Hráč Havlíček Pavel

Havlíček Pavel

User Pic
Jméno: Havlíček Pavel
Oddíl: Klub šachistů Říčany 1925
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1509
Elo mezinárodní: 1570
ID: 10474
FIDE ID: 319392
Rok narození: 1962
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 2 Klub šachistů Říčany 1925 D 1572 1516 Straka Jaroslav Klub šachistů Říčany 1925 C 2002 2011 0
2018/2019 6 Klub šachistů Říčany 1925 G 1570 1515 Králík Vladimír Šachový klub Příbram Baník B 0 1790 0
2018/2019 4 Klub šachistů Říčany 1925 G 1570 1516 Černý Jiří JAWA Brodce B 1830 1730 0
2017/2018 9 Klub šachistů Říčany 1925 G 1638 1579 Feierfeil Jiří JAWA Brodce B 1809 1806 1
2017/2018 8 Klub šachistů Říčany 1925 G 1638 1579 Kováříková Eliška Šachový klub Příbram Baník C 1211 1209 0
2017/2018 7 Klub šachistů Říčany 1925 G 1638 1579 Našinec Zdeněk TJ Sokol Struhařov A 0 0 1
2017/2018 6 Klub šachistů Říčany 1925 G 1638 1579 Řeřábek Jaroslav TJ Kavalier Sázava A 1684 1631 ½
2017/2018 5 Klub šachistů Říčany 1925 G 1638 1579 Hoke Miloslav Sokol Neveklov 0 1312 1
2017/2018 4 Klub šachistů Říčany 1925 G 1638 1579 Mandovec Jiří ŠK KDJS Sedlčany B 1607 1539 ½
2017/2018 3 Klub šachistů Říčany 1925 G 1638 1579 Kamenický Stanislav Šachový klub Příbram Baník B 0 1179 1
2017/2018 2 Klub šachistů Říčany 1925 G 1638 1579 Studzinski Boleslav KŠ Stříbrná Skalice A 1678 1591 0
2017/2018 1 Klub šachistů Říčany 1925 G 1638 1579 Kótka Tomáš Klub šachistů Říčany 1925 F 0 1535 ½
2015/2016 6 Klub šachistů Říčany 1925 E 1647 1617 Zeisek Václav ŠK Jince A 1579 0
2015/2016 3 Klub šachistů Říčany 1925 E 1647 1617 Mandovec Antonín ŠK KDJS Sedlčany A 1680 0
2015/2016 2 Klub šachistů Říčany 1925 E 1647 1617 Hlavnička Karel Klub šachistů Říčany 1925 F 1924 0
2015/2016 1 Klub šachistů Říčany 1925 E 1647 1617 Frischmann Otto JAWA Brodce B 1795 1756 0
2015/2016 3 Klub šachistů Říčany 1925 E 1647 1617 Zvolenský David JAWA Brodce B 1585 1567 0
2015/2016 2 Klub šachistů Říčany 1925 E 1647 1617 Beneš Karel ŠK Příbram - Baník B 1644 1651 ½
2014/2015 10 KŠ Říčany 1925 E 1685 1638 Civín Dominik ŠK Řevnice A 1697 1777 0
2014/2015 9 KŠ Říčany 1925 E 1685 1638 Švadlenka Jaroslav ŠK Merkur Kladno A 1977 1982 ½
2014/2015 8 KŠ Říčany 1925 E 1685 1638 Bouda Karel DDM Slaný-ŠK Velvary 1788 0
2014/2015 7 KŠ Říčany 1925 E 1685 1638 Král Pavel JAWA Brodce A 1802 1802 0
2014/2015 6 KŠ Říčany 1925 E 1685 1638 Sedlák Luděk Caissa Úholičky B 1929 1947 ½
2014/2015 5 KŠ Říčany 1925 E 1685 1638 Mruškovič Radoslav ŠK Zdice A 1986 0
2014/2015 4 KŠ Říčany 1925 E 1685 1638 Mleziva Miloslav Sokol Buštěhrad A 1732 0
2014/2015 3 KŠ Říčany 1925 E 1685 1638 Palas Aleš TJ Neratovice C 1949 1965 0
2014/2015 2 KŠ Říčany 1925 E 1685 1638 Müller Jan Český Lev Kolešovice A 1786 1782 0
2014/2015 1 KŠ Říčany 1925 E 1685 1638 Plháček Václav Sokol Hostivice A 1798 1796 1
2014/2015 8 Klub šachistů Říčany 1925 C 1685 1638 Kučera Vladimír Cayman Pharma Neratovice B 1951 1947 0
2014/2015 1 Klub šachistů Říčany 1925 C 1685 1638 Cozl David Šachový klub Rakovník 2009 2000 0
2013/2014 7 TcJ Sokol Benešov A 1681 1650 Vávra Stanislav ŠK Pravonín A 1774 0
2013/2014 6 TcJ Sokol Benešov A 1681 1650 Vilímová Julie Stříbrná Skalice A 1580 1710 0
2013/2014 5 TcJ Sokol Benešov A 1681 1650 Már Tomáš Klub šachistů Říčany 1925 F 1612 0
2013/2014 4 TcJ Sokol Benešov A 1681 1650 Závůrka Vladimír TJ Kavalier Sázava A 1635 0
2013/2014 3 TcJ Sokol Benešov A 1681 1650 Maroušek Jiří ŠK KDJS Sedlčany A 1767 1
2013/2014 2 TcJ Sokol Benešov A 1681 1650 Laubacher Luděk Sokol Neveklov A 1595 1
2013/2014 1 TcJ Sokol Benešov A 1681 1650 Frischmann Otto JAWA Brodce B 1777 1726 0
2013/2014 4 Klub šachistů Říčany 1925 C 1681 1650 Jiroušek Filip Klub šachistů Říčany 1925 D 1776 1817 ½
2013/2014 2 Klub šachistů Říčany 1925 C 1681 1650 Frischmann Otto JAWA Brodce A 1777 1726 ½
2012/2013 11 TcJ Sokol Benešov A 1683 1629 Stehlík Jiří TJ Sparta Kutná Hora B 1769 1780 0
2012/2013 10 TcJ Sokol Benešov A 1683 1629 Laube Miloslav TJ Kavalier Sázava A 1422 1
2012/2013 9 TcJ Sokol Benešov A 1683 1629 Hruška Jiří ŠK KDJS Sedlčany A 1741 1
2012/2013 8 TcJ Sokol Benešov A 1683 1629 Schill Daniel Sokol Neveklov A 1356 1
2012/2013 7 TcJ Sokol Benešov A 1683 1629 Uhlíř Václav TJ Sokol Sendražice B 1822 1839 0
2012/2013 5 TcJ Sokol Benešov A 1683 1629 Vanc Vladimír SK Slavoj Čáslav A 1473 1
2012/2013 4 TcJ Sokol Benešov A 1683 1629 Feierfeil Jiří JAWA Brodce B 1856 1873 1
2012/2013 3 TcJ Sokol Benešov A 1683 1629 Hašek Tomáš TJ Spartak Vlašim B 1802 1820 0
2012/2013 2 TcJ Sokol Benešov A 1683 1629 Krausová Soňa Stříbrná Skalice A 1000 1
2012/2013 1 TcJ Sokol Benešov A 1683 1629 Vávra Stanislav ŠK Pravonín A 1770 0
2012/2013 10 Klub šachistů Říčany 1925 D 1683 1629 Chmelík Ladislav Šachklub města Dobrovice B 1774 1765 0
2012/2013 9 Klub šachistů Říčany 1925 D 1683 1629 Klein Milan Sokol Mladá Boleslav B 1943 1943 1
2012/2013 8 Klub šachistů Říčany 1925 D 1683 1629 Macek Kamil Sokol Kolín C 1989 2003 0
2012/2013 7 Klub šachistů Říčany 1925 D 1683 1629 Kubíček Jindřich Sokol Pečky A 1781 0
2012/2013 6 Klub šachistů Říčany 1925 D 1683 1629 Hamrník Jan Sokol Sendražice A 1819 0
2012/2013 5 Klub šachistů Říčany 1925 D 1683 1629 Šilhánek Jindřich ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1728 1728 0
2012/2013 4 Klub šachistů Říčany 1925 D 1683 1629 Procházka Jaroslav JAWA Brodce A 1832 1873 0
2012/2013 3 Klub šachistů Říčany 1925 D 1683 1629 Kočí František TJ AŠ Mladá Boleslav A 1612 1
2012/2013 1 Klub šachistů Říčany 1925 D 1683 1629 Mazánek David JOLY Lysá n.Labem D 1948 1864 ½
2011/2012 11 Klub šachistů Říčany 1925 E 1728 1715 Teichmann Čeněk TJ Sokol Sendražice B 1829 0
2011/2012 10 Klub šachistů Říčany 1925 E 1728 1715 Woitsch Marek ŠK Medvědi Zvole A 1771 0
2011/2012 9 Klub šachistů Říčany 1925 E 1728 1715 Lalouček Miroslav ŠK Pravonín 1682 0
2011/2012 8 Klub šachistů Říčany 1925 E 1728 1715 Feierfeil Jiří JAWA Brodce B 1858 1923 0
2011/2012 7 Klub šachistů Říčany 1925 E 1728 1715 Bednařík Radovan Sokol Český Brod B 1754 0
2011/2012 6 Klub šachistů Říčany 1925 E 1728 1715 Nguyen Martin TJ Sokol Benešov 1745 1729 0
2011/2012 5 Klub šachistů Říčany 1925 E 1728 1715 Stehlík Jiří TJ Sparta Kutná Hora B 1784 1814 1
2011/2012 4 Klub šachistů Říčany 1925 E 1728 1715 Dušek Vladimír Sokol Kolín D 1714 1710 0
2011/2012 3 Klub šachistů Říčany 1925 E 1728 1715 Pýchová Nela Dolní Kralovice A 1701 1785 0
2011/2012 2 Klub šachistů Říčany 1925 E 1728 1715 Adamík František Klub šachistů Říčany 1925 F 1891 1850 ½
2011/2012 1 Klub šachistů Říčany 1925 E 1728 1715 Laubacher Luděk Sokol Neveklov 1559 0
2011/2012 11 Klub šachistů Říčany 1925 D 1728 1715 Teichmann Čeněk Sokol Sendražice A 1829 0
2011/2012 10 Klub šachistů Říčany 1925 D 1728 1715 Pýchová Nela Spartak Vlašim B 1701 1785 0
2011/2012 9 Klub šachistů Říčany 1925 D 1728 1715 Kubíček Jindřich Sokol Pečky A 1772 0
2011/2012 8 Klub šachistů Říčany 1925 D 1728 1715 Berg Antonín Sokol Struhařov A 1856 1854 ½
2011/2012 7 Klub šachistů Říčany 1925 D 1728 1715 Daniel Jiří JOLY Lysá n.L. D 1868 1871 1
2011/2012 6 Klub šachistů Říčany 1925 D 1728 1715 Hochman Jan SK Pyrit Příbram B 1626 1672 ½
2011/2012 5 Klub šachistů Říčany 1925 D 1728 1715 Gabriel Jan Sokol Kolín C 1761 0
2011/2012 4 Klub šachistů Říčany 1925 D 1728 1715 Frischmann Otto JAWA Brodce A 1790 1790 0
2011/2012 3 Klub šachistů Říčany 1925 D 1728 1715 Šilhánek Jindřich ŠK Kostelec nad Č.l. B 1726 ½
2011/2012 2 Klub šachistů Říčany 1925 D 1728 1715 Vitouš Milan Klub šachistů Říčany 1925 C 1886 1879 ½
2011/2012 1 Klub šachistů Říčany 1925 D 1728 1715 Šimek Václav Sokol Český Brod A 1812 1800 0
2010/2011 11 Klub šachistů Říčany 1925 F 1754 Sládek Oldřich Sokol Neveklov A 2056 0
2010/2011 10 Klub šachistů Říčany 1925 F 1754 Stolz Lubor ŠK Zdice A 1923 ½
2010/2011 9 Klub šachistů Říčany 1925 F 1754 Lažánek Jan Joly Lysá nad Labem E 1928 0
2010/2011 8 Klub šachistů Říčany 1925 F 1754 Dupák Jaroslav ŠK Příbram Baník A 1808 0
2010/2011 7 Klub šachistů Říčany 1925 F 1754 Makeš Martin Spartak Dolní Kralovice A 2066 0
2010/2011 6 Klub šachistů Říčany 1925 F 1754 Straka Vojtěch ŠK Medvědi Zvole A 2058 0
2010/2011 5 Klub šachistů Říčany 1925 F 1754 Bodický Michal SK Pyrit Příbram C 1731 1
2010/2011 4 Klub šachistů Říčany 1925 F 1754 Steiner Juraj ŠK Řevnice A 1936 ½
2010/2011 3 Klub šachistů Říčany 1925 F 1754 Hrdina Robin TJ Spartak Vlašim B 1909 0
2010/2011 2 Klub šachistů Říčany 1925 F 1754 Košata František Klub šachistů Říčany 1925 E 1843 1
2010/2011 1 Klub šachistů Říčany 1925 F 1754 Macků Emil TJ Sokol Benešov A 1995 0
2010/2011 11 Klub šachistů Říčany 1925 D 1754 Matoušek Libor Stadion Kutná Hora B 1751 1
2010/2011 10 Klub šachistů Říčany 1925 D 1754 Holub Milan JAWA Brodce B 2047 0
2010/2011 8 Klub šachistů Říčany 1925 D 1754 Sobotka Jiří Sokol Nymburk A 1929 0
2010/2011 7 Klub šachistů Říčany 1925 D 1754 Forman Miroslav Kostelec nad Č.l. B 1877 0
2010/2011 6 Klub šachistů Říčany 1925 D 1754 Fiala Jan Sokol Český Brod A 1886 0
2010/2011 5 Klub šachistů Říčany 1925 D 1754 Vlasák Jiří Sokol Kolín C 1882 0
2010/2011 4 Klub šachistů Říčany 1925 D 1754 Malý Filip Klub šachistů Říčany 1925 C 2016 0
2010/2011 3 Klub šachistů Říčany 1925 D 1754 Pechoč Bohumil SK Pyrit Příbram B 2067 0
2010/2011 2 Klub šachistů Říčany 1925 D 1754 Borůvka Radim Sokol Struhařov A 1848 ½
2010/2011 1 Klub šachistů Říčany 1925 D 1754 Hudec Ondřej Sokol Pečky A 1913 0
2009/2010 9 TJ Tourist Biomedikaca Říčany G 1756 Mrázek Vladimír TJ Sokol Sendražice B 1955 1
2009/2010 8 TJ Tourist Biomedikaca Říčany G 1756 Štegl Petr TJ Sokol Pečky C 1808 0
2009/2010 7 TJ Tourist Biomedikaca Říčany G 1756 Gabriel Jan Sokol Kolín D 1808 0
2009/2010 6 TJ Tourist Biomedikaca Říčany G 1756 Poborský Josef Slavoj Čáslav A 1956 1
2009/2010 5 TJ Tourist Biomedikaca Říčany G 1756 Vokolek Jaroslav TJ Stadion Kutná Hora C 1906 0
2009/2010 4 TJ Tourist Biomedikaca Říčany G 1756 Jíša Luboš ŠK Kostelec n/ČL C 1581 1
2009/2010 3 TJ Tourist Biomedikaca Říčany G 1756 Kubíček Jindřich TJ Sokol Pečky D 1807 1
2009/2010 2 TJ Tourist Biomedikaca Říčany G 1756 Vagenknecht Josef TJ Sokol Sendražice C 1731 0
2009/2010 1 TJ Tourist Biomedikaca Říčany G 1756 Jirásek Michael Sokol Český Brod C 1561 ½
2009/2010 11 BIOMEDICA Říčany D 1756 Koyš Milan ŠK Kostelec nad Č.l. 2057 0
2009/2010 10 BIOMEDICA Říčany D 1756 Havelka Petr ŠK KDJS Sedlčany A 1919 0
2009/2010 9 BIOMEDICA Říčany D 1756 Poborský Josef TJ Sokol Sendražice A 1956 0
2009/2010 8 BIOMEDICA Říčany D 1756 Koudelka Ivan Sokol Český Brod B 2018 ½
2009/2010 7 BIOMEDICA Říčany D 1756 Lacina Ladislav BIOMEDICA Říčany F 1702 0
2009/2010 6 BIOMEDICA Říčany D 1756 Stehlík Jiří Sokol Kolín C 2008 0
2009/2010 5 BIOMEDICA Říčany D 1756 Holub Milan JAWA Brodce B 2104 0
2009/2010 4 BIOMEDICA Říčany D 1756 Macků Emil TJ Sokol Benešov 1957 1
2009/2010 3 BIOMEDICA Říčany D 1756 Píša Ivo TJ Sokol Pečky A 1761 1
2009/2010 2 BIOMEDICA Říčany D 1756 Skalický Tomáš BIOMEDICA Říčany E 1946 0
2009/2010 1 BIOMEDICA Říčany D 1756 Hrdina Robin Spartak Vlašim B 2048 0
2008/2009 11 Biomedica Říčany D 1786 Sládek Oldřich JAWA Brodce A 1861 0
2008/2009 10 Biomedica Říčany D 1786 Popelka Pavel ŠK Kralupy 1785 0
2008/2009 9 Biomedica Říčany D 1786 Rychlý Václav Pyrit Příbram B 1508 0
2008/2009 8 Biomedica Říčany D 1786 Obrázek Karel Sokol Hostivice A 1844 ½
2008/2009 7 Biomedica Říčany D 1786 Berchtold Petr Sokol Struhařov 1767 ½
2008/2009 5 Biomedica Říčany D 1786 Mašek Miroslav Spartak Žebrák 2200 0
2008/2009 4 Biomedica Říčany D 1786 Horák Vladimír TRW autoel. Vlašim 2073 0
2008/2009 1 Biomedica Říčany D 1786 Pospíšil Martin Biomedica Říčany B 1819 ½
2008/2009 11 Biomedica Říčany F 1786 Fabián Vladimír Sokol Český Brod B 1752 1
2008/2009 10 Biomedica Říčany F 1786 Horák Vladimír Spartak Vlašim B 2073 ½
2008/2009 9 Biomedica Říčany F 1786 Kaplan Tomáš Sokol Kolín C 2005 1
2008/2009 8 Biomedica Říčany F 1786 Holub Milan JAWA Brodce B 2102 0
2008/2009 7 Biomedica Říčany F 1786 Vocilka Jiří Stadion Kutná Hora B 1877 ½
2008/2009 6 Biomedica Říčany F 1786 Eisner Oldřich Sokol Pečky A 1889 0
2008/2009 5 Biomedica Říčany F 1786 Skácel Jan Sokol Benešov A 2057 0
2008/2009 4 Biomedica Říčany F 1786 Uhlíř Václav Sokol Sendražice B 1827 ½
2008/2009 3 Biomedica Říčany F 1786 Poborský Josef Slavoj Čáslav 1980 0
2008/2009 2 Biomedica Říčany F 1786 Košata František Biomedica Říčany E 1900 ½
2007/2008 10 Biomedica Říčany C 1638 Švadlenka Jaroslav ŠK Kladno A 2012 0
2007/2008 6 Biomedica Říčany C 1638 Innemann František TRW autoelektronika Vlašim 1906 0
2007/2008 3 Biomedica Říčany C 1638 Hataš Radim Caissa Úholičky 1504 0
2007/2008 2 Biomedica Říčany C 1638 Pospěch Roman Biomedica Říčany B 1987 ½
2007/2008 8 TJ Tourist Biomedica Říčany E 1638 Kubíček Miloš TJ Sokol Pečky B 1645 0
2007/2008 7 TJ Tourist Biomedica Říčany E 1638 Žádník Štěpán TJ Tourist Biomedica Říčany F 1250 1
2007/2008 6 TJ Tourist Biomedica Říčany E 1638 Tyko Josef Sokol Kolín C 1892 0
2007/2008 5 TJ Tourist Biomedica Říčany E 1638 Vávra Stanislav Spartak Vlašim B 1713 1
2007/2008 4 TJ Tourist Biomedica Říčany E 1638 Maatová Alice ŠK Medvědi Zvole A 1
2007/2008 3 TJ Tourist Biomedica Říčany E 1638 Nosek Stanislav Stadion Kutná Hora B 1943 0
2007/2008 2 TJ Tourist Biomedica Říčany E 1638 Brož Karel ŠK KDJS Sedlčany A 0
2007/2008 1 TJ Tourist Biomedica Říčany E 1638 Turek František TJ Tourist Biomedica Říčany D 1469 0
2006/2007 11 BIOMEDICA Říčany E 1599 Kudrna Ivo TJ Sokol Benešov B 1517 1
2006/2007 10 BIOMEDICA Říčany E 1599 Vejvoda Jindřich Sokol Kolín C 1548 1
2006/2007 9 BIOMEDICA Říčany E 1599 Dvořák Jan JAWA Brodce B 1450 1
2006/2007 8 BIOMEDICA Říčany E 1599 Dobiáš Jaroslav TJ Sokol Pečky B 1504 ½
2006/2007 7 BIOMEDICA Říčany E 1599 Pazdera Jaroslav TJ Spartak Vlašim B 1663 1
2006/2007 6 BIOMEDICA Říčany E 1599 Šimek Václav Sokol Český Brod A 1751 0
2006/2007 5 BIOMEDICA Říčany E 1599 Matoušek Libor TJ Stadion Kutná Hora B 1767 ½
2006/2007 4 BIOMEDICA Říčany E 1599 Jungmann Martin ŠK Medvědi Zvole A 1
2006/2007 3 BIOMEDICA Říčany E 1599 Sokol Neveklov 1
2006/2007 2 BIOMEDICA Říčany E 1599 Pilný Jiří BIOMEDICA Říčany D 0
2006/2007 1 BIOMEDICA Říčany E 1599 Jíša Luboš ŠK Kostelec n.Č.l. B 1506 ½
2006/2007 9 Biomedica Říčany B 1599 Chomický Josef TJ Sokol Benešov 1633 ½
2006/2007 8 Biomedica Říčany B 1599 Svoboda Jaromír Jawa Brodce 2004 0
2005/2006 11 Biomedica Říčany E 1579 Jiřík Petr Sokol Neveklov 1590 0
2005/2006 10 Biomedica Říčany E 1579 Tomíšek Petr Sokol Struhařov 1819 0
2005/2006 9 Biomedica Říčany E 1579 Spartak Vlašim B 1
2005/2006 8 Biomedica Říčany E 1579 Filandr Pavel Sokol Postupice 1
2005/2006 7 Biomedica Říčany E 1579 Cihlář Oldřich ŠK KDJS Sedlčany 1585 1
2005/2006 6 Biomedica Říčany E 1579 Moravec Vít Sokol Český Brod A 1444 ½
2005/2006 5 Biomedica Říčany E 1579 Kudrna Ivo Sokol Benešov B 1500 1
2005/2006 4 Biomedica Říčany E 1579 Lejnar Karel Sokol Pečky A 1873 0
2005/2006 3 Biomedica Říčany E 1579 Kořínek Oldřich Kostelec n.Č.l. B 1530 1
2005/2006 2 Biomedica Říčany E 1579 Křížek František Biomedica Říčany D 1440 1
2005/2006 1 Biomedica Říčany E 1579 Smolka Josef Jawa Brodce B 1842 0
2005/2006 11 Říčany B 1579 Valenz Miroslav Nymburk 1870 0
2005/2006 10 Říčany B 1579 Sládek Oldřich Brodce 1866 1
2004/2005 10 Biomedica Říčany B 1611 Moravec Vít Sokol Český Brod A ½
2004/2005 8 Biomedica Říčany B 1611 Kubaljak Jaromír Sokol Benešov A 1818 0
2004/2005 2 Biomedica Říčany B 1611 Vlach Josef Biomedica Říčany A 1790 ½
2004/2005 11 BIOMEDICA Říčany E 1611 Dušek Vladimír Sokol Sendražice B 1632 0
2004/2005 10 BIOMEDICA Říčany E 1611 Světlík Milan Kavalier Sázava A 1569 ½
2004/2005 9 BIOMEDICA Říčany E 1611 Kubíček Jindřich Sokol Pečky B 1804 ½
2004/2005 8 BIOMEDICA Říčany E 1611 Baláček Petr Sokol Kolín D 1
2004/2005 7 BIOMEDICA Říčany E 1611 Schulz Ervín BOHEMIA PoděbradyB ½
2004/2005 5 BIOMEDICA Říčany E 1611 Kořínek Oldřich Kostelec n.Č.l.B 1511 1
2004/2005 3 BIOMEDICA Říčany E 1611 Jelínek Václav Stad.Kutná Hora B 1725 1
2004/2005 2 BIOMEDICA Říčany E 1611 Dědík Zdeněk Sokol Nymburk B 1571 0
2004/2005 1 BIOMEDICA Říčany E 1611 Skála Radim Sokol Struhařov 1
2003/2004 11 Biomedica Říčany E 1647 Kašpar Michal Sokol Kolín G 1505 0
2003/2004 8 Biomedica Říčany E 1647 Uhlíř Václav Sokol Sendražice A 1843 0
2003/2004 7 Biomedica Říčany E 1647 Sládek Oldřich Sokol Neveklov 1858 0
2003/2004 6 Biomedica Říčany E 1647 Vokolek Jaroslav Stad.Kutná Hora B ½
2003/2004 5 Biomedica Říčany E 1647 Horák Štěpán Spartak Vlašim C ½
2003/2004 4 Biomedica Říčany E 1647 Starec Jan JAWA Brodce B 1501 ½
2003/2004 3 Biomedica Říčany E 1647 Mládek Zdeněk Biomedica Říčany C 1350 1
2003/2004 2 Biomedica Říčany E 1647 Krejsa Pavel Kavalier Sázava 1
2003/2004 1 Biomedica Říčany E 1647 Suchý Ladislav Kostelec n.Č.l. B 1672 0
2003/2004 1 Biomedica Říčany E 1647 Suchý Ladislav Kostelec n.Č.l. B 1672 0