Hráč Mrázek Martin

Mrázek Martin

User Pic
Jméno: Mrázek Martin
Oddíl: Šachový klub Bohnice
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1511
Elo mezinárodní: 1502
ID: 39050
FIDE ID: 393177
Rok narození: 1962
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 9 ŠK Bohnice C 1502 1544 Řepa Václav Šachový klub Praha 4 C 1633 1534 0 soutěž
2019/2020 8 ŠK Bohnice C 1502 1544 Ochová Zdeňka SK Újezd nad Lesy 1638 1611 0 soutěž
2019/2020 7 ŠK Bohnice C 1502 1544 Hosová Sandra Sokol Nebušice 1291 1371 0 soutěž
2019/2020 5 ŠK Bohnice C 1502 1544 Šulc Radovan TJ Zora Praha z.s. 0 1557 1 soutěž
2019/2020 4 ŠK Bohnice C 1502 1544 Bára Josef ŠK DP Praha G - EA Hotels 1406 1477 0 soutěž
2019/2020 3 ŠK Bohnice C 1502 1544 Staněk Václav LR Expres 1751 1754 0 soutěž
2019/2020 2 ŠK Bohnice C 1502 1544 Žáček Martin Sokol Vršovice F 1365 1402 1 soutěž
2019/2020 1 ŠK Bohnice C 1502 1544 Unichess F 1 soutěž
2019/2020 9 ŠK Bohnice D 1502 1544 Kohout Filip TJ Kobylisy G 0 1315 1 soutěž
2019/2020 8 ŠK Bohnice D 1502 1544 Vohralík Vítězslav USK Praha C 1762 1747 0 soutěž
2019/2020 7 ŠK Bohnice D 1502 1544 Šlechta Karel ŠK Sokol Vyšehrad H 1860 1874 ½ soutěž
2019/2020 6 ŠK Bohnice D 1502 1544 Plicka Petr ŠK DP Praha H - PORG 1805 1846 0 soutěž
2019/2020 5 ŠK Bohnice D 1502 1544 Vimpel Jiří LR Pára 1894 1824 0 soutěž
2019/2020 4 ŠK Bohnice D 1502 1544 Keprta Stanislav TJ Bohemians G 1858 1840 0 soutěž
2019/2020 2 ŠK Bohnice D 1502 1544 Staněk Václav Dukla G 1575 1591 0 soutěž
2019/2020 1 ŠK Bohnice D 1502 1544 Štola Stanislav ŠK Mlejn A 1694 1716 0 soutěž
2018/2019 8 Šachový klub Bohnice - C 1502 1519 Kuzin Jiří ŠK Mlejn B 0 1416 ½ soutěž
2018/2019 7 Šachový klub Bohnice - C 1502 1519 Halla Jiří Dukla E 1793 1782 0 soutěž
2018/2019 4 Šachový klub Bohnice - C 1502 1519 Váša Miroslav SK Újezd nad Lesy 0 1001 0 soutěž
2018/2019 1 Šachový klub Bohnice - C 1502 1519 Doležal Oldřich GROP - E 0 0 1 soutěž
2018/2019 3 Šachový klub Bohnice - B 1502 1519 Leština Petr ŠK DP Praha H - PORG 0 1119 1 soutěž
2018/2019 11 Šachový klub Bohnice - D 1502 1519 Tomíšek Petr USK Praha B 1819 1777 ½ soutěž
2018/2019 10 Šachový klub Bohnice - D 1502 1519 Benda Jiří ŠO Praga Praha D 0 1668 0 soutěž
2018/2019 9 Šachový klub Bohnice - D 1502 1519 Kosina Jakub ŠK DP Praha G 0 1846 0 soutěž
2018/2019 8 Šachový klub Bohnice - D 1502 1519 Košťál Zdislav ŠK Loko Praha D 1611 1680 0 soutěž
2018/2019 7 Šachový klub Bohnice - D 1502 1519 Štola Stanislav ŠK Mlejn A 0 1704 ½ soutěž
2018/2019 6 Šachový klub Bohnice - D 1502 1519 Paulovič Michal Dukla G 0 1384 0 soutěž
2018/2019 5 Šachový klub Bohnice - D 1502 1519 May David TJ Bohemians Praha H 1536 1671 1 soutěž
2018/2019 4 Šachový klub Bohnice - D 1502 1519 Kalaidzidis Mikis TJ Kobylisy F 0 1540 1 soutěž
2018/2019 3 Šachový klub Bohnice - D 1502 1519 Palla Ivan SK OAZA Praha G 1513 1499 ½ soutěž
2018/2019 2 Šachový klub Bohnice - D 1502 1519 Smolka Josef SK Lokomotiva Radlice A 1757 1796 0 soutěž
2018/2019 1 Šachový klub Bohnice - D 1502 1519 Vokůrka František GROP - F 0 1556 1 soutěž
2017/2018 6 ŠK Bohnice B 1502 1522 Veselý Vladislav TJ Bohemians Praha E 1584 1667 ½ soutěž
2017/2018 5 ŠK Bohnice B 1502 1522 Zimovčák Zdeněk TJ Pankrác F 1614 1644 1 soutěž
2017/2018 11 ŠK Bohnice C 1502 1522 Trojánek Jan USK Praha C 0 1541 0 soutěž
2017/2018 10 ŠK Bohnice C 1502 1522 Lukeš Martin SK OAZA Praha E 1625 1608 0 soutěž
2017/2018 9 ŠK Bohnice C 1502 1522 Haase Tomáš ŠK DP Praha G 0 1275 1 soutěž
2017/2018 8 ŠK Bohnice C 1502 1522 Novotný Miroslav ŠO Praga Praha C 0 1756 ½ soutěž
2017/2018 4 ŠK Bohnice C 1502 1522 Dolejš Jakub TJ Kobylisy F 1403 1419 1 soutěž
2017/2018 1 ŠK Bohnice C 1502 1522 Plate Marion Helga ŠK Mlejn A 1531 1538 0 soutěž
2017/2018 11 ŠK Bohnice D 1502 1522 Pacovský Ota ŠK Mahrla Praha C 1849 1878 ½ soutěž
2017/2018 8 ŠK Bohnice D 1502 1522 Sedláčková Janka Šachový klub Praha 4 B 1521 1613 ½ soutěž
2017/2018 7 ŠK Bohnice D 1502 1522 Pilař Radek SK Lokomotiva Radlice C 1683 1640 ½ soutěž
2017/2018 6 ŠK Bohnice D 1502 1522 Trochta Vojtěch GROP E 1828 1836 0 soutěž
2017/2018 4 ŠK Bohnice D 1502 1522 Dušek Richard SK Rapid Praha A 1823 1803 0 soutěž
2017/2018 3 ŠK Bohnice D 1502 1522 Brenner David TJ Kobylisy G 0 1722 0 soutěž
2017/2018 2 ŠK Bohnice D 1502 1522 Bayer Petr TJ Zora Praha z.s. 0 1517 ½ soutěž
2017/2018 1 ŠK Bohnice D 1502 1522 Jahoda Ladislav ŠO TJ Dukla Praha E 1876 1849 ½ soutěž
2016/2017 11 ŠK Bohnice D 1727 1613 Steiner Juraj Steinitz - Makabi 2045 1945 0 soutěž
2016/2017 10 ŠK Bohnice D 1727 1613 Votava Miroslav Sokol Praha Vršovice F 1820 0 soutěž
2016/2017 9 ŠK Bohnice D 1727 1613 Valenta Lukáš SK OAZA Praha F 1589 1614 0 soutěž
2016/2017 8 ŠK Bohnice D 1727 1613 Červenka Jan ŠO TJ Dukla Praha E 1980 1975 ½ soutěž
2016/2017 7 ŠK Bohnice D 1727 1613 Zimák Karel ŠK DP Praha C 1789 1771 0 soutěž
2016/2017 6 ŠK Bohnice D 1727 1613 Hájek Jiří Šachový klub Praha 4 B 1784 ½ soutěž
2016/2017 5 ŠK Bohnice D 1727 1613 Kočí Martin SK Lokomotiva Radlice B 1814 1796 ½ soutěž
2016/2017 4 ŠK Bohnice D 1727 1613 Kudrna Miroslav ŠK Sokol Vyšehrad I 1579 1 soutěž
2016/2017 3 ŠK Bohnice D 1727 1613 Bára Josef ŠK PORG Praha 1586 0 soutěž
2016/2017 1 ŠK Bohnice D 1727 1613 Císař Jiří ŠO Praga Praha C 1731 0 soutěž
2016/2017 2 ŠK Bohnice B 1727 1613 Jakuš Lubomír ŠK Mahrla Praha B 1619 1540 0 soutěž
2016/2017 11 ŠK Bohnice C 1727 1613 Špirhanzl Radek Šachový klub Praha 4 A 1549 ½ soutěž
2016/2017 10 ŠK Bohnice C 1727 1613 Průcha Dominik TJ Pankrác G 1 soutěž
2016/2017 9 ŠK Bohnice C 1727 1613 Trojánek Jan USK Praha C 1485 0 soutěž
2016/2017 7 ŠK Bohnice C 1727 1613 Hubal Luboš TJ Bohemians Praha G 1488 0 soutěž
2016/2017 6 ŠK Bohnice C 1727 1613 Král Vratislav ŠK Praha - Smíchov D 1601 0 soutěž
2016/2017 5 ŠK Bohnice C 1727 1613 Bára Josef ŠK DP Praha - EA Hotels II 1586 ½ soutěž
2016/2017 3 ŠK Bohnice C 1727 1613 Mykiska Vojtěch ŠK Sokol Vyšehrad H 1570 1 soutěž
2015/2016 9 ŠK Bohnice B 1727 1613 Kühnl Eduard DDM Praha 6 B 1708 0 soutěž
2015/2016 6 ŠK Bohnice B 1727 1613 Bečvář Pavel TJ Praga Praha C 1638 1724 0 soutěž
2015/2016 4 ŠK Bohnice B 1727 1613 Richtr Karel ŠO TJ Dukla Praha D 1855 1825 0 soutěž
2015/2016 11 ŠK Bohnice C 1727 1613 Filip Petr Sokol Praha-Kobylisy F 1348 0 soutěž
2015/2016 9 ŠK Bohnice C 1727 1613 Vaško Pavel TJ Bohemians Praha G 1605 0 soutěž
2015/2016 8 ŠK Bohnice C 1727 1613 Procházka Ivan USK Praha C 1725 ½ soutěž
2015/2016 7 ŠK Bohnice C 1727 1613 Chaloupka Josef TJ Praga Praha E 1689 0 soutěž
2015/2016 5 ŠK Bohnice C 1727 1613 Šuráň Jan ŠK PORG Praha 1619 1 soutěž
2015/2016 4 ŠK Bohnice C 1727 1613 Bach Jaroslav SK OAZA Praha G 1165 1 soutěž
2015/2016 2 ŠK Bohnice C 1727 1613 Schmidt Karel SK Lokomotiva Radlice C 1718 1572 0 soutěž
2015/2016 9 ŠK Bohnice D 1727 1613 Vandas Karel ŠK Smíchov D 1707 ½ soutěž
2015/2016 8 ŠK Bohnice D 1727 1613 Kadlec Adam ŠK Sokol Vyšehrad G 1897 0 soutěž
2015/2016 7 ŠK Bohnice D 1727 1613 Izzo Pierfrancesco ŠK Loko Praha D 1657 ½ soutěž
2015/2016 6 ŠK Bohnice D 1727 1613 Bartoň Milan TJ Praga Praha F 1762 1809 0 soutěž
2015/2016 5 ŠK Bohnice D 1727 1613 Vykypěl Michal TJ Pankrác G 1635 0 soutěž
2015/2016 4 ŠK Bohnice D 1727 1613 Votruba Petr SK Rapid Praha A 1831 1944 0 soutěž
2015/2016 3 ŠK Bohnice D 1727 1613 Kříž Jiří GROP E 1704 ½ soutěž
2015/2016 2 ŠK Bohnice D 1727 1613 Pilař Radek SK Lokomotiva Radlice D 1689 1646 1 soutěž
2015/2016 1 ŠK Bohnice D 1727 1613 Štván Marek DDM Praha 6 C 1690 1646 ½ soutěž
2014/2015 7 ŠK Bohnice B 1727 1727 Čermák Luděk GROP Classic.Chess 1966 1918 0 soutěž
2014/2015 6 ŠK Bohnice B 1727 1727 Klímek Petr TJ Pankrác E 1884 1859 0 soutěž
2014/2015 2 ŠK Bohnice B 1727 1727 Izzo Pierfrancesco SK LISA A 1666 ½ soutěž
2014/2015 9 ŠK Bohnice C 1727 1727 Kuneš Vladimír SK Lokomotiva Radlice C 1837 0 soutěž
2014/2015 8 ŠK Bohnice C 1727 1727 Jícha Tomáš ŠK Mlejn B 1546 0 soutěž
2014/2015 7 ŠK Bohnice C 1727 1727 Medek Karel ŠK Praha 4 A 1694 0 soutěž
2014/2015 6 ŠK Bohnice C 1727 1727 Lukeš Martin SK OAZA Praha F 1360 1 soutěž
2014/2015 5 ŠK Bohnice C 1727 1727 Hála Richard TJ Praga Praha F 1593 ½ soutěž
2014/2015 4 ŠK Bohnice C 1727 1727 Žigala Štefan ŠK Teplárna A 1572 ½ soutěž
2014/2015 3 ŠK Bohnice C 1727 1727 Jakuš Lubomír ŠK Mahrla Praha C 1500 1 soutěž
2014/2015 2 ŠK Bohnice C 1727 1727 Cvak Rudolf ŠK Sokol Vyšehrad H 1435 1 soutěž
2014/2015 1 ŠK Bohnice C 1727 1727 Bluma Bedřich GROP G 1498 1 soutěž
2013/2014 9 ŠK Bohnice C 1404 Lhotská Anna SK OAZA Praha F 1250 1 soutěž
2013/2014 8 ŠK Bohnice C 1404 Páťal Luboš TJ Pankrác F 1631 ½ soutěž
2013/2014 7 ŠK Bohnice C 1404 Hovorová Veronika ŠK Sokol Vyšehrad H 1543 ½ soutěž
2013/2014 6 ŠK Bohnice C 1404 Blahut Aleš ŠK PORG D 1563 1 soutěž
2013/2014 5 ŠK Bohnice C 1404 SK Lokomotiva Radlice C 1 soutěž
2013/2014 4 ŠK Bohnice C 1404 Hála Slavoj TJ Praga Praha G 1518 1 soutěž
2013/2014 3 ŠK Bohnice C 1404 Vaško Pavel Bohemians Praha F 1547 ½ soutěž
2013/2014 2 ŠK Bohnice C 1404 Orna Jan Sokol Praha-Kobylisy F 1416 ½ soutěž
2013/2014 1 ŠK Bohnice C 1404 Kutil Pavel ŠK Smíchov D 1277 0 soutěž