonín TJ Kavalier Sázava A 1694 1741 0
2014/2015 6 Stříbrná Skalice A 1679 1652 Šedivý Ondřej Sokol Český Brod B 1778 1824 0
2014/2015 5 Stříbrná Skalice A 1679 1652 Lalouček Miroslav ŠK Pravonín 1764 1793 1
2014/2015 4 Stříbrná Skalice A 1679 1652 Malý Dušan Klub šachistů Říčany 1925 F 1725 1726 ½
2014/2015 3 Stříbrná Skalice A 1679 1652 Vanc Vladimír SK Slavoj Čáslav A 1508 ½
2014/2015 1 Stříbrná Skalice A 1679 1652 Michálek František Sokol Kolín C 2056 2080 0
2013/2014 9 Stříbrná Skalice A 1706 1674 Mandovec Antonín ŠK KDJS Sedlčany A 1672 0
2013/2014 8 Stříbrná Skalice A 1706 1674 Holub Milan JAWA Brodce B 2069 2027 0
2013/2014 6 Stříbrná Skalice A 1706 1674 Blažek Ladislav TcJ Sokol Benešov A 1708 ½
2013/2014 5 Stříbrná Skalice A 1706 1674 Daneš Filip TJ Kavalier Sázava A 1887 0
2013/2014 4 Stříbrná Skalice A 1706 1674 Laubacher Luděk Sokol Neveklov A 1595 ½
2012/2013 11 Stříbrná Skalice A 1706 1697 Třebický Jiří JAWA Brodce B 1739 0
2012/2013 10 Stříbrná Skalice A 1706 1697 Innemann František TJ Spartak Vlašim B 1899 1861 ½
2012/2013 8 Stříbrná Skalice A 1706 1697 Pýchová Nela ŠK Pravonín A 1795 1916 0
2012/2013 6 Stříbrná Skalice A 1706 1697 Marhan František TJ Kavalier Sázava A 1770 1769 0
2012/2013 5 Stříbrná Skalice A 1706 1697 Vyterna Miroslav ŠK KDJS Sedlčany A 1541 1
2012/2013 4 Stříbrná Skalice A 1706 1697 Král Pavel Sokol Neveklov A 1713 1
2012/2013 3 Stříbrná Skalice A 1706 1697 Vagenknecht Josef TJ Sokol Sendražice B 1663 0
2012/2013 2 Stříbrná Skalice A 1706 1697 Blažek Ladislav TcJ Sokol Benešov A 1701 0
2012/2013 1 Stříbrná Skalice A 1706 1697 Berger Tomáš SK Slavoj Čáslav A 1709 0
2011/2012 9 Klub šachistů Říčany 1925 E 1669 1674 Krejčiříková Martina ŠK Pravonín 1616 ½
2011/2012 8 Klub šachistů Říčany 1925 E 1669 1674 Jukl Karel JAWA Brodce B 1759 1735 ½
2011/2012 8 Klub šachistů Říčany 1925 C 1669 1674 Mazánek David JOLY Lysá n.L. D 1930 1877 0
2010/2011 7 Klub šachistů Říčany 1925 E 1664 Nguyen Martin TJ Sokol Benešov A 1743 ½
2010/2011 6 Klub šachistů Říčany 1925 E 1664 Laubacher Luděk Sokol Neveklov A 1557 0
2009/2010 11 BIOMEDICA Říčany F 1635 Zvára David Spartak Vlašim B 1967 0
2009/2010 10 BIOMEDICA Říčany F 1635 Koyš Milan ŠK Kostelec nad Č.l. 2057 ½
2009/2010 9 BIOMEDICA Říčany F 1635 Mandovec Antonín ŠK KDJS Sedlčany A 1660 1
2009/2010 8 BIOMEDICA Říčany F 1635 Březina Jindřich TJ Sokol Sendražice A 1926 1
2009/2010 6 BIOMEDICA Říčany F 1635 Doležal Jan Sokol Český Brod B 1960 0
2009/2010 5 BIOMEDICA Říčany F 1635 Stehlík Jiří Sokol Kolín C 2008 0
2009/2010 3 BIOMEDICA Říčany F 1635 Kubaljak Jaromír TJ Sokol Benešov 1928 1
2008/2009 9 TJ Tourist Biomedica Říčany G 1636 Jirásek Michael Sokol Český Brod C 1464 ½
2008/2009 8 TJ Tourist Biomedica Říčany G 1636 Horký Pavel ŠK Spartak Čelakovice A 1982 0
2008/2009 6 TJ Tourist Biomedica Říčany G 1636 Kubíček Jindřich TJ Sokol Pečky D 1791 0
2008/2009 5 TJ Tourist Biomedica Říčany G 1636 Tesař Patrik DDM Nymburk A 1706 1
2008/2009 3 TJ Tourist Biomedica Říčany G 1636 Kalík Jan DDM Kolín A 1879 1
2008/2009 2 TJ Tourist Biomedica Říčany G 1636 Křepelka Petr TJ Sokol Sendražice C 1612 ½
2008/2009 1 TJ Tourist Biomedica Říčany G 1636 Pecák Ondřej ŠK Kostelec n / ČL C 1422 0
2007/2008 9 Biomedica Říčany C 1601 Lánský Petr MONTAKO Kralupy n.V. A 1714 ½
2006/2007 6 Biomedica Říčany C 1608 Pavlíček Jan Bohemia Poděbrady 1801 1
2006/2007 3 Biomedica Říčany C 1608 Hroník Petr Jawa Brodce 1770 0
2006/2007 1 Biomedica Říčany C 1608 Vinklárek Ondřej Stadion Kutná Hora 2056 0
2006/2007 8 Biomedica Říčany F 1608 Kořínek Jan Sokol Postupice 1580 0
2005/2006 11 Říčany C 1586 Hašek Tomáš Vlašim 1743 0
2005/2006 10 Říčany C 1586 Křenek Pavel Sendražice 1684 ½
2005/2006 5 Říčany C 1586 Svoboda Jaromír Brodce 1995 0
2005/2006 3 Říčany C 1586 Marouš Roman Benešov 1861 0
2005/2006 1 Říčany C 1586 Baláček Tadeáš Kolín B 1819 1
2004/2005 11 BIOMEDICA Říčany D 1587 Petrů Jiří Kostelec n.Č.l.B 1509 0
2004/2005 10 BIOMEDICA Říčany D 1587 Fabián Vladimír Sokol Pečky B 1738 0
2004/2005 8 BIOMEDICA Říčany D 1587 Dědík Zdeněk Sokol Nymburk B 1571 1
2004/2005 7 BIOMEDICA Říčany D 1587 Medřický Jaroslav Sokol Struhařov 1
2004/2005 5 BIOMEDICA Říčany D 1587 Laube Miloslav Kavalier Sázava A 1488 1
2004/2005 3 BIOMEDICA Říčany D 1587 Baláček Petr Sokol Kolín D 1
2003/2004 11 Biomedica Říčany D 1534 Lajsek Tomáš Stad.Kutná Hora B 1562 1
2003/2004 7 Biomedica Říčany D 1534 Panchartková Dominika Kavalier Sázava 1
2003/2004 5 Biomedica Říčany D 1534 Slanina Michal Sokol Kolín G 1468 1
2003/2004 4 Biomedica Říčany D 1534 Filip Jaroslav Sokol Benešov C 1
2003/2004 2 Biomedica Říčany D 1534 Křenek Pavel Sokol Sendražice A 1727 ½
2003/2004 9 Biomedica Říčany B 1534 Postupa Pavel Joly Lysá n/L B 1826 0
2003/2004 6 Biomedica Říčany B 1534 Hamrník Jan Stad. Kutná Hora A 1848 1